תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 14:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 49 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אלאדה אמינו
הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 10:21 
כולנו הבנו שזה לא אמינו של אילת מלפני 3 שנים, והוא מדי פעם מוצא דרך לתרום לנו במקומות אחרים (קליעה יציבה מהקו, שינויי זריקות בהגנה, ריבאונד התקפה) אבל ברור שהוא לא נותן מספיק.

בהמשך לידיעה בOne על כל שהודיעו לו לחפש קבוצה, אני לא מבין למה זה קורה רק עכשיו.
ליד האוול וגינת, 2 גבוהים שנותנים יחד 27-30 נקודות כל ערב, צריך שחקן מאוד מסוים.
שיחפה עליהם באתלטיות, שישחק קצת מעל הטבעות, שיעשו את הפעולות השחורות, ושירווח את המשחק - ואלו דברים שאמינו לא מביא לשולחן.

ברגע שהאוול חתם על החוזה היו חייבים לקרוא את הכתובת על הקיר ולהבין שברגע שיש לך שחקן כמו האוול עם הדומיננטיות שלו הקו הקדמי הופך להיות שלו ושחקן כמו אמינו לא יוכל לבוא לידי ביטוי.
ועכשיו כבר סיבוב שלם יש לנו זר שב9 משחקים כשיש את האוול (לא כולל משחק הבכורה שהאוול לא שיחק הרבה ולא כולל נס ציונה שאמינו לא שיחק) רק ב3 הוא שיחק יותר מ21 דקות.

אנחנו צריכים מעכשיו לחפש בנרות גבוה נוסף, עם דגש על אתלטיות.
מקווה ששיקולי מכסה כאלה או אחרים לא יעכבו את המהלך.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אלאדה אמינו
הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 10:53 
מעבר לזה שברור שאמינו לא מתאים ליד גינת והאוול, כל גבוה שלא נביא לא ישחק למעלה מ-20 דקות למשחק.
האוול וגינת הם שחקנים של 30 דקות בכל קבוצה בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 13:20 
לא יקרה כלום אם נחכה עוד כמה משחקים לפני החילוף שלו לוודא שאף אחד מהזרים לא נפצע , כי אם נחליף אותו עכשיו ומישהו ייפצע בלי שנוכל להביא מחליף זה יהיה הרבה יותר משמעותי מאשר אם נמצא עכשיו מחליף בשבילו.
רק אם נופל עלינו עכשיו שחקן ברמות הכי גבוהות שבאמת ישדרג את הקבוצה (לא רואה את זה קורה) הייתי לוקח את הסיכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 14:39 
גם לא יקרה כלום אם נחליט להשאיר אותו ולצמצם למינימום את הנזק התקציבי שהעונה הזו והניהול המחפיר שלה יגרמו לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 פברואר 2019, 15:01 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
גם לא יקרה כלום אם נחליט להשאיר אותו ולצמצם למינימום את הנזק התקציבי שהעונה הזו והניהול המחפיר שלה יגרמו לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 פברואר 2019, 18:41 
סמל אישי של המשתמש
אמינו עם שלושה משחקים בשלושה ימים במדי נבחרת ניגריה במסגרת מוקדמות גביע העולם.
ביום שישי 0 נקודות ו-2 ריבאונדים ב-12 דקות בתבוסה לחוף השנהב.
ביום שבת 2 נקודות ו-2 ריבאונדים ב-13 דקות בניצחון על רפובליקת מרכז אפריקה.
ביום ראשון 5 נקודות ו-6 ריבאונדים ב-19 דקות בתבוסה לסנגל.

טאליב זאנה שישחק נגדנו ביום חמישי, רשם 0 נקודות וריבאונד אחד ב-19 דקות במשחק הראשון, 9 נקודות ו-7 ריבאונדים ב-28 דקות במשחק השני, ולא שותף במשחק השלישי.

המשחקים היו לפרוטוקול בלבד, שכן ניגריה כבר העפילה לאליפות העולם בחלון המשחקים הקודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 15:13 
סמל אישי של המשתמש
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 98,00.html
מכבי ראשל"צ קרובה להחזיר את דריל מונרו לשורותיה ורוצה להשתחרר מדשון סטיבנס. הציעה אותו לאדומים, שבמקביל עוד חושבים להחתים גם רכז זר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 16:08 
סמל אישי של המשתמש
הלוואי שנביא את סטיבנס.
אתלט אדיר שמתאים מאוד ליד תומר והאוול וישדרג לנו מאוד את הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 16:29 
סמל אישי של המשתמש
לא ממש ראיתי משחקים של ראשלצ העונה אבל לפי הסטטסטיקה קלעי עונשין מזעזע וריבאונדר בינוני מינוס.אבל בשלב זה של העונה שווה לנסות הכל דלעתי. עם אלאדה זה לא עובד די בבירור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 16:42 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
לא ממש ראיתי משחקים של ראשלצ העונה אבל לפי הסטטסטיקה קלעי עונשין מזעזע וריבאונדר בינוני מינוס.אבל בשלב זה של העונה שווה לנסות הכל דלעתי. עם אלאדה זה לא עובד די בבירור

אכן קלעי עונשין מזעזע. הוא ריבאונדר טוב, הוא פשוט משחק ליד ריבאונדרים טובים מאוד (הוא בדרך כלל משחק ליד קולשוב בעמדה 3 ואיתי שגב בעמדה 5 שהם ריבאונדרים טובים מאוד לעמדה שלהם, ואכן ראשל"צ ראשונה בליגה בריבאונד) וזה פוגע לו במספרים האבסולוטיים, בעיקר בריבאונד ההגנה (מבחינת מספרים בריבאונד התקפה, שם לשחקנים שמשחקים לצידך יש פחות השפעה, הוא מהטובים בליגה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 18:22 
כל עונה מחדש אני שואל ותמיד שוכח בעונה שאחרי - עד מתי לעזאזל מותר לבצע העברות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 20:52 
שחקן עם IQ כדורסל נמוך, יכול לטמטם אותך.
הייתי השנה במשחקים של ראשל"צ והוא אחראי שם ללא מעט שערות לבנות.

קלעי עונשין מזעזע, לא ריבאונדר גדול, לא שומר גארדים בכזו קלות.
בוחר זריקות לא טוב, הרבה פעמים חולם בהגנה.

לא מביא אותו.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 21:08 
אני גם לא עפתי עליו.
אתלט, קליעה לא רעה מחצי מרחק, אבל לא הרבה חוץ מזה.
לא חושב שיש טעם להביא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 אפריל 2019, 23:27 
מחפשים רכז זר אמרנו?
קפצו לסטורי של קרלון
נייט לבלבלב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2019, 05:52 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
שחקן עם IQ כדורסל נמוך, יכול לטמטם אותך.
הייתי השנה במשחקים של ראשל"צ והוא אחראי שם ללא מעט שערות לבנות.

קלעי עונשין מזעזע, לא ריבאונדר גדול, לא שומר גארדים בכזו קלות.
בוחר זריקות לא טוב, הרבה פעמים חולם בהגנה.

לא מביא אותו.

להגיד שיש לו "IQ כדורסל נמוך" כסיבה העיקרית שלא צריך להביא אותו, זה לחלוטין לא להבין מה המשמעות של המונח ולהפוך אותו לקלישאה ריקה מתוכן.
ליד תומר והאוול אנחנו צריכים גבוה אתלטי שיעלה מהספסל ל-20-25 דקות, יהווה energy boost, ישמור, קצת ירביץ, ייקח ריבאונד ויסיים מתחת לסל, ולא שום דבר מעבר. זה תפקיד שדורש מעט מאוד קבלת החלטות, ולכן ה-"IQ כדורסל" זו התכונה הכי פחות חשובה שנחוצה למילוי התפקיד הזה.
אני גם לא חושב שמדובר בשחקן טיפש במיוחד או משהו כזה. הוא לא חכם במיוחד, והוא לא יודע לנצל מספיק טוב את האתלטיות שלו (בעיקר בחלק ההגנתי). אבל הוא לא עושה עבירות מטומטמות, לא מאבד הרבה, קולע באחוזים גבוהים, לא חם מזג (לא היו לו עימותים או טכניות העונה). כבר ראיתי מספיק שחקנים טיפשים שהורסים לקבוצה שלהם משחקים באופן אקטיבי (דאלאס מור וג'ונתן הולמס שאין להם גרם של אינטליגנציית משחק, דקוואן ג'ונס שהוא שחקן כל כך מוכשר אבל לא מצליח להביא את זה לידי ביטוי כל הוא כל כך טיפש, רג'י באקנר שכל משחק מאבד שלושה כדורים על עבירות תוקף + צעדים + טכניות). דשון סטיבנס בכלל לא בקטגוריה הזאת.
מצד שני, אם מחפשים שחקן עם IQ כדורסל אז אולי אפשר להחזיר את מאט הווארד מפרישה.

אגב, איך שחקן שקולע מעל 63% לשתיים וזורק שלשה וחצי ב-29% "בוחר זריקות לא טוב"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2019, 07:15 
סמל אישי של המשתמש
אין ספק שהנתון של %2 מאד מעודד. מקום 9 בליגה. אין לנו אף שחקן שמתקרב לזה אפילו. השאלה אם זה בגלל שהוא מסיים כ"כ טוב, או שמפעילים אותו טוב...אני לא מאד התרשמתי ממנו במשחקים מולנו. אבל זה לא אומר הרבה מן הסתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2019, 15:05 
שמע יובל, אתה צודק לכאורה שזה תפקיד שדורש פחות אינטליגנציה ממנהל משחק או טופ סקורר, אבל אין תפקיד שהבנת משחק היא לא חלק חשוב בו.
על הצרכים שאתה מעלה יכול לענות גם בראיין רנדל, וזה שחקן שהבנת המשחק שלו (בעיקר בחלק ההגנתי כמובן) יכולה לשנות לקבוצה את העונה.
אז כן מדובר בשחקן אתלטי ופינישר טוב (שזה דברים שאנחנו צריכים), אבל הדבר העיקרי שאנחנו צריכים זה מישהו שישדרג לנו את ההגנה ואת זה אני לא חושב שהוא יעשה.
אני לא חושב שזה שחקן ששווה את ההחלפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2019, 16:47 
די די די. עיקר העבודה שצריך לעשות עכשיו היא לקחת חדר, לתלות על הקירות לוחות שעם/מחיקים, ולהתחיל לעבוד על שמות של שחקנים(ומאמן) לעונה הבאה.
מצבה הכלכלי של הקבוצה לא מאפשר לקחת סיכונים כלכליים בשביל לתקן קבוצה בינונית. בטח שהתיקון המוצע פה לא יהפוך אותה ב-180 מעלות.
בעונת 2012/13 השתלם לקחת סיכונים כלכליים בשביל לשפר קבוצה מעולה. השנה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 אפריל 2019, 23:39 
LeeorJuve כתב:
די די די. עיקר העבודה שצריך לעשות עכשיו היא לקחת חדר, לתלות על הקירות לוחות שעם/מחיקים, ולהתחיל לעבוד על שמות של שחקנים(ומאמן) לעונה הבאה.
מצבה הכלכלי של הקבוצה לא מאפשר לקחת סיכונים כלכליים בשביל לתקן קבוצה בינונית. בטח שהתיקון המוצע פה לא יהפוך אותה ב-180 מעלות.
מסכים לגמרי

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 01:46 
סמל אישי של המשתמש
כנ"ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 03:09 
סמל אישי של המשתמש
החתמה של סטיבנס תהיה זולה באופן משמעותי מכל שחקן אחר שאפשר להביא בשלב הזה. במקרה שלו רק צריך לקחת את החוזה שלו מראשון as is, מדובר על שתי משכורות של אני מניח משהו כמו 9000 דולר לחודש. זו לא החתמה שמהווה סיכון, לא מבחינה מקצועית ולא כלכלית.
לעומת זאת כל שחקן נורמלי שתרצה להביא לכאן לחודשיים לא יטרח להגיע בשביל פחות מ-20 אלף דולר לחודש.

העונה הזאת גם לא גמורה ברמה שאסור להביא אפילו חיזוק בעלות שולית. אין פה אחד שסובל את פרנקו יותר ממני אבל זו לא סיבה לשפוך את התינוק עם המים. חומר השחקנים הנוכחי הוא לא רע, מה שפרנקו מוציא ממנו זו עבודת אימון גרועה אבל עדיין איכשהו ניצחנו 7 מתוך 11 המחזורים האחרונים. להגיע לפיינל-פור זו עדיין אפשרות וגם להעפיל לפלייאוף זו מטרה בפני עצמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 05:32 
LeeorJuve כתב:

בשנייה שנבטיח השארות בליגה מבחינתי אפשר לשלוח הביתה את כל מי שלא ממשיך לעונה הבאה. המטרה עד סוף העונה היא לחסוך כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 09:02 
רק אצל הפועל לוזרים לא מתים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 10:07 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
החתמה של סטיבנס תהיה זולה באופן משמעותי מכל שחקן אחר שאפשר להביא בשלב הזה. במקרה שלו רק צריך לקחת את החוזה שלו מראשון as is, מדובר על שתי משכורות של אני מניח משהו כמו 9000 דולר לחודש. זו לא החתמה שמהווה סיכון, לא מבחינה מקצועית ולא כלכלית.
לעומת זאת כל שחקן נורמלי שתרצה להביא לכאן לחודשיים לא יטרח להגיע בשביל פחות מ-20 אלף דולר לחודש.

העונה הזאת גם לא גמורה ברמה שאסור להביא אפילו חיזוק בעלות שולית. אין פה אחד שסובל את פרנקו יותר ממני אבל זו לא סיבה לשפוך את התינוק עם המים. חומר השחקנים הנוכחי הוא לא רע, מה שפרנקו מוציא ממנו זו עבודת אימון גרועה אבל עדיין איכשהו ניצחנו 7 מתוך 11 המחזורים האחרונים. להגיע לפיינל-פור זו עדיין אפשרות וגם להעפיל לפלייאוף זו מטרה בפני עצמה.

אם זה באמת העלות נכון להביא אותו כזר חמישי ולרשום רק 4 זרים למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 11:19 
לאפה בחינם כתב:
LeeorJuve כתב:

בשנייה שנבטיח השארות בליגה מבחינתי אפשר לשלוח הביתה את כל מי שלא ממשיך לעונה הבאה. המטרה עד סוף העונה היא לחסוך כסף.

[size=200][/size
מסכים לחלוטין!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 12:06 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:

אתה באמת מאמין שאפשר לנצח בסדרה את ירושלים/אילת/חולון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 12:45 
יובל כתב:

.

אתה לוקח בחשבון שאמינו ישוחרר בחינם. אני לא רואה את זה קורה. אם כן, אני מסכים איתך שהסיכון נמוך.
אני נגד. באיזשהו שלב צריך לומר שהעונה פשוט לא צלחה. אנחנו גם ככה בחובות, לא צריך להתנהג כמו איזה מהמר שאומר לעצמו שהפעם, השינוי הזה, יביא את הקופה. הגענו לפיינל פור בשנה שעברה עם מאט הווארד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 14:57 
סמל אישי של המשתמש
אני גם קורא בין השורות שראשלצ תממן את כל הטרייד.
שנה שעברה העליה לגמר צריך להזכיר היתה כי בנקס (וקצת מקי) התעלו בסוף העונה, נתנו סיבוב שלישי מטורף והצלחנו להשתחל למקום 5 ולברוח מאימת סדרה מול מקומות 1-3. השנה אין בנקס, אנחנו לא מתעלים, וכמו שזה נראה כרגע אפילו אם נשתחל למקום 6 זאת תהיה הפתעה. לא שזה משנה, כי המיקום הסופי בין מקומות 1-3 נראה די מקרי כרגע.

בשורה התחתונה - התסריט הכי סביר לסיום העונה הזאת הוא סויפ 3-0 מדכא מול אחת הגדולות. אם יש אפשרות לעשות משהו בחינם שיש לו סיכוי ליצור הרכב סגל שאולי יידבק יותר מהנוכחי לא רואה סיבה שלא לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 15:39 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
יובל כתב:

אתה באמת מאמין שאפשר לנצח בסדרה את ירושלים/אילת/חולון?

ירושלים וחולון - סיכוי נמוך מאוד, אבל קיים.
אילת - בהחלט. הם יותר טובים מאיתנו, אבל אין שם חומר שחקנים שאי אפשר לגבור עליו בסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אפריל 2019, 15:47 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
יובל כתב:

.

אתה לוקח בחשבון שאמינו ישוחרר בחינם. אני לא רואה את זה קורה. אם כן, אני מסכים איתך שהסיכון נמוך.
אני נגד. באיזשהו שלב צריך לומר שהעונה פשוט לא צלחה. אנחנו גם ככה בחובות, לא צריך להתנהג כמו איזה מהמר שאומר לעצמו שהפעם, השינוי הזה, יביא את הקופה. הגענו לפיינל פור בשנה שעברה עם מאט הווארד.

אני לא מבין איך הבנת שאני לוקח בחשבון שאמינו ישוחרר בחינם... אם זה היה המצב, החלפה שלו לא הייתה עולה לנו שקל (אפילו הייתה חוסכת לנו שכן אמינו שחקן יותר יקר מסטיבנס).
אני אומר שלהביא שחקן בעלות של 60-70 אלף שקל, פחות מאחוז מהתקציב העונתי, לא מהווה שום סיכון כלכלי.

ואגב, אנחנו בחובות מאז שהיינו בליגה הלאומית (אולי עוד לפני כן, אני לא יודע מתי החוב התחיל).
זה לא מנע מאיתנו לאורך השנים להביא שחקנים בהרבה יותר כסף.
וזה שאתה מזכיר שבעונה שעברה הגענו לפיינל פור עם מאט הווארד רק מחזק את הדעה שלי... אם איתו הגענו, למה שלא נגיע עם סטיבנס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 49 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: