תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 18:56

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מה עשינו כדי לנצח?
הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 01:35 
ב 29.12 ניצחנו בבאר שבע, יום למחרת התבשרנו בכך שמכבי לא תארח לנו חברה במעמד חצי הגמר.
ולאור מצבנו העגום בליגה, היה ברור שחצי הגמר הוא מטרה מאוד מרכזית בטח שלבסוף הוגרלנו נגד הקבוצה הכי פחות טובה, עובדתית, מבין ה3 הקבוצות האפשריות.

מרגע שהאוול חתם, הכתובת הייתה על הקיר שלאלאדה אמינו אין מה למכור בקבוצה הזו.
עם קו קדמי שבנוי עם 2 ישראלים שמביאים מספרים גדולים, עם אוריאנטציה התקפית ופריוולגיה לשחק ביחד, אמינו לא משלים אותם בכל צורה.
הוא לא נותן את מה שצריך, ונותן את מה שלא צריך.
מפה לשם, אנחנו משחקים עם שחקן זר פחות כבר תקופה, שחקן כבד, גמלוני שגם יתרונותיו (שכן קיימות) לא יכולות להיות מנוצלות כשריץ' על המגרש כשחקן מטרה כל כך משמעותי.
בנוסף, אנחנו משחקים עם זר פחות, אז זה היה שולר באותה תקופה (עד למשחק בגן נר) ובתקופה האחרונה זהו דבון אקון פרסל שנראה מתחת לכל ביקורת.
איך שלא נהפוך את זה, אנחנו כבר תקופה משחקים עם 1.5-2 זרים והישראלים הם אלו שמחזיקים אותנו.

למה לא הגיע מחליף לאחד מהם? אם מדובר בסיבות כלכליות? ימים יגידו.
אם מדובר בסיבות מקצועיות זו חתיכת פשלה שצריך לתת עליה את הדעת,הקבוצה לא מאוזנת, אין שום היררכיה ברורה, שחקנים הולכים לאיבוד .

אז נסכם.
היה פה חצי גמר של קבוצה שעשתה 3 שינויים מספיק טובים, התאזנה והתחברה עד לכדי הצגת הכדורסל מהטוב בארץ,
עם 6 ניצחונות ב7 משחקים בליגה והדחה של מכבי ת"א לבין קבוצה שביצעה 3 שינויים לא מספיק טובים שבחרה במהלך חודש וחצי לא להתחזק ולהגיע לחצי הגמר עם כל החולאים והחוסרים.
אז למה אנשים כאן מופתעים שנראה את הגמר בטלוויזיה?

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מה עשינו כדי לנצח?
הודעהפורסם: 13 פברואר 2019, 19:12 
אפילו לערוך אימון באולם ולישון בירושלים לא טרחנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 פברואר 2019, 22:29 
דווקא את זה אני אוהב.
זאת ארץ קטנה מדי בשביל לישון במקומות יום לפני, אם זה תלוי בי גם לאילת נוסעים באותו יום בבוקר.
כל ההתעסקות הזאת עם בתי מלון נותנים לשחקנים הרגשה של חופשה.
להגיע כמה שעות לפני, ארוחה קלה מנוחה ולמגרש.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2019, 10:58 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
כל ההתעסקות הזאת עם בתי מלון נותנים לשחקנים הרגשה של חופשה.

על סמך מה אתה אומר דבר כזה? שמעת פעם על שחקן שטען שלישון עם הקבוצה לילה לפני במלון ולעשות הכנה כמו מקצוענים זה קיטנה?
עברו 9 ימים בין המשחק נגד הרצליה לחצי הגמר. אם יש משהו שהוא מתבקש זה טיפה להכניס את הקבוצה לכוננות. טיפה לתת להם להרגיש את האולם והטבעות אחרי שהתאמנו באותו מקום שבוע וחצי.

כשמכבי טסים לאילת באותו יום בבוקר, יש הצדקה לטעון שזאת מדינה קטנה והכל טוב. זאת קבוצה שלפעמים אין להם זמן לעשות אימון בין משחק למשחק.
מי אנחנו בכלל שנוותר על הפריבילגיה להתאמן באולם נייטרלי.

פרנקו כל כך חי בסרט שהוא מאמן יורוליג או nba עם הרוטציות ההזויות שלו, שאני לא אתפלא אם את השטות הזאת של לוותר על לילה בירושלים ולא להתאמן באולם הוא לקח מאיזה השתלמות עם איטודיס או אוברדוביץ׳ שמשחקים 90 משחקים בשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 פברואר 2019, 11:09 
סמל אישי של המשתמש
לא על זה הפסדנו כן? אבל זאת דוגמא אחת מני רבות על היהירות של פרנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: