תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 21:03

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 50 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: חצי גמר גביע
הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 20:59 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
דובראש כתב:
מפתחות לניצחון?

מישהו? משהו?

שני השחקנים הכי חשובים שלהם הם שני הגארדים הזרים, אלכס המילטון וקמרון לונג, והמפתח זה לעצור אותם. אלכס המילטון מאוד דומה לפול דילייני בשיאו - בלי קליעה משלוש, אבל גבוה, פיזי ובעיקר אתלט אדיר, עם צעד ראשון מהיר מאוד שכל הזמן תוקף את הטבעת ומסיים באחוזים גבוהים או מוציא לשלשות פנויות. קמרון לונג שחקן מוכר שעושה קצת מהכל - קליעה, חדירה, מסירה, משחק מעבר. אצל השחקנים שם בעמדות 3-5 אין הבדל גדול, לטובה ולרעה - שחקנים משלימים טובים, ששומרים טוב ומסוגלים להחליף בהגנה, ולקלוע שלשות (קולשוב, אריאל ובלייזר) או לסיים באחוזים גבוהים באיזור הטבעת (דשון סטיבנס וסימפסון).
אני קצת חושש שמקניל לא יצליח להסתדר עם האתלטיות של סטיבנסון. הייתי אולי שם עליו את אקון-פרסל (במקום שכרגיל ילך לאיבוד בשמירה על שחקנים שמשחקים אוף-דה-בול) אבל אני בספק אם פרנקו יהמר על זה.

נערך לאחרונה על ידי יובל בתאריך 10 פברואר 2019, 22:00, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 21:24 
סמל אישי של המשתמש
מניח שהתבלבלת עם אלכס המילטון. עשית מיקס עם דשון סטיבנס.
הרבה זמן לא ראיתי את ראשון משחקים. עמית עבו עדיין רואה שם דקות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 22:10 
סמל אישי של המשתמש
המילטון כמובן. נערך.

מאז שגודס הגיע עבו לא רואה דקות, כי הוא נטל הגנתי שאין סיבה לראשון להחזיק על המגרש . מי שנותן כמה דקות מנוחה להמילטון ולונג זה טישמן שהוא נזק הרבה פחות גדול בהגנה, אבל המילטון ולונג גם ככה בקושי יורדים מהמגרש, ומשחקים סביב ה-35 דקות כל אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 04:42 
ידיעות ראשון

תמונה

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 13:52 
הם באופן מפתיע קבוצת קליעה לא משהו ויש להם יחד איתנו את האחוזים הכי גרועים בליגה ל-3, אבל בחמשת המשחקים האחרונים הזריקה שלהם מבחוץ טיפה עולה. זה לא מקור לדאגה אך גם לא לשאננות .הם קבוצת ריבאונד מעולה ונצטרך דקות טובות של כל הגבוהים ועזרה של כל הגארדים בריבאונדים הגנתיים. בעיקרון, אם נדע להדק את ההגנה באיזור הצבע, זה יעזור לנו לקחת חלק משמעותי מהמשחק שלהם. יש להם גם קלעי מיד-ריינג' מעולים, אבל זו זריקה כל כך לא יעילה, שפשוט צריך לראות איזה יום הם תופסים ולשנות את ההנגה לפיכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 13:55 
סמל אישי של המשתמש
מה שצריך זה לנצח בקלות. בשביל לעשות את הגמר אפילו יותר פשוט.
מה שחשוב זה לנצל את הזכיה בגביע בשביל למנף את זה לפיינל פור, אחרת זה חביב והכל, אבל לא בשביל זה באנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 16:18 
KingAlpaca כתב:
מה שצריך זה לנצח בקלות. בשביל לעשות את הגמר אפילו יותר פשוט.
מה שחשוב זה לנצל את הזכיה בגביע בשביל למנף את זה לפיינל פור, אחרת זה חביב והכל, אבל לא בשביל זה באנו.
לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 20:47 
סמל אישי של המשתמש
מעבר למשחק האיום והלא כיף הלוואי הלוואי שיפסיקו עם ההצגה הכפולה המסריחה הזאת. יושבים קילומטר וחצי מהמגרש כשהאולם חצי ריק. פשוט אין בזה טיפת היגיון. חצי גמר גביע כזה בין 2 קבוצות כאלה צריך לשחק במגרש נייטרלי וקטן באזור המרכז.
איף אולם מגעיל עם זכרונות מגעילים ושורץ אוהדים ירושלמים מגעילים

נערך לאחרונה על ידי פרימו לוי בתאריך 11 פברואר 2019, 20:53, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: חצי גמר גביע
הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 20:52 
כמובן שהפועל הקבוצה היחידה שלא רצתה להתאמן במגרש לפני המשחק.
זה עזר כמו שראיתי.
נסתרות הן דרכי הפרנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:10 
אגב, העבירות המוקדמות של האוול גרמו לכך שרביב כמעט לא יוכל לצאת, ואם כן זה יהיה עם מדר על המגרש, כי לולא העבירות יכלו לשחק גינת והאוול בחוק הרוסי ורביב היה נח.
הוואל גמר לנו את המשחק בכ״כ הרבה מובנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:34 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
אגב, העבירות המוקדמות של האוול גרמו לכך שרביב כמעט לא יוכל לצאת, ואם כן זה יהיה עם מדר על המגרש, כי לולא העבירות יכלו לשחק גינת והאוול בחוק הרוסי ורביב היה נח.
הוואל גמר לנו את המשחק בכ״כ הרבה מובנים

אתה יודע, יש אפשרות לפתוח את המשחק עם שני ישראלים בחמישייה, ואז אין שום מגבלה בחוק הרוסי.
כשעולים עם שלושה ישראלים בחמישייה בלי שום סיבה, בעיית עבירות של כל שחקן דופקת את הרוטציה (העקומה ממילא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:39 
בדיוק.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:39 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
המילטון כמובן. נערך.

מאז שגודס הגיע עבו לא רואה דקות, כי הוא נטל הגנתי שאין סיבה לראשון להחזיק על המגרש . מי שנותן כמה דקות מנוחה להמילטון ולונג זה טישמן שהוא נזק הרבה פחות גדול בהגנה, אבל המילטון ולונג גם ככה בקושי יורדים מהמגרש, ומשחקים סביב ה-35 דקות כל אחד.

מה שרציתי לעשות לראשון עם עבו הם עשו עלינו עם ים מדר.
להם יש מאמן ולנו סנטה קלאוס שמחלק מתנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:41 
זה לא ההרכב הפותח שהוא רץ איתו והוא לא ישנה בחצי גמר. ובצדק.
זה רק לחפש סיבות אחרות.
הוואל גמר אותנו. נקודה.
זה לא שהוא סתם החטיא ונתן הגנה או ריבאונד מטורף. כלום. חושך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:44 
סמל אישי של המשתמש
הוא היה צריך לשנות את זה לא היום, אלא לפני חודשיים.
זה פגע בנו בכל כך הרבה משחקים.
אין שום סיבה שלא נוכל להתמודד עם בעיית עבירות של האוול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 22:46 
סמל אישי של המשתמש
די נו. שחקן אחד, אפילו שניים זה לא ההבדל. גם ראשון היו במשחק זוועה, כל הישראלים שלהם חוץ מכמה דקות של אריאל היו נוראים.
מה שהכי דפק אותנו, כרגיל, זה המאמן. עד שקלט סופסוף שאי אפשר לתת לים מדר הרבה דקות, ובשני המשחקים מול הרצליה ואשדוד הוא עלה ל3 דקות בקושי, היום מדר קיבל 6 דקות. התוצאה - +/- של מינוס 15. יש מצב שזה שיא היסטורי. והדקות שלו היו בעיקר אחרי ריצות שלנו, ועצרו מומנטום.
יש עוד דברים דפוקים כמובן, אבל זה היה השיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 23:08 
הוא היה חייב (לצערי) לתת לים לשחק כי אחרת רביב על המגרש 40 דק בגלל שהוואל כל פעם ירד אחרי פאול טיפשי כזה או אחר.
כמו שכתבתי הוואל וים גמרו אותנו היום. ועם חושך כזה של אמינו ופרסל - זו משימה באמת קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 23:26 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
הוא היה חייב (לצערי) לתת לים לשחק כי אחרת רביב על המגרש 40 דק בגלל שהוואל כל פעם ירד אחרי פאול טיפשי כזה או אחר.
כמו שכתבתי הוואל וים גמרו אותנו היום. ועם חושך כזה של אמינו ופרסל - זו משימה באמת קשה.

היה יכול וצריך להעלות את דאגלס לדקות מנוחה לרביב (במקום להעלות אותו למאני טיים קר לגמרי לקחת שלשות על פרצוף של שחקנים)
דאגלס הרבה פחות נזק בהגנה מים וגם ככה ים חצי מהזמן ששיחק לא הוביל כדור אלא עמד בפינה ובא לקבל כדור כדי להחזיר שנייה אחרי למי שבאמת ריכז (מקניל או שולר שהיו על המגרש)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 23:27 
דאגלס גם לא כזה נזק בהתקפה כי יודע מה לעשות עם הכדור ויודע למסור אותו. הוא לא חלש פיזית כמו מדר שכל שחקן שלוחץ עליו גורם לו לאבד כדור

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2019, 23:35 
פרימו לוי כתב:
ranjef כתב:

היה יכול וצריך להעלות את דאגלס לדקות מנוחה לרביב (במקום להעלות אותו למאני טיים קר לגמרי לקחת שלשות על פרצוף של שחקנים)
דאגלס הרבה פחות נזק בהגנה מים וגם ככה ים חצי מהזמן ששיחק לא הוביל כדור אלא עמד בפינה ובא לקבל כדור כדי להחזיר שנייה אחרי למי שבאמת ריכז (מקניל או שולר שהיו על המגרש)

מסכים עם כל מילה. מה שהוא עושה לדגלאז זה בדיוק מה שעשה לבנקס בעונה שעברה. מעמיד אותו במצבים בלתי אפשריים להיכנס למשחק, ואז מוציא. כאילו רק לסמן וי. מדהים לראות את הקרדיט לים ולפרסל נניח, בהשוואה ל(אין) קרדיט של דגלאס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 50 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 50 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: