תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 מרץ 2024, 13:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 304 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ים מדר
הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 05:50 
הכישרון והפוטנציאל הגלום בים מדר הוא אדיר ולא היה בכך ספק כלל, הוא אדיר וירטואוז כשרוני ברמות.
אלא שהוא לא הצליח להביא זו לידי ביטוי בליגה, ביטחון, עמידה בלחצים, בגרות במשחק, שאננות משהו או בקיצור חוסר ניסיון.
היה משהו באליפות הזו שבצד היכולת ההתקפית שבאו לידי ביטוי במספרים והנאה מלראות אותו,פשוט תענוג יחד עם זאת הראה בחלק הראשון של האליפות משחק הגנה חלש .
אין לי ספק שלאריאל בית הלחמי יש חלק נכבד בשיפור משחק ההגנה של ים, וגם במידה מסוימת במשחק יותר אחראי ופחות מפוזר בהתקפה. שמתי לב בעיקר שבמשחקים האחרונים לא היה מחשבן לו והיה מוריד אותו מיד לספסל אפילו אחרי זמן קצר על המגרש אם ים שיחק לא טוב, לא היה מרוכז.
אין לי מושג מה היה מאחורי הקלעים, אבל לי היה נראה שלקח אותו כפרויקט אישי לעשות אותו שחקן טוב יותר ולהביא את השרון לידי מיצוי וביטוי, או בקיצור להכין לנו אותו לליגה,
אני מאד נהניתי לראות את ים מדר, פשוט תענוג.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ים מדר
הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 06:03 
סמל אישי של המשתמש
מסכים. ים נהדר ואנחנו צריכים לתת לאריאל את האפשרות לפתח אותו עוד יותר.

אני גם בטוח שהשחרור של רביב נועד, בין היתר, לאפשר יותר דקות לים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 07:36 
סמל אישי של המשתמש
tadmored כתב:

אין לי ספק שלאריאל בית הלחמי יש חלק נכבד בשיפור משחק ההגנה של ים, וגם במידה מסוימת במשחק יותר אחראי ופחות מפוזר בהתקפה. שמתי לב בעיקר שבמשחקים האחרונים לא היה מחשבן לו והיה מוריד אותו מיד לספסל אפילו אחרי זמן קצר על המגרש אם ים שיחק לא טוב, לא היה מרוכז.
אין לי מושג מה היה מאחורי הקלעים, אבל לי היה נראה שלקח אותו כפרויקט אישי לעשות אותו שחקן טוב יותר ולהביא את השרון לידי מיצוי וביטוי, או בקיצור להכין לנו אותו לליגה,
אני מאד נהניתי לראות את ים מדר, פשוט תענוג.
Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אני מאד מקווה שזה נכון, ושנגלה במהלך העונה שהפער בין ים של הליגה וים של הקיץ הזה היה לא רק ההבדל בין לשחק מול אירופאים בני 19 וגארדים אמריקאים קשוחים בני 25, אלא גם מאמן שיודע לנצל אותו הרבה יותר טוב. הלוואי, כי באמת היה תענוג לראות אותו באליפות הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 07:46 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
הפועל כתב:
שחקן בגיל הזה עם כזה קור רוח וקילר אינסטינקט בקליעות מכריעות וחדירות, זה כ"כ נדיר. בפירוש שווה הימור

לא מסכים עם זה ואני חושש שההלך רוח הזה יוביל אותנו להקריב את העונה הקרובה על מזבח דקות מוגזמות למדר והפיכתו לשחקן בכיר ברוטציה prematurely. וכשזה יהיה mature הוא כבר לא יהיה פה.
מודה שאישית משהו בו גורם לי לא לחבב אותו. אני חושב שזה בגלל שזה מרגיש קצת כמו שחזור תמיר בלאט - אוננות קולקטיבית שמביאה לכדי דקות מוגזמות והערכת יתר של השחקן בעיני עצמו שעם אפס סנטימנטים למועדון שגידל אותו, מובילה לעזיבה מהירה. זה לא פייר שאני שופט אותו על משהו שהוא לא עשה ובכל זאת לא מצליח להמנע מכך.
וגם משהו בכל הקרנבל הזה סביבו וסביב הנבחרת - זה פאקינג אליפות עד גיל 20. זה כלום בפיתה. אז צריך לקחת את התצוגות (המרשימות מאוד התקפית ועלובות הגנתית) שלו בערבון סופר מוגבל ולא לקפוץ עם מדר בעונה הקרובה מעל הפופיק ולעשות ממנו סטאר.

אני מסכים שצריך להיזהר מלעשות יותר מדי מהאליפות הזאת. אבל הפוטנציאל שלו הרבה יותר גדול משל בלאט. בלאט עם כל המגבלות שלו (שראו גם באליפות הקודמת) צמח להיות רכז לגיטימי בליגה הראשונה. מאחל את זה לנו ולים, זה כבר יהיה נהדר. עם כל הביקורת על בלאט, בסופו של דבר החוצפה שלו הביאה אותו רחוק, אי אפשר להתעלם מזה.
לים - בניגוד לבלאט - יש גוף ויכולת לעשות הרבה יותר דברים, הרבה מעבר לקליעה אבסולוטית לשלוש ויכולת מסירה טובה. כך שבעיניי יש יותר סיבות להתלהב ולפנטז מאשר האליפות ההיא של בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 09:26 
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:
יובל כתב:
הוקיץ' כתב:
הפועל כתב:
יופי של משחק! אחלה ים. ואם איכשהו אפשר לגנוב את אלבר למכבי, אז חייבים.

אלבר לא שווה כלום.
מוכן לחתום שלא יצא ממנו שום דבר.

לא מבין את האמירה הזאת. הוא עשה העונה בלאומית מספרים יפים מאוד לילד בן 18-19 של 10.6 נקודות, 4.5 ריבאונדים ו-2.5 אסיסטים למשחק (כן, באחוזים בינוניים ובקבוצה שירדה ליגה בדצמבר).
למה שלא יהיה שחקן ברמה של שלומי הרוש ואדם אריאל, אם לא קצת מעבר?

הוא שחקן כבד בלי טיפת אתלטיות, לא יודע לרכז, לא יודע להוליך כדור ובעיקר לא חכם (נכנס ראש בקיר פעם אחר פעם).
כן הוא ווינר גדול, אבל אין לו שום אפסייד. האם הוא יכול להתברג בליגת העל בתור שחקן שולי? כנראה שכן, אבל למה שנרצה אצלנו עוד אדם אריאל?

כמובן שאין לנו סיבה לרצות שחקן שאולי עוד כמה שנים יהיה אדם אריאל או קצת יותר ואולי לא, לא על זה דיברתי.
את כל הדברים שאמרת עליו אני יכול להגיד גם על אדם אריאל ושלומי הרוש, אז כמו שהם שחקני ליגת על לגיטימיים, הוא גם יכול להיות, וזה לא "כלום".

כשאמרתי שלא יצא ממנו כלום התכוונתי שלא יצא ממנו ישראלי טוב לליגת העל.
הוא יכול להשתלב בליגה, אבל זה לא מעניין מבחינתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 12:32 
סמל אישי של המשתמש
מעבר לנטייה שלו להתעצל בהגנה, אחד החששות שלי, שבמהלך המשחקים יש לפחות פעם או פעמיים שהוא נתקע בהתקפה ומוסר מסירת התאבדות אחורה מעל הראש.
מסירה, שבסיכוי גבוה, הופכת לחטיפה וסל קל מהצד השני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2019, 16:34 
מאוד מקווה שלא ניפול לפח שאנשי התקשורת חסרי המושג פותחים לנו.
ים מדר צריך להיות רכז ספסל
כשלפניו יש PG זר בכיר, ועוד SG שיכול לרכז לדעת אריאל.

שתהיה לנו אלטרנטיבה לרכז מחליף במקום מדר במידה והאחרון עדיין לא מוכיח שהוא בשל, כדי למנוע מצב שבמשחק חשוב אין לנו רכז טוב יותר להציע מלבדו כמו שקרה בחצי גמר הגביע נגד מכבי ראשלצ שההכנסה שלו למשחק הייתה חלק ניכר מההדחה.

ואז אם הוא יצליח להביא את הדברים שהוא הביא לאליפות אירופה (ניהול משחק ו47% ל3, 2 דברים שהוא לא ממש הביא בעונה שעברה) אז הדבירוים על 15+ דקות יתחילו להיות רלוונטים יותר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2019, 12:21 
מתוך כתבה עם דניאל תמיר בוואלה

https://sports.walla.co.il/item/3314439

הוא עדיין עוקב אחרי הכדורסל בארץ, ונהנה במיוחד מהתפתחותו של רכז הפועל תל אביב ונבחרת העתודה, ים מדר. "כיף לראות את השחקנים שאימנתי בעבר נותנים בראש. אני זוכר את ים מגיל 14 בבית דגן, כשדיברנו על זה שהוא צריך ללכת להפועל וקישרנו אותו למאמן עופר רון".

אבל הקבוצה שהוא אוהד הייתה ונותרה הפועל ירושלים, "וזה לעולם לא ישתנה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 אוקטובר 2019, 18:40 
ESPN פרסמו את המוק שלהם לדראפט 2021, ים מדורג במקום ה-43.
אין לזה יותר מדי משמעות כרגע, אבל זה כן מראה שהוא על הרדאר מה שנקרא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 09:49 
סמל אישי של המשתמש
הקטע הזה של לרוץ לבכות להנהלה כל פעם שהוא לא מרוצה מהדקות מתחיל לבאס
ציטוט:
בסביבתו של מדר מאוד לא אוהבים את הצורה בה בית הלחמי השתמש בו בשני המשחקים האחרונים, ואנשים בהנהלה כבר קיבלו על כך איתות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 09:53 
זה מאוד הולם את שפת הגוף שלו, ההרגשה שהוא נותן שהוא יהלום ובעצם מעל כל השאר, ואמרתי את זה עוד בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:05 
הישראלים של הקבוצה הזו, למעט שוכמן, הם יותר ביזיון מהזרים.
חבורת מפונקים.
תאמינו לי, אני רואה את ספסנר וויס נלחם ואיך ווריק נלחם ואיך דגלאס נלחם - עזבו אותי מכל המפונקים האלה, תביאו לי מתאזרחים שלפחות יילחמו על המקום שלהם.
מדר, גינת, נשבר מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:10 
לא שים הבריק, אבל הייבוש שלו לטובת ליונס המחריד (שזרק יותר מכולם בשני צידי המגרש) היה ביזיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:26 
purvis short כתב:
חבורת מפונקים.
תאמינו לי, אני רואה את ספסנר וויס נלחם ואיך ווריק נלחם ואיך דגלאס נלחם - עזבו אותי מכל המפונקים האלה, תביאו לי מתאזרחים שלפחות יילחמו על המקום שלהם.
מדר, גינת, נשבר מהם.
העיקר לזרוק את רביב, שביום הכי גרוע שלו - נתן בהגנה הרבה יותר ממה שיש לנו היום ביחד

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 10:27 
ranjef כתב:
purvis short כתב:
חבורת מפונקים.
מדר, גינת, נשבר מהם.
העיקר לזרוק את רביב, שביום הכי גרוע שלו - נתן בהגנה הרבה יותר ממה שיש לנו היום ביחד

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

את דעתי על המהלך הזה כתבתי בזמן אמת. הייתי נגד המהלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 11:20 
אתמול זה נראה כמו סדרת חינוך על חשבון התוצאה.

גריפין מזיק כל דקה מה'9 דקות שהיה על המגרש, ליונס עם 16 זריקות ורק 4 בלי שדה (שניים מהם בליי-אפ קל במתפרצת כשלא ממש ירד להגנה), שאין ממש משחק התקפה. ובריסקר משחק 22 דקות.

לא היתה שום סיבה שים ישחק רק 7 דקות.
בוודאי לאור העובדה שהוא היה המצטיין במשחק הראשון שבו בחלק מהזמן עוד נראינו כמו קבוצת כדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
אתמול נראה כמו מלטדאון מכל הכיוונים. מקצועי, משמעתי, מנטאלי. הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 13:41 
הפועל כתב:
הקטע הזה של לרוץ לבכות להנהלה כל פעם שהוא לא מרוצה מהדקות מתחיל לבאס
ציטוט:
בסביבתו של מדר מאוד לא אוהבים את הצורה בה בית הלחמי השתמש בו בשני המשחקים האחרונים, ואנשים בהנהלה כבר קיבלו על כך איתות.

מורשת תמיר בלאט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 22:12 
הגיע הזמן לעשות סדרת חינוך לילד קקה הזה.
מצידי שישב עד סוף העונה על הספסל. חצוף עצלן. במקום ללמוד ולקבל דוגמא מההשקעה של שוכמן הוא מחקה את גינת העצלן. עושה טובה שהוא שומר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2019, 22:45 
רדנקו כתב:
הגיע הזמן לעשות סדרת חינוך לילד קקה הזה.
מצידי שישב עד סוף העונה על הספסל. חצוף עצלן. במקום ללמוד ולקבל דוגמא מההשקעה של שוכמן הוא מחקה את גינת העצלן. עושה טובה שהוא שומר.

למות מהרכות של גינת ומדר. איזה אדישים ועדינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 10:28 
לבוא בטענות למדר על משחק שהוא שיחק בו אולי 5-6 דקות, בזמן ששחקנים שקיבלו 20 דקות חירבו את המשחק, זה בעיני הזוי. יש פה אשכרה אנשים שפיתחו אובססיה כלפיו. חבל. האחרון בערך שאפשר לבוא אליו בטענות במשחק הזה.

נ.ב. - ובדקות הבודדות שקיבל גם הצליח לגרום לפחות לאיבוד כדור אחד של אשדוד בעזרת לחץ מצויין על הכדור. הוא אולי לא שומר במרות של דייויד ת'רדקיל, אבל הוא שחקן שתורם לא מעט גם בצד ההגנתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 11:58 
יש לי טענה לכל דקה שמדר נמצא בה על המגרש ולא משקיע את כל כולו כדי להראות שהדקות האלה מגיעות לו.
מבחינתי בכל דקה שהוא על המגרש הוא צריך לתת מאה חמישים אחוז מעצמו, בעיקר בהגנה, וברגע שאני רואה אותו אפילו לא מתאמץ להזיז רגליים ולשמור ומשחק בהתקפה כאילו הוא הכוכב הגדול ומאבד כדורים של שחצנות, הדבר הראשון שצריך לקרות לו זה הורדה לספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 12:20 
אני לא חושב שהוא צריך להוכיח יותר מכל אחד אחר.

כמו כל שחקן, הוא צריך לדאוג לתרום לקבוצה בדקות שהוא על המגרש, קודם כל בניהול המשחק ובייצור מצבי קליעה לעצמו ולאחרים, וכמובן בתרומה בצד ההגנתי כמו כל שחקן אחר.

לא צריך סדרות חינוך ולא צריך להשליך עליו את כל הבעיות של הקבוצה, צריך להתייחס אליו כאל שחקן מן המנין. לא פחות ולא יותר.

ולגבי הצד ההגנתי, אני די בטוח אם נבדוק את סטטיסטיקת החטיפות שלו לדקת משחק, הוא אחד מ-3 המובילים בקבוצה.

עריכה - עכשיו בדקתי, המוביל בחטיפות בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 12:34 
סמל אישי של המשתמש
מבלי להביע דעה על ההגנה של מדר לכאן או לכאן, חטיפות זה מדד לא אמין במיוחד לרמת הגנה של שחקן.
לצורך ההקצנה שחקן יכול ללכת על חטיפה בכל הזדמנות שיש. זה אומר שאולי הוא יחטוף פעמיים שלוש במשחק, אבל ברוב המכריע של הניסיונות ההרפתקנות הזאת תעלה בחדירות קלות עליו בדרך לצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 12:48 
זה נכון, אבל מדר הוא דווקא לא מהמהמרים על חטיפות (זה למשל משהו שיותר מאפיין את תומר), החטיפות שלו הן בד"כ בגלל ידיים ארוכות ולחץ על הכדור.

אני גם לא אומר שהוא איזה שחקן הגנה מטורף, רחוק מזה, אבל גם לא חור הגנתי כמו שמציגים פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 13:10 
סמל אישי של המשתמש
זה מזכיר לי ביקורות של אוהדים בכדורגל בתקופות של נאתכו וזהבי...

ים מדר הוא פרוספקט ענק, עם תכונות של כוכב, זה אומר שלפעמים הוא יעשה פעולות 'שחצניות'. צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולא לחפש אותו בקטנות. פעם בכמה דקות הוא עושה טעות בהגנה ופעם בכמה התקפות הוא חודר ומוסר מאחורי הראש כדור שהופך להתקפת מעבר מהצד השני.
זה מה שנקרא שכר לימוד.
אני בטוח שיש שחקנים צעירים הרבה יותר אחראים ממנו, אבל הם גם נעדרים את החוצפה שהופכת שחקן טוב לכוכב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 14:38 
התלונות כאן לא היו על המשחק שלו אלא על כך שהוא רץ להתבכיין להנהלה כל פעם שהוא מקבל פחות דקות ממה שהוא חושב שמגיע לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 14:57 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
התלונות כאן לא היו על המשחק שלו אלא על כך שהוא רץ להתבכיין להנהלה כל פעם שהוא מקבל פחות דקות ממה שהוא חושב שמגיע לו.

'בכיינות' היא תכונה רעה לשחקן תחרותי (לדעתי גם 'מקורבים', אבל לגבי זה הדיעות חלוקות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 15:40 
אני לא יודע למי הוא רץ ומה אמר. זה בסדר גמור ששחקן מתבאס כשהוא לא מקבל דקות משחק. אוי ואבוי אם זה היה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 16:25 
נועם שחם כתב:
אני לא יודע למי הוא רץ ומה אמר. זה בסדר גמור ששחקן מתבאס כשהוא לא מקבל דקות משחק. אוי ואבוי אם זה היה אחרת.

ברור ששחקן אמור להתבאס.
אבל הדרך לפתור את זה היא לעבוד יותר קשה ולא לרוץ להנהלה
ציטוט:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 304 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: