תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 24 אפריל 2024, 07:54

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 304 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ים מדר
הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 16:30 
בסדר. גם ראיתי את זה. תרשה לי בבקשה לא להתייחס לכל מה שמפרסמים בתקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 21:18 
סומך כתב:
זה מזכיר לי ביקורות של אוהדים בכדורגל בתקופות של נאתכו וזהבי...

ים מדר הוא פרוספקט ענק, עם תכונות של כוכב, זה אומר שלפעמים הוא יעשה פעולות 'שחצניות'. צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולא לחפש אותו בקטנות. פעם בכמה דקות הוא עושה טעות בהגנה ופעם בכמה התקפות הוא חודר ומוסר מאחורי הראש כדור שהופך להתקפת מעבר מהצד השני.
זה מה שנקרא שכר לימוד.
אני בטוח שיש שחקנים צעירים הרבה יותר אחראים ממנו, אבל הם גם נעדרים את החוצפה שהופכת שחקן טוב לכוכב
איזה בולשיט.
הוא לא עושה טעות בהגנה פעם בכמה דקות.
הוא לא שומר וגם לא מתאמץ לשמור ברוב הזמן.
פעם בכמה דקות הוא מחליט לנסות לשמור. אבל זה דווקא יוצא דופן.
והטעות בהתקפה הן לא בגלל שהוא מוכשר שטועה אלא בגלל שהוא שחקן שהשתן עלה לו לראש ומחפש להראות כמה הוא גדול במקום לעשות את הדבר היעיל והנכון גם אם הוא פחות יפה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2019, 22:01 
אני לא מסכים שהוא זורק זין וגם לא שהטעויות שלו נובעות מניסיון להראות כמה הוא מוכשר.
בכלל, גם פה וגם בכדורגל כל אחד שעושה שטויות לפעמים או עושה חור בהגנה ישר מקוטלג כ"זורק זין", "ילד חרא" וכו'.
בפועל, יכולות להיות מיליון סיבות לדברים האלה. זה יכול להיות חוסר ניסיון, הבנת משחק לקויה, חוסר ביטחון ועוד ועוד. אין לנו מושג מה עובר לשחקנים בראש.
הכי קל לשייך הכל לזריקת זין ושתן שעלה לראש. בפועל מעטים השחקנים שאני יכול להגיד בוודאות שפשוט לא רצו.

בעיני לים, עם כל הכישרון שלו, עדיין יש פערים בהבנת המשחק, גם בהגנה וגם בהתקפה. וכן, גם ההשקעה שלו לא תמיד קונסיסטנטית (כמו מרבית השחקנים). זה גם חלק מבגרות של שחקן בעיני.
אני לא חושב שצריך לנטרל את ה"פלאשיות" מהמשחק שלו. זה חלק ממי שהוא ומה שמייחד אותו. צריך לדעת להנחות אותו ולבנות אותו, אבל אני לא חושב שכל מיני סדרות חינוך שכאלה הן פרודוקטיביות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוקטובר 2019, 05:17 
סמל אישי של המשתמש
אני גם לא חושב שזורק זין. פשוט ילד על כל הנלווה לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 304 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: