תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 20:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 304 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ים מדר
הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 11:55 
סמל אישי של המשתמש
נעם, אל תוטעה מהדקות האחרונות בדרבי. המשחקים שהוא תיפקד לא רע (גם זה יחסית) היו בעיקר בתחילת העונה כשהיריבות לא הכירו אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 11:55 
סמל אישי של המשתמש
יורם כתב:
יש בכלל דוגמא חיובית אצלנו או במקום אחר למישהו שירד ללאומית בכרטיס הכפול וחזר משם יותר טוב?

תמיר בלאט. בר טימור. אבירם זליקוביץ. היו אצלנו, שיחקו בלאומית וזה חד משמעית הכין אותם לליגת העל.
תומר גינת ש יחק שם שנים, והגיע אלינו אפוי לחלוטין, ומהתחלה נתן תוצרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 15:21 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
יורם כתב:
יש בכלל דוגמא חיובית אצלנו או במקום אחר למישהו שירד ללאומית בכרטיס הכפול וחזר משם יותר טוב?

תמיר בלאט. בר טימור. אבירם זליקוביץ. היו אצלנו, שיחקו בלאומית וזה חד משמעית הכין אותם לליגת העל.
נכון, אבל כל אלה התפתחו באופן טבעי משחקני לאומית לליגת העל. השאלה שלי היא אם קרה שמישהו ניסה בליגת העל, לא נתן תפוקה משמעותית, וחזר יותר טוב אחרי שהות בלאומית. עד כמה שזכור לי, כל השחקנים שלנו שירדו ללאומית (צוף, רום גפן, יונתן רבינוביץ') לא היוו פקטור בליגת העל גם אחרי שחזרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 15:49 
סמל אישי של המשתמש
קודם שיהיה פקטור בליגה הלאומית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2019, 15:56 
סמל אישי של המשתמש
יורם כתב:
הפועל כתב:
יורם כתב:

נכון, אבל כל אלה התפתחו באופן טבעי משחקני לאומית לליגת העל. השאלה שלי היא אם קרה שמישהו ניסה בליגת העל, לא נתן תפוקה משמעותית, וחזר יותר טוב אחרי שהות בלאומית. עד כמה שזכור לי, כל השחקנים שלנו שירדו ללאומית (צוף, רום גפן, יונתן רבינוביץ') לא היוו פקטור בליגת העל גם אחרי שחזרו.

שאלה טובה.
עוליה בראש כרגע טל דן מנס ציונה שלא היה שחקן נחשב בליגה, ירד ללאומית והפך לשחקן משמעותי.
גם גולן גוט לא הצליח כ"כ להשאיר חותם בליגה וירד לנס ציונה בליגה השניה, וחזר משופר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 22:34 
סמל אישי של המשתמש
אני אוהב אותו. הוא עדיין רחוק מאוד מרמה של בוגרים. אפשר בבקשה שיעלה לשחק רק אם מובילים בהפרש גדול ורביב צריך מסיכת חמצן?
זאת גם בעיה של פרנקו. ברור לי שהוא רואה שים לא ברמה אבל הוא משקשק מפחד שיצלבו אותו החברים שלו בתקשורת אם הוא לא ישתף אותו כי הוא "ילד" וצבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 23:42 
סמל אישי של המשתמש
די עם הפארסה הזאת. די כבר.
הילד לא קשור לרמת האלה. "רכז" שבקושי מצליח לעבור את החצי בכדרור, לא מצליח לייצר שום יתרון ותוקע כל התקפה, לא מסוגל לקלוע (2/16 לשלוש כל העונה, שלשה אחת במחזור הראשון ועוד שלשה מקרית מחצי מגרש), וכמובן חור עצום בהגנה.
אין שום סיבה בעולם לשחק איתו. הוא פשוט הורג אותנו בכל דקה שלו על המגרש.

וסליחה, אני גם לא "אוהב" אותו. ילד בן 18 עם פוזה של פרימדונה, שזורק זין בהגנה ועוד מעז להתלונן על כמות דקות המשחק שלו ולאיים בעזיבה. אבל העיקר שהוא יקבל סטנדינג אוביישן מהקהל הטיפש כל פעם שהוא מוחלף כאילו מדובר בדונצ'יץ' הבא, וישוטט על המגרש 10-15 דקות בלי סיבה מקצועית כי בהפועל "חושבים לטווח הארוך". רביב שבגיל 34 נותן את התחת בהגנה כל משחק ומשקיע פי מאה יותר ממנו ונתן להפועל פי מיליון, לא מקבל רבע מהתשואות שילד בן 18 מקבל. בדיחה.

בינתיים זה אחד לאחד מה שהיה עם תמיר בלאט. שחקן לא קשור לרמות האלה, שגם לא מתאמץ לשמור, שמקבל קרדיט רק בגלל הגיל שלו, והערצה מגוחכת של הקהל כי הוא "ילד". וזה בטח גם יימשך כמו סיפור תמיר בלאט. עונה ראשונה מזעזעת, עונה שנייה גרועה, עונה שלישית בינונית, כשכל אותו זמן הוא מקבל קרדיט לא הגיוני ואפס ביקורת ועוד מעז להתלונן על הדקות שלו, ובסוף גם ילך לקבוצה אחרת כי בהפועל ירצו להחזיק עוד גארד ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:01 
סמל אישי של המשתמש
כבר אמרתי שזה קופי של בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:34 
יש לו פוטנציאל מאוד גבוה, הרבה מיותר מתמיר.

חוץ מזה, כל מילה של יובל.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 01:20 
סמל אישי של המשתמש
יש לו פוטנציאל לגמור לנו את העונה.
מאחל לו אי פעם להיות תמיר בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 02:25 
אוי נו באמת, איך בדיוק היכולת הנוכחית שלו קשורה לפוטנציאל שיש לשחקן?
הפוטנציאל של ים הוא עצום, בגיל 17 וחצי הוא מצליח לעשות פעולות שתמיר עד היום לא מצליח לעשות כמו לסיים בתוך הצבע.

לדעתי הוא יהיה שחקן מצוין בעתיד.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 09:11 
יובל כתב:
די עם הפארסה הזאת. די כבר.
הילד לא קשור לרמת האלה. "רכז" שבקושי מצליח לעבור את החצי בכדרור, לא מצליח לייצר שום יתרון ותוקע כל התקפה, לא מסוגל לקלוע (2/16 לשלוש כל העונה, שלשה אחת במחזור הראשון ועוד שלשה מקרית מחצי מגרש), וכמובן חור עצום בהגנה.
אין שום סיבה בעולם לשחק איתו. הוא פשוט הורג אותנו בכל דקה שלו על המגרש.

וסליחה, אני גם לא "אוהב" אותו. ילד בן 18 עם פוזה של פרימדונה, שזורק זין בהגנה ועוד מעז להתלונן על כמות דקות המשחק שלו ולאיים בעזיבה. אבל העיקר שהוא יקבל סטנדינג אוביישן מהקהל הטיפש כל פעם שהוא מוחלף כאילו מדובר בדונצ'יץ' הבא, וישוטט על המגרש 10-15 דקות בלי סיבה מקצועית כי בהפועל "חושבים לטווח הארוך". רביב שבגיל 34 נותן את התחת בהגנה כל משחק ומשקיע פי מאה יותר ממנו ונתן להפועל פי מיליון, לא מקבל רבע מהתשואות שילד בן 18 מקבל. בדיחה.

בינתיים זה אחד לאחד מה שהיה עם תמיר בלאט. שחקן לא קשור לרמות האלה, שגם לא מתאמץ לשמור, שמקבל קרדיט רק בגלל הגיל שלו, והערצה מגוחכת של הקהל כי הוא "ילד". וזה בטח גם יימשך כמו סיפור תמיר בלאט. עונה ראשונה מזעזעת, עונה שנייה גרועה, עונה שלישית בינונית, כשכל אותו זמן הוא מקבל קרדיט לא הגיוני ואפס ביקורת ועוד מעז להתלונן על הדקות שלו, ובסוף גם ילך לקבוצה אחרת כי בהפועל ירצו להחזיק עוד גארד ישראלי.

כל מילה.
כמו שאמרתי לפני כמה חודשים - אם הוא יעשה מתישהו, מה שרביב עושה היום בליגה (הגנה, התקפה, אסיסטים, הובלת כדור) - זה יהווה הצלחה אדירה בשבילו.
הוא צריך לשחק 2 דקות בסוף רבעים, ובמקום זה אנחנו מקבלים אותו 6 דקות אחרונות במשחק ליגה צמוד (ולא בפעם הראשונה).
רביב כ"כ אנדרייטד (גם העונה) - שזה מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 09:14 
סמל אישי של המשתמש
מצד שני בלאט, כמה שהיה צעיר, היה הרבה יותר רגוע ובטוח עם הכדור. עם ים פשוט רואים שכל מאמן עם שכל תוקף אותו ישר ומכריח אותו או לאבד או לבזבז את רוב זמן ההתקפה.
אני מעריך את הרצון של פרנקו לקדם אותו, מבין אותו. זה יפה. באמת. אבל בשורה התחתונה במרבית המשחקים הוא צריך לראות 2-3 דקות פרקט ולא יותר בנקודה זו בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 10:25 
הפועל כתב:
מצד שני בלאט, כמה שהיה צעיר, היה הרבה יותר רגוע ובטוח עם הכדור. עם ים פשוט רואים שכל מאמן עם שכל תוקף אותו ישר ומכריח אותו או לאבד או לבזבז את רוב זמן ההתקפה.
אני מעריך את הרצון של פרנקו לקדם אותו, מבין אותו. זה יפה. באמת. אבל בשורה התחתונה במרבית המשחקים הוא צריך לראות 2-3 דקות פרקט ולא יותר בנקודה זו בקריירה.

ממש לא נכון. לבלאט עשו בדיוק אותו דבר והוא נראה אתו דבר. בלאט פשוט היה מסוגל לקלוע טוב יותר ולמסור טוב יותר כבר אז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 10:34 
סמל אישי של המשתמש
בלאט בעונה הראשונה שלו בבוגרים עלה לשחק ב10 משחקים, וגם בהם שיחק 5 דקות בממוצע. בכולם ביחד זרק 13 זריקות מכל הטווחים, ונתן אסיסט למשחק.
מדר שיחק בכל המשחקים העונה מלבד אחד, משחק 10 דק' למשחק, וזרק כבר 45 זריקות מהשדה. אסיסט למשחק.

מבחינת ניהול משחק בלאט עוד לא התבלט אז, ומבחינת זריקות מהשדה הוא עוד לא פיתח את הבטחון והיכולת לשלוש שיש לו היום. אבל הוא כן בלט (מבחינתי לפחות) בזה שהיה לו בשביל שחקן כ"כ צעיר המון בטחון ויכולת להוביל כדור בלי פאניקה. קשה לשכוח את הופעת הבכורה שלו בגליל כשעלה לשחק בגלל פציעה של רביב. הוא נתן שם איזה 10 דקות של הובלת כדור נהדרת שעזרו מאד לנצחון, משהו שמדר לא מתקרב אליו בכלל.
למדר יש הרבה יותר בטחון בזריקה, ומטווח קצר הוא עילוי על לעומת בלאט שאפילו עכשיו עדיין בקושי זורק ל2. אבל למרבה הצער הבטחון של מדק ביכולת להוביל כדור עדיין לא מוצדק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 15:11 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
אוי נו באמת, איך בדיוק היכולת הנוכחית שלו קשורה לפוטנציאל שיש לשחקן?
הפוטנציאל של ים הוא עצום, בגיל 17 וחצי הוא מצליח לעשות פעולות שתמיר עד היום לא מצליח לעשות כמו לסיים בתוך הצבע.

לדעתי הוא יהיה שחקן מצוין בעתיד.

הלוואי שאני טועה ונספיק להנות ממנו שנתיים שלוש לפני שימצא את עצמו בקבוצה גדולה.

תסלחו לי שאני לא משתתף בקרנבל סביבו. לדעתי מדובר בלא יותר מחומר גלם להפוך להיות שחקן ליגה סביר.
כדי להפוך לשחקן מצוין הוא צריך נס. דברים שהוא עושה בנוער הוא לא יצליח לעשות בבוגרים גם אם הוא יגור בחדר כושר.

כתבתי את זה גם באשכול דרבי נוער, אתם רואים בו וירטואוז כמו ברי לייבוביץ׳, אני רואה בו שחקן מפוזר שבמקרה הטוב יהפוך להיות יובל נעימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:05 
דעתי היא שים מדר הינו השחקן המוכשר ביותר שצמח בהפועל בעשרות (!) השנים האחרונות. אלא שעם אוהדים כמו [רוב] המגיבים פה, הוא מהר מאוד ימצא את עצמו מחוץ להפועל. אני צופה כי תוך מספר שנים הוא יגיע רחוק ויתחיל למצות את הפוטנציאל הטמון בו, אבל, לצערי, זה לא יהיה אצלנו. זו הערכתי, ואם טעיתי, טעיתי, זה לא אסור, טעות בהערכה עדיין אינה עבירה פלילית.
וביחס לאלה שאינם מבינים את "הפסטיבל" שנוצר סביב השחקן - אותם "לא מבינים", הם אלה שיצרו את הפסטיבל ומשהדברים התגלגלו כפי שהתגלגלו, עם תגובות ותגובות שכנגד, הם לא מבינים את מה שהם עצמם יצרו. שיהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:48 
סמל אישי של המשתמש
לדעתי הפועל לא הצמיחה מהנוער אף שחקן ליגת על ראוי לשמו פחות או יותר ב20 שנה אחרונות, זאת לא ממש חוכמה להיות השחקן הכי מוכשר שצמח בהפועל בשנים האלו.
גם אם ים כזה עילוי יוצא דופן, זה לא אומר שהדבר הנכון לעשות איתו זה לדחוף אותו בכח לדקות משחק שהוא עוד לא מוכן להם. בלאט בשנה הראשונה בבוגרים שיחק 5 דקות למשחק. היום הוא רכז פותח בהפועל ירושלים, לא נראה שזה ממש עשה לו נזק

נערך לאחרונה על ידי הפועל בתאריך 03 מרץ 2019, 18:50, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:49 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
הפועל לא הצמיחה אף שחקן ליגת על ראוי לשמו פחות או יותר ב20 שנה אחרונות, זאת לא ממש חוכמה להיות השחקן הכי מוכשר שצמח בהפועל בשנים האלו.
גם אם ים כזה עילוי יוצא דופן, זה לא אומר שהדבר הנכון לעשות איתו זה לדחוף אותו בכח לדקות משחק שהוא עוד לא מוכן להם. בלאט בשנה הראשונה בבוגרים שיחק 5 דקות למשחק. היום הוא רכז פותח בהפועל ירושלים, לא נראה שזה ממש עשה לו נזק

זה עשה לנו נזק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:51 
סמל אישי של המשתמש
ועדיין לא שמעתי הסבר אחד, למה עדיף שילד בן 18, מוכשר ככל שיהיה, יקבל 10 דקות בהפועל למרות שהוא לא שייך לרמות האלה, ולא 30 דקות בליגה הלאומית שמתאימה יותר לרמתו. מה ההיגיון בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:51 
סמל אישי של המשתמש
לא היתה לזה ממש השפעה באותה עונה למיטב זכרוני. הוא בכלל לא שיחק במרבית המשחקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 18:56 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
לא היתה לזה ממש השפעה באותה עונה למיטב זכרוני. הוא בכלל לא שיחק במרבית המשחקים

היו כמה משחקים שקטש משום מה הכניס אותו למגרש, ותוך כמה דקות הפכו עלינו את התוצאה. כולל משחקים חשובים, אפילו במשחק הפלייאוף האחרון באותה עונה נגד ירושלים בארנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 19:03 
אבא של קידר כתב:
דעתי היא שים מדר הינו השחקן המוכשר ביותר שצמח בהפועל בעשרות (!) השנים האחרונות. אלא שעם אוהדים כמו [רוב] המגיבים פה, הוא מהר מאוד ימצא את עצמו מחוץ להפועל. אני צופה כי תוך מספר שנים הוא יגיע רחוק ויתחיל למצות את הפוטנציאל הטמון בו, אבל, לצערי, זה לא יהיה אצלנו. זו הערכתי, ואם טעיתי, טעיתי, זה לא אסור, טעות בהערכה עדיין אינה עבירה פלילית.
וביחס לאלה שאינם מבינים את "הפסטיבל" שנוצר סביב השחקן - אותם "לא מבינים", הם אלה שיצרו את הפסטיבל ומשהדברים התגלגלו כפי שהתגלגלו, עם תגובות ותגובות שכנגד, הם לא מבינים את מה שהם עצמם יצרו. שיהיה.

כרגע הוא מקבל צ'אנסים מעל ומעבר למה שהוא שווה, מחיאות כפיים ותמיכה מהקהל על כל פעולה פשוטה שמצליחה (שזה אחלה), אבל בעיקר מתלונן על כמות הדקות ורומז על עזיבה. לא רואה איך זה קשור למגיבים פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 20:15 
יובל כתב:
ועדיין לא שמעתי הסבר אחד, למה עדיף שילד בן 18, מוכשר ככל שיהיה, יקבל 10 דקות בהפועל למרות שהוא לא שייך לרמות האלה, ולא 30 דקות בליגה הלאומית שמתאימה יותר לרמתו. מה ההיגיון בזה?

הוא לא שווה 30 דקות באף קבוצת ליגה לאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2019, 02:36 
לא קשור בשום צורה לרמות האלה.
לא צריך לשחק ולו שנייה אחת, אבל אצלנו עסוקים בחרא של שכר לימוד וכל מיני סיפורים.
כאילו שאי אפשר לקדם שחקן צעיר מבלי לאפשר לו להזיק לקבוצתו כל כך הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2019, 09:16 
במועדון של לוזרים כמונו, שחקן צעיר, מוכשר ככל שיהיה, כנראה לא יכול להצליח. חבל שכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2019, 09:25 
סמל אישי של המשתמש
מה? תסלח לי אבל זה קצת שטויות. רק לפני שנתיים גידלנו במו ידינו את רכז העתיד של הפועל ירושלים ונבחרת ישראל. לפני 7 שנים גידלנו את המחליף שלו ושחקן שחתם על חוזה של חצי מיליון יורו באלבה ברלין. אין לנו מה להתבייש בתחום הזה מול אף אף קבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2019, 10:12 
הפועל כתב:
מה? תסלח לי אבל זה קצת שטויות. רק לפני שנתיים גידלנו במו ידינו את רכז העתיד של הפועל ירושלים ונבחרת ישראל. לפני 7 שנים גידלנו את המחליף שלו ושחקן שחתם על חוזה של חצי מיליון יורו באלבה ברלין. אין לנו מה להתבייש בתחום הזה מול אף אף קבוצה

דעתי שונה מדעתך.

רק עכשיו אתה מתייחס לבלאט כ"רכז העתיד", לא התייחסת אליו ככזה כשהוא שיחק אצלנו, ואצלנו הוא באמת לא היה עילוי, וגם לא הצליח. תקרא פה מה שאמרו על בלאט בזמנו, אולי אפילו אתה. מקרה בלאט דווקא מוכיח את מה שאני טוען היינו, שבקבוצה של לוזרים, שחקן צעיר לא יכול להצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2019, 11:42 
סמל אישי של המשתמש
אבא של קידר כתב:
הפועל כתב:

דעתי שונה מדעתך.

רק עכשיו אתה מתייחס לבלאט כ"רכז העתיד", לא התייחסת אליו ככזה כשהוא שיחק אצלנו, ואצלנו הוא באמת לא היה עילוי, וגם לא הצליח. תקרא פה מה שאמרו על בלאט בזמנו, אולי אפילו אתה. מקרה בלאט דווקא מוכיח את מה שאני טוען היינו, שבקבוצה של לוזרים, שחקן צעיר לא יכול להצליח.

לדעתי האישית הוא ברמת רכז בקבוצת תחתית בליגת על. זה לא משנה שכל הועלם ואשתו מתייחסים אליו אחרת. ושלא משנה אם אני צודק או טועה, שחקן לגיטימי ביותר לליגת על הוא בטוח. לקחנו אותו משחקן ליגה לאומית בינוני לרמת רכז מחליף לגיטימי בליגת על בגיל 20, ומאיתנו הוא המשיך לקבוצת צמרת. הוא צמח אצלנו, ופרץ אצלנו. אין בזה שום ספק, זה עניין של עובדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 מרץ 2019, 14:28 
לים מדר - ולו רק בגלל הנתונים הפיזיים שלו המשלבים גובה טוב ומוטת ידיים ארוכה - יש תקרה יותר גבוהה מתמיר בלאט. את תמיר בלאט תמיד תצטרך להסתיר בהגנה. הוא שחקן שעושה את מה שהוא יכול ברמה גבוהה מאוד, אבל זהו. גם בהתקפה הוא מוגבל, כיוון שהוא שיפר את הכניסות שלו עם הפלואטרים, אבל זו לא זריקה יציבה. לים מדר לעומתו יש יכולות מגוונות משלו ועוד קפיצה פיזית לתת.
אבל כרגע זה לא רלוונטי. לתת לים מדר דקות משחק מול גארדים מנוסים בליגת העל, במצב הפיזי שלו כרגע, זה לפגוע לו בקריירה. במקום לפתח את המשחק הכולל שלו, הוא ילך למה שעובד כרגע ויזנח את מה שלא. בלאומית הוא יפגוש מגנים פחות טובים שאותם הוא יוכל לקחת לסל או לנסות לקלוע זריקות קשות(Contested), מצד שני, הוא ישמור דקות משחק משמעותיות ויביא לידי ביטוי את האינטלגנציה ההגנתית שכולם רואים שיש לו. כשיעשה שם קפיצה פיזית מסוימת, נוכל להחזיר אותו כעבור שנתיים לקבוצה.
הוא שחקן מוכשר בטירוף, עם מבנה גוף מעולה. הוא זקוק לפיתוח נכון ולא למנטרות שיפגעו לו בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 304 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 79 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: