תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 13 מאי 2024, 14:03

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 83 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחזור 14- גלבוע/גליל-הפועל ת״א, ראשון 13/1 20:30
הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 00:46 
אקון פארסל סוף סוף תופס יום קליעה, מה פרנקו עושה? מספסל אותו...
הוואל היה ענק היום, הרבה מעבר למה שבאשכול הזה הוא מקבל קרדיט בינתיים, מבחינתי כמעט היה המצטיין היום, מקניל עקף אותו תודות לזינוק הזה.
גם גינת, שאפילו מצליח להיות משום מה מושמץ פה, מביא דאבל דאבל כעיניין שבשיגרה , שאפו.
בצד השלילי, עדיין סופגים 91 נקודות. אין לנו הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחזור 14- גלבוע/גליל-הפועל ת״א, ראשון 13/1 20:30
הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 01:30 
סמל אישי של המשתמש
פרסל היה רע.
גינת הוא אחת הסיבות הכי גדולות להגנה הגרועה שלנו.
שולר ואמינו כרגיל היו הכי טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 03:54 
האוול לוקח רק ריבאונדים של עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 04:37 
סמל אישי של המשתמש
+12 בדקות בלי אף רכז טבעי וטהור על המגרש. 20 אסיסטים שמסרו שחקנים שהם לא רכזים טבעיים וטהורים. איפה האפוקליפסה שהבטיחו שתהיה בלי רכז על המגרש? למה היינו צריכים לחכות 14 מחזורים ושהחרב תהיה על הצוואר של פרנקו בשביל להתחיל לשחק עם רוטציה קצת יותר נורמלית?

ההרכב בלי רביב וים מדר ועם שולר ודגלאס עבד טוב. רק בגלל שפרנקו מתעקש על תרגילים ארוכים אז היו התקפות תקועות בהרכב הזה, כי העברנו את כל השעון בלי שהכדור מגיע לידיים של מקניל, אלא תקוע אצל שחקנים שלא יכולים לייצר כלום וגם מתקשים לשחרר את הכדור בצורה בטוחה. ועדיין, זה הרכב שאפשר לשמור, לרוץ ולקלוע מבחוץ.

סוף סוף אנחנו משחקים עם השחקנים הנוכחים ועם הרכבים יותר הגיוניים, אבל בגלל ההתעקשות לפתוח עם שני זרים בחמישייה, הרוטציה עדיין מבולגנת. רביב או מקניל לא יורדים לספסל עד אמצע הרבע השני, כי שניהם פותחים ביחד ואז אי אפשר להוריד את שניהם לספסל. כנ"ל תומר. יוצא ששני שחקנים לפחות משחקים עד אמצע הרבע השני, בלי לתכנן כמו שצריך את המנוחה שלהם. יותר מדי דקות עם שני זרים על המגרש. ב-24 דקות שבהן שיחקנו עם שלושה זרים, היינו בפלוס 17, וב-16 דקות שבהן שיחקנו עם שני זרים, היינו במינוס 10. אז איך לעזאזל אנחנו פותחים עם שני זרים? אין שום סיבה בעולם לא למקסם את כמות הדקות שבהן אנחנו משחקים עם שלושה זרים. אם שולר היה פותח במקום רביב, זה היה מחלק את העומס כמו שצריך בינו לבין מקניל, היה מאפשר להוריד את תומר לספסל כשרביב עולה, והיה מסדר את הרוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 04:49 
סמל אישי של המשתמש
חוץ מזה ניצחון יפה. לא פשוט להגיע לגן נר במצב המנטלי שבו אנחנו הגענו, לעמוד בקצב של גלבוע ולקלוע 96 נקודות. רק לפני שבוע נגד באר שבע לשחקנים רעדו הידיים וקלענו 19 נקודות ב-18 דקות במחצית השנייה.

אני מקווה שנרוויח מהמשחק הזה את שולר, דגלאס ואמינו. לפחות חלקית.
שולר עם גישה מצוינת והוא נלחם תמיד בהגנה, הבעיה היא שבצד ההתקפי הוא לא קלע או שהיה פאסיבי לגמרי - זה חרא וזה חרא. אי אפשר לחיות עם גארד זר שלא עושה נקודות, בין אם הוא זורק או לא. הוא צריך להיות הרבה יותר מעורב במשחק ההתקפה, לקחת כל זריקה פנויה, וגם לייצר מצבים לגבוהים בפיק-אנד-רול כי הוא בהחלט יודע לעשות את זה, הוא אף פעם לא היה שחקן שרק עומד בפינה וזורק שלשות.
אמינו סוף סוף נלחם בריבאונד (ולא רק לקח ריבאונדים שאף אחד אחר לא קופץ איתו) ובהגנה. הבעיה שהוא כל כך רך, שגם כשמגיעות לו שריקות הוא לא מקבל אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 08:10 
סמל אישי של המשתמש
גם בהגנה, שולר נלחם אבל לא מספיק טוב. קרופורד עבר אותו מתי שבא לו פחות או יותר ובקלות. מבאס.
כי באמת יש לו המון רצון ומוטיבציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 10:21 
הרבה מהסלים שקיבלנו היה מסגירה רעה על הגארדים של גליל שפשוט עברו את השומרים שלהם בצעד ראשון בלי יותר מדי בעיה, וברגע שבאה עזרה נשאר שחקן חופשי לקליעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 11:07 
יובל כתב:
+12 בדקות בלי אף רכז טבעי וטהור על המגרש. 20 אסיסטים שמסרו שחקנים שהם לא רכזים טבעיים וטהורים. איפה האפוקליפסה שהבטיחו שתהיה בלי רכז על המגרש? למה היינו צריכים לחכות 14 מחזורים ושהחרב תהיה על הצוואר של פרנקו בשביל להתחיל לשחק עם רוטציה קצת יותר נורמלית?
.

לא חייבים רכז טבעי, אבל צריך שחקן שיודע להוריד כדור לרצפה. את המשחק נגד באר-שבע הפסדנו בדקות שרביב או מקניל לא היו על הפרקט. כמעט בכל פעם ששוחרר מוריד כדור לרצפה אתה יודע שזה יגמר רע, כנל דגלאס.
ונגד מכבי עם לחץ של ברטולומאו וזוסמן גם רביב או מקניל לבד לא יספיקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 11:54 
עוד רכז יהרוג לנו את משחק ההתקפה הדי תקוע גם ככה.
מה שאנחנו באמת צריכים זה מישהו שמסוגל לקלוע הרבה נקודות ולשחק אוף דה בול. מן אלייז'ה בריאנט שכזה (או אנתוני גודס אם תרצו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 12:02 
הקבוצה הזו צריכה רכז/קומבו גארד שיודע להוריד כדור לרצפה, וליצור מכדרור. אבל גם לא כזה שחייב את הכדור כל הזמן ביד. שחקן שיכול גם לשחק אוף דה בול. בעיני מישהו סטייל טו הולוואי זה אופטימלי. שחקן שגם יודע ליצור וגם יודע לקלוע את הזריקות הפנויות מהתקפות שיוצרים אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 12:51 
אני חושב שהקבוצה צריכה להפסיק להיות תחנת רכבת.

נכון שיש עמדות שניתן לשפר, אבל יש גם נקודת זמן שבה צריך להפסיק להתעסק בזה ולהתעסק בלקחת את השחקנים שיש ולהוציא מהם את המקסימום. כל השינויים האלו שנכפו בגלל בחירת זרים מטופשת, מפריעים לקבוצה להתלכד ולהתקדם וגם מונע משחקנים לקחת אחריות. אם אני בנעליים של רמי אני לוקח את כל הקבוצה והמאמן, סוגר אותם בחדר ומבהיר להם שלא יהיה עוד שינוי של מילימטר בקבוצה. מעכשיו זה הכל בידיים שלהם ועל הגב שלהם, ושכולם נותנים 200% כדי להרים את הקבוצה ולהתחיל לנצח.

קבוצת כדורסל זה שלם שחייב להיות גדול מסך החלקים שלו. הגיע הזמן להפסיק להתעסק בחלקים ולעבוד על השלם. מקניל, האוול, האקון פרסל, שולר, אמינו, רביב, תומר וסטו זה סגל שצריך לעשות את המוות לכל קבוצה בליגה. מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 13:01 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

נכון שיש עמדות שניתן לשפר, אבל יש גם נקודת זמן שבה צריך להפסיק להתעסק בזה ולהתעסק בלקחת את השחקנים שיש ולהוציא מהם את המקסימום. כל השינויים האלו שנכפו בגלל בחירת זרים מטופשת, מפריעים לקבוצה להתלכד ולהתקדם וגם מונע משחקנים לקחת אחריות. אם אני בנעליים של רמי אני לוקח את כל הקבוצה והמאמן, סוגר אותם בחדר ומבהיר להם שלא יהיה עוד שינוי של מילימטר בקבוצה. מעכשיו זה הכל בידיים שלהם ועל הגב שלהם, ושכולם נותנים 200% כדי להרים את הקבוצה ולהתחיל לנצח.

קבוצת כדורסל זה שלם שחייב להיות גדול מסך החלקים שלו. הגיע הזמן להפסיק להתעסק בחלקים ולעבוד על השלם. מקניל, האוול, האקון פרסל, שולר, אמינו, רביב, תומר וסטו זה סגל שצריך לעשות את המוות לכל קבוצה בליגה. מספיק.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 14:54 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 15:34 
סמל אישי של המשתמש
Karl Marx כתב:
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:

+1

לו רק היה לנו מאמן הייתי אומר שזה נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 16:32 
אז אם ככה עדיף להחליף מאמן, ולא שחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 18:44 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

גם אם זה היה טיפה נכון, וזה כמובן לא,
הבעיה לא בשחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 ינואר 2019, 19:37 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:

אני אוסיף ואחדד שאם יש צורך משמעותי להחליף שחקן, אז צריך לעשות את זה, גם במחיר של להיות "תחנת רכבת". הסגל שפתח את העונה למשל, היה צריך מהפכה ולא שינוי קטן.
הסגל הנוכחי לעומת זאת, ממש לא זועק להחלפת שחקן, בטח שלא עוד רכז במקום שולר. מה שהסגל הזה צריך כרגע הוא לרוץ ביחד ולהתחיל למקסם את האיכויות שיש בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2019, 04:08 
אני דווקא חושב שצריך גבוה במקום אמינו.
אנחנו בערך הקבוצה היחידה באירופה שאין לה אף גבוה שיכול לשמור בחוץ ברמה סבירה.
קשה מאוד לשמור ככה, אנחנו חייבים מישהו אתלט שיכול לצאת החוצה ולעשות לגארדים חיים קצת יותר קשים.

אמינו שחקן נהדר, פחות טוב משמעותית מהקדנציה הקודמת בארץ אבל עדיין שחקן נהדר - אבל הוא לא משלים טוב את התכונות של האוול וגינת.
אנחנו חייבים גבוה אתלט, שיידע לסיים מתפרצות, שיידע לשמור בחוץ בהגנות חילופים ושייתן קצת קליעה מבחוץ.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2019, 04:58 
סמל אישי של המשתמש
אידאלית כן, עדיף שחקן כזה על אמינו.

אבל צריך לקחת בחשבון את ההשלכות של החלפת שחקן במצב הנוכחי:
עוד הוצאה כספית לא קטנה, שגם אם תשפר את הקבוצה, ספק אם תשנה לנו את העונה (לגביע אנחנו מגיעים כאנדרדוג מוחלט, מאבקי תחתית לעומת זאת אנחנו לא שווים גם בסגל הזה).
מעשית זו תהיה החלפה אחרונה, כי את הרישום האחרון צריך לשמור עד סוף מועד ההרשמה למקרה של פציעות.
במקום שהסגל הנוכחי ירוץ ביחד כמה שיותר זמן, יתחבר ויהיה יותר מתואם, יהיה צריך להתעסק בלהכניס עוד פעם שחקן חדש לעסק.
יש גם את האפשרות שהשחקן שיחליף את אמינו לא יהיה יותר טוב או אפילו פחות טוב, כבר ראינו לא מעט מקרים כאלה. כשיש שחקן שכן תורם במידה מסוימת צריך מאוד להיזהר לפני שמחליפים אותו.

לנוכח כל השיקולים האלה, בסיטואציה הנוכחית לא הייתי מחפש כרגע להחליף את אמינו. אולי בשלב מתקדם יותר של העונה, כשיש היצע יותר טוב (כשהג'י ליג נגמרת) וההוצאה הכספית פחות משמעותית.

בכל מקרה, בטח שלא צריך עוד רכז במקום שולר. עוד רכז ליד מקניל ורביב, שהם בעצמם רכזים בלי קליעה שחייבים את הכדור ביד, לא ייתן שום דבר וייתכן שאפילו יפגע בקבוצה התקפית והגנתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור 14- גלבוע/גליל-הפועל ת״א, ראשון 13/1 20:30
הודעהפורסם: 15 ינואר 2019, 07:21 
"השחקן" היחידי שצריך להחליף הוא פרנקו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2019, 08:44 
סמל אישי של המשתמש
אני לא הייתי מחליף שום דבר. צריך כבר להכיר במציאות - יש סיכוי לא רע שהעונה הזאת בליגה אבודה. גם אם איכשהו נשתחל לפלייאוף זה יהיה ממקום 7-8, וכנראה נעוף ברבע בקלילות. צריך לצמצם את ההפסדים, להכיר בזה שהסגל הנוכחי אמור להספיק להישארות בליגה, וזהו. מספיק עם החילופים ולקיחת הסיכונים והוצאת כסף שכבר שנים אין לנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 ינואר 2019, 09:16 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
אני לא הייתי מחליף שום דבר. צריך כבר להכיר במציאות - יש סיכוי לא רע שהעונה הזאת בליגה אבודה. גם אם איכשהו נשתחל לפלייאוף זה יהיה ממקום 7-8, וכנראה נעוף ברבע בקלילות. צריך לצמצם את ההפסדים, להכיר בזה שהסגל הנוכחי אמור להספיק להישארות בליגה, וזהו. מספיק עם החילופים ולקיחת הסיכונים והוצאת כסף שכבר שנים אין לנו

!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 ינואר 2019, 03:49 
מאיפה הם הביאו את הוויטיגנטן הזה הבני זונות.
שחקן מדהים

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 83 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 99 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: