תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 08 מאי 2024, 20:11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: משחק הליגה באילת, יום רביעי 2/1
הודעהפורסם: 04 ינואר 2019, 21:07 
לדעתי אנחנו מוכרחים לחתוך בדחיפות את אמינו או את שולר.
אי אפשר לחיות עם שניהם יחד לאורך זמן.

מי שבנה את הקבוצה הזו בלי אף גבוה שיכול לשמור בחוץ (אפילו ברמה הבסיסית כמו גפני) צריך ללכת לבית סוהר, זה לא קיים בכדורסל (החתמות כמו הווארד, הולמס, ניבינס זה שחקנים שלא קיימים יותר בכדורסל, אי אפשר לשמור ככה).
אמינו תמיד נסוג בפיק אנד רול, מאוד רך במאבקים פיזיים, ידיים לא טובות והתפוקה ההתקפית שלו (למרות המספרים הטובים) לא מספיק טובים.
גבוה אתלט שגם קולע מבחוץ כמו טוני גפני יכול להוסיף לקבוצה הזו המון דברים גם הגנתית וגם התקפית.

לעומת זאת שולר, מעבר לספקות לגבי ההתאמה שלו לסגל פשוט לא מספיק טוב - מסיים משחקים עם 0,2 ו3 נקודות.
ב 9 המשחקים האחרונים יש לו 10 שלשות ב24%, ובנוסף מדובר בשחקן מאוד חד גוני.
בשביל שחקן שרק יעמוד בצד ויחכה לשלשות אני יכול להביא גם את אדם אריאל או וואריק.

אני לא זוכר מצב כזה, בינואר עם 3 ניצחונות ליגה בלבד, הדחה מאירופה, החלפת חצי סגל ועדיין צריך להחליף 2 שחקנים ו/או מאמן.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 05 ינואר 2019, 22:10 
לא מבין את הגעגועים לגפני, שחקן מאד אוברייטד, שנמצא בירידה.

אחרי 13 בליגה האיטלקית הוא תורם ביותר מ-26 דקות - 5 ריבאונד (פחות מריבאונד התקפה אחד למשחק), ו- 5 נק' באחוזים נוראיים 36.6% לשתי נקודות ו-20% לשלוש (7/35).

אם היה משחק בהפועל היה השחקן היקר ביותר בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: משחק הליגה באילת, יום רביעי 2/1
הודעהפורסם: 05 ינואר 2019, 22:49 
גפני אחלה שחקן, אבל לא הייתי מחזיר אותו גם אם היה פנוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 00:17 
גפני שחקן בינוני, אבל חילוף שלו עם אמינו ישדרג מאוד את הקבוצה.
מצד שני, בעיני אפשר די בקלות למצוא שחקן טוב ממנו וגם זול ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 00:41 
גפני השחקן שתפור לסגל שלנו, סוגר לנו את העניין של קליעה ל3, וגם יוסיף אתלטיות למשחק המעבר.
וגם למרות שהוא לא יכול לשמור גארדים כל פעם, הוא עדיין הרבה יותר נייד מגבוהים כמו האוול ואמינו.

חוץ מזה, בעונה כזו מבורדקת כשאין לקבוצה שנייה אחת של שקט - שחקן כמוהו יכול לשנות את פני הקבוצה בפאן האנושי שהוא לא פחות חשוב למי שלא יודע.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 01:50 
בוריס כתב:
גפני השחקן שתפור לסגל שלנו, סוגר לנו את העניין של קליעה ל3, .

עם 20% מה- 3 ? תומר כבר יותר טוב.
זה שחקן בירידה, שהנתונים שלו יורדים משנה לשנה. שחקן משלים שרוצה שכר של שחקן מוביל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 02:15 
סמל אישי של המשתמש
בעיניי אין ספק שמתישהו נצטרך להחליף את אמינו (בדגש על מתישהו, אני לא מאמין שיש כסף לעשות כבר עכשיו עוד חילוף ולהביא שחקן ברמה גבוהה). גם תומר, גם האוול וגם אמינו הם שחקנים לא אתלטיים עם רגליים איטיות, וזה שילוב רע מאוד. ראינו נגד אילת איך שני שחקני פנים לא גבוהים, לא טכניים ובלי קליעה, אבל כן מאוד אתלטיים ואגרסיביים, פשוט מפרקים אותנו (זה קשור גם לטיפולי הפיק-אנד-רול הנוראיים של פרנקו המקובע, אבל גם להבדלי האתלטיות העצומים).
ובעיניי גם אין ספק שאנחנו צריכים שחקן בסגנון של טוני גפני. 4-5 אתלטי שחושב קודם כל הגנה, יכול לשמור על כמה עמדות, ובהתקפה מסתפק בדאנקים וזהו (אפילו לא צריך קליעה מבחוץ).

אבל, וזה אבל גדול, בשום אופן לא גפני עצמו. כבר בסוף העונה שעברה הוא היה בינוני - מילא בהתקפה, אבל גם בהגנה הוא זייף, וניסה להסתמך רק על יכולת החסימה שלו (שגם היא רחוקה משיאה) במקום להזיז את הרגליים. הוא נותן עונה מחרידה בכל קנה מידה באיטליה, והוא בן 34. צריך להביא שחקן שטוב עכשיו ולא עוד אחד שמסתמך על הילת העבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 10:45 
סמל אישי של המשתמש
אז אני מבין שנגמרו השחקנים בעולם.
נשארו רק גפני, מקניל ומקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 10:49 
beny כתב:
בוריס כתב:
גפני השחקן שתפור לסגל שלנו, סוגר לנו את העניין של קליעה ל3, .

עם 20% מה- 3 ? תומר כבר יותר טוב.
זה שחקן בירידה, שהנתונים שלו יורדים משנה לשנה. שחקן משלים שרוצה שכר של שחקן מוביל.

כל מילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 11:16 
סמל אישי של המשתמש
שמוליקיפוד כתב:
אז אני מבין שנגמרו השחקנים בעולם.
נשארו רק גפני, מקניל ומקי.

ברור...גם הווארד אבל הוא פרש מרוב שהוא טוב..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 13:18 
כשעובדים רק עם סוכן שחקנים אחד זה מה יש.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 14:46 
אני חושב שלא יכולה להיות מחלוקת שכל הזרים שפתחו את העונה זו נפילה. הצליחו לפספס לגמרי עם 4 מ-4. זה כשלון מחפיר של כל המערכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 15:01 
זה משהו שאף פעם לא הבנתי.
איך מלא קבוצות בסדר גודל תקציב שלנו, מביאות שנה אחרי שנה זרים תותחים (אולי לא כולם, אבל לפחות 1-2 תותחים): גלבוע, אילת, אשדוד, נס ציונה,
ורק אצלנו מתוך 8-10 זרים, מגיע איזה מקניל אחד בסדום.
פסיכי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 15:13 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
זה משהו שאף פעם לא הבנתי.
איך מלא קבוצות בסדר גודל תקציב שלנו, מביאות שנה אחרי שנה זרים תותחים (אולי לא כולם, אבל לפחות 1-2 תותחים): גלבוע, אילת, אשדוד, נס ציונה,
ורק אצלנו מתוך 8-10 זרים, מגיע איזה מקניל אחד בסדום.
פסיכי.

משהו שאני שובר את הראש לגביו כבר שנים. לא פחות מהזיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 16:10 
סמל אישי של המשתמש
פרנקו, בשני הקיצים, היה מוכן להביא רק שחקנים שיש להם שם באירופה וקילומטז' ארוך. פחדנות, קיבעון, פינוק, הסיבה לכך לא משנה.
מה שמשנה, הוא שזה המתכון הכי בטוח שיש לכישלון, לקבוצה בתקציב שלנו.
כי ב-120 אלף דולר, אתה לא יכול להביא מישהו שגם יש לו שם וקילומטרז', והוא גם שחקן טוב בהווה, ובטח ובטח לא אחד שיכול לתת עונת פריצה ולתת תמורה שהיא גדולה יותר מהכסף שמשלמים לו.

מקי היה בעונה שעברה בן 32 ונתן את העונה החלשה בקריירה שלו.
מאט הווארד היה בעונה שעברה בן 29, אבל במצב גופני של בן 39, ולמעשה היה אצלנו בעונת פרישה.
טוני גפני היה בעונה שעברה בן 33, הרחק הרחק משיאו.
מקניל היה בן 30 והוא היחיד שהצליח לשמור על רמה גבוהה (למרות שגם הוא לא בשיאו מבחינה אתלטית).

בנוסף פרנקו רצה להביא בעונה שעברה כל מיני חטיארים כמו חנן קולמן בן ה-34, האקים ווריק בן ה-35, אייק אופוויבו בן ה-33 והייתה גם את הפארסה עם אחמד ניבינס שהגיע לפה בלי ברך.

הקיץ האחרון היה בערך אותו סיפור.
רדפנו כל הקיץ אחרי מקניל וגפני שהזדקנו בעוד שנה.
אמינו הגיע בגיל 31 כששיאו מאחריו.
שולר הגיע בגיל 32 אחרי עונה בינונית ואחרי מספר עונות שהמספרים שלו בירידה עקבית.
וגם שני השחקנים הצעירים שהחתמנו, הם שחקנים עם שם מוכר ולא שחקנים שבאים "מלמטה":
הולמס הגיע רק על סמך השם שלו ועל סמך הקבוצות שהוא שיחק (ברצלונה, נבחרת ארה"ב, מכללת טקסס), ולא על סמך היכולות שלו. הוא הגיע אחרי עונה חלשה ופציעה ארוכה, וכשהמניה שלו בירידה, בדיוק כמו כל שאר השחקנים המבוגרים שפרנקו החתים. למעשה, חוץ מהגיל, הוא מתאים בדיוק לפרופיל של החתמת פרנקו קלאסית. בזמן שאנחנו החתמנו שחקן שעשה בעונה הקודמת 7 נקודות למשחק בג'י ליג באחוזים רעים וזה עוד לפני פציעה ארוכה, ושילמנו לו 120 אלף דולר רק על זה שהוא שיחק בברצלונה כמה משחקים, חולון ונהריה החתימו שני שחקנים שעשו 18 נקודות למשחק בג'י-ליג, ושילמו על יכולות הכדורסל שלהם ולא השמות של הקבוצות שבהן הם שיחקו.
היחיד שמתאים לפרופיל של פרוספקט צעיר ומוכשר זה דאלאס מור, למרות שגם הוא הגיע עם טייטל של סגן מלך הסלים באיטליה. בכל מקרה הוא פשוט שחקן כל כך גרוע שזה לא משנה.

במקביל פרנקו פסל על הסף כל שחקן צעיר ומוכשר שיכולנו להביא, חלקם גם הגיעו לקבוצות אחרות בליגה וכמובן שהם הוכיחו את עצמם כשחקנים הרבה יותר טובים מכל מה שפרנקו הצליח להביא.

אם תסתכלו על רוב הזרים המובילים בליגה מחוץ למכבי וירושלים, כמעט כולם עונים לאותו טייפקאסט של שחקנים צעירים, עם המון כלים אתלטיים ויכולות מצד אחד, ומצד שני עדיין לא שיחקו באף ליגה גדולה באירופה (מן הסתם, אחרת הם לא היו מגיעים לאותן קבוצות), אבל בדרך כלל כן הוכיחו את עצמם במכללות/ג'י-ליג/ליגות קטנות. כמובן שיש גם יוצאים מן הכלל, ומדי פעם מגיע לפה גם איזה דקוואן קוק שהיה שחקן NBA ואיכשהו הקריירה שלו התגלגלה עד לליגה בפורטוגל ואז לנס ציונה, או דריל מונרו שהיה כוכב כמה שנים בליגות בסדר גודל של ישראל, אבל כמעט כל הזרים המוצלחים הם שחקנים צעירים ומוכשרים שנותנים פה את עונת הפריצה. ושוב, כשמביאים ב-120 אלף דולר שחקנים עם שם באירופה, אז לא נשאר כסף לשלם גם על יכולות בהווה ובטח שלא על פוטנציאל פריצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 18:20 
יובל כמובן צודק.
כלומר, תיאורטית זה נשמע כמו רעיון טוב להביא שחקן עם נסיון אירופי שכן הרבה פעמים יש תקופת הסתגלות במעבר לאירופה.
העניין הוא שהגישה הזו מתעלמת לחלוטין מהקונטקסט בו אנחנו חיים והוא שישראל היא למעשה קרש קפיצה. כל עונה הרבה שחקנים מוכשרים מסיימים את המכללות (או גג אחרי עונה בג'י ליג) ללא חוזה באנ.בי.איי. הפוטנציאל שלהם מאוד גבוה, אבל הגדולות של אירופה לא בדיוק אוהבות הימורים כאלה, אז הם מתחילים בליגות כמו ישראל. כל עונה יש כמה וכמה שחקנים שמשתדרגים לרמות גבוהות יותר, לפעמים אפילו יורוליג. התוצאה היא שאפילו כאלה שלא נתנו עונה גדולה כמעט תמיד ישתדרגו במעמד ובשכר בעונתם השניה באירופה (קלי וסטיט ז"ל למשל), כך ששחקנים עם נסיון אירופי משמעותי פשוט הופכים ללא כדאיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2019, 18:32 
סמל אישי של המשתמש
מהקיץ אנשים כתבו פה שזאת קבוצה בלי אפסייד. שחקנים שאתה יודע מה תקבל מהם, לטוב ולרע.
אף אחד לא ציפה ששולר פתאום יתגלה כידית בלתי ניתנת לעצירה והולמס שנה הבאה יקבל חוזה ביורוליג.

ראו שזאת תהיה קבוצה בלי מעוף מקילומטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2019, 00:07 
יש שחקן אחד שממש תפור על הקבוצה הזאת.
אבל אין סיכוי שפרנקו יחזיר אותו.

❤️אלן ג׳ף❤️

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2019, 00:40 
nati כתב:
יש שחקן אחד שממש תפור על הקבוצה הזאת.
אבל אין סיכוי שפרנקו יחזיר אותו.

❤️אלן ג׳ף❤️

הלוואי. דפוק בראש אבל איפה האגרסיביות והאינטנסיביות שלו ואיפה של אמינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: