תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 16:12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 116 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 07:41 
יובל כתב:
beny כתב:
רדנקו כתב:
למה הוא לא מאמן כל כך גרוע? עונה שניה שהוא מראה כמה הוא מאמן מזעזע ואתה מגיע למסקנה שהוא לא כל כך גרוע?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

בכל זאת לקח אליפות וגביע. ובעונה שעברה פלייאוף עם זרים בינוניים.

די נו, גם מיקי דורסמן לקח אליפות. זה הופך אותו למאמן?
פרנקו לקח אליפות עם סגל שקשה מאוד לא לקחת איתו אליפות. דאנטה סמית', ברייסי רייט, דיון תומפסון, מקי (בשיאו), טוני גפני (בשיאו), אליהו והלפרין בשיאם, בר טימור.

שנה שעברה היה לו המון מזל. כאמור, שחקן שהוא לא רצה והיה המצטיין בפלייאוף. יריבה בהזמנה בפלייאוף. עונה נטולת פציעות כמעט לחלוטין, בעונה שרוב קבוצות הליגה סבלו מאוד מפציעות משמעותיות. אנשים התעלמו מזה אבל זה היה יתרון גדול מאוד. גם קבוצות שהתרסקו בטבלה בגלל שחקנים שנפצעו לתקופות ארוכות, וגם משחק אחר משחק שבהם שיחקנו נגד קבוצות עם חיסורים משמעותיים בזמן שאנחנו נהנינו מסגל מלא.

היתרון היחיד של פרנקו זה שהוא יודע להחזיק חדר הלבשה עונה שלמה. מבחינת כדורסל אין לו שום דבר להציע. אין לו שום מושג איך לבנות קבוצה, תפיסות הכדורסל שלו הן ארכאיות, והוא לא יודע לנהל משחק.

יש עוד פרט שולי בנוגע לתארי פרנקו שצריך לזכור. בכולם הזיזו לו את מכבי מהדרך. אילת עשו לו את העבודה בירושלים. כשהוד מעלתו פרנקו אירח גמר גביע בארינה ושיחק נגד מכבי בגמר זה נגמר, כמה מפתיע, בהתרסקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הביתה!!!!!
הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 09:01 
עם העונה המקוללת הזו, נראה לי שיחזירו את אופיר חיים לאמן את קבוצת הכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הביתה!!!!!
הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 11:15 
סמל אישי של המשתמש
כבר אחרי 11 והאפס עדיין איתנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 13:11 
סמל אישי של המשתמש
אכלתי צהריים והוא עוד פה.
צא דיבוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 15:23 
תכף מגרש פתוח עולה לאוויר ופרנקו עדיין לא עיין במדור דרושים.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 15:38 
יובל כתב:
beny כתב:
רדנקו כתב:
למה הוא לא מאמן כל כך גרוע? עונה שניה שהוא מראה כמה הוא מאמן מזעזע ואתה מגיע למסקנה שהוא לא כל כך גרוע?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

בכל זאת לקח אליפות וגביע. ובעונה שעברה פלייאוף עם זרים בינוניים.

גם קבוצות שהתרסקו בטבלה בגלל שחקנים שנפצעו לתקופות ארוכות, וגם משחק אחר משחק שבהם שיחקנו נגד קבוצות עם חיסורים משמעותיים בזמן שאנחנו נהנינו מסגל מלא.

האמת היא שיצא לי לחשוב על זה, מה שקרה לנו שנה שעברה זה גובל בחשד:

מחזור 3 - ירושלים בלי ג'רלס.
מחזור 6 - גליל בלי האריסון.
מחזור 11 - מכבי בלי תומאס.
מחזור 14 - ירושלים בלי האוול, אומיץ' ולוקאס.
מחזור 15 - אילת עם 3 זרים ובלי ברקוביץ. (סגל של 6 שחקנים).
מחזור 17 - גלבוע עם 3 זרים.
מחזור 19 - ראשל"צ בלי טולפסון.
מחזור 22 - מכבי בלי ג'קסון.
מחזור 23 - ראשל"צ בלי קית לנגפורד.
מחזור 31 - גלבוע בלי ג'קובן בראון.
מחזור 32 - אילת בלי קיצ'ן.

תמיד יצא לנו לקבל הרבה קבוצות במשבר/לפני שינוי משמעותי בסגל:

מחזור 1 - חולון בדיוק במשבר ולפני הבאת רייס.
מחזור 4 - אילת כשעוד היה את טפירו שפתח את העונה עם 1-6.
מחזור 5 - הרצליה שהייתה גם עם 1-5 ולפני פיטורים ושינויים בסגל.

3 מאמנים פוטרו מיד לאחר הפסד להפועל: מודי מאור, שמוליק ברנר ועופר רחימי.

את אשדוד קיבלנו, בדיעבד אמנם, כסוג של מתנה.
היא הייתה קבוצה מצוינת באמת, ורק שהגיעה הישורת האחרונה של העונה הם הגיעו לאיזושהי ירידה ברמה.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:00 
סמל אישי של המשתמש
השאלה היא כמה זה באמת יוצא דופן. האינטואיציה שלי היא שלא מאד, ושאם נבדוק לא מעט קבוצות בליגה יעלו תוצאות דומות, שהן שיחקו מספר לא מבוטל של משחקים מול ירבה בלי זר חשוב, או בתקופה גרועה או ווטאבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:13 
אפשר לבדוק את זה, ועדיין מדובר ברשימה לא מבוטלת, אבל הנקודה כאן היא המצב האידאלי שלנו.

מחזור 7 - רביב.
מחזור 11 - מקניל.
מחזור 18 - גינת.

אלו השחקנים היחידים שנעדרו ביחד עם הפציעה של הווארד בתחילת השנה.

כל הסגל היה בריא כל השנה.

נערך לאחרונה על ידי בוריס בתאריך 08 ינואר 2019, 16:15, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:15 
סמל אישי של המשתמש
לא שאני טוען שהווארד היה זר חשוב. אבל בכל זאת שיחקנו עם זר פחות איזה שליש עונה. ומקניל הצטרף לקבוצה רק שבוע לפני פתיחת הליגה. יחסית היתה לנו עונה בריאה, אבל עדיין לא משהו יוצא דופן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:16 
הפועל כתב:
לא שאני טוען שהווארד היה זר חשוב. אבל בכל זאת שיחקנו עם זר פחות איזה שליש עונה. ומקניל הצטרף לקבוצה רק שבוע לפני פתיחת הליגה. יחסית היתה לנו עונה בריאה, אבל עדיין לא משהו יוצא דופן

הווארד לא שיחק בדיוק 7 משחקים (מחזורים 2-8).
זה לא שליש עונה.

במחזור 8 עוד שיחקנו עם ג'ף אלן וגפני יחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:25 
את הקבוצה בעונה שעברה הצילו שני שחקנים של "ההנהלה". ג'ף אלן בתחילת העונה. ואדריאן בנקס כל העונה.
אם לא היה בעונה שעברה את בנקס הקבוצה לא הייתה עושה פלייאוף בכלל. הייתה נראית בערך כמו העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:31 
לא מסכים איתך פרוויס, ברור שאדריאן אחראי גדול לכך שהצלחנו להגיע לפיינל פור אבל הבעיות שלנו השנה לא מתחילות ומסתיימות בהעדרותו.

יש לנו את האוול, מתאזרח יותר טוב מבנקס גם באיכות וגם בכך שמאפשר לנו לשחק עם 3 זרים מאחורה.
הבעיות שלנו השנה קשורות במאמן, לא מצליח להוציא מהקבוצה את מה שהיא שווה ובכלל, לא עוסק מספיק בכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:35 
בוריס כתב:
לא מסכים איתך פרוויס, ברור שאדריאן אחראי גדול לכך שהצלחנו להגיע לפיינל פור אבל הבעיות שלנו השנה לא מתחילות ומסתיימות בהעדרותו.

יש לנו את האוול, מתאזרח יותר טוב מבנקס גם באיכות וגם בכך שמאפשר לנו לשחק עם 3 זרים מאחורה.
הבעיות שלנו השנה קשורות במאמן, לא מצליח להוציא מהקבוצה את מה שהיא שווה ובכלל, לא עוסק מספיק בכדורסל.

אין ויכוח. התייחסתי לעונה שעברה. אלמלא בנקס הקבוצה הייתה מתרסקת מקצועית כבר אשתקד. בנקס נתן תרומה של זר. חיפה על מקי ועל מנקו במשך עונה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 16:48 
purvis short כתב:
את הקבוצה בעונה שעברה הצילו שני שחקנים של "ההנהלה". ג'ף אלן בתחילת העונה. ואדריאן בנקס כל העונה.
אם לא היה בעונה שעברה את בנקס הקבוצה לא הייתה עושה פלייאוף בכלל. הייתה נראית בערך כמו העונה.

אני מצטער, אבל זה לא קשור למציאות.
לא ג'ף ולא אדריאן לא היו קרובים לתת מה שמקניל נתן לצורך העניין. גם סטטיסטית וגם מבחינת מנהיגות והשפעה על הקבוצה. ההאדרה של שני השחקנים האלה (בעיקר בנקס) יצאה מכל פרופורציה.

בשורה התחתונה אפשר לבקר את פרנקו כמה שרוצים אבל זה אחד המאמנים המעוטרים בכדורסל הישראלי. הדברים האלה לא קורים סתם. הרי תמיד אומרים פה (בצדק) שזה לא מקרי שאנחנו לא הגענו להישגים וזה תוצאה של התנהלות, אז אותו דבר תקף לגבי פרנקו. גם אם נניח שזה הכל קשור ליכולת שלו להחזיק חדר הלבשה (תכונה אמורפית משהו אבל נניח), ואני לא חושב שזה המצב, אז כנראה שהיכולת הזו חשובה מספיק כדי לזכות בתאריך.
גם הפועל של העונה שעברה, עם כל הביקורת על הבנייה והקיבעון, עם כל המזל של לקבל את אשדוד (אחת הקבוצות הטובות בליגה בעונה שעברה, כן?), עדיין סיימה חמישית (פסע ממקום שלישי) והגיעה לפיינל פור כמובן. רחוק יותר מכל קבוצה של הפועל בעידן הנוכחי.

יחד עם זאת, מה שהוא בהפועל הנוכחית זה ביזיון בכל פרמטר אפשרי. מקצועית, התנהלות, גישה, יו ניים איט.
שום דבר לא יצא מהקבוצה הזו כל עוד הוא כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 17:09 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
הפועל כתב:

הווארד לא שיחק בדיוק 7 משחקים (מחזורים 2-8).
זה לא שליש עונה.

במחזור 8 עוד שיחקנו עם ג'ף אלן וגפני יחד.

גם כשהאוורד חזר הוא היה על הפנים במשחקים הראשונים ובבירור מוגבל עד אמצע סיבוב שני.
וגם אחרי זה הוא כל הזמן נפצע, וחצי מהזמן או שלא שיחק או שנראה מוגבל למדי. להזכירך הוא היה כ"כ גמור לקראת סוף הליגה שבפיינל פור דידה החוצה על ההתחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 17:21 
זרים כאלה נהוג לחתוך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ינואר 2019, 17:24 
הוקיץ' כתב:
purvis short כתב:

אני מצטער, אבל זה לא קשור למציאות.
לא ג'ף ולא אדריאן לא היו קרובים לתת מה שמקניל נתן לצורך העניין. גם סטטיסטית וגם מבחינת מנהיגות והשפעה על הקבוצה. ההאדרה של שני השחקנים האלה (בעיקר בנקס) יצאה מכל פרופורציה.

בשורה התחתונה אפשר לבקר את פרנקו כמה שרוצים אבל זה אחד המאמנים המעוטרים בכדורסל הישראלי. הדברים האלה לא קורים סתם. הרי תמיד אומרים פה (בצדק) שזה לא מקרי שאנחנו לא הגענו להישגים וזה תוצאה של התנהלות, אז אותו דבר תקף לגבי פרנקו. גם אם נניח שזה הכל קשור ליכולת שלו להחזיק חדר הלבשה (תכונה אמורפית משהו אבל נניח), ואני לא חושב שזה המצב, אז כנראה שהיכולת הזו חשובה מספיק כדי לזכות בתאריך.
גם הפועל של העונה שעברה, עם כל הביקורת על הבנייה והקיבעון, עם כל המזל של לקבל את אשדוד (אחת הקבוצות הטובות בליגה בעונה שעברה, כן?), עדיין סיימה חמישית (פסע ממקום שלישי) והגיעה לפיינל פור כמובן. רחוק יותר מכל קבוצה של הפועל בעידן הנוכחי.

יחד עם זאת, מה שהוא בהפועל הנוכחית זה ביזיון בכל פרמטר אפשרי. מקצועית, התנהלות, גישה, יו ניים איט.
שום דבר לא יצא מהקבוצה הזו כל עוד הוא כאן.

אחד המעוטרים בכדורסל הישראלי?!?!
אולי אחד המאותרגים. זה ללא ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 09:52 
אתה יודע, מעוטרים זה עובדתי, לא נושא לדיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 10:38 
סמל אישי של המשתמש
אליפות וגביע זה מעוטר? ההבדל בינו לבין דורסמן זה בסך הכל שלשה משוגעת אחת של טולברט. אפשר לחשוב שהוא איזה קבלן תארים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 11:07 
לא לוקח לפרנקו שום תואר. ויש מאחוריו לא מעט עונות טובות. אבל מצטער, מה שאני רואה העונה בהפועל - לא ראיתי מאף מאמן מאז שאני אוהד את הקבוצה. אפילו לא מתקרב. וזה לא רק העניין המקצועי. אז התארים לא עושים עליי רושם.
אבל אם כבר: אז שום תואר הוא לא לקח על הראש של מכבי. בירושלים אילת עשתה לו את העבודה. ובחולון נהריה. כשהוא שיחק על תואר נגד מכבי. בגמר הגביע בירושלים, משחק ביתי וכו' - זה נגמר בהתרסקות.
ושוב - פרנקו עשה מספיק בכדורסל הישראלי. לא לוקח לו את זה. אבל מה שקורה העונה זה בלתי נסבל בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 11:17 
אני בגילי הגעתי למסקנה שלא צרכים לראות דברים בשחור לבן, יש מאמנים טובים שנכשלו ויש מאמנים פחות טובים שהצליחו, זה הרי שילוב של הנהלה, שחקנים, חדר הלבשה, תקשורת בין אישית, תקשורת.. מזל ועוד מזל ועוד ועוד.
פרנקו על פניו היה נראה מינוי מוצלח, לפחות לי,
בתכלס הוא כישלון ומעבר לקטע המקצועי שנראה על כמו סבוטאז', ובמיוחד הראיונות שלו אחרי משחקים, לצאת נגד ההנהלה והחלטות שלה.
בקיצור, מקווה שפרנקו יוחלף ובהקדם

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 11:42 
ברגע שמאמן בוחר צד של שחקן (שלא מספק את המצופה ממנו, עובדתית, במשך עונה וחצי), ולא את צד המועדון שמשלם לו משכורת, ויוצא נגדו בפומבי תוך כדי שהוא
מקבל ממנו משכורת - הוא מאבד את הלגיטימיות שלו בעיניי, שלא לדבר על אמון.
אני לא מתרשם יותר מדי מהאליפות שלו עם דונטה סמית', כמו שאני לא חושב שהתוצאות עם נייט רובינסון מעידות על איכותו של אברהמי כמאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 11:57 
סמל אישי של המשתמש
אני ממש לא מטלה שממהרים לשלוח מאמנים הביתה.
במקרה הזה רק על ההתנהלות התקשורתית והזלזול במועדון לבדם הוא היה צריך ללכת הביתה
ורק על העבודה המקצועית ואיך שהקבוצה נראית לבדם הוא היה צריך ללכת הביתה.

השילוב של שניהם הוא פשוט בלתי נסבל והוא חייב לעוף, פשוט כל משחק שלו ממאיס את הקבוצה על הקהל

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 12:01 
יובל כתב:
אליפות וגביע זה מעוטר? ההבדל בינו לבין דורסמן זה בסך הכל שלשה משוגעת אחת של טולברט. אפשר לחשוב שהוא איזה קבלן תארים.

אין באמת דבר כזה קבלן תארים בארץ אם אתה לא במכבי.
הוא עשה אליפות, גביע, הגיע לשלושה גמרים ברצף והגיע לעוד גמר גביע.
בתכלס הוא הראה הצלחה והישגים בכל קבוצה שהוא היה בה. לא ברור לי איך קבוצה כמונו יכולה לזלזל בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 12:04 
purvis short כתב:
לא לוקח לפרנקו שום תואר. ויש מאחוריו לא מעט עונות טובות. אבל מצטער, מה שאני רואה העונה בהפועל - לא ראיתי מאף מאמן מאז שאני אוהד את הקבוצה. אפילו לא מתקרב. וזה לא רק העניין המקצועי. אז התארים לא עושים עליי רושם.
אבל אם כבר: אז שום תואר הוא לא לקח על הראש של מכבי. בירושלים אילת עשתה לו את העבודה. ובחולון נהריה. כשהוא שיחק על תואר נגד מכבי. בגמר הגביע בירושלים, משחק ביתי וכו' - זה נגמר בהתרסקות.
ושוב - פרנקו עשה מספיק בכדורסל הישראלי. לא לוקח לו את זה. אבל מה שקורה העונה זה בלתי נסבל בעיני.

אם אתה מציין את ההתרסקות עם ירושלים אז תציין שהוא הגיע מרחק פוזשן אחד (והחלטה די מוזרה של דונטה סמית') מלקחת למכבי אליפות עם מכבי חיפה.

לגבי העונה אין לי שום ויכוח איתך. חתיכת ביזיון ושום דבר שהוא עשה בעבר לא צריך לעמוד לזכותו בהקשר הזה.
להעיף ולהוציא צו הרחקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2019, 12:15 
הוקיץ' כתב:
purvis short כתב:

אם אתה מציין את ההתרסקות עם ירושלים אז תציין שהוא הגיע מרחק פוזשן אחד (והחלטה די מוזרה של דונטה סמית') מלקחת למכבי אליפות עם מכבי חיפה.

לגבי העונה אין לי שום ויכוח איתך. חתיכת ביזיון ושום דבר שהוא עשה בעבר לא צריך לעמוד לזכותו בהקשר הזה.
להעיף ולהוציא צו הרחקה.

שוב - לא לוקח לו כלום. לא את ההצלחות ולא את התארים.
אבל זה לא מעניין - מה שקורה העונה זה משהו שלא ראיתי מעולם בהפועל תל אביב. בלתי נתפס. ואני לא מדבר רק על הקטע המקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 03:36 
ראיון של רמי כהן ברדיו - 103fm - בשורה התחתונה, בינתיים דני פרנקו ממשיך.

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HHMIMK&c41t4nzVQ=KH

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 08:38 
שמעתי את הראיון, אז נכון מילולית הוא אומר שפרנקו נשאר, מבחינת ההבנה והפרשנות שלי מבין המילים והמשפטים של רמי, אין לי כל ספק שהפועל הייתה מחליפה את פרנקו, בין השאר גם רמי לא ענה ישירות לקופמן האם פנו לאריק שיבק, וקצת מרח אותו כמו גם על הראיונות ההזויים של פרנקו.
אני מאמין שכן פנו לאריק שיבק ואם היה מסתדר העניין היה מוחלף כבר אתמול.
מקווה שלא ישתהו ויעיפו את פרנקו לכל הרוחות.
עוד דבר, רמי דיבר על האפשרות של החלפת שחקן אחד

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 08:46 
סמל אישי של המשתמש
גם קטש הצליח לא רע בקבוצות שהן לא הפועל, כולל תארים. מרגיש כאילו מה שמשותף לכשלונות המאמנים זה דווקא הפועל.
אולי הניהול, אולי הקהל, אבל משהו אצלנו מונע הצלחות.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2019, 09:13 
ניהול אולי.
הקהל בטוח לא מונע הצלחת מאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 116 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 57 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: