תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 08 מאי 2024, 00:20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: תומר גינת
הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 13:59 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
במחיר של רביב אפשר להביא גארד בכיר?
אני מזכיר ששיתוף זר חמישי זה קנס.

החוק הרוסי החדש הוא רק לגבי שיתופם יחד. אבל אם יש לך 4 זרים אתה עדיין מחויב להביא לישראלים 80 דק.
לא כי אתה מוכרח אלא כי זה כמות הדקות שיש.

כדי להרוויח באמת מהחוק הרוסי החדש צריך להביא זר 5. וזה כבר גורר קנס.

למה אתה מחויב לתת 80 דקות לישראלים? אין שום חובה כזאת החל משנה הבאה, ועם 4 זרים גם אין שום סיבה לעשות את זה. שישחקו 35 דקות כל אחד. ועל זר חמישי יש קנס של חצי מיליון שקל. זאת בערך עלות המס הנוכחית של רביב לימונד (!). אין פה שאלה בכלל מבחינה מקצועית מה עדיף.
שנה הבאה צריך ישראלי בכיר אחד, עוד אחד שיכול לתת 20 דקות, עוד איזה מחליף לכמה דקות פה ושם ולמקרה של פציעות (ע"ע סטו דגלאס או ים מדר אם נמשיך להתעקש). וזהו. כל השאר זרים.
אפשר לוותר על זר חמישי מתוך איזו הצהרה על צביון ישראלי, אולי עם הצניחה הצפויה במחיר יישראלים זה אפילו ישתלם. אבל ברמה העקרונית, אפשר לגמרי להסתדר עם ישראלי וחצי

נערך לאחרונה על ידי הפועל בתאריך 17 אפריל 2019, 14:18, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 14:16 
סמל אישי של המשתמש
שניה שניה שניה,
אני חשבתי שמעונה הבאה אין יותר חוק רוסי ונפטרנו מכל האסון של ישראהלים.
זה לא המצב?
מה החוק?

אגב, גינת, עובדתית, לא השתפר, אפילו להיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 18:55 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
שניה שניה שניה,
אני חשבתי שמעונה הבאה אין יותר חוק רוסי ונפטרנו מכל האסון של ישראהלים.
זה לא המצב?
מה החוק?

אגב, גינת, עובדתית, לא השתפר, אפילו להיפך.

עובדתית אתה כרגיל טועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 21:53 
כן
להגיד שאפשר להביא 4 זרים ולתת לכל אחד 35 דקות ממוצע למשחק זה נחמד בתאוריה.

בפועל אין סיכוי שאתה מחלק 140 דקות ל4 שחקנים, טובים ככל שיהיו.
ישארו לישראלים לפחות 70 דקות, אם לא יותר.

החוק הרוסי החדש מסייע בציוותים בחמישיות רק, אבל ברמת דקות ישראלים-זרים לא באמת יהיה הבדל, בטח לא הבדל גדול.

אלא אם נשכיל ונביא זר חמישי ו/או מתאזרח ברמה של זר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 22:39 
סמל אישי של המשתמש
לדעתי האישית לקבוצה שמחשקת פעם בשבוע אין באמת סיבה מקצועית שלא לתת 35 דקות לזר, ועוד בשביל לקבל עוד 20 דקות משחקן שעולה אותו דבר כמו זר ונותן פחות תוצרת לרוב. ועוד כשיש אפשרות להחתים זר חמישי באותה עלות כמו הישראלי הבכיר הנוסף, אז על אחת כמה וכמה.

שוב, מבחינת צביון ישראלי וכו' (וזה שיקול חשוב בעיניי אישית) אפשר לחשוב על קומבינציות אחרות. אבל צריך לקחת בחשבון שיש סבירות גבוהה שיהיה לזה מחיר מקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 23:44 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
לדעתי האישית לקבוצה שמחשקת פעם בשבוע אין באמת סיבה מקצועית שלא לתת 35 דקות לזר, ועוד בשביל לקבל עוד 20 דקות משחקן שעולה אותו דבר כמו זר ונותן פחות תוצרת לרוב. ועוד כשיש אפשרות להחתים זר חמישי באותה עלות כמו הישראלי הבכיר הנוסף, אז על אחת כמה וכמה.

שוב, מבחינת צביון ישראלי וכו' (וזה שיקול חשוב בעיניי אישית) אפשר לחשוב על קומבינציות אחרות. אבל צריך לקחת בחשבון שיש סבירות גבוהה שיהיה לזה מחיר מקצועי.

אין דבר כזה היום 35 דקות לשחקן. אולי במקרים נדירים יש שחקן אחד שהקבוצה מאוד תלויה בו ו/או מתוך סגל קצר של 7-8 שחקנים, הוא מכסה כמעט לבד עמדה מסוימת, אז הוא מתקרב לכמות הדקות הזאת. לדעתי אם תבדוק ליגות באירופה שבהן אין חוק רוסי וגם לא הרבה זרים, אתה תמצא מעט מאוד מקרים שבהם שחקן אחד משחק כל כך הרבה, וגם אז, מדובר בקבוצות חלשות ועניות שתלויות לחלוטין בשחקן אחד. המשחק היום משוחק בקצב ואינטנסיביות כל כך גדולה שהדקות ה-30-35 של שחקן, טוב ככל שיהיה, כבר פחות אפקטיביות, מה גם שהן הדקות של המאני טיים שבהם אתה רוצה את השחקנים שלך קצת פחות סחוטים.

בעונה הבאה (אם אכן יבוטל החוק הרוסי) אתה לא הולך לראות 140 דקות מארבעה זרים באף קבוצה ואפילו לא קרוב לכך.

ובינתיים אנחנו בשתי העונות האחרונות מחזיקים זרים בלי שום ערך מוסף, והם לא מתקרבים למכסת 120 הדקות. בוא נראה קודם כל שבעונה הבאה יהיו לנו ארבעה זרים טובים שבכלל נצטרך מכל אחד מהם 30 דקות בערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 23:50 
סמל אישי של המשתמש
יכול להיות. אז שיביאו זר חמישי. בשורה התחתונה, ישראלים יעלו יותר או אותו דבר מהזרים 4-5. כלומר באותו מחיר אפשר לבחור ממאגר שחקנים הרבה יותר גדול ואיכותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 אפריל 2019, 23:58 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
יכול להיות. אז שיביאו זר חמישי. בשורה התחתונה, ישראלים יעלו יותר או אותו דבר מהזרים 4-5. כלומר באותו מחיר אפשר לבחור ממאגר שחקנים הרבה יותר גדול ואיכותי.

זה בהנחה שמחיר השחקנים הישראלים לא ייחתך משמעותית בעקבות שינוי החוקים שאתה מדבר עליהם.
ובהנחה שהשינויים האלה בכלל יקרו, משהו שעוד לא נקבע סופית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 00:08 
סמל אישי של המשתמש
אם לא יקרו זה משהו אחר. אבל בהנחה שיקרו, וגם אחרי שהמחירים ייחתכו - תוכל לקבל שחקן ברמת, נגיד, בר טימור במחיר יותר סביר. בוא נלך לקיצון ונגיד שטימור יבוא ב-150 אלף דולר כולל עלות שכר (כלומר 80 אלף דולר נטו). באמת לא עדיף באותה רמת מחיר למצוא גארד זר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 01:06 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
אם לא יקרו זה משהו אחר. אבל בהנחה שיקרו, וגם אחרי שהמחירים ייחתכו - תוכל לקבל שחקן ברמת, נגיד, בר טימור במחיר יותר סביר. בוא נלך לקיצון ונגיד שטימור יבוא ב-150 אלף דולר כולל עלות שכר (כלומר 80 אלף דולר נטו). באמת לא עדיף באותה רמת מחיר למצוא גארד זר?

אבל אתה שוכח שרק הקנס על זר חמישי אמור להיות חצי מיליון שקל, שזה בערך 150 אלף דולר, וזה עוד לפני שהגענו למשכורת.

בכל אופן, אני לא רואה את ההנהלה שלנו משלמת חצי מיליון שקל קנס בשביל להחתים זר חמישי.

ודרך אגב, יש עוד חיסרון משמעותי (משמעותי מאוד אפילו, בעצם הכי משמעותי) לחמישה זרים שדורש התייחסות, והחיסרון הוא שמכיוון שמכסת רישום הזרים היא קבועה ועומדת על שמונה, אם משחקים עם חמישה זרים זה אומר שיש אחר כך חילוף אחד פחות, על זר יותר. כלומר במקום שיהיו לך ארבע החלפות על ארבעה זרים, יש לך שלוש החלפות על חמישה זרים. תראה אותנו העונה למשל, כל הזרים שהבאנו בקיץ היו בין בינוניים (שולר) לנפילה (אמינו) מוחלטת (הולמס ומור), אבל היה לנו מרחב תמרון מספיק גדול בשביל להחליף את מור במקניל, ואת הולמס באקון-פרסל, ואחרי שגם הוא התברר כנפילה, להחליף גם אותו בגרין, ועכשיו להחליף גם את אמינו בסטיבנס. קח את הרצליה לשם השוואה, שם הם גם נפלו עם הזרים אבל הביאו חמישה. זה השאיר להם הרבה פחות מרחב תמרון, הם עשו החלפה אחת בתחילת העונה שלא הצליחה (כמו שאצלנו החלפה אחת לא הצליחה) ואז נאלצו לחכות עוד הרבה זמן עם החילופים הנוספים כשהם סופרים 12 הפסדים רצופים, וגם אחרי שתי ההרשמות האחרונות הם נשארו עם לפחות 2 זרים חלשים מאוד מתוך החמישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 אפריל 2019, 06:51 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הפועל כתב:

אבל אתה שוכח שרק הקנס על זר חמישי אמור להיות חצי מיליון שקל, שזה בערך 150 אלף דולר, וזה עוד לפני שהגענו למשכורת.

בכל אופן, אני לא רואה את ההנהלה שלנו משלמת חצי מיליון שקל קנס בשביל להחתים זר חמישי.

ודרך אגב, יש עוד חיסרון משמעותי (משמעותי מאוד אפילו, בעצם הכי משמעותי) לחמישה זרים שדורש התייחסות, והחיסרון הוא שמכיוון שמכסת רישום הזרים היא קבועה ועומדת על שמונה, אם משחקים עם חמישה זרים זה אומר שיש אחר כך חילוף אחד פחות, על זר יותר. כלומר במקום שיהיו לך ארבע החלפות על ארבעה זרים, יש לך שלוש החלפות על חמישה זרים. תראה אותנו העונה למשל, כל הזרים שהבאנו בקיץ היו בין בינוניים (שולר) לנפילה (אמינו) מוחלטת (הולמס ומור), אבל היה לנו מרחב תמרון מספיק גדול בשביל להחליף את מור במקניל, ואת הולמס באקון-פרסל, ואחרי שגם הוא התברר כנפילה, להחליף גם אותו בגרין, ועכשיו להחליף גם את אמינו בסטיבנס. קח את הרצליה לשם השוואה, שם הם גם נפלו עם הזרים אבל הביאו חמישה. זה השאיר להם הרבה פחות מרחב תמרון, הם עשו החלפה אחת בתחילת העונה שלא הצליחה (כמו שאצלנו החלפה אחת לא הצליחה) ואז נאלצו לחכות עוד הרבה זמן עם החילופים הנוספים כשהם סופרים 12 הפסדים רצופים, וגם אחרי שתי ההרשמות האחרונות הם נשארו עם לפחות 2 זרים חלשים מאוד מתוך החמישה.

נקודה טובה לגבי שמונת הזרים. אכן מצדיק החתמות ביתר זהירות. אבל גם עם ישראלים אפשר ליפול. וכשטועים עם ישראלי, עוד יותר קשה לתקן כי מאגר המחליפים המתאימים מאד קטן. תחשוב על הפציעות ש ל רביב כמה פעמים הן דפקו אותנו, ולעומת זאת כמה זה קל להביא זר לחודש כשנפצע זר מרכזי. ככה שאני עדיין חושב שזה הדבר הנכון מקצועית לעשות, מכמה סיבות
1. יש מעט מאד שחקנים ישראלים ברמה של זר, אפילו זר של 108 אלף דולר.
2. אלו שכן עונים על סעיף 1 כנראה שיגיעו לעלות (ביחס עם המס) שתהיה שווה וכנראה אפילו גדולה מזר מקביל
3. מאגר השחקנים לבחור ממנו הרבה יותר גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: תומר גינת
הודעהפורסם: 19 אפריל 2019, 15:54 
שחקן ישראלי טוב יעלה לפחות פי שתיים מזר באותה רמה. לפחות.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מאי 2019, 20:09 
סמל אישי של המשתמש
מתחנן אל תעזוב לירושלים.
:cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מאי 2019, 20:14 
סמל אישי של המשתמש
שיחק היום כמו זין רפוי, סליחה על הביטוי. אולי זה סנטימנטים למועדון נוער שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מאי 2019, 23:55 
אני לא יכול לראות אותו
מקווה מאוד שנצליח להשאיר את ריץ' ולא אותו, שחקן מטומטם ונטל הגנתי עצום.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 מאי 2019, 18:25 
איזה שקט פה
תומר גינת :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2019, 02:17 
תומר גינת מציג: 2 ריבאונדים בהגנה ב32 דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2019, 12:19 
הישראלי עם הכי הרבה נקודות למשחק בליגה: תומר גינת 13.8
הישראלי עם הכי ריבאונדים למשחק בליגה: תומר גינת (יחד עם ריצ' האוול) 7.1
הישראלי עם מדד היעילות הכי גבוה בליגה: תומר גינת 16.4

כן, הוא יכול להיות יותר יציב, והוא חייב לשפר את ההגנה - אבל אתם באמת לא מבינים שאנחנו חייבים אותו? איזה ישראלי יותר טוב אנחנו יכולים להביא?

אה, והוא בן 24. לא שחקן בן 34 שאתה יודע שבעונה הבאה תקבל ממנו פחות ממה שקיבלת בעונה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2019, 12:49 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
תומר גינת מציג: 2 ריבאונדים בהגנה ב32 דקות.

אתה רציני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2019, 12:57 
רוצה לשבח את המשתמש בוריס על המחויבות להטרלה גם כשהיא גולשת למחוזות הגרוטסקה. רבים היו נכנעים כבר מזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2019, 15:33 
וביום ראשון קבע שיא מועדון בריבאונדים , נגד ״קבוצה זניחה שאין לה גבוהים בכלל״, אבל שזה לא יבלבל אותך בניסיון להוציא אותו שחקן פחות טוב ממה שהוא.
אגב, לצערי, אין לך מה לדאוג, לא רואה איך הוא משחק בהפועל שנה הבאה, הלוואי ואתבדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 מאי 2019, 16:11 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
וביום ראשון קבע שיא מועדון בריבאונדים , נגד ״קבוצה זניחה שאין לה גבוהים בכלל״, אבל שזה לא יבלבל אותך בניסיון להוציא אותו שחקן פחות טוב ממה שהוא.
אגב, לצערי, אין לך מה לדאוג, לא רואה איך הוא משחק בהפועל שנה הבאה, הלוואי ואתבדה.

יש לו חוזה לעוד שנה ולדעתי אין סיכוי שנשחרר אותו.
אני חושב שיש לו סעיף יציאה לאירופה אבל ספק אם הוא ישתמש בו.
ברור שאם לא היה לו חוזה לעונה הבאה, לא היה לנו סיכוי להשאיר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 מאי 2019, 09:04 
הלוואי וחוזה לעונה הבאה היה משהו שמחזיק שחקנים בכדורסל בארץ...
כמו שאמרתי, הלוואי ואתבדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 18 מאי 2019, 23:14 
יובל כתב:
מילפורד כתב:

דניאל זילברשטיין אמר בשידור של אשדוד נ. נהריה (כשהוא נשמע מאד נחרץ) שתומר לא נשאר בעונה הבאה שבפועל ולכן כדאי לנמרוד לוי להגיע להפועל.

לא יודע על סמך מה, אבל נשמע די נחרץ גם כשהזכירו לו שלתומר יש חוזה לעוד שנה בהפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 מאי 2019, 23:48 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
הלוואי וחוזה לעונה הבאה היה משהו שמחזיק שחקנים בכדורסל בארץ...
כמו שאמרתי, הלוואי ואתבדה.

סליחה, מתי חוזה לא החזיק כדורסלן בארץ?

beny כתב:
יובל כתב:
מילפורד כתב:

דניאל זילברשטיין אמר בשידור של אשדוד נ. נהריה (כשהוא נשמע מאד נחרץ) שתומר לא נשאר בעונה הבאה שבפועל ולכן כדאי לנמרוד לוי להגיע להפועל.

לא יודע על סמך מה, אבל נשמע די נחרץ גם כשהזכירו לו שלתומר יש חוזה לעוד שנה בהפועל

אני אגיד לך על סמך מה - על סמך כלום. סתם קשקש. חבל שהטון הנחרץ שלו השפיע עליך.

נערך לאחרונה על ידי יובל בתאריך 19 מאי 2019, 01:27, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 מאי 2019, 23:57 
אור לאומי למשל, גם הוואל זה דוגמא לשחקן שעזב כי לא רמה לשחק אצלינו , אם היה לי כוח הייתי מוצא עוד דוגמאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מאי 2019, 01:30 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
אור לאומי למשל, גם הוואל זה דוגמא לשחקן שעזב כי לא רמה לשחק אצלינו , אם היה לי כוח הייתי מוצא עוד דוגמאות.

אור לאומי? אור לאומי לא שיחק שנה כדורסל, לא קיבל משכורת, ובסוף בית הדין החליט שהוא שייך לנו.
את האוול הפועל לא רצו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מאי 2019, 02:43 
נמרוד לוי שחקן מאוד כישרוני, לא יהיה אסון גדול אם הוא יגיע על חשבון תומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מאי 2019, 06:09 
יובל כתב:
מילפורד כתב:

אור לאומי? אור לאומי לא שיחק שנה כדורסל, לא קיבל משכורת, ובסוף בית הדין החליט שהוא שייך לנו.
את האוול הפועל לא רצו.

בדיוק, בית הדין החליט שאור לאומי שייך לנו, זה. גרם לו לשחק אצלנו?
את הוואל הפועל לא רצו אחרי שהשחקן לא רצה והבהיר את זה (באשמת המאמן דאז כמובן) אבל אם הוא היה רוצה, היה מסיים את העונה בהפועל.

בקיצור, בא נראה מה יקרה כשתומר יבין (בקרוב מאוד) כמה כסף הוא יכול לקבל במקום אחר לעומת בהפועל.
להערכתי , הוא ישחק במקום אחר, וגם הפיצוי שאנחנו נקבל יהיה בדיחה כמו בשתי הדוגמאות לעיל.
הלוואי ואני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מאי 2019, 07:51 
סמל אישי של המשתמש
אני אשמח להתערב איתך (או עם כל אחד אחר) שתומר ישחק בעונה הבאה בהפועל. הכסף הכי קל שאני אעשה בחיים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 59 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: