תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 22:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הביתה, כולם
הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:28 
כל מי שקיבל החלטה מקצועית על הקבוצה הזו העונה צריך לזוז הצדה. מצדי גם לעצור את ההחתמה של מקניל.
לזוז הצדה ולהביא מישהו שאשכרה מסוגל לנהל קבוצת כדורסל.
הפועל היום לא רק בדרך הבטוחה לירידה, היא בדרך הבטוחה להיעלמות ממפת הכדורסל. כי מירידת ליגה היא כבר לא תתאושש.
וגם אם יקרה הנס והקבוצה תישאר - עם כמות המנויים שיהיו בעונה הבאה עדיף לסגור את העסק.
הסל של אור לאומי - אין סמלי ממנו. החלטה מקצועית ביזיונית, שכמה מפתיע, מתפוצצת בפרצוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הביתה, כולם
הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:36 
ויפה שעה אחת קודם, כולם הביתה, חוץ מרביב, תומר והילד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:40 
היעלמות ממפת הכדורסל?
על מה אתה מדבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:41 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
היעלמות ממפת הכדורסל?
על מה אתה מדבר?

הוא מדבר על זה שאם נרד ליגה לא יהיו 2500 חברי עמותה ולא 2000 מנויים. ומי שיגחע למשחקים יהיו בעחקר הגרעין הבעייתי שמצטלם טוב על ידי אנשי רקנאטי ומכאן הדרך לסוף מהירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:42 
הוקיץ' כתב:
היעלמות ממפת הכדורסל?
על מה אתה מדבר?

על מה שהוא מדבר כל שנה מאז שחזרנו לליגת העל.
מה חדש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:44 
סמל אישי של המשתמש
כבר השנה יש הרבה פחות חברי עמותה (לא קרוב אפילו ל2500) ומנויים (פחות מ2000).
הבעיה האמיתית בירידת ליגה היא לא שיש פחות חברי עמותה או מנויים , אלא שאנחנו בגירעון גדול שהדרך היחידה להמשיך להתנהל איתו היא לשמור על תקציב גבוה ולהקטין אותו לאט לאט. אם לפתע נצנח לתקציב נמוך לא תהיה לנו שום דרך להמשיך לגלגל את הגרעון הלאה, זה יכול לפוצץ באמת את כל העסק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:45 
אני מדבר על זה שהקבוצה הזו בדרך הבטוחה לרדת ליגה. הקהל איבד בה אמון. אין לה ג'ף רוזן שישים בעונה הבאה כסף בלאומית כדי לעלות תוך עונה (וגם לרוזן, כפי שאתה רואה, זה לא הולך בקלות), הניהול של הקבוצה הזו הוא שכונתי ואין אף קבוצה בליגת העל שמתנהלת ככה. וגם אם איכשהו תישאר בליגה, מה שקורה השנה יקשה עליך להתקרב לכמות המנויים שמכרת העונה. כי לקהל נמאס. נמאס מזה שכל עונה פותחים בערך עם סגל מעפן וביזיוני. נמאס לו שעונה שלמה הוא רואה את מנקו ויודע שהוא לא צריך להיות פה, והוא מקבל את מנקו בפנים. ונמאס לו מהזרים המבישים האלה. ומהניהול הזה.
אז די.
שיוציאו מצדי את הקבוצה למכרז ויחפשו קבוצת ניהול. ועד אז שימנו מחר בבוקר איש מקצוע שינהל את זה. ושהוא יקבל את כל ההחלטות.
ברייקינג ניוז: הפועל תל אביב היא כבר מזמן לא קבוצת אוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:46 
הפועל כתב:
כבר השנה יש הרבה פחות חברי עמותה (לא קרוב אפילו ל2500) ומנויים (פחות מ2000).
הבעיה האמיתית בירידת ליגה היא לא שיש פחות חברי עמותה או מנויים , אלא שאנחנו בגירעון גדול שהדרך היחידה להמשיך להתנהל איתו היא לשמור על תקציב גבוה ולהקטין אותו לאט לאט. אם לפתע נצנח לתקציב נמוך לא תהיה לנו שום דרך להמשיך לגלגל את הגרעון הלאה, זה יכול לפוצץ באמת את כל העסק

בדיוק, ולמרות זאת הקבוצה הזו מתנהלת כאילו אין גירעון. וממשיכה להביא כל מיני זרים שהם הימורים ואולי יצליחו. במקום להביא איזה קמרון לונג ולנדון מילבורן ולנהל את העסק באחריות. קודם להבטיח הישארות ואז להיכנס להרפתקאות.
הקבוצה הזו, בניהול הזה, בכיוון אחד: התרסקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:57 
סמל אישי של המשתמש
ופה הטעות המרכזית של העונה.

אני לא יודע מה עמד מאוחרי הדברים ואני לא מגיע לאסיפות כדי לשאול שאלות ולשמוע.

אבל מי שהביא לזה שדיוויד קולבורן לא יהיה חלק מהקבוצה הוא האחראי הבלעדי למצבה.

ועוד משהו קטן ולא קשור... מי שלא הבין עדין, קבוצת אוהדים לא יכולה לתפקד לאורך זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 21:59 
סמל אישי של המשתמש
היא יכולה, אם היא מחליטה שהיא רוצה. זה לא מתקיים אצלנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:05 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
היא יכולה, אם היא מחליטה שהיא רוצה. זה לא מתקיים אצלנו

היא לא יכולה כי אין לה את היכולת להכניס יד לכיס ברגע האמת. אתה חיי על אינרציה של אוהדים והיכולת לייצר מאסה חדשה ללא הצלחה מקצועית (וזה הרי כמעט בלתי אפשרי בסםורט בארץ) תביא לשחיקה בכוח האנרציה ולכליון.

הדרך היחדיה היא למצוא בעל הון שיכנס שותף ויוביל את המועדון, במסגרת בעל המאה הוא בכל הדעה... אבל אצלינו אומרים לבעל המאה שלום....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:16 
סמל אישי של המשתמש
מה זה לא יכולה? היא לא יכולה כי התרכזו בהצלחה מקצועית מיידית ולא בבניית מועדון. זאת החלטה לגיטימית, אבל לבוא אחרי זה ולאמר "זה לא יכול לעבוד כי אין מועדון ואין גב חזק" זאת לא חוכמה גדולה. זאת היתה החלטה ניהולית.
גם היום אין לנו מי שישים מיליון שקל, יש מי שישים פה ושם 100-200 אלף. זה בכל מקרה יכול להיות (ואם היתה עמותה יציבה פיננסית אולי אפשר היה אפילו לקחת הלוואה מדי פעם מבלי להגדיל גרעון שזה המצב היום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:19 
זה שהמצב הכלכלי של הפועל בעייתי זה לא חדש, אבל הדרך מפה ועד היעלמות ממפת הכדורסל היא עדיין ארוכה.
גם הדרך לירידת ליגה היא ארוכה מאוד. מקניל ועוד זר ישנו את הקבוצה הזאת מקצה לקצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:21 
סמל אישי של המשתמש
לא יודע אם בבטחון. אבל יש לזה סיכוי טוב.
אבל זה שהקבוצה נראית לא מאומנת כ"כ זה סימן אזהרה גדול מהבהב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:22 
הוקיץ' כתב:
זה שהמצב הכלכלי של הפועל בעייתי זה לא חדש, אבל הדרך מפה ועד היעלמות ממפת הכדורסל היא עדיין ארוכה.
גם הדרך לירידת ליגה היא ארוכה מאוד. מקניל ועוד זר ישנו את הקבוצה הזאת מקצה לקצה.

הדרך הולכת ומתקצרת. האווירה גרועה. הקהל איבד אמון. אשמח לטעות, אבל אני חושב שמקניל שחקן טוב, הוא לא נייט רובינסון ולא סק הנרי שמעיף קבוצות מחורבנות לשמיים.
ואומר את האמת: לא סומך על רמי שיקבל את ההחלטות הנכונות. לא סומך עליו.
הוא צריך לזוז הצדה ולתת למישהו אחר להציל את הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:26 
האווירה גרועה כי קשה להמשיך לייצר התלהבות ברמות התקציב שלנו.
לכאורה המצב לקראת העונה היה אמור להיות מצוין. הקבוצה רשמה בעונה שעברה את ההישג הכי טוב מאז שעלתה ליגה. העניין הוא שאנשים יודעים כבר שאנחנו קבוצה בינונית מבחינת תקציב שהיכולת שלה לאיים על תארים מאוד מוגבלת.

בכל מקרה, מקניל לא יכול לשנות קבוצה מקצה לקצה זה נכון, אבל יחד עם זר נוסף ההבדל כבר יכול להיות גדול מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:30 
הוקיץ' כתב:
לכאורה המצב לקראת העונה היה אמור להיות מצוין. הקבוצה רשמה בעונה שעברה את ההישג הכי טוב מאז שעלתה ליגה. העניין הוא שאנשים יודעים כבר שאנחנו קבוצה בינונית מבחינת תקציב שהיכולת שלה לאיים על תארים מאוד מוגבלת.

בכל מקרה, מקניל לא יכול לשנות קבוצה מקצה לקצה זה נכון, אבל יחד עם זר נוסף ההבדל כבר יכול להיות גדול מאוד.

זהו, שהמצב לקראת העונה היה גרוע. יודע למה? כי בזכות העלייה לפיינל פור (בסדרה נהדרת שבא באמת כל המפתחות נפלו באורח פלא לחורים) בקבוצה התחילו להאמין שאשכרה הניהול הוא הגיוני. במקום להבין שגם בעונה שעברה ההתנהלות הייתה גרועה. וזה הכי גרוע.
כן, זה שמקי היה טוב מול אשדוד לא אומר שההשארה שלו היא נכונה.
ולא, הווארד זה לא זר לליגת העל.
ולא, מנקו היה גרוע אשתקד ולהשאיר אותו זו שערוריה.
אבל עלו לפיינל פור אז חשבו שהנה, יש פה ניהול.
אז העונה אין פה בנקס ורואים מה שווה הניהול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 22:32 
אני לא מתווכח איתך לשנייה. הניהול המקצועי הרצפה.
אני רק לא חושב שזה המרכיב המרכזי בדעיכת ההתלהבות של הקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:00 
די הוקיץ. זה ממש קשקוש ואתה יודע את זה. אתה רואה כל שנה מאמנים מביאים זרים מעולים באותו כסף שלנו ואפילו פחות ויוצרים קבוצות שכיף לבוא לראות. חלקם גם לקחו אליפויות או גביע בתקציבים דומים. רק אצלנו שנה אחרי שנה מצליחים ליצור בתקציב נתון קבוצה שנראית שווה פחות מהתקציב שלה.
אז אני לא מדבר על תארים, אבל לי אין ספק שאם היתה לנו קבוצה שכיף לראות אותה הקהל היה מגיע בשמחה למגרש.
הוקיץ' כתב:

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:02 
הוקיץ' כתב:

בוודאי שזה מרכיב מרכזי. כי ניהול מחפיר מביא לקבוצות מחפירות ולאיבוד אמון הקהל. לקהל נמאס מהקבוצות העלובות שבונים לו עונה אחרי עונה.
למה אני מתעכב על סוגיית מנקו? כי מנקו זה שחקן שהיה חלש אשתקד. וזה שחקן שאם אני עושה סקר רוב מוחלט של הקהל חושב שהוא לא מתאים. ולא צריך להיות גאון כדורסל כדי להבין שהוא לא מתאים. ולמרות זאת הוא נשאר בהפועל. בעיני זה עלבון לאינטיליגנציה.
עכשיו, הקהל לא צריך לקבוע את הסגל. זה נכון. אבל הקהל לא דביל. הקהל מבין בכדורסל לפעמים לא פחות מהמאמנים הגאונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:09 
אתה גנב דעת וזיין שכל ברמות הכי קשות שיש, אני מת שתרוץ לראשות העמותה ותזכה כדי שנוכל לראות כמה אתה זיין שכל וגנב דעת גם לא על דפי מקומון ופורום, אלא במבחן המציאות, אבל אתה כל כך הרבה שנים מזיין את השכל עם אותן טענות מנותקות מהמציאות, ככה שאיבדתי כל תקווה שאי פעם תפסיק עם זה.
אמן תקבל הצעת עבודה סופר משתלמת באנטרטיקה ל-50 שנה, ככה שלפחות תגנוב דעת של פינגווינים ודובי קוטב ולא שלנו.

*המקורי מספר 1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:13 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
הוקיץ' כתב:

בוודאי שזה מרכיב מרכזי. כי ניהול מחפיר מביא לקבוצות מחפירות ולאיבוד אמון הקהל. לקהל נמאס מהקבוצות העלובות שבונים לו עונה אחרי עונה.
למה אני מתעכב על סוגיית מנקו? כי מנקו זה שחקן שהיה חלש אשתקד. וזה שחקן שאם אני עושה סקר רוב מוחלט של הקהל חושב שהוא לא מתאים. ולא צריך להיות גאון כדורסל כדי להבין שהוא לא מתאים. ולמרות זאת הוא נשאר בהפועל. בעיני זה עלבון לאינטיליגנציה.
עכשיו, הקהל לא צריך לקבוע את הסגל. זה נכון. אבל הקהל לא דביל. הקהל מבין בכדורסל לפעמים לא פחות מהמאמנים הגאונים.

עלצהרבה דברים אני מסכים איתך, על מנקו אתה יודע שלא.

מנקו הוא 3-4 ישראלי שנותן בקביעות כ 9 נקודות 5 ריבאונד ו 2 אסיסטים ב 25 דקות זכ לא רע. אבל במקום להבין בקבוצה שהוא יכול לתת את הדקות האלו כמחליף בעמדות האלו הגאונים החליטו שנה שניה ברציפות לבנות קבוצה שהוא ה 3 היחיד בה. ואז מה קורה? במקום לתת 10 בעמדה 3 הוא משחק שם 25 דקות ואז אתה לפחות 30 דקות מהזמן עם שחקן לא מספיק טוב לעמדה הכי חשובה בכדורסל המודרני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:19 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
purvis short כתב:
הוקיץ' כתב:

מנקו הוא 3-4 ישראלי שנותן בקביעות כ 9 נקודות 5 ריבאונד ו 2 אסיסטים ב 25 דקות זכ לא רע. אבל במקום להבין בקבוצה שהוא יכול לתת את הדקות האלו כמחליף בעמדות האלו הגאונים החליטו שנה שניה ברציפות לבנות קבוצה שהוא ה 3 היחיד בה. ואז מה קורה? במקום לתת 10 בעמדה 3 הוא משחק שם 25 דקות ואז אתה לפחות 30 דקות מהזמן עם שחקן לא מספיק טוב לעמדה הכי חשובה בכדורסל המודרני.

מה שאתה מתעלם ממנו שוב חשוב זה שמנקו הוא שחקן של איזור ה-130 אלף נטו לעונה. אתה לא יכול להחתים שחקן בסכום כזה בשביל 15 דקות במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:28 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
el dudernio כתב:
purvis short כתב:
הוקיץ' כתב:

מה שאתה מתעלם ממנו שוב חשוב זה שמנקו הוא שחקן של איזור ה-130 אלף נטו לעונה. אתה לא יכול להחתים שחקן בסכום כזה בשביל 15 דקות במשחק.

אני לא מתעלם... אני לא ממהל את הכסםים בהפועל. ושוב אין לי התנגדות שהוא ישחק 20-25 דקות כל משחק רק שיעשה את זה כמחליף לעמדות 3 ו 4 ולא כ 3 פותח. שהוא יהיה הישראלי שעל הספסל ולא סטו דאגלס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:31 
סמל אישי של המשתמש
אהרל'ה כתב:
אתה גנב דעת וזיין שכל ברמות הכי קשות שיש, אני מת שתרוץ לראשות העמותה ותזכה כדי שנוכל לראות כמה אתה זיין שכל וגנב דעת גם לא על דפי מקומון ופורום, אלא במבחן המציאות, אבל אתה כל כך הרבה שנים מזיין את השכל עם אותן טענות מנותקות מהמציאות, ככה שאיבדתי כל תקווה שאי פעם תפסיק עם זה.
אמן תקבל הצעת עבודה סופר משתלמת באנטרטיקה ל-50 שנה, ככה שלפחות תגנוב דעת של פינגווינים ודובי קוטב ולא שלנו.

*המקורי מספר 1

זה באמת מקורי לחשוב שיש דובי קוטב באנטארקטיקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 23:31 
לאומי, סתם דוגמא, מרוויח שליש ממנקו
ומנקו זה חלק גדול מהסיפור. כי זה שחקן שהיה פה אשתקד ולא הצליח. וזה שחקן שרוב מוחלט של הקהל מבין שהוא לא צריך להיות פה. ולמרות זאת הוא נשאר.
כי מה אנחנו מבינים לעומת הבורד הניהולי של הפועל.
אז הנה לכם, רפי מנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2018, 00:17 
אתה בעצם טוען שלאומי מרוויח סביב 40-45 אלף דולר בעונה? באמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2018, 00:24 
סמל אישי של המשתמש
אהרל'ה כתב:
אתה בעצם טוען שלאומי מרוויח סביב 40-45 אלף דולר בעונה? באמת?

viewtopic.php?p=2335458#p2335458
עלות החוזה של לאומי היא 300 אלף שקל.
העלות של מנקו לדעתי היא למעלה מפי שלושה מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הביתה, כולם
הודעהפורסם: 09 נובמבר 2018, 13:14 
אני אוהב את הסיסמאות האלה, אבל איפה בדיוק הבן אדם הזה שיודע לנהל קבוצת כדורסל יותר טוב (ובטח גם יביא יותר כסף)?
יש אחד כזה בפתח ודרכו פנימה נמנעה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 נובמבר 2018, 13:36 
מילפורד כתב:
אני אוהב את הסיסמאות האלה, אבל איפה בדיוק הבן אדם הזה שיודע לנהל קבוצת כדורסל יותר טוב (ובטח גם יביא יותר כסף)?
יש אחד כזה בפתח ודרכו פנימה נמנעה?

בבחירות האחרונות מספר האנשים שהתמודדו מול רמי או אפילו טענו שהם רוצים לנהל היה בדיוק אפס.
אז מי אמור להחליף את רמי ? דנידין הרואה ובלתי נראה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 111 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: