תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 23 מאי 2024, 15:34

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 195 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דני פרנקו
הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 22:35 
ההפסד היום לא קשור אליו.
בלי האוול ועם מקניל ביום כל כך חלש יש גבול למה אנחנו יכולים לעשות נגד ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 22:39 
סמל אישי של המשתמש
בולשיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 22:41 
טוב בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 22:45 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
ההפסד היום לא קשור אליו.
בלי האוול ועם מקניל ביום כל כך חלש יש גבול למה אנחנו יכולים לעשות נגד ירושלים.

זאת סתם אמירה, שני השחקנים הכי טובים של ירושלים לא הופיעו לאולם היום. חוץ מתומאס הם התחרו מי יותר גרוע. נראו מבולבלים ולא קשורים.
הובלנו ב8 הפרש כשירושלים עשו ריצת 17-0 בדקות מכריעות בלי שום תגובה כלשהי, התאמות, משהו, והם רצו לא בגלל כדורסל גדול שלהם או בגלל שמקניל היה חלש.
ים מדר נראה מחריד בכל פעם שעלה על המגרש ובכל זאת נמצא במגרש 3 דקות אחרונות למרות שלימונד במשחק מעולה. גרלון גרין נעלם ברבע שלישי ותחילת רביעי אל תוך החור השחור שנקרא רוטציות ההזיה של פרנקו למרות משחק מעולה ולמרות שירושלים רצה.
אפשר לנסות לעשות סטופ הגנתי בסוף במינוס שלוש כשיש זמן לעוד פוזשן במקום לעשות 3 פאולים ברצף ולשלוח שחקן לקו (וואט דה פאק זה היה?)
אפשר להפסיק לשחק דקות ארוכות בהרכב מזעזע ברבע שני בכל פאקינג משחק מחדש ולחסל לנו כל יתרון שהיה לנו (כשיש לנו יתרון, במשחקים רבים זה מגיע אחרי רבע ראשון מחריד ואז עם הרבע שני הדפוק הקבוע הזה אנחנו כבר במינוס עשרים). אפשר לחלק דקות גם בלי החמישייה הנוראית הזאת כל פעם עם ים מדר שולר גינת ואמינו.
מעל הכל התחושה שבכל פעם שאנחנו בונים יתרון ואז מתחילים לאבד אותו פרנקו מתייחס לזה כמו גזירת גורל ולא מנסה להגיב.
כשהובלנו 64-60 נדמה לי זה היה, רק מלהסתכל על פרנקו היה לי ברור שירושלים עומדים לסיים את הרבע הזה ביתרון.
מאמן סבוטאז'. גם כשמנצחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 22:55 
סמל אישי של המשתמש
די נו. עם כל ההנחות, ניהול שחקנים נוראי ברבע הרביעי.
אחרי כל הדברים שהיו יכולםי לגמור את המשחק, בסופו של דבר פרנקו בעט לנו בדלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 23:12 
אני לא חולק על הדברים שנאמרים פה, אבל זו הסתכלות מאוד חד צדדית.
כשפלדיין ובראון לא תורמים זה כי הם "לא במשחק" ולא כי עשינו עליהם עבודה טובה. ירושלים מבולבלים ולכן רצנו, אבל ירושלים רצו כי פרנקו לא עשה התאמות. זה נראה לכם רציני?
פרנקו ניהל את המשחק בצורה מחרידה, אבל אנחנו מאוד מאוד תלויים במקניל והאוול ואת זה אנחנו יודעים לא מהיום. מהרגע שהאוול יצא כל האגרסיביות שלנו בצבע הלכה לעזאזל וכל פעם שאמינו או גינת ירדו לספסל, ירושלים חגגו עלינו בריבאונד התקפה. בשורה התחתונה, לאורך הריצה של ירושלים היו הרבה פעמים שהיינו צריכים את השחקן שיקח על עצמו ויביא לנו נקודות. מקניל ניסה ולא הצליח פעם אחר פעם. האם היה יותר טוב אם לימונד וגרין היו על המגרש במקום ים ושולר? בוודאי. האם זה היה משנה את התוצאה הסופית? לא חושב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 23:16 
סמל אישי של המשתמש
לא יודע אם ניהול שחקנים יותר טוב היה משנה את השורה התחתונה. אני כן מאמין אבל שזה היה הופך את הרבע הרביעי לפחות ביזיוני ומדכא ונותן לנו fighting chance לפחות. ירושלים קבוצה מוכשרת יותר ברמה אחת מעלינו, אין שום סיבה לתת לה עוד עזרה בדמות השטויות של פרנקו. זה היה משחק שאיכשהו הצלחנו לשמור צמוד גם אחרי שהאוול ירד, ובמו ידי פרנקו הפכנו אותו לקל לירושלים.
וזה מעצבן כי לא מדובר על איזה סיכונים מחושבים שאפשר עוד להצדיק. סתם חובבנות. אין שום סיכון מחושב בלתת למדר כ"כ הרבה דקות ברבע רביעי כשרביב ביום מצוין. אין שום סיבה לשכוח מגרין ביום טוב בדקות כ"כ קריטיות וכשאנחנו משוועים לעוד שחקן עם גוף על המגרש ושיוכל לשים נקודות. פשוט אין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דני פרנקו
הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 23:20 
גם אם עדיין היינו מפסידים - להעלות את ים 6-7 דק לסוף, כשרביב במשחק של 15 נק ו-6 אסיסטים ובלי בעיית עבירות (מדר 0 נק למי שהתעניין) - זה פשע, זה לחרבן על האוהדים ועל הקבוצה ועל כולם.
רביב חזר 2 דק לסוף כשהמשחק גמור. תודה פרנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 23:48 
סמל אישי של המשתמש
אבל בא נגיד את האמת

רביב וגרין שיחקו היום 30 דקות מקניל 36 גינת 34.
הוא משך את השחקנים המובילים כמה שניתן. ברגע שהיה חסר לנו האוול אפשרות המשחק עם הישראלים קטנה והנו חייבים לתת דקות לים / דאגלאס.

הדבר היחידי שאולי נכון היה לעשות סה לשחק עם שולר על חשבון מקניל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:03 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
גם אם עדיין היינו מפסידים - להעלות את ים 6-7 דק לסוף, כשרביב במשחק של 15 נק ו-6 אסיסטים ובלי בעיית עבירות (מדר 0 נק למי שהתעניין) - זה פשע, זה לחרבן על האוהדים ועל הקבוצה ועל כולם.
רביב חזר 2 דק לסוף כשהמשחק גמור. תודה פרנקו

50 שניות לסיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:09 
el dudernio כתב:
אבל בא נגיד את האמת

הוא משך את השחקנים המובילים כמה שניתן. ברגע שהיה חסר לנו האוול אפשרות המשחק עם הישראלים קטנה והנו חייבים לתת דקות לים / דאגלאס.

העניין הוא לתת דקות לדגלאס על חשבון מדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:10 
הפועל כתב:
לא יודע אם ניהול שחקנים יותר טוב היה משנה את השורה התחתונה. אני כן מאמין אבל שזה היה הופך את הרבע הרביעי לפחות ביזיוני ומדכא ונותן לנו fighting chance לפחות. ירושלים קבוצה מוכשרת יותר ברמה אחת מעלינו, אין שום סיבה לתת לה עוד עזרה בדמות השטויות של פרנקו. זה היה משחק שאיכשהו הצלחנו לשמור צמוד גם אחרי שהאוול ירד, ובמו ידי פרנקו הפכנו אותו לקל לירושלים.
וזה מעצבן כי לא מדובר על איזה סיכונים מחושבים שאפשר עוד להצדיק. סתם חובבנות. אין שום סיכון מחושב בלתת למדר כ"כ הרבה דקות ברבע רביעי כשרביב ביום מצוין. אין שום סיבה לשכוח מגרין ביום טוב בדקות כ"כ קריטיות וכשאנחנו משוועים לעוד שחקן עם גוף על המגרש ושיוכל לשים נקודות. פשוט אין

שוב, אני מסכים עם כל הביקורת, אבל צריך להסתכל גם על הצד השני של המטבע. זה לא ש"איכשהו הצלחנו לשמור את המשחק צמוד", אלא שלפרנקו יש חלק גדול בזה. הטיפול שלנו בפיק אנד רול היה ברוב המשחק מצוין, כמעט ולא אפשרנו להם את השלשות הפנויות וכשזה כבר כן קרה, זה לרוב היה שחקנים שאנחנו רוצים שיזרקו (מה לעשות שאוחיון ותומאס במקרה פגעו הפעם? כנ"ל טימור מקילומטר). אחרי המחצית הראשונה המזעזעת של אמינו, פרנקו הצליח להחזיר אותו למשחק במחצית השניה עם תרגיל לאלי-הופ שעבד יפה מאוד כמה התקפות ברצף. בקיצור, צריך להסתכל על כל התמונה.
הביקורת נכונה מאוד, אני פשוט לא חושב שזה היה משנה את התוצאה הסופית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:13 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
אבל בא נגיד את האמת

1. מילא רביב, אבל 30 דקות לגרין זה כלום. זרים מובילים פה משחקים 35-36 דקות בלי בעיה אם צריך, רק פרנקו חי בסרט שהוא מנהל קבוצת יורוליג עם הרוטציות ההזויות שלו.
2. מה זה "ים/דגלאס"? יש הבדל גדול ביניהם. ים מדר עושה נזק גדול מאוד.
3. 10 דקות שיחקנו עם שלושה ישראלים על המגרש, וזה רק עד אמצע הרבע השני כשהאוול נפצע. אין שום סיבה לשחק עם ים מדר בזמן ששולר מתייבש על הספסל כל המחצית הראשונה. במשחק נגד נס ציונה - 29 דקות עם שלושה ישראלים ושני זרים. שולר עם 20 דקות (ומדד 20), ים מדר 17 דקות (ומדד 4). אפשר לתת את הדקות של ים מדר לשולר בלי בעיה, כל עוד לא פותחים את המשחק עם שני זרים בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 00:25 
ב- 64-57 להפועל פרנקו הוציא את אמינו שהיה מאד בדקות האלה ללא סיבה (שיחק רק 24 דקות היום) ואיפשר להם לחגוג בצבע, בהמשך החלחף את רביב בים וזה נגמר ב-17:0, ברור שפרנקו אשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 05:18 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
el dudernio כתב:
אבל בא נגיד את האמת

1. מילא רביב, אבל 30 דקות לגרין זה כלום. זרים מובילים פה משחקים 35-36 דקות בלי בעיה אם צריך, רק פרנקו חי בסרט שהוא מנהל קבוצת יורוליג עם הרוטציות ההזויות שלו.
3. 10 דקות שיחקנו עם שלושה ישראלים על המגרש, וזה רק עד אמצע הרבע השני כשהאוול נפצע. אין שום סיבה לשחק עם ים מדר בזמן ששולר מתייבש על הספסל כל המחצית הראשונה. במשחק נגד נס ציונה - 29 דקות עם שלושה ישראלים ושני זרים. שולר עם 20 דקות (ומדד 20), ים מדר 17 דקות (ומדד 4). אפשר לתת את הדקות של ים מדר לשולר בלי בעיה, כל עוד לא פותחים את המשחק עם שני זרים בלבד.

אגב, סטו דגלאס בסיבוב הזה עם 11/18 לשלוש. אם הוא היה מקבל באופן קבוע את ה-10-15 דקות במשחק שמגיעות לו, אולי היינו מקבלים עוד שחקן לגיטימי לרוטציה. קיבל בשלושת המשחקים האחרונים פחות מ-6 דקות למשחק (ובכל אחד הספיק לקלוע שלשה).
ים מדר עם 2/16 לשלוש מתחילת העונה. קיבל בשלושת המשחקים האחרונים 15 דקות למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 07:34 
מצד שני אי אפשר להתעלם מזה שים נכנס בנס ציונה בפיגור 5 ויצא ביתרון 5.
עובדתית, המשחק איתו זרם הרבה יותר.
גם נגד ראשלצ הייתה ריצה בדקות שלו ברבע הרביעי.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 08:53 
יובל כתב:
יובל כתב:
el dudernio כתב:
אבל בא נגיד את האמת

אגב, סטו דגלאס בסיבוב הזה עם 11/18 לשלוש. אם הוא היה מקבל באופן קבוע את ה-10-15 דקות במשחק שמגיעות לו, אולי היינו מקבלים עוד שחקן לגיטימי לרוטציה. קיבל בשלושת המשחקים האחרונים פחות מ-6 דקות למשחק (ובכל אחד הספיק לקלוע שלשה).
ים מדר עם 2/16 לשלוש מתחילת העונה. קיבל בשלושת המשחקים האחרונים 15 דקות למשחק.

מה זה אולי היינו מקבלים?
דגלאס זה שחקן של 10-15 דקות בכל קבוצה בליגה חוץ ממכבי וירושלים.
רק אצלנו הוא מיובש (למרות שקלע שלשה אחרי שעלה קר ולא עשה שום טעות), ובמקומו מקבלים את מדר מוביל כדור במאני טיים צמוד מול ירושלים.
הזיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 09:16 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
מצד שני אי אפשר להתעלם מזה שים נכנס בנס ציונה בפיגור 5 ויצא ביתרון 5.
עובדתית, המשחק איתו זרם הרבה יותר.
גם נגד ראשלצ הייתה ריצה בדקות שלו ברבע הרביעי.

וגם אי אפשר להתעלם מזה שאלו היוצאים מן הכלל שמעידים על הכלל. במרבית המשחקים הוא עולה ל10 דקות של פאניקה ונזק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 09:29 
באמת מבאס הסיפור עם דגלאס.
הבנאדם התעורר קצת על עצמן, נראה משקיע ואפילו קולע, לא מבין למה אי אפשר לשחק (לא למשך זמן ארוך, אבל בכל זאת לתת כמה דקות) עם קו אחרוי של מקניל שולר וסטו.
ההתעקשות המטופשת על "רכז טבעי" בכל זמן - הורגת אותנו.
וזה עוד כשרביב נראה בכלל לא רע המחזורים האחרונים (עוד אחד שהתחיל את העונה חלש והשתפר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 19:09 
לדעתי פרנקו יודע שהוא לא יהיה כאן בעונה הבאה ובא לו לבנות לעצמו טיקט של "מקדם ישראלים צעירים". לא רואה הסבר אחר להזיה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 20:18 
א.ב כתב:
לדעתי פרנקו יודע שהוא לא יהיה כאן בעונה הבאה ובא לו לבנות לעצמו טיקט של "מקדם ישראלים צעירים". לא רואה הסבר אחר להזיה הזאת.

בול.
וגם יהיה לו ככה קלף בשרוול כשידברו איתו על הכשלון העצום העונה.
הוא יתרץ את זה ב'כישלון?' אני חשבתי לטווח הרחוק, אני פיתחתי את ים מדר, כשמפתחים צעירים טבעי שמפסידים כמה משחקים בדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 20:45 
סמל אישי של המשתמש
opheaaa כתב:
א.ב כתב:

בול.
הוא יתרץ את זה ב'כישלון?' אני חשבתי לטווח הרחוק, אני פיתחתי את ים מדר, כשמפתחים צעירים טבעי שמפסידים כמה משחקים בדרך.

בגדול זה משפט נכון אגב. צריך באמת לתת להם להשתפשף, ולפעמים זה יכול להיות במחיר מקצועי מסוים. אבל אין שום סיבה לתת לשחקן לשחק כ"כ הרבה דקות מעבר למה שהוא באמת מוכן להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2019, 20:56 
סמל אישי של המשתמש
לא צריך.
וזה לא תירוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 15:39 
הפועל כתב:
opheaaa כתב:
א.ב כתב:

בול.

בגדול זה משפט נכון אגב. צריך באמת לתת להם להשתפשף, ולפעמים זה יכול להיות במחיר מקצועי מסוים. אבל אין שום סיבה לתת לשחקן לשחק כ"כ הרבה דקות מעבר למה שהוא באמת מוכן להם.

טוב אולי הגיע הזמן לשבור את המנטרה הזו. שחקן שמשתפשף בקבוצה צריך לתרום לה משהו באופן שניתן לסמוך עליו. צעירים לא מתפתחים טוב בהפסדים ובקבוצות גרועות בהן הם מקבלים 10 דקות במקסימום. עדיף 30+ דקות בלאומית(בטח שעבור גארד כמו ים) מאשר שאריות בקבוצה גרועה בליגת העל. הוא אולי לומד משהו מרביב ומג'רל, אבל בית הספר הכי טוב הוא משכי זמן ארוכים על המגרש.
בגילו הצעיר ועם הנתונים הפיזיים שלו, ים חייב לשחק בלאומית עם גארד זר לידו. הוא יכול לתת שם בשנה-שנתיים קפיצה מקצועית וגופנית אדירה, ולחזור אלינו בשל להמשך התפתחות. הוא כולה בן 18 ויכול לחזור אלינו בן 20 בשל לקפיצה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 15:46 
סמל אישי של המשתמש
אני לא חושב שיש פה איזו נוסחת קסם של התפתחות הדרגתית בליגת העל או השאלה לליגה השניה והתפתחות משם. יש כאלו שאחד עובד להם, ויש כאלו שהשינ. ניצן חנוכי למשל התחיל מ4 דקות למשחק בגבעת שמואל, המשיך ל15-20 דקות בקבוצות שונות ובסוף התפתח לשחקן ליגה סבבה. כל זה בלי שבילה דקה בליגה השניה. מן הסתם יש עוד דוגמאות, וגם המון דוגמאות הפוכתו.
אני אישית חושב שלמדר כן היה נכון השנה להיות מושאל, אבל לגיטימי לחשוב שהוא יכול להתפתח בליגת העל.
אבל לא הגיוני בעיניי לחשוב שהוא שחקן של 10 דקות למשחק. כי הוא פשוט לא מספיק בשל עדיין לשחק באופן קבוע מספר כזה של דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 מרץ 2019, 08:33 
סמל אישי של המשתמש
שחצן מאוס, חסר מודעות עצמית וחסר כבוד למקצוע שלו.
מקווה מאוד שנסיים את העונה במקום ה-9 וניפרד ממנו כמה שיותר מהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2019, 21:09 
סמל אישי של המשתמש
עוד מישהו עדיין בדעה של ״שישאר עד הסוף ויסבול״?
שיאכלו אותו כרישים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דני פרנקו
הודעהפורסם: 25 מרץ 2019, 21:17 
אם היה אפשר לזרוק אותו לים האדום ויאכלו אותו כרישים הייתי מרוצה. בינתיים לא נראה לי שיש ברירה, למרות שאני בטוח שגם בן דוד לבד היה עו'ה עבודה טובה יותר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2019, 21:36 
סמל אישי של המשתמש
סבוטאז׳. ברור, מכוון, נפשע. איש ארור שאסור שידרוך עוד דקה באיינשטיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2019, 21:47 
סבוטאז' או מאמן חלש?
למה שיעשה סבוטאז'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 195 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: