תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 08 מאי 2024, 23:57

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: משחק ראשון העונה. הפועל-אילת 6/10 ב20:30
הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 22:20 
רביב מאוד מאוד נחוץ לקבוצה הזאת ולא רק כי ים עדיין לא מספיק טוב.
בהגנה הוא היחיד שיכול להוות איזשהו סטופר הגנתי בקבוצה הזאת וגם בהתקפה, הוא היחיד שיכול לחדור למעט מור.
סיכוי טוב שהבריאות שלו תהיה מכרעת השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 22:20 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
לא מבין מה אתם רוצים מהשיתוף של ים מדר.
אם לא במשחק כזה לשפשף אותו ואת צוף אז מתי? בדרבי?

זה היה משחק מקצועני ראשון שלו בליגת העל והוא די איבד את הראש באיזשהו שלב עם איבודים הזויים, והיה צריך להוציא אותו לדעתי כשהם התחילו ולא לתת לזה להמשך, כי לי זה היה נראה יותר מזיק ממועיל (לים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: משחק ראשון העונה. הפועל-אילת 6/10 ב20:30
הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 22:22 
רק אציין שמור לא היה גרוע בהגנה כמו שצויר פה שהוא צפוי להיות.
נכון הוא לא איזה סטופר הגנתי, אבל גם לא איזה חור אדיר שכל האחרים צריכים לחפות עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 22:25 
אה, ורביעית זרים כמכלול הרבה יותר טובים ממה שהיה פה שנה שעברה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 22:32 
מילפורד כתב:
רק אציין שמור לא היה גרוע בהגנה כמו שצויר פה שהוא צפוי להיות.
נכון הוא לא איזה סטופר הגנתי, אבל גם לא איזה חור אדיר שכל האחרים צריכים לחפות עליו.

לא מסכים. הוא מגה חור בהגנה, פשוט בן שימול וכהן הזה לא יודעים לנצל את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 22:36 
איזה כיף לפתוח ככה עונה. מזמן זה לא קרה.
מאד נהניתי היום ממור. לתדהמתי הוא עשה מאמצים גדולים לשמור בכל דקה שהיה על המגרש ואפילו הצליח בזה לא מעט.
שולר היה נהדר וגם הולמס פנטסטי.
מסכים עם מה שבני כתב לגבי ים מדר. אם לא היום אז מתי?
במחצית הראשונה היה מצוין אבל בשניה השתן עלה לראש ואיבד בלי סוף. אבל אני מאד אוהב אותו ושמח מאד שפרנקו השאיר אותו על המגרש. רק ככה הוא ילמד.
ובלי חוצפה ושחצנות אף שחקן לא הופך להיות שחקן משמעותי. יש לו את כל הפוטנציאל להיות שחקן נהדר והחוצפה ובאמונה בעצמו זה בדיוק מה שיהפוך אותו לשחקן שהוא מעבר לשחקן נחמד לדעתי.
בקיצור - כיף של משחק ועכשיו נראה איך נתמודד עם הלחץ של רמי הדר.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 23:06 
אין בעיה שים מקבל קרדיט במשחק שכזה, אבל היו דקות שהוא איבד את הראש ולתת לו לחרב התקפה אחרי התקפה זה גם לא הכי פרודוקטיבי מבחינתו.
מה שכן, היו לא מעט דקות שנהניתי לראות אותו היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 23:13 
ועכשיו אני רואה שבראיון אחרי המשחק פרנקו קשקש משהו על זה שזה לא טוב שהרכז שלך מסיים כטופ סקורר.
אלוהים איזה שטויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2018, 23:57 
הוקיץ' כתב:
ועכשיו אני רואה שבראיון אחרי המשחק פרנקו קשקש משהו על זה שזה לא טוב שהרכז שלך מסיים כטופ סקורר.
אלוהים איזה שטויות.

אם אנחנו רואים פה בהמשך העונה החלפה של דאלאס מור באיזה טאי מקי בגלל ההשקפה הזאת אז אני מצטרף לכל המקטרגים בפורום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 01:40 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
אלוהים איזה שטויות.

:LOL2: :LOL2: :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 01:54 
איזה שקט יש בפורום
פורום פורום פורום פורום

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 03:33 
סמל אישי של המשתמש
איזו הצגה, איזה כיף לפתוח עונה ככה.

מעל כולם כמובן מור עם חתיכת הצגה. לקח פעם אחרי פעם שחקנים לסל והשאיר להם אבק, עלה לשלשה כל פעם שנתנו לו מטר, בדיוק כמו שגארד זר צריך לשחק. ברבע הראשון הוא גם חילק שלושה אסיסטים יפים, לא בהתקפה מסודרת ולא מפיק-אנד-רול אלא פעמיים מצא את שולר בהתקפת מעבר ועוד פעם סידר למנקו שלשה פנויה (אחרי שקטף ריבאונדים מהידיים של שולדבראנד... מביך). הוא עדיין לא מראה שום יכולת לייצר מצבי קליעה לאחרים מתוך הפיק-אנד-רול, זה נראה שהוא פשוט לא יודע לעשות את זה. אבל כל עוד הוא עושה את הנקודות שלו ביעילות ולא תוקע התקפות בכדרור, זה בסדר. ההתקפה שלנו שטפה היום ונראתה נהדר גם בלי שמור ימסור לאף אחד. אני לא מבין מה פרנקו חושב שהוא יצליח לעשות איתו. הבנאדם יודע לשים את הכדור בסל, לא שום דבר אחר. זה אפילו לא שהוא מעדיף את הקליעה על פני מסירה, אלא שפשוט אין לו ראיית משחק ויכולת מסירה. אם פרנקו ינסה לעשות ממנו "רכז טהור" לדעתי אנחנו נקבל שחקן פאסיבי שמכדרר כל ההתקפה ואז תוקע שחקן אחר עם הכדור ל-5 שניות אחרונות.

חוץ מזה, האמירה של פרנקו היא קשקוש מוחלט ולא נכונה עובדתית. ברוב הקבוצות היום הסקורר המוביל הוא גם הרכז, גם במצליחות ביותר. קרי בגולדן סטייט (עד שדוראנט הגיע), לברון בקליבלנד, הארדן ופול ביוסטון, קיירי בבוסטון, ווסטברוק בת'אנדר, לילארד בפורטלנד. אבל נגיד שזה ה-NBA עם הכדורסל האמריקאי והפרימיטיבי שלהם. אז מה עם היורוליג? 7 מתוך 8 הקבוצות שהגיעו לפלייאוף בעונה שעברה, הרכז גם היה הסקורר העיקרי. בצסק"א - דה קולו ורודריגז, שני הרכזים, הם גם שני הסקוררים העיקריים. בריאל דונצ'יץ'. בפנרבחצ'ה, וונאמייקר היה הקלעי השני בטיבו בקבוצה, נקודה פחות מוסלי. באולימפיאקוס ספאנוליס, בפאו קלאתס (ואחר כך מייק ג'יימס כשהגיע), בז'לגיריס פאנגוס, בחימקי שבד. היחידה מתוך השמונה שהרכז שלה לא היה הסקורר העיקרי היא באסקוניה. אם הרכז לא מצליח לייצר כלום עבור האחרים זו כבר בעיה אחרת, אבל זה שהרכז קולע הכי הרבה נקודות זו בעיה? בדיוק להפך. בכדורסל המודרני, רכז שהוא לא סקורר זאת בעיה.

הולמס ממשיך להרשים ונראה שהוא הולך להיות שחקן מאוד יעיל העונה. הסיטואציה בהפועל, שבה מצד אחד הוא משחק את רוב הדקות בעמדה 5, ומצד שני עדיין מקבל שחקנים קטנים ממנו (בין אם כל מיני פורוורדים שמשחקים בעמדות הפנים, או גארדים אחרי חילופים), מבליטה את כל היתרונות שלו. בארה"ב (במכללות ואחר כך בג'י-ליג), שם הוא שיחק בעמדה 4 ואפילו קצת בעמדה 3, הוא נדרש לעשות נקודות מהפרימטר, בקליעות מבחוץ (מול שומרים שיכולים להיצמד אליו) ובחדירות, וזה פשוט לא הוא. פה הוא מקבל כדור בפנים והוא כל כך גדול שישר עוצרים אותו בפאול, וגם אם לא הוא יכול לסיים יחסית בקלות מתחת לטבעת, כי אין מי שיחסום אותו. הוא גם ריבאונדר טוב, ולמרות שהקו הקדמי הבאמת מאוד עלוב של אילת זה לא מבחן, אני חושב שהוא יכול לתת ממוצעים של כמעט דאבל-דאבל.

שולר עדיין מרגיש קצת פאסיבי אבל כששחקן מסיים משחק עם 15-5-5 ועם שלוש שלשות קשה לבקש יותר. הטיקט שלו זה קודם כל קליעה, היא לא הייתה שם בצמד המשחקים מול שרלרואה והיא חייבת להיות ברוב המשחקים העונה.

אמינו נראה עדיין לא בשיאו, ו-11 ו-7 מול האוויר שיש לאילת בצבע זה לא כזאת חוכמה. מצד אחד עשה 4 עבירות ב-21 דקות, ומצד שני עדיין עשו עליו יותר מדי סלים שהוא נמנע מלעשות עבירה. נראה גם שפרנקו לא מת עליו. הוא צריך לקבל זמן כי בכל זאת זה שחקן שהיה מפלצת בליגה לפני 3 שנים.

לגבי סטו דגלאס אני חייב להכות על חטא וגם להגיד שהתאהבתי בו. מותק של שחקן. היכולת שהוא מראה ממשחק האימון הראשון ועד המשחק היום לייצר לאחרים מאוד מפתיעה. גם מבחינה אתלטית הוא נראה נהדר (זה בא לידי ביטוי בעיקר בריבאונד) והרבה יותר טוב ממה שהוא נראה בעונות הקודמות. תומר אחלה, ברמת הליגה הוא די באנקר ל-10 ו-5 כל משחק וזה יפה מאוד. מנקו זה מנקו, כרגיל רק דברים רעים יוצאים כשהוא מחליט להוריד כדור לרצפה.

מה שהכי מדאיג אותי זה העניין עם ים מדר. בסדר, כישרון גדול, אבל חלאס, הוא עוד לא שם ואפילו לא קרוב. מה הקטע לתת לילד לשחק אם הוא עוד לא בשל ולא ברמה הזאת? בכדורסל ההבדלים הפיזיים והאתלטיים מאוד משמעותיים (יותר מבכדורגל למשל), וילד בן 17 שהוא לא עילוי פיזי פשוט לא יכול להתמודד עם שחקנים בוגרים (בטח לא כשבחמישייה השנייה ממול יש שלושה זרים אמריקאים ואולי גם מתאזרח). אני לא אגיד שזה פוגע בו, אבל זה גם לא נותן יותר מדי וזה כן פוגע בקבוצה. היום זה לא שינה כי הדקות שלו במחצית השנייה רק הורידו מ-30 ל-19, אבל מול שרלרואה הוא קיבל במצטבר 26 דקות, תרם בסך הכל 2 נקודות ב-1/7 מהשדה ו-0 אסיסטים על 5 איבודים - וזה רק בהתקפה, בהגנה הוא גם כן לא יכול לשמור על שחקנים בוגרים. אם הוא ימשיך לקבל קרדיט בגלל הגיל שלו ולא בגלל היכולת שלו, זה יעלה לנו בהפסדים מיותרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 07:05 
מניח שלימונד אמור לקבל את רוב (אם לא כל) הדקות של ים מדר.
השאלה כמה פצוע לימונד יהיה השנה והאם יחזור ויהיה לימונד שאנחנו מכירים גם בעונה הזאת.
בהנחה שאכן כך, עכשיו כשלי מונד פצוע ומובילים 30 הפרש זה אחלה זמן לתת למדר לשחק ולהשתפשף קצת בבוגרים.

אם במהלך העונה נראה את מדבר באופן קבוע מקבל מספר דו ספרתי של דקות, מבלי שהוא ייתן גם מספרים , זאת אכן תיהיה בעיה ויעלה לנו בהפסדים.

אני מאוד אשמח לראות אותו משחק, אני מאוד אשמח אם ייצא לנו כאן שחקן שחקן , ישראלי, מהנוער שלנו לשנים הבאות. רק צריך לודא שעושים מה שנכון להתפתחות שלו ושיש תוכנית איך משאירים אותו אצלינו אם וכאשר נרצה אותו בעוד מספר שנים , הוא כבר התראיין ואמר שהחלום שלו זה nba, אז אם החלום שלו יתגשם זה יהיה יפה מאוד, אם לא, יהיה מעצבן לראות אותו בסוף ממש פוטנציאל בחולון/ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 07:38 
משחק מעולה, מקווה שנראה המשכיות. חשוב מאד שמור נכנס לעניינים והראה משחק ברמה שהוא היה רגיל לתת באיטליה בשנה שעברה.
חשוב מאד שצוף וים מקבלים דקות ומשתפשפים, גם אם הביצועים שלהם עדיין לא מדהימים, בלשון המעטה.
החיים דבש ואגוזים (עד המחזור הבא...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 07:52 
סמל אישי של המשתמש
זה טוב לקבל דקות, אבל זה לא אוטומטי שיותר דקות = שיפור. אם שחקן משחק יותר מדי ברמה לא מתאימה הוא יכול גם לאבד את הבטחון ואז לא עשינו כלום. גם תמיר בלאט בעונה הראשונה שלו בהפועל שיחק רק 5 דקות בממוצע, כי הוא באמת לא היה עדיין ברמה המתאימה, אפילו שהיה ברור שיש בו משהו שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 08:56 
לים מדר יש כישרון וטונה ביטחון, שזה טוב.
אין ספק שהוא מגזים. נראה שהוא כל הזמן מנסה לעשות היילייטס.

אם מהדקות שלו אתמול הוא ילמד שעדיף לו בשלב הזה לשחק יותר פשוט ופחות להתחכם - נרוויח.

סה"כ במשחק שברובו היה 20-30 הפרש אין מה להתעצבן יותר מדי.

אם הוא יעשה את הדברים האלה במשחקים צמודים יותר זה כבר יהיה שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 08:59 
סמל אישי של המשתמש
אם במשחק של 30 הפרש לא מנסים לעשות היילייטס אז מתי?
בעיניי זה מצוין. זאת בדיוק הגישה אגב של בלאט. חוצפה חיובית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 10:01 
בדקות הראשונות של מדר במגרש הוא נראה טוב והיה מפוקס. אח"כ איבד ריכוז ועשה טעויות בעיקר של חוסר נסיון. לא מתרגש מזה בכלל. יש לנו ביד כשרון ענק וחובה לתת לו ללמוד ולטעות, גם אם פה ושם יהיה לזה מחיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 10:23 
סמל אישי של המשתמש
אם כמו שאנשי מקצוע טוענים ים מדר כל כך מוכשר ומלא פוטנציאל אז צריך לתת לו דקות והרבה, גם אם הוא עושה טעויות, גם אם זה יעלה לנו בהפסד או שניים, היתרון בלהרוויח ישראלי איכותי לכמה שנים הוא גדול פי כמה מכל חיסרון שיביאו הטעויות שהוא יעשה במשחקים במהלך הדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 13:10 
סמל אישי של המשתמש
היה ממש כיף אתמול
אווירה נהדרת ביציעים (אפילו שהיו שורות סגורות) משחק שוטף ומהנה.
מור זה חתיכת מפלצת, עשה שם כמה חדירות עם הטעיות ששברו קרסוליים למגנים.
הולמס שאב ריבאונדים, לא יודע אם זה בגלל החולשה של הקו הקדמי של אילת אבל הוא פשוט שלט מתחת לסל באופן די מוחלט.
דגלאס ממש הפתיע אותי לטובה, מעבר ליכולת היה נראה שהוא גם חצי מאמן על המגרש, סטייל מתנאור בימים הטובים.
זה שהצלחנו לתת דקות משמעותיות לים ולצוף ועוד לנצח ככה זה מעולה.
בקיצור אחלה של משחק פתיחת עונה, שרק ימשיך ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2018, 13:45 
ים מדר, בחור צעיר חסר ניסיון אך עם כישרון אדיר, אני בטוח שיצבור ניסיון וילמד מהטעויות,

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 01:00 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
איזה שקט יש בפורום
פורום פורום פורום פורום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 01:12 
שמוליקיפוד כתב:
בוריס כתב:
איזה שקט יש בפורום
פורום פורום פורום פורום

:D ספק סאטירה

האמת שהכוונה הייתה להביע ביקורת על מספר ההודעות הנמוך אחרי משחק טוב לעומת מספר ההודעות הגבוה לאחר משחק רע.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 10:36 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
שמוליקיפוד כתב:
בוריס כתב:
איזה שקט יש בפורום
פורום פורום פורום פורום

:D ספק סאטירה

האמת שהכוונה הייתה להביע ביקורת על מספר ההודעות הנמוך אחרי משחק טוב לעומת מספר ההודעות הגבוה לאחר משחק רע.

ומעניין שכל מה שדיברו עליו לפני פתיחת העונה אכן התממש.
לצערנו המשחק מול אילת הוא היוצא מן הכלל ומאז אנחנו רק מקבלים פעם אחר פעם את אותן נבואות מתחילת השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 12:25 
סמל אישי של המשתמש
המשחק מול אילת מתחיל להרגיש כמו ה-4-0 שנתנו לבני יהודה בגביע הטוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 55 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 141 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: