תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 00:04

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 162 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: האנשים עם הכיסאות משרלרואה
הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 07:51 
אסור שייכנסו למשחק של הפועל יותר, אי פעם! יש וידאו, בהנהלה יודעים מי הם, הגיע הזמן לפעול נגד האנטי אוהדים האלה.

מאוד מקוה שיש חוקים בארץ שמאפשרים להעמידם לדין על אירועים שקרו בבלגיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האנשים עם הכיסאות משרלרואה
הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 07:56 
תנשום אחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 08:03 
נשמתי, עדיין אסור!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 08:15 
למען הסר ספק, כשאני מסתכל על האירוע הזה, אני רואה 250 אוהדי הפועל שריססו עליהם גז מדמיע וסילקו אותם מהאולם בגלל 3-4 רפי שכל, וזה לא מקובל.
מקוה שבמינימום האנשים האלה יצטרכו לתת את הדין על הפגיעה באוהדים האחרים שהיו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 08:19 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
במהלך המשחק אתמול אירעה תקרית בין אוהד מקומי לג'ונתן הולמס, כשהאוהד דחף את הולמס לאחר שזה כמעט ונפל עליו במהלך המשחק.

לאחר התקרית, ירד אוהד מיציע הפועל, אשר אוכלס באוהדים ישראלים ואוהדים בלגים שבאו לתמוך בקבוצה, והחל להתעמת עם אותו אוהד של שרלרואה.

מיד לאחר מכן, החל עימות מכוער במהלכו הושלכו כיסאות ובקבוקים לעבר כוח האבטחה, ופוזר גז מדמיע רב על ידי כוחות האבטחה.

שופטי המשחק הורו על פינוי כל היציע כתנאי לחידוש המשחק וכך נעשה.

הנהלת המועדון מגנה בתוקף אלימות מכל סוג. גם ההצדקה, כביכול, שאוהד בלגי החל באירוע או כל סיבה אחרת, אינה מצדיקה ולו שמץ מההתנהגות שנראתה במגרש.

אירועים כאלה פוגעים קשות בקבוצה שאנו אוהבים, ובאחריות כולנו לשים להם סוף.

הנהלת הקבוצה נחושה לא לתת לאף אחד לפגוע בקבוצה, ולשם כך ביקשנו מהקבוצה הבלגית לקבל את סרטי האבטחה מהמשחק ולאחר למידת הפרטים יוחלט על המשך הטיפול בנושא.

אנו מתביישים באירועי המשחק ומתנצלים בפני פיב"א ובפני הקבוצה המארחת שדאגה לארח אותנו בצורה מושלמת.

הלוואי שמישהי תאהב אותי כמו שרמי כהן אוהב לזיין את המוח.
שיקום בן אדם אחד שמאמין שבאמת הולכים לעשות משהו עם הצילומים.

אלופי הארץ בהתנצלויות, לא במעשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 08:23 
תכלס, עם כל הכאב בהפסד, לא מגיע לנו להיות באירופה.
מי יודע מה היה קורה במשחקים הבאים, אם היו.
בבונים של בית"ר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 08:48 
צילומי אבטחה, לא צילומי אבטחה, ערוץ הספורט כבר שם ידיו על סרטון שרואים בבירור מי ומה, פתוח לכל מי שרוצה לראות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 08:50 
סמל אישי של המשתמש
תחזית: כל המשתתפים בתקרית יורחקו מהמגרש בשרלרואה ל180 יום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 10:35 
בתמונות גם רואים איש צוות שלנו מרים כסא..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 11:02 
קטע קצר מגובה הפרקט:
https://www.facebook.com/SPORTIL4YOU/videos/669203693463522

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 11:17 
סמל אישי של המשתמש
קומוניסים כתב:
תנשום אחי

אם הייתי יודע מי האנשים הייתי מפרסם את השם שלהם ברבים...קצת שיימינג לא יזיק פה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 12:05 
רואים את רמי כהן באמצע ההמולה נדמה לי :SHOCK3:
https://www.facebook.com/SPORTIL4YOU/vi ... 693463522/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 12:19 
אגב, צפייה בסרטונים האלה , ואני הרבה פחות בא בטענות למי שפיזר שם גז מדמיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 13:40 
סמל אישי של המשתמש
אז עכשיו אנחנו רשמית הקהל הגרוע באירופה ולא רק בישראל?

כבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 13:51 
דובראש כתב:
קומוניסים כתב:
תנשום אחי

אם הייתי יודע מי האנשים הייתי מפרסם את השם שלהם ברבים...קצת שיימינג לא יזיק פה

מלשין...
לא רק שצריך לפרסם את השם, אסור לתת להם לדרוך במגרש שבו אנחנו משחקים.
הפעם אי אפשר להגיד שלשוטרים/ לבלגים/ לפיב״א יש משהו נגדנו.
כל פעם שאנחנו חושבים שהגענו לתחתית, הם באים ומוכיחים אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 16:16 
ממליץ לכם להנות משולר, אמינו והולמס, כי עוד עונה-שתיים המועדון הזה יחדל מלהתקיים, בקצב הזה.
כן כן, תצחקו, תזלזלו, אבל זו האמת. הספונסרים שעוד נשארו יעזבו, כי מי רוצה להיות מזוהה עם החרא הזה ועם מועדון שלא עושה כלום נגד החרא הזה.
ואז, 95 אחוז מהקהל שאוהב כדורסל יהיה עצוב, וחבורת החוליגנים עם החיוכים הדביליים יגידו ש"על הזין שלי כדורסל" וימשיכו הלאה, להרוס את מועדון הכדורגל.
וסליחה, תגובת המועדון היא לא טובה ולא בטיח. את מי מעניין שדחפו את הולמס? גם אם אוהד בלגי היה מרביץ לו עם מקל האוהדים של הפועל היו צריכים לסתום את הפה ולשבת בשקט ביציע.
וסליחה, אלה לא אוהדים, סתם חבורה של חוליגנים שהתעלקה על המועדון הזה, והגבירה את ההתעלקות והאלימות כי הבינה שלא עושים נגדם כלום.
אבל תסמכו על המועדון שגם עכשיו לא ירחיקו אותם ולא ישללו מנויים ולא יגישו תביעות אישיות.
אז מי שעוצם עיניים שלא יתפלא שכשהוא יפקח אותן לא יישאר פה מועדון כדורסל.
ביזיון שנמשך יותר מדיי שנים. כל כך הרבה הזדמנויות היו לסמן גבולות - להעיף את אותם אנשים, לתבוע אותם אישית, לרושש אותם - וכלום לא נעשה. מעדיפים אותם על פני הקהל הנאמן והחיובי. שלא יתםלאו שישארו ללא מועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 16:28 
שיתחילו עם טיפול באיש המועדון שנצפה אוחז כסא ורץ באמוק כמו אחרון החוליגנים שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 17:25 
סמל אישי של המשתמש
פרוויס, זה לא מה שמפחיד אותי,
מה שמפחיד אותי שזה שהמועדון הזה ישרוד וימשיך להתנהל ככה יותר משנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 17:36 
סמל אישי של המשתמש
מאנצס כתב:
שיתחילו עם טיפול באיש המועדון שנצפה אוחז כסא ורץ באמוק כמו אחרון החוליגנים שם.

האם אנחנו מדברים על האפסנאי שלנו?נדמה לי שזיהיתי אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 18:12 
אדם שזרק כסא לכיוון הכללי של מישהו שעיצבן אותו, לא צריך להיות לעולם באירוע ספורט. לא רק כי הוא סיכן חיים של אנשים בגלל משחק, אלא בעיקר כי אין שום סיכוי שזה לא יקרה שוב.
אדם נורמלי פשוט לא יעשה את זה, האנשים האלה לא מסוגלים לשלוט בעצמם כשהפיוז קופץ הוא יזרוק מה שהוא מסוגל למצוא. המשחק הוא רק מקום שבו הוא יכול לעשות את זה בלי ללכת לכלא.

התחושה שלי היא שאנחנו צריכים לפעול, בצורה חכמה, בדרך חיובית ולא מתלהמת, כדי להבהיר להנהלה שככה אי אפשר להמשיך.
הפתרון הוא קל ופשוט יחסית לטעמי. המועדון בשיתוף פעולה עם גורמים מהאולטראס בעצמם, מהאיגוד ומהמשטרה (עדיף ביחד עם ארגונים של קבוצות נוספות) צריכים להוציא מקרב הקהל כל אוהד שעושה פעולה כזו במשחק, לתמיד. אני בטוח שגם בתוך הUH רוב האנשים לא מעוניינים באווירה של אלימות והשלכת חפצים כל משחק שני ואני כן חושב שצריכה להיות הידברות. אבל הענישה במקרים של אלימות פיזית חייבת להיות בלתי מתפשרת.
התגובה חייבת להיות בשקיפות מלאה, אנחנו צריכים לדעת בדיוק אילו החלטות התקבלו ואילו צעדים נעשו. הודעות גנריות לא מספיקות.

אני חשבתי על קמפיין של אנשים שיעידו "אני מצטרף לעמותה אם הקבוצה תפעל בצורה כזו..." או "אני אעשה מנוי אם הקבוצה תפעל בצורה כזו..." במקום קמפיין שלילי, קמפיין שיוכל גם להפעיל לחץ על ההנהלה לפעול ובאותו זמן יעזור לקבוצה כלכלית כדי לסגור את החובות שהחוליגנים השאירו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 18:35 
purvis short כתב:
ממליץ לכם להנות משולר, אמינו והולמס, כי עוד עונה-שתיים המועדון הזה יחדל מלהתקיים, בקצב הזה.
כן כן, תצחקו, תזלזלו, אבל זו האמת. הספונסרים שעוד נשארו יעזבו, כי מי רוצה להיות מזוהה עם החרא הזה ועם מועדון שלא עושה כלום נגד החרא הזה.
ואז, 95 אחוז מהקהל שאוהב כדורסל יהיה עצוב, וחבורת החוליגנים עם החיוכים הדביליים יגידו ש"על הזין שלי כדורסל" וימשיכו הלאה, להרוס את מועדון הכדורגל.
וסליחה, תגובת המועדון היא לא טובה ולא בטיח. את מי מעניין שדחפו את הולמס? גם אם אוהד בלגי היה מרביץ לו עם מקל האוהדים של הפועל היו צריכים לסתום את הפה ולשבת בשקט ביציע.
וסליחה, אלה לא אוהדים, סתם חבורה של חוליגנים שהתעלקה על המועדון הזה, והגבירה את ההתעלקות והאלימות כי הבינה שלא עושים נגדם כלום.
אבל תסמכו על המועדון שגם עכשיו לא ירחיקו אותם ולא ישללו מנויים ולא יגישו תביעות אישיות.
ביזיון שנמשך יותר מדיי שנים. כל כך הרבה הזדמנויות היו לסמן גבולות - להעיף את אותם אנשים, לתבוע אותם אישית, לרושש אותם - וכלום לא נעשה. מעדיפים אותם על פני הקהל הנאמן והחיובי. שלא יתםלאו שישארו ללא מועדון.

ומהזוית בטלויזיה לא היה כלום.הולמס נפל על האוהד,החליפו דחיפה,כמה מילים ונגמר.
אגב,חייזר עוד יחשוב שמדובר פה בילדון חסר ישע.מה יעשה ג'וני הקטן והמסכן שלנו מול איזה טמבל שיכור מקומי ללא הגב של אוהדי הפועל :bang:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 20:13 
הייתי חברה בעמותה מהעונה הראשונה במשך מספר שנים. הפסקתי את החברות בדיוק בגלל אירוע אלימות שלא טופל כראוי. כתבתי אז בפורום של העמותה שלא בא לי לממן את הקנסות שנותנים גיבוי לכל החוליגנים. וגם אמרתי את זה פעם אחר פעם למי שהתקשר להציע לחדש חברות. אחרי עונה של "מחאה" נדמה לי שחידשתי שוב חברות, אבל אירוע אחר גרם לי שוב לנתק קשר. וזהו. הפייסבוק עוד מזכיר לי מדי פעם את התמונות של הילדים, כשהיו עוד תינוקות, במגרש - עוד בהדר יוסף, במגירת הפיג'מות יש עוד כמה חולצות, וכשמחפשת חניה ליד הנמל - עוד יש צביטה בלב. אבל זה הכל. מדי פעם מתעדכנת בתוצאות - כי הם בפיד, או כי הטלויזיה היתה פתוחה בטעות, שמחה שמנצחים, עצובה שמפסידים - אבל תכלס - לא באמת מתעניינת. זו כבר מזמן לא מחאה. סתם יאוש.
בטוחה שיש עוד רבים כמוני. עוד אוהבים בלב, אבל לא מעלים על הדעת לקחת את הילדים למשחק. את רובם אתם בכלל לא שומעים. כשאומרים להם בפינת הקפה בעבודה או בארוחת השישי במשפחה "הקהל שלכם" - הם עוד מנסים למחות, אבל יודעים שזה שטויות. ובעצם, כבר לא באמת אכפת. אז הילדים לא מתעניינים בכדורסל ישראלי. יש דברים גרועים מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 20:18 
סמל אישי של המשתמש
אני רק מזכיר לכולכם שביטול/עשיית חברות בעמותה לא משפיע מבחינה תקציבית כהוא זה, ובהתאם לזה המשקל של הצעד בתהליך קבלת ההחלטות של המועדון.
מעבר לבחינה האישית (לא להיות חבר בארגון שלא מזדהים איתו) אין לזה משמעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 20:19 
סמל אישי של המשתמש
אשתו של סורוקה, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 20:35 
בזמני הפנוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 21:05 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:

התחלתי להיות חבר עמותה רק שנתיים לאחר הקמתה.
לאורך כל התקופה הזאת היו לי דיונים רצופים עם יונתן על התרחישים האלו בדיוק. טענתי בפניו אז שאם אנחנו לא נביא לכלותינו דון שימון יעשה את זה כשנהיה מאיימים מידי, וזאת הרי תכלית ואחרית הכל. הוא הצליח לשכנע אותי שהנושא בטיפול וכי הם עומלים על הימנעות מכרים כגון זה. לצערי עושה רושם שבדבא החשוב הזה כשלנו.

אין זה משנה מי התחיל ומי צודק. כי את התוצאה זה לא ישנה והתוצאה עבור המועדון יכולה להיות גזרת דין מוות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 22:33 
רק כשתהיה ענישה הרתעתית של בתי המשפט, ובמקביל שיח של ההנהלה והאולטראס והצבת גבולות ברורים של מה מותר ומה אסור ייעשה סוף לחוליגניזם ולבריונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ספטמבר 2018, 22:41 
האנשים האלה לא יפסיקו להיות חוליגנים, כל עוד מרשים להם להיכנס לאולמות כדורסל (או כל מגרש אחר) הם גם ימשיכו להפגין את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2018, 00:10 
אם גם הפעם הזו המועדון לא יתחיל לנקוט בצעדים משמעותיים נגד החלאות האלה, ואני מדבר על שלילת מנויים ואפילו סגירת היציע אם צריך אז באמת אין לו זכות קיום.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ספטמבר 2018, 00:18 
purvis short כתב:

מי ירצה לקנות קבוצה שהקהל שלה ישרוף את המועדון אם יגיע אליו שחקן ערבי, שכמעט רצח אוהד של קבוצה יריבה על ידי נעיצת פטיש בראשו ושבכל פעם שהוא יוצא לאירופה מתחוללת שערורייה אחרת?
לקח שלושה ימים בערך ורכשו את בית"ר
אתה כהרגלך נוטה להיסטריה ולראיית שחורות אבל הלוגיקה שלך, מה לעשות, לא עומדת במבחן המציאות
אני מקווה שזה יוכח פעם נוספת

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 162 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 94 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: