תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 29 אפריל 2024, 01:25

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 454 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רפי מנקו
הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:35 
שחקן שערורייה. הוא והמאמן שלו.
אין בושה. פשוט משתין על כולם בקשת.
אפס מאופס. לא מבין איך הזין הזה עדיין משחק בהפועל. ביזיון שאין לתאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:36 
סמל אישי של המשתמש
היום צריך להעיף את הסרטן הזה מהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:40 
סמל אישי של המשתמש
לפעמים אני תוהה אם יכול להיות שהפורום הוא תיבת תהודה שבו החולשות של רפי מנקו מקבלות תשומת לב מיוחדת, כי בתקשורת ובקהל הרחב ממשיכים להתייחס לרפי מנקו כאל נכס וכאל שחקן מצוין.אפילו ראיתי אחרי הדרבי כתבה בספורט הארץ (לא חברים של פרנקו עד כמה שאני יודע) שמדברת על כך שהדבר היחיד שהפועל יכולים לקחת לשימור זה את גינת ומנקו. אבל אז מגיעות תצוגות כמו היום...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:40 
בוא נתחיל בלשים על הספסל 40 דקות.
כי אני לא מאמין שיש מישהו עם ביצים בהנהלה להעיף אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:42 
פרימו לוי כתב:
לפעמים אני תוהה אם יכול להיות שהפורום הוא תיבת תהודה שבו החולשות של רפי מנקו מקבלות תשומת לב מיוחדת, כי בתקשורת ובקהל הרחב ממשיכים להתייחס לרפי מנקו כאל נכס וכאל שחקן מצוין.אפילו ראיתי אחרי הדרבי כתבה בספורט הארץ (לא חברים של פרנקו עד כמה שאני יודע) שמדברת על כך שהדבר היחיד שהפועל יכולים לקחת לשימור זה את גינת ומנקו. אבל אז מגיעות תצוגות כמו היום...

מסכן תומר שבכל דבר הוא מוזכר יחד איתו.
תומר בהתקדמות עצומה, השחקן היחיד בקבוצה שלנו שמתפקד מתחילת העונה, אבל תמיד, לא משנה מה, ישימו אותו ליד מנקו.
זה פשוט לרעתו. ולרעתינו. צריכים להפסיק לקשר בניהם. חלאס.
מנקו לא עשה כלום שנתיים. אפס התקדמות. שחררו את תומר ממנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:46 
מאוד פשוט: מי שאחראי להחתמה שלו לעוד עונה בהפועל - אסור לו שיתעסק בכדורסל יותר.
כישלון ידוע מראש. ורק בהפועל פותחים את העיניים והולכים הישר לתוך הבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:48 
תחתים. זה בסדר . שחקן של 15 דקות. מקסימום.
שים מעליו את הזר הכי יקר שלך אבל. כדי שידע את המקום שלו ולא יעז להרים את האף.
אבל לא, נחתים אותו כשחקן השני הכי בכיר וניתן לו מינימום 30 דקות במשחק.
זה טמטום ברמה שאין לתאר. ניהול עלוב. :bang:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 22:57 
קאונסיל כתב:
תחתים. זה בסדר . שחקן של 15 דקות. מקסימום.
שים מעליו את הזר הכי יקר שלך אבל. כדי שידע את המקום שלו ולא יעז להרים את האף.
אבל לא, נחתים אותו כשחקן השני הכי בכיר וניתן לו מינימום 30 דקות במשחק.
זה טמטום ברמה שאין לתאר. ניהול עלוב. :bang:

תחתים? כמה אתה חושב שמנקו עולה? הרבה יותר ממאה אלף דולר נטו. זה אחד השחקנים הכי יקרים בקבוצה.
מי שהחתים אותו - אסור לו להתעסק בניהול כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 23:35 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:

לא יודע על מה אתה מדבר. אני לא מכיר אוהד אחד שסובל את מנקו, חוץ מכמה קופים גזעניים שבשבילם כל צבר הוא נכס וכל הזרים הם כושים מסריחים.
לתקשורת אין מה להתייחס, אין באמת סיקור רציני של כדורסל בארץ אלא רק אג'נדה שהצברים הם נכס, זרים זה רע, ואם ישראלי לא טוב אז זה גם בגלל הזרים.
היחס למנקו בעולם הכדורסל הוא כמו מהקהל של הפועל, גם בקרב אוהדים של קבוצות יריבות שצוחקים על הליצן הזה, וגם בקרב מאמנים והנהלות שלא סופרים אותו (הייתה קבוצה ששקלה בכלל לתת לו הצעה בקיץ?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 נובמבר 2018, 23:48 
סמל אישי של המשתמש
כתבתי קהל רחב אבל התכוונתי לאוהדי כדורסל 'נייטרלים' ולא לאוהדי הפועל, ניסוח לא מוצלח שלי. אצלנו אני באמת כבר כמעט לא נתקל בקולות שתומכים בו.
אבל, למשל, איפה שאני משחק כדורסל כל שבוע, כבר קרה לי כמה פעמים שחבר לקבוצה נותן איירבול משלשה פנויה ואמרתי משהו בסגנון 'גם רפי מנקו עושה את זה בליגת העל ומקבל על זה מלא כסף אז אל תתבאס' והחבר'ה לא מבינים את הבדיחה כי מבחינתם רפי מנקו שחקן טוב (היחיד שמבין הוא האוהד הפועל השני כמובן).
אני בטוח אגב שמי שחושב שהוא שחקן טוב לא באמת רואה אותו משחק אלא ניזון מתקשורת ספורט, בה יש לו משום מה עדיין מוניטין של ישראלי בכיר.

בכל מקרה לעונה הזאת זה כנראה כבר אבוד, אבל אני מקווה שאפשר לסמוך על קטש שלמען הזכרונות הטובים שלו מכאן יתן כתף בעונה הבאה, ויקח אליו את מנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 00:33 
מסתמן כרמזי ספורי של הכדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 02:20 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
פרימו לוי כתב:

לא יודע על מה אתה מדבר. אני לא מכיר אוהד אחד שסובל את מנקו, חוץ מכמה קופים גזעניים שבשבילם כל צבר הוא נכס וכל הזרים הם כושים מסריחים.
לתקשורת אין מה להתייחס, אין באמת סיקור רציני של כדורסל בארץ אלא רק אג'נדה שהצברים הם נכס, זרים זה רע, ואם ישראלי לא טוב אז זה גם בגלל הזרים.
היחס למנקו בעולם הכדורסל הוא כמו מהקהל של הפועל, גם בקרב אוהדים של קבוצות יריבות שצוחקים על הליצן הזה, וגם בקרב מאמנים והנהלות שלא סופרים אותו (הייתה קבוצה ששקלה בכלל לתת לו הצעה בקיץ?).

הוא מדבר על הזיות כאלה.
אם הם היו כותבים ״חגחכחכחכחח גלגל בלי לדלדלדלגל צגצבצבצמ״
זה היה יותר הגיוני מצירוף המילים המנותקות שהם כתבו שם.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 03:26 
באמת בושה וחרפה שמכריחים אותו לעשות פעולה מורכבת כל כך כמו כדרור

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 07:44 
בוריס כתב:
באמת בושה וחרפה שמכריחים אותו לעשות פעולה מורכבת כל כך כמו כדרור

חוסר התחשבות. הקבוצה מכשילה אותו!

ומה צריך לעשות? לחפש טרייד, אפילו עם קבוצה מהלאומית, שתקח את הדבר הזה מהפועל.
מה הפועל תעשה? תחכה שמנקו "יחזור לעצמו". כשהוא עצמו הוא ישראלי חלש לליגת העל. ומה הסיכוי שהוא יחזור לעצמו באווירה הנוכחית? אם תשאלו את הקהל: 95 אחוז יגידו לכם שאפס סיכוי. ועדיין - מנקו יישאר. כי מה הקהל מבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 08:25 
סמל אישי של המשתמש
כמה באמת רפי מנקו מרוויח? לא מצאתי מספר כזה פה או ברשת,
וגם - איפה הוא נמצא ביחס לישראלים אחרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 09:36 
סמל אישי של המשתמש
האדס כתב:
כמה באמת רפי מנקו מרוויח? לא מצאתי מספר כזה פה או ברשת,
וגם - איפה הוא נמצא ביחס לישראלים אחרים?

130 אלף דולר נטו.
רביב 140.

פרנקו סידר לו זכיה בלוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 נובמבר 2018, 10:04 
יובל כתב:
פרימו לוי כתב:

יש מצב שהתכוונת אלי עם האמירה ההזויה הזו, אז אני אנסה להעמיד דברים על דיוקם.

א. הייתי בין היחידים בפורום שהעדיפו לגלות סבלנות עם מנקו וטענו שאכן אולי יש לו תקופה רעה מתמשכת ושהוא יוכל לצאת מזה. אכן גם הייתי בין המעטים בפורום שתמך בהחתמה שלו בקיץ. אחרי הדרבי הכאתי על חטא וטענתי שנוכח המשך היכולת העקבית הגרועה וחוסר המאמץ מצדו של מנקו, ונוכח הנזק שהוא גורם לקבוצה צריך להיפרד ממנו בהקדם - בעדיפות לביצוע טרייד מול שחקן ישראלי אחר. אתה מוזמן לשלוף את הודעות המשתמש שלי בנושא.

ב. אם כבר הזכרת, אז אני אפרט את האג'נדה שלי שוב - להעדפה (הרומנטית והלא-מציאותית שלי) לקבוצה עם מעט זרים והרבה ישראלים (כן, גם על חשבון הישגיות בליגה) אין שום קשר לשנאת זרים, אלא לרצון שלי לחיבור מקסימלי עם השחקנים, ליכולת להזדהות איתם, ליכולת לפתח כשרונות ישראליים חדשים, ולפוטנציאל לבדל את הפועל ת"א מיריבותיה על בסיס ערכי מסוים. אני יודע שזו גישה קיצונית, ולצורך העניין הייתי רוצה גם לראות שרוב שחקני הקבוצה בכלל גדלו במועדון, והנם תושבי תל אביב במקור. ממש כמו שהיה פעם, לפני עשרות רבות של שנים, בזמן בו שחקני ירושלים גדלו בירושלים, שחקני ניו יורק היו מיטב בניה של העיר ניו יורק, וכו'. חיבור לקבוצה ולשחקנים יכול וצריך להתבצע ללא קשר כלשהו לצבע עור השחקן, זהותו הדתית וכו'. וגם אם נתברך בשחקן זר שהגיע וישחק בקבוצה מספר גדול של עונות, יתחבר מאד אל העיר ואל ערכי הקבוצה (כולל ערך קבלת השונה ומאבק בגזענות) וישמש דוגמה לילדים ולנוער - אהלן וסהלן, אני בעד. לצערי לא היו הרבה זרים כאלו בשני העשורים האחרונים אצלנו, שנשארו יותר משתי עונות. אני בן 40, גדלתי בעודי מעריץ (בין היתר) את לבאן מרסר, לינטון טאונס, טרי פייר, באק ג'ונסון, דיוויד ת'רדקיל וכו', כולם זרים. אל תחרטט על גזענות, אין לזה שום קשר. הרצון לקדם ישראלים ולבסס קבוצה עם זהות ישראלית אינו בהכרח משנאה כלשהי של זרים או של מי שהוא שונה ממני. להפך - אני רוצה את הפועל מקבלת, פלורליסטית ככל האפשר. דרך אגב, מת על טועמה, אוגבונה מלך, וכו' וכו'. אני יכול להמשיך ולהצדיק את עצמי עוד, אבל נראה לי שכבר הבנת את הנקודה הזו. וכמובן שהרצון לזהות ישראלית לא אומר שאוטומטית אצדיק השארה של שחקן ישראלי שמתברר בתור פלופ.

ג. וזה מוביל אותי לנקודה העיקרית ביחס אליך יובל, ולעוד כמה כותבים פה. בפורום של הכדורסל יש גג איזה 15-20 כותבים פעילים. על עצמי כבר כתבתי מהתחלת דרכי פה שלא צריך לקחת אותי יותר מדי ברצינות. זה כולה פורום של החלפת דעות על קבוצת כדורסל. ואני גם מודה שאני לא מחזיק מעצמי מבין מי יודע כמה בכדורסל. אבל עכשיו אני אוסיף שהחרטוטים שאתה כותב, הם גם עדות די מוצקה לזה שלא צריך לקחת יותר מדי ברצינות אותך או את שאר הכותבים פה (בעיקר את אלו שאוהבים לזרוק מספרים ולהרגיש את עצמם מנג'ר ב-NBA). באופן אישי אני משתדל שלא להתלהם, לא להעליב אנשים שלא חושבים כמוני, לא להיכנס להתקפות של בכי ונהי (או זעם חסר תועלת) אחרי הפסדים, אלא לחשוב באופן פרקטי מה אפשר לעשות כדי לשפר את הקבוצה. וזה נחמד לדעתי לשמוע דעות של אנשים שלא חושבים כמוני. מרחיב את המחשבה.

ד. גם אני תוהה למה עד עכשיו בתקשורת אף כתב לא הרים את הכפפה והתייחס לעונה (שתי עונות?) המזעזעות של מנקו. אולי הגיע הזמן שזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2018, 00:46 
הדבר הכי קשה עם שחקנים יקרים זה להודות שהם גרועים. כמו יד בפוקר שנכנסת חזק ופתאום גילית שהיא חלשה וצריך לקפל.

אלרואי כהן גרסת הכדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 נובמבר 2018, 02:36 
סמל אישי של המשתמש
אני חושב שמנקו הוא פשוט שחקן משלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 13:36 
אף אחד לא רשם את זה בפורום אז אני אציין לפרוטוקול - אתמול ברק חקלאי מ-YNET כתב (די בעדינות) על הירידה ביכולות של מנקו והאכזבה של האוהדים ממנו.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 57,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 14:42 
לידיעת רפי מנקו - בכדורסל כשלא הולך לך, חוזרים למקורות, לדברים הפשוטים
הגנה קשוחה, סלים פשוטים, קרש סל וכו'
ולא ממשיכים להעיף שלשות, למסור מסירות קשות ולנסות לחטוף כדורים
ברגע שתתחיל לשחק פשוט וילך, תצבור ביטחון ואולי אולי אולי תחזור להיות הרפי מנקו שהביא אותך להפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 17:57 
סמל אישי של המשתמש
אהרל'ה כתב:
אף אחד לא רשם את זה בפורום אז אני אציין לפרוטוקול - אתמול ברק חקלאי מ-YNET כתב (די בעדינות) על הירידה ביכולות של מנקו והאכזבה של האוהדים ממנו.

ציטוט:
וגם יודע להוריד כדור לרצפה כשצריך.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 20:33 
el dudernio כתב:

הוא לא שחקן משלים, הוא שחקן גרוע.
שחקן משלים זה מישהו שיכול לתת משהו ספציפי (הגנה, קליעה) ברמה גבוהה כדי להקל על השחקנים הבכירים (ובין היתר לאפשר לשקט לבונה הקבוצה כשהוא מחפש זרים עם תכונות מסוימות.

רפי שחקן הגנה רע, והקליעה שלו רחוקה מלהיות ברמה גבוהה.
חוץ מזה, שחקן משלים? שהשכר והדקות שלו יקוצצו בחצי.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 20:42 
ואני מסכים עם יובל שהתפיסה הרווחת בתקשורת (ולא רק בתקשורת) לגבי היחס לישראלים ולזרים היא גזענית, לא קצת גזענית, גזענית.

ביום שנתייחס לישראלים כאל שחקני כדורסל, ולא כאל פרויקט מחויבות אישית אולי גם אחד מהם יצליח ואז יהיה לנו איזה ליגיונר רחמנא ליצלן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 20:58 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
אהרל'ה כתב:

ציטוט:
וגם יודע להוריד כדור לרצפה כשצריך.

תמונה
הוא דווקא יודע להוריד כדור לרצפה, מה שהוא לא יודע זה לדאוג שהכדור יחזור לידיים שלו ולא החוצה/ליריב לאחר שהוא פוגש את הרצפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 נובמבר 2018, 21:24 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
el dudernio כתב:

הוא לא שחקן משלים, הוא שחקן גרוע.
שחקן משלים זה מישהו שיכול לתת משהו ספציפי (הגנה, קליעה) ברמה גבוהה כדי להקל על השחקנים הבכירים (ובין היתר לאפשר לשקט לבונה הקבוצה כשהוא מחפש זרים עם תכונות מסוימות.

רפי שחקן הגנה רע, והקליעה שלו רחוקה מלהיות ברמה גבוהה.
חוץ מזה, שחקן משלים? שהשכר והדקות שלו יקוצצו בחצי.

נכון מנקו לא טוב בשום דבר בצורה יוצאת דופן אבל הוא קלע סביר פלוס ( כבר כמה עונות הוא על בערך שלשה למשחק ב 35 אחוז. הוא ריבאונדר סביר. הוא מוביל כדור סבחר לעמדה 4. וזה בעצם חלק מהבעיה. מנקו הוא לא שחקן שאתה יכול / צריך לבנות עליו ל 30 דקות שבהם הוא פקטור משמעותי וכזה שאין לו מחליף כמו בשנתיים האחרונות, הוא לא מסםיק טוב לזה מקצועית ולא מספיק חזק לזה מנטלית. אבל הוא בהחלט יכול לתת 10 דקות כמחליף בעמדה 3 ועוד 10 כמחליף בעמדה 4, דקות בהם הואציאלץ לעשות רק את מה שהוא יודע כי אף אחד לא יצפה ממנו להוביל או להיות דומיננטי בשני צדי המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 02:55 
נראה לי שניסחת את זה מעולה - הכל סביר אצלו.
בוא נודה על האמת הקליעה שלו זו המעלה היחידה שיש לו ברמה טובה, אבל היא לא ברמה שתצדיק את היותו על המגרש רק מהיותו בעל קליעה.
בהתקפה הוא לא יכול להריץ פיק אנד רול ולא לייצר לעצמו, בעצם, על מה אני מדבר? הבנאדם לא מסוגל לעשות 2 הקפצות בלי שזה יהיה איבוד באנקר.

בנוסף כדי שהוא יקלע הוא חייב אופן שאט עם כתפיים לסל, כשהוא יוצא מחסימה לקליעה טכניקת סידור הרגליים שלו נוראית כך שהאחוזים שלו שואפים ל0.
ועל ההגנה שלו אני לא מדבר, דרך אגב הוא לוקח השנה פחות מ1.5 ריב למשחק ב23 דק.
אני מסתכל על מה שיש לו עכשיו, זה שחקן של 10 דקות לקבוצה ששואפת לעשות פיינל פור.

אבל מה שבאמת הופך אותו לבלתי נסבל זה כמו אי הרציונליות ששוררת בשחקן הזה.
תומר גינת למשל, אם נתבקש למנות את ארסנל היכולות שלו גם לא נקבל שם הרבה דברים ברמה גבוהה עד לכדי שיגדירו אותו, אבל הוא שחקן יותר חכם ויציב מנטלית מה שהופך אותו לשחקן יעיל פה.
רפי לעומת זאת שחקן בלי מודעות למגבלות שלו, שחקן שלא מבין מתי כדי פחות לחפש הרפתקאות, ידיים לא טובות.
הדרך מפה לשחקן בלתי נסבל בעליל קצרה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 03:14 
דרך אגב אני רוצה להרחיב קצת על נושא הקליעה של רפי ועל ההשפעה של זה על הקבוצה.
זה קשה מאוד לשחק 25 דקות עם שחקן בעמדה 3 שלמעט זריקות אופן שאט לא יכול להגיע למצב קליעה ונאלץ להסתפק בחיתוכים.

כמה פעמים ראינו שמנקו רץ על חסימות כדי להגיע לזריקה (שמראש האחוז שלה הוא 15-20%), תופס את הכדור וכאשר השומר מצליח להגיע אליו הוא נשאר דומם עם הכדור? חוסר היכולת הזו ללכת קרל על החסימה, או לפחות להמשיך את התנועה ולמצוא את אחד הגבוהים היא נוראית ואוכלת לנו המון שניות מהשעון.

שוכמן ומשעור למשל יכולים להוריד כדור לרצפה כשהם באים בתנועה, אדם אריאל מסדר רגליים נהדר ויכול לקלוע בתנועה בדרגות קושי גבוהות יותר ממה שרפי מסוגל (למרות פתיחה עלובה שלו בעיקר כי הוא משחק 2), קולושוב בכלל שחקן מאוד מגוון וכל שאר ה3ים בליגה הם זרים.

אז אפשר להתמקד במה רפי לא נותן, ואפשר להתמקד במה רפי לא מסוגל לתת.
ויש לשאול את השאלה האם המגרעות הנ''ל הן ניתנות להכלה לשחקן שמשחק 25 דקות בקבוצה ששואפת לסיים בטופ 4? ועוד לשחקן שהוא היחיד בעמדה החשובה ביותר אולי של המשחק? לדעתי העדינה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 13:39 
לא מצליח להבין אצלו את חלוקת הנקודות.
הוא קולע משהו כמו 70% מהנקודות שלו ברבע הראשון , עוד 25% ברבע השני וכמעט כלום בחצי השני.
זה עניין של בטחון הולך ויורד? עייפות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2018, 14:55 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
לא מצליח להבין אצלו את חלוקת הנקודות.
הוא קולע משהו כמו 70% מהנקודות שלו ברבע הראשון , עוד 25% ברבע השני וכמעט כלום בחצי השני.
זה עניין של בטחון הולך ויורד? עייפות?

זה גם היה שנה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 454 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 105 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: