תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 מאי 2024, 19:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 454 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רפי מנקו
הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 22:22 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
אל דוד קלאסיק.

בכל זאת צריכים כמב עוגנים בפורום.

שמח שגם אתה לא השתנתה :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 22:24 
יכול להיות שרביב הסיר את התגובה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 22:40 
סמל אישי של המשתמש
נו, אז מישהו אכל בחדווה את ההדלפות השקריות שהלינו שכר למנקו.
ואותו אחד גם החליט שלא ניסו לסגור את זה יפה עם מנקו במשך שבועות לפני שהודיעו לו שהוא מפוטר.
אני לא מבין מה הטעם להתווכח עם "עובדות" מומצאות כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 22:43 
א.ב כתב:
יכול להיות שרביב הסיר את התגובה?

או שזה בטוויטר ולא בפייסבוק ובגלל זה אני לא רואה את זה.

נ.ב
למה אני לא מצליח לראות את הפרופיל של לימונד בטוויטר? הוא מוסתר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 22:47 
סמל אישי של המשתמש
התגובה הייתה באינסטגרם לפוסט המגוחך של מנקו.
הייתי בודק אם הוא מחק אותה, אבל מנקו חסם אותי אחרי שהעזתי להגיב לו עניינית לטענות השקריות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 22:58 
יובל כתב:
הייתי בודק אם הוא מחק אותה, אבל מנקו חסם אותי אחרי שהעזתי להגיב לו עניינית לטענות השקריות שלו.

קח נתון: חסימה ראשונה שלו העונה

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רפי מנקו
הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 23:02 
סמל אישי של המשתמש
חיפשתי עכשיו בתגובות, אין תגובה של רביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 23:36 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
יובל כתב:

שנייה, אבל עדיין
:LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 23:41 
נראה שרביב מחק.
אם כבר כתבת, תעמוד מאחורי המילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 23:46 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
יובל כתב:

:LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 23:56 
סמל אישי של המשתמש
הייתי אומר שרפי מנקו ילדון מתקרבן ובכיין אבל אני חושב שגם הוא בטח צוחק על עצמו כשהוא קורא את זה, וזה פשוט חלק ממו"מ - יש לי תחושה שהוא מעדיף להשאר בהפועל, לשבת בבית שלושת רבעי עונה ולקבל את ה100 אלף דולר שלו, מאשר להצטרך ללכת לשחק בקבוצה אחרת ושיחשף שזה לא שהוא ישראלי בכיר ש"נקלע לתקופה רעה" בהפועל, אלא שחקן בלוף שאחרי שיכשל בקבוצה ישראלית נוספת, יחזור לממדיו האמיתיים, ויקבל חוזה מינימלי ועשר דקות בערב בעירוני נהריה או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2018, 23:57 
יובל כתב:
ואותו אחד גם החליט שלא ניסו לסגור את זה יפה עם מנקו במשך שבועות לפני שהודיעו לו שהוא מפוטר.
כל מילה. הוא גם היה השלוש היחיד שלנו ועכשיו נשארנו בלי שלוש מהספסל. זה שהוא לא היה ובחיים לא יהיה שלוש לא מזיז לתיאוריה של הגאון הידוע.
וגם אם הלינו שכר בכמה ימים, אני בטוח שזה מה שגרם למסכן שמרוויח 50 אלף שקל נטו בחודש כבר כל כך הרבה זמן להשבר.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 03:01 
סמל אישי של המשתמש
סתם קפץ לי בפייסבוק בעיתוי סמלי - הקפטן של ברינדיסי אחרי המשחק שלהם הערב:

https://www.facebook.com/iadrianbanks0/ ... 2067015367
ציטוט:
Tonight was embarrassing, disrespectful, unprofessional and an overall poor performance from us, the PLAYERS, starting with ME! No disrespect to Reggio but they were short handed and we were supposed to win this game! I don’t have any excuses, just an apology. I promise to put more time and focus into my craft this week to prepare myself better. Tonight’s loss is unacceptable in so many ways and again I apologize for that. Sorry! #Agent0

מצחיק ועצוב לראות את לקיחת האחריות האישית בין האמריקאי האגואיסט והמפונק אדריאן בנקס למנקו הצבר שמקריב את כל כולו למען הקבוצה. אחד עם דאגה כנה ואמיתית להשתפר ולשפר את הקבוצה, ואחד דואג רק לחוזה ולנוחות שלו.
מדהים שפרנקו האפס התאבד על מנקו וטען שהוא השחקן הכי חשוב בקבוצה בעוד שאת בנקס הוא לא רצה לשנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 10:19 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
יובל כתב:
כל מילה. הוא גם היה השלוש היחיד שלנו ועכשיו נשארנו בלי שלוש מהספסל. זה שהוא לא היה ובחיים לא יהיה שלוש לא מזיז לתיאוריה של הגאון הידוע.
וגם אם הלינו שכר בכמה ימים, אני בטוח שזה מה שגרם למסכן שמרוויח 50 אלף שקל נטו בחודש כבר כל כך הרבה זמן להשבר.

א. אחלה גם הוא לא 3, אין לך בכלל שלוש בסגל, אבל הוא הכי קרוב לזה, וגם המחליף היחידי ל 4.

ב. אם זה הופיע בכל האתרים וההנהלה לא מצאה לנכון להכחיש את זה מבחינתי זה נכון. מה גם שקצת מוזר אם זה לא נכון שלשימוע המדובר הגיעו גם יו"ר איגוד השחקנים, ועורכי דין. מבחינתכם אלו "עובדות מומצאות". מבחינתי זאת התנהלות לקויה שבמקום לגנות אותה אתם נותנים גב להפרת חוק בחסות "הצדקה מקצועית".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 11:55 
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
יובל כתב:

א. אחלה גם הוא לא 3, אין לך בכלל שלוש בסגל, אבל הוא הכי קרוב לזה, וגם המחליף היחידי ל 4.

ב. אם זה הופיע בכל האתרים וההנהלה לא מצאה לנכון להכחיש את זה מבחינתי זה נכון. מה גם שקצת מוזר אם זה לא נכון שלשימוע המדובר הגיעו גם יו"ר איגוד השחקנים, ועורכי דין. מבחינתכם אלו "עובדות מומצאות". מבחינתי זאת התנהלות לקויה שבמקום לגנות אותה אתם נותנים גב להפרת חוק בחסות "הצדקה מקצועית".
יובל כתב:
סתם קפץ לי בפייסבוק בעיתוי סמלי - הקפטן של ברינדיסי אחרי המשחק שלהם הערב:

https://www.facebook.com/iadrianbanks0/ ... 2067015367
ציטוט:
Tonight was embarrassing, disrespectful, unprofessional and an overall poor performance from us, the PLAYERS, starting with ME! No disrespect to Reggio but they were short handed and we were supposed to win this game! I don’t have any excuses, just an apology. I promise to put more time and focus into my craft this week to prepare myself better. Tonight’s loss is unacceptable in so many ways and again I apologize for that. Sorry! #Agent0

מצחיק ועצוב לראות את לקיחת האחריות האישית בין האמריקאי האגואיסט והמפונק אדריאן בנקס למנקו הצבר שמקריב את כל כולו למען הקבוצה. אחד עם דאגה כנה ואמיתית להשתפר ולשפר את הקבוצה, ואחד דואג רק לחוזה ולנוחות שלו.
מדהים שפרנקו האפס התאבד על מנקו וטען שהוא השחקן הכי חשוב בקבוצה בעוד שאת בנקס הוא לא רצה לשנייה.
געגועיי לשחקן, לאיש לשחקן הנשמה, איזה פספוס שהוא לא אצלנו

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 12:15 
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
יובל כתב:

שמע זה באמת מצחיק כמה שטויות אתה כותב בהתחשב בעובדה שאין לך מושג בדברים שאתה כותב עליהם.
שימוע שנערך כמו שצריך נערך בנוכחות המעביד ועורכי דינו ובנוכחות העובד ועורך הדין שלו או גם בנוכחות נציג האיגוד המקצועי שלו. ככה זה עובד ואין בזה שום דבר מיוחד. המקום היחיד שבו זה נראה משונה זה אצלך בראש.
ולבי העובדה שמבחינתך אם משהו כתוב בתקשורת ולא הוכחש אז הוא נכון - זה רק מעיד עליך.
מעניין אם גם לגבי דברים אחרים אתה מניח את אותה הנחה או רק כשזה נוח לך ומתאים לאג'נדה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 13:16 
לא הבנתי למה מנקו נופה מהסגל כשאין זר מחליף לעמדה שלו דקה לפני כן. אם אין לך מחליף - תשאיר אותו בסגל על כל המגרעות שלו.
עכשיו ייתכן ויש מאבקים בין ההנהלה לבין פרנקו לגבי זהות המחליף כן/לא - ומי שסובל מזה זו רק הקבוצה.
ושוב - ההחלטה להיפרד ממנקו נכונה מזמן. אבל הדרך, אוי הדרך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 13:24 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
לא הבנתי למה מנקו נופה מהסגל כשאין זר מחליף לעמדה שלו דקה לפני כן. אם אין לך מחליף - תשאיר אותו בסגל על כל המגרעות שלו.
עכשיו ייתכן ויש מאבקים בין ההנהלה לבין פרנקו לגבי זהות המחליף כן/לא - ומי שסובל מזה זו רק הקבוצה.
ושוב - ההחלטה להיפרד ממנקו נכונה מזמן. אבל הדרך, אוי הדרך

אי אפשר להביא מחליף בלי לדאוג לכיסוי עלויות החוזה של מנקו. מניח שאם המנקו יתרצה וילך לשחק באשדוד, יוכלו להביא מחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 13:27 
אבל לפי איך שזה נראה (ולא מפתיע במיוחד) - מנקו וסוכנו עכשיו יוציאו לעצמם עין, בשביל להוציא להפועל שתיים.
לדעתי הוא יילחם על כל שקל, ולא יילך לשחק באשדוד. אשמח לטעות.
ואז מה עשינו בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 14:01 
עצם זה שמנקו ולהקתו מנהלים את כל הדיון בתקשורת רק מצדיק אצלי עוד יותר תמיכה בהנהלה.
הם לא נגררים למאבק שמנסים לגרור אותם אליו ונותנים תשובות רציניות ולעניין.
שמנקו ושות' ימשיכו לכתוב באינסטגרם ולהדליף לספורט 5. זה יהיה הכי רחוק שהם יגיעו, כי צודקים הם לא.
זה גם עוד יותר מצדיק גם את השחרור שלו. אני חושב שהוא יכל לבקש הזדמנות שניה, להוריד את הראש ולנסות להוכיח את מקומו, אבל ברגע שהוא פצח בפסטיבל התקשורתי המביך הזה הוא איבד את הצ'אנס האחרון שלו להמשיך בהפועל והפרידה בלתי נמנעת.
יאללה שימצא קבוצה ויגאל אותנו ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 14:55 
זה לא שהוא לא מצא קבוצה.
הוא לא רוצה למצוא קבוצה, וזה הבדל גדול.
ולכן נמשיך לשלם את המשכורת מינוס שחקן (בינוני) בסגל.
אני מסכים שזה שההנהלה לא נגררת למאבקי רפש האלו בתקשורת - זה נכון וכך אמור להיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 15:05 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
יובל כתב:

שמע זה באמת מצחיק כמה שטויות אתה כותב בהתחשב בעובדה שאין לך מושג בדברים שאתה כותב עליהם.
שימוע שנערך כמו שצריך נערך בנוכחות המעביד ועורכי דינו ובנוכחות העובד ועורך הדין שלו או גם בנוכחות נציג האיגוד המקצועי שלו. ככה זה עובד ואין בזה שום דבר מיוחד. המקום היחיד שבו זה נראה משונה זה אצלך בראש.
ולבי העובדה שמבחינתך אם משהו כתוב בתקשורת ולא הוכחש אז הוא נכון - זה רק מעיד עליך.
מעניין אם גם לגבי דברים אחרים אתה מניח את אותה הנחה או רק כשזה נוח לך ומתאים לאג'נדה שלך.

תגיד אני לא מצליח להבין אין אתה מתפרנס מעבודתך אם אינך מסוגל לבצע את הפעולה הפשוטה של הבנת הנקרא.

איפה עובד ובאיזה מקום שבשביל שימוע של אדם אחד נציג ההסתדרות ועורך דין מטעמם מופיע לשימוע ראשון? תשמע אתה פשוט מגוחך בכל קנה מידה.

ואתה צודק אף פעם כתבי התקשורת לא יישרו קו בטענה שקבוצה מלינה שכר, לא בכדורגל לא בכדורסל ולא בקרלינג. מבחינתך גם האשמה כל כך חריפה לא ראויה לגינוי או לבדיקה כי זה מחזק את האג' דה שלך שצריך להיםרד ממנקו.

ושוב שיםמף לב שחוץ מלהשמיץ אתה לא כותב כלום עניני, מה שמחזיר אותי לשורה הראשונה בהודעתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 15:40 
el dudernio כתב:
אין בעייה להגיד שלום לכל שחקן שתרצה.

יש בעיה עם הלנת שכר בשביל לגרום לשחקן ללכת.

וזה מבלי לדבר על הצד המקצועי

איך אתה יודע שהלינו את השכר שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 16:16 
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
יובל כתב:

תגיד אני לא מצליח להבין אין אתה מתפרנס מעבודתך אם אינך מסוגל לבצע את הפעולה הפשוטה של הבנת הנקרא.

איפה עובד ובאיזה מקום שבשביל שימוע של אדם אחד נציג ההסתדרות ועורך דין מטעמם מופיע לשימוע ראשון? תשמע אתה פשוט מגוחך בכל קנה מידה.

ואתה צודק אף פעם כתבי התקשורת לא יישרו קו בטענה שקבוצה מלינה שכר, לא בכדורגל לא בכדורסל ולא בקרלינג. מבחינתך גם האשמה כל כך חריפה לא ראויה לגינוי או לבדיקה כי זה מחזק את האג' דה שלך שצריך להיםרד ממנקו.

ושוב שיםמף לב שחוץ מלהשמיץ אתה לא כותב כלום עניני, מה שמחזיר אותי לשורה הראשונה בהודעתי...

אתה מתעקש לחזור על הקשקוש הזה למרות שאין לך שמץ של מושג. בכמה שימועים היית בחיים שלך שאתה כותב דבר כזה?לפחות תודה שאתה חסר מושג, שאתה סתם מנחש כי ככה נראה לך וזה מה שנראה לך הגיוני. בדיוק כפי שאתה טוען לגבי הנושא של הלנת השכר. ככה תצא אולי פחות מגוחך וילדותי מהרגיל.
לגבי כלי התקשורת - התקשורת תיישר קו עם מה שנוח לה ומתאים לכתבים הספציפיים (בדיוק כפי שהיא עושה תמיד בקשר להפועל תל אביב) ולפי מה שהוציאו לה המקורות שלה, שהם במקרה הזה מנקו והסוכן שלו. התקשורת כתבה שהמקורות או מנקוטוענים שהלינו את השכר. שים לב למילה "טוענים". אבל מבחינתך זו כמובן עובדה. אתה אפילו לא נותן להם להנות מהספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 17:11 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו.

ברור שזה השערה שלי בעקבות הפירסומים וההתנהלות של כולם. אבל ההשערה שלי טובה כמו של כל אחד ממכם. ומבחינתכם הדבר לא קרה מעולם כאשר בפועל שנינו יודעים שיש סבירות יותר מגדולה שזה לא בדיוק כך.

לגבי השימוע, נכון אני לא מבין בזה, ועדין לא נשמע לי הגיוני שלשימוע לפני פיטורים של עובד יגיע נציג ההסתדרות, עורך דין מטעם ההסתדרות וכן נציגי השחקן והשחקן עצמו אלא אם יש יותר מהנראה לעין. אם נציגי ההסתדרות מלווים בעורך דין בהחלט מגיעים לכל שימוע של חבר היסתדרות אז בהחלט עמך הסליחה, משום מה קשה לי להאמין שזה המצב.

ולגבי הילדותיות. תרשה לי לא להגיב רק מעיד על איכות הטענות שלך ורמתן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 18:36 
https://youtu.be/--JHYAlpBe0

דקה 2:00

רפי מנקו בתגובה ראשונית לסאגה.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 19:15 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
https://youtu.be/--JHYAlpBe0

דקה 2:00

רפי מנקו בתגובה ראשונית לסאגה.

:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 19:25 
ranjef כתב:
זה לא שהוא לא מצא קבוצה.

לדעתי הוא בסוף ימצא קבוצה, הוא לא יכול להרשות לעצמו שנה שלמה מבלי לשחק כדורסל. זה סתם משחקי כח.
בכל אופן, אנחנו עכשיו משלמים את מחיר הטעויות של הקיץ.
ההנהלה עשתה צעד חריג בסטנדרטים שלה והחליפה שני זרים+ישראלי בשלב מוקדם של העונה, והביאה שני שחקנים שנחשבים למניה די בטוחה. ועוד בניגוד לדעתו של המאמן (לפחות שחרור מנקו, מניח שעם שחרור הזרים היה לו נח).

זה צעד חשוב ומסמן שינוי בהתנהלות - אי אפשר לתת למאמן להיות המחליט המקצועי הבלעדי, כי בכל עונה עד עכשיו נדפקנו מזה בסופו של דבר. מקווה שבקיץ הבא נראה את זה בא לידי ביטוי כבר בפגרה ולא רק אחרי פתיחת עונה גרועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 דצמבר 2018, 23:57 
סמל אישי של המשתמש
עכשיו בערוץ הספורט יוצאים נגד מנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 דצמבר 2018, 08:23 
א.ב כתב:
ranjef כתב:
זה לא שהוא לא מצא קבוצה.

לדעתי הוא בסוף ימצא קבוצה, הוא לא יכול להרשות לעצמו שנה שלמה מבלי לשחק כדורסל. זה סתם משחקי כח.
בכל אופן, אנחנו עכשיו משלמים את מחיר הטעויות של הקיץ.
ההנהלה עשתה צעד חריג בסטנדרטים שלה והחליפה שני זרים+ישראלי בשלב מוקדם של העונה, והביאה שני שחקנים שנחשבים למניה די בטוחה. ועוד בניגוד לדעתו של המאמן (לפחות שחרור מנקו, מניח שעם שחרור הזרים היה לו נח).

זה צעד חשוב ומסמן שינוי בהתנהלות - אי אפשר לתת למאמן להיות המחליט המקצועי הבלעדי, כי בכל עונה עד עכשיו נדפקנו מזה בסופו של דבר. מקווה שבקיץ הבא נראה את זה בא לידי ביטוי כבר בפגרה ולא רק אחרי פתיחת עונה גרועה.

אני נדהם כל פעם מחדש מאנשים פה

אני לא מוצא בשום מקום לגיטימי, קבוצה שבה הבעלים מכתיב את הצד המקצועי. סורי, לא מקובל ולא לגיטימי.

ההנהלה רוצה להתערב? אין בעיה, שבו עם הצוות המקצועי, תנו דעתכם ותגיעו לתובנה משותפת. אבל שזה נעשה באופן חד צדדי זה פשוט קטסטרופה ניהולית.
ואגב,, הכל התחיל מהרעיון של בוא נלך לאירופה. מיהרנו לסגור את הסגל ולבחור שחקנים וככה זה נראה.. אני לא אתפלא אם גם פה זה היה מהלך של ההנהלה ללא SAY של הצד המקצועי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 454 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 87 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: