תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 13 מאי 2024, 23:47

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 454 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רפי מנקו
הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 12:32 
סמל אישי של המשתמש
דובראש כתב:
RedMunks כתב:
אין בעיה , ואפילו רצוי לאור היכולת שלו והשכר המופרך, לנסות להיפטר ממנו אם זאת ההחלטה המקצועית (של פרנקו או ההנהלה) אבל לפי מה שעולה בכתבות מדברים על זה שלא משלמים לו כסף? זה כבר ביזיון (ואני מאוד מקווה שזה חרטא והדלפות מצד מנקו ופרנקו)

לו ההנהלה הייתה מגיבה או מכחישה היינו יודעים אם זה חרטא או לא...ברגע שאין תגובה זו בעיה

אני לא מאמין למילה ממה שכתוב בידיעות מטעם אדון פרנקו, אבל שוב שוכחת ההנהלה הזו שהיא הנהלה נבחרת של מועדון בבעלות אוהדיו, ונשבר הזין מחוסר השקיפות הזה ששולח אותנו ללקט חצאי אמת מאתרי ספורט וממקורבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 12:48 
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:
איזה מהלך מגעיל עושים למנקו? מה מגעיל בזה שרוצים להתיר איתו חוזה? זו חתונה קתולית?

כששחקן עשה לנו משהו דומה מהכיוון ההפוך לא מזמן הפכנו עולמות, תבענו אותו, בוררויות, בלגאנים. אתה באמת לא מבין למה ההתנהלות הכוחנית הזאת היא לא בסדר?

יש הבדל בית התרת חוזה, להפרת חוזה.

קבוצה יכולה להחליט ששחקן לא מתאים לה ולשחרר אותו, אין בזה שום פסול, בטח ובטח כשזה נעשה משיקולים לגיטימיים כמו במקרה מנקו.

נ.ב. - כמובן שבמקרה של התרת החוזה אזי השחקן עדין זכאי לקבלת שכרו, זה לא פוטר את הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 12:56 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:
איזה מהלך מגעיל עושים למנקו? מה מגעיל בזה שרוצים להתיר איתו חוזה? זו חתונה קתולית?

כששחקן עשה לנו משהו דומה מהכיוון ההפוך לא מזמן הפכנו עולמות, תבענו אותו, בוררויות, בלגאנים. אתה באמת לא מבין למה ההתנהלות הכוחנית הזאת היא לא בסדר?

קבוצה יכולה להחליט ששחקן לא מתאים לה ולשחרר אותו, אין בזה שום פסול, בטח ובטח כשזה נעשה משיקולים לגיטימיים כמו במקרה מנקו.

נ.ב. - כמובן שבמקרה של התרת החוזה אזי השחקן עדין זכאי לקבלת שכרו, זה לא פוטר את הקבוצה.

אם המטרה של התרת החוזה היא לחסוך את המשכורת שלו אז ברור שזה לא המקרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 13:02 
סמל אישי של המשתמש
אמא שלכם זונה, בשביל מה להחתים אותו מהתחלה על חוזה חדש.
נשמע כאילו התייעצו עם טביב איך להתמודד עם הסיטואציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 13:43 
סמל אישי של המשתמש
גועל נפש אם זה נכון...

וכל עוד לא יוכח אחרת מבחינתי זה נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 13:56 
פרימו לוי כתב:
יש לי 5 טון ביקורת על רפי מנקו,
אבל אם מה שכתוב בהארץ נכון זה בושה וחרפה מה שההנהלה עושה.
ראוי להזכיר כאן שהחטא הקדמון הוא של ההנהלה, שמימשה על מנקו את האופציה על חשבון בנקס.
לנסות להפטר ככה משחקן זה להוסיף חטא על פשע.
מקווה שימצא הסדר מכבד שבו קבוצה תסכים לקלוט את מנקו ולהשתתף בשכרו. מה זה השטויות האלה על שימוע? מוצאים קבוצה שמוכנה להשתתף בשכרו - נהדר, הלוואי שיקרה. לא הצלחתם? באסה לכולנו. בסוף מה שיקרה זה שמנקו ישאר ממורמר עם מלוא השכר ויחרב לנו חדר ההלבשה ונשאר עם מאמן חובב סבוטז'ים

אני הייתי בין הראשונים בעונה שעברה להלין על הקרדיט המוגזם שהוא מקבל וכמה זה מזיק לנו.
אבל תסכמו על תנאי עזיבה כמו מועדון מכובד, נורמלי, ולא כמו ארגון מאפיה.
מה זה לא לשלם משכורת לבן אדם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 14:29 
שמוליקיפוד כתב:
אמא שלכם זונה, בשביל מה להחתים אותו מהתחלה על חוזה חדש.
נשמע כאילו התייעצו עם טביב איך להתמודד עם הסיטואציה.

טביב היה יוצא מורווח מהסיטואציה. כנראה התייעצו עם הניסנובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 14:33 
סמל אישי של המשתמש
Karl Marx כתב:
דובראש כתב:
RedMunks כתב:
אין בעיה , ואפילו רצוי לאור היכולת שלו והשכר המופרך, לנסות להיפטר ממנו אם זאת ההחלטה המקצועית (של פרנקו או ההנהלה) אבל לפי מה שעולה בכתבות מדברים על זה שלא משלמים לו כסף? זה כבר ביזיון (ואני מאוד מקווה שזה חרטא והדלפות מצד מנקו ופרנקו)

לו ההנהלה הייתה מגיבה או מכחישה היינו יודעים אם זה חרטא או לא...ברגע שאין תגובה זו בעיה

אני לא מאמין למילה ממה שכתוב בידיעות מטעם אדון פרנקו, אבל שוב שוכחת ההנהלה הזו שהיא הנהלה נבחרת של מועדון בבעלות אוהדיו, ונשבר הזין מחוסר השקיפות הזה ששולח אותנו ללקט חצאי אמת מאתרי ספורט וממקורבים.

חכה, אני מניח שתצא הבהרה. בינתיים אנחנו מוזנים מידעות של מקורבים אינטרסנטים, שאפשר להניח שהן מוגזמות עד לא נכונות בחלקן לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 16:37 
פרימו לוי כתב:
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:

איך אפשר לחסוך משכורת של שחקן בהתרת חוזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 17:08 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
פרימו לוי כתב:
נועם שחם כתב:
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:

איך אפשר לחסוך משכורת של שחקן בהתרת חוזה?

פיצוי מוסכם או השתתפות בשכר עם הקבוצה הבאה.
לא חסרות דרכים אלגנטיות להפרד משחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 17:22 
בדיוק. ולכן אין לי בעיה עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רפי מנקו
הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 17:22 
גועל נפש אחד גדול!
התנהגות טביבית טיפוסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 17:25 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
בדיוק. ולכן אין לי בעיה עם זה.

להקפיא למישהו כר אפילו אם זה רק בשבוע כדי להביא אותו לפגישה ברגשי נחיתות זאת התנהגות בזוייה.

לא יודע מה קרה שם ומה מהפירסומים נכון, אבל אם בכל אתר מדברים כל זה שהקבוצה לא שילמה לו משכורת כנראה שיש דברים בגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 17:27 
אני לא מדבר על נושא תשלום השכר. אני מדבר על הענין העקרוני של לשחרר שחקן שלא מספק את הסחורה.

ברור ששכר צריך לשלם בזמן, זה בכלל לא משהו שיש לדון בו. מה שכן, לא הייתי ממהר להאמין לכל מה שמפרסמים בענין, בעיקר בהתחשב בזה שכרגע כל הפרסומים באים מצד מסויים מאד שנועד לפגוע בהנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 22:25 
סמל אישי של המשתמש
איבדנו את זה.
המטרה ממש לא מקדשת את האמצעים, ההנהלה מקבלת החלטות כאחרוני הטרולים פה בפורום שאחרי כל הפסד דורשים להחליף את הסגל ולסגור את המועדון.
משחררים את מנקו תחת חוזה, לא משלמים לו משכורת וכו, וכל זה כדי שנוכל להחתים עוד פאקינג זר שיישחק פה חודשיים??
לא רוצה לחשוב אילו תגובות היו פה אם מכבי או ירושלים היו עושים מהלך כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 23:15 
הנה כל אוהדי הפועל נהיו פתאום יושבי ראש ההסתדרות.
הרי זרים שלא מספקים את הסחורה אפשר לחתוך על ימין ועל שמאל ולזרוק לרחוב ולנצל איזה סעיף בחוזה גם כדי לעשות את זה ללא תשלום פיצוי.

אבל צבר חלש שגורם לך נזק (וגם סוג של תופס לך מקום יקר של זר) הוא נכס קדוש שחשוב לשמור, ואם לשחרר אז לעשות את זה באלגנטיות ונחמדות.

מקווה שיפטרו מהנזק הזה כמה שיותר מהר, מצידי שיזרקו אותו לאיילון צפון.
כרגע המטרה היא להיפטר ממנו לטובת זר, אחרת היותו של האוול ישראלי שווה לתחת וכל האמצעים (החוקיים) כשרים.
זו קבוצת כדורסל לא מתנ"ס.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 23:28 
סמל אישי של המשתמש
גם זרים לא "חותכים". כשזה עובד טוב מגיעים איתם להסכמה שעדיף להם לא להישאר בקבוצה שלא רוצה אותם, מסכמים איתם על פיצוי של חודש-חודשיים משכורת ונפרדים. אבל אל תמיד זה עובד ככה, ואז מגיעים לכל מיני מקרים שמזכירים את מה שמתואר בתקשורת של קבוצות שמלינות שכר, או לא משלמות שכ"ד או כל מיני הצקות שונות ומשונות. או כמו שעשו אצלנו לכריס אוונס שהנפיצו עליו בעיות התנהגות שלא היו לוא נבראו, ואחרי זה היינו צריכים לשלם לו את מלוא החוזה כי "חתכנו" אותו בלי שום הצדקה והסכמה.
אז כן, זו טקטיקה פסולה. בין אם מדובר בזר, או ישראלי או מה שזה לא יהיה. וזה שאלו טקטיקות קלאסיות ונפוצות בספורט הישראלי (וגם בהפועל בעברה) לא הופך אותן ללגיטימיות.

נערך לאחרונה על ידי הפועל בתאריך 04 דצמבר 2018, 23:29, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 דצמבר 2018, 23:29 
סמל אישי של המשתמש
לא קונה את השטויות האלה של הלנת שכר.
לא רק בגלל שכל הכתבות האלה נראות מוזמנות, ולא מהצד של הקבוצה, אלא בעיקר בגלל שזו פעולה חסרת היגיון בעליל. אם זה נכון, או היה נכון, מנקו יכול ללכת תוך שנייה לבית הדין של האיגוד, לבית דין לעבודה, לאן שהוא לא רוצה, ולקבל את הכסף שלו תוך שנייה. אין בזה שום תועלת, רק נזק, ולכן אני לא חושב שזה נכון. לדעתי זו הדלפה שקרית של הסוכן שלו ושל ניר אלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 01:43 
אלא אם הלנת השכר היא לא רק לשכר שלו אלא גם של שאר השחקנים. ואז "מקורביו" יכולים להשתמש בזה כדי לטעון שמנסים לגרום לו ללכת על ידי זה שמלינים את שכרו.
הרי לאור מצבנו כפי שהוא נראה זה לא מופרך שלא מצליחים לשלם בזמן חלק מהמשכורות פה ושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 08:20 
Keisar88 כתב:
איבדנו את זה.
המטרה ממש לא מקדשת את האמצעים, ההנהלה מקבלת החלטות כאחרוני הטרולים פה בפורום שאחרי כל הפסד דורשים להחליף את הסגל ולסגור את המועדון.
משחררים את מנקו תחת חוזה, לא משלמים לו משכורת וכו, וכל זה כדי שנוכל להחתים עוד פאקינג זר שיישחק פה חודשיים??

בול!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:11 
red_o כתב:
Keisar88 כתב:
איבדנו את זה.

בול!

בול+

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:17 
סמל אישי של המשתמש
לא לשכוח להצביע רמי בבחירות הבאות חבר׳ה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:27 
שמוליקיפוד כתב:

הנה השטות הזאת שוב...
כי אתה מתמודד מולו?
יש מתמודד אחד בבחירות שבכלל רוצה להיכנס לועד מנהל שלא כולל את רמי?
כשיהיה אחד כזה אפשר יהיה לדבר אם כן או לא להצביע לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:32 
סמל אישי של המשתמש
לפי ברק חקלאי שילמו לו אתמול את הכסף החסר
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 35,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:40 
לא ברור מה זה הסיפור הזה.
ברור שמנקו נראה מחריד מתחילת העונה, וגם בעונה שעברה לא היה מדהים, אבל עם זאת, על העמדה הזו הייתי משחרר את דאגלס לפניו, אם מדובר בשיקולים מקצועיים נטו (בלי התייחסות לעניינים כלכליים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:41 
״ כמו בכל מקום עבודה, לפעמים אתה לא מרוצה מהעובד שלך ואתה רוצה לסיים איתו את הקשר. זה לגיטימי. אף אחד לא אמר שרפי לא יקבל את השכר שמגיע לו לפי החוזה אם לא ימצא קבוצה אחרת.״

שאר הציטוט של ה״גורם״ בהפועל הוא סתם בכיינות לא רלוונטית.
חוץ מהטענה שאין הודעת מועדון מסודרת ואנחנו ניזונים רק מכתבים מ״טעם״ כל שאר הטענות כאן לגבי ההתנהלות של הפועל די מגוכחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:43 
LFC כתב:
לא ברור מה זה הסיפור הזה.
ברור שמנקו נראה מחריד מתחילת העונה, וגם בעונה שעברה לא היה מדהים, אבל עם זאת, על העמדה הזו הייתי משחרר את דאגלס לפניו, אם מדובר בשיקולים מקצועיים נטו (בלי התייחסות לעניינים כלכליים).

מהרגע הראשון היה כתוב שזה משיקולים כלכליים.
אני אגב, מעדיף את דאגלס גם מקצועית.
שלא לדבר על זה שמדובר פה על לשחרר תקציב להבאת זר, בשאיפה לעמדה הזאת.

אני עדיין לא פוסל את האפשרות שכל המהלך נועד לנער קצת את מנקו שיבין שהוא חייב להשתפר.

נערך לאחרונה על ידי מילפורד בתאריך 05 דצמבר 2018, 09:46, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:43 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
שמוליקיפוד כתב:

הנה השטות הזאת שוב...
כי אתה מתמודד מולו?
יש מתמודד אחד בבחירות שבכלל רוצה להיכנס לועד מנהל שלא כולל את רמי?
כשיהיה אחד כזה אפשר יהיה לדבר אם כן או לא להצביע לו.

אתה נשמע כמו אלה שטוענים שאין אלטרנטיבה לביבי.
היו עוד עשרה מתמודדים בבחירות האחרונות מלבד רמי, אתה חושב שכולם היו מסרבים לנהל בפועל אם רמי לא בפנים?

אין תקווה גם ככה, גם אם אר סי ביופורד ירוץ אנשים יצביעו לרמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 09:54 
כמה צפויה ההשוואה לביבי, וכמה לא נכונה.
לביבי יש אלטרנטיבות מוצהרות גם בתוך המפלגה שלו וגם מחוץ לה, זה שהקהל השבוי לא מוכן לבחון את האלטרנטיבות האלה זה משהו אחר.
אתה מוזמן לבדוק כמה מהמועמדים בכל הבחירות האחרונות רצו להחליף את רמי, כמה מהם בכלל רצו להיכנס לזה בלי שרמי נכנס לועד, שלא לדבר על תפקיד היו״ר. לצערי צפויה לך אכזבה.
שלא תבין לא נכון , אני לא מרוצה מהסיטואציה הזאת, הייתי מעדיף שיקום לפחות מישהו אחד ויגיד שהוא מעמיד עצמו כאלטרנטיבה לרמי , זאת המשמעות של מערכת בחירות. בהנחה שיהיה מדובר במועמד ראוי הייתי בוחר בו רק בגלל שאני לא חושב שזה נכון שאותו בן אדם ימלא תפקיד נבחר כל כל הרבה זמן , אבל כרגע , אין אלטרנטיבה כזאת.
לפחות בשתי המערכות בחירות האחרונות כשאנשים קראו להחלפת ההנהלה (רמי) קראתי לכל שטוען את זה שיעמיד עצמו לבחירה, אף אחד לא עשה את זה עד היום, יש לי הרגשה שגם אתה לא תעשה את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 דצמבר 2018, 12:56 
מילפורד כתב:
כמה צפויה ההשוואה לביבי, וכמה לא נכונה.
לביבי יש אלטרנטיבות מוצהרות גם בתוך המפלגה שלו וגם מחוץ לה, זה שהקהל השבוי לא מוכן לבחון את האלטרנטיבות האלה זה משהו אחר.
אתה מוזמן לבדוק כמה מהמועמדים בכל הבחירות האחרונות רצו להחליף את רמי, כמה מהם בכלל רצו להיכנס לזה בלי שרמי נכנס לועד, שלא לדבר על תפקיד היו״ר. לצערי צפויה לך אכזבה.
שלא תבין לא נכון , אני לא מרוצה מהסיטואציה הזאת, הייתי מעדיף שיקום לפחות מישהו אחד ויגיד שהוא מעמיד עצמו כאלטרנטיבה לרמי , זאת המשמעות של מערכת בחירות. בהנחה שיהיה מדובר במועמד ראוי הייתי בוחר בו רק בגלל שאני לא חושב שזה נכון שאותו בן אדם ימלא תפקיד נבחר כל כל הרבה זמן , אבל כרגע , אין אלטרנטיבה כזאת.
לפחות בשתי המערכות בחירות האחרונות כשאנשים קראו להחלפת ההנהלה (רמי) קראתי לכל שטוען את זה שיעמיד עצמו לבחירה, אף אחד לא עשה את זה עד היום, יש לי הרגשה שגם אתה לא תעשה את זה...

זה שהוא לא יעשה את זה לא פוגם אפילו במעט בלגיטימיות המאד בסיסית שלו לקרוא להחלפה של רמי או כל חבר הנהלה אחר וכמובן של כל ההנהלה הקיימת.
הקשקוש המטופש הזה של "תרוץ בעצמך או שתפסיק לבקר" מיצה את עצמו הרבה יותר מכל ביקורת על ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 454 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 122 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: