תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 18:30

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ג'מאל שולר סיכם
הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 05:32 
בן 32, 1.91 מ'
קומבוגארד תואם מקניל, 7 עונות בליגה הצרפתית, בוגר מכללת VCU (אלוף קונפרנס ושיחק פעמיים בטורניר ה-NCAA).
בעונה שעברה בליגת האלופות לצד אלאדה אמינו - 13.8 נקודות, 5.1 אסיסטים, 4.2 ריב', 46.8% לשלוש.
ב-14/15 זכה במדי נאנטר ביורוצ'אלנג' ובתואר ה-MVP.
הסטטיסטיקה האישית בליגה מעט בירידה בשנתיים האחרונות, עדיין ווינר גדול.
בהצלחה

http://www.one.co.il/Article/18-19/2,62 ... tml?ref=hp

נ.ב - מסתבר שדובי פיק הפך מכתב לסוכן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ג'מאל שולר סיכם
הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 06:59 
סמל אישי של המשתמש
זה אומר שמקניל לא ממשיך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 07:19 
אם דובי פיק סוכן שלו וזה הופיע בוואן, מה הסיכוי שזה לא ״ידיעת סוכן״? מחר חותם בקאנטו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:01 
סמל אישי של המשתמש
חתם.
יובל? הוקיץ? חרמן על סקירה.
תודה מראש

Sent from my iPhone using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:03 
יש קשר למרקו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:06 
פישונט כתב:
בן 32, 1.91 מ'
קומבוגארד תואם מקניל, 7 עונות בליגה הצרפתית, בוגר מכללת VCU (אלוף קונפרנס ושיחק פעמיים בטורניר ה-NCAA).
בעונה שעברה בליגת האלופות לצד אלאדה אמינו - 13.8 נקודות, 5.1 אסיסטים, 4.2 ריב', 46.8% לשלוש.
ב-14/15 זכה במדי נאנטר ביורוצ'אלנג' ובתואר ה-MVP.
הסטטיסטיקה האישית בליגה מעט בירידה בשנתיים האחרונות, עדיין ווינר גדול.
בהצלחה
לפי הנ"ל, חוץ מהגיל ומבחינה התקפית - הוא לא תואם מקניל, אלא שדרוג.
אם הוא משתווה למקניל ברמת ההגנה - זה וואו. אני לא בטוח שאנשים העריכו מספיק את התרומה ההגנתית של מקניל, הוא שומר חזק ובעל יכולת חטיפה מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:21 
אדום כתב:
יש קשר למרקו?
אחיין של הבן דוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:32 
סמל אישי של המשתמש
עומר מ. כתב:
חתם.
יובל? הוקיץ? חרמן על סקירה.
תודה מראש

Sent from my iPhone using Tapatalk

:LOL2:
+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:40 
על פניו נשמע כמו החתמה טובה.
שחקן מנוסה מאד באירופה, מספרים נחמדים, ההיכרות הקודמת שלו עם אמינו גם תעזור. שיהיה בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 09:41 
חתם רשמית לפי הפייסבוק. שיהיה בהצלחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 10:19 
סמל אישי של המשתמש
מצטער שמקניל לא ממשיך. אם שולר יהיה באיזור חיוג של הרמה שלו מבחינת הווינריות שמתבטאת ביכולת לייצר נקודות כשהכל תקוע, והגנה רצחנית כשצריך, אז סבבה.
ממתין גם לסקירה :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 10:32 
https://www.eurohoops.net/player-stats/?playerID=34729

בעונה האחרונה פחות מ-30% מהשלוש ובפלייאוף ירד ל-13.3% מהשלוש.
לפחות פרנקו עקבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 11:31 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
https://www.eurohoops.net/player-stats/?playerID=34729

בעונה האחרונה פחות מ-30% מהשלוש ובפלייאוף ירד ל-13.3% מהשלוש.
לפחות פרנקו עקבי.

הסטטיסטיקה שלו בפלייאוף של הליגה באמת רעה אבל אם אני מבין את זה נכון זה בסך הכל 4 משחקים. יש לו באותה עונה גם 48% לשלוש בליגת האלופות ב16 משחקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 12:05 
מבחינת סטט' חטיפות - מקניל לא רואה אותו.
שולר נע סביב 1 ומטה למשחק. מקניל סיים את העונה עם כמעט 2.
מה שכן באיבודים היחס הוא הפוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 13:12 
יובל???? הוקיץ????
מחכה כבר שעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 14:44 
החתמת פרנקו קלאסית, קרי, מאוד שמרנית (לטוב ולרע).
זאת לגמרי החתמה על התפקיד של מקניל, הן מבחינת עמדה והן מבחינת סגנון. גארד עם גוף גדול, לא אנוכי, שמשחק עם המון שליטה. אני לא חושב שיש לו אימפקט הגנתי כמו של מקניל (אם כי הוא שחקן הגנה די טוב ממה שזכור לי), אבל מצד שני הקליעה שלו עדיפה.
אני ארחיב מאוחר יותר אם יהיה לי זמן, אבל בשורה התחתונה מדובר בשחקן מאוד מוכח לרמות שלנו. החתמה סולידית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 14:45 
סמל אישי של המשתמש
(מצחיק, כתבתי את זה ואז ראיתי שהוקיץ' קרא להחתמה סולידית)

עד עכשיו התרשמתי שבונים השנה קבוצה שהיא בעיקר... סולידית. החתמות זרים טובות אבל לא מדהימות, החתמות ישראלים תמוהות משהו (שלא לדבר על האובדן של בנקס) אבל עדיין סגל לא רע. מרכז טבלה כזה, בלי ממש אפסייד. רכז מדהים כמובן יכול לשנות את זה.
עכברי הכדורסל בפורום - אני טועה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 15:23 
סמל אישי של המשתמש
החתמה לא רעה. או אם לדייק, החתמה טובה, בתלות הזר שנביא לידו.

סקורר טוב ומוכח ברמות יותר גבוהות מאשר הליגה שלנו. גם בשנתיים האחרונות שבהן הוא ירד קצת ביכולת ובמספרים, הוא היה שחקן של 10-11 נקודות ב-25-27 דקות בליגה הצרפתית ובליגת האלופות, שזה רמה או שתיים מעל הליגה שלנו. הוא גם שחקן שלא מפחד לקחת את המשחק על עצמו ולקבור שלשות ניצחון, שחקן של מאני-טיים ומשחקים גדולים, ובמובן הזה הוא תחליף למקניל.

יש לו קליעה אדירה, הוא שחקן שיכול לעלות לשלשה אם נותנים לו ספייס לרגע ולפעמים גם אם לא. כל משחק ההתקפה שלו מבוסס על היכולת שלו לעלות לקליעה מכדרור, ואיום הקליעה שלו מאפשר לו גם לייצר בפיק-אנד-רול נקודות לעצמו וגם לאחרים.
בפיק-אנד-רול הוא יכול לעלות לשלשה מכדרור בלי למצמץ, או להגיע לאיזור המיד-ריינג' ולעלות משם לזריקה או לשחרר פלואוטר. בצד השלילי, הוא לא מגיע עד הטבעת כמעט בכלל. הוא לא אתלטי במיוחד והוא מעדיף להימנע ממגע ולהסתמך על הקליעה שלו.

בנוסף מדובר במוסר אדיר שמושך אש בזכות איום הקליעה שלו, ואז מוצא את הגבוה לקרש-סל (ספציפית השילוב שלו עם אמינו מצוין) ואם ההגנה מתכווצת אז הוא מוצא כל פעם את הקלעים לשלות פנויות. למרות שהוא לא רכז טבעי אלא קומבו-גארד לכיוון ה-2, בעונה שעברה היו לו 4.4 אסיסטים על 1.6 איבודים ואלה מספרים יותר טובים מרוב הרכזים. מצד שני, כאמור למרות מספרי האסיסטים שלו, הוא לא רכז וגם לא ממש מוביל כדור.

בצד ההגנתי הוא לא שומר גדול ובטח שלא תחליף למקניל. הוא לא שחקן פיזי והוא נוטה להיתקע בחסימות, מה שגורם לו לפעמים לאבד את השחקן שלו או להכריח חילוף. גם הרגליים שלו כבר לא מה שהן היו פעם, למרות שהוא לא עגלה. הוא כן שחקן הגנה עירני ומחויב ובליגה שלנו הוא לא אמור להיות איזה חור הגנתי, אבל גם לא לתת איזשהו ערך מוסף בצד הזה של המגרש.

וזה משאיר אותנו עם קו אחורי בעייתי מבחינה הגנתית נכון לעכשיו, נטול סייז, אתלטיות וקשיחות. שולר שחקן הגנה בינוני, רביב כבר בן 34 וההגנה שלו רחוקה משיאה, דגלאס הוא חור הגנתי, והשחקן היחיד שלא מגרד את ה-1.90 הוא מנקו שגם לו אין שום ערך הגנתי. גם בצד ההתקפי: שולר הוא שחקן שנמנע ממגע, מעדיף את הזריקה מבחוץ ובקושי הולך לקו, רביב כבר בקושי מגיע עד הטבעת והולך לקו הרבה פחות, דגלאס הגיע לקו 7 פעמים בכל העונה שעברה (ואני גם מנחש שחלק מזה היו בכלל זריקות של עבירה טכנית), ומנקו, שעל היכולת שלו להוריד כדור לרצפה או להגיע לקו אני לא צריך לספר. בעונה שעברה היה לנו כמובן את מקניל שהיה חודר מאוד אגרסיבי וגם ניצח לנו משחקים בחדירות או בזריקות עונשין, את בנקס שאמנם לא חדר הרבה אבל בהשוואה לדגלאס גם מהבחינה הזאת נחלשנו משמעותית, ואפילו מקי שהגיע המון לקו (זה בערך הדבר היחיד שהוא עדיין עשה טוב).

אין לנו אף שחקן בקו האחורי עם איזושהי נוכחות פיזית או אתלטית, בשני צידי המגרש, כשנשאר לנו עוד זר אחד להחתים. לכן ההחתמה האחרונה חייבת להיות של סווינגמן עם סייז, פיזיות ואתלטיות, שגם תהיה לו נוכחות הגנתית משמעותית (זה פשוט חובה, לנוכח שאר השחקנים בקו האחורי), וגם סקורר שיכול להגיע עד הטבעת ולא מפחד ממגע. שחקן כמו דוראנד (בלי קבוצה אגב) יהיה אידאלי. אם לא יגיע שחקן כזה, ואם חלילה יגיע איזה רכז נמוך בשם הצורך בעוד "מוביל כדור", אז אנחנו נהיה בבעיה רצינית עם קו אחורי מאוד לא מאוזן.

עריכה: וכן, אני מסכים עם שתי ההודעות שמעליי. זו עוד החתמה שמרנית בלי אפסייד של שחקן מוכח אבל מבוגר. כמו ההחתמה של אמינו, כשגם אצל הולמס אין איזה אפסייד עצום, ומן הסתם גם בגזרת הישראלים אין שום בשורה. קבוצה בלי הרבה הימורים שלא אמורה להתרסק (למרות שאי אפשר לדעת, פציעה אחת יכולה לשנות את כל הסיפור), ומצד שני לא שווה הרבה מעל מרכז הטבלה (כששוב, גם פה החתמה אחת מדהימה, עכשיו או במהלך העונה, יכולה לשנות את כל הסיפור, אבל זה לא משהו לבנות עליו).

נערך לאחרונה על ידי יובל בתאריך 14 אוגוסט 2018, 15:40, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 15:29 
קודם כל, הלוואי שנחתים את דוראנד.
דבר שני, מההתנהלות של פרנקו עד עכשיו יותר סביר שנביא רכז גמד תואם מקי.
זה מרגיש כמו החתמה של שחקן טוב, אבל שלא בטוח שהוא המתאים לנו בסיטואציה הנוכחית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 15:48 
מי זה דוראנד?

עריכה - בסדר נזכרתי תודה :)

נערך לאחרונה על ידי דינמו1 בתאריך 14 אוגוסט 2018, 17:30, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 15:56 
סמל אישי של המשתמש
דוראנד סקוט זה חלום מהיום שהוא עזב, איזה שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 16:26 
הלוואי דוראנד סקוט. אין לי מושג כמה הוא עולה כיום אבל ברור בכל מקרה שזה לא ייקרה, פשוט כי זה טוב מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 16:28 
דוראנד לא רכז, רביב לא רכז, ושולר לא רכז.
זה שאנחנו צריכים שחקן שיביא לנו ''אינסייד סקורינג'' ושיגיע לקו זה נכון, אבל דוראנד זה לא השחקן האידאלי.
נהיה קבוצה בלי אף גארד שחושב מסירה, בלי אף פליימייקר ובלי שחקן שיכול להתמודד נגד לחץ באופן רציף.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 16:32 
סמל אישי של המשתמש
מי היה לך עונה קודמת?
את מקי?

הבדל ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 16:45 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
בצד השלילי, הוא לא מגיע עד הטבעת כמעט בכלל. הוא לא אתלטי במיוחד והוא מעדיף להימנע ממגע ולהסתמך על הקליעה שלו.

גם בצד ההתקפי: שולר הוא שחקן שנמנע ממגע, מעדיף את הזריקה מבחוץ ובקושי הולך לקו, רביב כבר בקושי מגיע עד הטבעת והולך לקו הרבה פחות, דגלאס הגיע לקו 7 פעמים בכל העונה שעברה (ואני גם מנחש שחלק מזה היו בכלל זריקות של עבירה טכנית), ומנקו, שעל היכולת שלו להוריד כדור לרצפה או להגיע לקו אני לא צריך לספר. בעונה שעברה היה לנו כמובן את מקניל שהיה חודר מאוד אגרסיבי וגם ניצח לנו משחקים בחדירות או בזריקות עונשין, את בנקס שאמנם לא חדר הרבה אבל בהשוואה לדגלאס גם מהבחינה הזאת נחלשנו משמעותית, ואפילו מקי שהגיע המון לקו (זה בערך הדבר היחיד שהוא עדיין עשה טוב).

נראה לי כמו נקודה מרכזית, כי במובן הזה כפי שכתבת הוא בכלל לא תחליף למקניל - מקניל חדר המון ועשה הרבה נקודות בכניסה אגרסיבית לטבעת והלך די הרבה לקו, וגם בנקס היה שחקן עם יכולת חדירה טובה. ועכשיו, בעצם, השחקן היחיד בסגל שלנו עם יכולת חדירה הוא רביב, שגם הוא לא עושה את זה כבר כמו פעם. (כן אני מודע לזה שפחות או יותר פשוט חזרתי אחרי מה שכתבת אבל זה מרגיש לי כמו הנקודה המרכזית הבעייתית, לפחות התקפית, בסגל שלנו)
ובעיקר זה שוב גורם לי להתבאס שאיבדנו את מקניל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 16:51 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
דוראנד לא רכז, רביב לא רכז, ושולר לא רכז.
זה שאנחנו צריכים שחקן שיביא לנו ''אינסייד סקורינג'' ושיגיע לקו זה נכון, אבל דוראנד זה לא השחקן האידאלי.
נהיה קבוצה בלי אף גארד שחושב מסירה, בלי אף פליימייקר ובלי שחקן שיכול להתמודד נגד לחץ באופן רציף.

איזה קשקוש.
רביב בשלב הזה של הקריירה הוא שום דבר מלבד רכז.
רביב עם למעלה מ-4 אסיסטים על 10 זריקות למשחק בעונה שעברה. זה שחקן שלא "חושב מסירה"? שולר עם 4.4 אסיסטים על 8.8 זריקות למשחק בעונה שעברה. זה שחקן שלא "חושב מסירה"? אתה בכלל מכיר את השחקן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 18:45 
לדעתי להביא את סקוט לקו האחורי הזה זה סיכון, יש שיאמרו לא לגיטימי.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 18:57 
מסכים עם יובל שהצורך בשחקן שחודר עד הטבעת ויכול לתת הגנה טובה וגיוון בקו האחורי גדול מהצורך ברכז. בעונה האחרונה זה בכלל היה מגוחך כי רביב ומקניל תפקדו כרכזים לכל דבר ועניין ועדיין פרנקו חיפש רכז.שולר הוא פחות מוביל כדור ממקניל, אבל עדיין שחקן אינטליגנטי ולא אנוכי שיודע לשחק את הפיק אנד רול מצוין.

אני לא חושב שהקו האחורי שלנו עד כדי כך בעייתי מבחינה הגנתית. רביב אמנם חטף בית ספר מפארגו בפיינל פור (מי לא?) אבל כל העונה הוא שמר טוב מאוד. שולר הוא אולי לא שחקן של אימפקט הגנתי אבל הוא שומר די טוב ממה שאני זוכר (יתכן שהתדרדר עם הגיל כמובן). תוסיף פה עוד זר שיודע לשמור ואנחנו נהיה בסדר, במיוחד שהעונה בכל רגע נתון יהיה איום חסימה על הפרקט.

אני גם לא בטוח שנדונו מראש למרכז הטבלה. הסגל של העונה שעברה בעיני היה יותר בעייתי על פניו ועדיין סיימנו בצמרת והגענו לפיינל פור. אין ספק אבל שהשמרנות של פרנקו מאוד מגבילה אותנו בסופו של דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 19:18 
סמל אישי של המשתמש
אם נוסיף עוד גארד אתלטי עם יכולות הגנתיות, אז כן, זה יהיה סביר. אבל אם לא, זה קו אחורי מאוד בעייתי מבחינה הגנתית. ואני לא בטוח שיגיע גארד כזה (בשם הצורך בעוד "רכז" או "מוביל כדור").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2018, 19:39 
אני חושב שהקבוצה הזו צריכה רכז סקורר שיעיר אותה. כי כרגע יותר מדיי החתמות הן אפורות. אבל גם אם יבוא שחקן כמו סקוט לדעתי הוא יכול לתת בוסט רציני לקבוצה הזו שצריכה הזרקת כישרון.
אבל לדעתי אין סיכוי שזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 94 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: