תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 15:24

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: נבחרת העתודה
הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 14:59 
לאור ההצלחה המרשימה של הנבחרת וההבנה (תקנו אותי אם אני טועה) שרוב השחקנים משחקים בלאומית (מלבד אבדיה וזוסמן), לא כדאי לנסות לרכוש שחקן 1 או 2 בעלי פוטנציאל?

אפשר להשאיר אותם בקבוצות שלהם בלאומית (לתת להם שנה שנתיים להשתפשף) או לחזק את הסגל שלנו במקרה שהשחקן באמת טוב ויכול לקבל דקות משמעותיות בליגה (סטייל תמיר בלאט כשהיה אצלנו).

כמו שזה נראה העלות לא צריכה להיות גבוה והפוטנציאל גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: נבחרת העתודה
הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 15:57 
היחידים שם עם פוטנציאל ממשי שהם לא זוסמן או אבדיה אלה בריסקר וצ'צ'אשווילי. גיל בני נניח הוא חביב, אבל לא רואה אותו הופך ליותר מליאור ליפשיץ שכזה.
בריסקר שייך לאילת ולכן לפחות כרגע זה לא ריאלי. צ'צ'אשווילי אולי כן, אבל הוא ללא ספק הפוטנציאל הכי raw בחבורה. יעברו לא מעט שנים לדעתי עד שהוא יהיה שחקן ליגת על לגיטימי, אם בכלל.
כל השאר במקרה הטוב, אם באמת יצליחו למצות את הפוטנציאל שלהם, יהיו שחקני האסל שכאלה ותו לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 16:09 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
צ'צ'אשווילי אולי כן, אבל הוא ללא ספק הפוטנציאל הכי raw בחבורה. יעברו לא מעט שנים לדעתי עד שהוא יהיה שחקן ליגת על לגיטימי, אם בכלל.
ולא מעט קילוגרמים של שרירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 16:38 
סמל אישי של המשתמש
להביא את צ'צ'אשווילי רק בגלל השם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 17:45 
סמל אישי של המשתמש
למה שלא נוכל לשלם לאילת ולקבל את בריסקר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 18:27 
אנחנו יכולים, אבל אני אישית בחיים לא הייתי משלם ביי אאוט (אלא אם מדובר באמת בסכומים קטנים) על ישראלי לא מוכח.
מבחינתי גם לשלם על מנקו בעונה שעברה, ופה מדובר על ישראלי מוכח בהרבה, הייתה טעות ענקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 20:33 
סמל אישי של המשתמש
זוסמן דביל אם הוא הולך להשאר בבית הקברות של שמעון.
רוינה השחקן הכי מרגש בנבחרת הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 20:51 
סמל אישי של המשתמש
צ'אצ'שווילי שחקן סופר אינטלגנטי, הרשים אותי מאוד בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 21:07 
היחיד שהייתי מביא זה את בית הלחמי
טוב נו גם את בן רוינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 יולי 2018, 21:59 
רוינה האמת נראה לי תפור עלינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 08:18 
שמוליקיפוד כתב:
זוסמן דביל אם הוא הולך להשאר בבית הקברות של שמעון.
רוינה השחקן הכי מרגש בנבחרת הזאת.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על מכבי זה שהיא הזיקה לזוסמן.
קיבל 14 דקות בממוצע השנה, 6 דקות פחות מאלכס טיוס.
(ודי עם החרטא שזה בגרבאז' טיים, כי זה פשוט לא נכון).

הוא היה די בינוני מינוס לאורך כל העונה, לצד משחקים שהוא תפר שלשות, היו יותר משחקים שהוא לא תרם כלום ובעיקר הוריד להם את קצב המשחק.
תרם 3.3 מדד, יכול להיות שהיה משחק יותר אם היה מצדיק יותר, כי בפועל קיבל לא מעט דקות ביחס לשחקן שנה א' בליגה בקבוצה כמו מכבי.

בכללי אני חושב שהיתרונות של זוסמן לא נמצאים במקום שחושבים שאליו הוא הולך, הארסנל ההתקפי שלו די מצומצם - הכדרור בינוני, ברגע שמוריד כדור לרצפה האחוזים צונחים, לא קולע בתנועה מחסימות.

טכניקת החדירה שלו טובה (אבל לא מספיק טובה), קלעי שלשות טוב ושחקן טוב שחותך הרבה לסלים קלים.
לפחות לרמות הגבוהות (קבוצות צמרת בארץ) הוא יהיה רול פלייר ותו לא לדעתי.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 12:16 
סמל אישי של המשתמש
מה שיותר מעניין זה איך אין לנו אפילו נציג אחד בנבחרת העתודה אחרי כל ההשקעה בשנים האחרונות במחלקת הנוער. שחקנים שלנו עדיין לא הבשילו לרמה הזו או שאנחנו פשוט לא מצליחים לגדל כשרונות אמיתיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 12:46 
Pumpkin כתב:
מה שיותר מעניין זה איך אין לנו אפילו נציג אחד בנבחרת העתודה אחרי כל ההשקעה בשנים האחרונות במחלקת הנוער. שחקנים שלנו עדיין לא הבשילו לרמה הזו או שאנחנו פשוט לא מצליחים לגדל כשרונות אמיתיים?

גם אני חשבתי אותו דבר בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 20:45 
זה בעיקר עניין של שנתון. בשנתיים האחרונות היו לנו בעתודה את רבינוביץ' וצוף שפספס את האליפות והזכייה במקום השני רק עקב פציעה (היה אמור להיות שחקן חמישיה).
בנבחרת הנוער הנוכחית יש לנו שלושה נציגים וגם פלטין שחתם לצערנו בחולון נמצא שם. ים מדר שלנו הוא ללא ספק אחד משלושת הכשרונות המובילים בנבחרת הזאת, שנחשבת בכלל למאוד מוכשרת.
היום העלו בסלניוז סרטון שלו, רק שתבינו על מה הרעש:
https://youtu.be/UsjMD5rK0Xo

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 22:32 
הוקיץ' כתב:
זה בעיקר עניין של שנתון. בשנתיים האחרונות היו לנו בעתודה את רבינוביץ' וצוף שפספס את האליפות והזכייה במקום השני רק עקב פציעה (היה אמור להיות שחקן חמישיה).
בנבחרת הנוער הנוכחית יש לנו שלושה נציגים וגם פלטין שחתם לצערנו בחולון נמצא שם. ים מדר שלנו הוא ללא ספק אחד משלושת הכשרונות המובילים בנבחרת הזאת, שנחשבת בכלל למאוד מוכשרת.

איזה גילאים זה נוער?
ראיתי חלק מהסרטון, חייב להודות שזה נראה מרשים אבל אני בטוח שכל שחקן יכול להקכיב לעצמו סרטון דומה (שכל הזריקות ההזויות נכנסות וכל מיני אסיסטים יפים).
אני לא אומר שהוא לא כשרון אבל אי אפשר למדוד את זה לפי סרטון שהוא העלה (אני לא רואה את המשחקים של הנוער כדי לדעת אם הוא באמת שחקן טוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 22:37 
נוער זה שנתון 2000 ומטה.
ואין אף שחקן נוער שיכול להרכיב סרטון כזה. עם שליטה כזאת בכדור, כזאת אתלטיות, קליעה מכדרור.
זה לא חוכמה לשים סרטון של סלים משוגעים, צריך להסתכל איך הסלים האלה מושגים מבחינת היכולות הטכניות והאתלטיות של השחקן. זה מאוד מרשים והוא שחקן מאוד מרשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 22:42 
הוקיץ' כתב:
נוער זה שנתון 2000 ומטה.
ואין אף שחקן נוער שיכול להרכיב סרטון כזה. עם שליטה כזאת בכדור, כזאת אתלטיות, קליעה מכדרור.
זה לא חוכמה לשים סרטון של סלים משוגעים, צריך להסתכל איך הסלים האלה מושגים מבחינת היכולות הטכניות והאתלטיות של השחקן. זה מאוד מרשים והוא שחקן מאוד מרשים.

אני לא מנסה להוריד מהשחקן, פשוט כמי שלא עוקב ולא רואה את משחקי הנוער סרטון כזה יכול להטעות - אם לצורך העניין על כל זריקה יפה שהוא קולע הוא מחטיא 10 או על כל אסיסט מאחורי הגב יש 5 איבודים...
הלוואי שהוא יהיה שחקן ענק שלא תבין לא נכון ובהחלט יכול להיות שהוא אחד מהכשרונות הגדולים בשנתון שלו פשוט אני לא מכיר ובסך הכל אומר שקשה לי לשפוט על בסיס סרטון :)
ואם ככה זה אומר שעוד שנה שנתיים כבר יהיה אפשר לראות אותו בבוגרים אם באמת יוכיח את עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יולי 2018, 23:25 
סמל אישי של המשתמש
יש מקום לראות את משחק הגמר המלא?
עריכה: מצאתי
https://www.youtube.com/watch?v=uE4JKIJ4ZNA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 08:06 
אם יש שחקן שמזכיר בדקיקות גופו, בתנועותיו, באורך זרועותיו ובאינטליגנציית המשחק שלו את בארי לייבוביץ, זה ים מדר, אבל זה לכשעצמו עדיין לא מבטיח כלום.
וללא קשר, לאן נעלם הכשרון המבטיח שחר עמיר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 09:02 
אבא של קידר כתב:
אם יש שחקן שמזכיר בדקיקות גופו, בתנועותיו, באורך זרועותיו ובאינטליגנציית המשחק שלו את בארי לייבוביץ, זה ים מדר, אבל זה לכשעצמו עדיין לא מבטיח כלום.

היה אמור להיות בעתודה השנה, לא ברור למה לא הגיע לסגל הסופי.
מאמין ששנה הבאה, הוא יהיה יחד עם ים.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 09:09 
דינמו1 כתב:
הוקיץ' כתב:
נוער זה שנתון 2000 ומטה.

אני לא מנסה להוריד מהשחקן, פשוט כמי שלא עוקב ולא רואה את משחקי הנוער סרטון כזה יכול להטעות - אם לצורך העניין על כל זריקה יפה שהוא קולע הוא מחטיא 10 או על כל אסיסט מאחורי הגב יש 5 איבודים...
הלוואי שהוא יהיה שחקן ענק שלא תבין לא נכון ובהחלט יכול להיות שהוא אחד מהכשרונות הגדולים בשנתון שלו פשוט אני לא מכיר ובסך הכל אומר שקשה לי לשפוט על בסיס סרטון :)
ואם ככה זה אומר שעוד שנה שנתיים כבר יהיה אפשר לראות אותו בבוגרים אם באמת יוכיח את עצמו.

מדובר בשחקן נוער ולכן זה פחות משנה כמה הוא מאבד או באיזה אחוזים הוא קולע.
כל מה שמשנה בשלב זה אלו היכולות שלו והסרטון הזה בהחלט מראה מה יש לו להציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 09:12 
אבא של קידר כתב:

שחר עמיר לא נעלם, אני מעריך שהוא ישחק בלאומית העונה.
למען האמת, הוא לא כזה כישרון מבטיח בעיני, לפחות לא בסדר גודל של ים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 13:11 
יורם כתב:
הוקיץ' כתב:
צ'צ'אשווילי אולי כן, אבל הוא ללא ספק הפוטנציאל הכי raw בחבורה. יעברו לא מעט שנים לדעתי עד שהוא יהיה שחקן ליגת על לגיטימי, אם בכלל.
ולא מעט קילוגרמים של שרירים.

אחרי שראיתי את הגמר הבנתי במי מדובר ואני חייב להודות שאני לא מצליח להבין איך שחקן מקצועי (אמנם צעיר אבל כבר במסגרת מקצוענית) לא עושה הכל (אבל הכל!!) כדי לעלות במשקל?!
זה הרי ברור שזה קריטריון קריטי להמשך הקריירה שלו ומה שיכול לעשות את ההבדל בין שחקן מעולה לבין שחקן בינוני מינוס, למה אין לו תכנית אימונים (תזונה + חדר כושר) ברמה נורמלית?
מה שאני מנסה להגיד - אולי שווה לנסות להביא אותו, לתת לו תוכנית אימונים אימונים רצינית (לא משהו שאמור להיות בעיה) ולהרוויח אולי שחקן טוב בעתיד, בכל זאת שחקנים בגובה 2.09 אין הרבה בכדורסל הישראלי והוא עדיין שחקן צעיר... אפשר לעצב ולתקן בניגוד לרוברט רוטבארד או משהו בסגנון שם "זה מה יש"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 13:48 
סמל אישי של המשתמש
דני אבדיה יליד 2001.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 13:53 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:

סרטון מאד מרשים. שחקן מאד מגוון.
הבעיה שלי איתו היא שלדעתי הוא 1.90 עם נעליים (ואולי גם זה לא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 15:48 
מה הבעיה בזה? אחלה גובה לרכז.
הבעיה אצלו אם כבר זה שהוא שחיף. לפי מה שהבנתי הוא נתן קפיצה בגובה בשנתיים האחרונות ואולי זה מסביר במידה מסוימת גם למה הוא רזה.
צריך להיכנס לחדר כושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 17:45 
יש לו מובים שמזכירים קצת את רביב, התקפית, וגם את אותו גובה.
רביב רכז חזק פיזית, ועם חדר כושר יש לים פוטנציאל.

מקווה שייצא מים משהו כי נראה שיש עם מה לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 18:31 
ושיישאר בריא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 23:02 
ים מדר בהצגה ענקית בחצי השני מול הולנד, החזיר את הנבחרת במו ידיו מ18 הפרש להפרש חד ספרתי.
וברבע האחרון אבדיה חבר עליו עם רבע גדול גם כן.

סיים עם 20 נקודות, וקרוב ל30 מדד (המדד של פיב"א לא כולל סחיטת עבירות והיו לו לא מעט, על הדרך השמיטו לו איזה 2 חטיפות).

בהגנה הוא פתח נוראי, ורק הגביר משם ונתן משחק הגנתי טוב מאוד בסהכ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 23:43 
סמל אישי של המשתמש
אבדיה זה חתיכת רוצח. אני מקווה שהוא יתחפף ל-NBA כמה שיותר מהר ולא נצטרך לסבול אותו במכבי.

ים מדר חמוד מאוד. מכל הצעירים ושחקני נוער שהיו בהפועל בשנים האחרונות, הוא הראשון עם פוטנציאל להפוך למשהו רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 99 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: