תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 יוני 2024, 05:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 92 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: נייט
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 23:14 
יש אפשרות,או בכלל מנסים להחזיר אותו???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: נייט
הודעהפורסם: 31 אוקטובר 2016, 23:57 
לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 01 נובמבר 2016, 00:07 
מחר חותם

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 28 נובמבר 2016, 23:25 
tadmored כתב:
מחר חותם

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

...בססארי
http://www.one.co.il/Article/16-17/2,704,5664,0/281872.html?ref=hp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 08:09 
סמל אישי של המשתמש
עצוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 08:35 
סמל אישי של המשתמש
מתגעגע אליו.
ידוע כמה הם משלמים עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 11:22 
יש לי תחושה שקמפיין חזק בפייסבוק שלנו יחזיר אותו לפה.
לרוץ עם האשטאג טוב, קצת ללקק לו את התחת, קליפים מרגשים, שיתופים בעמודים הגדולים...
מי מרים את הכפפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 11:28 
סמל אישי של המשתמש
זה לא שיש לנו מקום פנוי לזר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 11:47 
JohnnieWalker כתב:

נייט במקום טאקר אתה לא לוקח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 13:50 
סמל אישי של המשתמש
hapoel15 כתב:
JohnnieWalker כתב:

אתה רציני? נייט היה גימיק נחמד שהרים לנו עונה מחורבנת, טאקר שחקן מנוסה ואחראי שנותן לנו מספרים על בסיס קבוע ואם לא יקרה משהו יוצא דופן יש מצב שיוכל להמשיך פה כמה שנים בסכומים שנוכל להרשות לעצמנו לשלם לזר, להבדיל מנייט שלשלם לו לאורך עונה שלמה זה חתיכת סיפור למועדון שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 15:03 
עומרי קנדה כתב:
hapoel15 כתב:
JohnnieWalker כתב:

אתה רציני? נייט היה גימיק נחמד שהרים לנו עונה מחורבנת, טאקר שחקן מנוסה ואחראי שנותן לנו מספרים על בסיס קבוע ואם לא יקרה משהו יוצא דופן יש מצב שיוכל להמשיך פה כמה שנים בסכומים שנוכל להרשות לעצמנו לשלם לזר, להבדיל מנייט שלשלם לו לאורך עונה שלמה זה חתיכת סיפור למועדון שלנו.

בכוונה לקחתי את זה מול הזר הכי חשוב שלנו. גימיק או לא גימיק, נייט רובינסון זה כשרון שמפנים לו מקום בקבוצה בכל מחיר.
במיוחד כשחסר קומבו לקבוצה הזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 15:33 
JohnnieWalker כתב:

שולח את כולם הבייתה בשביל שהוא יחזור. בלי למצמץ אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 15:36 
עומרי קנדה כתב:
hapoel15 כתב:
JohnnieWalker כתב:

גימיק נחמד? הבנאדם הפך את הקבוצה ואת האולם בדרייב אין מקצה לקצה. קבוצה יבשה, משועממת ומתישה שהפכה תוך כמה שבועות להצגה הכי טובה בליגה. יש מעט מאד שחקנים שהופכים כל רגע במגרש לחוויה כמו שנייט יודע, ואני מוכן לשלם הרבה בשביל לשחזר את ההרגשה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 15:42 
hapoel15 כתב:
JohnnieWalker כתב:

לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 15:48 
נועם שחם כתב:
עומרי קנדה כתב:
hapoel15 כתב:
JohnnieWalker כתב:

גימיק נחמד? הבנאדם הפך את הקבוצה ואת האולם בדרייב אין מקצה לקצה. קבוצה יבשה, משועממת ומתישה שהפכה תוך כמה שבועות להצגה הכי טובה בליגה. יש מעט מאד שחקנים שהופכים כל רגע במגרש לחוויה כמו שנייט יודע, ואני מוכן לשלם הרבה בשביל לשחזר את ההרגשה הזו.

!!!!
יש לנו לפעמים אוהדים כל כך לא רומנטיים שזה עצוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 16:39 
אני לוקח את טאקר עשר פעמים לפני נייט גם באותו כסף.
בלי קשר שהם לא אותו תפקיד בכלל וזה סתם לא רלוונטי אבל סתם בתיאוריה.
הגיע הזמן שאנשים יבינו שמה שנייט עשה כאן זה לא יותר מסטוץ, זה משהו לא שגרתי, מקרה פתולוגי, נייט הגיע כי היה לנו קבוצה חלשה עם אפס אנרגיות והיית זקוק לזה, למשהו שירים לך את העסק.

אני רוצה להזכיר שמעבר לשלשות המטורפות וההופעות הטובות, יש לסכם את התקופה שלו כאן כשכונה אחת גדולה שכללה עונה סדירה שבה זרק זין 60-70% מהמשחקים, לא חשב על לשמור, לא הביא מספרים גבוהים כמו היחס שקיבל (13 בלבד), ירידות לחדר הלבשה, מכות עם וואט, תקרית עם חולון, תקרית עם ברנדווין וצבירת עבירות מהירה.
זה הדברים הפחות טובים שהוא מביא וזה פשוט קצת טושטש ע"י הסדרה הגדולה שהוא הביא נגד ירושלים (ועל זה הוא ראוי למחמאות) שגם בסדרה עצמה היו לו 2 משחקים חלשים שאת השני ניצחנו למרות ההופעה שלו (מי שלא זוכר שיראה שידור חוזר).

אני מת על נייט, באמת שאני אוהב אותו אבל אם רוצים לקחת צעד קדימה צריך שחקנים שונים ממנו גם אם הם פחות טובים.
אז איך התקופה שלו כאן זכורה כטובה למרות כל הדברים הנ"ל? נייט הביא לכאן טירוף ואנרגיות שאני לא זוכר הרבה שנים ואני לא אשכח את התקופה שלו כאן, אבל אם טירוף ואנרגיות לא הולכים למכולת.
נייט היה ממתק, צריך אבל להתחיל לאכול בריא.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 16:47 
עזוב רומנטיקה. בקבוצה הנוכחית עם אחד כמו נייט אתה גם לוקח אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 16:49 
סמל אישי של המשתמש
עם נייט של פלייאוף כן, עם נייט של העונה הסדירה לא בטוח שתגיע לפלייאוף.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 17:01 
ItaiH6 כתב:
עם נייט של פלייאוף כן, עם נייט של העונה הסדירה לא בטוח שתגיע לפלייאוף.

גם תגיע וגם תהנה בדרך כמו שמזמן לא נהנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 17:16 
סמל אישי של המשתמש
אני דווקא זוכר בעונה הסדירה צעדים בלתי פוסקים, פאולים מיותרים בנסיונות חטיפה גם כשזה פאול רביעי במחצית הראשונה או תחילת הרבע השלישי, דיבורים עם השופטים, שוטטות על המגרש כשהוא בפנים ולאורך כל המגרש כשהוא בחוץ, הגנה שמבוססת בעיקר על טראש-טוק ועל תקווה שלשחקנים לא יהיה נעים להשפיל הגנתית את שחקן הNBA, מריבות עם שחקני יריב שפעם אחת גם הביאה להרחקה שלו שבגללה הוא לא שיחק בדרבי (וניצחה לנו את המשחק בגלל שוואט היה המורחק מהצד השני), ובעיקר את התקווה (שהתגשמה) שהוא רואה בעונה הסדירה מקבילה לעונה הסדירה בNBA שבה הוא יכול להרשות לעצמו לזלזל במשחק ושבפלייאוף הוא יתפוצץ.

אז כמו שכבר כתבתי, את פלייאוף נייט אני לוקח בשמחה בכל זמן ועל פני כל אחד. את רגולר סיסן נייט אני לא לוקח על פני באטל, אולי כן על פני קאונסיל.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 17:26 
סמל אישי של המשתמש
אבל שרון לא רצה אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 17:29 
אי אפשר לסחוב איתו עונה שלמה.
לצרף לקראת הפליאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 17:51 
ItaiH6 כתב:
אני דווקא זוכר בעונה הסדירה צעדים בלתי פוסקים, פאולים מיותרים בנסיונות חטיפה גם כשזה פאול רביעי במחצית הראשונה או תחילת הרבע השלישי, דיבורים עם השופטים, שוטטות על המגרש כשהוא בפנים ולאורך כל המגרש כשהוא בחוץ, הגנה שמבוססת בעיקר על טראש-טוק ועל תקווה שלשחקנים לא יהיה נעים להשפיל הגנתית את שחקן הNBA, מריבות עם שחקני יריב שפעם אחת גם הביאה להרחקה שלו שבגללה הוא לא שיחק בדרבי (וניצחה לנו את המשחק בגלל שוואט היה המורחק מהצד השני), ובעיקר את התקווה (שהתגשמה) שהוא רואה בעונה הסדירה מקבילה לעונה הסדירה בNBA שבה הוא יכול להרשות לעצמו לזלזל במשחק ושבפלייאוף הוא יתפוצץ.

אז כמו שכבר כתבתי, את פלייאוף נייט אני לוקח בשמחה בכל זמן ועל פני כל אחד. את רגולר סיסן נייט אני לא לוקח על פני באטל, אולי כן על פני קאונסיל.

אנחנו מדברים על ההוא שברגולר סיזן הוביל אותך לנצחון עצום על ראשון בדרייב אין כולל שלשה מהחצי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 17:55 
סמל אישי של המשתמש
איזה זכרון קצר יש לאנשים.
וכמה מהר הנוסטלגיה (ממבר) נכנסת להילוך גבוה.
זה לא יאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 18:02 
סמל אישי של המשתמש
נועם שחם כתב:
ItaiH6 כתב:

אנחנו מדברים על ההוא שברגולר סיזן הוביל אותך לנצחון עצום על ראשון בדרייב אין כולל שלשה מהחצי?

כן.
אף אחד לא אמר שכשהוא רצה הוא לא היה שחקן טוב.
נראה לי שדי כתבתי את ההפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 18:15 
סמל אישי של המשתמש
עדיין לא חתם שם. עוד יש תקווה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 18:30 
התקופה בהפועל עשתה לנייט שירות רע לדעתי, לא סתם אף אחד לא רוצה לגעת בו. אני מאמין שהציעו אותו כבר בערך לכל קבוצה בארץ ובאירופה, אבל ההתנהגות שלו אצלנו כנראה מפחידה מאמנים.
הדיווחים על העניין בו מססארי הם כבר די ישנים מלפני 5-6 ימים, אתמול עד שוואן נזכרו לפרסם את זה כבר במקביל פורסם באיטליה שהמגעים איתו הוקפאו ושזה כנראה לא יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 18:37 
KingAlpaca כתב:
איזה זכרון קצר יש לאנשים.
וכמה מהר הנוסטלגיה (ממבר) נכנסת להילוך גבוה.
זה לא יאמן.

אפשר להגיד על נייט הרבה דברים רעים, לחלקם אני כנראה אסכים. ועדין התקופה שלו בהפועל סיפקה לי רגעי ריגוש והנאה שמזמן לא חוויתי. בערך מאז עונת 2010-2011. ונייט היה הגורם הישיר להנאה ולחוויה. אי אפשר לקחת את זה ממנו.

אז כן אני רוצה מזה עוד, כמה שאפשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 18:41 
סמל אישי של המשתמש
סבבה, כל עוד מדברים על דברים סובייקטיבים, אין לי בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2016, 18:42 
סמל אישי של המשתמש
גם על חשבון הישגיות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 92 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: