תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 12 מאי 2024, 03:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 148 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ליגת האלופות של פיב"א
הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:04 
סמל אישי של המשתמש
Adom Bdam כתב:
הפועל כתב:
די נו זה משהו מענין וחשוב ברמת הבלקנית כמעט. חבל על הזמן בכלל.

אני עדיין נקרע פה מההודעה של ירושלים. יקח לי איזה יומיים להפסיק לצחוק מזה
:LOL2: :LOL2: :LOL2:

מעניין או לא, זה מפעל תחרותי של פיבא ברמה כלשהי.
חלק מהתירוצים והטענות של מכבי/יורוליג זה שקבוצות לא מכונות לשחק באירופה וויתרו על המקום שלהם.
יש כללים, זה כמו שפעם היה מפעל כזה שנקרא אינטרטוטו ומי שסיימה חמישית הייתה משחקת בו.
אם אנחנו סיימנו במקום שמעניק גישה לשם עלינו ללכת לשם.
אם רוצים שזה יהיה כמו בכדורגל אז עד הסוף, לא להפוך את הכללים לצד שלך.

שאני אבין, אנחנו צריכים ללכת בעל כורחנו למפעל שיכול פוטנציאלית (לא חושב שזה יקרה, אבל פוטנציאלית) לרסק אותנו כלכלית רק בגלל שנפתחה בפנינו האפשרות לעשות זאת? או, בתרחיש הסביר, סתם יהרוס לנו את העונה?
בגלל שמכבי וירושלים משוריינות למפעלים שהם רווחיים כלכלית ועוזרים להם מקצועית, אנחנו צריכים ללכת למפעלים שהם לא רווחיים כלכלית? איזה מין טיעון זה? מכבי או ירושלים הלכו פעם למפעל שלא היה רווחי כלכלית ומקצועית עבורם?
בכדורגל כולם הולכים לאירופה כי אופ"א דואגת שההשתתפות תהיה רווחית לכולם, החל משלב המוקדמות. אף אחד לא הולך בכוח לאף מפעל, הולכים כי זה רווחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:09 
יובל כתב:
Adom Bdam כתב:
הפועל כתב:

חלק מהתירוצים והטענות של מכבי/יורוליג זה שקבוצות לא מכונות לשחק באירופה וויתרו על המקום שלהם.
יש כללים, זה כמו שפעם היה מפעל כזה שנקרא אינטרטוטו ומי שסיימה חמישית הייתה משחקת בו.

שאני אבין, אנחנו צריכים ללכת בעל כורחנו למפעל שיכול פוטנציאלית (לא חושב שזה יקרה, אבל פוטנציאלית) לרסק אותנו כלכלית רק בגלל שנפתחה בפנינו האפשרות לעשות זאת? או, בתרחיש הסביר, סתם יהרוס לנו את העונה?
בגלל שמכבי וירושלים משוריינות למפעלים שהם רווחיים כלכלית ועוזרים להם מקצועית, אנחנו צריכים ללכת למפעלים שהם לא רווחיים כלכלית? איזה מין טיעון זה? מכבי או ירושלים הלכו פעם למפעל שלא היה רווחי כלכלית ומקצועית עבורם?
בכדורגל כולם הולכים לאירופה כי אופ"א דואגת שההשתתפות תהיה רווחית לכולם, החל משלב המוקדמות. אף אחד לא הולך בכוח לאף מפעל, הולכים כי זה רווחי.

אנחנו צריכים להגיע למצב שבו כל קבוצה הולכת למפעל באירופה על פי מיקומה בסיום העונה ולא לפי כלכלי
צריך להאבק על ללכת לשם וצריך לדרוש מענק מהמנהלת.
הרי כל העניין פה שהיולב/מכבי/יורוליג טוענות שלאף קבוצה ישראלית אין את המשאבים לשחק באירופה לכן השיריון מוצדק.
אנחנו צריכים להאבק בשביל מצב שבו FIBA = UEFA.
ושהיורופקאפ הזה יהיה מפעל תחרותי שהמעפילות אליו הם פר מיקום וכך ליגת האלופות, ובתקווה גם יורוליג ויורוקאפ.
זה לא ליגה בלקנית שהגענו לשם מרצון שלנו, זה מפעל של FIBA שהשגנו בצדק את המקום שלנו בו.
הרצליה שיחקו שם בעונות האחרונות, בעונה הזאת התבזו אבל בעונה שעברה הצליחו לעבור שלב.
מה התקציב של הרצליה לעומתנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:22 
אין שום סיבה רציונלית ללכת למפעל פח הזה (היורופקאפ) שאין לו שום חשיפה בארץ. יש כדאיות בהליכה למפעל הבכיר של פיב"א שאכן מחזק אותה מול יול"ב, היורופקאפ שווה ערך לליגה הדרום אירופית ואין לו שום משמעות פוליטית או ספורטיבית לטווח הארוך. בכל מקרה, מבחינת המיקום בליגה, יש לנו זכות ללכת לצ'מפיונס ליג בדיוק כמו לירושלים, ואני מקווה מאוד שעדיין נגיע למוקדמות שלו. איזה חרא זה הכדורסל האירופי הנוכחי...

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:34 
האדום הצורר כתב:
אין שום סיבה רציונלית ללכת למפעל פח הזה (היורופקאפ) שאין לו שום חשיפה בארץ. יש כדאיות בהליכה למפעל הבכיר של פיב"א שאכן מחזק אותה מול יול"ב, היורופקאפ שווה ערך לליגה הדרום אירופית ואין לו שום משמעות פוליטית או ספורטיבית לטווח הארוך. בכל מקרה, מבחינת המיקום בליגה, יש לנו זכות ללכת לצ'מפיונס ליג בדיוק כמו לירושלים, ואני מקווה מאוד שעדיין נגיע למוקדמות שלו. איזה חרא זה הכדורסל האירופי הנוכחי...

זה הגביע אופ"א שלהם מבחינתם.
מחזיקת הגביע שלו מקבלת מקום בצמפיונוס בעונה לאחר מכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:38 
הנקודה היא שאין שום חשיפה למפעל הזה, כלום. אולי אם נזכה בטעות, וכך גם העניין של האוהדים. זה גם לא שווה ערך לגביע אופ"א כי גם אין לזה שום קשר להישגים בליגה. יכולנו לסיים 10 ועדיין לקבל כרטיס חופשי לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:44 
האדום הצורר כתב:
הנקודה היא שאין שום חשיפה למפעל הזה, כלום. אולי אם נזכה בטעות, וכך גם העניין של האוהדים. זה גם לא שווה ערך לגביע אופ"א כי גם אין לזה שום קשר להישגים בליגה. יכולנו לסיים 10 ועדיין לקבל כרטיס חופשי לשם.

גם לליגת האלופות אין חשיפה ואין עניין כמו שאתה חושב, גם לשם יכולנו לקבל כרטיס חופשי אם היינו מסיימים שלא ב4 הראשונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:51 
Adom Bdam כתב:
אם לא נשחק ביורופקאפ - אנחנו פוגעים במאבק שלנו בשיריון של מכבי ובכל המאבק של פיב"א נגד היורוליג.
אני מצפה שבמקרה של ויתור על הזכות לשחק שם - תיערך אסיפת אוהדים עם הצבעה, זה נושא סופר עקרוני וחשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 21:57 
Adom Bdam כתב:
האדום הצורר כתב:

גם לליגת האלופות אין חשיפה ואין עניין כמו שאתה חושב, גם לשם יכולנו לקבל כרטיס חופשי אם היינו מסיימים שלא ב4 הראשונות.

סיכוי נמוך יותר, כי סבירות גבוהה שקבוצה שסיימה לפנינו הייתה מעוניינת בהשתתפות במפעל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 22:26 
סמל אישי של המשתמש
Adom Bdam כתב:
האדום הצורר כתב:

זה נכון לגמרי. הוא מעניין יותר, אבל בעיקר לעכברי כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יוני 2018, 22:38 
עד מתי צריך להחליט/להירשם?
מניח שהמהלך של ירושלים מצריך חשיבה מחדש של המערכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 00:13 
התגמולים הכספיים בליגת האלופות של פיבא:

50 אלף יורו לשלב הבתים, עוד 20 אלף על העפלה, עוד 30 אלף על רבע גמר, בין 40 ל-300 אלף על פיינל פורותגמול גבוה - 900 אלף על זכייה

הסכומים לא משמעותיים למעט זכיה. בירופ-קאפפ הסכום נמוך משמעותית.
המנויים יצאו במחיר של העונה שעברה כלומר אין הכנסה נוספת.
את הספונסרים זה לא מעניין כי זה ליגה ללא סיקור.
לאור יחסינו עם ערוץ הספורט, ספק אם מישהו יוכל לשדר את המשחקים.

כלומר תוספת אפסית בצד ההכנסות (למעט אולי מענק מהמנהלת). גידול בצד ההוצאות - טיסות, ארוח ועוד.
ובשביל מה, ליגה שלא מעניינת אף אחד, עם קבוצות מכפרים שלא שמענו עליהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 07:00 
אם פיבא לא מאשרת השתתפות של 3 קבוצות ישראליות בליגת האלופות של פיבא, אין שום סיבה ללכת לשחק ביורופקאפ.
לכל המתייפייפים שדוחפים כאן לספורטיביות טהורה אתם נורא מרגשים אותי, אבל יש נורמות שונות בעולם הזה ואם נהיה היחידים שלא נפעל לפיהן אנחנו התרסק, אי אפשר לשחק שש בש בחוקים של שחמט.
לשחק במפעל הזה רק כי ניתן לנו הכרטיס? נו באמת.

גם ככה ההחלטה לא להשתתף במפעלים אירופאים כל עוד ''ההישגיים המקצועיים שלנו בליגה לא תואמים לכך'' היא החלטה מגוחכת, כי הרי בסוף תמיד מישהי תוותר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 07:10 
סמל אישי של המשתמש
יאללה ליורוקאפ.
בלי לחשוב פעמיים.

אם אפשר לשריין את עצמנו שם לכמה שנים, עוד יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 07:20 
שמוליקיפוד כתב:
יאללה ליורוקאפ.
בלי לחשוב פעמיים.

אני מאוד מקווה שפיבא תאשר 3 ישראליות בליגת האלופות, אלו 3 מועדונים עם אולם חדש וקהל גדול ופיבא אוהב לבוא לקראת הקבוצות האלה.

אם לא, אז בטח לא ליורופקאפ.
וכן לבדוק אופציה ללכת ליורוקאפ אם לא.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 08:56 
אני חושב שצריך לפעול שהמנהלת תשלח אותנו לליגת האלופות.
ירושלים נכנסים לשם על תקן של הזמנה כיוון שיש להם מסורת באירופה ורוצים למשוך אותם מאוד.
מאמין שעם קצת עבודה אפשר להדחף שם למוקדמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 09:02 
בוריס כתב:
שמוליקיפוד כתב:
יאללה ליורוקאפ.
בלי לחשוב פעמיים.

אני מאוד מקווה שפיבא תאשר 3 ישראליות בליגת האלופות, אלו 3 מועדונים עם אולם חדש וקהל גדול ופיבא אוהב לבוא לקראת הקבוצות האלה .

אם לא, אז בטח לא ליורופקאפ.
וכן לבדוק אופציה ללכת ליורוקאפ אם לא.
נכון. רק שאמנם הקהל שלנו חם ומלהיב וכו וכו כו, אבל האולם שלנו לא גדול במידה כזאת שפיבא תתלהב (3400 זה כלום..)
כמון כן אני לא רואה מצב בו התוצאות בינוניות והאולם יהי קרוב ללהיות למלא - מה שלא ישחק לטובתנו בפעם השניה שנרצה "להשתחל" לשם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 10:16 
הפועל לא צריכה ללכת לשום מפעל של ה"יורוליג".
אם העקרונות של הפועל כמועדון הם לשאוף לכך שהשתתפות במפעלים אירופים צריכה להיות מבוססת על הישגים בליגה המקומית - אסור ללכת לשום מפעל של הארגון הרקוב הזה.
ללכת ליורוקאפ (אם נקבל הצעה, מה שלא נראה לי שיקרה) זה לתת יד למפעל המושחת הזה והשריונים שלו.

לדעתי זה ליגת האלופות או כלום.

הדרייב אין סבבה לגמרי לליגת האלופות של פיב"א. נהריה אירחו משחקים במפעל הזה בעין שרה וגם ראשון באולם שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: ליגת האלופות של פיב"א
הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 10:31 
סמל אישי של המשתמש
לא הבנתי למה אנחנו צריכים ללכת אם פתאום נקבל הזמנה מפתיעה ובלתי צפויה לליגת האלופות. הזמנה בדיעבד זה לא העפלה מבוססת הישגים. בטח ובטח כשההשתתפות במפעל כנראה איננה כלכלית.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 10:37 
סמל אישי של המשתמש
כי מרגע שבנק יהב נמצאת שם מתוקף הזמנה (הם מתחילים בשלב הבתים, לא במוקדמות כמו שהיה קורה אם היו מגיעים למפעל בעקבות מיקום בליגה) הכרטיס השני של ליגת העל הישראלית עדיין אמור להיות שייך לנו.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 10:44 
סמל אישי של המשתמש
אם כך פני הדברים, מקבל.
ואם אכן נקבל את הכרטיס הזה, אין שום סיבה להתאבד על זה ולבנות קבוצה מתוך הנחת העפלה (שמסתמן שגם ככה איננה כלכלית במיוחד) משל היינו בעונת רבש.

איך עובד סיבוב המוקדמות? סדרה? בית חוץ? משחק אחד? מתי זה קורה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 15:30 
סמל אישי של המשתמש
מתוך פייסבוק:

ציטוט:
כנראה שהיתה סיבה שהפועל ירושלים הודיעה אתמול על ההשתתפות בליגת האלופות, כי היום יול"ב פירסמו את שמות הקבוצות שישחקו בשנה הבאה ביורוקאפ. סה"כ 11 מדינות מייצגות 24 קבוצות שיתחילו ב-3 באוקטובר את המסע באותה שיטה של העונה שעברה. הליגה נראית חזקה יחסית ואלו שמות:

זניט, קאזאן, קובאן (רוסיה)
ולנסיה, מלאגה, אנדורה (ספרד)
טופאש, בורסה, גלטאסראי (טורקיה)
הכוכב האדום בלגרד, פרטיזן בלגרד (סרביה)
מונאקו, לימוז', וילרבאן (צרפת)
באמברג, אולם והמפסידה בסדרת הגמר בגרמניה בין אלבא לבאיירן (גרמניה)
טרנטו, ברשיה, טורינו (איטליה)
ריטאס וילנה (ליטא)
צדביטה זאגרב (קרואטיה)
ז'ילונה גורה (פולין)
מורנאר (מונטנגרו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 16:02 
סמל אישי של המשתמש
היורוליג (לא יול"ב, היורוקאפ והיורוליג שייכים לחברה פרטית שנקראת יורוליג באסקטבול) פרסמו רשימה של 23 קבוצות, לא 24 (טופאש בורסה זו קבוצה אחת). לפי ההודעה שלהם, על הקבוצה ה-24 יוחלט בעוד כמה ימים, מן הסתם בעקבות הוויתור של ירושלים על השיריון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 18:25 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
Adom Bdam כתב:
הפועל כתב:

אתה גם בעד שקבוצות שסיימו במקום שעולה ליגה יבחרו לא לעלות, כי סיבות כלכליות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 19:17 
red in blood כתב:

בהחלט כן, אם קבוצה מצליחה לעלות מהלאומית אבל אין לה בסיס כלכלי עדיף לה לא לעלות, כי בדרך כלל זו סופה של הקבוצה. ראה למשל את המקרה של רמת אפעל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 19:38 
סמל אישי של המשתמש
red in blood כתב:
יובל כתב:
Adom Bdam כתב:
הפועל כתב:

יש כל כך הרבה חורים בהשוואה הזאת.
דבר ראשון, מפעל אירופי זה על בסיס רצון בלבד, זה מותרות. כל קבוצה יכולה להחליט שאירופה לא מעניין אותה (בלי קשר לכסף בכלל) וזה בסדר גמור. עדיין לא הבנתי מה המקור הטיעון הבסיסי שחייבים ללכת לאירופה, שבכלל גובר על הטענה שלא צריך ללכת לאירופה אם זה יפגע כלכלית בקבוצה. אם זה טוב ומועיל אז הולכים, אם לא אז לא.
דבר שני, מדובר במפעל שלקבוצות במדינות השונות אין שום מחוייבות אליו (בניגוד לאיגוד/למנהלת/לארגון שמנהל את הליגה המקומית שאליה הקבוצה משתייכת) ואין שום הבדל בינו לבין כל מפעל פרטי. כביכול פיב"א שמנהל את המפעל הזה הוא ארגון הכדורסל העולמי אבל לקבוצות אין שום מחויבות כלפיו (לפני שנתיים כשפיב"א הקימה מחדש את המפעלים, אז היא איימה בסנקציות על הקבוצות שהולכות ליורוקאפ. חלק נכנעו לאיומים, אבל בסוף הם התבררו כאיומי סרק ולא קרה שום דבר לקבוצות שכן שיחקו ביורוקאפ ולאיגודים שלהן). אז אם מחר בבוקר הליגה הבלקנית קובעת שמקום 4 בליגה הישראלית מקבלת כרטיס לשלב הבתים, אנחנו צריכים ללכת לשם? אם לא, אז למה למפעל של פיב"א כן?
דבר שלישי, ההשוואה בין אי-עליית ליגה לאי-השתתפות מראש במפעל הוא חסר בסיס והיגיון. אי-עליית ליגה פוגע בתחרותיות, אחרי שכבר תפסת מקום של קבוצה שבה התחרית. זה יכול לגרום למשל לביטול של ירידת ליגה וזו פגיעה בתחרותיות. אי-השתתפות מראש במפעל לא פוגע באף אחד, כי קבוצה אחרת תשתתף במקום. ההקבלה הנכונה תהיה להשתתף במפעל אירופי, להעפיל לשלב הנוק-אאוט ואז להחליט שמפסיקים להשתתף כי אין כסף (או שלא רוצים) לשלם על טיסה. זה בהחלט יהיה לא במקום.
ודבר אחרון, השתתפות במפעל נוסף מחייבת הוצאות נוספות, שאולי אין למועדון יכולת לשלם, ואז אין שום היגיון שהוא ישתתף. עליית ליגה לא בהכרח גוררת הוצאות נוספות. אבל אם כן, אם תגיד שתקציב המינימום בליגה שאליה עולים הוא 10 מיליון שקל, וקבוצה יכולה להכניס רק 5 מיליון שקל, אז או שיאפשרו לה לעלות ליגה עם תקציב של 5 מיליון בלבד, או שהיא יכולה לא לעלות ליגה. מה האלטרנטיבה בדיוק? לעלות בכוח ולשלם מכסף שאין? ואם, סתם לדוגמה, אופ"א הייתה דורשת תקציב מינימום של 50 מיליון יורו עבור השתתפות בשלב הבתים של ליגת האלופות בכדורגל, היית בעד להשתתף במוקדמות בכל זאת? בעצם, אם פיב"א הייתה מחליטה לתת לנו מקום במפעל הראשי שלה, אבל מחייבת אותנו לתקציב מינימום של 20 מיליון שקל, היית בעד להשתתף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 20:31 
אחרי מה שעברנו בכדורגל, מי עוד לא מבין ששפיות כלכלית היא מנדטורית, קריטית, הכרחית, תנאי לקיומנו, נגמרו לי המילים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 20:43 
השאלה אם ההכנסות הנוספות בנוסף למענקים לא עולות על ההוצאות כמו מכירת כרטיסים, זכויות שידור, חסויות ואנא עארף

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 14 יוני 2018, 21:16 
tadmored כתב:
השאלה אם ההכנסות הנוספות בנוסף למענקים לא עולות על ההוצאות כמו מכירת כרטיסים, זכויות שידור, חסויות ואנא עארף

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

מכירת כרטיסים - המנוי ללא תוספת השנה, לא רואה אוהגין לא מנויים מגיעים למשחקים האלה, לא מעניין כמעט אף אחד.

זכויות שידור - אתה חושב שערוץ הספורט ישדר אותך?

חסויות,, למה? בקושי לליגה אתה מצליח להשיג,. רוב החסויות שלנו מגיעות מאהדה לקבוצה טפחות מערך כלכלי, איזה ערך יש לחסויות אם המשחק לא משודר, ואם משודר רייטינג אפסי.

אנא עארף אולי.

מקור הכנסה הנוסף היחיד הוא פיצוי מהמנהלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יוני 2018, 03:42 
סמל אישי של המשתמש
רק ערוץ הספורט קיים בעולם?
ממה שזכור לי בעונה שעברה צ'רלטון שידרו את בנק יהב.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יוני 2018, 05:47 
סמל אישי של המשתמש
אנחנו צריכים להמשיך להתפתח כקבוצה, כמועדון. לצורך זה אנחנו צריכים להיות השנה באירופה.
אתם לא לוקחים בחשבון את החסכון הכספי שהיה העונה כתוצאה מאי החלפת שחקנים. הכסף הזה לא בא מהשמיים, הוא בא מהקבוצה ואם לא הוציאו אותו הרי שהוא נשאר ויכול לעבור לתקציב של שנה הבאה.

ליגת האלופות של פיב"א, וברור שישדרו אותנו, לא חסרים ערוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 148 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 85 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: