תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 22:58

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 186 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: העונה הבאה - מחשבות ראשוניות
הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 17:57 
סמל אישי של המשתמש
ישראלים:

לרביב ותומר יש חוזה. אדריאן חייב להישאר, זה ברור.
לגבי מנקו - אשמח מאוד אם ירושלים ינצלו את סעיף הביי-אאוט שלו ויקחו אותו. תרחיש סביר לדעתי, לנוכח הפטיש המוזר שיש לקטש כלפי מנקו. אם זה יקרה, הייתי מנצל את הכסף שנקבל בנוסף למשכורת שנחסוך כדי להביא את דוסון. שחקן אדיר שנהיה סביבו דיבור רע ולדעתי לגמרי לא בצדק. נתן עונה אישית מצוינת למרות העונה הרעה של הרצליה (היחיד חוץ מאדריאן שתפקד שם). הסמול-פורוורד הישראלי הכי טוב בליגה (יותר משמחון).
אם ירושלים לא יקחו את מנקו, אני לא חושב שצריך לצאת מגדרנו כדי להחליף אותו.
אני מניח שאיידן יישאר בתור ישראלי חמישי אם אין לנו סעיף יציאה מהחוזה שנגמר רק בקיץ הבא.

זרים:

את מקניל צריך להשאיר אם אפשר, בגלל שתי יכולות שקשה לאמוד במספרים ובכסף - ההגנה שלו, והיכולת שלו בקלאץ' לנצח משחקים בפעולות בודדות. מעבר לכך, קשה מאוד להביא בכסף שלנו שחקנים שהם two-way (כלומר גם שחקני התקפה טובים וגם שחקני הגנה טובים) ומקניל הוא בהחלט כזה. סקורר סביר פלוס, מוסר טוב מאוד (גם אם מאבד לא מעט), וכאמור שחקן הגנה מעולה.
הבעיה היא שלפי איך שהסגל שלנו היה בנוי העונה וכנראה יהיה בנוי בעונה הבאה - עם רביב, בתקווה שבנקס, ועוד סמול פורוורד ישראלי - צריך להשלים אותם עם רכז זר ועוד 2-3 זר. ומקניל לא נופל לאף אחד מהעמדות האלה. אפשר להבין שפרנקו לא מוכן לבנות עליו בתור רכז שני בסגל ליד רביב (במידה מסוימת של צדק), ומצד שני הוא לא נותן דברים שדרושים משחקן בעמדה 2-3 - יכולת לשמור פורוורדים ולהחליף בחסימות, קליעה משלוש, ריבאונד. בגלל זה יהיה קצת קשה להתאים לידו וליד רביב עוד גארד זר. בעיני השילוב המושלם יהיה סק הנרי אם נצליח להביא אותו, שהוא גם סקורר אדיר, גם רכז נהדר, גם עם קליעה ברמה מאוד גבוהה, וגם חתיכת סוס שלא נופל מבחינה פיזית ואתלטית מאף סווינגמן בליגה.

את גפני לא צריך להשאיר, למרות שאני חושב שהוא כן יישאר, ובעיניי תהיה טעות. בירושלים מאוד אהבתי אותו (כשחקן. כבנאדם הוא זהב ומהבחינה הזאת הלוואי שהייתה לנו קבוצה שלמה של טוני גפני), הוא היה אולי שחקן ההגנה הכי טוב בליגה, אבל בסוף העונה הזאת הוא כבר לא ממש שומר. פעם הוא היה מאמלל גארדים בחילופים, היום כל חילוף שלו נגמר בסל. לא רק פארגו שחגג עליו אתמול בתחילת המשחק, גם קמרון לונג לקח אותו כל פעם עד הטבעת, כשגפני מנסה להסתמך רק על יכולת החסימה שלו (שגם היא כבר לא כמו פעם) במקום להזיז את הרגליים. יחד עם יכולת הריבאונד החלשה, הוא פשוט לא נותן מספיק. דווקא מבחינת הקליעה, בגיל 33 הוא נתן את עונת הקליעה הכי טובה בקריירה שלו (ודי פיצה בכך על היכולת ההגנתית שנחלשה משמעותית), אבל גם על זה לא הייתי בונה בהתחשב בכך שבכל הקריירה הוא קלע באחוזים רעים.
והעניין השני הוא הגיל. בתחילת העונה הבאה הוא יהיה בן 34, וזה גיל ששחקנים מתחילים לגמור את הסוס. תסתכלו על זרים, זרי ליגה טובים, שהוחתמו לעונה נוספת בגילאים כאלה: אלאנדו טאקר באילת העונה, סינגלטון וקילינגסוורת' בקריית-גת בעונה שעברה. להחתים שחקן בגיל הזה זו פצצת זמן מתקתקת, ובתרחיש סביר אתה מקבל שחקן גמור פיזית שפשוט לא מגיע לעונה וצריך תוך חודש להחליף אותו, או בתרחיש העוד יותר גרוע שחקן שעוד איכשהו מתחיל סביר אבל רק הולך ונמוג לאורך העונה, וגם לא מוחלף (וכולנו נוכחנו לדעת מה הסיכוי להחליף שחקן שפרנקו אוהב). אני מפחד מאוד שזה מה שיקרה עם גפני, וסימנים לכך התחלנו לראות בסוף העונה הזאת.

אין לי בעיה בכלל עם הקונספט של גבוהים שהם לא סקוררים ורק יודעים לסיים מתחת לסל או לקלוע שלשה פנויה. להפך, בכדורסל המודרני צריך גבוהים אתלטים שקודם כל נותנים הגנה וריבאונד ברמה גבוהה. אבל האבסורד הוא שהגבוהים הלא-סקוררים שלנו לא נתנו לנו גם את זה (גפני אולי נתן אבל לא מספיק, הווארד בכלל לא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: העונה הבאה - מחשבות ראשוניות
הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 18:18 
מסכים בגדול עם הדברים.
מקניל בעיני חייב להישאר אם יש אופציה במשכורת הנוכחית. שחקן מצוין, אול אראונדר, ווינר גדול. לדעתי גם ירוויח מהנוכחות של סקורר לידו. ענייני עמדות בעיני בטלים לעומת איכות. אפשר להסתדר עם זה.
את שאר הזרים אני לא משאיר. גפני היה טוב רק לפעמים וזה פשוט לא היה מספיק. כאמור הגיל שלו גם כן מעלה את הסיכון.
הלוואי ונוכל להביא את סק הנרי. שחקן מצוין ולדעתי לא מופרך שזה יהיה ריאלי. בן 31 כבר הבחור.
בכלל, אני תמיד בעד להביא זרים שהוכיחו את עצמם בארץ. הנרי, קרופורד, הולוואי, טרידוול, יאנג.

ואני חושב שצריך לנסות ולהיפטר מהחוזה של מנקו. אמנם זה היפותטי כי אין סיכוי שהוא לא ישאר, אבל value for money הוא פשוט רע.
שחקנים כמו דוסון, שמחון או שוכמן זו פשוט רמה אחרת מבחינת תרומה.
כמובן שלא צריך להפסיד כסף בסיפור הזה, אבל אם יש קבוצה שמוכנה לקחת את החוזה שלו צריך ללכת על זה. כאמור, לא יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 18:22 
אני חושב שדווקא את גפני הייתי משאיר בתור הזר הרביעי שעולה מהספסל ואת כל שאר הזרים מחליף (אך ורק תחת ההנחה שבנקס נשאר), ומשחרר גם את מנקו.
את מקי והווארד ברור למה, האישיו הגדול זה מקניל. מבחינת יכולת הוא שווה השארה, הבעיה שהוא פשוט לא מתאים לסגל הישראלי שלנו שכולל את לימונד ובנקס. אני חושב שברור לכולם שצריך לבוא גארד סקורר שיכול ליצור סלים כלום כשההתקפות נתקעות. במצב כזה יש לך את זר שאמור להיות בכיר, לימונד ובנקס בעמדות של הגארדים. אני חושב שצריך זר לעמדות 2-3 ועוד זר גבוה שיפתח יחד עם גינת בחמישייה.

במצב כזה החמישייה תהיה
זר
לימונד
זר
גינת
זר

גפני ובנקס מקבלים הרבה דקות מהספסל, עוד קצת דקות לאיידן ואולי עוד ישראלי שיביאו כדי לסתום חור.
את התקציב צריך להשקיע בשלושה זרים טובים לחמישייה, ואולי עוד כסף כאופציה להחלפה של אחד מהם (יש פציעות, יש שחקנים שלא פגעת טוב בבחירה וכו').

בגדול עם חמישייה כזאת+בנקס וגפני כבר יש לך 7 שחקנים שצריך לחלק ביניהם 200 דקות (בממוצע פחות מ30 דקות לשחקן). תוסיפו כמה דקות לאיידן וכמה דקות לשחקן נוסף מהספסל וזה כבר ממש חלוקת דקות הגיונית (מה גם שיש שחקנים שישחקו יותר מ30 דקות).

זה קצת הימור, יש פה אופציה לשינויים שצריך לעשות במהלך העונה אם מישהו נפצע, אבל אני מאמין שזאת הדרך לקבוצה בסדר גודל שלנו לזכות בתואר. בניה של חמישייה טובה+שני מחליפים טובים ולא לבנות סגל כל כך רחב ואז יש לך שחקן כמו בנקס שמתייבש על הספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 18:27 
הוקיץ' כתב:

ואני חושב שצריך לנסות ולהיפטר מהחוזה של מנקו. אמנם זה היפותטי כי אין סיכוי שהוא לא ישאר, אבל value for money הוא פשוט רע.

מישהו יכול אחת ולתמיד לגבות את הקביעה ש״מנקו לא שווה את המשכורת שלו״ ולספר לנו מה המשכורת שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 18:30 
אם מנקו יעזוב לירושלים לא צריך ללכת על שון דוסון כל כך מהר.
הוא יהיה בטח נורא יקר, השנה הבאה היא אחרונה בחוק ברוסי כך שלא צריך לחפש לצבור נכסים ישראלים לכמה שנים בכל מחיר.
יש את צוף שחוזר מהשאלה והוא צריך לקבל הזדמנות, הסגל הישראלי שלנו מצוין גם עם ישראלי יקר ובכיר אחד פחות, בכסף שנחסוך מכל השינוי הזה נשקיע בישראלי גבוה שייתן אימפקט הגנתי ויאפשר להביא זר שהוא 4-3 כדי לסתום את החור של בעמדות בפוורורד שדיברת עליו. לאיידן יש סעיף יציאה לדעתי אחרי העונה השנייה.
ועוד יישאר לנו עודף להוסיף לתקציב הזרים.

מקניל נתן עונה מצוינת, אבל לא הצדיק את השכר שהוא קיבל, אני רוצה להשאיר אותו אבל במחיר שיהיה הוגן כלפי 2 הצדדים כי עם כל הכבוד לא הוא לא ראוי לנתח כל כך גדול מתקציב הזרים.
את 3 האחרים לפסול על הסף, כולל טוני גפני.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

נערך לאחרונה על ידי בוריס בתאריך 11 יוני 2018, 18:37, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 18:35 
סמל אישי של המשתמש
אל תשכחו שיש גם אירופה בעונה הבאה, אז חייבים סגל רחב יותר, וגם התקציב יעלה משמעותית לדעתי (יותר הכנסות,מענקים,פרסום וכו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 19:07 
סמל אישי של המשתמש
שווה באמת לציין שבן משה ורבינוביץ' יונתן חוזרים מהשאלה אחרי (לפי עדויות) עונות טובות בלאומית. צוף אמור להיות מסוגל להיות 3 שני, בטח אם משחקים באירופה וצריך סגל עמוק. גם רבינוביץ' צריך להיות מסוגל לתת דקות ב1-2.

מקניל היה הזר היחיד שהיה שווה את הכסף (ואם אני זוכר נכון גם מקי וגם האווארד ישבו על חוזה מקסימום, סביר להניח שגם הוא וגפני לפחות בסביבות...). אם יסכים להישאר - להיט. קצת בספק, הוא היה קצת אאוטסיידר לגנון שפתחו באגף דוברי האנגלית.

בנוסף: דוסון או שמחון במקום מנקו - חלום. אם כי גם כאן מסופקני בשל האהבה הדו צדדית בין פרנקו ומנקו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 19:17 
יונתן רבינוביץ' לא רלוונטי, והוא נתן עונה בינונית מינוס.
גם צוף לא נתן עונה גדולה, אבל הוא שיכול להתפתח לשחקן ליגה טוב עם קליעה טובה כמו שיש לו ואם הוא יעשה סטפ הגנתי הוא יכול להיות אחלה רול פלייר בליגה הזו לא פחות מרפי מנקו (שהוא שחקן חד גוני, ושומר מתחת לכל ביקורת).

כך או כך הוא צריך לקבל צ'אנס וזה לא בהכרח בא על דברים אחרים.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 21:03 
אני חושב על שתי אופציות:

1. משאיר את רביב, תומר ובנקס. העלות הצפויה של מנקו היא 240 ברוטו. העלות של זר כמו מקי היא 110 ברוטו. אז יש לי 350. אני שם אפילו 180-200 על שחקן כמו סק הנרי, ובשאר הכסף מביא ישראלי זול. במקרה הזה אין ברירה אלא לוותר על מקניל ולהביא זר לעמדה 3. אני משאיר את גפני ומביא לעמדה 5 שחקן כמו דארל. אפשר להשאיר את איידן תלוי בעלות. אני חושב ששחקן כמו סק הנרי הרבה יותר חשוב מעוד ישראלי בכיר כמו מנקו. ליד זרים טובים גם ישראלים בינוניים ייראו הרבה יותר טוב.

2. משאיר את רביב, תומר ובנקס. משחרר את מנקו והולך על יפתח זיו. דווקא בגלל שהיתה לו עונה איומה. אולי אפשר להביא אותו בתנאים טובים יחסית. ואז אני משאיר את מקניל. מביא זר לעמדה 3 כשהדבר הכי חשוב הוא קליעה מבחוץ. כי עם זיו, רביב, בנקס ומקניל תהיה בעיה בקטע הזה. באופן עקרוני מעדיף להביא ישראלים אחרי עונה לא משהו כמו זיו מאשר את מנקו אשתקד במחיר מופקע. לדעתי הוא לא שווה את הכסף שקיבל העונה ואין שום סיבה לשלם לו אפילו יותר בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 21:15 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
מאוד מקווה שבנקס ישאר.
אם אנחנו הולכים לאירופה נוכל לרשום 5 זרים ללא קנסות, גפני כ 4-5 מחליף עם יד מבחוץ יכול לעשות אחלה עבודה. אבל זה רק כאשר ברור שהוא הזר החמישי, כזר חמישי אפשר גם להחזיר את אלן, אולי אפילו עדיף.

גם את מקניל אפשר להשאיר כזר רביעי. הוא שומר ווב ילסית ויודע לתקוף את הסל. אבל מאוד לא יציב עושה הרבה שטויות ולכן לא ניתן לבנות עליו. אם הוא מוכן לקבל משכורת של זר רביעי שיעלה מהספסל אז בכיף.

אני די שמח שמנקו נשאר אבל הוא לא יכול להיות שחקן של 30 דקות למשחק בלית ברירה. חייבים להביא 3-4 זר אחד שילך חזק לרבאונד אסל יהווה איום מחוץ לקשת (אוונס שכזה) שיוכל להתמודד פיסית עם הרייסים והדקאון קוקים של הקבוצות אחרות. כזה שאם הוא בעמדה 3, דיאנדרה קיין יזיע כדי לעצור אותו ולא יעשה את זה על רגל אחת כמו עם מקניל. זאת עמדה המפתח לשנה הבאה.

תוסיף אליהם גארד זר יוצר (בראון / הנרי) ושחקן פנים דומיננטי (אפשר גם וויליאמס) ויש לך אחלה קבוצה בתנאי שאתה מצליח לשמר על 4 הישראלים הבכירים שלך אתה יכול להעמיד סגל כזה.
1-2 (הנרי, מקניל, בנקס, רביב)
3 (יאנג + מנקו)
4-5 ( ויליאמס, גינת, גפני)

מאחר ומספרי 3 יכולים לשחק גם כ 4 אז יש לך גיבוי טוב בצבע.
זה סגל של 8 שחקנים שאפשר לחלק בו דקות ללא בעייה, ולכן הוא סגל שגם יוכל לעמוד ב 2 משחקים בשבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 21:21 
להשאיר:
רביב, אדריאן, תומר,
לגבי מנקו - כן הייתי משאיר אותו -
כן היה לי קשה איתו בחלקים רבים מהעונה, חשבתי שנראה ממנו יותר והרבה פעמים הוא לא היה שווה את הדקות שלו,
אבל אני כן חושב שהוא שחקן צעיר שעוד יכול להתפתח ואני חושב שעונה שנייה ויציבות כן יעשו לו טוב מקצועית - נראה לי שבשאר הבחינות לכולנו ברור שהוא מאוד התחבר למועדון.

מקווה מאוד שבעונה הבאה, גם אם מנקו יישאר, אדריאן יקבל את הקרדיט המגיע לו.

בספק:
מקניל - כן, הוא שומר טוב (בין הטובים שהיו לנו), כן הוא ניצח לנו כמה משחקים ועדיין - הקליעה שלו ל-3 לא מספיק טובה לדעתי (עד המשחק האחרון באשדוד היו לו 6 משחקים בלי שלשה, סיים את העונה עם 30.9% ל-3, 20% בפלייאוף), הוא לא מספיק יציב במשחק שלו ולצד כמות החטיפות המדהימה שלו, הוא גם לא מפסיק לאבד.
רוצה להאמין שנוכל להביא שחקן טוב יותר, אם לא - להשאיר.

להיפרד:
הווארד - נראה אחלה בחור, אבל לכולנו ברור שזה לא זה.

מקי - אחלה פלייאוף, יאללה בייי.

טוני גפני - מתנצל, לא יכול לראות אותו יותר על המגרש (בחוץ, כמו שציין יובל, נראה כמו אחלה בחור).
רך בהגנה, שום איום בצבע בהתקפה, לרוב, אין לו יד מדהימה או יוצאת דופן ל-3,
יש לו לפעמים שלשות חשובות? אחלה, אני חושב שאפשר להביא שחקנים טובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 21:43 
רפי מנקו כבר בן 24.5, זה לא כזה צעיר, זה גיל שאתה בעיקר יכול לשפר דברים קיימים אבל לרפי יש לא מעט דברים שבכלל לא קיימים אצלו ולא יהיו קיימים לעולם.
יסודות קורדינציה מביכים ביותר בהגנה, טכניקה רעה עם הכדור, שחקן שיוצא רע מחסימות.

בגג הוא יכול להתבגר קצת, לדעת לנהל יותר טוב את קבלת ההחלטות שלו כדי להיות יותר יעיל.
אולי לשפר את הפלואטר או הג'אמפ שאט שהוא בד"כ עושה אחרי הפייק כשהוא מוותר על שלשה.

לדעתי הוא אוברייטד גדול, עול הגנתי ושחקן התקפה מוגבל ביותר וזו תהיה טעות גדולה להשאיר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 22:11 
purvis short כתב:
אני חושב על שתי אופציות:

1. משאיר את רביב, תומר ובנקס. העלות הצפויה של מנקו היא 240 ברוטו. העלות של זר כמו מקי היא 110 ברוטו. אז יש לי 350. אני שם אפילו 180-200 על שחקן כמו סק הנרי, ובשאר הכסף מביא ישראלי זול. במקרה הזה אין ברירה אלא לוותר על מקניל ולהביא זר לעמדה 3. אני משאיר את גפני ומביא לעמדה 5 שחקן כמו דארל. אפשר להשאיר את איידן תלוי בעלות. אני חושב ששחקן כמו סק הנרי הרבה יותר חשוב מעוד ישראלי בכיר כמו מנקו. ליד זרים טובים גם ישראלים בינוניים ייראו הרבה יותר טוב.

זאת האופציה המועדפת עליי.

צור ש. כתב:

לגבי מנקו - כן הייתי משאיר אותו -
כן היה לי קשה איתו בחלקים רבים מהעונה, חשבתי שנראה ממנו יותר והרבה פעמים הוא לא היה שווה את הדקות שלו,
אבל אני כן חושב שהוא שחקן צעיר שעוד יכול להתפתח ואני חושב שעונה שנייה ויציבות כן יעשו לו טוב מקצועית - נראה לי שבשאר הבחינות לכולנו ברור שהוא מאוד התחבר למועדון.

זאת נראה לי עונה רביעית ברצף שאומרים עליו את המשפט הזה. כדאי להפנים שהוא פשוט לא מוכשר מספיק, ונראה שגם אין לו את האופי הרע שצריך בשביל לחפות על מחסור בכשרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2018, 22:15 
ידרש סגל רחב בגלל אירופה,
להערכתי הפועל ילכו על 5 זרים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 01:40 
למה בעצם אנחנו צריכים יותר ישראלים בכירים מרביב, תומר ואדריאן? מה רע בשלושתם, איידן ועוד איזה ישראלי זול (אולי אפילו צוף בן-משה אם הוא יהיה סביר) כסגל ישראלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 01:55 
מתי מתחילות מחשבות שניוניות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 08:43 
מה שסביר שיהיה: יצטרף ליאור אליהו, יחזור צוף, ויצורפו ארבעה זרים. יעזבו איידן וכל הזרים. הפועל שוב תחתים חתולים בשק - זרים צעירים ולא מוכחים. חלקם יוחלף בינואר.

מה שהייתי רוצה שיהיה: כולם נשארים חוץ מהווארד ומקי. שני זרים טובים שכבר שיחקו בארץ מגיעים במקומם, ולצדם עוד ישראלי סטייל יפתח זיו או שמחון. יש המשכיות וטיפה יותר עומק.

מה שממש הייתי רוצה שיהיה אבל בחיים לא יקרה: הפועל מודיעה על בחירה אסטרטגית לשחק עם 2 זרים בלבד. במקביל מבצעת החתמה ישראלית מרשימה (משעור, דאוסן, ברטימור) ועוד שתי החתמות ישראלים בדרג ביניים (שולדבראנד, יפתח זיו) כך שהיא מחזיקה את הסגל הישראלי הרחב והחזק בליגה ומבדלת עצמה בצורה בולטת מול הצהבת ויהב. ג'ף אלן חוזר. שני הזרים שמוחתמים הם זרי יורוליג מוכחים בתקציב גבוה פי 2 משכר הזרים הנהוג בפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 08:44 
סמל אישי של המשתמש
אתה משוגע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 09:01 
אהרל'ה כתב:
מה שסביר שיהיה: יצטרף ליאור אליהו, יחזור צוף, ויצורפו ארבעה זרים. יעזבו איידן וכל הזרים. הפועל שוב תחתים חתולים בשק - זרים צעירים ולא מוכחים. חלקם יוחלף בינואר.

מה שהייתי רוצה שיהיה: כולם נשארים חוץ מהווארד ומקי. שני זרים טובים שכבר שיחקו בארץ מגיעים במקומם, ולצדם עוד ישראלי סטייל יפתח זיו או שמחון. יש המשכיות וטיפה יותר עומק.

מה שממש הייתי רוצה שיהיה אבל בחיים לא יקרה: הפועל מודיעה על בחירה אסטרטגית לשחק עם 2 זרים בלבד. במקביל מבצעת החתמה ישראלית מרשימה (משעור, דאוסן, ברטימור) ועוד שתי החתמות ישראלים בדרג ביניים (שולדבראנד, יפתח זיו) כך שהיא מחזיקה את הסגל הישראלי הרחב והחזק בליגה ומבדלת עצמה בצורה בולטת מול הצהבת ויהב. ג'ף אלן חוזר. שני הזרים שמוחתמים הם זרי יורוליג מוכחים בתקציב גבוה פי 2 משכר הזרים הנהוג בפועל.

אבל אם אתה מביא סגל ישראלי כל כך רחב ובכיר אין לך כסף לשני זרי יורוליג מוכחים. סגל ישראלי רחב על חשבון שני זרים אחרים זה הוצאה כספית נוספת - כי הישראלים עולים יותר.

האמת שבכל מקרה כנראה אין לך תקציב לשני זרי יורוליג מוכחים, אבל רק חשוב להבהיר את הנקודה הזאת - אם בונים סגל ישראלי "רחב וחזק" זה על חשבון תקציב הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 09:59 
סמל אישי של המשתמש
אם אתה מחתים רק 3 זרים אתה מקבל מענק נוסף של 800,000 מהמנהלת. אפשר בכסף הזה להביא ישראלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 10:18 
Keisar88 כתב:
אם אתה מחתים רק 3 זרים אתה מקבל מענק נוסף של 800,000 מהמנהלת. אפשר בכסף הזה להביא ישראלים

800 אלף שקל זה 220 אלף דולר ברוטו
זה פחות משכר של ישראלי בכיר אחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 10:21 
אהרל'ה כתב:

כלומר, אתה רוצה להכפיל את תקציב השחקנים.
אתה תורם את הכסף ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 10:21 
סמל אישי של המשתמש
המענק על 3 זרים תקף רק מעונת 19/20 לא הנוכחית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 11:39 
סמל אישי של המשתמש
דוסון זה חלום. הלוואי וזה יקרה.
יותר חשוב לדעתי משחקן כמו הנרי הוא גבוה סופר אתלטי וחיית צבע כמו לידיי. עליו צריך ללכת בכל הכוח. ליד אחד כזה גפני דווקא יכול לפרוח, למרות החסרונות שיובל ציין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 11:43 
בני12 כתב:
אהרל'ה כתב:

כלומר, אתה רוצה להכפיל את תקציב השחקנים.
אתה תורם את הכסף ?

רשמתי: בחיים לא יקרה. פנטזיה פרועה. ג'יזס. הפורום הזה כבד כמו שחורצי אחרי חופשת הכל כלול במלון ספורט באילת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 12:14 
סמל אישי של המשתמש
עפ הכתבות ירושלים הולכים לשחרר כמעט את כל הסגל. כולל בר טימור.
להביא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 12:19 
יש רמזים בתקשורת שהפועל מעוניינת בליאור אליהו.
א. שחקן טוב, אבל הוא מעבר לשיא שלו.
ב. משכורת ענק.
ג. ידרוך לתומר גינת על הרגליים, על הידיים, ועל הראש.
מיותר ולא נכון, מצד שני - הוא לקח אליפות עם פרנקו, ולכן מועמד "נדרש". :bang:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 12:20 
סמל אישי של המשתמש
דחוף בהול בר טימור.
יהיה בריא לכולנו אם כבר עכשיו נפסיק לפנטז על 3ים שהם לא מנקו, שום סיכוי שהוא הולך לאנשהו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 13:08 
סמל אישי של המשתמש
רק לא אליהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2018, 13:11 
מעדיף להחתים את עמית ביר כץ לחוזה של 6 שנים מאשר לגעת בליאור אליהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 186 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 120 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: