תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 13 מאי 2024, 06:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 325 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הכנות לעונת 2018/19 - שאר הליגה
הודעהפורסם: 07 יוני 2018, 17:02 
דקוואן קוק חתם בנס ציונה לעונה נוספת.
הפועל ב"ש הודיעה על מינויו של רמי הדר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

נערך לאחרונה על ידי בוריס בתאריך 24 יוני 2018, 22:18, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הכנות לעונת 2018/19
הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 08:46 
הפועל ירושלים החתימה לשנתיים את ג'קובן בראון

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 12:23 
סמל אישי של המשתמש
מקווה שאצלנו מישהו כבר עובד על להביא איזה זרתותח סטייל סק הנרי בשביל לסגור את משבצת הסקורר היוצר במקום להמתין לעוד איזה שחקן חכם שנמצא אחרי השיא שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 13:35 
במקום סטייל סק הנרי - שיחתימו את סק הנרי. הרבה יותר הגיוני מאשר לבזבז הון על רפי מנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 14:00 
אין להנרי סיבה לחתום אצלנו בסכומים שלנו בשלב הזה של הקיץ, הוא יהיה נורא יקר מן הסתם אבל זה כן ריאלי אני מניח אבל צריך לחכות עוד כמה שבועות עבור זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 15:49 
השאלה מה זה יקר. אם הוא עולה 150-170 לדעתי זה שווה.
מנקו, סתם לצורך השוואה, זה עלות של 240-250 אלף דולר! אני מעדיף להחתים את הנרי ולוותר על מנקו (ולהביא ישראלי זול) מאשר להחתים את מנקו בסכומים העצומים האלה וללכת על הרפתקאה בזרים.

נערך לאחרונה על ידי purvis short בתאריך 18 יוני 2018, 16:03, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 15:53 
סמל אישי של המשתמש
אתה לא מוותר על מנקו אז רד מזה ותתחיל לחשוב על תקציב השחקנים בהינתן מנקו.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 16:34 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
מנקו, סתם לצורך השוואה, זה עלות של 240-250 אלף דולר! אני מעדיף להחתים את הנרי ולוותר על מנקו (ולהביא ישראלי זול) מאשר להחתים את מנקו בסכומים העצומים האלה וללכת על הרפתקאה בזרים.

אל תשכח שעל זרים מעל 110 אלף צריך לשלם 25% מס. אז כדי שהנרי ירוויח 150 נטו צריך לשלם 200 ברוטו וכדי שהוא ירוויח 170 אלף נטו צריך לשלם 225 ברוטו.

ואני כמובן מסכים לגמרי שהנרי ספציפית צריך להיות מטרה בקיץ הזה.

וגם על ישראלי "זול" צריך לשלם הרבה מס. אגב, איזה ישראלי זול הייתה מביא? לא בטוח שיש אופציות לישראלי שהוא גם זול, גם שווה משהו, וגם בעמדה שאנחנו צריכים בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 17:06 
לדעתי זה חייב להיות צוף.
מסכים שיש עליו המון סימני שאלה, אבל הסגל הישראלי שלנו מצוין וזה מאפשר לנו לקחת את ההימור הזה עליו ולתת לו את הצ'אנס - הוא לא יקר ויש לו את הכלים להתפתח לרול פלייר טוב מאוד בליגה הזו.

הכסף שנחסוך יכול להיות שווה תקציב זרים גדול ואולי אפילו יספיק לזר 5 זול שישחק רק באירופה במקרה ויהיה עומס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 17:21 
סמל אישי של המשתמש
צוף בן משה, אם מתעלמים מהגיל שלו, נתן עונה בינונית בליגה הלאומית. נכון לעכשיו, הוא שחקן בינוני לליגה הלאומית. אי אפשר לבנות עליו כלום.

לדעתי הוא יהיה שחקן עשירי בסגל. שזו גם טעות, קודם כל מבחינתו, כי הוא צריך לשחק הרבה בשביל שאולי בעתיד הוא יהפוך לשחקן לגיטימי לליגת העל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 17:37 
סמל אישי של המשתמש
וורקמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 17:55 
סמל אישי של המשתמש
לוורקמן יש חוזה של 100 אלף דולר נטו בחיפה לשלוש השנים הקרובות.

ובעיה נוספת (אמנם הרבה פחות גדולה מהעובדה שהוא פשוט יקר מאוד), שהוא נגר לא קטן מבחינת הקליעה. וכששני הישראלים האחרים שחתומים כרגע הם רביב ותומר, כשרביב הוא גם liability בקליעה שלו מבחוץ, והקליעה של תומר היא אמנם לא liability יחסית לעמדה שלו אבל גם לא נותנת יותר מדי, זה שילוב בעייתי. למרות שכאמור, עוד לפני כן, זה לא רלוונטי פשוט מהסיבה שלוורקמן יש חוזה מאוד גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 18:13 
סמל אישי של המשתמש
אגב, השחקן הראשון שהייתי מחתים מבין זרי הליגה הוא אלכס יאנג. שחקן שיש לו הכל. אתלט, סקורר, קליעה (למרות האחוזים), מייצר לעצמו ולאחרים, שחקן הגנה נהדר שיכול לשמור על כמה עמדות ומשיג לקבוצה מלא כדורים עם חטיפות וחסימות. גם מנוסה וגם עדיין בשיאו מבחינה פיזית (יהיה בן 29 בתחילת העונה). נהריה החתימו אותו על חוזה לא גדול (סביב ה-100 אלף אני מעריך), ולנוכח העונה הרעה שהם עברו והפרופיל שלו לאורך הקריירה אני לא חושב שהמחיר שלו יעלה יותר מדי. בקלות אפשר לסגור אותו לשנתיים על חוזה נוח כבר עכשיו.

למרות שמפרופיל ההחתמות של פרנקו עד עכשיו והשחקנים שהוא רצה, יאנג הוא בערך האחרון שפרנקו יחתים - שחקן ששיחק בעיקר בקבוצות כושלות (שלא באשמתו), דיבורים על אופי לא נוח, "שחקן של מספרים". בדיוק ההפך מפרופיל הפנסיונר החביב שפעם היה חלק שולי מקבוצה מצליחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 18:27 
סמל אישי של המשתמש
בטוח שפרנקו יהיה המאמן?
בטוח שאם הוא יהיה המאמן, הוא זה שיבחר זרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 18:40 
הלוואי סק הנרי והלוואי אלכס יאנג
אם הם יחתמו בקרוב זה בכלל יהיה מושלם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 18:43 
סמל אישי של המשתמש
לא תודה, הנרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 18:46 
אז האריסון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הכנות לעונת 2018/19
הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 18:47 
ממה שראיתי בכמה משחקים בסוף העונה אלכס יאנג לא ממש התאמץ לשמור. וכשהיו לו עבירות הוא הפסיק לשמור. פחות שמתי לב לענין בתחילת העונה, אבל בסופה זה די צרם לי

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 19:30 
סמל אישי של המשתמש
הריסון חלום...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 19:33 
יובל כתב:
purvis short כתב:

אל תשכח שעל זרים מעל 110 אלף צריך לשלם 25% מס. אז כדי שהנרי ירוויח 150 נטו צריך לשלם 200 ברוטו וכדי שהוא ירוויח 170 אלף נטו צריך לשלם 225 ברוטו.

ואני כמובן מסכים לגמרי שהנרי ספציפית צריך להיות מטרה בקיץ הזה.

וגם על ישראלי "זול" צריך לשלם הרבה מס. אגב, איזה ישראלי זול הייתה מביא? לא בטוח שיש אופציות לישראלי שהוא גם זול, גם שווה משהו, וגם בעמדה שאנחנו צריכים בכלל.

אם יש לך את בנקס, רביב וסק הנרי בקו האחורי ותביא עוד זר לעמדה 3, מה שאתה צריך בתכל'ס זה ישראלי חמישי ברוטציה לקו האחורי. אז שיהיה נאור שרון כזה.
אם הברירה היא בין: סק הנרי+נאור שרון לבין רפי מנקו+זר שאנחנו לא יודעים מי הוא, אני מעדיף את האופציה הראשונה בלי לחשוב פעמיים. שחקן כמו הנרי יעשה גם ישראלי בינוני להרבה יותר טוב מכפי שהוא. הוא עשה את זה לאדם אריאל ולווריק.
לא חייבים ארבעה ישראלים בכירים. ומנקו לא שווה את הכסף שהוא מקבל.
תן לי חמישייה של: הנרי, רביב, 3 זר, גינת ו4-5 זר. מהספסל: בנקס, נאור שרון, זר לעמדה 4=5 ואיידן ואני מסודר. רק שהזרים יהיו ברמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 20:02 
סמל אישי של המשתמש
נאור שרון היה הישראלי החמישי ברוטציה של נס ציונה, אחת מבין שתי הקבוצות העניות בליגה, מאחורי טל דן, גולן גוט, כדיר ואלעד הופמן. הוא סיים את העונה עם 3.5 נקודות למשחק בפחות מ-33% לשתיים ו-25% לשלוש, ומדד ממוצע של 1.6, כשרק ב-14 משחקים הוא רושם מדד גבוה מ-0. ללכת איתו (או עם איידן לצורך העניין), כישראלי רביעי ברוטציה, כשחקן שמיני ברוטציה, בעונה שבה כנראה נלך לאירופה ונשחק שני משחקים בשבוע, זו התאבדות.

אני גם ממש לא בטוח שסק הנרי + נאור שרון זה צמד עדיף על מנקו (או ישראלי אחר ב-100 אלף דולר) ועוד זר ב-110 אלף דולר. בפלייאוף מנקו + מקניל, ואפילו מנקו + מקי, היו טובים משמעותית מהנרי + אריאל/ווריק. ואריאל/ווריק הם שחקני ליגת על לגיטימיים, בניגוד לנאור שרון.

הרצליה הלכו למהלך דומה בעונה שעברה, כשהשאירו את ג'ף אדריאן בחוזה גבוה מאוד, הביאו את דוסון כישראלי בכיר, ומילאו את שאר הסגל בשחקנים בינוניים. אני לא אגיד שזה מה שהרס להם את העונה כי היו שם הרבה כשלים, אבל המהלך הזה ממש לא הוכיח את עצמו, למרות ששני השחקנים היקרים בקבוצה, אדריאן ודוסון, כן סיפקו את הסחורה. צריך היררכיה בקבוצה, אבל צריך גם איזון.

אם הסגל הישראלי שלנו בעונה הבאה יורכב מרביב, אדריאן, תומר, איידן ושחקן פחות טוב ממנקו, זו היחלשות. אפילו משמעותית, כשלוקחים בחשבון שרביב ואדריאן כבר מבוגרים ורוב הסיכויים שהתפוקה שלהם בשלב הזה של הקריירה שלהם פוחתת מעונה לעונה. וזה עוד לפני שדיברנו על כך שאנחנו הולכים כנראה לאירופה ונשחק שני משחקים בשבוע, ושככל הנראה לא נעבור עוד עונה נטולת פציעות (בטח עם העומס המוגבר), ואז נזדקק לתרומה משמעותית אפילו יותר משחקני הספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הכנות לעונת 2018/19
הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 22:01 
הכל יכול להיות נכון, אם. תתעלם מזה שמנקו ברוב העונה פשוט לא תורם. ולא רק זה - בגלל פרנקו הוא גם נמצא כל המגרש למרות זאת.
אז אולי זו החלשות, אבל אני מעדיף שחקן פחות טוב על חשבונו ולהשקיע את ההפרש בזרים טובים יותר.
אין לי שום ספק שזה עדיף ומה שקרה בהרצליה לא רלבנטי לא אומר כלום. מקרה ספציפי שלהסיק ממנו לגבינו נכוו בדיוק כמו שאפשר להסיק ממקרים אחרים הפוכים.
איך שלא נסתכל על זה, לטעמי השארה של מנקו בשכרו ולאור התרומה שלו היא טעות. לא מדובר בשחקן שהראה כשרון יוצא דופן או אפסיד גדול. לכולם ברור ש השרון מוגבל, שהשחקן לא בריא ושזה פשוט בזבוז אדיר של כסף.
בדיוק מהסיבות האלה ברור לי שיממשו את האופציה עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 22:10 
סמל אישי של המשתמש
לא חייבים גם לקחת את הרצליה דווקא כדוגמא. אפשר להסתכל על קבוצות כמו אילת, גליל ואשדוד שעם סגל ישראלי חלש (אשדוד וגליל) או מבוגר (אילת) הצליחו לתת עונה מוצלחת כי הצליחו להביא זרים טובים.
בסופו של דבר, השוק של הזרים גדול וזול בהרבה מזה של הישראלים. ההחזר להשקעה של דולר בזרים גדול משמעותית מזה שבישראלים.
אז אם בישראלים יש לנו כבר את רביב, תומר, אדריאן, איידן - עדיף להשקיע יותר כסף בזרים שמסביב, ופחות בישראלי רביעי. אם לא הולכים לאירופה לא צריך בכלל ישראלי רביעי טוב, אם כן, אז צריך.

בכל מקרה כל זה דיון תיאורטי כנראה. אני אתפלא אם מנקו לא נשאר כשחקן חמישיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 22:11 
מסכים שאסור להמשיך עם מנקו גם במחיר של להביא ישראלי פחות טוב.
אם כבר הימור על ישראלי זול אני הולך על איליה אילייב מרמת גן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 22:43 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
לא חייבים גם לקחת את הרצליה דווקא כדוגמא. אפשר להסתכל על קבוצות כמו אילת, גליל ואשדוד שעם סגל ישראלי חלש (אשדוד וגליל) או מבוגר (אילת) הצליחו לתת עונה מוצלחת כי הצליחו להביא זרים טובים.
וכמו שראינו, מי שעלה לפיינל פור היינו אנחנו עם זרים לא מדהימים וארבעה ישראלים "בכירים" (עם או בלי מרכאות), וכל הקבוצות הנ"ל עם הזרים הנהדרים שלהן נשארו בחוץ. אם בשנה הבאה יש עדיין חוק רוסי (נדמה לי שכן) והולכים לאירופה, אז חייבים ארבעה ישראלים שהוכיחו את עצמם כשחקני רוטציה בליגת בעל. צוף, איידן, או נאור שרון לא עונים להגדרה הזאת כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 22:48 
סמל אישי של המשתמש
אמממממממממממממממ...
לשתי הקבוצות בגמר יש ישראלים נוראיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 22:57 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
הכל יכול להיות נכון, אם. תתעלם מזה שמנקו ברוב העונה פשוט לא תורם. ולא רק זה - בגלל פרנקו הוא גם נמצא כל המגרש למרות זאת.
אז אולי זו החלשות, אבל אני מעדיף שחקן פחות טוב על חשבונו ולהשקיע את ההפרש בזרים טובים יותר.
אין לי שום ספק שזה עדיף ומה שקרה בהרצליה לא רלבנטי לא אומר כלום. מקרה ספציפי שלהסיק ממנו לגבינו נכוו בדיוק כמו שאפשר להסיק ממקרים אחרים הפוכים.
איך שלא נסתכל על זה, לטעמי השארה של מנקו בשכרו ולאור התרומה שלו היא טעות. לא מדובר בשחקן שהראה כשרון יוצא דופן או אפסיד גדול. לכולם ברור ש השרון מוגבל, שהשחקן לא בריא ושזה פשוט בזבוז אדיר של כסף.

לא כתבתי להשאיר את מנקו. הייתי שמח אם נביא שחקן טוב במקומו.
כתבתי שלא צריך להוציא 200 אלף דולר על זר כמו סק הנרי (שהוא שחקן נהדר, אבל לא גיים-צ'יינגר), ולהביא ישראלי גרוע בשקל וחצי כמו נאור שרון על משבצת הישראלי הרביעי.
ואם זה מנקו וזר ב-100 אלף או הנרי ב-200 אלף ונאור שרון, אני מעדיף את האופציה הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 23:06 
יובל כתב:

כששחקן אמריקאי עובר את 108אלפי $, הוא לא מאבד את הפטור על פי האמנה עם ארה"ב. המס של ה-25% הוא על הסכום השולי הנוסף. כך שב-150 אלפי $, המס (המגולם) הוא 14אלפי $ והעלות הכוללת 164 אלפי $.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 23:18 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
רדנקו כתב:

לא כתבתי להשאיר את מנקו. הייתי שמח אם נביא שחקן טוב במקומו.
כתבתי שלא צריך להוציא 200 אלף דולר על זר כמו סק הנרי (שהוא שחקן נהדר, אבל לא גיים-צ'יינגר), ולהביא ישראלי גרוע בשקל וחצי כמו נאור שרון על משבצת הישראלי הרביעי.
ואם זה מנקו וזר ב-100 אלף או הנרי ב-200 אלף ונאור שרון, אני מעדיף את האופציה הראשונה.

א. מנקו הוא 3-4 גבוה אם יביאו זר לעמדה הזאת כמו שאתה רוצה (וגם אני) כמו אלכס יאנג הוא יראה אפילו פחות דקות (והוא ראה רק 26 דקות השנה בהם קלע קלע כ 9 נק, לקח כ 5 רב ומסר 2 אס. לא שורה סטטיסטים כזאת נוראית, בטח לעוד ישראלי ברוטציה.
ב. אתה הולך לשחק כנראה גם באירופה, אם אני זוכר נוכל לרשום לליגה 5 זרים יחד עם 4 ישראלים בכירין ואידן. זה בהחלט יוצר סגל רחב שיוכל להתמודד בכבוד בכל המסגרות. ויתן לבנקס גם להתבטא טוב יותר מהתחלה בעמדה 2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2018, 23:31 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
אמממממממממממממממ...
לשתי הקבוצות בגמר יש ישראלים נוראיים.

שטויות.
מכבי שיחקו בגמר וגם בחצי הגמר עם רוטציה של שלושה ישראלים - טיוס, כהן ודיברתולומאו.
טיוס שחקן אדיר, סנטר יורוליג טוב ובקלות השחקן הכי איכותי בליגה. זה שהוא ישראלי זה שובר שיוויון עצום.
כהן גבוה טוב מאוד ברמת הליגה, שנתן עונה טובה בליגה והיה מעולה כל הפלייאוף.
דיברתולומאו הגארד הישראלי הכי טוב בליגה שגם כן היה מצוין בליגה כל העונה וגם בפיינל פור.
שאר הישראלים שלהם פח, אבל ברגע שהם הלכו עם השלושה הנ"ל וחתכו את הדקות של זוסמן, משעור ושגב, הם היו בכל רגע נתון עם חמישייה ברמה מאוד גבוהה על המגרש, שאי אפשר להתמודד איתה.

לחולון, חוץ מג'ו אלכסנדר שהוא שחקן אדיר, יש ישראלים בינוניים ומטה שהם אוברפייד בענק, אבל עדיין מבחינת התרומה, גם קיבלו מהישראלים שלהם יותר מרוב קבוצות הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 325 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 87 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: