תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 יוני 2024, 06:47

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 149 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בזיון אי שידור המשחקים האחרונים
הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 08:47 
סמל אישי של המשתמש
הנהלה חדשה נבחרה, ואין חדש תחת השמש. שוב שקט, דממה, ואין מי שידבר איתנו ואין מי שיגן עלינו מפני שרירות.
אז ברור שנוח לבוא בטענות כלפי ערוץ הספורט - הוא לעולם לא הסתיר את האג׳נדה שלו, אבל לעובדה שהערוץ הזה מרשה לעצמו להתעלל בנו כבר שנים יש אחראית אחת והיא הנהלת הפועל תל-אביב בכדורסל.
לא רוצים לשדר? אין בעיה: תואיל בטובה ההנהלה לשכור שירותיו של צוות צילום פרטי ולשדר את המשחק (לא צריך שדר ופרשן) באתר שלה.
זכויות שידור? צדק לוקיאני: אם ערוץ הספורט לא מעונין לעשות שימוש בזכויות השידור שלו, אין שום סיבה לתת לו להמשיך להתעמר באוהדי הקבוצה.
אז נכון, מדובר בחוזה מסחרי וברור שבהרמת שידור מקביל יש הפרה של החוזה הזה, אבל כל עוד הפועל תל-אביב היא צד בסיפור (על-אף שאני מניח שהחוזה הוא בין המנהלת לבין ערוץ הספורט), מן הראוי שהיא תגן על האינטרסים של האוהדים (בעלים, כן?) שלה. גם ללא סדרת החינוך האחרונה, כל הסיפור של שידור משולב בליגה שלא מעניינת אף-אחד פרט לאוהדים של הקבוצות המשחקות בה הוא נושא לדיון. על אחת כמה וכמה במצב הדברים הנוכחי. רוצים לשדר? סבבה, אהלן וסהלן. לא רוצים? מצלמה ושידור מקביל ON. יגידו משהו בדבר תחרות לא מורשה? אין בעיה - יתכבד במאי השידור מטעם הערוץ ויסמן לאנשי המועדון מתי פורץ השידור של הערוץ למשחק הקבוצה. ברגעים האלה אפשר לעצור את השידור המקביל. משחק של חתול ועכבר, עד שהם יתעייפו או ששימון מזרחי יתאבד. הטוב מהשניים.

ויש נקודה נוספת: אחד היתרונות היחסיים של הפועל תל-אביב בגיוס חסויות הוא העובדה שמדובר במועדון עם קהל גדול והרבה ענין וחשיפה סביבו. הימנעות מכוונת משידור משחקי הקבוצה יש בו פגיעה ממשית ביכולת שלו לגייס חסויות בעתיד. אני מניח שזמן מסך הוא אחד מהנתונים העיקריים שמעניינים חברות שמשקיעות כסף בפרסום באולם. עם זמן מסך כולל של כמה שניות משני משחקים סופר חשובים ומעניינים קשה יהיה לשכנע מפרסמים בכדאיות הפרסום באולם. רק על זה יש לדעתי עילה לתביעה נגד הערוץ או דרישה מהמנהלת לשחרור מהחוזה מולו.

אבל כמובן, שנים על גבי שנים שהנהלת הקבוצה הזו מושיטה לערוץ ולבעליו את הלחי השניה במקום להאבק בו ובניגוד האינטרסים שהוא מייצג בלי למצמץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: בזיון אי שידור המשחקים האחרונים
הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 08:52 
ההנהלה שלנו חבורה של פחדנים.
צריך אחת ולתמיד ״לשבור את הכלים״ עם ערוץ מכבי ת״א ולא לתת להם לדרוך בדרייב אין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בזיון אי שידור המשחקים האחרונים
הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 08:56 
אנחנו חלק מהמנהלת, החוזה הוא של ערוץ הספורט נחתם גם איתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:18 
סמל אישי של המשתמש
לא רוצה לקלקל את החגיגה וגם אני חושב שערוץ הספורט עושים פה משהו שלא יעשה ומענישים קולקטיבית קבוצה שלמה של אנשים.
אבל, יש גם צד שני למטבע.
יש בערוץ הספורט גם אנשים טובים, חלקם אוהדי הפועל בעוונותם.
הם מקבלים קללות קשות ואיומים על בני משפחה רק כי הם עובדים בערוץ הספורט.
כיום קשה למצוא מישהו בערוץ הספורט שיסכים לדרוך בדרייב אין כי מי יסכים לבוא לעבודה ושיאחלו לו סרטן בראש כל שניה, יזרקו דגלים על הצלמים ועוד ועוד.
יכול להיות שתגידו שמגיע להם כי מכבי ובלה בלה אבל מצד אחד לעשות להם את המוות כל משחק ומצד שני לצפות שהם ימשיכו לשדר אותנו רגיל זו עצימת עיניים.
צריך להחליט, אם שוברים את הכלים אז אין מה להתבכיין על אובדן חשיפה, זה המחיר שמשלמים כשהולכים ראש בראש עם ערוץ טלוויזיה שמשדר אותך.
אני חושב שאנחנו בטח לא חכמים כקהל וקבוצה גם אם צודקים בחלק מהטענות על הבעלות הכפולה ההזויה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:19 
סמל אישי של המשתמש
הם מחכים לשעת כושר לתקוף את ערוץ הספורט ואנחנו בינתיים סובלים בבית, זאת בושה גדולה, משפילים אותנו ואנחנו נאלצים לשבת בשקט ולא להגיב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:23 
סמל אישי של המשתמש
עומר מ. כתב:
לא רוצה לקלקל את החגיגה וגם אני חושב שערוץ הספורט עושים פה משהו שלא יעשה ומענישים קולקטיבית קבוצה שלמה של אנשים.
אבל, יש גם צד שני למטבע.
כיום קשה למצוא מישהו בערוץ הספורט שיסכים לדרוך בדרייב אין כי מי יסכים לבוא לעבודה ושיאחלו לו סרטן בראש כל שניה, יזרקו דגלים על הצלמים ועוד ועוד.
יכול להיות שתגידו שמגיע להם כי מכבי ובלה בלה אבל מצד אחד לעשות להם את המוות כל משחק ומצד שני לצפות שהם ימשיכו לשדר אותנו רגיל זו עצימת עיניים.
צריך להחליט, אם שוברים את הכלים אז אין מה להתבכיין על אובדן חשיפה, זה המחיר שמשלמים כשהולכים ראש בראש עם ערוץ טלוויזיה שמשדר אותך.
אני חושב שאנחנו בטח לא חכמים כקהל וקבוצה גם אם צודקים בחלק מהטענות על הבעלות הכפולה ההזויה הזו.

יועיל הערוץ ויוותר על זכויותיו לשידור הפועל תל אביב, אנחנו נבין אותם ולא נכעס, ההתעמרות הזאת היא כוחנית וללא שום הצדקה.

אגב, הם כן שולחים צוות צילום לאולם, פשוט נותנים הוראה למפיקים לא לשדר מעבר לפריצות של עשר שניות פעמיים בערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:25 
סמל אישי של המשתמש
עומרי קנדה כתב:
עומר מ. כתב:
אבל, יש גם צד שני למטבע.

יועיל הערוץ ויוותר על זכויותיו לשידור הפועל תל אביב, אנחנו נבין אותם ולא נכעס, ההתעמרות הזאת היא כוחנית וללא שום הצדקה.

אגב, הם כן שולחים צוות צילום לאולם, פשוט נותנים הוראה למפיקים לא לשדר מעבר לפריצות של עשר שניות פעמיים בערב.

נכון, זה המינימום שהם מחויבים לפי החוזה, לצלם את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:29 
סמל אישי של המשתמש
עומר מ. כתב:
אבל, יש גם צד שני למטבע.

הדבר היחיד שהזוי בכל הסיפור הזה הוא הבעלות הכפולה של רקאנטי בערוץ הספורט ובמכבי. זה הסיפור ותו לא. בהקשר הזה, כשהערוץ המשדר תופס צד, מתערב בקביעת מועדי משחקים באופן שנוח לפייבורטית שלו ומסקר קבוצות באופן מוטה, אין פלא שאנשיו לא מתקבלים בפרחים בדרייב אין, וטוב שכך. אי אפשר ואסור היה להשלים עם המצב הזה מלכתחילה.
הגיע הזמן שלכמה מהאוהדים שלנו יפול האסימון: עצם הקיום של הפועל תל-אביב כפרויקט אוהדים מצליח שהגיע בחזרה לצמרת הכדורסל בדרכים נקיות מאיים על כל האג׳נדה שהפכה את מכבי להיות מכבי וזה כמובן כולל את הבחישה הלא אתית באמצעי התקשורת הרלוונטיים - פעם בערוץ 1 והיום הערוץ הספורט.
ניגוד האינטרסים הזה הוא שמביא לחיכוך המובנה הזה והוא יכול להיפתר רק כשניגוד האינטרסים ייעלם. פשוט כך. כל עוד ערוץ הספורט ממקם את עצמו בעמדה בה הוא מלכתחילה נוקט צד ובעל ענין, הוא לא יכול לטעון שהוא לא יכול למלא את הפונקציה המקצועית שזכויות השידור מעניקות לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:39 
ובדיוק בגלל דברים כאלו (הזיקה הפסולה בין הערוץ שמשדר את הליגה לבין בעלות על קבוצה בליגה), בראיה שלי ההישגים הגדולים ביותר של הפועל ת"א - על הנהלתה המכובדת - צריכים להגיע דווקא מחוץ לפרקט, בזירה של שינוי כללי המשחק העקומים הנהוגים בישראל - תקרת שכר לליגה, חוקי פייר פליי, שאלת ייצוג המועדונים באירופה ללא שריונים כלשהם, זכויות השחקן הישראלי, עצמאות השופטים, סיקור תקשורתי מאוזן, הגנה על אוהדים, הכנסת קצת היגיון כלכלי לליגה...
בכנות, אפילו יותר מעונה מטורפת וזכיה בתואר כמו גביע המדינה או גביע השוקו, הייתי מעדיף עונה שמסתיימת עם הנהלה שמובילה מהפך של ממש בכללי המשחק ובמינהלת. לא הנהלה שיושבת על התחת שלה בשקט אלא כזו שמגבשת קואליציה כנגד מכבי א', מכבי ב', ומכבי עודפים (הידועה גם בשם מגדל). נכון, הליגה בשנים האחרונות יותר פתוחה מבחינת היכולת לזכות באליפות - אבל זה לא מספיק. שיטת הפיינר פור היא רק פלסטר לבעיות יותר מהותיות שצריך לפתור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:48 
סמל אישי של המשתמש
ההנהלה שלנו עמדה בחזית של כמעט כל מאבק המנהלת נגד מכבי וירושלים בשנים האחרונות, והגיעה ללא מעט הישגים.
מתישהו צריך גם לנהל קבוצת כדורסל, אי אפשר כל היום רק להתעסק במלחמות מלחמות מלחמות. בט מלחמה כזאת שהסיכוי לא גבוה לנצח בה, על אחת כמה וכמה שאנחנו גם מגיעים אליה לא בידים נקיות, כך שהרבה סימפטיה לא נקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:50 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
ההנהלה שלנו עמדה בחזית של כמעט כל מאבק המנהלת נגד מכבי וירושלים בשנים האחרונות, והגיעה ללא מעט הישגים.
מתישהו צריך גם לנהל קבוצת כדורסל, אי אפשר כל היום רק להתעסק במלחמות מלחמות מלחמות. בט מלחמה כזאת שהסיכוי לא גבוה לנצח בה, על אחת כמה וכמה שאנחנו גם מגיעים אליה לא בידים נקיות, כך שהרבה סימפטיה לא נקבל.

בדיוק הנקודה שלי.
במלחמה צריך לדעת לבחור את הקרבות שלך וזה לדעתי קרב שלא חכם לצאת אליו, בטח לא עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:54 
אז סבבה, בהנהלה משלימים עם זה שמעכשיו הדרך היחידה לראות את הפועל היא לנסוע למשחקים. קבוצת בוטיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:55 
סמל אישי של המשתמש
בוא נדבר תכלס תכף פלייאוף, ודי ברור שישדרו עם שדר שם כבר, כי זה משחקים חשובים מול יריבות אטקרטיביות ברובן. ואחרי זה קיץ ופגרה.
אז תכלס נשארו עוד שני משחקים, לא אטקרטיביים לחלוטין. על זה לצאת למלחמת עולם חסרת סיכוי? גם אני לא הייתי יוצא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 09:59 
אז לא לצאת למלחמה. להוציא איזו מילה או שתיים. להביע מחאה. מינימום שבמינימום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 10:02 
סמל אישי של המשתמש
השתיקה באמת לא מובנת אבל ברור לגמרי שהיא מכוונת.
לדעתי מנסים לאחד כוחות עם המנהלת כדי להלחם בזה בכוחות משותפים.
מה גם שערוץ הספורט הודיע למנהלת ולהפועל שלא ישדר מהדרייב אין עד "שהמנהלת תלחם באלימות" כך שהמנהלת באותה סירה איתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 10:08 
מקווה שמבשלים איזו תגובה. עם כל ההבנה שקילולים ואלימות מילולית זה רע מאוד ולא היה כדבר הזה באירועי ספורט ערוץ הספורט לא בא נקי לעניין הזה.
הם ביצעו מהלך מאוד ציני שמטרתו דה לגיטימציה לכל הפרויקט שלנו ואחריתו אם ניתן לעניין להתקדם הוא בחיסול של הקבוצה.
אני לא מגזים כי כבר היו דברים מעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 10:09 
חברים, ערוץ הספורט מפר חוזה באופן בוטה. ישר לבית המשפט ותביעה בלי לחשוב פעמיים בכלל. מה נסגר אתכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 10:19 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
חברים, ערוץ הספורט מפר חוזה באופן בוטה. ישר לבית המשפט ותביעה בלי לחשוב פעמיים בכלל. מה נסגר אתכם?

אתה קראת את החוזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 10:38 
הפועל כתב:

אני אסתפק בהנהלה שמקדמת תקרת שכר וחוקי פייר פליי בליגה, תודה. לא אכפת לי מסימפטיה או סיכוי הצלחה - אכפת לי מכך שיעשו את הדבר הנכון.
לא רוצה דון-קישוט, רוצה הנהלה שרותמת קבוצות אחרות כנגד הדואופול שיש לנו פה, ועושה ככל שביכולתה כדי לשנות את המצב - תוך הצבת הנושא כאחד הסעיפים שבראש האג'נדה שלנו כמועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 10:58 
סמל אישי של המשתמש
חשוב לציין שזה לא רק אנחנו, גם לשאר המשחקים ה"לא מרכזיים" הם לא פורצים כמעט.
ולגבי הפלייאוף- אני ממש לא חושב שהמצב יהיה שונה. כל עוד יש ירושלים או מכבי באותו זמן שלנו אנחנו נהיה לא משחק מרכזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:00 
כל עוד לא תהיה לנו סדרה נגד אשדוד, יהיה להם קשה מאוד לא לשדר.

אני רוצה לראות אותם לא משדרים או אפילו לא שולחים שדר למשחק שלנו נגד ירושלים או חולון בפליאוף.

כמו עם מכבי ב' שלהם, גם פה הם עלו על עץ גבוה מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:35 
אני חושב שהתגובה של ההנהלה היתה צריכה לבוא כבר אחרי המשחק הראשון,
רוצה להאמין שכן עושים דברים מתחת לפני השטח בניסיון לשנות את המצב שנוצר אבל כלפי חוץ זה נראה רע מאוד.
עיקר מי שנפגע זה הקהל שלנו בבית שלא יכול להגיע למשחקים (כאלו שגרים רחוק,חולים,מבוגרים, ילדים וכו'...).
כיוון שלפנינו עוד משחק אחד בלבד בעונה הסדירה בבית מול קבוצה שלא מעניינת הרבה ובמקביל לעוד כמה משחקים
כנראה שבחמישי המצב לא ישתנה.

הנהלת המועדון גם שותקת בנושא החוק הרוסי ובכלל בזמן האחרון נשמעת כמי שיותר יושבת על הגדר ו/או מעוניינת פשוט לתת שקט למערכת
על מנת לנסות להצליח מקצועית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:40 
סמל אישי של המשתמש
lapidus כתב:
חשוב לציין שזה לא רק אנחנו, גם לשאר המשחקים ה"לא מרכזיים" הם לא פורצים כמעט.
ולגבי הפלייאוף- אני ממש לא חושב שהמצב יהיה שונה. כל עוד יש ירושלים או מכבי באותו זמן שלנו אנחנו נהיה לא משחק מרכזי.

לא זוכר כבר מה היה בשנים קודמות, אבל בפלייאוף לא מסדרים את המשחקים ככה שכולם ישודרו(במידת הצורך משדרים 2 במקביל)? כי זה ממש מתבקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:42 
בענין החוק הרוסי אני בטוח שההנהלה לא שותקת ואומרת את מה שיש לה לומר בפורומים המתאימים.
זה שלא שומעים את זה בתקשורת זה לא אומר שכלום לא קורה.
היה נחמד לדעת מה הם אומרים, אבל אני מניח שהם לא מתומכי הביטול, למרות שאני בטוח שפרנקו בעד וגם מבחינה כלכלית זה עדיף לנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:44 
Karl Marx כתב:
LeeorJuve כתב:

אתה קראת את החוזה?

לא סביר להניח שהסכם השידור יכלול סעיף שיוויוני כלשהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:51 
סמל אישי של המשתמש
LeeorJuve כתב:
Karl Marx כתב:
LeeorJuve כתב:

אתה קראת את החוזה?

הדבר היחיד שסביר להניח הוא שהם מחוייבים לצלם כל משחק. לערוץ הספורט יש בוודאי יועץ משפטי וכל המהלך נראה כאילו הוא נצמד למינימום לו הערוץ מחויב מבחינה חוזית.
אבל שוב: לא נדע, כי בחרנו הנהלה ואנחנו דמוקרטים וזה, אבל עדיין מתנהלים בחוסר שקיפות משווע ואף אחד לא טורח להוציא אפילו חצי הודעה בענין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:53 
סביר להניח שתצא הודעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 11:58 
Karl Marx כתב:
LeeorJuve כתב:
Karl Marx כתב:
LeeorJuve כתב:

אתה קראת את החוזה?

הדבר היחיד שסביר להניח הוא שהם מחוייבים לצלם כל משחק. לערוץ הספורט יש בוודאי יועץ משפטי וכל המהלך נראה כאילו הוא נצמד למינימום לו הערוץ מחויב מבחינה חוזית.
אבל שוב: לא נדע, כי בחרנו הנהלה ואנחנו דמוקרטים וזה, אבל עדיין מתנהלים בחוסר שקיפות משווע ואף אחד לא טורח להוציא אפילו חצי הודעה בענין.

שקיפות בהנהלה שלנו זו בעיה כרונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 12:28 
סמל אישי של המשתמש
עומר מ. כתב:
השתיקה באמת לא מובנת אבל ברור לגמרי שהיא מכוונת.
לדעתי מנסים לאחד כוחות עם המנהלת כדי להלחם בזה בכוחות משותפים.
מה גם שערוץ הספורט הודיע למנהלת ולהפועל שלא ישדר מהדרייב אין עד "שהמנהלת תלחם באלימות" כך שהמנהלת באותה סירה איתנו.

אז מה היה התירוץ שלהם לא לשדר מאשדוד? גם הקהל של אשדוד היה "אלים" כלפיהם?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2018, 12:28 
טכנית לארז כתב:
כל עוד לא תהיה לנו סדרה נגד אשדוד, יהיה להם קשה מאוד לא לשדר.

אני רוצה לראות אותם לא משדרים או אפילו לא שולחים שדר למשחק שלנו נגד ירושלים או חולון בפליאוף.

כמו עם מכבי ב' שלהם, גם פה הם עלו על עץ גבוה מדי.

דווקא אם תהיה סדרה "אטרקטיבית" מבחינתם - הייתי שובר את כל הכלים. מתעמר בהם בכל מה שאני יכול במסגרת החוק, וזה לא מעט.
שהם יחשבו טוב עם מי להתחיל מלחמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 149 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: