תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 24 אפריל 2024, 14:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רביב לימונד
הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 03:50 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
מקרין על המועדון כמובן, שנראה כמו בדיחה, ומשדר לשחקנים עתידיים מסר. שזה מועדון שלעזוב אותו יכול להסתיים בפארסה שכזאת.

כל הניסיון של לימונד היה להציג את המועדון כבדיחה, אז כשבעל המניות שומר על שמו הטוב (ועל שמו הטוב של המועדון) הוא מצייר את המועדון כבדיחה?

בנסיבות שנוצרו, הצעד הכי טוב שיכלו לעשות. חבל שרמי לא הצטרף. שלימוד יתרכז בלהקפיץ כדור ולזרוק לסל ולא בלזיין תמוח בטלוויזיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 08:45 
סמל אישי של המשתמש
הוא כן מצייר את המועדון כבדיחה, כי זה מצטייר כקטנוני. זה צעדים שמתאימים לכל מיני יואב כץ שכאלו. אני לא זוכר מקרה של מועדון רציני ומסודר שמגיש תביעות כאלו נגד שחקנים, לא משנה כמה השחקן זעם בעקבות השחרור.
לדעתי להפועל יש את כל האינטרס שבעולם להוריד את הנושא הזה מהכותרות. והתביעה הזאת לא תורמת לכך בכלום, ואני גם מתקשה להאמין שהיא תסתיים בתוצאה כלשהי שתועיל למועדון. בטח לאור העובדה שההתנהלות של הפועל היא אכן במידה רבה שכונתית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 10:32 
זה בכלל לא קטנוני. כשרביב מכנה את ידידיה בכינויים כאלה - אלה כינויים דיבתיים ומתבקש לפנות לאפיקים משפטיים. לידידיה יש עוד עסקים בעולם חוץ מהפועל תל אביב.
אם כבר, אז הגישה של "ניתן לסערה לעבור, אנחנו לא מגיבים, שיגידו מה שהם רוצים", שכל כך רווחת במועדון היא מוטעית ולדעתי גורמת נזק.
הגיע הזמן שתעשו מסיבת עיתונאים ותגידו כל מה שאתם חושבים על לימונד ועל ההתנהלות שלו ותסבירו למה בדיוק הוא שוחרר. אותו כנ"ל על פרשת מנקו.
מבטיח לך שזה לא ימנע אפילו מרבע שחקן לחתום בהפועל. בנוסף, זה הרבה יותר נכון כלפי הקהל של הפועל (שרואה שחקנים מכסחים את המועדון והמועדון שותק) וזה גם משדר מסר, שלא כל אחד יוכל להגיד על המועדון מה שבא לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 12:38 
סמל אישי של המשתמש
וכשהנהלת הפועל אומרת עליו באסיפת עמותה ציבורית מה שאומרת, זאת לא הוצאת דיבה?
כשידידה אומר על בית הדין שזה גוף הסברה של מכבי? זה לא עילה להוצאת דיבה?

זה ספורט, ואנשים פה מתבטאים בצורה חריפה אחד על השני כל הזמן. אם על כל דבר כזה ירוצו לבית דין, זה לא ייגמר. יש סיבה שזה כמעט לא קורה. ידידיה רוצה לתבוע, שיהנה. אני לא חושב שזה תורם לו שום דבר. ואני חושב שאם הפועל רוצה להפריך טענות של שחקנים שעוזבים על ניהול קלוקל ויחס לא הגון לשחקנים - להגיש תביעות דיבה נגד שחקנים שעזבו, לא תורם לכך. להפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 13:09 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
זה בכלל לא קטנוני. כשרביב מכנה את ידידיה בכינויים כאלה - אלה כינויים דיבתיים ומתבקש לפנות לאפיקים משפטיים. לידידיה יש עוד עסקים בעולם חוץ מהפועל תל אביב.
אם כבר, אז הגישה של "ניתן לסערה לעבור, אנחנו לא מגיבים, שיגידו מה שהם רוצים", שכל כך רווחת במועדון היא מוטעית ולדעתי גורמת נזק.
הגיע הזמן שתעשו מסיבת עיתונאים ותגידו כל מה שאתם חושבים על לימונד ועל ההתנהלות שלו ותסבירו למה בדיוק הוא שוחרר. אותו כנ"ל על פרשת מנקו.
מבטיח לך שזה לא ימנע אפילו מרבע שחקן לחתום בהפועל. בנוסף, זה הרבה יותר נכון כלפי הקהל של הפועל (שרואה שחקנים מכסחים את המועדון והמועדון שותק) וזה גם משדר מסר, שלא כל אחד יוכל להגיד על המועדון מה שבא לו.

בדיוק.
גישת הצפון קוריאה הזאת רק עושה נזק למועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 13:25 
הפועל כתב:

זה ספורט, ואנשים פה מתבטאים בצורה חריפה אחד על השני כל הזמן. אם על כל דבר כזה ירוצו לבית דין, זה לא ייגמר. יש סיבה שזה כמעט לא קורה. ידידיה רוצה לתבוע, שיהנה. אני לא חושב שזה תורם לו שום דבר. ואני חושב שאם הפועל רוצה להפריך טענות של שחקנים שעוזבים על ניהול קלוקל ויחס לא הגון לשחקנים - להגיש תביעות דיבה נגד שחקנים שעזבו, לא תורם לכך. להפך.

אם רביב חושב שאמרו עליו דברים שקריים - שיתבע. זכותו המלאה.
אבל חלק מהדברים שהוא אמר על ידידיה, בכל הכבוד הראוי, להערכתי, מצדיקים הגשת תביעת דיבה. תביעת הדיבה היא על דברים ספציפיים שרביב אמר. לא על היחס ולא על דברים שכאלה. אלא על כינויים ספציפיים שאני לא רוצה לחזור עליהם כי הם לטעמי דיבתיים מאוד כלפי ידידיה. וטוב מאוד שהוא תבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 15:12 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:

בפירוש לא, ככל שהדברים שנאמרו שם היו אמת (ויש לי סיבה להאמין שהם היו אמת).
לדעתי לא. ולא נראה לי שאיגוד הכדורסל ילך מרצונו לבית משפט ויפתח את נושא האפליה בבית דין אזרחי.
לימונד ואיגוד הכדורסל מוזמנים לתבוע את רמי כהן, ידידיה רפפורט ואת עמותת הפועל אוסישקין. כמו שלידידיה יש את הזכות לתבוע את לימונד (ויש לו גם סיכוי לזכות). כמו שארז אדלשטיין תבע את גידי דודי וזכה ב-200 אלף שקל. יש חוק במדינת ישראל ואם בית המשפט יקבע שלימונד עבר אותו אז אין סיבה שלא ישלם, ואין סיבה לערער על הזכות של ידידיה ללכת לבית משפט על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 17:15 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הפועל כתב:

בפירוש לא, ככל שהדברים שנאמרו שם היו אמת (ויש לי סיבה להאמין שהם היו אמת).
לדעתי לא. ולא נראה לי שאיגוד הכדורסל ילך מרצונו לבית משפט ויפתח את נושא האפליה בבית דין אזרחי.
לימונד ואיגוד הכדורסל מוזמנים לתבוע את רמי כהן, ידידיה רפפורט ואת עמותת הפועל אוסישקין. כמו שלידידיה יש את הזכות לתבוע את לימונד (ויש לו גם סיכוי לזכות). כמו שארז אדלשטיין תבע את גידי דודי וזכה ב-200 אלף שקל. יש חוק במדינת ישראל ואם בית המשפט יקבע שלימונד עבר אותו אז אין סיבה שלא ישלם, ואין סיבה לערער על הזכות של ידידיה ללכת לבית משפט על זה.

נו אבל זאת בדיוק הנקודה לא? מן הסתם רביב יטען שהדברים לא היו כמו שתוארו. כמו שידידיה טוען שמה שרביב אמר לא נכון. השאלה היא אם משאירים את ז ה הכך, או הולכים להתווכח על זה בבית משפט. לכל אחד יש את הזכות החוקית לעשות מה שהוא רוצה. לי שי זכות להגיש תביעה כל יום נגד השכן שלי שעושה מסיבות ב12 בלילה, ונגד העיריה שמביאה משאית זבל ב5 לפנות בוקר, ונגד החנות ליד הבית שלי שנותנת לחתולים להיכנס. הויכוח פה הוא בכלל לא על הזכות החוקית. אלא רק איך זה גורם לבנאדם להראות.
אם אני הייתי מגיש תביעות על כל הדברים האלו, אולי הייתי צודק באיזה מובן גלובלי. אבל זה גם היה מראה שאני קצת בנאדם משועמם שתובע על שטויות.
ואם ארז תובע זה גם קצת מראה על איזה בנאדם הוא (חולה נפש כמו שכולנו יודעים). ואם ידידיה תובע זה גם קצת מראה עליו. ואם יתבעו אותו מבית הדין על זה שהוא אמר שזה גוף הסברה של מכבי, מה אנחנו נחשוב על הדיינים? שכל הכבוד להם שמימשו את זכותם, או שהם חבורה של פקידים קטנוניים ומשועממים?
איכשהו הדברים האלו לא קורים לרוב לאנשים רציניים. זה לא במקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רביב לימונד
הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 18:13 
נגד השכן שלך שעושה מסיבות עד 12 בלילה זה לגיטימי לחלוטין להגיש תלונה (בהנחה שהתלוננת בפניו קודם לכן).
ביום העצמאות וביום ירושלים מותר לחגוג עד 12 בלילה, בשאר הימים על פי החוק לדעתי מסיבות אמורות להיגמר ב10:00.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 18:40 
סמל אישי של המשתמש
גועל נפש איך אנשים פה שוכחים תוך שניה את מה שהיה רביב למועדון הזה במשך השנים האחרונות וברגע מתייצבים לצד חלאה שכבר הצהיר לא אחת על כוונתו להחזיר אותנו לימינו כצעצוע של בעל הון זה או אחר. ידידיה רפופורט הצליח: הוא עכשיו המועדון. הכבוד והמוניטין שלו אחד הם עם הכבוד והמוניטין של המועדון. ג׳יזס.
אוהדי ספורט הם כנראה היצור בעל הזכרון הכי קצר בטבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2019, 21:56 
סמל אישי של המשתמש
זה עוד משהו שמבאס. שאני די בטוח שלא ממש יועיל להפועל וידידיה שיתחילו להיכנס בבית משפט להתנהלות המועדון, כפי שצפוי שיקרה אם התביעה הזאת תגיע למשהו רציני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 09:50 
לא יודע בדיוק מה אמר רביב על ידידיה, אבל אם יש בזה לשון הרע ומדובר בשקרים טוב עשה שתבע אותו, בסופו של דבר לאנשים יש מוניטין ושם טוב וזכותם לשמור עליו.
לגבי הנראות אני חושב שהשיקול המרכזי בכלל אצל הפועל, ובתביעה האישית של ידידיה, הוא שזה יעזור לסגור את התביעה של רביב, יעשו "נוק פור נוק" וכל אחד יירד מהתביעה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 10:03 
Karl Marx כתב:
גועל נפש איך אנשים פה שוכחים תוך שניה את מה שהיה רביב למועדון הזה במשך השנים האחרונות וברגע מתייצבים לצד חלאה שכבר הצהיר לא אחת על כוונתו להחזיר אותנו לימינו כצעצוע של בעל הון זה או אחר. ידידיה רפופורט הצליח: הוא עכשיו המועדון. הכבוד והמוניטין שלו אחד הם עם הכבוד והמוניטין של המועדון. ג׳יזס.

כל מילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 10:05 
הפועל כתב:
יובל כתב:
הפועל כתב:
ואם ידידיה תובע זה גם קצת מראה עליו. ואם יתבעו אותו מבית הדין על זה שהוא אמר שזה גוף הסברה של מכבי, מה אנחנו נחשוב על הדיינים? שכל הכבוד להם שמימשו את זכותם, או שהם חבורה של פקידים קטנוניים ומשועממים?

ואני אוסיף משהו מצחיק בתביעה של ידידיה: " רביב לימונד חצה קו אדום בהתבטאויותיו הזדוניות כנגד מרשי איש העסקים ובעלי הפועל ת״א, ידידייה רפפורט. האמירות אשר פוגעות הן בשמו הטוב והן במוניטין המשובחים של עסקיו "

:LOL2: :LOL2: :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 10:10 
Karl Marx כתב:

רגע, גם אני הייתי נגד השחרור של רביב משלל סיבות. תפריד בין הדברים.
זה לא מצדיק בכלל את האמירות של רביב ואת הרפש שהוא זרק על המועדון. ובוודאי לא מצדיק אמירות ספציפיות כלפי ידידיה ורמי שהן לטעמי הוצאת דיבה וטוב שידידיה תבע. אפשר לא להסכים עם מהלך ובמקביל לומר שההתבטאויות של רביב היו מכוערות (וגם צבועות. אם כל כך רע לו בהפועל למה רצה להישאר?).
זה שאתה לא מסכים עם השחרור לא צריך להצדיק את מה שרביב אמר. ממש לא
ושוב: הגיע הזמן שהפועל תגיד על הנושא בצורה ברורה את כל מה שהיא חושבת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 10:11 
ranjef כתב:
הפועל כתב:
יובל כתב:
הפועל כתב:
ואם ידידיה תובע זה גם קצת מראה עליו. ואם יתבעו אותו מבית הדין על זה שהוא אמר שזה גוף הסברה של מכבי, מה אנחנו נחשוב על הדיינים? שכל הכבוד להם שמימשו את זכותם, או שהם חבורה של פקידים קטנוניים ומשועממים?

ואני אוסיף משהו מצחיק בתביעה של ידידיה: " רביב לימונד חצה קו אדום בהתבטאויותיו הזדוניות כנגד מרשי איש העסקים ובעלי הפועל ת״א, ידידייה רפפורט. האמירות אשר פוגעות הן בשמו הטוב והן במוניטין המשובחים של עסקיו "

:LOL2: :LOL2: :LOL2:

מה בדיוק מצחיק פה? ידידיה רפפורט הוא איש עסקים, שעשה לא מעט כסף בחייו ויש לו מוניטין שאין כל סיבה שרביב לימונד יפגע בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 10:12 
אפשר לעשות סקר כמה אנשים חושבים שיש לו שם טוב.
אני חושב שהוא מכניס להפועל רק רע.
למרות הכסף וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 11:20 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
Karl Marx כתב:

רגע, גם אני הייתי נגד השחרור של רביב משלל סיבות. תפריד בין הדברים.
זה לא מצדיק בכלל את האמירות של רביב ואת הרפש שהוא זרק על המועדון. ובוודאי לא מצדיק אמירות ספציפיות כלפי ידידיה ורמי שהן לטעמי הוצאת דיבה וטוב שידידיה תבע. אפשר לא להסכים עם מהלך ובמקביל לומר שההתבטאויות של רביב היו מכוערות (וגם צבועות. אם כל כך רע לו בהפועל למה רצה להישאר?).
זה שאתה לא מסכים עם השחרור לא צריך להצדיק את מה שרביב אמר. ממש לא
ושוב: הגיע הזמן שהפועל תגיד על הנושא בצורה ברורה את כל מה שהיא חושבת.

רביב לימונד לא זרק שום רפש על המועדון. הוא כן זרק רפש על מי שמנהל אותו, שהם במקרה אותם אנשים שבמשמרת שלהם תמיד שחקנים אהובים אשמים בשחרור שלהם. אותם אנשים שהצליחו - כמו במקרה שלך - לייצר זיהוי מוחלט בין המעשים והמניירות שלהם לאינטרסים של המועדון (שיטת נתניהו). אני כמובן לא יכול להגיע לאסיפות העמותה מטעמים גאוגרפיים, אבל שמעתי מה שנאמר שם על רביב ואני לא קונה את זה לרגע. רמי כהן הוא אלוף העולם בהסברה משכנעת, אבל אני הפסקתי לקנות את הבלופים האלה כבר לפני כמה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 11:46 
זה מאוד קל לשבת רחוק , להיות ניזון מהתקשורת בלבד ולהכריז על הדברים כבלופים.
בערך כמו שאפשר להקשיב לBDS והלגיד - וואלה , זה נשמע הגיוני מה שהם אומרים...

אבל בפועל הדברים הם לא שחור ולבן (לא לכאן ולא לכאן) , אם כבר זיכרון קצר , אז אוהדים שחושבים שבלי רמי כהן יש בכלל הפועל כרגע , זה זיכרון קצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 12:21 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
זה מאוד קל לשבת רחוק , להיות ניזון מהתקשורת בלבד ולהכריז על הדברים כבלופים.
בערך כמו שאפשר להקשיב לBDS והלגיד - וואלה , זה נשמע הגיוני מה שהם אומרים...

אבל בפועל הדברים הם לא שחור ולבן (לא לכאן ולא לכאן) , אם כבר זיכרון קצר , אז אוהדים שחושבים שבלי רמי כהן יש בכלל הפועל כרגע , זה זיכרון קצר.

מאיפה אתה יודע מה מקורות המידע שלי? ומה הקשר ל- BDS עכשיו יא יצור?
כן, מכיר את התאוריה החביבה הזו של ״אם אין רמי כהן אין הפועל״. וואלה, לך תבנה לו פסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2019, 15:54 
אי אפשר לטעון כלפיי שלא ביקרתי את ההנהלה. גם במקרה הזה. ועדיין רביב ועוד איך זרק רפש על המועדון. ולא, אני ממש לא חושב שיש זהות בין המנהלים לבין המועדון. אבל ההתנהלות של רביב היא מקוממת מהרבה בחינות. ההתנהלות של ההנהלה בפרשה עקומה מהרבה כיוונים, החל מהארכת החוזה, ואז ההחלטה לחתוך את רביב עם כל ההשלכות הכלכליות וכו'. וגם כתבתי את זה. ועדיין, שחקנים שוחררו בצורות הרבה פחות נעימות מקבוצות אחרות וגם מהפועל ואני לא זוכר אותם מרססים ככה את המועדון (כן, את המועדון).
חבל מאוד שהפועל שותקת ולא מציגה את עמדתה. טעות קשה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 אוגוסט 2019, 13:16 
זה נכון שרביב טעה :
הוא טעה בכך שהוא התאהב במועדון , הצהיר על כך,
אמר בכל מקום ואפילו התנהג כך .
הוא אפילו הגיע לדרבים בכדורגל .
הוא אהב כל רגע להיות קשור למועדון .
זאת הבעיה , הוא לא התנהג כמקצוען אלא נתן לרגש להשתלט וזה גם מה שהוא עשה בראיון .
רביב יצא על מי שהכיר אותו הכי טוב ואז בגד בו .
רביב טעה , מישהו אחר ניצל את זה . איש עסקים .
לא יודע , אולי זה רק אני...אבל אם אותו איש עסקים ימשיך כך...אולי ביום מן הימים הוא ידליק משואה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 ספטמבר 2019, 03:42 
סמל אישי של המשתמש
אדומיניו כתב:
זה נכון שרביב טעה :
הוא טעה בכך שהוא התאהב במועדון , הצהיר על כך,
אמר בכל מקום ואפילו התנהג כך .
הוא אפילו הגיע לדרבים בכדורגל .
הוא אהב כל רגע להיות קשור למועדון..

חחחחח

ממש דמיאנו תומאסי. חינם אין כסף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 11:46 
על פי וואן: תביעת לימונד נגד הפועל קפצה ל-1.6 מיליון ש"ח. טוען להפרשי שכר בין התלושים שהומצאו למה ששולם בפועל וכי הינם: "בחזקת פיקטיביים"

https://m.one.co.il/mobile/article/19-20/2,620,5664,31129/346431.html?ref=hp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אוקטובר 2019, 13:11 
יופי ידידיה. כיף סה"כ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוקטובר 2019, 05:01 
סמל אישי של המשתמש
אם יפסקו לזכותו 50 אש"ח מעבר לפיצוי פיטורים הוא צריך לפתוח שמפניות בנמל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: