תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 מאי 2024, 22:19

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רביב לימונד
הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 13:24 
רביב צודק שאיבדנו את האידיאולוגיה של קבוצת האוהדים, אבל זה ממש ממש לא הסיבה לכישלונות שלנו שנה אחרי שנה.
נהפוך הוא, אני חושב שדווקא הנסיגה מהשחקן הישראלי (רישום 5 זרים, מתאזרחים רבים) דווקא מקדמת אותו בתור מועדון, החריטה על דגלנו שאנחנו מועדון שמתיימר לשתף כמה שיותר ישראלים הוא תמיד היה בדיחה ואני מקווה שזה ימשיך להתקדם לכיוון הזה גם בנושא של העמדה שלנו במנהלת.

דרך אגב, העונה היחידה הטובה שלנו בליגת העל כמעט נהרסה בגלל האידיאולוגיה המצ'וקמקת הזאת, שהיינו בעד החוק הרוסי כמו מפגרים ובסוף 2 ישראלים משמעותיים נפצעו לנו למשךחודש מה שהוביל להדחה מאכזבת בגביע ורצף הפסדים בליגה ולא יכולנו להעמיד סגל סביר.
שדווקא המאמן שלנו, הוא זה שבכל מקום אמר כמה החוק הרוסי הוא בדיחה.

קפטן הפועל תל אביב מתן נאור לאחר שפרש ''איבדנו את הדרך כשרשמנו 5 זרים'', ברגע שהוא הוציא את המשפט הזה מהפה איבדתי כל ההערכה אליו.
איזה מסר זה לילדים שמשחקים במחלקה ושומעים אותך אומר את זה?

את הדרך איבדנו בכל פעם שלא מיגרנו כיאה מקרי אלימות, או בכל פעם שהמועדון נתבע, או בכל פעם הוא לא שילם שכר לעובדיו.
לא כי רשמנו זר יותר, זר פחות.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 15:55 
יש לטעמי לא מעט קשקושים בדברים של רביב.
אבל אם עד היום התגובות שלנו היו לענין, התגובה לראיון הזה היא גועל נפש מזוקק. פשוט להקיא ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 16:12 
סמל אישי של המשתמש
שילך להזדיין, אפס מאופס.
חבל שהפועל הגונים מדי איתו ולא פותחים על כל החרא שאכלו ממנו, אולי ככה יותר אוהדים היו מבינים למה טוב שנפטרנו ממנו בכל מחיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 17:24 
אני מאמין שאנחנו כמועדון גדול, צריכה להיות לנו חשיבה על הדרך ולא רק על ההישג. אחד האמצעים זחינוך הנוער הוא הסמלים.
נרצה או לא (לטעמי נרצה) רביב כקפטן ושחקן ותיק של 6 שנים בקבוצה הוא סמל כזה. (למרות כל הטוענים על הנהלויות קלוקלות).
מאור היה כזה וגם ממנו נפרדו עם חריקות ודם רע, למרות שמאור הגיע אלינו בשנה השניה אחרי שנרשמנו מחדש!
אלה שנישחקנים שהיינו רוצים להכניס לגלריה של שחקני עבר גדולים.
לגיטימי שמועדון יעשה חישוב מסלול מחדש, אבל יש דרך והתנהלות. עצם כל הכביסה המלוכלכת הזאת בפרהסייה לא עושה לנו טוב.
היה צריך למצוא דרך איך עושים את זה באופן הכי נקי וללא כל המשקעים.
אני גם לא מבין איך נתנו לרביב שחרור ללא הסכם חתום שהייה מונע את כל הויכוח והבוררות בתקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 17:30 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
הוא אומר שם כמה דברים שלא הכי קשורים למציאות מבחינה מקצועית (מנקו הדבק המדהים, להשאיר את הווארד שפרש ומקי שהיה מגיע לאימונים מבוסם וכו'). אבל לא הכל שטויות. למשל הטענה של הפועל שלא צריך לפצות אותו על הויתור משנה שעברה כי "זה מגולם בהפרש בין החוזים" נשמעת קצת בבל"ת. גם לרמוז שהוא סתם נשאר 6 שנים רק בגלל הכסף לא נשמע הכי אמין. אני די בטוח שהיה יכול לאורך השנים למצוא קבוצות טובות יותר מהפועל שגם ישלמו יותר. גם בארץ וגם בחו"ל.

עכשיו כשאני שם לב לזה, זה בעצם נכון מאוד. אם הקיצוץ היה בתמורה לחוזה לעונה נוספת, והוא כן מקבל את החוזה לעונה הנוספת (כלומר משלימים לו מה-85 שהוא מקבל בנס ציונה ל-110 שהבטיחו לו), למה צריך גם להחזיר לו את הסכום שהוא קיצץ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 17:42 
יובל כתב:
הפועל כתב:
הוא אומר שם כמה דברים שלא הכי קשורים למציאות מבחינה מקצועית (מנקו הדבק המדהים, להשאיר את הווארד שפרש ומקי שהיה מגיע לאימונים מבוסם וכו'). אבל לא הכל שטויות. למשל הטענה של הפועל שלא צריך לפצות אותו על הויתור משנה שעברה כי "זה מגולם בהפרש בין החוזים" נשמעת קצת בבל"ת. גם לרמוז שהוא סתם נשאר 6 שנים רק בגלל הכסף לא נשמע הכי אמין. אני די בטוח שהיה יכול לאורך השנים למצוא קבוצות טובות יותר מהפועל שגם ישלמו יותר. גם בארץ וגם בחו"ל.

עכשיו כשאני שם לב לזה, זה בעצם נכון מאוד. אם הקיצוץ היה בתמורה לחוזה לעונה נוספת, והוא כן מקבל את החוזה לעונה הנוספת (כלומר משלימים לו מה-85 שהוא מקבל בנס ציונה ל-110 שהבטיחו לו), למה צריך גם להחזיר לו את הסכום שהוא קיצץ?

אם הבטיחו לו לצורך העניין להוריד את השכר בעונה הקודמת מ130 ל110 כתנאי להארכת חוזה, אז מבחינתו מגיע לו גם את ה110 אלף האלה (אני לא באמת יודע מה הסכומים) לעונה הזאת, וגם את השכר שהוא קיצץ, כי הסיבה שהוא קיצץ היא בעבור עוד עונה בהפועל - דרישה שלא התממשה.
נראה לי הגיוני שבסוף הצדדים ייפגשו באמצע, אם כי לדעתי לרביב יש סיכוי לא רע לקבל את כל הסכום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 17:47 
יובל כתב:
שילך להזדיין, אפס מאופס.
חבל שהפועל הגונים מדי איתו ולא פותחים על כל החרא שאכלו ממנו, אולי ככה יותר אוהדים היו מבינים למה טוב שנפטרנו ממנו בכל מחיר.

כן כן, תמיד יש את "החרא שאכלו ממנו" אחרי כל שחרור הזוי. מעניין שאנחנו תמיד אוכלים חרא מכל מי שאנחנו לא בסדר כלפיו. אולי הבעיה היא לא במי שהתלונן אלא בהנהלה שאחראית ליחסי אנוש מחורבנים עם יותר מדי אנשי צוות ושחקנים.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 17:57 
האדום הצורר כתב:
יובל כתב:
שילך להזדיין, אפס מאופס.

כן כן, תמיד יש את "החרא שאכלו ממנו" אחרי כל שחרור הזוי. מעניין שאנחנו תמיד אוכלים חרא מכל מי שאנחנו לא בסדר כלפיו. אולי הבעיה היא לא במי שהתלונן אלא בהנהלה שאחראית ליחסי אנוש מחורבנים עם יותר מדי אנשי צוות ושחקנים.

יש לי בעיה עם הרבה מהדברים שקורים בקבוצה הזאת, אבל בוא לא נשכח את התמונה המלאה, כן?
מדובר בקבוצה שהחזיקה את מתן נאור בסגל בערך שנתיים אחרי שהוא פרש מכדורסל בזמן שהוא עושה מניפולציות בתקשורת כדי שיתנו חוזה לעונה נוספת.
או למשל עבדה שלוש שנים ברצף עם דפקט כמו ארז אדלשטיין, ספגה את הלכלוכים שלו בתקשורת אחרי שעזב ולא לכלכה חזרה. כנ"ל עם פרנקו רק שאצלו הלכלוכים בתקשורת היו בזמן שהיה בקבוצה ולא אחרי שעזב.

נערך לאחרונה על ידי הוקיץ' בתאריך 01 אוגוסט 2019, 19:02, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 18:12 
נו וכל זה מקרי? שכל האנשים האלו שהגיעו להפועל בקול תרועה רמה או היו חלק ממנה המון שנים עוזבים בתחושת מרמור וטריקת דלת? זו גזירה משמיים?
ודרך אגב, להתנהג כמו פחי אשפה כלפי שחקן ואז כשאותו שחקן מגיב באופן טבעי בתוקפנות על האשפה ששפכו עליו, להגיד ש"הראיון הזה מוכיח למה רביב לא בהפועל", זה באמת לא הוגן (ועוד כשהסברתם בכל פורום אפשרי שמדובר בהחלטה של "ביזנס", איך אני שונא את המילה הזאת).

נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר בתאריך 01 אוגוסט 2019, 21:19, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 18:59 
סמל אישי של המשתמש
במקרה של אותם אנשים, בהחלט לא מקרי.
ארז אדלשטיין היה בהפועל 3 שנים רצוף שזה יותר ממה שהוא שרד בכל קבוצה בקריירה שלו. ב-13 השנים האחרונות, למעט אותם 3 שנים בהפועל, הוא שרד בדיוק 3 חודשים במכבי, היה מאמן נבחרת (שזו עבודה של חודש בשנה בלי בוסים ובלי יחסי אנוש שאפשר לתחזק או להחריב), ובשאר הזמן ישב בבית. הבעיות הנפשיות שלו ידועות לכל עולם הכדורסל.
לימונד, לפני שהגיע להפועל, חוץ משנתיים בתחילת הקריירה בירושלים, לא שרד באף קבוצה יותר מעונה אחת. ב-7 השנים לפני שהגיע להפועל הוא עבר קבוצה כל שנה וגם כן נחשב לשחקן עם אופי בעייתי. בהפועל הוא היה 6 שנים.

הפועל נתנה בית לאנשים שנזרקו מכל מקום, ואז כשהפועל מכילים אותם במשך שנים עד שהם ממאיסים את עצמם גם אצלנו, באים בטענות איך זורקים אנשים שהיו פה שנים והפועל הייתה בית בשבילם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 19:08 
סמל אישי של המשתמש
איזה גועל.
מכל הצדדים.

ממש מבאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 19:19 
סמל אישי של המשתמש
איך אתם אוהבים את זה.
איזה טיעון קסם. אם הדובוני אכפת לי הקסומים בהנהלה שלנו לא מוכנים לספר לנו על כל החרא שרביב האכיל את המועדון, כי הם בתוך הזון של להכיל את רביב ולהוציא הודעות מתונות ומפויסות כאלה לתקשורת, אולי תספר לנו אתה מה כל החרא שרביב עשה שגרם להמאסתו?
אני באמת מת לשמוע.
איך אוהבים במועדון שלנו לכלוכים שנאמרים ברמיזות וחצאי דברים מעורפלים בכל פעם שנפטרים משחקן. תמיד מגלים שהשחקן ההוא אהב מדי לשתות וההוא נהנה מדי מהמסיבות בתל אביב. מחכה כבר לשמוע את הסיפורים על רביב-סרטן-חדר-הלבשה-לימונד ואיך בגללו העיפו את כריס אוואנס.
ממש מפעל חסד הפועל תל אביב כדורסל. השאירו כאן את רביב 6 שנים רק כי רמי כהן הוא אמא תרזה. לא כי רביב היה לאורך רוב 6 השנים האלה בטופ של הישראלים בליגה, בשכר של חצי ורבע ממה ששחקנים כושלים והרבה פחות טובים הרוויחו בקבוצות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 19:25 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
איך אתם אוהבים את זה.
איזה טיעון קסם. אם הדובוני אכפת לי הקסומים בהנהלה שלנו לא מוכנים לספר לנו על כל החרא שרביב האכיל את המועדון, כי הם בתוך הזון של להכיל את רביב ולהוציא הודעות מתונות ומפויסות כאלה לתקשורת, אולי תספר לנו אתה מה כל החרא שרביב עשה שגרם להמאסתו?
אני באמת מת לשמוע.
איך אוהבים במועדון שלנו לכלוכים שנאמרים ברמיזות וחצאי דברים מעורפלים בכל פעם שנפטרים משחקן. תמיד מגלים שהשחקן ההוא אהב מדי לשתות וההוא נהנה מדי מהמסיבות בתל אביב. מחכה כבר לשמוע את הסיפורים על רביב-סרטן-חדר-הלבשה-לימונד ואיך בגללו העיפו את כריס אוואנס.
ממש מפעל חסד הפועל תל אביב כדורסל. השאירו כאן את רביב 6 שנים רק כי רמי כהן הוא אמא תרזה. לא כי רביב היה לאורך רוב 6 השנים האלה בטופ של הישראלים בליגה, בשכר של חצי ורבע ממה ששחקנים כושלים והרבה פחות טובים הרוויחו בקבוצות אחרות.

יום שני יש אסיפת עמותה, אני ממליץ לך לבוא ולשטוח את כל הטענות האלה ואני בטוח שתקבל תשובות טובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 19:52 
יובל כתב:
פרימו לוי כתב:
איך אתם אוהבים את זה.
אני באמת מת לשמוע.

יום שני יש אסיפת עמותה, אני ממליץ לך לבוא ולשטוח את כל הטענות האלה ואני בטוח שתקבל תשובות טובות.

ואני בטוח שכרגיל הוא ישמע רמיזות מעורפלות שבמוקדן "מי שצריך לדעת יודע", כשרביב לא שם להגיב לטענות שיעלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 20:24 
סמל אישי של המשתמש
כרגיל? בתור מי שמגיע כמעט לכל אסיפת עמותה, מעולם לא שמעתי שם תשובה בסגנון "מי שצריך לדעת יודע". גם אם אני לא מסכים לתוכן של חלק מהתשובות, התשובות שם תמיד מאוד כנות, גם בנושאים רגישים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:09 
יובל כתב:
כרגיל? בתור מי שמגיע כמעט לכל אסיפת עמותה, מעולם לא שמעתי שם תשובה בסגנון "מי שצריך לדעת יודע". גם אם אני לא מסכים לתוכן של חלק מהתשובות, התשובות שם תמיד מאוד כנות, גם בנושאים רגישים.

סבבה, אז בלי קשר להיותך תותח, וגם אם התשובות שם יהיו הכי כנות מבחינת הדוברים שאפשר, לקיים דיון כזה במעמד צד אחד כשרביב לא שם זה חסר ערך.
ועוד יותר חסר ערך לזרוק את הרמיזות הרגילות ברקע על "הסיפורים מחדר ההלבשה שרק יודעי דבר מכירים."

נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר בתאריך 01 אוגוסט 2019, 21:19, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:16 
אז זה לא סבבה לדבר על רביב בישיבת חברי עמותה כי הוא לא שם, אבל זה כן סבבה שרביב מלכלך על רמי וידידיה בערוץ הספורט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:17 
הוקיץ' כתב:
אז זה לא סבבה לדבר על רביב בישיבת חברי עמותה כי הוא לא שם, אבל זה כן סבבה שרביב מלכלך על רמי וידידיה בערוץ הספורט?

רביב הגיב למה שקרה, לא יזם אותו. תקן אותי אם אני טועה, כן? בעיניי לא הוגן להפוך את נקודת המבט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:19 
סמל אישי של המשתמש
השיט של רביב לימונד מעולם לא היה שייך לכדורסל או לחדר הלבשה.
יאללה נקסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:20 
שמוליקיפוד כתב:
השיט של רביב לימונד מעולם לא היה שייך לכדורסל או לחדר הלבשה.
יאללה נקסט.

מה זה אומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:24 
לא הבנתי מה הקשר בדיוק. אם זה הוגן לדבר בערוץ הספורט כשהצד השני לא שם (וגם אם מביאים את תגובת הצד השני, מן הסתם פורמט של ראיון הוא מאוד מוטה לכיוון המרואיין), אז זה בהחלט הוגן לחשוף דברים בישיבת חברי עמותה.
ואגב, רביב יכל לענות לגופו של עניין בלבד אבל הוא בחר לערב מיליון סיפורים מהעבר (רובם לא קשורים אליו בכלל), להיכנס בידידיה כולל ציון הסכום שהוא מכניס (מה שכנראה לא נכון אפילו) וכו', אז הוא די מזמין את הלכלוך חזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוגוסט 2019, 21:27 
הוקיץ' כתב:
לא הבנתי מה הקשר בדיוק. אם זה הוגן לדבר בערוץ הספורט כשהצד השני לא שם (וגם אם מביאים את תגובת הצד השני, מן הסתם פורמט של ראיון הוא מאוד מוטה לכיוון המרואיין), אז זה בהחלט הוגן לחשוף דברים בישיבת חברי עמותה.
ואגב, רביב יכל לענות לגופו של עניין בלבד אבל הוא בחר לערב מיליון סיפורים מהעבר (רובם לא קשורים אליו בכלל), להיכנס בידידיה כולל ציון הסכום שהוא מכניס (מה שכנראה לא נכון אפילו) וכו', אז הוא די מזמין את הלכלוך חזרה.

מי שבעמדת חולשה זה השחקן ולא המועדון. להפוך אותם לבעלי כוח שווה זה שוב, לא הוגן. לשחקן הובטח משהו, הפועל לא עמדה בו. השחקן נפגע, בעיניי בצדק. רביב הוביל אותנו והיה חלק מהותי מכל מה שהפועל ועכשיו שוחרר מהמועדון במפתיע נגד רצונו, מסיבות עלומות שעד עכשיו לא ממש הבנתי, וגם לא בטוח שהוא הבין. במסגרת כל זה נראה לי שלגיטימי שיתראיין בערוץ הספורט ויתבטא מתוך כאב. וכן, מה שאני מצפה מההנהלה של המועדון שלי זה שתכיל את הכאב שלו, ולא לשמוע את כל הזמירות הרגילות. זה לא איזה שכיר חרב שהגיע לפה ליומיים והלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רביב לימונד
הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 12:38 
"אני חושב שהפעילו עליו לא מעט לחץ מתוך הבית ודברים זלגו מהמערכת אליו. איך אני איתך שחלק גדול מההישג של הפיינל-פור היה בזכות רפי מנקו? בכל קבוצת כדורסל אתה צריך רפי מנקו, מישהו כזה שמוריד לחץ במגרש, מבין את המשחק, מנווט את החבר'ה, פחות חרמן על הסטטיסטיקה שלו ואחרים יכולים לקבל את שלהם. הוא טוב בחדר הלבשה, הוא מדביק קבוצה. זה לא מקרה שהוא הלך לאילת שהם היו מפורקים והם הגיעו בסוף לפיינל-פור"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 14:58 
[quote="Noam"]"אני חושב שהפעילו עליו לא מעט לחץ מתוך הבית ודברים זלגו מהמערכת אליו. איך אני איתך שחלק גדול מההישג של הפיינל-פור היה בזכות רפי מנקו? בכל קבוצת כדורסל אתה צריך רפי מנקו, מישהו כזה שמוריד לחץ במגרש, מבין את המשחק, מנווט את החבר'ה, פחות חרמן על הסטטיסטיקה שלו ואחרים יכולים לקבל את שלהם. הוא טוב בחדר הלבשה, הוא מדביק קבוצה. זה לא מקרה שהוא הלך לאילת שהם היו מפורקים והם הגיעו בסוף לפיינל-פור"[/quote]

די נו אין מצב שהוא אמר את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 15:10 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:
"אני חושב שהפעילו עליו לא מעט לחץ מתוך הבית ודברים זלגו מהמערכת אליו. איך אני איתך שחלק גדול מההישג של הפיינל-פור היה בזכות רפי מנקו? בכל קבוצת כדורסל אתה צריך רפי מנקו, מישהו כזה שמוריד לחץ במגרש, מבין את המשחק, מנווט את החבר'ה, פחות חרמן על הסטטיסטיקה שלו ואחרים יכולים לקבל את שלהם. הוא טוב בחדר הלבשה, הוא מדביק קבוצה. זה לא מקרה שהוא הלך לאילת שהם היו מפורקים והם הגיעו בסוף לפיינל-פור"

מעבר לדברים ההזויים שהוא מייחס למנקו, אילת ה"מפורקים" החזיקו ברצף של שמונה ניצחונות רצופים כשמנקו הגיע אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 19:18 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
Noam כתב:

מעבר לדברים ההזויים שהוא מייחס למנקו, אילת ה"מפורקים" החזיקו ברצף של שמונה ניצחונות רצופים כשמנקו הגיע אליהם.

אני מניח שהוא מדבר על הפעם הראשונה שבא לאילת, ב2017. הם לא הגיעו אז לפיינל פור, אבל אז באמת הוא הגיע כשהם היו אחרי פתיחת עונה נוראית, וסיימו את העונה במקום שני. עפו ברבע גמר אחרי 3-2 לראשל"צ

אני לא מזלזל אגב במה שאמר. יכול להיות באמת שיש דברים שרק שחקנים ומאמן רואים וכו'. אבל זה בטוח לא שווה את המחיר , הקרדיט, והדקות שמנקו קיבל. עם כל הכבוד לרביב (ויש לי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 19:33 
סמל אישי של המשתמש
opheaaa כתב:
יובל כתב:
הפועל כתב:

אם הבטיחו לו לצורך העניין להוריד את השכר בעונה הקודמת מ130 ל110 כתנאי להארכת חוזה, אז מבחינתו מגיע לו גם את ה110 אלף האלה (אני לא באמת יודע מה הסכומים) לעונה הזאת, וגם את השכר שהוא קיצץ, כי הסיבה שהוא קיצץ היא בעבור עוד עונה בהפועל - דרישה שלא התממשה.
נראה לי הגיוני שבסוף הצדדים ייפגשו באמצע, אם כי לדעתי לרביב יש סיכוי לא רע לקבל את כל הסכום.

אוקיי, אם הדרישה לא התממשה אז לא צריך להשלים לו את החוזה. אי אפשר גם לדרוש את החוזה שהובטח לו בתמורה לקיצוץ, וגם לדרוש את כספי הקיצוץ בחזרה כאילו הוא לא מקבל את החוזה שהובטח לו. זה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 19:33 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
יובל כתב:
Noam כתב:

אני מניח שהוא מדבר על הפעם הראשונה שבא לאילת, ב2017. הם לא הגיעו אז לפיינל פור, אבל אז באמת הוא הגיע כשהם היו אחרי פתיחת עונה נוראית, וסיימו את העונה במקום שני. עפו ברבע גמר אחרי 3-2 לראשל"צ

אני לא מזלזל אגב במה שאמר. יכול להיות באמת שיש דברים שרק שחקנים ומאמן רואים וכו'. אבל זה בטוח לא שווה את המחיר , הקרדיט, והדקות שמנקו קיבל. עם כל הכבוד לרביב (ויש לי)

נו, כמו שאמרת, ב-2017 הם לא הגיעו לפיינל-פור. ככה או ככה הוא ממציא עובדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 19:48 
סמל אישי של המשתמש
תשמע, ממציא עובדות זאת האשמה קצת מוגזמת. אם היה אומר "זה לא מקרה שהוא הלך לאילת שהם היו מפורקים והם הגיעו בסוף למקום שני" זאת לא היתה דוגמה טובה לטענה שלו? היתה דוגמה מעולה. אני חושב שאפשר לתת לו את הקרדיט שהבנאדם קצת התבלבל זה הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2019, 20:17 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
opheaaa כתב:
יובל כתב:
הפועל כתב:

אוקיי, אם הדרישה לא התממשה אז לא צריך להשלים לו את החוזה. אי אפשר גם לדרוש את החוזה שהובטח לו בתמורה לקיצוץ, וגם לדרוש את כספי הקיצוץ בחזרה כאילו הוא לא מקבל את החוזה שהובטח לו. זה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

אבל הוא קיצץ והאריך חוזה בשביל חוזה לעוד עונה בהפועל, לא בנס ציונה. לא נשמע לי מופרך שהוא חש מרומה שהוא קיצץ בשביל עוד עונה במועדון גדול,מועדון שהוא אוהב, ובעיר שהוא רוצה לגור בה - ובסוף הוא במועדון קטן ולא קשור במרחק שלושת רבעי שעה נסיעה. יכול היות (אפילו סביר לדעתי) שבית משפט יאמר שאין פה רהעה משמעותית בתנאים שמצדיקה החזרה של הקיצוץ, אבל לפחות בעיניי זה לא טיעון מונפץ שקשה לי להבין ברמה האנושית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: