תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 06 מאי 2024, 05:59

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רביב לימונד
הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 11:52 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
חתם בנס ציונה. טפי על כל מי שהיה מעורב בשחרור שלו.
תודה רביב :ROSE: על 6 השנים האחרונות. מדי עונה נקודת האור המקצועית הכמעט יחידה. אישית הרגע שהכי ישאר לי זה הסל ניצחון קוסט טו קוסט בין 2 גבוהים של ירושלים שפוצצו אותו בדרך לסל בפלייאוף בעונת רובינסון

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 14:12 
האסיסט שהוא נתן לאוונס בדרבי הראשון בהדר יוסף :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 15:45 
פרימו לוי כתב:
טפי על כל מי שהיה מעורב בשחרור שלו.

כפול 10.

שחקן ואדם מדהים, ולא לכל קבוצה, ולא בכל יום, מגיע מישהו כזה ונשאר למשך 6 שנים.
ישראלי שבעצם רוב השנים נתן יותר מהזרים.
תודה על הרבה רגעי אושר.
מלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2019, 19:50 
ranjef כתב:
שחקן ואדם מדהים, ולא לכל קבוצה, ולא בכל יום, מגיע מישהו כזה ונשאר למשך 6 שנים.
ישראלי שבעצם רוב השנים נתן יותר מהזרים.
תודה על הרבה רגעי אושר.
מלך.

כל מילה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 02:59 
על פי גידי ליפקין מאתר one:

https://m.one.co.il/mobile/article/18-19/2,620,1212,31129/339620.html?ref=hp

רביב לימונד שהפועל ת״א הודיעה על שחרורו עשוי להגיש תביעה נגד המועדון. השחקן אומנם חתם בעירוני נס ציונה לקראת העונה הבאה, אך אמור לקבל פיצוי מהאדומים כי היה לו חוזה עם הקבוצה לעוד עונה. ללימונד היה חוזה בעונה שעברה על גובה של 140 אלף דולר נטו, שירד במהלך העונה ל-110 אלף דולר תמורת חוזה לעוד עונה.

הקבוצה לבסוף החליטה לחתוך אותו והצדדים בשבועות האחרונים מנהלים מו״מ על גובה הפיצוי. יש הסכמה על פיצוי של כ-55 אלף דולר נטו, אך לימונד דורש להמשיך לקבל אוטו ודירה כפי שהיה לו בחוזה, והפועל  ת״א מתנגדת לכך בשלב זה. כאמור, בצד של השחקן החליטו לחכות עוד שבוע לקבוצה בטרם יעברו לפסים משפטיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 06:44 
beny כתב:

רביב לימונד שהפועל ת״א הודיעה על שחרורו עשוי להגיש תביעה נגד המועדון. השחקן אומנם חתם בעירוני נס ציונה לקראת העונה הבאה, אך אמור לקבל פיצוי מהאדומים כי היה לו חוזה עם הקבוצה לעוד עונה. ללימונד היה חוזה בעונה שעברה על גובה של 140 אלף דולר נטו, שירד במהלך העונה ל-110 אלף דולר תמורת חוזה לעוד עונה.

הקבוצה לבסוף החליטה לחתוך אותו והצדדים בשבועות האחרונים מנהלים מו״מ על גובה הפיצוי. יש הסכמה על פיצוי של כ-55 אלף דולר נטו, אך לימונד דורש להמשיך לקבל אוטו ודירה כפי שהיה לו בחוזה, והפועל  ת״א מתנגדת לכך בשלב זה. כאמור, בצד של השחקן החליטו לחכות עוד שבוע לקבוצה בטרם יעברו לפסים משפטיים.

פיצוי גבוהה שמחזק את דעתי שהשחרור היה מיותר.
110 חוזה. פיצוי 55. לא שווה להשקיע 55,000 דולר נטו(נניח הוצאת מעביד 130 אלף) ולקבל את רביב לעונה נוספת?
סתם זרקנו כסף לפח.

נערך לאחרונה על ידי idan7244 בתאריך 30 יולי 2019, 23:40, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 07:24 
idan7244 כתב:
beny כתב:

פיצוי גבוהה שמחזק את דעתי שהשחרור היה מיותר.
110 חוזה. פיצוי 55. לא שווה להשקיע 55,000 שח נטו(נניח הוצאת מעביד 130 אלף) ולקבל את רביב לעונה נוספת?
סתם זרקנו כסף לפח.

כרגיל - לא מפספסים את ההזדמנות לעשות את כל הטעויות האפשריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 07:29 
סמל אישי של המשתמש
55 אלף דולר, לא שקל...
אבל בגדול יש היגיון במה שאתה אומר. יוצא שעלות העסקה של שוכמן היא השכר שלו+פיצוי לגליל+פיצוי לרביב. זה פסיכי. יצא שבשביל להוריד אותו ב30 אלף דולר בשכר בעונה שעברה אנחנו הולכים לאבד פה סכום רציני. 55 שכבר הוסכם עליהם, עוד איזה ה25-30 על מכונית+דירה. זאת התנהלות על גבול פירמידה.
ועוד למועדון עם גרעון כמו שלנו. על פניו (אלא אם יש משהו שאנחנו לא יודעים) זה מהלך יותר חסר פשר אפילו מהשחרורים של באטל ואוונס שבסוף שילמנו עליהם באבואבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 20:37 
דולר ברור.
בכל אופן זה פשוט לא עושה לי שכל. לכן עלתה לי המחשבה שיש פה משהו מעבר לסכום כזה או אחר, כי 50,000 דולר לעונה הוא שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יולי 2019, 22:48 
שילמו פיצוי של 55 אלף דולר(עם פוטנציאל להגיע ל 80 עם סיפור הרכב והדירה) על חוזה של 130 אלף דולר.
אם היו מבקשים ממנו להוריד קצת במשכורת בשביל להישאר בוודאות הוא היה מסכים וגם אם לא, החלטה ביזיונית וזה אם מסתכלים נטו מקצועית.
מעבר לסיבה המקצועית יש עוד 1000 סיבות למה היה חייב להשאיר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 08:08 
אילת מחתימים את אבי בן שימול (בן אותו גיל כמו רביב) ל-3 שנים.
ורק אצלנו מעיפים את רביב לעזאזל, וכמובן משלמים לו את רוב החוזה בלי שישחק.
תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יולי 2019, 21:54 
חבר טוב שלי החליט לפני חודש שהוא מבטל חברות בעמותה (מהסיבות שלו שאני לא מסכים איתן, אבל מילא). אחרי שיצר קשר ונאמר לו שיבטלו, חייבו אותו בכל זאת. ביקש שיבטלו ולא ביטלו. רדף אחריהם בלי הפסקה ואחרי מייל זועם ובקשה מפורשת להפסקה סוף סוף זיכו אותו בחיוב.

מה הפואנטה? אין בהכרח, אבל נראה שמישהו שם פשוט לא יודע להתנהל כמו שצריך עם כספים ולא מכבד את מה שהצד השני זכאי לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 14:34 
יופי הפועל.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 55,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רביב לימונד
הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 14:42 
סמל אישי של המשתמש
מביש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 15:15 
סמל אישי של המשתמש
מחריד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 16:33 
סמל אישי של המשתמש
מאחל לו לקבל גם את מה שלא מגיע לו.
הנהלה בית שימוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רביב לימונד
הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 20:13 
מה היה שם? הלינק כבר לא קיים.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2019, 20:18 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
מה היה שם? הלינק כבר לא קיים.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
אכן כבר אין שם את הדיווח
יש אצל המתחרים
https://sports.walla.co.il/item/3250045

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 08:57 
סמל אישי של המשתמש
שמוליקיפוד כתב:
מאחל לו לקבל גם את מה שלא מגיע לו.
הנהלה בית שימוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 11:28 
אני מוכן להיות עם תקציב יותר נמוך, לחכות שיגיע משקיע שפוי, ולא להיות עם ידידיה, שכל יומיים יש איזה עניין איתו של תביעה של שחקן.
מי אמר עידן שאול ולא קיבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 11:52 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
אני מוכן להיות עם תקציב יותר נמוך, לחכות שיגיע משקיע שפוי, ולא להיות עם ידידיה, שכל יומיים יש איזה עניין איתו של תביעה של שחקן.
מי אמר עידן שאול ולא קיבל?

בגדול אני איתך, אבל צריך לקחת בחשבון שזה כנראה אומר, לפחות בטווח הקצר, חזרה לליגה השניה. הפועל מנוהלת כיום יומיומית מעשית בידי ידידיה, תלויה בו במידה חלקית בבניית התקציב, ומבחינת תזרים כספים תלויה בו כמעט לחלוטין.
ואני כבר לא יודע אם אפשר להחזיר את האמון והניצוץ לאוהדים כך שהעמותה תוכל לגדול משמעותית ולחפות על כך מבחינת דמי חברות ואטרקטיביות למשקיעים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 12:03 
חזרה לליגה השניה??
הוא משקיע מיליונים כל שנה מכיסו? אני בספק.
יש קבוצות עם תקציב יותר נמוך משלנו, ושורדות יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 12:24 
סמל אישי של המשתמש
הוא לא משקיע מיליונים ישירות, אבל המועדון מעשית מנוהל ברובו בניהול היומיומי דרכו. זה חוסך משכורות למועדון, אבל גם יוצר תלות מוחלטת בו (ומתבטא בסגנון ניהול מאד לא סימפטי שמתפוצץ לפעמים בפרשיות כמו זו של רביב כעת). ומעבר לכך הוא מסייע מאד בתזרים המועדון. בקבוצה כמו אשדוד או גלבוע אם יש פער שצריך פתאום 50 אלף שקל מחר כי ההקצבות התעכבו, או תכננו לא נכון (או בכוונה תכננו לא נכון) אפשר לפנות לעירייה/מועצה. בהפועל אין עירייה. התקציב שלנו מתוכנן ומנוהל כל הזמן על הקצה, וכתוצאה צריך מישהו שישים כסף מדי פעם או לפחות יהיה ערב להלוואה.

בקיצור, הגענו (די בכוונה) למצב שמערכת היחסים עם ידידיה היא סימביוטית לחלוטין. אני לא מחובביו (וזה הדדי), אבל אני חושב שיהיה לנו מאד קשה להסתדר בלעדיו.

ואני גם אגיד עוד משהו - מן הסתם ידידיה לא פועל לבדו ועל דעת עצמו. רמי מן הסתם לא באמת מתרגש מסגנון הניהול הזה, וסיכוי טוב שהוא ימשיך בצורה חלקית לפחות עם ידידיה ובלעדיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 12:53 
אני מאוד אוהב את רביב ולמען האמת נמאס לחלוטין מכל הפרשיות האלו, אבל הוא מדבר שטויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 13:15 
אני מאוד אוהב את לימונד , הייתי רוצה שישאר, חבל לי מאוד שלא ואני מקוה שהוא ייקבל את כל המגיע לו מהפועל (ולא שום דבר מעבר לכך...).
יחד עם זאת , שטף הכתבות (שהופכות עכשיו להשמצות) בנושא שצצו בימים האחרונים בתזמון מושלם לתביעה שהוגשה מרגיש לי כמו מהלכים אינטרסנטיים של רביב ועורכי דינו לסחוט את הלימון , ואת זה, אני לא אוהב - בלשון המעטה.

לימונד לא שנה ולא שנתיים בכדורסל , הוא יודע (וידע כל הזמן) איך העסק הזה עובד , שלא יבלבל את השכל עכשיו.
למי שחושב שבמקרה כזה צריך לתת ללימונד את כל הפיפסים שהוא דורש - תפאדל , תביא את הכסף ותשלם על זה, אחרת , שיקבל את מה שמגיע לו ולא שקל יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 13:36 
הערב אצל האוזמן. https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 20490.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 14:16 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
אני מאוד אוהב את רביב ולמען האמת נמאס לחלוטין מכל הפרשיות האלו, אבל הוא מדבר שטויות.

אני מניח שהוא קצת מגזים עכשיו בשיל התביעה. אבל הבסיס (קיצוץ בחוזה תמורת חזוה לשנה הבאה) נשמע לי מאד מאד הגיוני ואופייני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 14:50 
התנהלות ביזיונית.. אין פלא שמספר חברי העמותה והמנויים יורד משנה לשנה.
אין בן אדם בקהל שלא אהב את רביב לימונד ולא רצה לראות אותו מסיים קריירה פה. אז למה זה לא קרה? למה לפחות לא הציעו לו משהו כדי להישאר?
קבוצה הישגית זאת תשובה גרועה לשאלות האלה במיוחד אחרי שראינו איזה נזק כלכלי זה עשה לנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 15:14 
הפועל כתב:
הוקיץ' כתב:

אני מניח שהוא קצת מגזים עכשיו בשיל התביעה. אבל הבסיס (קיצוץ בחוזה תמורת חזוה לשנה הבאה) נשמע לי מאד מאד הגיוני ואופייני

אני לא מדבר על זה. זה אכן נשמע הגיוני ולא סתם אמרתי שנמאס מכל הפרשות האלו והסגנון הכללי.
אני מדבר על כל מה שהוא מקשקש שם לגבי ידידיה, ארז, מתן, פרנקו, אורי שלף ז"ל וכו'. בשורה התחתונה, היו אנשים שהוא אהב במועדון שהלכו ואנשים שהוא פחות אהב שנשארו. להגיד שזאת הסיבה שלא הצלחנו? נו באמת. אפשר לחשוב שעם אותם אנשים כן הצלחנו. המשך ישיר לחוסר המקצוענות שהוא הפגין בפרשת מנקו.

ואגב, זה מבאס אותי אותי לראות את רביב עוזב (בטח בצורה כזו), אבל מבחינה מקצועית מדובר בהחלטה נכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 יולי 2019, 15:26 
סמל אישי של המשתמש
א. רביב מלך :HEART2:
ב. לא עורך דין ולא מבין בחוזים. בין אם רביב צודק ובין אם אין בתביעה כלום, כל התיאור שלו את השתלשלות העניינים מעורר בחילה וקבס ועושה חשק לשיר לידידה להצטרף לשימון. בין אם הפרטים המדויקים של החוזה נכונים או לא, לא רואה סיבה לא להאמין לרביב שכך דיברו איתו וכך התנהלו איתו. גועל נפש.
ג. כמו שכתב כאן ranjef, מעדיף כל שנה לסיים במקום 9 מאשר להיות עם ראשי קבוצה חלאות כאלה.
ד. ביזנס בתחת שלי ידידיה. אם הפועל בשבילך היא ביזנס אז תזדיין מכאן מהר, גם במחיר של ירידה בהישגיות ואפילו ירידת ליגה. לפחות כמות התביעות על הפרת חוזה תרד משמעותית.
ה. ההודעה המקסימה הבאה:
ציטוט:
מהפועל ת"א נמסר בתגובה: "הפועל תל אביב אוהבת ומכבדת את רביב לימונד ואין לנו עניין להיכנס איתו לעימות תקשורתי. למרות האמור לעיל, איננו יכולים לעבור לסדר היום על ההתייחסות של רביב לנושאים כגון בניית הסגל בהם מעולם לא היה מעורב, תפיסת העולם של העמותה (שמושתתת בין היתר על הרבה רוח התנדבות...) וחשוב מכך בעניין ההשקעות הכספיות של ידידיה רפפורט בקבוצה. נאמר בקצרה, שעל מנת לקבל החלטות בהפועל תל אביב נדרש להשקיע סכומים כפולים ומשולשים מאלו המייחס לימונד וללא השקעות אלה לימונד שהרוויח בהפועל סכומים גבוהים ככל הנראה כלל לא היה מגיע למועדון".

נראה כמו הודעה מטעם ידידיה החלאה אבל אם אתה אחראי לזה ברגר אז תתבייש. איף.
ו. לא ייאמן שככה נגמר הסיפור עם רביב לימונד. במועדון שהוא קבוצת אוהדים עם שחקן שהוא אהוב האוהדים. באמת לא להאמין.
ז. רביב תרם למועדון הרבה יותר מרפפורט
ח. רמי כהן חתיכת אפס גם כן
זהו הוצאתי את הקיטור שלי. אלף יריקות ומארות על ההנהלה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 81 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: