תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 20:27

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רביב לימונד
הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 17:29 
סמל אישי של המשתמש
מישהו יודע מה אשכרה קרה שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 17:43 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
עומרי קנדה כתב:
עוד פעם הקשקוש המקצועי, ראיתי כמה רחוק העזיבה של מתן לקחה אותנו, מי שלא מכבד את עברו לא יהיה לו עתיד.

שמע אתה פסיכופת.
מישהו שנחת מהירח וקרא את ההודעה שלך יכול לחשוב שלקחנו 5 דאבלים עם מתן וכשהוא הועזב (באיחור של שנתיים דרך אגב) יצאנו לרצף של אי עליות לפלייאוף.

מזכיר לך שעם מתן לא הגענו בחיים לפיינל פור בקדנציה האחרונה, עונתו האחרונה הייתה הכושלת ביותר שלנו, ועונה אחרי שהוא עזב הגענו למעמד השיא שלנו.

השיקול פה צריך להיות רק מקצועי, אין מקום לתת לאנשים חוזים רק כי הם לבבות, על אחת כמה וכמה אם אתה לא מועדון עם תקציב מנופח.

אני מודה לך על אבחון הפסכיאטרי, שלח לי מרשם לכדורים בפרטי.

יש ועוד איך מקום בעיני לכבד שחקנים שנתנו הרבה בשביל המועדון ולא לזרוק אותם רגע לפני פרישה, זאת המהות של מועדון שהוא לא רק קבוצה.
מתן ספציפית בחר לרדת לליגה חצי מקצוענית, רביב להערכתי יישאר בליגת העל, זה שזה לא יהיה בהפועל זה עצוב ובעיני זה עוד דוגמא לויתור על כל הערכים שלנו לטובת הצלחה מקצועית, כן כן, ערכים, לפני הצלחה מקצועית, כבוד להיסטוריה שלנו ולאנשים שעשו אותה, הרבה לפני חשיבה על העתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 17:47 
רביב חלק אינטגרלי מהסמלים הגדולים ששיחקו בהפועל. גם כשחקן אדיר, ולא פחות - כאישיות, כספורטאי.
אני זוכר עד היום את היום שבו הודיעו שהוא חתם, איזה אושר זה היה. הוא צריך לסיים את הקריירה שלו בהפועל. נקודה.
ואם זה לא יקרה - זה בושה לנו כמועדון, ובעיקר להנהלה הזאת, שמרוב שרודפת סביב הזנב של עצמה, היא מאבדת הכל בדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 18:00 
סמל אישי של המשתמש
מה קרה לסיכום לעונה הבאה? מה זה החרא הזה? אם היה מתנהל עכשיו בסוף העונה מו"מ, ורביב היה מבקש יותר מדי זה עדיין היה מבאס אותי מאוד שהוא לא נשאר אבל הייתי מבין.
אבל כבר הושג סיכום על חוזה לעונה הבאה אז וואט דה פאק. אם זה בגלל שבית הלחמי רוצה להביא במקומו איזה שוכמן שילכו שניהם להזדיין בחזרה לאולם המתנס ממנו באו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 18:10 
קיוויתי שתמצא הדרך להשאיר את רביב בשכר מופחת.
באסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 18:28 
סמל אישי של המשתמש
נזרקו פה הרבה דברים לא נכונים.
אני מזכיר לכם שאותו רמי כהן שמנהל עכשיו את הפועל, גם ניהל את הפועל לפני שלוש וארבע שנים, כשהחליט להשאיר פעמיים את מתן נאור - בשכר לא קטן בכלל - למרות יכולת רעה מאוד ובלי צידוק מקצועי, וגם כפה את המהלך הזה על מאמנים שלא רצו אותו בקבוצה. אז אני בטוח שיש סיבה טובה מאוד לכך שרביב לא נשאר למרות שמבחינה מקצועית הוא עדיין ברמה מספיק טובה (אם כי לדעתי האישית, זה לא אסון גדול שהוא עוזב).
וקצת פרופורציות - אף אחד לא זורק את רביב לרחוב, מדובר בשחקן בן 34 שהרוויח בשלוש השנים האחרונות שכר בסדר גודל של 140 אלף דולר נטו לעונה. הוא הרוויח מהזיווג הזה לא פחות מאיתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: רביב לימונד
הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 19:23 
לא הבנתי מה הקשר בין מתן לרביב?
בגלל מה שעשו עם מתן זה מצדיק את המהלך מול רביב? אחרי שסיכמו איתו לעונה הבאה?
ומה זה 140 אלף דולר?
אני רואה מה מרוויחים ישראלים בשנים האחרונות כמו יוגב אוחיון, ליאור אליהו, אלישי כדיר, יונתן שולדברנד, רפי מנקו ירום הודו - וזה רק מחזק את זה שרביב, עם היכולת שנתן פה שנים באופן רציף, שיחק פה בחצי חינם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 19:42 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
ומה זה 140 אלף דולר?
אני רואה מה מרוויחים ישראלים בשנים האחרונות כמו יוגב אוחיון, ליאור אליהו, אלישי כדיר, יונתן שולדברנד, רפי מנקו ירום הודו - וזה רק מחזק את זה שרביב, עם היכולת שנתן פה שנים באופן רציף, שיחק פה בחצי חינם.

הקשר בין מתן לרביב זה שאם את מתן נאור השאירו למרות שהוא הציג יכולת של ליגה לאומית, כנראה שאת רביב (שבעיני נתן להפועל יותר מאשר מתן נאור) שנתן מספרים יפים ועדיין מסוגל להתמודד בליגת העל, לא זורקים כי הוא זקן וגרוע.
והסיכום לעונה הבאה זו המצאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 19:49 
מתן עזב בזמן. זה שהוא רצה להישאר עוד היה מוגזם מצידו. הוא קיבל לפחות עונה אחת פרס על היותו אדום בנשמה, ובצדק.
רביב לימונד זה סיפור אחר. הוא עדיין בכושר משחק מצויין, הוא כבר לא בשיאו אבל יש רק 5 ישראלים טובים ממנו, ואף אחד מהם לא יבוא אלינו במחיר כפול.
נכון שבשנה הבאה אין חוק רוסי, ואפשר רק ישראלי אחד בחמישיה (איפה בנקס? מה עם האוול?) אבל אם תומר גינת עוזב לספרד או למקקי (ישלמו כמה שירצו ויזכו בבוררות...) אנחנו נשארים עם ים מדר. מה עם 5 עברות?
אבל כל זה לא העיקר.
העיקר שאנחנו צריכים קבוצה שלנו, שנוכל להזדהות איתה, עם סמלים מעבר למצויר על החולצה. רביב הוא סמל. גינת עם ישאר, יהיה סמל בעוד שנתיים. אני לא יכול להזדהות עם רכבת של זרים שמתחלפת פעמיים בשנה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 19:56 
אולי זה קשור להתנהלות שלו בסגאת מנקו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 20:21 
סמל אישי של המשתמש
מעניין מה עובר לתומר גינת בראש כשהוא רואה מהלך כזה, באותה עונה שגם זרקו את החבר שלו מנקו כי לא סיפק מייד את הסחורה.
אפס סבלנות, אפס הכרת תודה, אפילו עונת פרישה אי אפשר להשאיר אצלנו סמל בסדר גודל של לימונד??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 20:34 
Keisar88 כתב:
מעניין מה עובר לתומר גינת בראש כשהוא רואה מהלך כזה, באותה עונה שגם זרקו את החבר שלו מנקו כי לא סיפק מייד את הסחורה.

אולי מה שעובר לתומר גינת בראש זה שבאסה שרביב עוזב, אבל הוא מבין שהוא הישראלי הבכיר וכנראה שיציעו לו חוזה משודרג (למרות שבכל מקרה כנראה יקבל הצעה גבוהה יותר ממקום אחר).
כולם פה זורקים הערות לאוויר מבלי שיש להם משוג כמה הציעו וכמה רביב רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 21:36 
וואו, איך זה עובר בכזה שקט?
הוא לא סוג של אלוהים בהפועל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 22:06 
בושה וחרפה אם הוא עוזב!
חייבים להגיע איתו לסידור כספי ולהשאיר.
והדברים נאמרים עוד מבלי לציין את היכולת הטובה ושהוא נכס למועדון עדיין בגילו!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 22:30 
לא משנה באילו סיבות, ומה החלק של רביב בעניין אם בכלל. זה עדיין עצוב, התרגלתי לראות את רביב על הפרקט ומקצועית הוא הרוויח ביושר להישאר עוד עונה לפחות.
זה מרגיש כ"כ מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 22:31 
יובל כתב:
ranjef כתב:
ומה זה 140 אלף דולר?

הקשר בין מתן לרביב זה שאם את מתן נאור השאירו למרות שהוא הציג יכולת של ליגה לאומית, כנראה שאת רביב (שבעיני נתן להפועל יותר מאשר מתן נאור) שנתן מספרים יפים ועדיין מסוגל להתמודד בליגת העל, לא זורקים כי הוא זקן וגרוע.
אם הסיכום הוא המצאה למה מבטיחים שיעמדו במחויבויות כלפיו אם לא ימצא קבוצה? איזה מחויבות יש אם אין לו חוזה או סיכום?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2019, 23:51 
סמל אישי של המשתמש
אם אין פה בכלל שיקול כספי אלא רק החלטה מקצועית להחליף את רביב בפאקינג שוכמן כדי "להצעיר את הסגל" (כפי שעולה מחלק מהכתבות) זאת הזיה. צריך לבדוק את הבורקסים בישיבת הנהלה אם לא הכניסו להם משהו.
למען האמת גם אם זה קשור בכסף והם מקווים שתהיה קבוצה שתיקח את החוזה של רביב, ושוכמן מרוויח 50 אלף דולר פחות - עדיין הזיה.
אולי בכל זאת הכישלון המקצועי המתמשך כן קשור בהנהלה של חסרי מושג ולא רק במאמנים כושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 02:30 
איי איי איי זכרון קצר...
אם זה הדיון,
אז עם כל הכבוד וההערכה לרביב, מתן נאור תרם להפועל פי 7.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 05:20 
סמל אישי של המשתמש
מה מתכוונים לעשות אם גם תומר יעזוב?
הימור שלי באמצע השנה שוכמן יתברר שנתן את עונת השיא שלו כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 05:56 
רק שהתחליף שלו, שזה שוכמן, לא קרוב בכלל ללהיות תחליף הולם.
אנחנו זרקנו את מנקו באמצע העונה רק כדי קיץ לאחר מכן להביא שחקן בעל סט יכולות זהות, שנתן מספרים הרבה פחות טובים ממנו באותו כסף פחות או יותר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 09:28 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
ראיתי יותר מדי עונות את ארבעת הזרים המופלאים שהפועל הביאה.
מכל הגארדים שהיו (והיו איזה 80), רק מקניל וקרלון בראון היו ברמה שאתה יכול להגיד שזה אשכרה זר כמו שהתכוון המשורר.
כל השאר היו משמעותית פחות טובים מרביב, כולל העונה.

קראת לי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 09:39 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
יובל כתב:
ranjef כתב:
ומה זה 140 אלף דולר?

אם הסיכום הוא המצאה למה מבטיחים שיעמדו במחויבויות כלפיו אם לא ימצא קבוצה? איזה מחויבות יש אם אין לו חוזה או סיכום?

לדעתי זה קשקוש ואין שום הבטחה כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 09:55 
יובל כתב:
רדנקו כתב:
יובל כתב:
ranjef כתב:
ומה זה 140 אלף דולר?

על מה מבוססת דעתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 15:50 
בעיני השאלה היא לא רק הוויתור על רביב (שיש לו נימוקים מקצועיים הגיוניים כמו למשל שגינת יעלה בחמישייה עם ארבעה זרים, ולא בטוח שרביב בנוי לעלות מהספסל ולהיות שחקן משני וכו'. שוב, אפשר גם לא להסכים עם הטיעונים האלה), אלא העובדה שהפועל הולכת לשלם ככל הנראה לא פחות כסף ואולי אפילו יותר על שחקן פחות טוב (בלי קשר לכך שאני די משוכנע שהקהל יאהב את שוכמן מהרגע הראשון).
אם מוותרים על רביב בשביל בר טימור, נניח, זה היה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 16:17 
סמל אישי של המשתמש
אדום עתיק כתב:
יובל כתב:
רדנקו כתב:
יובל כתב:
ranjef כתב:
ומה זה 140 אלף דולר?

על מה מבוססת דעתך?

על סמך זה שזה נשמע כמו קשקוש ואין בזה שום היגיון. מודיעים לו שהוא משוחרר אבל אם הוא לא מוצא קבוצה (למה שהוא לא ימצא קבוצה?) יקחו אותו בכל זאת? אחרי שכבר בונים את הסגל ומסגרת תקציב? לכן זה נשמע לי כמו המצאה עיתונאית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 16:26 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
בעיני השאלה היא לא רק הוויתור על רביב (שיש לו נימוקים מקצועיים הגיוניים כמו למשל שגינת יעלה בחמישייה עם ארבעה זרים, ולא בטוח שרביב בנוי לעלות מהספסל ולהיות שחקן משני וכו'. שוב, אפשר גם לא להסכים עם הטיעונים האלה), אלא העובדה שהפועל הולכת לשלם ככל הנראה לא פחות כסף ואולי אפילו יותר על שחקן פחות טוב (בלי קשר לכך שאני די משוכנע שהקהל יאהב את שוכמן מהרגע הראשון).

שוכמן לא שחקן כזה יקר.
בגלבוע הוא שיחק עבור גרושים, שכר באמת מגוחך. משהו כמו 200 אלף שקל לעונה.
הוא לא שחקן שרודף אחרי ההצעה הכי גבוהה ואני חושב שהוא יהיה זול משמעותית מלימונד (בטח מה שרביב הרוויח עד העונה, וכנראה גם מה שרביב ידרוש עכשיו, למרות שלא בטוח שהוא יקבל את זה מקבוצה כלשהי).

אני גם לא חושב ששוכמן שחקן פחות טוב מרביב. אמנם המספרים שלו קצת פחות טובים (לא באופן משמעותי), אבל רביב הוא שחקן שחייב את הכדור בידיים שלו וחייב להיות חלק משמעותי במשחק ההתקפה, ולמרות המספרים שהוא מספק, אני לא שהוא מספיק טוב בשביל להוביל את משחק ההתקפה של קבוצה שמכוונת גבוה. אני מעדיף שחקן כמו שוכמן שיעשה מספרים פחות טובים אבל לא חייב להחזיק בכדור ולהיות כל כך דומיננטי, ושמי שיהיה דומיננטי הם שני גארדים זרים, בתקווה שיהיו ברמה גבוהה.

והנקודה העיקרית מבחינה מקצועית היא ששוכמן בן 24 ורביב בן 34 (יהיה בן 35 באוגוסט). זה גיל שבו שחקנים יכולים להיגמר בשנייה. אתה מגיע לעונה חדשה והם פשוט לא קיימים. רואים את זה המון, למעשה עם כל שחקן כמעט. ויש סיכוי טוב מאוד שזה יקרה עם רביב בעונה הבאה. לכן מבחינה מקצועית נטו אני חושב שזה טוב להיפרד בנקודת הזמן הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 18:56 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
purvis short כתב:

שוכמן לא שחקן כזה יקר.
בגלבוע הוא שיחק עבור גרושים, שכר באמת מגוחך. משהו כמו 200 אלף שקל לעונה.
הוא לא שחקן שרודף אחרי ההצעה הכי גבוהה ואני חושב שהוא יהיה זול משמעותית מלימונד (בטח מה שרביב הרוויח עד העונה, וכנראה גם מה שרביב ידרוש עכשיו, למרות שלא בטוח שהוא יקבל את זה מקבוצה כלשהי).

אני גם לא חושב ששוכמן שחקן פחות טוב מרביב. אמנם המספרים שלו קצת פחות טובים (לא באופן משמעותי), אבל רביב הוא שחקן שחייב את הכדור בידיים שלו וחייב להיות חלק משמעותי במשחק ההתקפה, ולמרות המספרים שהוא מספק, אני לא שהוא מספיק טוב בשביל להוביל את משחק ההתקפה של קבוצה שמכוונת גבוה. אני מעדיף שחקן כמו שוכמן שיעשה מספרים פחות טובים אבל לא חייב להחזיק בכדור ולהיות כל כך דומיננטי, ושמי שיהיה דומיננטי הם שני גארדים זרים, בתקווה שיהיו ברמה גבוהה.

והנקודה העיקרית מבחינה מקצועית היא ששוכמן בן 24 ורביב בן 34 (יהיה בן 35 באוגוסט). זה גיל שבו שחקנים יכולים להיגמר בשנייה. אתה מגיע לעונה חדשה והם פשוט לא קיימים. רואים את זה המון, למעשה עם כל שחקן כמעט. ויש סיכוי טוב מאוד שזה יקרה עם רביב בעונה הבאה. לכן מבחינה מקצועית נטו אני חושב שזה טוב להיפרד בנקודת הזמן הזאת.

מסכים עם כל מילה.

אבל זה מה שעצוב. זה מראה עד כמה החוקים החדשים הפכו את השחקן הישראלי לכזה שתפקידו לא להפריע לזרים.

זה רק מחזק את ההחלטה של קרפלס לרדת לליגה א.. פשוט לא יאמן שמכבי הצליחו להרוס את הענף עוד יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 19:03 
גם מנקו לא שחקן שחייב את הכדור בידיים, וזה לא מנע ממנו להפוך לאויב הקהל.
במה שוכמן עדיף עליו? 2 העונות שמנקו נתן באילת יותר טובות מכל עונה ששוכמן אי פעם עשה.

העונה הוא עשה מספרים זהים לשוכמן, למרות שהשני שיחק פי 2 יותר דקות, בקבוצה הרבה יותר מצליחה עם שחקנים טובים יותר ורחבה יותר.

שוכמן קולע 19% מזריקות שלקח בכדרור מכל טווח בעונה האחרונה, קלע 33% זריקות קאטץ אנד שוט ו28% ל3 סה"כ בנפח מחפיר של שלשה למשחק ב33 דקות.

מספר האסיסטים שלו לא רע זה נכון, אבל זה לא נובע מהיכולות שלו לשחק פיק אנד רול, או להגיב נכון לכיווץ של ההגנה כשהוא תוקף את הטבעת אלא בגלל משחק המעבר של הקבוצה שמגיע מסגנון המשחק של בית הלחמי.
לדעתי הסגנון הזה בעייתי למועדון עם קהל ולחצים, זה יכול לעבוד אולי במועדוני חסרי לחץ כמו גליל ובנבחרת עתודה, בהפועל זה משהו אחר.

דרך אגב, לא מבאס אותך ששחקן בגובה 1.91 לא אוחז כמעט באף תכונה של מוליך כדור? לא פיק אנד רול, לא קליעה מכדרור, אפילו את החדירות שלו הוא עושה רק לצד אחד.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 יוני 2019, 19:12 
סמל אישי של המשתמש
מנקו של אילת שיחק הרבה פחות דקות והיה הרבה פחות משמעותי.
מנקו של אילת הוא שוכמן. שחקן שמערתו המרכזית היא להיות על המגרש ולא להפריע. ככה יש עליו הרבה פחות לחץ.
מנקו של הפועל הוא שחקן מוביל. בורג מרכזי וחסר תחליף בחמישיה שאין עוד מלבדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 יוני 2019, 09:56 
סמל אישי של המשתמש
מה שיותר מעצבן בסיפור הזה
שאין שום עדכון רשמי מהקבוצה
ואין שום דיבור על פרידה יפה
הכל מכל אתרי הספורט השונים
ככה לא נפרדים משחקן שנתם המון למועדון
פשוט בדיחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 296 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 100 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: