תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 18:24

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: השלכת מצתים, כפכפים ושאר ירקות
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 11:35 
סמל אישי של המשתמש
כאילו, אי-אפשר להתאפק? שחקן מתגרה בכם ואתם חייבים להשליך עליו משהו?
אתם מבינים שהמועדון, שאתם מחזיקים בכספכם, בדמי מנוי וחברות בעמותה, יחטוף עכשיו קנס שהוא שווה ערך לכמה עשרות מנויים, ואולי חמור מכך?
כבר למדתם שלא פורצים למגרש, אז כל כך קשה להפנים שגם אם שחקן יריב מתגרה בכם, לא צריך לזרוק עליו משהו?
זה כל כך מסובך?!
באמת די, נמאס. גם בכדורגל, אגב.
הוא מעצבן אתכם - תקללו אותו, תשרקו לו בוז בכל נגיעה, תוציאו אותו משיווי משקל.
אבל די עם השלכת החפצים למגרש. די! :bang:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: השלכת מצתים, כפכפים ושאר ירקות
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 11:53 
שלא לדבר על הריסת המומנטום. הסיפור הזה הוציא את הקבוצה מפוקוס וחולון סגרו +12 בדקה וחצי בגלל הטמטום הזה.

לא מספיק הנזקים הכספיים והקנסות, עכשיו כבר אשכרה מחבלים במהלך המשחק. בכנות, מה שהולך ביציע שמאחרי הסל זו אחת התופעות הכי מגעילות שיש בספורט הישראלי כיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:05 
מעשה מטומטם של ילדים מטומטמים.
מילא זרקו פעם אחת פעמיים, השופטים די התעלמו, ואח"כ המשיכו והמשיכו כאילו בכוח רוצים לקבל את העונש והקנס והרדיוס והלך תדע מה.
חבורה של ילדים טיפשים שמשחקים אותה מגניבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:16 
לא חבורה ולא ילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:16 
סמל אישי של המשתמש
ranjef כתב:
מילא זרקו פעם אחת פעמיים, השופטים די התעלמו, ואח"כ המשיכו והמשיכו כאילו בכוח רוצים לקבל את העונש והקנס והרדיוס והלך תדע מה.
אשכרה!
השופטים באמת עשו מאמץ להתעלם כל עוד יכלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:25 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
ranjef כתב:
אשכרה!
השופטים באמת עשו מאמץ להתעלם כל עוד יכלו

גם השחקנים עזרו בזה.. כל פעם שזרקו מצת בנקס פשוט זינק אליו והעיף מהמגרש עוד לפני שהשופטים ראו..
בכל אופן באמת לא ברור למה לזרוק חפצים במשחק ספורט, בטח ובטח כשהקבוצה בריצה ושכולם יודעים שאחכ נקבל קנס ואז אותם זורקים יגידו שמחפשים אותנו ולמה קונסים אותנו.
מצד שני לא צריך לשפוך את התינוק עם המים, יציע 1 הוא ממש לא "אחת התופעות המגעילות בספורט" כמו שכתבו פה, להיפך. הוא יציע שדוחף את הקבוצה והשחקנים, מעצבן את היריבים ומוציא אותם מפוקוס.

נערך לאחרונה על ידי Keisar88 בתאריך 09 אוקטובר 2017, 12:30, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:29 
בעיני הוא אחת התופעות המגעילות. לא טוב בפסיק אחד מהיציע המזרחי. ומרוב שהוא מוציא את היריבים מפוקוס אלכסנדר נתן נגדנו משחק כמעט מושלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:31 
מסכים עם הביקורת. לו הדברים תלויים בי, לסלק אותם מהמגרש ולשלול את המנוי שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:46 
חבל שלא פזרו אתמול נעצים ביציאה משער 1 כדי שהמטומטם שזרק את הכפכפים (אפילו מהכפכף הראשון השופטים התעלמו עד שהמטומטם זרק את השני)
יסיים בבית חולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 12:47 
ואם כבר טמטום כזה, למה כשהקבוצה רצה במומנטום טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:02 
אתם יושבים בבית רואים בטלוויזיה ומעבירים ביקורת על כל העולם.
כששני מכביסטים באים ומתגרים בנו מתחת לסל, עושים חיוכים ופרצופים,טבעי שזה יגרור תגובה אלימה.
מה אתם מופתעים? איזה שיקול דעת יכול להיות לבן אדם כשפניני דופק לו חיוכים 7 מטר מהפרצוף שלו?
באוסישקין לא היה אומץ לאף אחד לעשות דבר כזה. צריכים להיות רעים בבית שלנו, קשוחים.
אם לא ישנאו לבוא לדרייב אין, לא עשינו כלום. ולפעמים צריך לשחק קצת מלוכלך. כמו שאנחנו שונאים לנסוע
לארנה ולנוקיה, צריך שאחרים ישנאו להגיע אלינו. כי בינתיים כל הקבוצות מגיעות לאיינשטיין ומקבלות יחס מדהים, קופה נוחה ונפרדת,
כרטיסים כיד המלך,
מעולם לא זרקתי דבר לפרקט/דשא (אולי גלילי נייר).
כל קהל נשאר לחגוג עלינו נצחונות יחד עם השחקקנים. איפה הימים שקבוצות היו מנצחות באוסישקין ועולות בלי מקלחת
ישירות מהפרקט לאוטובוס? אני אישית נורא אהבתי את זה. אהבתי את ההרתעה שיש לקהל שלנו, ההרתעה הזאת
גרמה למכבי לא לקלוע סל שדה רבע שלם וגרמה ליום המאושר בחיי (כן יותר מהאליפויות ברגל). הייתה אווירה מאד
עוינת כלפיהם באותו יום וזה מה שגרם להם לקפוא.
תפסיקו לשנות את כל העולם.שורה תחתונה, חבל שהמצתים לא פגעו לפניני ולאלכסנדר בראש.
בטח את מצפים שכל צהוב שרמוטה יבוא יעשה עלינו פוזות ויתגרה והאולטראס "יתאפק". לא עובד ככה ולא יעבוד ככה.
כל מי שבא אלינו ככה שיזרקו עליו מכל הבא ליד. הרי היה התייחסות של מישהו להתגרויות האלה?
לא השופטים, לא תקשורת, לא כלום. אם שחקן שלנו היה מתגרה ככה היה מקבל טכנית במקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:07 
1. כמו הרבה אחרים פה, ראיתי מקרוב מאוד ולא בטלוויזיה. אז תהיה רגוע.
2. לא זרקתי כלום מעולם, אבל קללות ושלל ברכות שמוציאות מהמשחק את היריב - הן מבורכות, עשיתי הרבה כאלה בהדר יוסף ממרחק אפס.
יש הבדל בין לעזור לקבוצה שלך, לבין להיות מטומטם ולפגוע בקבוצה שלך שאוספת שקל לשקל בהרבה זיעה, ואז לתת אותם פרס למושחתים מהאיגוד.
3. הדרייב אין וכל האולמות החדשים,לעולם לא יהיו כמו אוסישקין או הדר יוסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:16 
סמל אישי של המשתמש
זה מאוד נחמד, עד הפעם הזו שמצית תפגע במישהו לא נכון במקום הלא נכון,
והנה שוב ספורט 5 יהיו עם מיליון קליקים ביומיים של פסטיבל,
והנה שוב מירי נבו ואלי אילדיס יעשו ממך קציצות בהתאם להוראות,
והנה שוב קנס כספי,
והנה שוב 3 משחקי רדיוס עם אובדן הכנסות,
והנה והנה והנה.

אפקט ההתרעה הזה שאתה מתאר, גם אם הוא אכן קיים, ההשפעה שלו היא כאין וכאפס לעומת הסיכון שאתם שמים בו את הפועל כשאתם עושים את זה (אני לא מתכוון אליך ב"אתם" אלא לכל מי שעושה את זה, שאני בטוח שחלקם הניכר קוראים כאן). אנחנו לא קבוצה עם בעלים עשירים, אנחנו קבוצה שמעלה פוסטים על מתנדבים. אין לנו את הזמן ואת המשאבים להתמודד עם סיכונים כאלה. זה אולי יגרום לכם להרגיש פחות מגניבים כשתחזרו הביתה או בעמוד פייסבוק של ultras israel, אבל הפועל תהנה מזה ממש. תעשו קרנבל ביציע, תעודדו כמו חולים, תשרקו בוז מחריש אוזניים, תקללו כמה שבא לכם. זה יעשה את העבודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:18 
סמל אישי של המשתמש
אני לא מאמין שמישהו באמת מצדיק את זריקת החפצים הזאת...
שיתפוצצו פניני ואלכסנדר, זה טמטום וחוסר שליטה עצמית של מי שזורק עליהם משהו רק בגלל שהם מתגרים, ועכשיו בגלל הטמטום הזה נקבל עונשים יפים מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:28 
hapoel15 כתב:
א
מה אתם מופתעים? איזה שיקול דעת יכול להיות לבן אדם כשפניני דופק לו חיוכים 7 מטר מהפרצוף שלו?

אני חושב שהמשפט הזה ממצה את הכל.
בן אדם שאין לו שיקול דעת שיבוא עירום מצידי כדי שלא יוכל להשליך כלום (או עדיף שיישאר בבית).
אם המצית היה פוגע לפניני בראש היית מפסיד טכנית + 5 רדיוסים.
אתה מוכן לשלם כספית ומקצועית את ההשלכות של זה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:33 
תלמיקו כתב:
שיתפוצצו פניני ואלכסנדר, זה טמטום וחוסר שליטה עצמית של מי שזורק עליהם משהו רק בגלל שהם מתגרים, ועכשיו בגלל הטמטום הזה נקבל עונשים יפים מאוד

אני מקווה רק שהפעם ההנהלה תתעקש שאם יהיו עונשים - אז יציע אחד בלבד ייענש. היציע ממנו הושלכו החפצים.
והגיע הזמן לשים מצלמות מול היציע המדובר ולתעד את הנעשה בו כדי לתפוס את משליכי המצתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:45 
א.שום מפסיד טכני ושום חמישה רדיוסים.
ב.וכן. הבעיה בכם. שאתם מצפים מאוהדים של אולטראס שיתגרו בהם והם יהיו מאופקים.
אתם חיים בסרט, זה לא קורה בשום מקום בעולם, לא קרה בשום מקום בעולם ולא יקרה בשום מקום בעולם.
לכל קבוצה גדולה יש אולטראס (או ארגון אוהדים קיצוניים תחת שם אחר, היינו הך), והאולטראס הזה כשמו כן הוא,
קיצוני, ומביא את הקיצוניות בשני צידי המטבע. גם באהבה וגם בשנאה. זה לא ישתנה גם עוד אלף שנה, לנצח הבעיתיים נדבקים לבעיתיים, לנצח אנשים נגררים אחרי אחרים, לנצח האולטראס יהיו אנשים קצת פחות מחונכים משאר הקהל המתורבת.
זה אולטראס, זה מה יש, אין אולטראסים רגועים ומאופקים אז תפסיקו לצפות מהחבר'ה באולטראס הפועל להיות מאופקים, כי
זה לחיות בסרט ולהיות חסר כל מודעות.
זה המצב, יש לקבוצה הזאת אולטראס. הוא עושה טוב והוא עושה גם נזק, כמו כל אולטראס. אם הוא היה עושה יותר
נזק מאשר טוב, הוא לא היה קיים ממזמן.
מי שלא מתחבר, יכול ללכל לאהוד את נס ציונה. שם לא זורקים חפצים, וזה גם לא כזה רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 13:48 
סמל אישי של המשתמש
ילד. אתה חי בסרט. וזה סרט רע.
אין שום בעייה לגמור אולטראס.
באנגליה חיסלו חבורות חוליגנים שהאולטראס היו חבורת ילדות עם קוקיות לידם.
כדאי שתצא עכשיו מהסרט הזה, כי הוא נגמר לא טוב (ספוילר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 14:00 
פתיחת אשכול כזה בפורום הפתוח עושה נזק (הכפכפים אגב לא צויינו בשום מקום.), עדיף לרשום בפורום העמותה שם גם קוראים את זה האנשים הרלוונטים.

נועם שחם כתב:
בעיני הוא אחת התופעות המגעילות. לא טוב בפסיק אחד מהיציע המזרחי. ומרוב שהוא מוציא את היריבים מפוקוס אלכסנדר נתן נגדנו משחק כמעט מושלם.

כל התגובות שלך פה הן מתלהמות, ומראות על בעיה עמוקה יותר עם האנשים ביציע הזה, עוד מלפני. זה מרגיש שזה בא לך בנוח להתנגח בהן.
יציע 1 זה שער 5, ולהפך.
במרביתם זה אותם אנשים.
בוא נבטל את שניהם, ושיהיה לכם יופי של תיאטרון.
בלי שירים, בלי תפאורות שאנשים יוכלו להתענג עליהם (כמובן, שניה אחרי שהם מקללים את "הבבונים\אינדיאנים שמאחורי הסל").
בואו נעקור כל עידוד בגלל כמה מצתים, שחבל שלא לימדו את הטמבל ג'ו "לא יודע, לא אכפת לי" אלכזנדר.
שדרך אגב, המשחק הכמעט ביצים שלי שהוא נתן נגמר עם 5 עבירות, שבאו אחרי שהתחיל להתכסח עם הקהל. מהשנייה שהאפס הזה התחיל להתגרות בנו, הוא נתן שתי עבירות בשתי דקות.
למה אתם לא מתלוננים שהוא לא קיבל טכנית? למה אתם לא בוכים על זה שהוא תופס את הביצים שלו מול הקהל (אבוקסיס במדינו קיבל הרחקה על זה, אגב.).

purvis short כתב:
תלמיקו כתב:

אני מקווה רק שהפעם ההנהלה תתעקש שאם יהיו עונשים - אז יציע אחד בלבד ייענש. היציע ממנו הושלכו החפצים.
והגיע הזמן לשים מצלמות מול היציע המדובר ולתעד את הנעשה בו כדי לתפוס את משליכי המצתים.

בואו נעניש את כל היציע בגלל 10 דבילים, בוגר, עונש קולקטיבי כמו בכיתה ב'. זה בטח יעשה טוב.
יש מצלמות, נשמה, תסתכל למעלה קצת תראה שכל סנטימטר בערך יש מצלמה באולם הזה, זה לא סוד.

כולכם אגב, אומרים בואו ניקח את המנויים של זורקי המצתים, וואלק צודקים. אבל באותה הזדמנות אני רוצה לקחת מנויים של עוד כמה אנשים:
כל מי שזורק קונפטי/בלונים למגרש
כל מי שמקלל את השופטים
כל מי שלא שר את התקווה
כל מי שמפריע לו המעודדות (היי! זה חוק של המנהלת! בלי מעודדות יש קנס!)
כל עיתונאי שמחזיק מנוי
כל עיתונאי שמחזיק בחבר עמותה.
ובכללי (על פי רוחכם כמובן) את המנוי של כל מי שלא מסכים איתי.

בחיי לא זרקתי שום דבר למגרש מעבר לקונפטי/בלונים. אני יושב ביציע 1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 14:02 
לא זכור לי שבאוסישקין נדרשה זריקת חפצים לפרקט כדי לייצר את אותה הרתעה שאתה מדבר עליה, יתרה מזאת לא זכורה זריקת חפצים (בטח שלא באופן תדיר שכזה) באוסישקין.
אין לזה שום מקום , ולא משנה כמה "קיצוני" האוהד באולמות/מגרשי ספורט, זה רק עוד אחד מרשימה ארוכה של אירועים שגרומת לאנשים לא לבוא וחמור מיכך, לא להביא ילדים למשחקים.
וזה לטעמי חמור בהרבה שאוהדים לא באים בגלל התנהגות חלק מהקהל מאשר כמה תזוז השערה הימנית על הביצה השמאלית של גיא פניני (ובוא אני אגלה לך סוד , זה לא מזיז לו, להפך הוא נהנה מזה, בגלל זה הוא מתגרה...).

אני בהחלט בעד שבפעם הבאה שאירוע כזה יקרה היציע הזה יפונה מכלל יושביו באותו הרגע, אבל לצערי לאף אחד אין את הביצים לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 14:05 
אהרל'ה כתב:
פתיחת אשכול כזה בפורום הפתוח עושה נזק (הכפכפים אגב לא צויינו בשום מקום.), עדיף לרשום בפורום העמותה שם גם קוראים את זה האנשים הרלוונטים.

נועם שחם כתב:

כל התגובות שלך פה הן מתלהמות, ומראות על בעיה עמוקה יותר עם האנשים ביציע הזה, עוד מלפני. זה מרגיש שזה בא לך בנוח להתנגח בהן.
יציע 1 זה שער 5, ולהפך.
במרביתם זה אותם אנשים.
בוא נבטל את שניהם, ושיהיה לכם יופי של תיאטרון.
בלי שירים, בלי תפאורות שאנשים יוכלו להתענג עליהם (כמובן, שניה אחרי שהם מקללים את "הבבונים\אינדיאנים שמאחורי הסל").
בואו נעקור כל עידוד בגלל כמה מצתים, שחבל שלא לימדו את הטמבל ג'ו "לא יודע, לא אכפת לי" אלכזנדר.
שדרך אגב, המשחק הכמעט ביצים שלי שהוא נתן נגמר עם 5 עבירות, שבאו אחרי שהתחיל להתכסח עם הקהל. מהשנייה שהאפס הזה התחיל להתגרות בנו, הוא נתן שתי עבירות בשתי דקות.
למה אתם לא מתלוננים שהוא לא קיבל טכנית? למה אתם לא בוכים על זה שהוא תופס את הביצים שלו מול הקהל (אבוקסיס במדינו קיבל הרחקה על זה, אגב.).

purvis short כתב:
תלמיקו כתב:

בואו נעניש את כל היציע בגלל 10 דבילים, בוגר, עונש קולקטיבי כמו בכיתה ב'. זה בטח יעשה טוב.
יש מצלמות, נשמה, תסתכל למעלה קצת תראה שכל סנטימטר בערך יש מצלמה באולם הזה, זה לא סוד.

כולכם אגב, אומרים בואו ניקח את המנויים של זורקי המצתים, וואלק צודקים. אבל באותה הזדמנות אני רוצה לקחת מנויים של עוד כמה אנשים:
כל מי שזורק קונפטי/בלונים למגרש
כל מי שמקלל את השופטים
כל מי שלא שר את התקווה
כל מי שמפריע לו המעודדות (היי! זה חוק של המנהלת! בלי מעודדות יש קנס!)
כל עיתונאי שמחזיק מנוי
כל עיתונאי שמחזיק בחבר עמותה.
ובכללי (על פי רוחכם כמובן) את המנוי של כל מי שלא מסכים איתי.

בחיי לא זרקתי שום דבר למגרש מעבר לקונפטי/בלונים. אני יושב ביציע 1.

:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 14:06 
כמו כן:
קליק, קליק, גינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 14:08 
Noam כתב:
כמו כן:
קליק, קליק, גינוי.

סכם לי בבקשה באות אחת
מ'
תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 14:09 
לא שאני מסכים או מעודד את האלימות שפוגעת פיזית בשחקנים, אבל אם אתם רוצים להיות אולטראס קיצוניים, תעשו את זה מחוץ למגרש, ובאחריותכם האישית.
מה שקורה בתוך המגרש הוא באחריות הקבוצה והיא נותנת עליו את הדין (וגם נדפקת בגדול בעקבות כך)
לכו תחכו לאוטובוסים של היריבות לפני ואחרי המשחק.. לכו תפוצצו חזיזים ומצתים ומה שבא לכם - כל עוד זה בשמכם ואתם נושאים על זה את האחריות.
אם מצית היה שורט את פניני, הכלב היה נופל ומתקפל מכאבים, התקשורת היתה אונסת אותנו, ואנחנו היינו במשחקים בלי קהל.

בוער לך לזרוק עליו מצית ולגרום לו לפחד לבוא?
חכה לו אחרי אימון... בכניסה לאולם...
קח אחריות ותתמודג אתה עם החוק.
אל תשתין על החוק ותתן לקבוצה להתמודד איתו.

בתוך האולם מקללים. נוהמים. מאיימים. מה לא...
אבל לא פוגעים. באף אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 15:18 
סמל אישי של המשתמש
אהרל'ה כתב:

לא יודע אם שמת לב, אבל אחד הכפכפים הובא כ'ממצא פורנזי' למשקיף המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: השלכת מצתים, כפכפים ושאר ירקות
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 15:35 
סמל אישי של המשתמש
אם אנחנו לא שמים זין על אף אחד והרתעה וכל השיט כיתה ה' הזה. אז מה הפחדנות הזאת לדבר על הדברים בפורום פתוח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 16:23 
סמל אישי של המשתמש
hapoel15 כתב:
כששני מכביסטים באים ומתגרים בנו מתחת לסל, עושים חיוכים ופרצופים,טבעי שזה יגרור תגובה אלימה.

בוא רגע נדבר על העולם האמיתי: פניני לא איש טיפש, רחוק מכך. הוא יודע טוב מאד מה הוא עושה: הוא מנסה להדליק את האוהדים שלנו, כדי לגרור תגובה אלימה, כדי שהוא יוכל לסחוט מזה כמה שיותר עונש להפועל/רווח לקבוצה שלו. פניני מתחנן שתזרוק עליו משהו. הוא מת שיפגע לו מצת בראש - כי זה אולי יכאב לדקה-שתיים, אבל ההנאה שהוא ישאב מהפסטיבל התקשורתי ומהעונשים לקהל שלנו תמשך שבועות, וכבונוס הוא יכול אפילו לנצח את המשחק באותו הרגע (בין אם בעבירות טכניות מוצדקות, או בהפסד טכני שוואלה, גם הוא די מוצדק).
אז בתכלס, כשאוהדים שלנו זורקים על פניני דברים כי הוא התגרה בהם - הם למעשה משתפים איתו פעולה. ואין סיבה בעולם שנקבל משת"פים של מכביסטים לקבוצה שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 16:34 
pelegs כתב:
hapoel15 כתב:

בוא רגע נדבר על העולם האמיתי: פניני לא איש טיפש, רחוק מכך. הוא יודע טוב מאד מה הוא עושה: הוא מנסה להדליק את האוהדים שלנו, כדי לגרור תגובה אלימה, כדי שהוא יוכל לסחוט מזה כמה שיותר עונש להפועל/רווח לקבוצה שלו. פניני מתחנן שתזרוק עליו משהו. הוא מת שיפגע לו מצת בראש - כי זה אולי יכאב לדקה-שתיים, אבל ההנאה שהוא ישאב מהפסטיבל התקשורתי ומהעונשים לקהל שלנו תמשך שבועות, וכבונוס הוא יכול אפילו לנצח את המשחק באותו הרגע (בין אם בעבירות טכניות מוצדקות, או בהפסד טכני שוואלה, גם הוא די מוצדק).
אז בתכלס, כשאוהדים שלנו זורקים על פניני דברים כי הוא התגרה בהם - הם למעשה משתפים איתו פעולה. ואין סיבה בעולם שנקבל משת"פים של מכביסטים לקבוצה שלנו.

המצתים נזרקו תחילה על אלכסנדר הבן כלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 17:00 
סמל אישי של המשתמש
אותו עקרון גם אם זה אלכסננדר.
זה לשחק בדיוק לידיים שלהם, לעשות בדיוק את מה שהם רוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2017, 17:08 
hapoel15 כתב:
אהבתי את ההרתעה שיש לקהל שלנו

"הרתעה"
גם עונשים אנחנו נקבל וגם גרמתם לאלכסנדר לתת את המשחק הכי טוב בקריירה שלו בארץ.
להרחיק את כל מי שיש לו קשר לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 82 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: