תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 08 מאי 2024, 04:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: NBA 2017-2018
הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 17:37 
שמע, נכנסת לאיזה לופ ואין לי ממש רצון לעודד אותך להמשיך בזה, אבל בכל זאת יש כמה נקודות שאני חייב להבהיר.
1. אין לי מושג מי ומה אתה, ה״התייחסות״ האישית שלי נובעת רק מהתגובה שלך כאילו לך יש איזה ידע פנימי על איך שמתנהלת קבוצת nba יותר מלאחרים פה, בא נגיד שעד שלא יוכח אחרת אני נוטה להאמין שאין לך (ואם המשמעות של זה לא ברורה לך , אז אחדד ואומר שהיה פה איזה ניסיון שלך להתנשא מעל הדיון כאילו אתה זה שמבין יותר מכל האחרים פה - את זה מאוד לא אהבתי ועל כן הגבתי).
2. ברור שיש לי דעה משלי, אם לא היה ברור לך אפרוש לך את זה חד משמעית , לדעתי דוראנט טוב מבאטלר בכל סיטואציה וכל קבוצה שלא תשים את שניהם בלי קשר לשום דבר אחר ועם קשר לכל דבר אפשרי. לדעתי דוראנט אחד מחמשת השחקנים הגדולים שראיתי משחקים בימי חיי, וכן , אני רואה כדורסל עוד מימי ג׳ורדן וקצת לפני.
3. ה״אנחנו״ שדיברתי עליהם זה כל מי שהגיב באשכול הזה שחושב שדוראנט טוב מבאטלר (בפער אדיר) ולא קונה את הנסיונות שלך לצייר את זה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: NBA 2017-2018
הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 17:57 
סמל אישי של המשתמש
אני לא מבין... דוראנט הוא אולי השחקן הטוב בהיסטוריה של משחק. הוא כמו לברון מכונת כדורסל מפלצתית ולא בכדי הוא מבחר כבר שנתיים ברציפות ל mvp של סידרת הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 19:12 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
.
2. ברור שיש לי דעה משלי, אם לא היה ברור לך אפרוש לך את זה חד משמעית , לדעתי דוראנט טוב מבאטלר בכל סיטואציה וכל קבוצה שלא תשים את שניהם בלי קשר לשום דבר אחר ועם קשר לכל דבר אפשרי. לדעתי דוראנט אחד מחמשת השחקנים הגדולים שראיתי משחקים בימי חיי, וכן , אני רואה כדורסל עוד מימי ג׳ורדן וקצת לפני.

3. ה״אנחנו״ שדיברתי עליהם זה כל מי שהגיב באשכול הזה שחושב שדוראנט טוב מבאטלר (בפער אדיר) ולא קונה את הנסיונות שלך לצייר את זה אחרת.

2. דעתך שגוייה. הכל תלוי סיטואציה בכדורסל ברמות הללו. בהכרח כאשר מדברים על שני שחקנים כאלו (ושוב אבהיר, אם לא הבנת עד עכשיו, שדוראנט הרבה יותר מוכשר אבל אין לו אופי של שחקן אליט)
דוראנט אחד מחמשת השחקנים הכי טובים שראית? הוא בכלל לא השחקן הכי טוב בקבוצה שלו. טופ 5 כישרון התקפי? בהחלט. שחקן כדורסל? אפילו לא קרוב. וזה לא רק אני הקטן שאומר זאת, תקשיב לכל פרשן/ איש מקצוע בליגה הזאת (חוץ מסטיבן א סמית׳, אל תקשיב לו)

לפי הגישה שלך, גם טי-מאק הוא טופ 5
ורגע לפני שאתה כותב לי שלמקגריידי אין אליפות ובטח שלא פיינלס MVP, תעצור ותיזכר שקיידי הצטרף ל73-9. אין טופ 5 בהיסטוריה שירשה לעצמו לעשות דבר כזה, אפילו לא לברון. קיירי אירווינג, שעם כל הכבוד הוא לא שחקן טופ 25 בהיסטוריה, יצא החוצה כדי לנסות לעשות זאת לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 19:36 
Jugband כתב:

2. דעתך שגוייה.

מפה והלאה כל מה שאתה כותב או אי פעם תכתוב לא מעניין אותי יותר.
זה שיש לך דעה , ושהיא שונה משלי לא הופכת את דעתי לשגויה , אתה יכול להמשיך להתנסח כאילו אתה הוא זה שיודע את האמת המוחלטת, זה לא הופך אותך לצודק.
למען האמת, זה רק מגחיך עוד יותר כל מה שאתה כותב.
אני יודע שיש הרבה מאוד פרשנים, מאמנים ושחקנים שמעריכים את דוראנט בערך ברמה שאני מעריך אותו ואני ממש לא צריך את ההסכמה (או אי ההסכמה) שלך לנושא הזה.
לסיום, רק אציין שההתערבות שלי בדיון הזה היא לא בשאלה האם דוראנט טוב מבאטלר או לא (השאלה הזאת מגוחכת בעיני...) , בחרתי להתערב בדיון הזה רק כהערה על ההתנסחות המתנשאת שלך , מאז רמת ההתנשאות רק הולכת ועולה, ואיתה כמו שכתבתי מידת הרלוונטיות שלך רק הולכת ויורדת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 20:08 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
שמע, נכנסת לאיזה לופ ואין לי ממש רצון לעודד אותך להמשיך בזה, אבל בכל זאת יש כמה נקודות שאני חייב להבהיר.
1. אין לי מושג מי ומה אתה, ה״התייחסות״ האישית שלי נובעת רק מהתגובה שלך כאילו לך יש איזה ידע פנימי על איך שמתנהלת קבוצת nba יותר מלאחרים פה, בא נגיד שעד שלא יוכח אחרת אני נוטה להאמין שאין לך (ואם המשמעות של זה לא ברורה לך , אז אחדד ואומר שהיה פה איזה ניסיון שלך להתנשא מעל הדיון כאילו אתה זה שמבין יותר מכל האחרים פה - את זה מאוד לא אהבתי ועל כן הגבתי).

אני לא רוצה לעשות אווטינג אבל כשתדע מי זה Jugband אתה תבקש ממנו סלפי וכרטיסים למשחקים של אוקלהומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 21:01 
וואלה , אין לי מושג, וגם לו אין עיניין שיהיה לי מושג כי הוא כותב ביוזר עלום שם.
אם הוא מתכוון להתנשא פה מעל מישהו , אם זה בצדק , שיכתוב מי ומה הוא (וגם אז, אני בספק אם אחשוב שיש לו זכות להתנשא מעל מישהו).
אחרת, כמו שכתבתי מקודם (כל עוד לא יוכח אחרת) דעתו פה שווה לדעת כל האחרים.
אגב, אם יש לבחור קשר כלשהו לאוקלהומה כמו שאתה מרמז, זה מסביר למה הוא מתייחס כמו שהוא מתייחס לדוראנט, אבל זה אומר שהוא לא ממש אובייקטיבי בנושא, וגם בהקשר הזה, אם אתה מגיב כל כך נחרצות לגבי משהו, שווה איזה גילוי נאות שאתה לא אובייקטיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2019, 23:34 
סמל אישי של המשתמש
מילפורד כתב:
Jugband כתב:

2. דעתך שגוייה.

מפה והלאה כל מה שאתה כותב או אי פעם תכתוב לא מעניין אותי יותר.
זה שיש לך דעה , ושהיא שונה משלי לא הופכת את דעתי לשגויה , אתה יכול להמשיך להתנסח כאילו אתה הוא זה שיודע את האמת המוחלטת, זה לא הופך אותך לצודק.
למען האמת, זה רק מגחיך עוד יותר כל מה שאתה כותב.
אני יודע שיש הרבה מאוד פרשנים, מאמנים ושחקנים שמעריכים את דוראנט בערך ברמה שאני מעריך אותו ואני ממש לא צריך את ההסכמה (או אי ההסכמה) שלך לנושא הזה.
לסיום, רק אציין שההתערבות שלי בדיון הזה היא לא בשאלה האם דוראנט טוב מבאטלר או לא (השאלה הזאת מגוחכת בעיני...) , בחרתי להתערב בדיון הזה רק כהערה על ההתנסחות המתנשאת שלך , מאז רמת ההתנשאות רק הולכת ועולה, ואיתה כמו שכתבתי מידת הרלוונטיות שלך רק הולכת ויורדת.

Dude, chill. דעתך שגוייה, לדעתי, כמובן.

מפה ועד אמת מוחלטת והתנשאות ? דווקא לטעמי אני מתנהל באופן די ענייני בשרשור הזה. ואגב, בהקשר ״המתנשא״, גם שם סייגתי וכתבתי ״כנראה״, מאחר ואני לא מכיר את האדם עמו אני מנהל את השיח.

אגב, אם אינני טועה או אינני מכיר, אין הרבה פרשנים/ מאמנים/ שחקנים שטוענים שדוראנט הוא שחקן טופ 5 בהיסטוריה (אני לא מכיר כאלו בכלל חוץ מסטיבן א סמית׳). כשרון התקפי? שוב, בהחלט. אין שחקן בליגה שלא אומר את זה בתשובה לשאלה who’s the hardest player to guard, אפילו ג׳ימי עצמו (כאליט דפנדר).

ועוד משהו קטן, שחקן טופ 5 בהיסטוריה לא מתנהל כפי שדוראנט מתנהל בהקשר התקשורתי (סושיאל מדיה ופרס), אבל זה לא קשור ליכולותיו ככדורסלן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2019, 04:37 
סמל אישי של המשתמש
בנתיים מנצחים את דנבר, ועוד ביום באמת חלש שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 21:51 
חסימה להיילייטס של ציון

https://youtu.be/tFIt3jbSsO4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2019, 22:28 
סמל אישי של המשתמש
אם בציון עסקינן:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יוני 2019, 21:49 
לא השקעתיתמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יוני 2019, 10:13 
סמל אישי של המשתמש
בתור אוהד סלטיקס, העיקר שניפטר מקיירי. כזה הרס לחדר ההלבשה לא היה לנו מעולם.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 08:32 
סמל אישי של המשתמש
עם כל הכבוד לטורונטו הסיפור הוא גולדן סטייט והפציעות.

אם קרי קולע את השלשה והולכים למשחק 7 זאת היתה תעודת עניות לטורנטו יותר מכל דבר אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 10:18 
פחחח

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 15:17 
סמל אישי של המשתמש
אוגוסטוס היל כתב:
פחחח

לא מבין מה הגיחוך.

בסופו של דבר זאת סידרת גמר שבה שני סופרסטרים של אחת הקבוצות אולי סיימו את הקרירה. עם כל הכבוד לטורנטו הסיפור הוא גולדן סטייט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 15:35 
סמל אישי של המשתמש
אף אחד לא באמת זוכר כוכביות. זוכרים מי האלופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 15:44 
סמל אישי של המשתמש
מישהו זוכר שקיירי וקווין לאב ישבו בחוץ?
מישהו זוכר שזאזא ווידא את ההריגה של קוואי?

כוכבית בתחת שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 16:42 
שמוליקיפוד כתב:
מישהו זוכר שקיירי וקווין לאב ישבו בחוץ?
מישהו זוכר שזאזא ווידא את ההריגה של קוואי?

כוכבית בתחת שלי.
בדיוק.
תוסיף לזה שמדובר בקבוצת אולסטארס שאחרי הסוויפ על פורטלנד עוד היו טענות שהם יותר טובים בלי KD (פחחחח). קליי סה"כ לא שיחק משחק ורבע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 17:43 
סמל אישי של המשתמש
וקאבון ובוגי.

הפועל איוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 19:34 
שאפו לטורונטו, אליפות מרגשת (ואני מחבב את הווריורס). שום כוכבית ושום נעליים. משחק 6 אדיר דרך אגב היה תענוג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 יוני 2019, 21:52 
סמל אישי של המשתמש
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 15 יוני 2019, 09:41 
סמל אישי של המשתמש
its-sick כתב:
אף אחד לא באמת זוכר כוכביות. זוכרים מי האלופה.

עם דוראנט וקלי סיימו קריריה יזכרו את זה לא פחות מאליפות של טורנטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 292 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: