תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 10 מאי 2024, 20:31

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 183 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סגל 2017/18
הודעהפורסם: 25 יוני 2017, 01:16 
כי די להרוס את האשכול של שחקני הפועל הישראלים

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סגל 2017/18
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 17:00 
עתידם של בלאט ונאור יוכרע עד לסוף השבוע.
הפועל תודיע עד סוף השבוע למתן אם ממשים את אופציית היציאה מהחוזה שלו, בלאט מועמד לחולון. אם יעזוב - בלאט יצטרך לשלם פיצוי שבהפועל מעריכים בכ-100 אלף ש"ח.

בנוסף:
לאיידן יש חוזה אצלנו לעונה הבאה. לאומי בכל מקרה לא ישחק אצלנו
http://sports.walla.co.il/item/3076472

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 18:14 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:
הפועל תודיע עד סוף השבוע למתן אם ממשים את אופציית היציאה מהחוזה שלו, בלאט מועמד לחולון. אם יעזוב - בלאט יצטרך לשלם פיצוי שבהפועל מעריכים בכ-100 אלף ש"ח.

בנוסף:

אני לא מבין למה צריך "לממש אופציית יציאה" עם מתן. למה פשוט לא למצוא לו תפקיד אחר במועדון. ישנה סיטואציה לא נוחה בהם לכולם ברור שהוא כבר לא שחקן ברמה לליגת העל, הוא כנראה עדיין לא מעכל את זה, אבל עדיין צריך לעשות את זה יפה.
לגבי בלאט, טעות לשחרר, בטח כשלאומי לא מוכן להגיע וזיו בנתיים רק אופצייה. עוד 3-4 שנים הוא מהשיראלים המובילים בליגה, בטח כשדור הישראלים של לימונד/אוחיון/אליהו וכו יפרשו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 19:08 
ממש מהישראלים המובילים בליגה. הוא יפתח ניתור, מהירות ובכלל יהפוך לשחקן על

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 19:12 
ואני מקווה שנוציא ללאומי את המיץ לפני שניתן לו לעזוב. אולי לשם שינוי נראה שאנחנו לא סמרטוטי רצפה ונחמד שחקן שחוזה אצלנו זה לא נייר טואלט.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 20:07 
Keisar88 כתב:
צור ש. כתב:

בנוסף:

אני לא מבין למה צריך "לממש אופציית יציאה" עם מתן. למה פשוט לא למצוא לו תפקיד אחר במועדון. ישנה סיטואציה לא נוחה בהם לכולם ברור שהוא כבר לא שחקן ברמה לליגת העל, הוא כנראה עדיין לא מעכל את זה, אבל עדיין צריך לעשות את זה יפה.

צריך לממש את אופציית היציאה מהחוזה כי מתן יושב על משכורת של ישראלי בכיר ואתה חייב להיפטר ממנה.
ירצו מתן והפועל שהוא ישמש בתפקיד ניהולי כלשהו? וולקאם, בשכר מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 23:31 
Keisar88 כתב:

לגבי בלאט, טעות לשחרר, בטח כשלאומי לא מוכן להגיע וזיו בנתיים רק אופצייה. עוד 3-4 שנים הוא מהשיראלים המובילים בליגה, בטח כשדור הישראלים של לימונד/אוחיון/אליהו וכו יפרשו.

לגבי בלאט לא מדובר על שחרור שלנו, פרנקו רוצה אותו, אלא על אופציית עזיבה שלו.

אבא שלו רוצה להעביר אותו לאילת, או לחולון שם המאמנים הם באשראם שלו.

אבל לאילת יש את נאור שרון שעשה עונה טובה, לדעתי הוא פחות מוכשר מבלאט אבל הוא כבר הסתגל לקבוצה. לחולון יש את רועי הובר (ששייך לירושלים כמו שלאומי שייך לנו, אבל אמור להמשיך בחולון עוד שנה) שנתן עונה טובה עם אחוזי קליעה טובים. הוא פתח החמישיה בחלק גדול מהעונה ושחקן לא פחות טוב מבלאט.

כך שנראה לי שבסוף בלאט ישאר בהפועל. אם לא ישאר כנראה יגיע יפתח זיו שבעל פוטנציאל גדול יותר וזה אפילו שדרוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 23:34 
אני מקווה מאוד שהוא יישאר.
אגב, מה לדייוויד ולאילת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 23:42 
Noam כתב:
אני מקווה מאוד שהוא יישאר.
אגב, מה לדייוויד ולאילת?

קטש באשראם שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יוני 2017, 23:53 
וואו, ככה מחליטים דברים במשפחת בלאט?
מסכן הילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 01:00 
סמל אישי של המשתמש
אשראם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 05:26 
סמל אישי של המשתמש
להערכתי מתן ישחק כדורסל בשנה הבאה... אני לא חושב שזה יהיה בהפועל...לצערי אני גם לא רואה תפקיד בקבוצה שמתאים לו... בקיצור חבל מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 07:48 
מתן חייב להישאר בהפועל או כמנהל מקצועי בדומה לתפקיד שעשה אורי ז"ל (מתן אולי הכי מתאים לזה), או כעוזר מאמן.
כשחקן עם חוזה לא גבוה - לצערי אני לא רואה את זה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 08:29 
סמל אישי של המשתמש
מתן אולי הכי פחות מתאים לזה.
מעבר לכך שהוא שחקן די גמור, הנוכחות שלו במועדון היא מזיקה.
אין לו לא את הידע המקצועי ולא את האישיות בשביל להחזיק תפקיד מקצועי במועדון.
והוא בטח סחט אותנו העונה מספיק בשביל שלא נהיה חייבים לו כלום.
איפה הוא ואיפה אורי ז"ל שהיה נכס גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישיותית.

לגבי בלאט, חובה שהוא יעזוב. אסון מקצועי לכל קבוצה. שחקן ההגנה הכי גרוע בליגה ביי פאר, שכל רגע שלו על המגרש גורר הרכבים הגנתיים נוראיים שלא יכולים לעשות עצירות, liability כל כך ענק שמחייב התאמות והקרבות של הקבוצה כל רגע בשבילו וגם להתאים את הסגל אליו למרות שהוא שחקן שולי. בגלל שגם אין לו את הכלים הפיזיים להפוך לשחקן הגנה פחות ממחריד, כזה הוא גם יישאר לאורך כל הקריירה, ולכן גם לא ייצא ממנו כלום. בנוסף הוא ילד זין שמשחק אך ורק בשביל עצמו ולא בשביל הקבוצה.
אפשר כמובן להמשיך איתו לעוד עונה, ולהישאר עם קבוצה שלא יכולה לשמור ולא מגיעה לשום מקום (ואז להאשים בכך את הזרים, טובים ככל שיהיו ולא-אשמים ככל שיהיו, כמיטב המסורת המתפתחת במועדון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 09:17 
למתן אין אישיות לתפקיד כזה?
אוקיי, אז נסכים שלא להסכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 09:49 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
מתן אולי הכי פחות מתאים לזה.
מעבר לכך שהוא שחקן די גמור, הנוכחות שלו במועדון היא מזיקה.
אין לו לא את הידע המקצועי ולא את האישיות בשביל להחזיק תפקיד מקצועי במועדון.
והוא בטח סחט אותנו העונה מספיק בשביל שלא נהיה חייבים לו כלום.
איפה הוא ואיפה אורי ז"ל שהיה נכס גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישיותית.

לגבי בלאט, חובה שהוא יעזוב. אסון מקצועי לכל קבוצה. שחקן ההגנה הכי גרוע בליגה ביי פאר, שכל רגע שלו על המגרש גורר הרכבים הגנתיים נוראיים שלא יכולים לעשות עצירות, liability כל כך ענק שמחייב התאמות והקרבות של הקבוצה כל רגע בשבילו וגם להתאים את הסגל אליו למרות שהוא שחקן שולי. בגלל שגם אין לו את הכלים הפיזיים להפוך לשחקן הגנה פחות ממחריד, כזה הוא גם יישאר לאורך כל הקריירה, ולכן גם לא ייצא ממנו כלום. בנוסף הוא ילד זין שמשחק אך ורק בשביל עצמו ולא בשביל הקבוצה.
אפשר כמובן להמשיך איתו לעוד עונה, ולהישאר עם קבוצה שלא יכולה לשמור ולא מגיעה לשום מקום (ואז להאשים בכך את הזרים, טובים ככל שיהיו ולא-אשמים ככל שיהיו, כמיטב המסורת המתפתחת במועדון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 13:15 
סמל אישי של המשתמש
מתן יכול להיות התזונאי של המועדון וקפטן עודפים. מעבר לזה אני לא חושב שהוא רוצה להישאר בענף. לכן חבל סתם לכתוב בתקיפות.

לגבי בלאט, מסכים עם הניתוח המקצועי, אבל אפשר להיות הרבה ברוטאלי. יש מצב שהוא ישאר.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 15:04 
לא מבין את האנטי של אנשים כלפי בלאט פה.
הוא רכז מעולה, ראיית משחק שאין להרבה רכזים בטוח שלא בגילו.
נכון צריך לשפר את ההגנה שלו ועוד כמה נתונים אבל בגלל גילו אפשר לעבוד על זה.
כרכז מחליף הוא שחקן נהדר, השנה הייתה בעיה שבגלל הפציעה של רביב שיחק 30 דק בתחילת העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 16:21 
"אסון"
"ילד זין"
"מחריד"
"לא ייצא ממנו כלום"

ממש צלצול פעמונים.
אפשר להעביר ביקורת בהרבה צורות... צורת ההתבטאות הזו לא עושה אותך צודק יותר או את ההודעה שלך מעניינת יותר.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 18:02 
gigs כתב:
כרכז מחליף הוא שחקן נהדר, השנה הייתה בעיה שבגלל הפציעה של רביב שיחק 30 דק בתחילת העונה.

הבעיה העיקרית של בלאט זה שאת החסרונות הכי גדולים שלו אי אפשר לתקן.
הוא לא יגבה, הוא לא יהפוך לאתלט, הוא לא יהפוך למהיר. כתוצאה מכל אלה גם פוטנציאל השיפור ההגנתי שלו מוגבל. יכול להיות שהוא יהיה שומר יותר חכם, אבל הוא לנצח יהיה מגבלה מאוד גדולה מבחינה הגנתית בגלל הנתונים הפיזיים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 18:14 
א.ב כתב:
gigs כתב:

הוא לא יגבה, הוא לא יהפוך לאתלט, הוא לא יהפוך למהיר. כתוצאה מכל אלה גם פוטנציאל השיפור ההגנתי שלו מוגבל. יכול להיות שהוא יהיה שומר יותר חכם, אבל הוא לנצח יהיה מגבלה מאוד גדולה מבחינה הגנתית בגלל הנתונים הפיזיים שלו.

הוא לא יכול להפוך למהיר או אתלט, אבל הוא בהחלט יכול לעבוד על זה. עד עכשיו, לא נראה שהוא השקיע בזה הרבה זמן, מהירות יכולה להיות מוחבאת אם שחקן הוא זריז, מספיק שיהיה לו צעד ראשון זריז והוא יכול להשיג יתרון על השומר שלו, אבל הוא גם לא מספיק זריז והוא מאוד לא אסרטיבי שהוא נכנס לסל, אני לא חושב שהוא יהפוך לשחקן גדול, אבל לא רק בגלל הנתונים הפיזיים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 18:14 
א.ב כתב:
gigs כתב:

הוא לא יכול להפוך למהיר או אתלט, אבל הוא בהחלט יכול לעבוד על זה. עד עכשיו, לא נראה שהוא השקיע בזה הרבה זמן, מהירות יכולה להיות מוחבאת אם שחקן הוא זריז, מספיק שיהיה לו צעד ראשון זריז והוא יכול להשיג יתרון על השומר שלו, אבל הוא גם לא מספיק זריז והוא מאוד לא אסרטיבי שהוא נכנס לסל, אני לא חושב שהוא יהפוך לשחקן גדול, אבל לא רק בגלל הנתונים הפיזיים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יוני 2017, 21:21 
אני גם חושב שתמיר הוא שחקן שדורש יותר מדיי התאמות והוא בעיה הגנתית. והנטייה שלי היא לא להשאיר אותו. לא אהבתי בכלל את מה שראיתי ממנו בעונה שעברה.
אבל צריך גם לחשוב על האלטרנטיבה. כרגע להפועל יש בסגל כבר שני ישראלים יקרים מאוד, רביב ובנקס. יש את גינת וכנראה שיהיה גם איידן. יפתח זיו הוא שחקן הרבה יותר יקר מבלאט. הוא היום ישראלי בכיר בשכר לכל דבר ועניין. אני בספק גדול אם הוא בכלל ריאלי.
ולכן במידה ובלאט ישוחרר יכול להיות שהתחליף שלו בכלל יהיה טישמן כזה, או מישהו בסדר הגודל הזה. וצריך לקחת את זה בחשבון. ואני לא בטוח שזה כל כך מעודד. אני מתקשה לראות את הפועל, עם הירידה בתקציב מחתימה עוד ישראלי בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 02:34 
הוא חייב לעוף מכאן, לא יכול לראות אותו כבר.
ומרגיז קצת לגלות כמה אנשים לא מבינים כמה הוא שחקן חלש ואדם קטן.
אחד השחקנים היותר שנואים עליי מאוד שעלינו ליגה שהפך איכשהו לאחד האוברייטדים הגדולים בליגה (גם מקצועית וגם דינמית-התנהגותית)

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 08:01 
purvis short כתב:
אני גם חושב שתמיר הוא שחקן שדורש יותר מדיי התאמות והוא בעיה הגנתית. והנטייה שלי היא לא להשאיר אותו. לא אהבתי בכלל את מה שראיתי ממנו בעונה שעברה.
אבל צריך גם לחשוב על האלטרנטיבה. כרגע להפועל יש בסגל כבר שני ישראלים יקרים מאוד, רביב ובנקס. יש את גינת וכנראה שיהיה גם איידן. יפתח זיו הוא שחקן הרבה יותר יקר מבלאט. הוא היום ישראלי בכיר בשכר לכל דבר ועניין. אני בספק גדול אם הוא בכלל ריאלי.
ולכן במידה ובלאט ישוחרר יכול להיות שהתחליף שלו בכלל יהיה טישמן כזה, או מישהו בסדר הגודל הזה. וצריך לקחת את זה בחשבון. ואני לא בטוח שזה כל כך מעודד. אני מתקשה לראות את הפועל, עם הירידה בתקציב מחתימה עוד ישראלי בכיר.

לגמרי. אני זוכר מה עשה פה גיל אמיתי למשל.
יש לו הרבה חסרונות, אבל יש לו הבנת משחק מעולה כרכז, ולא סתם הוא היה מלך האסיסטים בגיל 20.
שרק לא יהיה מקרה וורקמן 2, שאח"כ נגיד איך שיחררנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 08:05 
ranjef כתב:
purvis short כתב:

לגמרי. אני זוכר מה עשה פה גיל אמיתי למשל.
יש לו הרבה חסרונות, אבל יש לו הבנת משחק מעולה כרכז, ולא סתם הוא היה מלך האסיסטים בגיל 20.
שרק לא יהיה מקרה וורקמן 2, שאח"כ נגיד איך שיחררנו.

זה לא דומה לוורקמן כי זה כבר לא תלוי בנו - ההנהלה הודיעה לתמיר שברצונה להמשיך את ההתקשרות, ועכשיו הכדור בידיים שלו.
כל שיח האנטי-בלאט ההזוי הזה מתרחש רק פה בפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 10:33 
אני גם מסכים שמגזימים פה עם הילד זין ושאר הכינויים.
מקצועית, שחקן ממש צעיר שיש לו כשרון בדברים מאוד ספציפיים (זריקות משלוש, הבנת משחק התקפית) אבל מגבלות מאוד גדולות (שציינתי קודם). אם הייתי רואה פוטנציאל שיפור במגבלות הייתי אומר להשאיר, אבל לדעתי זה לא זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 11:56 
קיצ'ן מועמד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 13:52 
לא תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יוני 2017, 14:00 
סמל אישי של המשתמש
זכור לי לטובה דווקא. למה לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 183 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 82 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: