תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 11 מאי 2024, 09:17

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דארל וויליאמס שוחרר
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:01 
סמל אישי של המשתמש
הודעת מועדון
כואב הלב עליו (ועלינו)

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דארל וויליאמס שוחרר
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:04 
רמי הדר ריסק את הקבוצה הזאת
לא להאמין
היו לנו צמד גבוהים מהטובים בליגה, מאז שהוא הגיע פשוט אין כלום.
אני לא מבין מה הבן זונה הזה רוצה. על מה ולמה?
היתה אופציה על דארל, תחילת העונה היה נראה לכולם שיש פה שיחוק ויש לנו גבוה טוב לשנתיים.
אותי לימדו שאם אתה רב עם בן אדם אחד, אולי הוא צודק ואולי אתה.
אם אתה רב עם כולם, כנראה שהבעיה היא אצלך.
רמי הדר - אמא שלך זונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:05 
השחקן היחיד (בטח מבין הזרים) שנתן את כל כולו, גם אם לפעמים עשה שטויות, עודד את החברים, לא בכה כשעלה רק כדי לתת מנוחה להוואל הזבל, ודווקא אותו משחררים. אני כ״כ אוהב אותו.
חבל חבל חבל וסאמק ערס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:05 
כואב הלב :CRY2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:06 
פספוס אדיר אבל נראה שאין ברירה.
תקופה ארוכה שגם בהזדמנויות שהוא מקבל הוא יורה לעצמו ברגל ולא מנצל אותן. רוצה להאמין ששוחרר מאחר ויש מישהו אחר על הכוונת.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:08 
ונגיד שכן. עד שילמד את שמות השחקנים - תיגמר העונה. סאמק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:10 
סמל אישי של המשתמש
שחקן מחוייב לקבוצה ולמועדון, היה בין המובילים בליגה בנקודות וריבאונדים לדקה.
בחודשים האחרונים התחילה אצלו צניחה חופשית ביכולות, מאמן טוב היה צריך לחפש דרך להחזיר לו את היכולת, ולא לרסק אותו יותר ויותר.
לדעתי טעות יותר גדולה אפילו מהשחרור של הוואל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:10 
ברור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:15 
לא יכול לחכות כבר לקלל את רמי הדר במשחק הבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:24 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:
תקופה ארוכה שגם בהזדמנויות שהוא מקבל הוא יורה לעצמו ברגל ולא מנצל אותן. רוצה להאמין ששוחרר מאחר ויש מישהו אחר על הכוונת.

מתי בדיוק ירה לעצמו ברגל? הוא לא יכול היה להצליח כשאדון הדר מקציב לו 7 דקות לא משנה מה. סימן אותו מהיום הראשון שלו כמאמן, העניש אותו על כל סל שקיבל כמו ילד בקטסל, פשוט ריסק אותו.
עכשיו עד שיבוא שחקן וילמד את הסיטואציה, תגמר העונה. פשוט בדיחה. זה שחקן ששנה הבאה באשכול של מעקב אחרי שחקנים לשעבר, הוא יככב בגדול. רמי הדר זה חתיכת חסר מושג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:25 
הסיטואציה לא נוחה לכולנו, אבל ברור שהקבוצה שבורה וחייבים לשנות. עכשיו היו שתי אופציות, ללכת עם המאמן או עם השחקנים. התקבלה ההחלטה שזה לא הגיוני למנות מאמן שלישי באותה עונה וגם לא יעזור, ומהרגע הזה היינו חייבים לשחרר את אלה שלא "איתנו" במאה אחוז (וזה באמת לא משנה מי אשם) ולא נותנים את הנשמה.

זו החלטה קשה, אולי הימור, אבל להיראות רע יותר אנחנו לא ניראה. מקווה שנצליח, וממה שאני מרגיש את הקבוצה זה יעשה לה טוב והיא תיראה מחויבת יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:27 
אלא אם יש דברים שאנחנו לא יודעים בחדר ההלבשה לגבי דארל - נראה כמו טעות. להחזיר אותו להיות מחוייב ומי שהיה עד לא מזמן לא נראה כמו משהו קשה מדי, בטח לאור העובדה שרמי הצליח להחזיר לחיים את בנקס, שהיה צל עד שהוא הגיע. שחקן חדש זה הימור לא פחות גדול מאשר להישאר עם דארל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:31 
היה צריך חד משמעית ללכת עם השחקנים. המאמן הזבל הזה (כל כך הרבה הוא מעשן שרק ימשיך אני מאחל לו) איבד כל לגיטימציה אצל הקהל.
היתה אחלה קבוצה, איזה סיבות, מעבר למחלת נפש של קירח ארור שחושב שהוא מורה בכיתה א או לחילופין זליקו אוברדוביץ, היו לעזאזל לפרק אותה ולבנות אותה מחדש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:34 
segev כתב:
היה צריך חד משמעית ללכת עם השחקנים. המאמן הזבל הזה (כל כך הרבה הוא מעשן שרק ימשיך אני מאחל לו) איבד כל לגיטימציה אצל הקהל.
היתה אחלה קבוצה, איזה סיבות, מעבר למחלת נפש של קירח ארור שחושב שהוא מורה בכיתה א או לחילופין זליקו אוברדוביץ, היו לעזאזל לפרק אותה ולבנות אותה מחדש?

אני לא מסכים איתך. אין בזה שום הגיון (כלכלי ומקצועי). שחקן שלא מחויב להפועל, לא יחזור להיות מחויב כי החליפו מאמן. פעם המאמן לא בסדר, פעם שעת האימון לא נוחה לו. הם שחקנים מקצוענים ואנחנו מצפים מהם לתת מאה אחוז מעצמם בכל ערב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:38 
כואב. שחקן מצוין ורציתי מאוד שישאר. זו תהיה בעיה לדורות.
מאחל לו המון המון הצלחה בהמשך :cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:42 
החלטה טובה.

לא יודע מה מצבו המקצועי של דריל מונרו (חוץ ממה שהאינטרנט מספר על חתימה באנקרה בדצמבר) אבל אם יש אפשרות אז להחתים בהקדם האפשרי.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:44 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:

תגיד אתה רציני? רמי הדר הוציא לו את החשק לראות פרקט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:47 
סמל אישי של המשתמש
בסיטואציה שנוצרה לא היתה ברירה בעיני. ללכת על וויליאמס כסנטר ראשון עד לסוף העונה, בתקווה שהוא יביא את היכולת מתחילתה, היה הימור גדול מדי. החלטה נכונה בנסיבות.

הלקח הוא שלהחלפת מאמן באמצע העונה, בטח בשלב מוקדם, בלי הצדקה מאוד חזקה וכשהמאמן המחליף הוא חתול בשק, יכול להיות חתיכת מחיר (וגם אני שמחתי כשרמי הדר הגיע). וגם להתבססות על שחקן לא מחויב כמו האוול במקום על דארל. וגם לשאר ההחלטות המבולבלות וחסרות הקו הברור של העונה. חייבים למצוא מחדש את דרך האמצע, כי עברנו מהקיצוניות של ארז, של לא לשנות שום דבר אף פעם, לקיצוניות השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:51 
יהלום אדום כתב:
צור ש. כתב:

הוא קיבל הזדמנויות וכל פעם היה חושך מחדש. זה בלט מאוד לעין.
מאוד רציתי שיצליח, גם כדי להוכיח לרמי הדר שהוא טועה ובעיקר בשביל הפועל, אבל זה לא קרה.
אנשים מגיבים כאילו שחררו שחקן שבחודש האחרון סוחב את הפועל על הגב. לפי מה שהיה על המגרש, והתגובה של ברגר כאן, זה בדיוק להפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:51 
סמל אישי של המשתמש
צור ש. כתב:
יהלום אדום כתב:
צור ש. כתב:

הוא קיבל הזדמנויות וכל פעם היה חושך מחדש. זה בלט מאוד לעין.
מאוד רציתי שיצליח, גם כדי להוכיח לרמי הדר שהוא טועה ובעיקר בשביל הפועל, אבל זה לא קרה.
אנשים מגיבים כאילו שחררו שחקן שבחודש האחרון סוחב את הפועל על הגב. לפי מה שהיה על המגרש, והתגובה של ברגר כאן, זה בדיוק להפך.

אתה מדבר על התוצאה הסופית ואני מדבר על הסיבה והסיבה עדיין איתנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:57 
סמל אישי של המשתמש
segev כתב:

אתה לא יודע מה באמת קורה בקבוצה.
לפי מה שברגר כותב פה, היו כמה מקרים שדארל הפגין חוסר מקצועיות ורצינות
אובראדוביץ' לא נהיה מה שהוא בלי לעשות גם כמה שרירים, וכרגע הקבוצה הולכת עם המאמן. זאת החלטה סבירה ולגיטמית לגמרי.
לא הייתה לנו אחלה קבוצה, זאת עוד הגזמה שלך.
גם קשטן הגדול היה איש לא קל שהיה עושה לפעמים שרירים ולא כל שחקן יכל לשחק תחתיו, מוכשר ככל שיהיה.
ימים יגידו אם זה היה מהלך נכון או לא. אבל ההתלהמות שלך ממש מוגזמת לדעתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:58 
אני לא יודע מה דארל עושה בחדר ההלבשה, אבל על פניו נראה שהוא בחור טוב, ובטח שלא הד-קייס מטורף.

לא כל יום מוצאים שחקן עם אופציה לעוד שנה, שנותן נתונים כל כך טובים.
דארל אצל אברהמי היה עם 16.1 נקודות, 9.4 ריבאונדים ומדד 18.4 למשחק.
מקום שני בליגה בנקודות לדקה וראשון בריבאונדים לדקה וראשון במדד לדקה.
בקיצור, היה לנו ביד את השחקן היעיל בליגה, כשגם אצל אברהמי, לא התייחסו מספיק לנתונים המדהימים שלו,
ובחרו ללכת יותר עם האוול.
חוץ מהנתונים המדהימים הוא גם היה שומר די טוב בסך הכל, כזה שיכול להחליף בפיק אנד רול ולשמור על שחקן חוץ כשצריך.

תכננתי לבוא לישיבה הקרובה רק כדי להקריא לרמי הדר את הנתונים המטורפים שלו תחת אברהמי, ולהבין איך
הוא מסוגל להתעלם מהם ולמחוק ככה כזה שחקן, שבעיני הוא גניבת השנה בליגה.

קיוויתי שהשחרור של האוול, יכריח את רמי הדר לתת לו צ'אנס ולהיווכח שיש לו קלף מנצח ביד.

זה באמת צעד מייאש. יש מאמנים יותר טובים ופחות טובים, אבל מאמן עם יחסי אנוש כל כך גרועים לא ראיתי הרבה זמן.
קשה לי להבין איך בכלל הולכים איתו בעניין הזה? האם אפי לא ראה את דארל במשך העונה? רמי כהן? ידידיה?

ואל תגידו לי שביתה איטלקית וכל זה. תפקידו של המאמן הוא להגיע לשחקנים, ולגרום להם להתאמץ ולשחק הכי טוב שהם יכולים,
הרבה יותר מתרגיל כזה או אחר.

אני משער שרמי הדר הציב אולטימטום לגבי דארל, אני או הוא, וסירב לשתף אותו ולתת לו צ'אנס אמיתי.
לצערי הרב, בלי קשר לזהות המחליף, הלכו עם האנטיפת ושיחררו את הפנינה שלנו, שרק היתה צריכה שטיפה יאמינו בה ויתנו לה קרדיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 10:59 
ברגר כתב:
הסיטואציה לא נוחה לכולנו, אבל ברור שהקבוצה שבורה וחייבים לשנות. עכשיו היו שתי אופציות, ללכת עם המאמן או עם השחקנים. התקבלה ההחלטה שזה לא הגיוני למנות מאמן שלישי באותה עונה וגם לא יעזור,

ברור לכל צופה מהצד שהבעיה היא המאמן. אז יש בעיית אגו להודות שפיטורי שרון והחתמת רמי הדר היתה טעות, ויוצרים טעויות חדשות. במכבי הבינו מהר שהוא לא מתאים וחתכו אותו, זה מה שהיה צריך לעשות גם פה. מאמן שמאבד את חדר ההלבשה, מחליפים את השחקנים במקום את המאמן זה הגיוני ?

היה אפשר להגיד סליחה לשרון ולהחזיר אותו (כנראה עוד מקבל שכר מהפועל), מעבר לכך יש הרבה מאמנים פנויים. אבל לפרק את הקבוצה נראה הפתרון נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:00 
הגיוני מאוד שרמי הדר הוא הסיבה, אם קראת באשכולות אחרים כאן, אתה יכול לראות שאני לא מת עליו (בלשון המעטה) אבל אני מבין את ההגיון העומד מאחורי ההחלטה לא לפטר מאמן שני בעונה ולנסות לשנות את הסגל. זה התחיל בהחתמה של דוסון ושחרורו של האוול (שלא רצה להיות פה) וממשיך בשחרורו של דרל והחתמה של זר אחר בימים הקרובים לפי הודעת הקבוצה.
אז יאללה, לא ויתרנו על לברון ג'יימס והמאמן המתיש הזה קיבל את שביקש,
עכשיו התור שלו להוכיח את עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:02 
סמל אישי של המשתמש
המנהלים החליטו ללכת עם המאמן, נכון או לא נכון? נדע בקרוב, אני חושב שזה ישפר את המצב.
אני לא מת על רמי הדר אבל בעיני תמיד נכון ללכת עם הצוות המקצועי כשיש מתיחות בתוך חדר ההלבשה, זאת צריכה להיות המדיניות של המועדון ללא קשר לזהות המאמן.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:04 
חוץ מזה, גילוי נאות, שמחתי מאוד שהחתימו את הדר, כי חשבתי שיש לו המון ביטחון עצמי,
והוא יהיה המנהיג שלנו (בדומה לקשטן/גוטמן).
לא הבנתי בזמנו, שהביטחון העצמי שלו יתבטא ביהירות קיצונית ואטימות.

ושוב, כואב הלב על דארל, ועל זה שאיבדנו כזה שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:05 
סמל אישי של המשתמש
ברגר כתב:
הסיטואציה לא נוחה לכולנו, אבל ברור שהקבוצה שבורה וחייבים לשנות. עכשיו היו שתי אופציות, ללכת עם המאמן או עם השחקנים. התקבלה ההחלטה שזה לא הגיוני למנות מאמן שלישי באותה עונה וגם לא יעזור, ומהרגע הזה היינו חייבים לשחרר את אלה שלא "איתנו" במאה אחוז (וזה באמת לא משנה מי אשם) ולא נותנים את הנשמה.

זו החלטה קשה, אולי הימור, אבל להיראות רע יותר אנחנו לא ניראה. מקווה שנצליח, וממה שאני מרגיש את הקבוצה זה יעשה לה טוב והיא תיראה מחויבת יותר

כל ההליכה העיוורת הזו אחרי הגאון רמי הדר התפוצצה לנו בפרצוף ותמשיך להתפוצץ לנו בפרצוף. זה בדיוק המקום של ההנהלה לקבוע למאמן גבולות ולהזכיר לו שזו לא קבוצה של אבא שלו. אגב, איפה אפי בירנבוים בכל הסיפור הזה? לא בשביל מצבים כאלו הביאו אותו? מה הוא בדיוק עושה ועל מה משלמים לו, אני אשמח להבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:12 
beny כתב:
ברגר כתב:
הסיטואציה לא נוחה לכולנו, אבל ברור שהקבוצה שבורה וחייבים לשנות. עכשיו היו שתי אופציות, ללכת עם המאמן או עם השחקנים. התקבלה ההחלטה שזה לא הגיוני למנות מאמן שלישי באותה עונה וגם לא יעזור,

ברור לכל צופה מהצד שהבעיה היא המאמן. אז יש בעיית אגו להודות שפיטורי שרון והחתמת רמי הדר היתה טעות, ויוצרים טעויות חדשות. במכבי הבינו מהר שהוא לא מתאים וחתכו אותו, זה מה שהיה צריך לעשות גם פה. מאמן שמאבד את חדר ההלבשה, מחליפים את השחקנים במקום את המאמן זה הגיוני ?

היה אפשר להגיד סליחה לשרון ולהחזיר אותו (כנראה עוד מקבל שכר מהפועל), מעבר לכך יש הרבה מאמנים פנויים. אבל לפרק את הקבוצה נראה הפתרון נכון.

מסכים במאה אחוז.
הפעם, אחרי כמה החלטות שהיו לא פוליטיקלי קורקט (כמו החלפת אברהמי, 5 זרים, ניסיונות אזרוח) אבל נעשו מתוך כוונה לשפר מקצועית ולנסות להגיע הכי רחוק שאפשר (בלי קשר לתוצאה הסופית)
הפעם, לצערי, החליטו ללכת על ההחלטה "הנכונה", ללכת עם המאמן ולא עם השחקנים.
אם הוא היה מתחיל את העונה, אני בטוח שהיו מפטרים אותו ולא מפרקים סגל כל כך מוכשר. חבל מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:36 
עכשיו נשאר לראות לאן נגיע, הליגה די גמורה אבל כיוון שיש לנו יתרון במשחקים על ראשון ונהריה לא להכנס לפליאוף יהיה קשה.
כנראה שנעוף שם בסיבוב הראשון מול מכבי.

השאלה הגדולה תיהיה איך הקבוצה תראה עד סוף העונה והאם יתנו להדר את הצ'אנס שנתנו לקטש ואחריו לשרון. צ'אנסים להתחיל עונה נוספת
מה שלא הוכיח את עצמו בשום צורה.

אני מקווה שאמרו לרמי בשיחה איתו לפני השינויים האלו שהולכים איתו בכל הכח, אבל פחות מפיינלפור והוא לא ממשיך פה עוד עונה!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אפריל 2017, 11:43 
סמל אישי של המשתמש
הדר שמדר.
מדובר בבן זונה גדול שלא מצא חן בעיניו שהוא ירד בכמות הדקות, אז במקום להוכיח את עצמו הוא בחר למכור אותנו.
כל שניה של פרקט שהוא והאוול ראו בחודש האחרון זה כתם שחור למועדון.

כל הכבוד להנהלה שבחרה לא לפטר עוד מאמן ולזרוק את מי שלא מחוייב.
בוגד פעם אחת, בוגד תמיד. מי מבטיח לי שלא ימכרו גם את המאמן הבא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 87 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: