תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 04 יוני 2024, 03:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 20 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דארל
הודעהפורסם: 26 פברואר 2017, 22:46 
סמל אישי של המשתמש
היה נהדר ברבע הרביעי
טוב שהוא שיחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דארל
הודעהפורסם: 26 פברואר 2017, 22:52 
סמל אישי של המשתמש
באופן כללי חוסר הקרדיט של רמי הדר לדארל תמוה מאוד ואין שום התאמה בין זה ליכולת שלו ושל האוול, אבל במשחק הזה זה לא היה רלוונטי.
האוול היה ענק (במיוחד ברבע האחרון) ועל ליונס וטאקר כמובן שאי אפשר לוותר כי בלעדיהם אין לנו משחק התקפה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 פברואר 2017, 23:59 
גם דארל היה טוב בדקות ששיחק, מסכים שהאוול החזיר אותנו למשחק ברבע הרביעי. מת לראות אותם ביחד ב-4 ו-5.
נראה שרמי הדר פשוט לא סופר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 04:40 
סמל אישי של המשתמש
זה די ברור שרמי הדר לא רוצה אותו בקבוצה ועושה הכל בשביל להעביר לו את העניין.
אני לא יודע מה קדם למה, הירידה ביכולת (עד חשדות למכירה שהועלו פה בפורום) של ויליאמס וטאקר במשחקים הראשונים של הדר שגרמה לו לא לאהוב אותם או איזו החלטה מהבית שלו שהביאה ליחס הזה מצדם, אבל זה די ברור שהוא סימן את ויליאמס בשלב די מוקדם כמועמד לחיתוך (יש שיאמרו ששמעו לזה רמיזות גם בדיון בהשתתפותו על רישום חמישה זרים, שם הוא אמר שאם לא ירשמו חמישה זרים אז נהיה חייבים לשחרר זר אחד ושלא נהיה בטוחים שהאחד הזה הוא בנקס).

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 07:36 
לשחרר את ויליאמס, במצב הנוכחי זאת הטעות הכי גדולה.
לדעתי הוא יתחיל לקבל דקות רק כשרביב יחזור לשחק (ליותר מ-10 דק לערב.), ואז ישתחרר מקום בחוק הרוסי.
יש לצערי חוסר איזון בבניית הקבוצה, אין לנו, חוץ מגינת, שום ישראלי שיכול לשחק 4-5 (אליאס-פור לא יכול לשחק. הוא לא שחקן כדורסל.), ומתן כבר לא מה שהיה.
חבל מאוד ששיחררנו את איידן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 07:42 
אני חושב שאחת הבעיות היא שאין בקבוצה אף 4 אתלטי. וראו את זה אתמול בקושי להתמודד עם שחקן כמו ג'יימס בל. היום כמעט לכל קבוצה יש שחקן כזה ולהפועל אין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 11:02 
אני לא מבין איך אף אחד בקבוצה לא מראה להדר את הסטטיסטיקה של ליגת העל פר דקה,
שמראה בבירור שדארל הוא בין השחקנים הכי טובים בליגה (אם רק יתנו לו לשחק 25 דקות ומעלה במשחק) ועולה על הוואל
כמעט בכל תחום.
הוא שני בליגה בייצור נקודות לדקה (הוואל מקום 19) ראשון בריבאונד לדקה (הוואל מקום 12) סוחט יותר עבירות פר דקה,
שני בזריקות מהעונשין בליגה (האוול שלישי, אבל עם עשר דקות יותר במשחק), קולע באחוז יותר גבוה מהאוול, חוסם יותר מהוואל,
והכי חשוב, מה שאין בסטטיסטיקה, שומר הרבה יותר טוב, ובעיקר נייד, מהיר, והדבר הכי קרוב לאתלט שיש לנו בקבוצה, כך שהוא יכול
לעשות חילופים, לשמור על גארדים ולרוץ.
האוול באמת מוכשר מאוד, ובאסה שיש שני שחקנים טובים בערך על אותה עמדה,
אבל זה עדיין לא מסביר את הקיבעון על הוואל כגבוה המוביל.
חייבים להסתכל על הנתונים, ולהבין שצריך לתת לדארל את המפתחות כשחקן הפותח שלנו,
ושהוואל יבוא מהספסל. כל מה שצריך זה לשכנע את הדר לתת לו את הצ'אנס בשלושת המשחקים הקרובים.
אתמול הרגע שסימל את ההבדל היה בחטיפה של טאקר שהסתיימה בהטבעה חופשית, שנבעה מלחץ של דארל על מוביל הכדור,
ליד קו החצי. לחץ שהאוול בשל גודלו פשוט לא יכול לעשות.

לפי מה שהבנתי יש לנו אופציה לעוד שנה עם דארל (בחוזה הקיים) ואין אופציה אמיתית עם הוואל (כי החוזה נפתח, ולא נוכל לעמוד בחוזה חדש שלו כישראלי).
במצב כזה, כשיש שיקולים שהם מעבר לניצחון במשחק ספציפי, אלא שיקולים שקשורים לבניית הקבוצה בשנים הבאות, אני מצפה שההנהלה תתערב בעניין, ותנסה להשפיע על המאמן לעשות את ההחלטה המתבקשת לעתיד הקבוצה, כי אין מצב בעולם, שדארל ישאר בקבוצה עם כל כך מעט דקות משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 19:52 
סמל אישי של המשתמש
לא הבנתי.
אתה רוצה שההנהלה תכפה על המאמן לשחק עם שחקן שהוא לא רוצה בקבוצה בשביל שיוכלו להשאיר לו את השחקן הזה לעוד שנה?

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 22:02 
אם אני צריך לבחור בין דארל לרמי הדר לעונה הבאה, אני בוחר דארל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 22:56 
יובל כתב:
באופן כללי חוסר הקרדיט של רמי הדר לדארל תמוה מאוד ואין שום התאמה בין זה ליכולת שלו ושל האוול, אבל במשחק הזה זה לא היה רלוונטי.
האוול היה ענק (במיוחד ברבע האחרון) ועל ליונס וטאקר כמובן שאי אפשר לוותר כי בלעדיהם אין לנו משחק התקפה בכלל.

מסכים.
ניהול הסגל של רמי מזעזע באופן כללי ועם דארל בפרט, אבל ספציפית אתמול האוול היה אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 22:58 
סמל אישי של המשתמש
אריק שיבק פנוי כבר יומיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2017, 22:59 
סמל אישי של המשתמש
אדום עתיק כתב:
אם אני צריך לבחור בין דארל לרמי הדר לעונה הבאה, אני בוחר דארל

אצלי זה נכון גם לעונה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 09:25 
ואוסיף, אם אני צריך לבחור בין וויליאמס לאוול, אני בוחר בוויליאמס, אולי פחות מוכשר, אולי יותר טיפש אבל יעיל בטירוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 09:28 
אבא של קידר כתב:
ואוסיף, אם אני צריך לבחור בין וויליאמס לאוול, אני בוחר בוויליאמס, אולי פחות מוכשר, אולי יותר טיפש אבל יעיל בטירוף.

אם זה לעונה הקרובה- אז וויליאמס.
אם לעונה הבאה- הוואל. תהיה לו תעודה כחולה, וכישראלי, הוא שווה לנו יותר מוויליאמס כזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 09:51 
אהרל'ה כתב:
אבא של קידר כתב:

אם לעונה הבאה- הוואל. תהיה לו תעודה כחולה, וכישראלי, הוא שווה לנו יותר מוויליאמס כזר.

האופציה על האוול לעונה הבאה היא במחיר שלא ראלי לתקציב שלנו, הוא יהיה ישראלי במכבי או בירושלים, אלא אם יתפשר מאד על שכרו. את וויליאמס אנחנו יכולים להחזיק עוד עונה.

דרך אגב, אחד מנזקי קטש היה הויתור על דוראנט סקוט (היתה אופציה ב-100k$) מאז משחק מצויין בליגה האיטלקית.

עד שמגיע זר טוב שמאפשר המשכיות, אסור לחזור על טעויות.

ובכל מקרה אם הבחירה בין וויליאמס לרמי הדר, זו בחרה קלה מבחינתי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 09:55 
beny כתב:
אהרל'ה כתב:
אבא של קידר כתב:

האופציה על האוול לעונה הבאה היא במחיר שלא ראלי לתקציב שלנו, הוא יהיה ישראלי במכבי או בירושלים, אלא אם יתפשר מאד על שכרו. את וויליאמס אנחנו יכולים להחזיק עוד עונה.

דרך אגב, אחד מנזקי קטש היה הויתור על דוראנט סקוט (היתה אופציה ב-100k$) מאז משחק מצויין בליגה האיטלקית.

בשכר לא ריאלי גם עבור ישראלי?
רוב השמועות אמרו שהקטע עם סקוט היה גם חברתי.
וכמובן הוויתור של ארז על קרלון :CRY2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 11:52 
אבא של קידר כתב:

לגמרי.
הוואל אולי יותר מגוון ממנו בהתקפה, אבל בדומה לגייטס, מקבל את אותה כמות נקודות בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 11:53 
אהרל'ה כתב:
beny כתב:
אהרל'ה כתב:
אבא של קידר כתב:

מדובר בסכומים לא ריאלים עבורנו, גם עבור ישראלי במיסוי אמריקאי.

לגבי קרלון, בכל מקרה לא היה משחק אצלנו, מקסימום היינו מקבלים פיצוי על הפרת חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 28 פברואר 2017, 12:03 
beny כתב:
אהרל'ה כתב:
beny כתב:
אהרל'ה כתב:
אבא של קידר כתב:

מדובר בסכומים לא ריאלים עבורנו, גם עבור ישראלי במיסוי אמריקאי.

לגבי קרלון, בכל מקרה לא היה משחק אצלנו, מקסימום היינו מקבלים פיצוי על הפרת חוזה.

את זה גם תוכל לעשות, ובקלות, עם האוול. בטח כשתהיה לו אזרחות ישראלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מרץ 2017, 16:02 
פשוט מרתיח הייבוש של דארל, שנתן מספרים מעולים העונה (כנ"ל), אל מול הקרדיט המוגזם והלא מוצדק, שהאוול מקבל מרמי. גם אתמול האוול חירב לנו את המשחק במשך שלושת הרבעים הראשונים ונזכר לשחק רק ברבע האחרון. זה נראה שרמי פשוט החליט למחוק/להעניש(?) את דארל, אין לי שום הסבר אחר שמניח את הדעת לסיטואציה ההזויה הזו. מילא היינו רצים טוב, אבל התוצאות מראות אחרת ואנחנו נראים רע מאוד בקו הקדמי. וזה עוד בלי לדבר על הקרדיט המוגזם לתמיר, תוך ההעלמה של צוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: