תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 23:02

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מחשבות על העונה הבאה
הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 09:44 
בתקווה שתהיה כזאת, את מי הייתם משאירים, באילו עמדות הייתם מביאים זרים? את מי משחררים?
ומה בנוגע למאמן?

דונו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מחשבות על העונה הבאה
הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 11:25 
סמל אישי של המשתמש
מאמן: נראה לי די ברור שקסטריטיס יישאר. בתקופה הקצרה שלו העונה היה שיפור ניכר לעין באיך שהקבוצה נראתה, והסיבות שהובילו לחיפוש של מאמן זר וההחתמה של קסטריטיס בסופו של דבר, קרי כסף ודלות האופציות הישראליות, עדיין רלוונטיות באותה מידה.

ישראלים: לשוכמן ומדר יש חוזים. תומר לדעתי יישאר בסופו של דבר. מכבי וירושלים לא צריכות אותו, ולאירופה אני לא רואה אותו יוצא במצב הנוכחי.
חוץ מזה בריסקר ואייזדנורף מסיימים השאלה ויש לנו אופציה על קופרברג. אני מקווה שאף אחד מהם לא יישאר. חלק גדול מהבעיות בסגל בעונה הזאת היה ניסיון למצוא ישראלים משלימים בזול (בריסקר, אייזנדורף, כדיר, אחר כך קופרברג ומשעור), קונספציה שהתרסקה לחלוטין כי אף אחד מהם לא היה מספיק טוב ובנוסף זה הוביל לשינויים תכופים מדי בסגל. עדיף שחקן אחד שיעלה יותר אבל אפשר לסמוך עליו שייתן תפוקה.

זרים: הייתי משאיר את כל אחד מבין הנרי, לטאביוס והמילטון (בסדר הזה) אם רק יהיה אפשר. אולי גם לנזל, תלוי באופציות האחרות ובכסף, למרות שאני מעדיף שחקן יציב יותר עם קליעה יותר טובה. לגבי העמדות המדויקות שבהן נצטרך זרים זה כמובן תלוי בסגל הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 11:41 
סמל אישי של המשתמש
אולי עדיף להמר על כארם משעור עם לטאביוס מאשר על תומר. מה שהלך השנה בהגנה אסור שיחזור. זה נבע מהרבה דברים, אבל הראשון שבהן לדעתי זה השילוב של תומר+לטאביוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 12:58 
מאמן: אני משאיר את קסטריטיס. לדעתי הרוויח הארכת חוזה.
סגל ישראלי: אני גם הייתי משאיר את גינת, דווקא בחסות הקורונה, אולי זה אפשרי (אירופה נראית לי לא רלוונטית עבורו כרגע. השאלה היא ירושלים, האם תציע לו חוזה. לאור הקרדיט המועט שקיבל מקטש בנבחרת, יש מצב שירושלים לא יפנו אליו. הם גם מפנטזים על ג'ף וויטי כישראלי). בכל מקרה, אם גינת עוזב, הייתי עושה מאמץ גדול להביא את בר טימור, שיש מצב שלא ימשיך בירושלים.

זרים: בהנחה שגינת נשאר. הייתי מאוד שמח לראות לידו גבוה עם אימפקט הגנתי. ועדיין, אם יש אפשרות להשאיר את לטאביוס, עם כל החסרונות שלו, אני חושב שהייתי עושה את זה. סק הנרי זה השחקן הראשון שהייתי משאיר, אבל להבנתי הוא הולך לאוסטרליה בכסף גדול אז זה לא ריאלי. הייתי מביא רכז זר, קומבו, ושחקן לעמדות 3-4 (אבל כזה שבאמת יכול לשחק 4, יכול לשמור ולקחת ריבאונד). הייתי מוותר על המילטון ולנזל סמית', למרות שהם שחקנים טובים. הייתי שם דגש שלשחקני החוץ תהיה קליעה ושהשחקן בעמדה 3-4 יהיה שומר טוב. זה מאסט אם וויליאמס וגינת נשארים לדעתי. וגם בעמדות 1-2 אי אפשר להסתדר עם חורים בהגנה כמו ליונס למשל. אם יקרה נס והנרי יישאר לדעתי בניית הקבוצה תהיה יותר פשוטה.

ספסל: מדר, בריסקר ושוכמן יכולים בהחלט לסגור ספסל טוב לקו האחורי. בהנחה שגינת נשאר, ויהיה רק גבוה זר אחד, צריך מחליף הולם ישראלי, אחד ששומר, והאמת? בעיה גדולה. אין כל כך כזה, למעט איתי שגב, והוא לא ריאלי בכלל. אולי צריך לנסות לאתר איזה מתאזרח. בכל מקרה, השחקן בעמדות 3-4 הוא מאוד מאוד חשוב. הוא צריך להיות מסוגל לשחק 4 ליד גינת אפילו. וקשה מאוד למצוא שחקן כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 14:23 
סמל אישי של המשתמש
אני אגב לא חושב שהיה כזה שיפור גדול אצל קסטריטיס. כן הייתי משאיר כי הוא זול, וכי לדעתי הוא קיבל סגל לא מאוזן ולא מחובר חברתית. אבל בסה"כ לא התרשמתי מאד עד כה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 15:27 
שיפור גדול זה אולי הגזמה, אבל למעט המשחק המזעזע נגד נס ציונה בהחלט נראינו יותר טוב אצלו.
אני חושב שמעבר למי להשאיר מבחינת איכות, צריך לחשוב מבחינת התאמות. אני לדוגמה חושב שיהיה קשה מאוד לבנות קבוצת הגנה טובה אם וויליאמס וגינת שניהם נשארים. לא בלתי אפשרי, אבל קשה.
בכל אופן, היחידים מהזרים שהייתי משאיר באיזשהי סיטואציה אלה וויליאמס והנרי (וגם, לא לשבור את הכלים כדי להשאיר אותם). המילטון שחקן טוב, אבל לא שווה את הכסף והמעמד.
חייב להגיד שעל אף שאני אוהב את תומר וחושב שהוא מהישראלים הטובים בליגה, יהיה יותר קל לבנות קבוצה בלעדיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אפריל 2020, 17:17 
סמל אישי של המשתמש
רק אני חושב ששווה לנו להביא את גרינברג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2020, 17:40 
סמל אישי של המשתמש
הבן של פופה סיים קולג. נחשב ישראלי. בן 21 2.19 שווה לבדוק

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אפריל 2020, 17:40 
סמל אישי של המשתמש
הבן של פופה סיים קולג. נחשב ישראלי. בן 21 2.19 שווה לבדוק

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אפריל 2020, 08:02 
דיווח: טים קולמן במו"מ עם הפועל ת"א
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=339986

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2020, 15:34 
אני הייתי שמח אם היינו מצליחים להיפטר מהחוזה של שוכמן כדי לפנות מקום לאחד מה 2-3ים האחרים שהולכים להתפנות בקיץ (גוט, בורדיון, וואריק ואולי אפילו ספנסר וויס שטכנית חתום בבש) כולם קלעים יציבים משוכמן ולא בטוח ששומרים פחות טוב.

לגבי זרים, הלוואי שסק יישאר לצד רכז.
את לאטביוס אני לא משאיר אם תומר יישאר.
כל פיק אנד רול עליו זה מכת מדינה וזה שילוב הרסני מבחינה הגנתית.

לגבי המילטון קשה לי להחליט למרות שמדובר בשחקן מצוין.
הקדנציה שלו פה הייתה לא מספיק יציבה, וגם הוא נמצא בעמדה שכרגע לא ברור מה רמת הצורך שלנו בה.
לדעתי כיוון של 2 גבוהים 4-5 פרופר ניידים אתלטים לצד גבוה ישראלי כמו תומר זה שילוב מוכח יותר מאשר 4-3 שמחלטר כגבוה שלישי.
גם ראשלצ של השנתיים האחרונות וגם אילת של השנה שעברה הזניחו בבנייה יותר את עמדה 3 וזה השתלם להם.

לצערי בשנה האחרונה נפלנו לכל עצות החכמים ובנו קו קדמי כל כך דל כי ''גבוהים זה לא חשוב" למרות שזה היה ברור שזו תקרת זכוכית לגבי ההתמודדות מול הקבוצות הטובות באמת.

רכז זר, 2-3 זר/סק אם נוכל להשאיר אותו אז יהיה שווה עבורו, 4 זר נייד ואתלט שיכול לקלוע לעיתים מבחוץ, 5 נייד עם דגש יותר על כח.

הולך להיות קיץ קשה לכל הליגה בגזרת התקציבים והבאת הזרים ונצטרך לעשות עבודה קשה כדי למצוא את השחקנים הכי טובים שאפשר במסגרת התקציב, אבל לגבי סגנון השחקנים צריכים להיות נחרצים מאוד ולא להתפשר.
לא ייתכן שכבר 4 שנים אנחנו מביאים לצידו של תומר גינת (נטל הגנתי בפני עצמו) את הגבוהים הכי כבדים ואיטיים (האוול פעמיים, דארל ולאטביוס וויליאמס, אמינו, מאט הווארד) שלא רק שלא מחביאים אותו אלא גורמים לו להראות נייד יותר.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2020, 20:13 
לדעתי אם גינת נשאר אי אפשר להשאיר את לטביוס. זה פשוט קו קדמי בלתי נסבל מבחינה הגנתית וגם התקפית הוא די מוגבל. אנחנו חייבים להביא גבוה אתלט ובעל אימפקט הגנתי שיוכל לשחק פיק אנד רול ולסיים מעל הטבעת.
מבין הזרים הייתי מת להשאיר את הנרי וזהו. אני חושב שלנזל כשהוא טוב הוא מצוין אבל אי אפשר לחיות עם שחקן כל כך בלתי יציב.
כמו שזה נראה לפי הידיעה שלמעלה אנחנו מחפשים מציאות בכל מיני מקומות נידחים. אולי הפעם גם נצליח.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2020, 21:19 
סמל אישי של המשתמש
מבחינה התקפית הוא מוגבל??? מבחינה התקפית זה קו קדמי מפלצתי. השאלה היחידה היא האם זה שווה את הנטל ההגנתי.

בכל אופן, אם תומר יישאר (מה שאני מניח שיקרה), יש פה התלבטות אם להביא זר גבוה אחד יחד עם מחליף ישראלי ושלושה זרים בעמדות 1-3 כמו בעונה הזאת, או להביא שני זרים בעמדות 4-5, יחד עם שני זרים בעמדות 1 ו-2-3.
בעונה שעברה חשבתי שהאפשרות הראשונה עדיפה כדי שיהיה אפשר לשחק בחמישייה עם תומר וארבעה זרים. עכשיו אני לא כל כך בטוח. במקרה כזה צריך להביא גבוה ישראלי מחליף שהופך להיות שחקן חשוב כי הוא למעשה הגבוה השלישי ברוטציה, והאופציות הישראליות בעמדה הזאת נוראיות (לעומת עמדת הסווינגמן ששם יש מבחר ישראלי די גדול). התלות בתומר ובגבוה הזר הופכת להיות גדולה מדי והסגל לא מאוזן. גם היתרון על הנייר לשחק עם תומר וארבעה זרים ביחד לא הוכיח את עצמו מכיוון שההבדלים בין החמישייה לספסל היו עצומים, וכל פעם ששחקני הספסל נכנסו ביחד לקראת סוף הרבע הראשון התרסקנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 אפריל 2020, 21:41 
ליגה שהפכה להיות קישוט של לגיון זרים אמריקאים לקבוצה של שימון מזרחי. זה עד כדי כך המקרה שלאף אחד לא אכפת אם היא תחזור או לא.

בכל אופן, יש הלוואי שנחתים את טים קולמן זה ממש מעניין!!!!!!!!!!!!!!!!

(לטעמי הפועל תלך ותדעך בליגה כזו בלי זהות מובחנת של קבוצת אוהדים ובלי לזכות בתארים. בגלל שכרגע שני הדברים הולכים ומתרחקים מאיתנו, אני לא אופטימי במיוחד).

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אפריל 2020, 15:24 
מסכים עם יובל ב 100%.
החיסרון היחיד שיש לרעיון הזה הוא שעמדה 3 מוצאת את עצמה קצת מוזנחת בלי מישהו עם סייז.

אבל אפשר לחפות על זה עם 2 גבוהים אתלטים עם אימפקט הגנתי שתמיד אחד מהם על המגרש.
חשוב דרך אגב ש2 הגבוהים האלה יוכלו לשחק יחד, בניגוד למינו והאוול למשל ובדומה להווארד וגפני.
הניואנסים האלה בסוף מכריעים עד כמה הסגל מאוזן או לא, אחרת שוב פעם יווצר תלות בגינת דבר שהבאנו שמביא עלינו חורבן.

גם שחקן כמו בורדיון ו/או וואריק ששניהם שומרים מצוינים שהם אנדרסייז 3 יכולים להשתלב בלי בעיה.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 אפריל 2020, 21:53 
ככל שאני חושב על זה יותר אני מסכים. עדיף להביא שני גבוהים זרים מאשר 3-4. הקבוצה תהיה יותר מאוזנת ככה לדעתי. העניין הוא שצריך לקחת בחשבון שהפועל תעלה במקרה הזה עם 2 ישראלים בחמישייה. והשאלה אם שוכמן מתאים להיות השני. לצד תומר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מאי 2020, 05:38 
כתבה מוואלה! ספורט, יאניס קסטריטיס: "חוויתי משהו מרגש בהפועל תל אביב. אשמח להמשיך"

https://sports.walla.co.il/item/3354619 ... cialbutton

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

favourite tootbal team

Eric Cantona

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מאי 2020, 10:08 
מכבי מפרסמים שהם הציעו לגינת חוזה לשנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מאי 2020, 10:43 
זה יותר להפריע להפועל מאשר נחוץ למכבי. הוא בחיים לא ישחק ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2020, 20:54 
https://www.israelhayom.co.il/article/757619

"אם הפועל ת"א תבקש - אני חוזר עכשיו"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2020, 22:45 
סמל אישי של המשתמש
מה קורה עם הליגה? יחדשו אותה או שסגרו את הבסטה לעונה הזו?

Sent from my H8324 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 11:49 
הבעיה עם תומר היא נטו השילוב בהגנה. לא רק שהסנטר חייב להיות נייד ואתלטי (משהו כמו ג'וש אוואנס), אלא ה-3 חייב להיות משהו בסגנון סקוט כדי להחביא את תומר בהגנה כראוי. הוא שחקן כל כך ייחודי שלבנות סביבו לקבוצה ענייה כדוגמתנו זו בעיה קשה. אם תומר הולך אז אני ממש בעד להחזיר את בר טימור. הוא בן 28 והוא בשלב בקריירה שבו הוא חייב שדרוג בדקות. השילוב שלו עם כארם משעור יאפשר גמישות עצומה בבחירת הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 14:05 
סמל אישי של המשתמש
בר טימור אוברייטד שהלך אחורה בשנים האחרונות ומשתכר בירושלים סכומי עתק שהוא ממש לא שווה.
כארם משעור כיום בכלל שחקן חלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 14:26 
בר טימור אכן הלך אחורה, אבל זה לא אומר שהוא לא עדיין יהיה ישראלי דומיננטי ברמות של הפועל. הרבה פעמים שחקן הולך אחורה כי יש לו תפקיד קטן בקבוצה גדולה, אבל טימור עדיין צעיר ולא הייתי פוסל. תלוי בשכר.
כארם משעור בעיני יכול להיות אחלה שחקן תורם מהספסל. שחקן שעולה ותורם אנרגיות, הגנה וריבאונד מצוין מעמדות 3-4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 16:01 
סמל אישי של המשתמש
אני גם חושב ששילוב בין בר טימור לכארם משעור יכול להיות מעולה. אין לי מושג מה גרם לירידה ברמה של משעור. לפרקים בהרצליה, הוא היה שחקן ענק - אולי הישראלי הכי טוב בליגה, בטח שבתפקיד שלו. בדקות המעטות שלו בהפועל הוא באמת נראה כמו צל של עצמו, אבל הפוטנציאל קיים שם.
בר שחקן נהדר. נכון שהוא לא שווה את הסכומים שהוא מרוויח בעצם מאז שעזב את הפועל, אבל עדיין שחקן שמאוד הייתי רוצה לראות אצלנו שוב.
אני גם מסכים שבסופו של דבר, אחרי אינספור נסיונות חצי מוצלחים עם סנטרים כבדים, שני זרים קפיציים בעמדות 4 ו-5 הם בדיוק מה שהקבוצה זקוקה לו.ברור שבמידה ווילאמס יישאר זה לא יהיה נוראי, אבל כבר שנים שהקבוצה הזו משוועת לשחקנים אתלטיים וניידים, כשאלה שלא מפחדים ממגע ושמגיבים למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 16:35 
לגבי תומר גינת צריך לזכור דבר אחד חשוב (מודה שגם אני שוכח אותו לפעמים, כשאני מבקר אותו): בכל השנים שלו בהפועל, למעט העונה עם גפני והווארד, שיחקו לידו גבוהים שלא שומרים, שרק חשפו עוד יותר את החסרונות שלו. דארל והאוול; אמינו והולמס ואחרי זה האוול; וגם העונה. אני חושב שאם הוא יישאר ויביאו לידו שני גבוהים שלפחות אחד מהם אתלטי ושומר, ודברים יוכלו להיראות אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 16:45 
סמל אישי של המשתמש
לבר טימור בכל מקרה יש חוזה לעוד עונה בירושלים תמורת סכום של קרוב ל-200 אלף דולר. הוא לא רלוונטי.
כארם משעור שחקן חופשי בסוף העונה ואני לא רואה שום סיבה להמשיך איתו. הוא היה אתלט אדיר ופצצת אנרגיה בקדנציה הראשונה שלו בהרצליה. מאז הוא עבר פציעה, התבגר, האתלטיות שלו דעכה ומה שנשאר זה בעיקר הטכניקה הנוראית שלו. מעדיף שחקן כמו איגור קולשוב שכיום הוא אתלט לא פחות טוב ושחקן מוכשר פי מאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מאי 2020, 22:02 
סמל אישי של המשתמש
אם מחפשים גארד ישראלי, אז רק אומר שגל מקל ישמח לחזור לארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 מאי 2020, 20:25 
barbaro כתב:

חתם בגלבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 מאי 2020, 01:14 
הוקיץ' כתב:
barbaro כתב:

חתם בגלבוע.
מפתיע.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 294 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: