תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 20 אפריל 2024, 01:49

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1710 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מעקב אחרי אדומים לשעבר ע"ש המשתמש "צור ש"
הודעהפורסם: 19 נובמבר 2013, 21:30 
ברכות לרום גפן על הופעת בכורה מוצלחת בהפועל כפ"ס. (יודע, הוא לא שחקן עבר אבל עדיין). הילד המוכשר דפק שלשה גדולה והוביל את הקבוצה שלו לניצחון גדול על מובילת הליגה בחוץ, כשהוא קולע 13 נקודות. מברוק!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 19 נובמבר 2013, 21:32 
וואו. איזה מלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 נובמבר 2013, 21:36 
ליתר דיוק- שלשת ניצחון, בהארכה, נגד מוליכת הטבלה, במשחק הבכורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 נובמבר 2013, 21:55 
סמל אישי של המשתמש
ברגר כתב:
ברכות לרום גפן על הופעת בכורה מוצלחת בהפועל כפ"ס. (יודע, הוא לא שחקן עבר אבל עדיין). הילד המוכשר דפק שלשה גדולה והוביל את הקבוצה שלו לניצחון גדול על מובילת הליגה בחוץ, כשהוא קולע 13 נקודות. מברוק!

יופי, שימשיך לקבל דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מעקב אחרי אדומים לשעבר ע"ש המשתמש "צור ש"
הודעהפורסם: 19 נובמבר 2013, 23:15 
כמה זמן הוא התאמן איתם שהוא נתן כזה משחק??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מעקב אחרי אדומים לשעבר ע
הודעהפורסם: 19 נובמבר 2013, 23:36 
red_o כתב:
כמה זמן הוא התאמן איתם שהוא נתן כזה משחק??

0 אימונים.
שלשום חתם, נכח באימון והסתכל מהצד רק כדי ללמוד את התרגילים (לא התלבש אפילו), אתמול היה עם הפועל לפני הדרבי, והיום ניצח להם את מובילת הטבלה עם שלשה בהארכה.

אין דברים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 נובמבר 2013, 00:37 
ליגה לאומית

*אלון אברמוביץ קלע 12 נקודות והוסיף 4 אסיסטים בניצחון קבוצתו טבעון/מגידו על יפתח בוכמן (6 נקודות) ובאר יעקב

*אלעד אליהו קלע 8 נקודות בהפסד הוד השרון ליבנה

*ג'ף אלן קלע 7 נקודות בהפסד של עפולה לרמלה

*לסיום הפינה הקבועה -
יבגני ליוטרין קלע 10 נקודות בהפסד גליל לרמה"ש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2013, 21:10 
מהסיכום השבועי של ספסל - נבחרי השבוע:

אלון אברמוביץ'-ספק אם הגארד המוכשר והצעיר חלם לפתוח כך את העונה. לאחר שתי עונות בהן ראה בעיקר ספסל ולמד מהטובים ביותר בהפועל ת"א ונס ציונה, קיבל אברמוביץ' את המושכות ובעיקר את הדקות, ולוקח כל הזדמנות בשתי ידיים. בנצחון הבית האחרון על באר יעקב, היה הרכז בשיאו וב-20 הדקות שהיה על המגרש צבר 23 לחיוב במדד הפלוס/מינוס. אברמוביץ' סיים את המשחק ללא החטאה, עם 12 נקודות, 3 ריב', 4 אס', חטיפה ואין סוף אנרגיות. עושה רושם שהרכז מהקיבוץ, קנה את לב האוהדים וכעת נשאר לו להמשיך לעבוד קשה ולהשיג תוצאות טובות.

רום גפן- ברוך הבא גם לך. שחקנה של הפועל ת"א מצטרף למשפחת הכרטיס הכפול ועל הדרך עזר לכפ"ס לחזור עם ניצחון חוץ מרשים ביותר מנהריה. השחקן הצעיר שרק הצטרף השבוע לקבוצה של בריגר קיבל הרבה קרדיט, וסיים עם 13 נק'. אבל יותר חשוב מזה- שלשה ענקית שלו, חצי דקה לסיום ההארכה, העלתה את כפ"ס ליתרון שנתן לה את המשחק. אומנם שורטר הוסיף נקודה מהקו לאחר מכן, אבל מבחינתנו סל הניצחון שייך לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2013, 21:11 
סמל אישי של המשתמש
מהם בעצם התנאים לכרטיס הכפול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 נובמבר 2013, 21:50 
אברמוביץ' עדיין שייך לנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 נובמבר 2013, 22:24 
לדעתי לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 נובמבר 2013, 02:04 
r200 כתב:
מהם בעצם התנאים לכרטיס הכפול?

להיות בגיל שהמנהלת מחייבים שיהיו בליגת העל בגלל החוק החדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 נובמבר 2013, 01:52 
ארצית

*יונתן מור שמושאל מהפועל לאקדמיית וינגייט קלע 22 נקודות (אחת יותר מהבן של בלאט :LAGUH!: ) בהפסד של האקדמיה למכבי חיפה עתודה

(הביזיון ממשיך וקלנסוואה שבפועל התפרקה, ממשיכה לשחק בליגה - עם שחקני נוער.
הפסידו לקריית ביאליק 85-29)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 נובמבר 2013, 10:04 
קרטיס קלי מביך באיטליה. במשחק האחרון 0 נקודות וראיתי כתבות שממש צוחקות עליו. מתוך 7 משחקים רק באחד קלע יותר מ-8 נקודות, הקבוצה שלו מקום לפני אחרון ואני מניח שהוא בקרוב יעלה על מטוס.
כמו שטענתי בהרבה דיונים בנושא, לדעתי קרטיס פשוט לא שחקן מספיק טוב. הוא שחקן מוגבל מאוד כמעט ללא יתרונות יחסיים, שנהנה מסיטואציה אופטימלית בהפועל, עם קבוצה שלמה שמשחקת בשבילו, מאמן שמאמין בו והעדר סקוררים אמיתיים מסביבו ("ואקום" שניפח לו את המספרים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 12:29 
קצת נרדמנו, אז זה מה שהיה השבוע -

ליגת העל

*רנדל עם 17 נקודות, 12 ריבאונד ו-3 חסימות בהפסד של חיפה לגליל

*יוני ניר רושם 6 נקודות ב-13 דקות בבכורה שלו באשדוד נגד נס ציונה, קורי קאר עם 5 דקות ללא נקודות - עדיין בלי סל שדה העונה (!).

*אבירם זליקוביץ עם 9 נקודות ב-20 דקות בניצחון הרצליה על חולון. אסברי סיים עם 11 נקודות ו-5 ריבאונד ב-26 דקות

לאומית

*אלעד אליהו סיים עם 7 נקודות בניצחון המפתיע של הוד השרון על עפולה. ג'ף אלן היה מצוין כהרגלו עם 32 נק' ו-8 ריבאונד אבל יצא בחמש עבירות.

*יבגני ליוטרין קלע 6 נקודות בהפסד רמה"ש לעירוני רמת גן

*יפתח בוכמן קלע 3 נקודות בהפסד באר יעקב ליבנה

הביזיון בארצית נמשך, הפעם אקדמיית ויינגייט חוגגת על קלנסווה 19-95.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 12:37 
סמל אישי של המשתמש
Fez כתב:
קרטיס קלי מביך באיטליה. במשחק האחרון 0 נקודות וראיתי כתבות שממש צוחקות עליו. מתוך 7 משחקים רק באחד קלע יותר מ-8 נקודות, הקבוצה שלו מקום לפני אחרון ואני מניח שהוא בקרוב יעלה על מטוס.
כמו שטענתי בהרבה דיונים בנושא, לדעתי קרטיס פשוט לא שחקן מספיק טוב. הוא שחקן מוגבל מאוד כמעט ללא יתרונות יחסיים, שנהנה מסיטואציה אופטימלית בהפועל, עם קבוצה שלמה שמשחקת בשבילו, מאמן שמאמין בו והעדר סקוררים אמיתיים מסביבו ("ואקום" שניפח לו את המספרים).

אני חושב שהוא שחקן לא רע, אבל סובל מבעיה של ריכוז ולא מספיק מחויב לשפר את עצמו ואת הצדדים החלשים במשחק שלו (ולא חסרים כאלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 13:53 
בלאומית צריך להזכיר גם את נצחון החוץ של כפר סבא על טבעון/מגידו 74:68. בצד המנצח רום גפן (לא באמת "לשעבר", וטוב שכך) ביום פושר משהו- שיחק 23 דקות וסיים עם 5 נק' 5 ריב' ו-2 אסיסטים, ואילו אלון אברמוביץ' עם 2 נק' בלבד בשורות המפסידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 14:08 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
Fez כתב:

אני חושב שהוא שחקן לא רע, אבל סובל מבעיה של ריכוז ולא מספיק מחויב לשפר את עצמו ואת הצדדים החלשים במשחק שלו (ולא חסרים כאלו).

בסך הכל הוא שחקן די חלש. לפחות ממה שהציג בהפועל, יש לו קצת קליעה וקצת מובים, אבל יש לו חסרונות מפה ועד הודעה חדשה (לא פיזי, חורים בידיים, מאבד המון, לא משחק חכם בלשון המעטה, לא רגוע ובוגר, שומר חלש, ריבאונדר גרוע). אוונס, בשקל וחצי שהוא עולה ועם המגבלות שלו, שחקן יותר יעיל ואני מעדיף אותו על קלי בכל יום בשבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re: מעקב אחרי אדומים לשעבר ע"ש המשתמש "צור ש"
הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 14:21 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
הפועל כתב:
Fez כתב:

בסך הכל הוא שחקן די חלש. לפחות ממה שהציג בהפועל, יש לו קצת קליעה וקצת מובים, אבל יש לו חסרונות מפה ועד הודעה חדשה (לא פיזי, חורים בידיים, מאבד המון, לא משחק חכם בלשון המעטה, לא רגוע ובוגר, שומר חלש, ריבאונדר גרוע). אוונס, בשקל וחצי שהוא עולה ועם המגבלות שלו, שחקן יותר יעיל ואני מעדיף אותו על קלי בכל יום בשבוע.

לא מחוייב זה אמא של האנדרסטייטמנט, חלק מהחורים בידיים זה אצבעות שהוא לא יכול לישר עקב קיצור גידים, ניתוח פשוט. הוא גם לא רואה טוב ואת זה אפילו פשוט יותר לפתור. אבל הוא דביל. על המגרש ומחוץ לו. לסיכום: שחקן נשמה, מת עליו. שיבוא מחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 14:51 
אני לא מסכים לגבי קלי. אני לא חושב שהוא שחקן עם יכולות מדהימות, או עם נתונים אתלטיים מדהימים. אבל לרמת הליגה הישראלית הוא אחלה שחקן כשמשחקים עליו נכון.
יש לו חסרונות - ידיים רעות, רכות בהגנה, הוא לא ריבאונדר מספיק טוב. אבל הוא יודע לעשות נקודות. הוא מגוון. מסוגל לקחת שחקנים נמוכים עם הגב לסל, ומסוגל לקחת גבוהים כמו שון ג'יימס מבחוץ פנימה. והוא מסוגל להיות סוג של עוגן התקפי. כלומר שהתקפות יתחילו ממנו, הוא ירכז דאבל טים ומשם המשחק יותר קל.
אני לא מופתע שהוא לא מצליח באיטליה, כי לדעתי באופי קלי עדיין ילד והוא ממש עוד לא מוכן לעזוב את החממה של הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 15:00 
סמל אישי של המשתמש
בהפועל שיחקו עליו הכי נכון שאפשר והוא לא היה אחלה שחקן, אלא לא יותר מבינוני. אפשר אולי לשחק קצת על הנקודות החזקות שלו ולהוציא ממנו 14-15 נקודות בערב (וזה מה שקרה), אבל אי אפשר להסתיר חסרונות כמו היותו שומר חלש, ריבאונדר גרוע מאוד (אני חושב שבתחום הזה הוא היה הגבוה הכי גרוע בליגה בעונה שעברה) ואחד שמאבד המון כדורים (גם פה, הגבוה הכי גרוע בליגה בעונה שעברה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 דצמבר 2013, 15:30 
סמל אישי של המשתמש
לפחות חלק מהחסרונות שלו זה דברים שאפשר לעבוד עליהם. לפני הכל עונשין. גם להעלות מסה, גם מיקום לריבאונד (למרות שיותר קשה). ובעיקר להתאמן על ריכוז לאורך כל המשחק.
כמו שפרביס אמר הוא פשוט ילד עדיין, וצריך להתבגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 דצמבר 2013, 22:56 
מעביר עכשיו במקרה ל57 גולד משחק של קרמונה מול ונציה. קרטיס קלי במדי קרמונה...
נראה שהגדיל קצת נפח משנה שעברה. :hapoel:

עד עכשיו עם 10 נק' לקראת סוף המשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 דצמבר 2013, 00:04 
הפועל כתב:
לפחות חלק מהחסרונות שלו זה דברים שאפשר לעבוד עליהם. לפני הכל עונשין. גם להעלות מסה, גם מיקום לריבאונד (למרות שיותר קשה). ובעיקר להתאמן על ריכוז לאורך כל המשחק.
כמו שפרביס אמר הוא פשוט ילד עדיין, וצריך להתבגר.

אם כבר הזכרת את העונשין, בינתיים באיטליה העונה הוא עומד על 25%. פאקינג 3-12 מהקו.
פשוט זלזול במקצוע. אפילו ג'וש אוונס שלא בדיוק בורך ב-"כישרון" או ב-"טאץ'" עומד העונה בינתיים על 73% מהקו (מחר דופק 0-10).

אבל האמת, אני חושב שקרטיס (לפחות בהפועל) דוקא כן עבד על החסרונות שלו וגם השתפר לאורך הדרך, וזו בדיוק הבעיה... לטעמי הוא פשוט לא מאוד מוכשר ולא מאוד חכם (אם לומר בעדינות). אף פעם לא ראיתי בו יותר מדי פוטנציאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 דצמבר 2013, 00:11 
סמל אישי של המשתמש
יכול להיות שעבד. נאמר כך, בריאן אסברי כל יומיים היה מחרבש סטטוסים על איך הוא עכשיו במכון או באולם נתאמן. אצל קרטיס אפעס, הסטטוסים היו שונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 דצמבר 2013, 00:31 
לא יודע מה היה הלו"ז שלו בזמנו הפנוי, אבל בהחלט היו אספקטים במשחק שהוא שיפר. חלק בטח היה קשור סתם להתאקלמות, אבל דברים כמו הבנת המשחק והיכולת להוציא כדור החוצה הם נטו עבודה נכונה של ארז ועופר רון איתו (וזה מאוד שיפר את התרומה שלו בהתקפה).

יכול להיות שהוא לא השקיע הרבה מעבר לאימונים הקבועים, כך או כך בעיני הפוטנציאל שלו מוגבל מאוד כמו שהבנת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2013, 22:18 
סמל אישי של המשתמש
זליקוביץ עם 20 נקודות היום. וכרגיל כשהוא מצטיין, הרצליה מפסידה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 דצמבר 2013, 22:30 
סמל אישי של המשתמש
10 נקודות למשחק העונה באחוזים מדהימים. הקטע שהוא טוב והם מפסידים זה קשקוש לא רלוונטי, אפילו הפלוס-מינוס שלו ברוב המשחקים יותר טוב מהממוצע הקבוצתי. שחרור הזוי.

אסברי היה המצטיין היום בניצחון של חולון על אילת עם 24 נקודות (4/4 לשלוש) ו-14 ריבאונים. השחקן הכי טוב שלהם מתחילת העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 דצמבר 2013, 13:36 
שו שו שולמית עדכוני הלאומית

רום גפן - 3 נק' בהפסד כפ"ס לבאר יעקב

יפתח בוכמן - 4 נקודות בניצחון באר יעקב על כפ"ס

יבני ליוטרין - 10 נקודות בהפסד רמה"ש לקרית אתא

אלון אברמוביץ' - 12 נקודות, 5 ריבאונד ו-3 אסיסטים בניצחון מגידו על עפולה ונבחר למצטייני השבוע של "ספסל"

ג'ף אלן - 13 נקודות בהפסד עפולה למגידו

ארצית
עומר זמיר קולע 8 נקודות בניצחון גדרה על רחובות

הביזיון נמשך כמובן,
קאלנסווה מפסידה השבוע 122-22 לעמק יזרעאל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 דצמבר 2013, 16:24 
עדכוני אמש -

*יוני ניר עם 5 נק' ו-2 ריבאונד נגדנו

*בראיין אסברי עם 25 נק' ו-12 ריבאונד בניצחון חולון על ראשל"צ

*זליקוביץ' עם 4 נקודות בניצחון הרצליה על גלבוע/גליל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 1710 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: