תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 23 מאי 2024, 06:47

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 186 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: העונה הבאה - מחשבות ראשוניות
הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 16:35 
סמל אישי של המשתמש
ציטוט:
בדיעבד זה הכי קל לנתח. מקצועית בנינו קבוצה שאין בה מספיק יתרונות יחסיים. כקבוצה, היא יודעת לשמור ולרוץ ומנוסה וקשוחה, אבל חסרים בה יתרונות יחסיים", כהן מנתח, "אנחנו לא קולעים שלשות הכי טוב, לא רצים הכי טוב, אין לנו את משחק הפנים הכי טוב. כנראה שהיינו צריכים לבנות את זה אחרת... קחו את אשדוד לדוגמה, שיש לה ריבאונד התקפה מדהים".
"דבר שני, ככל הנראה בבניית הסגל טעינו. בדיעבד אי אפשר להסתתר מזה. יכול להיות שהיינו צריכים לעשות את הדברים אחרת. יש טעויות שראינו אותן קורות ועשינו אותן".

כמו?
"אפשר לדבר על זה ביוני. כרגע אני לא יכול להגיד ששחקן זה או אחר הוא טעות. אבל יש דברים שעשינו ואמרנו "הציוות הזה לא יהיה מספיק טוב" ובכל זאת השתכנענו לעשות אותו. אנחנו צריכים להיות יותר מעורבים בהליך של בניית הסגל".

מי זה אנחנו?
"ההנהלה, בעיקר זה אני וידידיה, בנושא של בניית הסגל. אנחנו צריכים להיות יותר מעורבים. דני מאמן מצוין, הרבה יותר טוב ממני, אבל מצד שני לדברים שרואים מבחוץ, יש ערך מוסף. כשאתה על הפרקט ומסביבך עשרה שחקנים ואתה חי מאימון לאימון, לפעמים למה שאתה רואה מהצד יש המון ערך מוסף. אנחנו צריכים לתת לזה יותר משקל. בנקודות מסוימות אנחנו צריכים יותר להתעקש".

סומך על רמי שיעמיד את פרנקו במקום.
ידוע שמילה של רמי זאת מילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:00 
סמל אישי של המשתמש
מזל לא מזל, יעמידו או לא יעמידו במקום - העונה שעברה רובנו לא חשבנו שתיגמר טוב והסתיימה בפיינל פור תוך יכולת מרשימה בסיבוב השלישי ובסדרת רבע גמר. לפחות עבורי פרנקו הרוויח ביושר שניתן לו קרדיט וסבלנות שהוא יודע מה הוא עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:13 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
מזל לא מזל, יעמידו או לא יעמידו במקום - העונה שעברה רובנו לא חשבנו שתיגמר טוב והסתיימה בפיינל פור תוך יכולת מרשימה בסיבוב השלישי ובסדרת רבע גמר. לפחות עבורי פרנקו הרוויח ביושר שניתן לו קרדיט וסבלנות שהוא יודע מה הוא עושה.
והגניבת דעת הזאת כאילו בזכות בנקס האל שסחב אותנו על גבו הדקיק בפלייאוף והציל לנו את העונה מחורבן. (ואני מת עליו ומאוד מאוד מאוכזב שהוא עזב) כאילו לא היינו הקבוצה הכי טובה בסיבוב השלישי בפער.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:16 
סמל אישי של המשתמש
הפועל כתב:
מזל לא מזל, יעמידו או לא יעמידו במקום - העונה שעברה רובנו לא חשבנו שתיגמר טוב

ואכן נגמרה לא טוב.
וזה בלי לדבר על הפשע של לנתח דברים רק לפי שורה תחתונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:20 
סמל אישי של המשתמש
KingAlpaca כתב:
הפועל כתב:

ואכן נגמרה לא טוב.
אבל זה לא שורה תחתונה. גם אני התבאסתי כמו כולם פה על הבנייה של הקבוצה שלנו. אבל להציג את זה כאילו הייתה פה קבוצה כושלת שרק בזכות בנקס הגיעה למשהו זה שקר. בסיבוב האחרון הייתה לנו קבוצה שהביאה תוצאות, שבכל משחק מישהו אחר בלט ולקח אחריות, קבוצה של מאמן. אני מאוכזב שפרנקו התעקש על שחקנים שאני אישית לא כלכך אהבתי אבל קרדיט על זה שהוא הפך אותם לקבוצה ששיחקה כדורסל שלפרקים היה מאוד מהנה והביאה תוצאות מגיע לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:25 
סמל אישי של המשתמש
לא, זאת לא הייתה קבוצה כושלת,
לא, זה לא היה רק בנקס,
אבל כן, זאת הייתה קבוצה ששיחקה כל הזמן עם משקולות שהיא שמה על עצמה,
אז יפה שהיא הצליחה להתקדם למרות המשקולות,
אבל הייתי מעדיף שפשוט לא יהיו משקולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:32 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
KingAlpaca כתב:
הפועל כתב:

ואכן נגמרה לא טוב.
אבל זה לא שורה תחתונה. גם אני התבאסתי כמו כולם פה על הבנייה של הקבוצה שלנו. אבל להציג את זה כאילו הייתה פה קבוצה כושלת שרק בזכות בנקס הגיעה למשהו זה שקר. בסיבוב האחרון הייתה לנו קבוצה שהביאה תוצאות, שבכל משחק מישהו אחר בלט ולקח אחריות, קבוצה של מאמן. אני מאוכזב שפרנקו התעקש על שחקנים שאני אישית לא כלכך אהבתי אבל קרדיט על זה שהוא הפך אותם לקבוצה ששיחקה כדורסל שלפרקים היה מאוד מהנה והביאה תוצאות מגיע לו

מסכים חלקית. אני לא מקבל גישה של מאמן שמבחינתו העונה מתחילה במאי. יש אוהדים, יש מנויים, לא מגיע לנו לסבול שני סיבובים ובמשחקים מסויימים גם להתבזות. איזה מן מסר זה? אולי שיוציאו פשוט מנוי רק לסיבוב השלישי?
כל ילד עם עיניים בראש יכל לזהות את הטעויות שנעשו בבניית הסגל ובהימור על שחקנים חלשים במשך כל העונה. אז נכון, המון דברים התחברו לנו בסיבוב השלישי, אבל במבחן התוצאה הגענו בדיוק למקום שמשקף את התקציב שלנו ובפיינל פור עברנו קבוצה קצרה עם ישראלי וחצי שכבר בקושי עמדה על הרגליים ושכבר היתה הרבה אחרי השיא (המדהים, יש לומר), אליו הגיע עשרה משחקים מוקדם יותר.
במשך עונה וחצי נאבקנו עבור האזרחות של בנקס. השקענו כל-כך הרבה אנרגיה ואמוציות בחיבור לשחקן הזה, והנה, הוא סוף סוף קיבל קצת קרדיט והחזיר לנו בריבית, ומיד אנחנו נאלצים להיפרד, וברור לכולם למה.
אז רמי אומר שלקחים הופקו? איך הופקו? הדבר הכי מתבקש והכי חשוב שההנהלה הזו היתה צריכה לעשות ברגע שהסתיימה העונה זה להחתים את בנקס ולהבהיר לאדון מאמן שנגמר הבית זונות והוא לא רשאי להמשיך לייבש את הישראלי הבכיר שלנו לטובת יצרן האיירבולים. כרגיל, זה לא קרה, וכרגיל, אנחנו מחכים ומחכים ובינתיים כל השחקנים ששווה היה להילחם על החתמה שלהם כבר נחטפים למקומות אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: העונה הבאה - מחשבות ראשוניות
הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:35 
סמל אישי של המשתמש
אני מבין אותך ומסכים עד החלק של ההחתמה של בנקס. לפי מה שאני הבנתי, הציעו לו חוזה וניסו להחתים אותו לעונה הבאה. הוא העדיף לוותר.
אתה יכול לטעון שזה בגלל ההתנהלות של פרנקו מולו בשנה שעברה ואולי תהיה צודק. אבל לגבי הניסיון להחתים אותו הקיץ הזה זה כבר לא היה בשליטת ההנהלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 17:38 
סמל אישי של המשתמש
סומך כתב:
אני מבין אותך ומסכים עד החלק של ההחתמה של בנקס. לפי מה שאני הבנתי, הציעו לו חוזה וניסו להחתים אותו לעונה הבאה. הוא העדיף לוותר.
אתה יכול לטעון שזה בגלל ההתנהלות של פרנקו מולו בשנה שעברה ואולי תהיה צודק. אבל לגבי הניסיון להחתים אותו הקיץ הזה זה כבר לא היה בשליטת ההנהלה

אתה יכול להאשים אותו? בכל מקרה, אני בטוח שגם כאן היה אפשר לנהוג אחרת ולהבטיח לו גיבוי מול אפשרות של ייבוש חוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 19:41 
סמל אישי של המשתמש
מעניין מתי נזכה להתנהלות נכונה בטרום העונה. עד כה רק שומעים הבטחות שעשינו טעויות אבל למדנו ונתקן, בפועל כל פגרה זה מרגיש כמו דז'ה וו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 19:45 
סומך כתב:
היה בשליטה מוחלטת של ההנהלה. פשוט היו צריכים להודיע שלא מממשים את האופציה על מנקו. את סיפורי המעשיות על זה שניתק קשר שיספרו למי שלא מכיר את ההתנהלות שלהם.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 20:01 
סמל אישי של המשתמש
אני גם חושב בתכלס שלפרנקו היה יותר מזל משכל בעונה האחרונה. ועדיין, הוא התעקש על דברים שנראו לרובנו לא נכונים, ובישורת האחרונה הקבוצה עשתה עונה מוצלחת והתחברה ברגע הנכון, כולל שחקנים כמו מקי שכולנו (כולל פרנקו) כבר ויתרנו עליהם.
הרוויח ביושר את הזכות שנשב בשקט לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 20:18 
הפועל כתב:
אני גם חושב בתכלס שלפרנקו היה יותר מזל משכל בעונה האחרונה. ועדיין, הוא התעקש על דברים שנראו לרובנו לא נכונים, ובישורת האחרונה הקבוצה עשתה עונה מוצלחת והתחברה ברגע הנכון, כולל שחקנים כמו מקי שכולנו (כולל פרנקו) כבר ויתרנו עליהם.
הרוויח ביושר את הזכות שנשב בשקט לדעתי.

אף אחד, מעולם, לא הרוויח את הזכות שפורום של הפועל ישב בשקט. :D
אבל בנימה יותר רצינית- אנחנו כמו הקבוצות באנ.בי.איי שמפסידות בלי הפסקה בפרי-אייג'נסי. החתמנו את מנקו במקום ללכת אופציה ראשונה על בנקס. אנחנו הברוקלין של הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 21:22 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
סומך כתב:
היה בשליטה מוחלטת של ההנהלה. פשוט היו צריכים להודיע שלא מממשים את האופציה על מנקו. את סיפורי המעשיות על זה שניתק קשר שיספרו למי שלא מכיר את ההתנהלות שלהם.

האמירה הייתה אמורה להיות שלא מחתימים 2 זרים לעמדה 2 אלא רק 1 ועוד 1 לעמדה 3.

זר, בנקס ורביב.
זר ומנקו
2 זרים וגינת.

זה אמור היה להיות הסגל.
לדעתי גם שנה שעברה הביאו את מקניל כ 3 אבל וא ממש לא זה ולכן נאלצנו לשחק עם בנקס כ 3 ושם הוא פחות טוב ממנו (בטח בגובה במאבקי כוח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 22:08 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
beny כתב:
על פי אור שקדי מוואלה המועמד המוביל לחיזוק זה חנן קולמן, שזה די נורא.

עכשיו שמשעור צפוי לחזור להרצליה, שון דוסון לא ימשיך שם, כך שזו הזדמנות להביא סוף סוף שחקן ישראלי מוכשר.

גם יפתח זיו שלא ימשיך בנהריה (לאור חתימתו הצפויה של נעימי), מועמד עדיף

יפתח זיו האריך חוזה בנהריה רק לפני שבועיים. אם נעימי יגיע לשם זה יהיה בנוסף לזיו, לא במקומו. הם גם החתימו כבר שלושה זרים בעמדות 2-4 וצריכים להחתים עוד סנטר זר.
דוסון בחיים לא יגיע אלינו אחרי שהוצאנו כבר בעמדה שלנו 130 אלף דולר על מנקו. הייתה לנו הזדמנות ללכת על דוסון לפני שבזבזנו את כל הכסף על מנקו, אבל כמובן שהיינו חייבים להחתים את יקירו של פרנקו במקום ללכת על שחקן טוב.

מה שאומר שהאופציות שנשארו בגדול הם שחקן גרוע במעט כסף (דגלאס) ושחקן עוד יותר גרוע שהוא סוס מת בהרבה יותר כסף (קולמן), אלא אם יקריצו איזה מתאזרח בשקל.
איזו הזדמנות היתה לנו ללכת על דוסון? הבחור שנה אחר שנה מנסה נואשות להגיע ל-NBA. השנה בליגת הקיץ הוא נתן מספרים יפים - שני בקבוצה שלו בנקודות, כשבדקות היה רק שביעי. קשה לי להאמין שהיה קוטע את חלום ה-NBA באמצע כדי לחתום אצלנו. חוץ מזה, לפי מה שפורסם הוא חתום על הרצליה בעוד עונה על סכום כמעט כפול מה-130 אלף שאנחנו נשלם למנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 22:35 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
סומך כתב:

זר, בנקס ורביב.
זר ומנקו
2 זרים וגינת.

זה אמור היה להיות הסגל.
לדעתי גם שנה שעברה הביאו את מקניל כ 3 אבל וא ממש לא זה ולכן נאלצנו לשחק עם בנקס כ 3 ושם הוא פחות טוב ממנו (בטח בגובה במאבקי כוח).

הביאו את מקניל כ-3? מאיפה המצאת את הקשקוש הזה? מקניל שחקן בן 30 שכל הקריירה שלו היה קומבו-גארד. בדיוק כמו כל שאר המועמדים לאורך כל הקיץ הקודם. ג'ייקובאן בראון למשל. פרנקו רצה שני גארדים זרים לאורך כל הדרך כדי לא להסתמך על בנקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 22:52 
סמל אישי של המשתמש
יורם כתב:
יובל כתב:
beny כתב:
על פי אור שקדי מוואלה המועמד המוביל לחיזוק זה חנן קולמן, שזה די נורא.

עכשיו שמשעור צפוי לחזור להרצליה, שון דוסון לא ימשיך שם, כך שזו הזדמנות להביא סוף סוף שחקן ישראלי מוכשר.

גם יפתח זיו שלא ימשיך בנהריה (לאור חתימתו הצפויה של נעימי), מועמד עדיף

יפתח זיו האריך חוזה בנהריה רק לפני שבועיים. אם נעימי יגיע לשם זה יהיה בנוסף לזיו, לא במקומו. הם גם החתימו כבר שלושה זרים בעמדות 2-4 וצריכים להחתים עוד סנטר זר.
דוסון בחיים לא יגיע אלינו אחרי שהוצאנו כבר בעמדה שלנו 130 אלף דולר על מנקו. הייתה לנו הזדמנות ללכת על דוסון לפני שבזבזנו את כל הכסף על מנקו, אבל כמובן שהיינו חייבים להחתים את יקירו של פרנקו במקום ללכת על שחקן טוב.

מה שאומר שהאופציות שנשארו בגדול הם שחקן גרוע במעט כסף (דגלאס) ושחקן עוד יותר גרוע שהוא סוס מת בהרבה יותר כסף (קולמן), אלא אם יקריצו איזה מתאזרח בשקל.
איזו הזדמנות היתה לנו ללכת על דוסון? הבחור שנה אחר שנה מנסה נואשות להגיע ל-NBA. השנה בליגת הקיץ הוא נתן מספרים יפים - שני בקבוצה שלו בנקודות, כשבדקות היה רק שביעי. קשה לי להאמין שהיה קוטע את חלום ה-NBA באמצע כדי לחתום אצלנו. חוץ מזה, לפי מה שפורסם הוא חתום על הרצליה בעוד עונה על סכום כמעט כפול מה-130 אלף שאנחנו נשלם למנקו.

גם שנה שעברה דוסון הלך לליגת הקיץ ואחר כך חתם בהרצליה.
ואין לו כמובן חוזה חתום בהרצליה, הייתה להם אופציה להאריך את החוזה שלו לעונה הזאת ב-250 אלף, אופציה שהם כמובן לא מימשו ומעולם לא הייתה להם כוונה לממש. ה-160 אלף שהוא קיבל מהם בקיץ הקודם זו אינדיקציה הרבה יותר ריאלית לחוזים שהוא יכול לקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 יולי 2018, 23:26 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
el dudernio כתב:
רדנקו כתב:
סומך כתב:

זר, בנקס ורביב.
זר ומנקו
2 זרים וגינת.

זה אמור היה להיות הסגל.

הביאו את מקניל כ-3? מאיפה המצאת את הקשקוש הזה? מקניל שחקן בן 30 שכל הקריירה שלו היה קומבו-גארד. בדיוק כמו כל שאר המועמדים לאורך כל הקיץ הקודם. ג'ייקובאן בראון למשל. פרנקו רצה שני גארדים זרים לאורך כל הדרך כדי לא להסתמך על בנקס.

ככה היה נראה, שהתכוונו לשחק עם רביב מקי ומקניל בקו האחורי. מי שיתפקד כ 3 במקרה הזה זה מקניל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 00:35 
סמל אישי של המשתמש
אתה יכול לכתוב את זה גם עוד חמש פעמים, זה עדיין יהיה חסר היגיון או אחיזה במציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 09:16 
סמל אישי של המשתמש
אגב, מעניין כמה כסף עלתה נסיעת הסחבקייה של פרנקו לסאמר ליג בלאס וגאס. מקווה שהוא באמת יביא משם שחקנים (למרות שאני לא ממש אופטימי), כי אם לא זה פשוט לזרוק כסף לפח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 10:08 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
אתה יכול לכתוב את זה גם עוד חמש פעמים, זה עדיין יהיה חסר היגיון או אחיזה במציאות.

אין בזה הגיון כמו שאין הגיון לשחק עם בנקס כ 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 15:07 
השקט התעשייתי אצלנו מעורר דאגות אפילו בקרב אוהדים רגועים כמוני. הזמן עובר, וכלום לא קורה. אפילו לא שומעים על זרים שמועמדים לחתימה.
לעניות דעתי היה יכול להיות במקום אם פרנקו או רמי היו לפחות מעבירים מסר כלשהו לאוהדים ומסבירים היכן הדברים עומדים, מה המאמצים שנעשים, או כל מסר אחר שיוכל לסייע להבהיר את המצב.
אני משווע להחתמה כלשהי, המשחקים באירופה בפתח. תנו לי אפילו איזה קאונסיל (טוב, נו, לא את הקאונסיל בכבודו ובעצמו) שישקיט את הקריז הזה. אולי לפרוויס שורט יש ילד מוכשר בגיל 21 שאפשר להחתים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2018, 19:30 
מה לא ברור. פרנקו מחכה שיחתימו את מקניל וגפני תמורת סכומים יותר מופרכים מאלה ששילמו למנקו ושילמו להם בשנה שעברה ועד שזה לא יקרה הוא לא יתן אוקי להחתמה של אף זר. אני כבר לא מדבר על ההחתמה של קולמן שנראה שהוא מתעקש עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2018, 13:55 
בוואן עלתה כתבה שאלאדה אמינו בדרך להפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 23:00 
סמל אישי של המשתמש
אני מקווה שלא באמת בנו כאן על דוסון כי הוציאו לו וולקאם בבדלונה.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 23:30 
אפשר להמשיך לבנות עליו, זה לא סותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2018, 09:20 
דרייב נגד השעון: בהפועל ת"א לוקחים את הזמן עם בניית הסגל

אף על פי שייחלו את העונה כבר באמצע ספטמבר במוקדמות ליגת האלופות, האדומים הם הקבוצה עם מספר ההחתמות הנמוך ביותר עד כה בליגה - והאוהדים דואגים • במועדון מרגיעים: "נהיה מוכנים, החיפזון מהשטן"

http://www.israelhayom.co.il/article/575687

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2018, 14:01 
גארדים ישראליים פנויים כרגע: יובל נעימי, יותם הלפרין, סטו דגלאס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2018, 15:31 
קיבלנו פטור מגביע ווינר בגלל השתתפות בליגת האלופות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2018, 16:18 
purvis short כתב:
גארדים ישראליים פנויים כרגע: יובל נעימי, יותם הלפרין, סטו דגלאס

אנחנו צריכים גם מחליף לאיידן...מקווה מאוד שיביאו משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 186 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: