תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 יוני 2024, 06:38

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: השלכת מצתים, כפכפים ושאר ירקות
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 14:30 
יש לא מעט פעמים טענות לאולטראס (וכן אהרל׳ה רעיתי כבר חברי אולטראס הפועל דוחפים ומקללים אוהדי הפועל אחרים עד כדי ילדים קטנים בוכים רק כדי שאיזה שלא מסריח ישאר ישר לרוחם ועוד דוגמאות אלימות) אבל במקרה הזה אני לא חושב שמדובר בכן/לא אולטראס , אין לי מושג מי זה שזרק ומה זרק ואני באמת לא מאמין שזה מתוך איזשהי החלטה של האולטראס.
מה שכן, וגם מה שספי שמש אמר לקורקי באיזשהו שלב, שהם זה נמשך הוא עוצר את המשחק ולא ממשיך עד שהיציע הזה יפונה, ולדעתי , אם זה אכן היה קורה, בצדק גמור, יש אחריות לבטיחות השחקנים (תארו לכם שבסוף איזה שחקן של הפועל היה מחליק על מצית כזאת ונפצע לחודשיים).
אני באמת לא רוצה לראות שוטרים ביציע, רוב האירועים הכי אלימים שהייתי עד להם בתוך היציעים היו מצדם של השוטרים, אבל תסבירו לי איך בדיוק אפשר לטעון שאין מקום לשוטרים ביציע כשהקהל מרשה לעצמו להתנהג ככה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: השלכת מצתים, כפכפים ושאר ירקות
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 14:40 
סמל אישי של המשתמש
יותר מזה, hapoel15 טוען שאולטראס לא יכול לשלוט בעצמו.
זו כמובן שטות גמורה שהוכחה גם במשחק עצמו. השופט ניגש לספסל שלנו ואמר למנהל הקבוצה שאם זה ממשיך המשחק ייעצר (או משהו דרמטי אחר). מנהל הקבוצה ניגש ליציע, אמר מה שאמר למי שאמר, והופ - זה נפסק. זה לא שפניני הפסיק להיות מעצבן, זה לא שאלכסנדר הפך ליקיר היציע. מסתבר שלאנשים האלה נשארו כמה ברגים במוח והם הבינו שבפעם הבאה יכולה להיות השלכה. אז אל תספר לי סיפורים על אנשים לא מחונכים שלא יכולים לשלוט בעצמם. הם שולטים בעצמם מצוין. כמו שהם מבינים שלפריצה למגרש יש השלכה מרחיקת לכת, כמו שלהדלקת רימון עשן במשחק כדורסל יש השלכה מרחיקת לכת, ככה כל מה שהם צריכים להכניס לעצמם לראש זה שפגיעה של מצית כזו בבנאדם הלא נכון תהיה השלכה מרחיקת לכת. גם על המועדון, וגם על הזורק, כי במקרה כזה יהיה מי שידרוש למצוא את הזורק, מה שכמובן יקרה ללא שום בעיה ולהנהלה לא יהיה איך להעלים עין.

מי שזורק מסכן את עצמו, אבל מרגיש שהסכנה לא גדולה. הוא טועה, ועל הדרך גם מסכן את הפועל ואת החברים שלו ליציע בגדול.

ההנהלה שלנו תוכל לבוא בטענות רק לעצמה כשזה יתפוצץ לה בפנים והיא לא עשתה רשת. פאקינג רשת אחת מאחורי הסל יכולה להיות פוליסת ביטוח כל כך יעילה, לא מבין למי מחכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 14:59 
אהרל'ה כתב:

ההשוואה בין האולטראס לבין לה פאמיליה מגוחכת.
לה פאמיליה כמעט רצחו חבר שלנו ליציע, שרפו את המועדון של עצמם, דקרו כמה פעמים אוהדים שלנו, כמעט תקפו שחקן שלהם עצמם כי אמר משהו שלא מצא חן בעיניהם, ניסו (ובמזל לא הצליחו) לפוצץ רימון הלם בתוך שער 5 (עצרו את אחד מהם עם מנוי לשער 5 ורימון הלם, כמה דקות לפני שנכנס, אני מניח שהסמוי שלהם הפיל אותו).
אגב, לאותם לה פמילייה אין בעיה גם לתקוף אוהדים אחרים ביציע שלהם, זה קורה אצלנו? זה קרה אצלנו?
תשמור על פרופורציות.
אגב, זריקת החפצים לא נעשתה כארגון, היא גם לא נעשתה כהחלטה מראש, זה פשוט היה כעס רגעי ובעיה של כמה אנשים, אני מוכן לשים כליה על זה שאלה היו לא יותר מ-10 אנשים, שאולי 1 מהם קשור איכשהו לארגון אולטראס הפועל.

האולטראס הוא אמנם לא לה פאמיליה אבל כן נהג באלימות לא פעם וגם לא עשר כלפי אוהדים אחרים מהיציע, בעבריינות מגעילה, כן ירה לשער 11 ואני יכול לספור לך עוד 20 דברים לא בסדר שעשה.
ואני מציע לך לשמור על הכליות שלך קרוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 15:25 
אהרל'ה כתב:
הפועל כתב:
נועם שחם כתב:
אני אגב לא מדבר רק על השלכת חפצים, אלא באופן כללי על מה שקורה ביציע הזה. אתה מסתכל על האנשים שם, שפשוט מתנהגים בצורה מכוערת ומשולחת רסן לכל אורך המשחק, משתוללים ומקללים בלי הכרה.

והטענה שזה עוזר לקבוצה היא מגוחכת, בהתחשב בהישגי קבוצות הכדורגל והכדורסל שלנו בשנים האחרונות, בהשוואה למועדונים אחרים שבהם אין שום אולטראס ושום "הרתעה" של הקהל. ההתנהגות הזו בעיקר מזיקה למועדון, מבריחה ספונסרים ורוכשים פוטנציאליים, מרחיקה מאות אוהדים מהיציעים (מכיר לא מעט מיושבי שער 7 שלא מגיעים לכדורסל בגלל הקהל), וגם ההשפעה שלה על השחקנים וההנהלה מזיקה ומזכירה לא מעט את מערכת היחסים של הנהלת בית"ר וחבורת הלה פמיליה. תכל'ס אני לא רואה את ההבדל.

בסופו של דבר יש כמה אנשים שמנצלים את העובדה שמגרשי הספורט נחשבים מקום ש"מותר" להתנהג בו באלימות שלא היתה מתקבלת בשום סיטואציה אחרת. גם אם בנאדם לא ישן בלילה כי הוא מכין קונפטי, וגם אם הפועל מצילה אותו מחיי עבריינות, וגם אם הוא בא למגרשים בליגה ארצית, זה לא נותן לו זכות לזרוק חפצים למגרש. אני ואחרים פה עשינו "בשביל הפועל" לא פחות מאף אחד ביציע 1, ואני עדיין לא חושב שזה מקנה לי שום פריבילגיה, בטח לא כזאת שפוטנציאל הנזק שלה לקבוצה כ"כ גדול.

אז נכון יש הבדל בין האנשים האלו לאנשי לה פמיליה. אבל הוא בעיקר כמותי. במהות אין הבדל ומדובר בעבריינות אלימה לשמה. וכמו שאמרו פה לפני, מי שלא רוצה שוטרים ביציע שלא יהיה עבריין. בסוף תיגמר הסבלנות גם לרמי וידידיה, והם יפנו למשטרה וידרשו ויסייעו לפעולה שתסיים את זה. והשבר שזה ייצור יהיה לחלוטין באשמת גיבורי אחוות המצת והכפכף הקדוש. ושלא יהיה ספק - במקרה הזה 99% מהקהל יהיה לצד ההנהלה.

ההשוואה בין האולטראס לבין לה פאמיליה מגוחכת.
לה פאמיליה כמעט רצחו חבר שלנו ליציע, שרפו את המועדון של עצמם, דקרו כמה פעמים אוהדים שלנו, כמעט תקפו שחקן שלהם עצמם כי אמר משהו שלא מצא חן בעיניהם, ניסו (ובמזל לא הצליחו) לפוצץ רימון הלם בתוך שער 5 (עצרו את אחד מהם עם מנוי לשער 5 ורימון הלם, כמה דקות לפני שנכנס, אני מניח שהסמוי שלהם הפיל אותו).
אגב, לאותם לה פמילייה אין בעיה גם לתקוף אוהדים אחרים ביציע שלהם, זה קורה אצלנו? זה קרה אצלנו?
תשמור על פרופורציות.
אגב, זריקת החפצים לא נעשתה כארגון, היא גם לא נעשתה כהחלטה מראש, זה פשוט היה כעס רגעי ובעיה של כמה אנשים, אני מוכן לשים כליה על זה שאלה היו לא יותר מ-10 אנשים, שאולי 1 מהם קשור איכשהו לארגון אולטראס הפועל.

אני לא חושב שמישהו מאמין שהתקבלה החלטה רשמית של אולטראס הפועל לזרוק מציתים או כפכפים על פניני ואלכסנדר, אבל העובדה היא שכשהשופט איים להפסיק את המשחק ודיברו עם מי שדיברו זה הפסיק.
אני מבין מזה שאפשר מעכשיו למנוע את זה מראש, שמי שדאג שזה יפסיק ידאג גם שזה לא יקרה מעכשיו. אגב, זה תקף גם אם אף אחד מהזורקים לא "משויך" לארגון וגם אם כן כי אני מהמר שהגיל הממוצע של מי שזרק הוא בערך 16-17.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 15:29 
לא שאני בעד זורקי החפצים למגרש אבל הפתרונות שאתם מציעים מגוחכים ושייכים למאה הקודמת. הוכח מיליון פעם שגדר יותר גבוהה, רשת בטיחות למינהם, יותר מצלמות, יותר אבטחה וכדומה רק גורמים ליותר לחץ ויותר אלימות. אם מישהו באמת רוצה לפתור את זה כדאי שיהיה יותר יצירתי מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 15:48 
סמל אישי של המשתמש
Hasta La Muerte כתב:
לא שאני בעד זורקי החפצים למגרש אבל הפתרונות שאתם מציעים מגוחכים ושייכים למאה הקודמת. הוכח מיליון פעם שגדר יותר גבוהה, רשת בטיחות למינהם, יותר מצלמות, יותר אבטחה וכדומה רק גורמים ליותר לחץ ויותר אלימות. אם מישהו באמת רוצה לפתור את זה כדאי שיהיה יותר יצירתי מזה.

אין מה להיות יצרתי.
אם יש בקרבינו אנשים שזה נראה להם נורמאלי ותקין לזרוק על שחקן יריב במהלך משחק כפכפים אז יצרתיות לא תעזור. האנשים האלו פשוט לא צריכים להיות. קרבינו.

והאיום של השופט היה שהוא יסגור את היציע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 16:25 
היות ואני כנראה מבוגר הרבה יותר מרוב חברי הפורום, סבלתי יותר זמן מהתחמנות, הכוחניות, השחצנות והשחיתות של המקקיה הצהוביה. אין לי בעיה עם שירי המלצה. עם זאת שום דבר לא מצדיק התנהגות לא ספורטיבית ולא מכובדת של האוהדים, במיוחד מה שמסכן את עתיד הקבוצה ועולה ביוקר בקנסות ומשחקי רדיוס ללא קהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 18:32 
בתור הוגה רעיון הרשת אני מבקש שאם אכן תהיה אחת כזאת
שתהיה עליה תמונה שלי כדי כשאהרל'ה מאבד שליטה שלפחות יזרוק על מטרה ראויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 19:14 
בני12 כתב:

אה, טומטום.
וואלק בכל שנותיי ביציע לא זרקתי כלום מעבר לקונפטי/בלונים.
מלבד מקרה סופו שבו הפעמתי לזרוק דגל קרטון קטן כזה לכיוונו.
כמובן שאיש לא נפגע.
טוםטום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 19:17 
לא מבין את ההתייפייפות כאן. לא צריך שום רשת, אלא מצלמות אבטחה, וכל מי שייתפס זורק מצית/ כפכף או כל דבר מסוכן למגרש והקבוצה תיענש, ייתבע ישירות על ידי הקבוצה. יש לנו קהל כל כך טוב ואוהב רוב הזמן, וחבל שכמה מטומטמים אנרכיסטיים יהרסו הכל.
למרות השנאה האדירה לצד הצהוב, ממש לא בושה ללמוד מהם איך ההנהלה שלהם בכדורגל נלחמת בספספרות ובאירועי אלימות.
ד״א, גם במשחק של קבוצת הכדורגל נגד אחי נצרת, אבו ענזה התגרה בקהל אחרי השער שכבש וחטף מטח של חפצים.
אין קשר לאולטראס או לא, צריך לשים לזה סוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 21:12 
אהרל'ה כתב:
בני12 כתב:

אה, טומטום.
כמובן שאיש לא נפגע.
טוםטום.

לא הבנתי אם אני טומטום או טוםטום.
אנא הבהר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2017, 21:23 
בני12 כתב:
אהרל'ה כתב:
בני12 כתב:

אה, טומטום.
כמובן שאיש לא נפגע.
טוםטום.

לא הבנתי אם אני טומטום או טוםטום.
אנא הבהר

בעקרון טומטום, אבל מה שהאוטוקורקט דמיקולו שלי קובע באותו רגע.
הי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוקטובר 2017, 00:11 
סמל אישי של המשתמש
הקהל לא יכול להתחבא מאחורי ארגון, והארגון צריך להפסיק להתחבא מאחורי הקהל.
שכל אחד ייקח אחריות על עצמו, כל הדיון של מי אשם ממש לא רלוונטי.
כל אדם באשר הוא, שלקח משהו וזרק למגרש פגע בהפועל ת"א.
כן אולטראס, לא אולטראס - הוא אוהד הפועל ת"א.
והוא צריך להסתכל על עצמו במראה בסוף היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוקטובר 2017, 17:22 
סמל אישי של המשתמש
הפועל ת"א נקנסה ב-46,000 ש"ח ורדיוס על תנאי
http://sites.one.co.il/Mobile/Article/C ... 00116.html
בסה"כ יצא מאוד משתלם, חרבנו למחלות את פתיחת העונה, פניני ואלכסנדר לא התאוששו מאז המפגש עם המצתים והכפכף, קבוצות רועדות וחוששות לשחק נגדנו, וככה על הדרך נפרדנו מ- 46,000 ש"ח מהכספים הבלתי נגמרים שיש לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוקטובר 2017, 18:16 
סמל אישי של המשתמש
רק ההנהלה אשמה. הם מפחדים מהאוהדים האלה וזה המחיר. אם אתם כבר נוקטים במדיניות של עצימת עיניים לפחות תתקינו רשת מזוינת כדי ששום דבר לא יגיע לפרקט

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוקטובר 2017, 20:16 
תודה רבה מקרב לב לזורקי המצתים והכפכף
רדיוס יהיה נחמד, למה שנגיע לפלייאוף? נוכל ללכת לים כבר בתחילת הקיץ.
והקנס? קטן עלינו.
מקווה מאוד שההנהלה תאתר את ה"אוהדים" שזרקו ותדאג שיורחקו מהאולם, ושישלמו את הקנס מכיסם.
אנחנו יורקים דם כבר עשר שנים להקים קבוצה מאפס, לקום כמו עוף החול מחורבות אוסישקין נגד כל הממסד הצהוב. זריקת חפצים זו חוליגניות. זו לא הקנטה ולא שירת המלצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 אוקטובר 2017, 20:47 
יהלום אדום כתב:
הפועל ת"א נקנסה ב-46,000 ש"ח ורדיוס על תנאי
http://sites.one.co.il/Mobile/Article/C ... 00116.html
בסה"כ יצא מאוד משתלם, חרבנו למחלות את פתיחת העונה, פניני ואלכסנדר לא התאוששו מאז המפגש עם המצתים והכפכף, קבוצות רועדות וחוששות לשחק נגדנו, וככה על הדרך נפרדנו מ- 46,000 ש"ח מהכספים הבלתי נגמרים שיש לקבוצה.

ביבי היה אומר על זה שחיזקנו את ההרתעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2017, 07:23 
סמל אישי של המשתמש
אדום עתיק כתב:
והקנס? קטן עלינו.
מקווה מאוד שההנהלה תאתר את ה"אוהדים" שזרקו ותדאג שיורחקו מהאולם, ושישלמו את הקנס מכיסם.
אנחנו יורקים דם כבר עשר שנים להקים קבוצה מאפס, לקום כמו עוף החול מחורבות אוסישקין נגד כל הממסד הצהוב. זריקת חפצים זו חוליגניות. זו לא הקנטה ולא שירת המלצה.

ואם ה"חכמים" האלה ימשיכו ובאמת נקבל רדיוס אני אישית אפתח חזית נגד המגעילים האלה. אני לא אפסיד משחק בית בגללם!

ולגבי הקנס: ההנהלה נלחמת על כל מנוי וככה ברגע זרקנו משהו כמו 50 מנויים לפח. אולי כדאי לתפוס כבר את המשליכים דרך המצלמות ולהעיף אותם מהאולם? הגיע הזמן.

בעצם יש לי רעיון:

אולי אם הם יתחילו להשליך חפצים לאולם - אז אנחנו משער 7 (שער 2 ללא מבינים) נשליך חפצים עליהם? בעצם מה אשליך? אני לא מעשן ואין לי כפכפים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2017, 09:41 
אדום עתיק כתב:
והקנס? קטן עלינו.

כבודו, לאן עפת? כולה רדיוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2017, 12:49 
סמל אישי של המשתמש
לא סוף העולם, אבל מיותר, מטופש, ובעיקר פוגע בגמישות וביכולות הכלכליות של המועדון לטווח הקצר של העונה הקרובה מבחינת חיזוקים.
הנה המשחק נגמר, ופניני ואלכסנדר יבואו לעשות בדיוק את מה שהם עשו, גם בפעם הבאה שהם יבואו לדרייב אין.
העיקר שבשער 1 עדיין יהיו את אלה שידברו על הרתעה ו"אין יציאה", כשבפועל כל הטררם הזה נטול ערך חיובי מכל הכיוון אפשרי שנבחן אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2017, 16:37 
אף אחד לא באמת חושב שאפשר לייצר "אווירה מאיימת" שתפחיד את היריבות או את השופטים או תועיל לקבוצה באיזו שהיא דרך.
לא יקרה, לא קיים בשום מקום ומעולם לא היה קיים גם באוסישקין. היה שם רועש והאולם היה רועד כי אפשר היה לדפוק על הפחונים אבל גם אז זה מעולם לא זיכה אותנו בשיפוט בייתי
או הפחיד את היריבות שלנו לפני המשחק.
זה סיפורים, אגדות, תירוצים שנועדו לתת לגיטימציה לאלימות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2017, 20:46 
סמל אישי של המשתמש
ארדיטי כתב:
אף אחד לא באמת חושב שאפשר לייצר "אווירה מאיימת" שתפחיד את היריבות או את השופטים או תועיל לקבוצה באיזו שהיא דרך.
לא יקרה, לא קיים בשום מקום ומעולם לא היה קיים גם באוסישקין. היה שם רועש והאולם היה רועד כי אפשר היה לדפוק על הפחונים אבל גם אז זה מעולם לא זיכה אותנו בשיפוט בייתי
או הפחיד את היריבות שלנו לפני המשחק.
זה סיפורים, אגדות, תירוצים שנועדו לתת לגיטימציה לאלימות.

ככ מדויק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 21:19 
סמל אישי של המשתמש
ושוב חוזר הניגון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 21:32 
עכשיו נקבל את הרדיוס+הקנס שהיו על תנאי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 21:34 
סמל אישי של המשתמש
בצדק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 22:06 
אוהדים של עצמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 22:25 
2 מצתים.
מעניין מה נקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 22:26 
זבלים של עצמם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 22:35 
שההנהלה תדרוש מבית הדין לסגור את השער הזה. מה כל כך מסובך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2017, 22:41 
היום נזרק גם משער 2, אפשר לסגור גם אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 246 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: