תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 יוני 2024, 02:08

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 3 הפועל ת״א-גלבוע/גליל, יום א׳  21/10, 19:30
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 15:06 
סמל אישי של המשתמש
הייתה פעם אחת שבנו סגל טוב ומאוסן מהתחלה.

למאמן שעשה את זה קראו שרון אברהמי... אבל הוא לא שם מסםיק גדול ומוכח בשביל אנשי הכדורסל ביציאה אז הם דאגו להגיד לו שלום... ובדרך השמידו לנו את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: מחזור 3 הפועל ת״א-גלבוע/גליל, יום א׳  21/10, 19:30
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 18:09 
מעניין שמאז הוא לא מצא עבודה בליגת העל וגם בליגה השנייה לא הגיע לכלום.
אבל טוב שיש פרובוקטורים חסרי מושג כמוך בפורום.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 19:19 
אריאל בית-הלחמי מאמן פשוט נהדר, הכי אנדרייטד בארץ, כל שנה מחדש מבריק עם זרים ומוציא מהקבוצות הרבה יותר מסך השחקנים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 19:34 
el dudernio כתב:
הייתה פעם אחת שבנו סגל טוב ומאוסן מהתחלה.

למאמן שעשה את זה קראו שרון אברהמי... אבל הוא לא שם מסםיק גדול ומוכח בשביל אנשי הכדורסל ביציאה אז הם דאגו להגיד לו שלום... ובדרך השמידו לנו את העונה.

אפשר לסגור דיל שאברהמי יהיה סקאוט ופרנקו מאמן?
פרנקו מאמן טוב. מה שהוא עשה בשנה שעברה עם סגל בינוני הוא מרשים ביותר. הבעיה היא שהוא גם אחראי לכך שהסגל היה ונשאר בינוני.
בעצם לא רק הוא, אלא גם ההנהלה. אבל ההנהלה היא קדושה והיא נבחרת אחת לשנתיים ברוב של בשאר אל אסד ורוביק דנילוביץ'. אז נאשים רק את המאמן, ואת זה שהיה לפניו, ואת זה שהיה לפניו, וגם את זה שהיה לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 19:57 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:

מצא עבודה או לא זה עניין של תדמית.
כשהבאנו זרים מוכחים (כמו שפרוויס דורש) היינו במאזן 6:6 עד שאברהמי פוטר, למרות שרביב היה פצוע ולא היו לנו ישראלים. אותו מאזן שפרנקו הגיע אליו אחרי 12 מחזורים בעונה שעברה, עם רביב בריא וכשיר ועם בנקס בתור ישראלי.
בואו נראה לאיזה מאזן פרנקו יגיע העונה אחרי 12 מחזורים עם פציעה של רביב. כמו שזה נראה כרגע, אם לא נהיה עוד שבועיים במאזן 1:4 זה יהיה נס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 20:19 
סמל אישי של המשתמש
בלי קשר לאברהמי - זה שבנאדם לא מקבל עבודה בליגת על לא אומר לדעתי יותר מדי. מאמנים בליגה הזאת ממונים בצורה מאד שמרנית מתוך מועדון סגור, עם קשר די מועט לתרומה שלהם בפועל לביצועי הקבוצות שלהם לאורך השנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 20:46 
סמל אישי של המשתמש
אגב, לגבי זרים - מילבורן שחקן בינוני בעיניי. סקורר טוב אבל חוץ מזה לא נותן כמעט כלום - לא הגנה, לא ריבאונד, לא אתלט גדול, לא קליעה יוצאת דופן. שחקן שצריך סיטואציה מאוד ספציפית כדי להצליח.

ונכון שההצלחה הבטוחה היא להביא זרים שהוכיחו את עצמם בליגה שלנו, אבל לא רק. כשמביאים שחקנים כמו דקוואן ג'ונס ומייק הנרי - שני שחקנים שהם גם סקוררים מדופלמים שעשו 18 נקודות למשחק בג'י-ליג, גם אתלטים אדירים, עם קליעה טובה, שיכולים לשחק לפחות בשתי עמדות ולשמור על 3-4 עמדות - אין סרט שהם לא יהיו הצלחה. אבל פרנקו בחיים לא יביא שחקנים כאלה, פורוורדים שלוקחים 20 זריקות למשחק, כביכול שכונתיים, לא ילדים טובים עם אופי נוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2018, 21:42 
אני לא חושב שאברהמי מאמן להפועל תל אביב. זו דעתי. אני לא חושב שהוא מספיק טוב. אבל יש דבר אחד שאני זוקף לזכותו וזה לא מעט. הוא לא פלצן. ולא תופס מעצמו. ולא ממציא את הגלגל. והדוגמא הכי טובה היא נייט רובינסון. 90 אחוז מהמאמנים בליגת העל לא היו מחתימים את נייט (לא מתאים לשיטה... ושאר קשקושים) ואלה שהיו מחתימים היו מנסים להכריח אותו לשחק את הכדורסל שלהם בדרך לפיצוץ. אברהמי זרם עם נייט, למרות כל הגאונים שלחששו מסביב על איך זה שנותנים לשחקן לעשות מה שהוא רוצה ומעמד המאמן וזה כמעט נגמר בפיינל פור. וכל הכבוד לו על זה. אני חושב שהסדרה נגד ירושלים לא הייתה צמודה בגלל אברהמי, אלא בגלל נייט. אבל אברהמי נתן לנייט חופש מוחלט וזה ראוי להערכה.
יובל, אני לא חושב שצריך להביא 4 זרים ששיחקו פה. אבל יש מקרים שזועקים לשמיים: קמרון לונג למשל. שחקן שהיה פה מתחת לאף. למה לא להביא אותו? לגבי מילבורן, הסיבה שתמכתי בהחתמה שלו זה שאם כבר מנקו בקבוצה, אז ליד מילבורן באילת הוא פרח. אז למה לא לשחזר את זה בהפועל? בכלל, מנקו לדעתי מתאים הרבה יותר לשחק ליד 3-4 אתלטי מאשר ליד 4-5 כמו הולמס או גפני. לדעתי זה מאוד ברור. כבר החתמת את מנקו? אז תתן לו את התנאים הכי טובים להצליח מקצועית. תביא לידו פורוורד אתלטי שיעזור לו. שיחפה על החסרונות שלו.
ואני מסכים איתך לגבי מה שכתבת על הנרי ודקוואן ג'ונס. יש סגנון של זרים שאיפה שלא תזרוק אותם הם יצליחו. דארל וויליאמס הוא קלאסי כזה. בכל קבוצה בליגה הישראלית שתשים אותו הוא יהיה דומיננטי. כי הוא סקורר, פיק אנד רולר, ריבאונדר טוב ופיזי. ובעיני זו טעות איומה שהפועל לא החזירה אותו. אותו דבר דוראנד סקוט. קח את סקוט ו-וויליאמס היום להפועל והם מתאקלמים תוך דקה וחצי ומרימים את הרמה של הקבוצה הזו. במקום זה בשנתיים האחרונות יש לנו את השחקנים המתוחכמים האלה: הווארד, הולמס, שולר. אלה שרק אם הקבוצה תיבנה פיקס, והשמש תהיה בזווית הנכונה, יראו לנו את גאוניותם.
אני לא נגד שחקנים כאלה. אבל לפני שאתה מחתים אחד כזה תביא 3 שחקנים ברמה, תביא שני סקוררים שיהיו עוגנים התקפיים. תביא את סקוט ודארל וויליאמס ואז השולרים כבר יהיו בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 07:32 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:

לא כי עדיף כל המאמנים שהבאנו עד עכשיו עם גב תקשורתי עצום שמאתרגים אותם בלי סוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 08:15 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
אני לא חושב שאברהמי מאמן להפועל תל אביב. זו דעתי. אני לא חושב שהוא מספיק טוב. אבל יש דבר אחד שאני זוקף לזכותו וזה לא מעט. הוא לא פלצן. ולא תופס מעצמו. ולא ממציא את הגלגל. והדוגמא הכי טובה היא נייט רובינסון. 90 אחוז מהמאמנים בליגת העל לא היו מחתימים את נייט (לא מתאים לשיטה... ושאר קשקושים) ואלה שהיו מחתימים היו מנסים להכריח אותו לשחק את הכדורסל שלהם בדרך לפיצוץ. אברהמי זרם עם נייט, למרות כל הגאונים שלחששו מסביב על איך זה שנותנים לשחקן לעשות מה שהוא רוצה ומעמד המאמן וזה כמעט נגמר בפיינל פור. וכל הכבוד לו על זה. אני חושב שהסדרה נגד ירושלים לא הייתה צמודה בגלל אברהמי, אלא בגלל נייט. אבל אברהמי נתן לנייט חופש מוחלט וזה ראוי להערכה.
יובל, אני לא חושב שצריך להביא 4 זרים ששיחקו פה. אבל יש מקרים שזועקים לשמיים: קמרון לונג למשל. שחקן שהיה פה מתחת לאף. למה לא להביא אותו? לגבי מילבורן, הסיבה שתמכתי בהחתמה שלו זה שאם כבר מנקו בקבוצה, אז ליד מילבורן באילת הוא פרח. אז למה לא לשחזר את זה בהפועל? בכלל, מנקו לדעתי מתאים הרבה יותר לשחק ליד 3-4 אתלטי מאשר ליד 4-5 כמו הולמס או גפני. לדעתי זה מאוד ברור. כבר החתמת את מנקו? אז תתן לו את התנאים הכי טובים להצליח מקצועית. תביא לידו פורוורד אתלטי שיעזור לו. שיחפה על החסרונות שלו.
ואני מסכים איתך לגבי מה שכתבת על הנרי ודקוואן ג'ונס. יש סגנון של זרים שאיפה שלא תזרוק אותם הם יצליחו. דארל וויליאמס הוא קלאסי כזה. בכל קבוצה בליגה הישראלית שתשים אותו הוא יהיה דומיננטי. כי הוא סקורר, פיק אנד רולר, ריבאונדר טוב ופיזי. ובעיני זו טעות איומה שהפועל לא החזירה אותו. אותו דבר דוראנד סקוט. קח את סקוט ו-וויליאמס היום להפועל והם מתאקלמים תוך דקה וחצי ומרימים את הרמה של הקבוצה הזו. במקום זה בשנתיים האחרונות יש לנו את השחקנים המתוחכמים האלה: הווארד, הולמס, שולר. אלה שרק אם הקבוצה תיבנה פיקס, והשמש תהיה בזווית הנכונה, יראו לנו את גאוניותם.
אני לא נגד שחקנים כאלה. אבל לפני שאתה מחתים אחד כזה תביא 3 שחקנים ברמה, תביא שני סקוררים שיהיו עוגנים התקפיים. תביא את סקוט ודארל וויליאמס ואז השולרים כבר יהיו בסדר.

כל מילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 08:23 
סמל אישי של המשתמש
אני חושב שהרבה זמן לא הסכמתי להודעה של פרוויס כמו לאחרונה שלו.
ונכון מנקו צריך עוד שחקן שהוא 3-4 זר לידו. כל הטעות בבניית הקבוצה גם השנה וגם שנה שעברה זה שחסר את הזר זה. ולכן מנגו נאלץ בלית ברירה לעשות דברים שהוא לא יודע. הוא נכשל הרבה וכל המשחק שלו נראה לא משהו.

אני גם מסכים לגבי אברהמי אני רק חושב שנכון לזמן נתון ולאור שרשרת המאמנים לפניו ואחריו הייתרון שלו על האחרים (חוסר האגו) הופך אותו לרע במיעוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 09:14 
סמל אישי של המשתמש
barbaro כתב:
אריאל בית-הלחמי מאמן פשוט נהדר, הכי אנדרייטד בארץ, כל שנה מחדש מבריק עם זרים ומוציא מהקבוצות הרבה יותר מסך השחקנים...

זה לא הוא שמביא את הזרים, יש להם שם איזה סקאוט תותח סטייל פז כזה ששום זר שם לא מוחתם לפני שהוא עובר אישור אצלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 09:28 
סמל אישי של המשתמש
מיק ג'ונס כתב:
barbaro כתב:

זה לא הוא שמביא את הזרים, יש להם שם איזה סקאוט תותח סטייל פז כזה ששום זר שם לא מוחתם לפני שהוא עובר אישור אצלו.

איפה פז באמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 09:34 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:

מדויק. וגם לפני זה. בליגה השניה לא התחכם והביא איזה זרים שרק הוא מכיר עם אפסייד מטורף. הביא את שני הזרים הכי טובים בליגה שנה לפני זה וזהו. בעונה שפוטר גם, הקשיב לסקאוטים והביא אחלה זרים. היתה הזדמנות להביא את בנקס והאוול, לא עשה מזה ביג דיל כי זה לא שחקן שהוא הביא, פשוט אמר -תביאו לי שחקן טוב אני אמצא דרך להסתדר.
הוא לא מאמן מדהים. אבל בליגה עם כ"כ הרבה מאמנים מלאים בעצמם חוסר אגו וחשיבות עצמית מנופחת זה לא מובן מאליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 09:54 
הפועל כתב:
purvis short כתב:

מדויק. וגם לפני זה. בליגה השניה לא התחכם והביא איזה זרים שרק הוא מכיר עם אפסייד מטורף. הביא את שני הזרים הכי טובים בליגה שנה לפני זה וזהו. בעונה שפוטר גם, הקשיב לסקאוטים והביא אחלה זרים. היתה הזדמנות להביא את בנקס והאוול, לא עשה מזה ביג דיל כי זה לא שחקן שהוא הביא, פשוט אמר -תביאו לי שחקן טוב אני אמצא דרך להסתדר.
הוא לא מאמן מדהים. אבל בליגה עם כ"כ הרבה מאמנים מלאים בעצמם חוסר אגו וחשיבות עצמית מנופחת זה לא מובן מאליו.

מסכים. שוב, אני לא חושב שהוא מתאים להפועל וכו'. אבל את הדיון הזה כבר טחנו.
בכל מקרה אני חושב שהסיפור הוא לא זהות המאמן - אלא איך מתנהלים מולו והכי חשוב - הדינמיקה שיש מול המאמן. ומספיק לראות את רמי הדר, אימן במכבי חיפה שנתיים סגלים שבתכל'ס הונחתו עליו. ולא היו קרנבלים, ולא היו סיפורים סטייל האוול ודארל. למה?
בתכל'ס עברו פה בשנים האחרונות מאמנים מספיק בכירים שהצליחו במקומות אחרים ובהפועל היו בעיות שלדעתי לא צצו במקומות אחרים, אז צריך לחשוב למה וללמוד מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 10:19 
יובל כתב:
רדנקו כתב:

מצא עבודה או לא זה עניין של תדמית.
כשהבאנו זרים מוכחים (כמו שפרוויס דורש) היינו במאזן 6:6 עד שאברהמי פוטר, למרות שרביב היה פצוע ולא היו לנו ישראלים. אותו מאזן שפרנקו הגיע אליו אחרי 12 מחזורים בעונה שעברה, עם רביב בריא וכשיר ועם בנקס בתור ישראלי.
בואו נראה לאיזה מאזן פרנקו יגיע העונה אחרי 12 מחזורים עם פציעה של רביב. כמו שזה נראה כרגע, אם לא נהיה עוד שבועיים במאזן 1:4 זה יהיה נס.

לא רק ענין של תדמית. במקרה של אברהמי הוא גם לא מאמן טוב.
ומה הקשר לפרנקו? אני לא אהבתי את הרעיון של החתמת פרנקו עוד כשהוא היה מועמד, כי אני חושב שבסיטואציה של הפועל תל אביב, שבה יש הנהלה שנותנת למאמנים לעשות מה שירצו, החתמת מאמנים מסוגו של פרנקו שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת זה הדבר הלא נכון לעשות.
אחרי הנסיונות שלנו עם מאמני "צמרת" אני חושב שזה לא דבר נכון עבורנו ואני מעדיף מאמן "בינוני" שאין לו בעיה להחתים שחקן ששיחק כאן, או שחקן מהקולג', ובעיקר - כזה שלא נעול על שחקן זה או אחר ולא מעניין אותו כמה זמן נשאר עד תחילת הליגה או מה התקציב שניתן לו ולא פחות חשוב - אין לו בעיה להודות שטעה בהחתמה זו או אחרת ולבקש להחליף את השחקן.
אז אולי מאמן כזה יהיה קצת פחות "גאון כדורסל" מפרנקו ודומיו, אבל אני חושב שהסיכויים שיצליח לאורך זמן בהפועל טובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 10:30 
למשל אריאל בית הלחמי.
אחד שבא לעבוד. שמתאבד על הקבוצה. וגם חיבר איזה קבוצה או שתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 10:32 
הפועל כתב:
בלי קשר לאברהמי - זה שבנאדם לא מקבל עבודה בליגת על לא אומר לדעתי יותר מדי. מאמנים בליגה הזאת ממונים בצורה מאד שמרנית מתוך מועדון סגור, עם קשר די מועט לתרומה שלהם בפועל לביצועי הקבוצות שלהם לאורך השנים.

לדעתי זה אומר ועוד איך.
אברהמי, כרגע, לא מתאים להפועל תל אביב לדעתי, ואגב - הוא היחיד בגלגול הנוכחי שקיבל שני צ'אנסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 10:33 
ברק חקלאי טוען שההנהלה דווקא התערבה בהחתמת הזרים הנוכחיים.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 12:01 
ranjef כתב:
ברק חקלאי טוען שההנהלה דווקא התערבה בהחתמת הזרים הנוכחיים.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... l#autoplay

הייתי אומר בעדינות שברק חקלאי הוא בדיחה וגם מה שאתה כותב לא נאמר בכתבה. בעצם הוא אומר דבר והיפוכו

ציטוט:
אז ההנהלה למדה את הלקח, ובקיץ האחרון הייתה מעורבת מאוד בהחתמת השחקנים יחד עם המאמן דני פרנקו. איך זה נראה בינתיים? קטסטרופה זו מחמאה. נכון, גם למאמן יש אחריות לא קטנה, אבל הלחץ להעמיד סגל סביר למוקדמות ליגת האלופות גרם לבנייה לא מאוזנת בניגוד לרצונו של המאמן, שאף התבטא ואמר שזו טעות לשחק במפעל האירופי הספציפי הזה.
כך למשל הוחתם דאלאס מור, אחלה סקורר, אבל רכז הוא ממש לא. לידו צורף ג'מאל שולר, קלע בחסד, וזהו. רביב לימונד נפצע בשריר התאומים ומחליף ראוי לא הגיע.

הלחץ גרם לבנייה לא מאוזנת? דני פרנקו מחליט שאי אפשר לבנות קבוצה לאירופה בזמן שיתר הקבוצות עשו את זה בלי בעיה. מה זה אומר? זה אומר שפרנקו הוא ביזיונר והעיתונאי מטעמו שווה בדיוק כמוהו.
כתוב שהוחתם דאלאס מור שהוא לא רכז ושולר שהוא רק קלע. אני לא רואה שכתוב שמישהו שהוא לא פרנקו בחר אותם ולכולם ברור שההנהלה לא היתה זו שבחרה את השחקנים האלה.
אז אחרי שהאפס הזה בחר שחקנים גרועים ובנה סגל מזעזע בגלל שלטענתו הוא (להבדיל ממאמנים אחרים שלא גאונים כמוהו) לא יכול להרכיב סגל בזמן שהיה לו עד תחילת מוקדמות הגביע האירופי, גם ההנהלה אשמה בזה שלא הביאו מחליף ראוי לרביב שנפצע.
כמובן שאין לאיך שאנחנו נראים שום קשר לזה שפרנקו לא מצא לנכון להחתים זר אחד שהוא מוביל כדור וסמך רק על רביב שישמש בתקפיד הזה.
בקיצור בדיחה של כתבה מטעם עוד אחד ממלחככי פנכתו של פרנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 12:08 
לי אין מידע אחר, אולי לך יש.
לכן כתבתי "ברק חקלאי טוען", לי אין הוכחה אם זה נכון או לא, אבל זה מה שכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 12:15 
סמל אישי של המשתמש
נראית כמו כתבה מוזמנת קלאסית, שממשיכה יפה את קו הבכיינות של פרנקו בחודשים האחרונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 12:35 
סמל אישי של המשתמש
אחת הבעיות הכי גדולות עם פרנקו, זה שהוא מוכן שהדברים ילכו רק בדרך שהוא רוצה. my way or the highway.
הוא יעשה הכל בשביל שהדברים ילכו בדרך שהוא רוצה, בשביל השחקנים שהוא רוצה, ויהיה מוכן לפגוע בקבוצה כדי לקבל את מה שהוא רוצה.

ראו את זה שנה שעברה עם ג'ף והווארד. את ג'ף הוא לא רצה מהרגע הראשון, והוא עשה הכל כדי להעיף אותו מהקבוצה, עד כדי ללכלך עליו באופן פומבי בתקשורת, ליצור איתו שבר בלתי ניתן לאיחוי, רק כדי שהוא יעוף מהקבוצה. בשביל הווארד הוא נשכב על הגדר, כרך את עצמו סביב ההישארות שלו, רק כדי שלא יהיה ניתן להחליף אותו. אותו דבר עם בנקס ומנקו. לא עניין אותו מי יותר טוב מקצועית לאורך כל העונה, מנקו היה במקום הראשון ובנקס במקום השני. כמובן שאותו דבר היה בקיץ, ופרנקו שם את כל כובד משקלו כדי שמנקו הוא זה שיישאר בקבוצה.

ועכשיו פרנקו עושה הכל כדי להבהיר לכל העולם שהוא לא מרוצה מהסגל שיש לו. וזאת בעיה גדולה בלי קשר לכך שהוא בכיין מפונק ושהוא קיבל כמעט את כל מה שהוא רצה, אבל הוא בוכה על זה שהוא נאלץ להחתים זרים באוגוסט כמו כל שאר הקבוצות ולא בספטמבר בואכה אוקטובר. והוא בוכה שלא השאירו את מקניל וגפני ב-170 אלף דולר (חוץ מזה כל ההחלטות וכל בחירות השחקנים הם שלו). אז הוא דואג להראות את זה לכל העולם, באופן ישיר ובאופן עקיף. בראיון בפתיחת העונה לוואלה. באסיפת העמותה. בראיונות אחרי משחקים. בשפת הגוף בזמן המשחקים. בהדלפות לכל כתב שמוכן לכתוב שהתערבו לו בבניית הסגל.

אז אם לא מספיק שהסגל (שפרנקו בנה) לא טוב, במקום להתאמץ להוציא ממנו את המקסימום, הוא מתעסק בלשדר לכל העולם שהוא לא מרוצה מהסגל הזה. וככה אנחנו נראים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 13:21 
סמל אישי של המשתמש
יובל כתב:
אחת הבעיות הכי גדולות עם פרנקו, זה שהוא מוכן שהדברים ילכו רק בדרך שהוא רוצה. my way or the highway.
הוא יעשה הכל בשביל שהדברים ילכו בדרך שהוא רוצה, בשביל השחקנים שהוא רוצה, ויהיה מוכן לפגוע בקבוצה כדי לקבל את מה שהוא רוצה.

ראו את זה שנה שעברה עם ג'ף והווארד. את ג'ף הוא לא רצה מהרגע הראשון, והוא עשה הכל כדי להעיף אותו מהקבוצה, עד כדי ללכלך עליו באופן פומבי בתקשורת, ליצור איתו שבר בלתי ניתן לאיחוי, רק כדי שהוא יעוף מהקבוצה. בשביל הווארד הוא נשכב על הגדר, כרך את עצמו סביב ההישארות שלו, רק כדי שלא יהיה ניתן להחליף אותו. אותו דבר עם בנקס ומנקו. לא עניין אותו מי יותר טוב מקצועית לאורך כל העונה, מנקו היה במקום הראשון ובנקס במקום השני. כמובן שאותו דבר היה בקיץ, ופרנקו שם את כל כובד משקלו כדי שמנקו הוא זה שיישאר בקבוצה.

ועכשיו פרנקו עושה הכל כדי להבהיר לכל העולם שהוא לא מרוצה מהסגל שיש לו. וזאת בעיה גדולה בלי קשר לכך שהוא בכיין מפונק ושהוא קיבל כמעט את כל מה שהוא רצה, אבל הוא בוכה על זה שהוא נאלץ להחתים זרים באוגוסט כמו כל שאר הקבוצות ולא בספטמבר בואכה אוקטובר. והוא בוכה שלא השאירו את מקניל וגפני ב-170 אלף דולר (חוץ מזה כל ההחלטות וכל בחירות השחקנים הם שלו). אז הוא דואג להראות את זה לכל העולם, באופן ישיר ובאופן עקיף. בראיון בפתיחת העונה לוואלה. באסיפת העמותה. בראיונות אחרי משחקים. בשפת הגוף בזמן המשחקים. בהדלפות לכל כתב שמוכן לכתוב שהתערבו לו בבניית הסגל.

אז אם לא מספיק שהסגל (שפרנקו בנה) לא טוב, במקום להתאמץ להוציא ממנו את המקסימום, הוא מתעסק בלשדר לכל העולם שהוא לא מרוצה מהסגל הזה. וככה אנחנו נראים.

כל מילה.
העיקר כשהוא היה פרשן בערוץ הספורט, בכל הזדמנות הוא טינף על אברהמי ועל זה שהוא לא מוציא כלום מהסגל שיש לו וכל החרא הזה, ועד עוד קיבל צ'ופר, לאמן את הקבוצה. העיקר שהוא חזק בברנז'ה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 14:09 
יובל, פרנקו לפני ארבע שנים אימן במכבי חיפה. בקבוצה שההנהלה קובעת את הסגל (וחלילה, אני לא טוען שזו דרך נכונה להתנהל. ממש ממש לא). תסביר לי את זה.
כי בעיני זו הנקודה החשובה. הוא אימן בהצלחה בקבוצה שהיא ההפך המוחלט מחופש מקצועי למאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 14:51 
סמל אישי של המשתמש
purvis short כתב:
יובל, פרנקו לפני ארבע שנים אימן במכבי חיפה. בקבוצה שההנהלה קובעת את הסגל (וחלילה, אני לא טוען שזו דרך נכונה להתנהל. ממש ממש לא). תסביר לי את זה.
כי בעיני זו הנקודה החשובה. הוא אימן בהצלחה בקבוצה שהיא ההפך המוחלט מחופש מקצועי למאמן.

אתה מכוון לזה שההנהלה שלנו נותנת לו לעשות מה שהוא רוצה וההנהלה של חיפה לא. זה חלק מהעניין אבל בעיניי זה לא העניין כרגע.

פרנקו כשהגיע לחיפה לפני 5 שנים היה מאמן שרצה והיה צריך להוכיח את עצמו. אז הוא בלע כמה צפרדעים כשהיה צריך.
פרנקו כמאמן הפועל, אחרי שאימן בחיפה, אחרי שאימן בירושלים, אחרי שישב על כסא הפרשן בשידורי ליגת העל ובחמישיות והתחבר לכל מי שצריך, הוא מאמן שהאגו שלו הולך לפניו, מאמן שחושב שהוא יודע הכל ומגיע לו הכל. אתה אולי יכול להאשים את ההנהלה בזה שהיא נותנת למאמן חופש מוגזם (ואני לא חושב שזה המקרה העונה. הקבוצה נבנתה רע אבל גם בתור אחד שחשב בקיץ שהיא נבנתה רע, אני לא חושב שהייתה החתמה אחת שההנהלה הייתה צריכה להטיל עליה וטו, חוץ ממנקו). אתה לא יכול להאשים את ההנהלה שלמרות החופש המקצועי, פרנקו מתנהל כמו בכיין מפונק ועושה חצי סבוטאז' לקבוצה כי הוא לא קיבל כל מה שהוא רצה.

וזו מבליט בעיה אחרת של הפועל. הכמיהה הזאת למאמן הכל-יכול. גם של ההנהלה וגם של האוהדים. מאמן בלי שם ובלי מעמד לא יכול לעבוד בהפועל. לאברהמי לא נתנו לעבוד והוא פוטר אחרי סיבוב בלי שום עילה מקצועית. המאמנים היחידים שיכולים לקבל שקט בהפועל הם כאלה שבאים מלמעלה. אדלשטיין שבא על תקן המשיח. עודד קטש הנסיך אחרי קדנציה מוצלחת באילת. פרנקו שבא ממרומי האליפות עם ירושלים והכסא בערוץ הספורט. וכשמאמנים כאלה באים מלמעלה, הם באים עם אגו וגחמות ודרישות מוגזמות ומחשבה שהם יודעים הכל. כשאתה ואוהדים אחרים רוצים זרים ברמה הכי גבוהה, זרים שיעשו כמה שיותר נקודות וינצחו לבד משחקים, תחשבו אילו מאמנים ירצו להביא שחקנים כאלה. כי עם כל הביקורת על החופש המקצועי שההנהלה נותנת למאמן, היא לא יכולה למנות מאמן, ועוד אחד כזה עם שם ומעמד ואגו ושכר גבוה וחברים בתקשורת, ואז להכתיב לו איך הקבוצה צריכה להיבנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 14:56 
אני לא מאשים את ההנהלה. אני פשוט חושב שצריך ליצור דינמיקה אחרת, יותר בריאה מקצועית לקבוצה. זה הכל. צריך לחשוב לעומק למה זה קורה. אני לא חושב שכיפופי ידיים של הנהלה את המאמן זו דרך חיים נכונה לקבוצת כדורסל. אבל באמת צריך לחשוב לעומק על הדברים האלה כי לא רק זהות המאמן היא החשובה, אלא הדינמיקה מולו. צריך לחשוב איך מייצרים סביבת עבודה נכונה יותר למועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 15:10 
ואני גם לא חושב שצריך להכתיב למאמן איך הקבוצה צריכה להיבנות. אני מבין מה שאתה כותב ועם רוב מוחלט של הדברים אני מסכים. אבל גם צריך להבין שהפועל תל אביב, עם הקהל והעניין וכל מה שמסביב היא שונה קצת מנהריה או מקבוצות כאלה. וכן, מאמן בהפועל צריך להיות עם רזומה קצת אחר. ומאמן שיזכה לסבלנות מהקהל זה גם חשוב (ובעונה שעברה, בתכל'ס, בגלל שהמאמן היה פרנקו עם הרזומה, אז הוא הצליח לצלוח תקופות שאולי מאמן אחר לא היה צולח). לא ניכנס לוויכוח על אברהמי כי הוא נטחן. ואני מבין את עמדתך (ואגב, רמי הדר הגיע להפועל אחרי כישלון במכבי ואחרי שבמכבי חיפה עשה עונות יפות, אבל לא מדהימות, ועדיין בתקופתו בהפועל נעשו צעדים מקצועיים שאני לא מצליח לקבל אותם)
אני חושב שלפחות עם חלק מהמאמנים הבכירים אפשר לעבוד. ואפשר לייצר סביבת עבודה משתפת, נכונה ומתפשרת. בלי רמזים לתקשורת. בלי ראיונות כמו על ג'ף אלן (לגיטימי שמאמן לא רוצה את ג'ף. אפשר לעשות את זה בדרך אלגנטית ומכובדת), כרגע בתחושה שלי יש דינמיקה לא בריאה, שמסיטה את המועדון מהעיקר וזה לעשות שינוי-שניים בסגל ולצאת לדרך חדשה.
מה שצריך זה לחשוב למה נמצאים במצב הזה ולא בפעם הראשונה. וצריך לחשוב איך עכשיו מגבשים את פרנקו והשחקנים (שאגב, משום מה יוצאים נקיים מפתיחת העונה הזו, בעיקר הישראלים, למרות שחלקם צריכים להתבייש באיך שהם משחקים עד כה וברמת האגרסיביות שהם מציגים) והקהל וההנהלה ומתחילים מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 15:36 
סמל אישי של המשתמש
הדינמיקה הזאת שרק מאמן עם שם יכול להיות בהפועל (ע"ע מה שעשו לאברהמי) היא באמת לא בריאה. קודם כל כי היא מתחזקת את הפער בלתי ניתן לגישור בין מה שהמאמן, הקהל, וההנהלה מצפים ורוצים (פיינל פור) יחד עם הערך המוסף הכמעט לא קיים של מאמנים, לבין המציאות התקציבית (מרכז טבלה)

ומעבר לכך, וספציפית למאמנים בהפועל, הפער הזה יוצר מצב של מאמנים שעושים לנו טובה שהם באים להפועל, במקום להפך. זה גורם לכל מיני סיטואציות שלא יעלו על הדעת במקומות אחרים. להלן, מאמן שמבקר שחקנים שלו בצורה חריפה בגלוי כמו פרנקו. וזה מגיע לדעתי פשוט מהתחושה (המוצדקת) שהיד שלו על העליונה במערכת היחסים עם המועדון. קונקרטית זה אומר שאם יתווכחו איתו ויבקרו אותו, התוצאה הכי גרועה שתקרה מבחינתו זה שהוא יפוטר/יתפטר, וימצא בקלות עבודה במקום אחר תוך כדי שהוא מלכלך לכל העולם על הפועל (ע"ע אדלשטיין).
מאמן כמו בית הלחמי למשל (או אברהמי לצורך הענין) באותה סיטואציה לא יתנהל כך, כי הוא לא חלק ממועדון הנסיכים שמקבלים מועדון גדול לא משנה מה הרקורד שלהם. כי מאמן כזה יודע שלא יקבל עוד צ'אנס במועדון גדול בעתיד הנראה לעין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2018, 16:32 
הפועל כתב:
הדינמיקה הזאת שרק מאמן עם שם יכול להיות בהפועל (ע"ע מה שעשו לאברהמי) היא באמת לא בריאה. קודם כל כי היא מתחזקת את הפער בלתי ניתן לגישור בין מה שהמאמן, הקהל, וההנהלה מצפים ורוצים (פיינל פור) יחד עם הערך המוסף הכמעט לא קיים של מאמנים, לבין המציאות התקציבית (מרכז טבלה)

ומעבר לכך, וספציפית למאמנים בהפועל, הפער הזה יוצר מצב של מאמנים שעושים לנו טובה שהם באים להפועל, במקום להפך. זה גורם לכל מיני סיטואציות שלא יעלו על הדעת במקומות אחרים. להלן, מאמן שמבקר שחקנים שלו בצורה חריפה בגלוי כמו פרנקו. וזה מגיע לדעתי פשוט מהתחושה (המוצדקת) שהיד שלו על העליונה במערכת היחסים עם המועדון. קונקרטית זה אומר שאם יתווכחו איתו ויבקרו אותו, התוצאה הכי גרועה שתקרה מבחינתו זה שהוא יפוטר/יתפטר, וימצא בקלות עבודה במקום אחר תוך כדי שהוא מלכלך לכל העולם על הפועל (ע"ע אדלשטיין).
מאמן כמו בית הלחמי למשל (או אברהמי לצורך הענין) באותה סיטואציה לא יתנהל כך, כי הוא לא חלק ממועדון הנסיכים שמקבלים מועדון גדול לא משנה מה הרקורד שלהם. כי מאמן כזה יודע שלא יקבל עוד צ'אנס במועדון גדול בעתיד הנראה לעין.

עם חלק מהדברים אני מסכים ועם חלק לא.
קודם כל - המציאות התקציבית של מרכז טבלה? זה כבר מזמן לא נכון.
אחת הסיבות שהולכים למאמן בעל שם היא הציפיה שהוא יוציא יותא מהתקציב שיש לקבוצה. פעם זה היה תקציב יחסית נמוך אבל היום זה ממש לא המצב.
לכל השאר אני מסכים, וזה בדיוק מה שכתבתי מוקדם יותר היום בקשר למה שחשבתי על ההחתמה של פרנקו.
ולגבי אברהמי - לא יעזור כמה שתכתבו על המאזן שלו בעונה השניה. הקבוצה נראתה זוועה למרות שהיינו במאזן 50-50 וזה היה הדבר הנכון להעיף אותו. הוא לא היה צריך להשאר לעונה נוספת אחרי חצי העונה הראשונה, וחבל שהיה צריך להחליף אותו באמצע העונה.
זה היה נכון גם לגבי קטש. רמי החליט ש"הוא מאמין" במאמן מסויים, למרות שהקבוצה נראתה זוועה תחתיו בעונה הראשונה, והשאיר אותו לעוד עונה. בסופו של דבר זה עלה לנו בעוד כסף שנזרק לפח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: