תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 יוני 2024, 02:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 85 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 21:03 
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.
הייתי אומר שאני מקווה שההנהלה לא מתיישרת עם הסמרטוטיות הזאת, אבל אנחנו רואים מה קורה עם לאומי.

תן לי לנחש, גם "להתקפל" מול המנהלת ולא לשיר שירי שואה בטח היה מביך בעינייך כי "תמיד ימצאו מה לזיין אותנו".
(מישהו רוצה לדבר על כמה זיינו אותנו בשנה שעברה?)
קוראים לזה להתבגר וללמוד איך העולם עובד.
אתה רוצה שרפי יתן עונה טובה וגם ישאר אצלך?
יופי, תבנה קבוצה מנצחת עם אווירה חיובית והתנהלות תקינה, תתן אווירה בייתית ותפתח איתו מערכת יחסית טובה.
הוא ירצה להשאר הוא ישאר.
להשאיר שחקן בכוח לא עבד לאף אחד אף פעם, תשאל את קליבלנד איך החוזה הארוך של קיירי עוזר להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 21:24 
ארדיטי כתב:
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.
הייתי אומר שאני מקווה שההנהלה לא מתיישרת עם הסמרטוטיות הזאת, אבל אנחנו רואים מה קורה עם לאומי.

תן לי לנחש, גם "להתקפל" מול המנהלת ולא לשיר שירי שואה בטח היה מביך בעינייך כי "תמיד ימצאו מה לזיין אותנו".
יופי, תבנה קבוצה מנצחת עם אווירה חיובית והתנהלות תקינה, תתן אווירה בייתית ותפתח איתו מערכת יחסית טובה.
הוא ירצה להשאר הוא ישאר.
להשאיר שחקן בכוח לא עבד לאף אחד אף פעם, תשאל את קליבלנד איך החוזה הארוך של קיירי עוזר להם.
סבבה.
בוא נתבגר, בוא נהפוך רשמית להיות הבדיחה של הליגה. כולם יבואו לעשות אצלנו סיבוב וללכת לעשות פלייאוף עם הרצליה (במקרה הרע) או עם ירושלים (במקרה הטוב) אחרי עונה, כי הפועל תל אביב זה לא שוק בשר ושחקנים בהפועל תל אביב הם לא עבדים.
כל מי שתומך בגישה הזאת הוא אדם הזוי ומטורלל, ואם ההנהלה מאמצת אפילו גרם מהרפיסות והלוזריות האלו (בינתיים אני נותן להם קרדיט ומאמין שהם כן יילחמו בלאומי, אבל זאת ההזדמנות האחרונה) אז המקומות 9-11 הם מקומנו הטבעי ולשם צריך לכוון מראש.

נערך לאחרונה על ידי Noam בתאריך 26 יולי 2017, 21:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 21:28 
ואני עדיין מתנסח בעדינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 21:39 
Noam כתב:
ארדיטי כתב:
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.

הוא ירצה להשאר הוא ישאר.
סבבה.
בוא נתבגר, בוא נהפוך רשמית להיות הבדיחה של הליגה.
כולם יבואו לעשות אצלנו סיבוב וללכת לעשות פלייאוף עם הרצליה (במקרה הרע) או עם ירושלים (במקרה הטוב) אחרי עונה, כי הפועל תל אביב זה לא שוק בשר ושחקנים בהפועל תל אביב הם לא עבדים.
כל מי שתומך בגישה הזאת הוא אדם הזוי ומטורלל, ואם ההנהלה מאמצת אפילו גרם מהרפיסות והלוזריות האלו (בינתיים אני נותן להם קרדיט ומאמין שהם כן יילחמו בלאומי, אבל זאת ההזדמנות האחרונה) אז המקומות 9-11 הם מקומנו הטבעי ולשם צריך לכוון מראש.

זה לא אצלינו ואתה מתעקש להיות טמבל.
אנחנו לא בדיחה של אף אחד, ואותו סיפור בדיוק קורה גם כששחקן רוצה לעזוב את קבוצה גדולה בהרבה.
אתה צריך ששחקנים ירצו להשאר ואתה צריך להבין את המציאות.
ברוך השם ההנהלה שלנו מורכבת מאנשים מבוגרים ושקולים שמבינים איך דברים עובדים ולא מילדים עם אידיאולוגיה מנותקת מהעולם.
אתה מביא את רפי מנקו לשנה ומקווה שהוא ירצה להשאר, אתה לא מתעקש על שנתיים כי אנחנו מועדון גדול!!! (לא, אנחנו לא).
הוא לא יחתום על סעיף שחרור בלתי סביר וכי בכל מקרה אם ירצה ללכת ילך ובית הדין יקבל את גובה הפיצוי.
ואתה יודע מה, נניח הצלחת להכריח את לאומי לשחק אצלנו ותכריח את מנקו להשאר, מה יצא לך מזה?
מה יהיו ההשלכות?
או שתקבל שחקן שמשחק בלי חשק ולא תורם לך שום דבר, או שתושיב אותו ביציע ואז גם לא תקבל כסף וגם תשכנע שחקנים אחרים לא לבוא.

שוב מזל שאתה לא מקבל החלטות בקבוצה, או בשום מקום אחר.
כי החלטות מקבלים אחרי ששוקלים את האפשרויות ואת ההשלכות שלהם, לא על בסיס רגש ואידאולוגיה בשקל.

ואני מתנסח בעדינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: וולקאם רפי מנקו
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 22:05 
לא רק שאתה ממשיך לדבוק בעמדה המטורפת הזאת הזאת, עכשיו אתה גם ממציא עובדות שאין להן שום קשר למציאות, מייחס לי דברים שלא אמרתי ו(כרגיל) תוקף על רקע אישי. ככה זה כנראה כשאין מה לומר.
מיציתי את הדיון איתך. לך תעשה עוד כמה תארים, יכול להיות ששלושה זה לא מספיק.

*מניח פה את הלינק הזה רק למקרה שתאשים אותי באאוטינג או משהו, אין לי מושג מי אתה או עניין כלשהו לדעת. מוזמנים להתעלם ממנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 22:08 
Noam כתב:
לא רק שאתה ממשיך לדבוק בעמדה המטורפת הזאת הזאת, עכשיו אתה גם ממציא עובדות שאין להן שום קשר למציאות, מייחס לי דברים שלא אמרתי ו(כרגיל) תוקף על רקע אישי. ככה זה כנראה כשאין מה לומר.

*מניח פה את הלינק הזה רק למקרה שתאשים אותי באאוטינג או משהו, אין לי מושג מי אתה או עניין כלשהו לדעת. מוזמנים להתעלם ממנו

לא יחסתי לך אף מילה, לא המצאתי שום דבר וממש ממש לא תקפתי על רקע אישי (אלא אם אתה חושב ש"אתה מתעקש להיות טמבל" זה על רקע אישי בעוד "אתה מביך" זה על רקע ענייני).

אני רק שמח שאתה המיעוט של המיעוט ובצד של האנשים שחושבים שההחתמה הזו היא החלטה מקצועית כושלת יש בערך 5 אנשים והם כולם מביכים ועצובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 22:15 
ארדיטי כתב:
Noam כתב:

לא יחסתי לך אף מילה , לא המצאתי שום דבר וממש ממש לא תקפתי על רקע אישי (אלא אם אתה חושב ש"אתה מתעקש להיות טמבל" זה על רקע אישי בעוד "אתה מביך" זה על רקע ענייני).

אני רק שמח שאתה המיעוט של המיעוט ובצד של האנשים שחושבים שההחתמה הזו היא החלטה מקצועית כושלת יש בערך 5 אנשים והם כולם מביכים ועצובים.

:LOL2:
חוץ מזה, מסתבר שאתה לא שקרן - אתה פשוט לא יודע לקרוא.
תמצא לי מקום שבו אמרתי את מה שאתה מייחס לי, ואני אסביר לך למה אין לך מושג על מה אתה מדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 22:41 
מי אמר לכם שהייתה אופציה בכלל להחתים אותו ללא אופציית יציאה? הייתה למנקו הצעה גם ממכבי ראשון לציון(וגבוהה יותר מההצעה שלנו).
אולי אחת הסיבות שהוא בחר להגיע אלינו זה בכפוף לאופציית יציאה שכזאת בסוף העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 23:02 
סמל אישי של המשתמש
אהבתי את ההשוואה בין חוזה לעבדות.

לוגיקה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: וולקאם רפי מנקו
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 23:02 
לא אמרתי שהייתה אופציה, ואני לא תוקף את ההנהלה (למרות שאני חושש מאוד מהסעיף הזה). אני באופן כללי לא נוהג להעביר ביקורת בלי שאני מכיר את העובדות, ואני לא משוכנע שבמקרה הזה הייתה ברירה אחרת. מה שאני כן משוכנע, לעומת זאת, הוא שההנהלה לא הסכימה לתת למנקו סעיף כי "שחקנים הם לא עבדים", אלא מהסיבה שאתה מתאר, למשל.
הדבר היחיד שאני תוקף הוא המדיניות התבוסתנית והמטורפת שמתאר פה דוקטור ארדיטי, ומביע חשש מהאפשרות שרבב ממנה יידבק גם בהנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 23:03 
KingAlpaca כתב:
אהבתי את ההשוואה בין חוזה לעבדות.

לוגיקה!
אתה מביך ועצוב!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2017, 06:47 
אם לשחקן לא טוב בקבוצה, הוא לא מקבל מספיק דקות לטענתו, וכו', או שאפילו יש לו הצעה טובה יותר מבחוץ. אפילו זה, לגיטימי שיהיה לו סעיף יציאה כדי שלא להכנס לבוררות.

אני בעד שיעשו סעיף יציאה על החיים שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 27 יולי 2017, 10:05 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.
מה קורה עם לאומי? אשמח אם תעדכן את כולם כי לא נראה שיש כאן מישהו שיודע.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2017, 10:25 
el dudernio כתב:
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.

אנחנו פחות או יותר רואים לאן זה הולך.
כאמור, כמו שכבר ציינתי - אני נותן להנהלה קרדיט (כמובן שתהיה דמגוג ואת זה לא תצטט), אבל אני לא אופטימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2017, 14:01 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:
el dudernio כתב:
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.

כאמור, כמו שכבר ציינתי - אני נותן להנהלה קרדיט (כמובן שתהיה דמגוג ואת זה לא תצטט), אבל אני לא אופטימי.

לאן זה הולך?
זה שלאומי לא ישחק בהפועל זה די ברור, ואני חושב שבפועל צריגה להאבק שכך יהיה.
השאלה היא כמה כסף פיצויים על הפרת חוזה יוטל עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2017, 14:05 
el dudernio כתב:
Noam כתב:
el dudernio כתב:
Noam כתב:
אתם פשוט מביכים.

לאן זה הולך?
זה שלאומי לא ישחק בהפועל זה די ברור, ואני חושב שבפועל צריגה להאבק שכך יהיה.
השאלה היא כמה כסף פיצויים על הפרת חוזה יוטל עליו.
העובדה שזה די ברור היא בדיוק המקום אליו זה הולך. למקום בו אור לאומי כנראה לא ישחק בהפועל תל אביב בעונה הבאה, זאת על אף העובדה שהוא מחזיק בחוזה חתום עימה.
היות ואני מאמין שנקבל פחות ממיליון דולר פיצויים תמורת התרת החוזה, אנחנו כנראה נצא הצד הנדפק בסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2017, 14:13 
סמל אישי של המשתמש
א. מליון דולאר פיצויים זה לא רלוונטי לכלום. אם נקבל 100 אלף דולר ( שזה משכורת של זר טוב בליגה) זה בכלל לא רע וזאת לדעתי אמורה להיות השאיפה של הקבוצה. בכלל לאומי מקבל פחות מ 100 אלף דולר אם הוא מוכן שנה וחצי-שנתיים לשחק בחינם ולהעביר את הכסף במידי להפועל אני חושה שזה מספיק מרתיע.
ב. ואם תשאיר אותו בסגל מה תרוויח מזה? שחקן שלא רוצה לשחק ויש בינו ובין המועדון דם רע? לאומי מקבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 28 יולי 2017, 14:19 
א. ניהלתי את הדיון הזה באשכול על לאומי והייתי מאוד נחרץ. מיליון דולר פיצויים הם הדבר היחיד שירתיע אנשים מלחשוב שחוזה עם הפועל תל אביב ניתן לקיים או להפר כרצונך. 100 אלף דולר זה סכום שמשדר לשחקנים שאם הם רק ישלמו מספיק הם יכולים ללכת לשחק בהרצליה, בירושלים או בגראן קנאריה ועל הזין שלהם חוזים חתומים. מיליון דולר לא.
ב. הדבר היחיד שאני רוצה הוא שלאומי יקיים את החוזה שהוא חתם עם הפועל. לא רוצה לשחק? גם אני לא רוצה שהוא ישחק. שיהיה נער מגבות מצדי, אבל בהפועל ולא בהרצליה.

זאת הייתה ההודעה האחרונה שלי בנושא אור לאומי באשכול על רפי מנקו. אם אתה רוצה, תקפיץ את האשכול על לאומי ונמשיך את הדיון שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 יולי 2017, 12:10 
http://www.kolhair.co.il/%D7%A1%D7%A4%D ... %A2%D7%9C/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 יולי 2017, 20:41 
Noam כתב:

מישהו צריך להסביר לו שהפועל יש רק אחת. ובנק יהב יכולה להיות מקסימום ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 12:26 
כנראה שאנשים עדין לא הפנימו שיכולת המיקוח שלנו בשוק היא נמוכה. קל מאד להיות אב-עלי בפורום, במציאות הדברים קצת יותר מורכבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 12:42 
נועם שחם כתב:
כנראה שאנשים עדין לא הפנימו שיכולת המיקוח שלנו בשוק היא נמוכה. קל מאד להיות אב-עלי בפורום, במציאות הדברים קצת יותר מורכבים.

שוק השחקנים הישראלי הוא מורכב. ואם אתה רוצה להתמודד על השחקנים המבוקשים - אתה כמובן צודק.
אני חושב שבמהלך השנים הפועל הצליחה דווקא עם שחקנים שהגיעו במצב פחות מזהיר. שהיו צריכים את הפועל כדי להרים לעצמם את הקריירה (למשל לימונד, שולדבראנד). או כישרונות צעירים רגע לפני הפריצה (בר טימור, יותם שירן).
מעבר לזה, דווקא שוק השחקנים בקיץ הזה יוצר בזדמנויות. אנחנו במצב שרוב הסגלים הישראלים כבר די סגורים ועדיין יש בשוק את רוטברט, נאור שרון, טישמן, שולמן וזליקוביץ. אני חושב שבקיץ הזה היה אפשר למצוא הזדמנויות ואני ממש לא בטוח שההחתמה של מנקו (שהוא שחקן טוב. שיהיה ברור) היא נכונה, בהתחשב בסכומים שהושקעו ובכך שהם משפיעים על תקציב הזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 14:01 
purvis short כתב:
נועם שחם כתב:

שוק השחקנים הישראלי הוא מורכב. ואם אתה רוצה להתמודד על השחקנים המבוקשים - אתה כמובן צודק.
אני חושב שבמהלך השנים הפועל הצליחה דווקא עם שחקנים שהגיעו במצב פחות מזהיר. שהיו צריכים את הפועל כדי להרים לעצמם את הקריירה (למשל לימונד, שולדבראנד). או כישרונות צעירים רגע לפני הפריצה (בר טימור, יותם שירן).
מעבר לזה, דווקא שוק השחקנים בקיץ הזה יוצר בזדמנויות. אנחנו במצב שרוב הסגלים הישראלים כבר די סגורים ועדיין יש בשוק את רוטברט, נאור שרון, טישמן, שולמן וזליקוביץ. אני חושב שבקיץ הזה היה אפשר למצוא הזדמנויות ואני ממש לא בטוח שההחתמה של מנקו (שהוא שחקן טוב. שיהיה ברור) היא נכונה, בהתחשב בסכומים שהושקעו ובכך שהם משפיעים על תקציב הזרים.

בזה אתה צודק.
אבל אני מאמין שגם מנקו הוא באותו מצב פחות או יותר.
סה"כ הוא שייך לירושלים, והמצב שם לא מאפשר לו פריצה משמעותית. אם היה לו מקום שם לדעתי היה מקבל שכר גבוהה יותר משלנו.

זליקוביץ' באותו מצב של לימונד בערך, לדעתי.
לא כולם קופצים לקחת אותו, למרות שיש לו מקום לדעתי בכל קבוצה בליגה, ואין לו מה לחפש בקבוצה הנוכחית שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 14:13 
רק שמנקו מגיע בכסף גדול. בחוזה של ישראלי בכיר. וזה משנה את התמונה. כשרביב הגיע להפועל זה היה אחרי עונה רעה בירושלים, ולמעשה הוא הגיע בתור שחקן שלא ממש ממצה את הפוטנציאל שלו ובחוזה נמוך יחסית למעמד שלו. זליקוביץ מזכיר קצת את המצב של רביב בזמנו, למרות שלא מדובר באותה רמת כישרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 יולי 2017, 14:33 
purvis short כתב:
רק שמנקו מגיע בכסף גדול. בחוזה של ישראלי בכיר. וזה משנה את התמונה. כשרביב הגיע להפועל זה היה אחרי עונה רעה בירושלים, ולמעשה הוא הגיע בתור שחקן שלא ממש ממצה את הפוטנציאל שלו ובחוזה נמוך יחסית למעמד שלו. זליקוביץ מזכיר קצת את המצב של רביב בזמנו, למרות שלא מדובר באותה רמת כישרון.

אחת המסקנות מהעונה שעברה היא שמעבר לרמת הכשרון של השחקן ותאימותו לסגל הקבוצה חשוב לא פחות האופי שלו. זליקוביץ ששיחק עונה בקבוצה לא השאיר אחריו אוהדים בין חברי הסגל ו/או ההנהלה, מעבר לכך מה שעשה שנה שעברה להרצליה (בה היה הקפטן), מלמד שלמרות הכשרון זה שחקן שאסור לגעת בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 85 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: