תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 יוני 2024, 01:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 48 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אלאדה אמינו
הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 16:34 
יובל כתב:
מקניל חייב להישאר. אין תחליף להגנה שלו וליכולת שלו בקלאץ'. היכולת שלו לנצח משחקים צמודים עם מהלכים קריטיים בשני צידי המגרש זה חתיכת אקס-פקטור ששווה יותר מהכסף שנשלם עליו, אם נצליח להחתים אותו.

את גפני, לעומת זאת, אין שום סיבה מקצועית להשאיר. הוא כבר לא ממש שומר, שזה היה הטיקט העיקרי שלו כל הקריירה, אלא רק מנסה להסתמך על יכולת החסימה שלו, שגם היא רחוקה משיאה. בנוסף לכך הוא ריבאונדר חלש ונון-סקורר. דווקא בעונה האחרונה אצלנו הוא קלע באחוזים טובים מהשלוש, אבל זו אנומליה ביחס לכל הקריירה שלו שבה הוא קלע בסביבות 25%, ולכן גם על זה אי אפשר להסתמך. ליד אמינו ותומר צריך שחקן הגנה ורסטילי עם רגליים זריזות - מה שגפני היה פעם, לא מה שגפני הוא עכשיו, בגיל 34.
אבל זו בדיוק הבעיה. שלא יהיו אי הבנות - אני מת על מקניל. המקרה שלו זה בהחלט המקרה של שחקן שהסטטיסטיקות שלו ממש לא מספרות הכל. למרות שאני רחוק מלהסכים עם זה שהוא היה אדיר מול אשדוד. אבל בלי קשר - אם גפני נשאר - החתמה של מקניל לדעתי תשאיר אותנו עם גארד מסוג הזר הרביעי שאנשים פה מדברים עליו. ובלי בנקס אנחנו נהיה בבעיה רצינית של קליעה מבחוץ וסקורינג בכלל. אלא אם יסתבר שתקציב הזרים שלנו קפץ משום מקום לסביבות ה-600 אלף דולר.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אלאדה אמינו
הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 16:36 
שלא לדבר על זה שכמו שיובל כתב - גפני ביכולתו הנוכחית ממש לא נותן לנו את מה שאנחנו צריכים בעמדה 4 ועבור זה אנחנו הולכים לשלם הרב של מאד כסף, שעבורו יכולנו לקבל שחקן טוב בהרבה. גם אם הוא לא לבן ולא שיחק בעבר אצל פרנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 17:22 
סמל אישי של המשתמש
הכל שאלה של תקציב. מקניל אחלה שחקן, אבל לא שובר שיוויון. לפי הרקורד שלו, בלי לפתוח עונה עם בעית סמים, יש סיכוי טוב שידרוש יותר מדי עבורנו.
כנ"ל גפני, שהתברר כשחקן חביב אבל לא מה שהיה בעבר. לטעמי אם יישאר כזר רביעי זול זה יכול להיות בסדר, לא יותר מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 18:12 
סמל אישי של המשתמש
בוריס כתב:
יובל מצד אחד אתה אומר שג'רל חייב להישאר מצד שני אתה אומר שאם נביא ישראלי זול בעמדה 3-2 יהיה לנו את עמדה 3 החלשה בליגה ולכן חייב להביא זר לעמדה 3.

אתה מוכן שג'רל, רביב ועוד ישראלי זול ישמשו כמובילי הכדור היחידים שלך למרות שאף אחד מהם לא באמת רכז?
(למרות ששניהם שחקני פיק אנד רול טובים).

לגבי גפני אני מסכים, טעות קשה יהיה אם הוא יישאר, לדעתי יישאר.

אם זה היה תלוי בי, ליד מקניל הייתי מחתים את נעימי ועוד 2-3 זר, סטייל דרו קרופורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 20:29 
סמל אישי של המשתמש
הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב:
הוקיץ' כתב:
מקניל היה אדיר נגד אשדוד. עלק לא קיים.
משחק אחד. אעלק אדיר

היה מצוין לאורך כל הסדרה. נתן ניהול משחק, הגנה ועזרה בריבאונד ברמה סופר גבוהה. כמובן שבמשחק האחרון הוא ממש סחב אותנו על הגב כשאף אחד לא תפקד.
אני ממש אשמח אם הוא ישאר. סקורר טוב מאוד, שחקן הגנה מצוין כשהוא בפוקוס ובעיקר ווינר ענק. אם נביא לצידו סווינגמן סקורר עם קליעה טובה זה יכול להיות פיט מצוין.

במשחק הראשון הוא היה הסיבה העיקרית לזה שהפסדנו.
מאז הוא די היה השחקן שסחב אותנו בדקות שבנקס ומקי לא עשו את זה.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 20:47 
סמל אישי של המשתמש
מדויק. הוא היה גדול בסדרה לא כי קלע 20 נקודות למשחק, אלא בגלל שהיה פשוט השחקן שאפשר לתת לו את הכדור שנתקעים וכולם נלחצים. ואז הוא סיפק את הסחורה כמו גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 21:17 
זה שרשור מקניל או אמינו?
יש סרטון היילייטס של אמינו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 21:49 
היילייטס מהעונה באילת

https://www.youtube.com/watch?v=MbdqASuDAzc

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 21:49 
היילייטס מהעונה באילת

https://www.youtube.com/watch?v=MbdqASuDAzc

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אלאדה אמינו
הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 22:32 
סליחה על ההתפרצות לאשכול, ואולי בכלל זה לא האשכול הנכון לכך. אני ממש לא מבין בכדורסל, לא יודע מה זה פיק אנד רול, לא מבין תרגילים ולא יודע מה ההבדל בין סווינגמן לקומבוגארד אבל אני כבר 30 שנה אוהד הפועל ורואה את הליגה הישראלית. איכשהו זה תמיד נראה לי שקבוצות כמו הפועל עפולה, מכבי ר"ג, בני השרון, נהריה וגליל הצליחו כל שנה להביא איזה גארד אמריקאי שדופק 24-27 נקודות בלי להתאמץ ומסתדר עם כל שומר וכל הגנה ורק בגלל שלידו אין עוד כמה טובים הקבוצות שלהם לא הצליחו לזכות יותר מדי בתארים. מישהו יכול להסביר לי למה לנו אין כאלו?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 22:59 
סמל אישי של המשתמש
כי שחקן כזה, כמו שאתה בעצמך כתבת, גומר לקבוצות כאלה שאינן מכבי את התקציב ולא נשאר להן כסף לשחקנים טובים אחרים.
או זה או שיש להן מזל כמו שלנו היה עם קרלון בראון (או עם דוראנד סקוט ואדריאן בנקס שהשכלנו לא לנצל כמו שצריך כשהם היו כאן).
אז עדיף לבנות קבוצה עם יותר כלים, בתקווה שבאמת מביאים את הכלים הכי טובים במסגרת התקציב, דבר שאנחנו מתעקשים בנחישות ראויה להערצה לא לעשות.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 יולי 2018, 23:09 
ItaiH6 כתב:
כי שחקן כזה, כמו שאתה בעצמך כתבת, גומר לקבוצות כאלה שאינן מכבי את התקציב ולא נשאר להן כסף לשחקנים טובים אחרים.
או זה או שיש להן מזל כמו שלנו היה עם קרלון בראון (או עם דוראנד סקוט ואדריאן בנקס שהשכלנו לא לנצל כמו שצריך כשהם היו כאן).
אז עדיף לבנות קבוצה עם יותר כלים, בתקווה שבאמת מביאים את הכלים הכי טובים במסגרת התקציב, דבר שאנחנו מתעקשים בנחישות ראויה להערצה לא לעשות.
תודה על התגובה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 יולי 2018, 07:22 
סמל אישי של המשתמש
ItaiH6 כתב:

בכלל זו שיטה שפעם נהגו לעשות בקבוצות תחתית...הפועל ניסתה לפני הרבה מאוד זמן לעשות את זה עם מרכוס האטן.
בגדול יש פעמים שמאמנים מסוימים מנסים לחלק את הנקודות. כדי לא לשים את כל הביצים בסל אחד.לפעמים זה מצליח(עע גלן רייס לדוגמא ויש עוד מלא דוגמאות) ולפעמים זה נכשל( עע ינסי גייטט)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2018, 12:14 
"אני מגיע לכל משחק כדי לנצח" – הכירו את אלאדה אמינו
https://goo.gl/46EqHR

בנוסף, לדעתי, יש חשיבות עצומה להמשכיות של שחקנים שמשחקים ביחד שנה שנייה ברציפות במקרה הזה: אמינו & שולר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2018, 12:58 
בעוד עשרה ימים הוא יצטרף לאימונים של נבחרת ניגריה למשחקים במוקדמות אליפות העולם - מחזור המשחקים הקרוב ב- 14-15-16 בספטמבר, פחות משבוע לפני המשחק מול שרלרואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2018, 20:45 
סמל אישי של המשתמש
מעניין אם יש מועדוני כדורסל אירופאים שעושים באפריקה מה שמועדוני כדורגל עושים כבר הרבה שנים - צדים כשרונות, מקימים בתי ספר לכדורסל, עושים שיתופי פעולה עם מועדונים מקומיים וכו׳.
אם אין הרבה כאלה, אולי זו הזדמנות להפועל לחשוב על משהו בכיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2018, 00:31 
סמל אישי של המשתמש
אין לנו כסף למסטיק, אז לזה יהיה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2018, 05:35 
הפועל כתב:
אין לנו כסף למסטיק, אז לזה יהיה...

שיקצצו בתקציב המנופח של הדוברות :LOL2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 48 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: