תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 04 יוני 2024, 17:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 85 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: וולקאם רפי מנקו
הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 20:44 
הוקיץ' כתב:
שמע אתה מגיב בצורה מגוחכת לגמרי. באמת.
איזה אנטי בראש שלך? אנשים בסך הכל מגיבים למה שפורסם בתקשורת. אף אחד לא המציא משהו כדי ללכלך על ההנהלה או משהו כזה.
מה לעשות שבנוסף לצד המקצועי יש גם צד ניהולי לכדורסל? אמנם זה נוח לך להתעלם מהסיפור הזה אבל זה לא אומר שזה לא קיים.

ההתלהמות על סעיף השחרור לא קשורה לשום דיווח בתקשורת, היא נובעת מחוסר מושג.
בלי סעיף שחרור לא היית מחתים אותו ומבחינתו זה הדבר הנכון לעשות, הוא צעיר עם פוטנציאל להיות ישראלי מוביל ואין שום סיכוי שתחתים אותו לשנתיים.

גחמות של מאמן, יאוש מוחלט ועוד כהנא וכהנא קשקושים מקושקשים מנותקים כל מגע עם עובדות או מציאות.
הנחות על "היינו יכולים להביא את שמחון בסכום הזה" (מי אמר לך?) או שהמאמן הכריח את ההנהלה להוציא יותר מדי כסף (מי אמר לך?!?!?!?!)
או "יהיה טוב ילך לירושליים" (מי לעזאזל אמר לך??!?!?!) כל ההתנהלות פה מזכירה את דונלד טראמפ. נמציא עובדות ונכתוב משפטים מפוצצים שאין כלום מאחוריהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 21:02 
מה זה מי אמר? זאת תחזית. אם הוא יהיה טוב הוא כנראה ילך לירושלים, אחרת מראש לא היה מתעקש על סעיף שחרור.
אם זה כזה משפט לא קשור, בוא תהמר נגד. מוכן לשים כסף שמנקו מסיים עם מדדים גבוהים ונשאר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 21:15 
תפסיקו.
כבר.
להתלונן.

1. אנחנו קבוצה עם מעט כסף, וזה המקסימום שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו בשוק הזה. אנשים פשוט לא מסוגלים להפנים, יא אולוהים.
טענות כמו של purvis שהנה, הפועל חולון מתנהלים בצורה מקצועית אחרי שמרימים תקציב של 15 מיליון שקל. וואו, איזו מקצועיות.
אלפקה, אתה כל כך מנותק שבאמת המצאת הגדרה חדשה למונח בלתי נסבל.

2. "עם החוזה והביי אאוט היה עדיף להביא את שמחון" - א. אני לא יודע מה גובה היציאה, ומה גובה הביי אאוט. אבל גם אם המספרים שנאמרו פה נכונים, 100 אלף דולר + 35 אלף דולר ביי אאוט, לעומת 140 אלף דולר על שמחון, יש פה הפרש מהותי שלא שמים לב אליו. ה35 אלף דולר שמועברים לירושלים זה ברוטו ו40 אלף דולר הנוסף לשמחון זה נטו, כלומר ההפרש הוא 45 אלף דולר. זה נושק ל200 אלף שקל, סכום משמעותי, במיוחד אם לוקחים בחשבון את הסעיף הראשון.

3. "זה חוזה שהוא השאלה לשנה והוא חוזר לירושלים אם הוא טוב" - כשרותבארט חתם פה על אותו חוזה בדיוק, עם אופציית יציאה הדדית אנשים פה השפריצו ניטים כשיכולנו להשתחרר מהחוזה, אנשים לא יכלו לחכות לראות אותו הולך. גם לנו יש אינטרס לא להיות כבולים לחוזה של 130 אלף דולר לשנה השנייה (לפי המספרים שנכתבו פה).

רביב לימונד הגיע להפועל עם חוזה של פחות ממאה אלף דולר בעונה אחרי השביתה, עם החוק הרוסי המחודש כשכולם הקפיצו פה שכר כמו משוגעים. כולם אכלו את הראש כמה שהוא אנדר פייד. הוא חתם לשנתיים + שנה אופצייה שלנו, ובתחילת השנה השנייה, בשיא הקריירה שלו בערך, הוא האריך חוזה בעוד שנתיים. נכון הוא היה תחת חוזה ארוך יותר, אבל כמו שאנחנו רואים על פי מקרה אור לאומי שווי של חוזה ארוך טווח מוגבל כששחקן מרגיש שהוא לא מתוגמל כמו שצריך, בכסף או בדקות.

בחייאת אמא שלכם, תרגיעו. יאללה הפועל ויאללה רפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 22:14 
איך מנקו וגינת אמורים להשלים זה את זה? בהתחשב שיביאו עוד זר אחד לפחות בעמדות שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 22:15 
ארדיטי כתב:
הוקיץ' כתב:
איזה אנטי בראש שלך? אנשים בסך הכל מגיבים למה שפורסם בתקשורת. אף אחד לא המציא משהו כדי ללכלך על ההנהלה או משהו כזה.
מה לעשות שבנוסף לצד המקצועי יש גם צד ניהולי לכדורסל? אמנם זה נוח לך להתעלם מהסיפור הזה אבל זה לא אומר שזה לא קיים.

בלי סעיף שחרור לא היית מחתים אותו ומבחינתו זה הדבר הנכון לעשות, הוא צעיר עם פוטנציאל להיות ישראלי מוביל ואין שום סיכוי שתחתים אותו לשנתיים.

גחמות של מאמן, יאוש מוחלט ועוד כהנא וכהנא קשקושים מקושקשים מנותקים כל מגע עם עובדות או מציאות.
הנחות על "היינו יכולים להביא את שמחון בסכום הזה" (מי אמר לך?) או שהמאמן הכריח את ההנהלה להוציא יותר מדי כסף (מי אמר לך?!?!?!?!)
או "יהיה טוב ילך לירושליים" (מי לעזאזל אמר לך??!?!?!) כל ההתנהלות פה מזכירה את דונלד טראמפ. נמציא עובדות ונכתוב משפטים מפוצצים שאין כלום מאחוריהם.

קודם כל תירגע. ג'יזס.
דבר שני, לגבי מה שכתבתי על המאמן זה התייחס למה שיובל כתב פה לפני כמה ימים והתחבר יפה להחתמה הזאת. כתבתי מראש שאני לא מדבר מידע אבל לדעתי זה תרחיש סביר. לא ברור על מה אתה מתחרפן.
לגבי שמחון מדובר בהערכה סבירה לאור הסכומים שהולכים בשוק. יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, אף אחד לא כתב את זה בנחרצות אגב.
ואם אתה מדבר על דברים נחרצים שכותבים ללא ביסוס, על סמך מה אתה קובע שאי אפשר היה להחתים אותו ללא סעיף יציאה? אשכרה הפוסל במומו פוסל. כמו שלמנקו היו קלפי מיקוח (עוד קבוצות התעניינו בו, פרנקו מאוד רצה אותו), גם לנו היו קלפי מיקוח (וורקמן ושמחון בשוק, הוא לא רוצה להישאר בירושלים). ואם אי אפשר היה לשכנע אותו אחרת, אז למה לא ללכת על שמחון? לפחות זו החתמה עם אופק של יותר מעונה אחת.
בקיצור, רד מהעץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 22:33 
כי שמחון יותר יקר מהסיבות שתיארתי.
אני מניח הנחה סבירה שלא היו מחתימים אותו עם אופציה אם היתה אפשרות. במיוחד לאור ההתייחסות של רמי שמבהיר שהעדיפו תקופה ארוכה יותר.

אגב אני מתעצבן כי התגובות פה קודרות ומניחות את השלילי באופן מעיק ומציק ולא מודע למציאות. חזור ושוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 22:42 
purvis short כתב:

מקצועית? החתמה טובה שתאפשר גם להביא שני גארדים זרים.
.

למה שני גארדים זרים? מנקו לא ישחק בעיקר 3?
הזרים שלנו לא יהיו (לדעתך) שחקן בעמדה 5, שחקן ב-4, שחקן ב-3 וגארד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 23:02 
סמל אישי של המשתמש
לא יהיה זר בעמדה 3. יגיע זר לעמדה 1, עוד זר מהספסל לעמדות 1-2, ושני גבוהים בעמדות 4-5. כשמנקו לא יהיה על המגרש נשחק בעמדות 1-3 עם שלושה מבין רביב, בנקס ושני הזרים.
אם היה מגיע רק גארד זר אחד היינו בעצם עם שחקן אחד בסגל בעמדה מספר 1, פלוס רביב שהוא גם לא באמת רכז וגם לא יודעים כמה אפשר לבנות עליו.
החיסרון ברור, לא יהיה לנו זר בעמדה 3 וזה בעייתי. לקבוצות ברמה שלנו, זר בעמדה הזאת שיכול לעשות הכל מהכל ולחפות על הרבה חסרונות זה מצרך חשוב ולא יהיה לנו את זה.
אני מקווה שמנקו ייתן את מה שמצפים ממנו, ובנוסף נביא את השחקנים הנכונים שיחפו על החיסרון הזה (גארד גבוה ופיזי שיכול לשמור כמה עמדות, ושני גבוהים ורסטיליים ואתלטים עם קליעה ויכולת לשמור על כמה עמדות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 יולי 2017, 23:10 
יובל כתב:
לא יהיה זר בעמדה 3. יגיע זר לעמדה 1, עוד זר מהספסל לעמדות 1-2, ושני גבוהים בעמדות 4-5. כשמנקו לא יהיה על המגרש נשחק בעמדות 1-3 עם שלושה מבין רביב, בנקס ושני הזרים.
אם היה מגיע רק גארד זר אחד היינו בעצם עם שחקן אחד בסגל בעמדה מספר 1, פלוס רביב שהוא גם לא באמת רכז וגם לא יודעים כמה אפשר לבנות עליו.
החיסרון ברור, לא יהיה לנו זר בעמדה 3 וזה בעייתי. לקבוצות ברמה שלנו, זר בעמדה הזאת שיכול לעשות הכל מהכל ולחפות על הרבה חסרונות זה מצרך חשוב ולא יהיה לנו את זה.
אני מקווה שמנקו ייתן את מה שמצפים ממנו, ובנוסף נביא את השחקנים הנכונים שיחפו על החיסרון הזה (גארד גבוה ופיזי שיכול לשמור כמה עמדות, ושני גבוהים ורסטיליים ואתלטים עם קליעה ויכולת לשמור על כמה עמדות).

סתם לשם הדיון מבחינת הסגל המצב היה דומה עם שמחון.
בניגוד למצב שבו היינו סוגרים עם יפתח זיו.
זה די סוגר את הדלת לטאקר באופן סופי אם בכלל היתה פתוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 08:17 
סעיף יציאה הדדי זה דבר שטוב שיש.

זה גם יכול למנוע אי נעימויות כמו במקרה לאומי, רוצה ללכת? יש לך סעיף יציאה. לא צריך בורריות וכו', פשוט תשלם ולך.
במקרה והוא לא יתאים, כמו רות'בארט ימ"ש שמישהו ציין פה, נשלם מה שמגיע, ושילך קיבינימט.

אגב, הטענה של "אם יהיה טוב ילך למכבי2", אני לא מבין.
יש לו סעיף בחוזה שאומר שאם הוא מעמיד ממוצעים מסוימים הוא חוזר לשם באוטומט? סעיף שאומר שאם הוא זוכה 5 פעמים באיש המשחק, פעמיים בשחקן החודש הוא חוזר לשם?
לפי מה שנאמר יש לו סעיף יציאה הדדי, סביר להניח שבתשלום, ואז במקרה ויהיה טוב, ומכבי2 ירצו להחתים אותו במשכורת גבוהה יותר, והוא ירצה ללכת לשם בעצמו ולא להישאר, אז הוא\מכבי2 ישלמו את הסעיף שלו והוא יחזור לשם, או שלא ישלמו, אם יש לו סעיף יציאה חינמי.
או שאולי המשתמש שרשם את זה ראה את החוזה והיה בשיחות והוא יודע יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 08:20 
סמל אישי של המשתמש
זלוטי כתב:
1. אנחנו קבוצה עם מעט כסף, וזה המקסימום שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו בשוק הזה.

האמת כנראה שגם את זה אנחנו כנראה לא מסוגלים להרשות לעצמנו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 08:25 
ארדיטי כתב:
הוקיץ' כתב:

בלי סעיף שחרור לא היית מחתים אותו ומבחינתו זה הדבר הנכון לעשות

איך מכבי חיפה, הרצליה ואילת מחתימות שחקנים ישראלים טובים לחוזה רב שנתי בלי אופציית יציאה לשחקן? רוצים לבטח את עצמכם, אין בעיה, שימו אופציית יציאה חד-צדדית של הקבוצה, אבל בשום אופן לא נותנים אופציית יציאה לשחקן (ועוד בתמורה לאותו סכום ששולם עבורו, מילא סכום גבוה יותר). זה היה סעיף בל יעבור, שהיתה חובה להתעקש עליו. אבל בהפועל כמו בהפועל, לא לומדים. השכר הגבוה של מנקו ופרנקו גם מלמד על חזרה לשיטת הזרים הזולים. שיהיה בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 08:52 
הוקיץ', לקלפי המיקוח אתה יכול להוסיף גם את זליקוביץ'. שהוא אחרי עונה לא טובה, אבל שחקן מאוד מוכשר, ואפשר היה להביא אותו במחיר מבצע.
מנקו שחקן טוב והחתמה טובה והכול בסדר. אבל להחתים שחקן צעיר, על חוזה גדול, עם סעיף יציאה אחרי עונה - זו החלטה ניהולית רעה. מבחינתי זה בסדר גמור שהלכו עם פרנקו. ואני גם מבין למה הוא העדיף את מנקו על פני שמחון (בקבוצה יהיו בנקס, רביב ועוד שני גארדים זרים. למרות ששמחון שחקן טוב יותר ממנקו, עדיף פורוורד שהוא פחות סקורר באופיו ופחות מחפש את הזריקה לסל), ועדיין, בשורה התחתונה, רדפו אחרי מנקו והוא חתום לעונה אחת. זה התכל'ס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 10:31 
bergkamp כתב:
ארדיטי כתב:
הוקיץ' כתב:

בלי סעיף שחרור לא היית מחתים אותו ומבחינתו זה הדבר הנכון לעשות

איך מכבי חיפה, הרצליה ואילת מחתימות שחקנים ישראלים טובים לחוזה רב שנתי בלי אופציית יציאה לשחקן? רוצים לבטח את עצמכם, אין בעיה, שימו אופציית יציאה חד-צדדית של הקבוצה, אבל בשום אופן לא נותנים אופציית יציאה לשחקן (ועוד בתמורה לאותו סכום ששולם עבורו, מילא סכום גבוה יותר). זה היה סעיף בל יעבור, שהיתה חובה להתעקש עליו. אבל בהפועל כמו בהפועל, לא לומדים. השכר הגבוה של מנקו ופרנקו גם מלמד על חזרה לשיטת הזרים הזולים. שיהיה בהצלחה.

אני מנחש שאתה לא יודע באמת מהו תקציב זרים, וזה עדיין לא מונע ממך לקבוע עובדות לגבי זה.

"תסתכלו על הקהל הזה, שבא לראות אותנו בכל שבוע וממלא את בלומפילד, שהולך איתנו לכל מקום גם בחו"ל, ולא מפסיק לעודד. ככה אנחנו צריכים להראות, מאוחדים וביחד, אנחנו צריכים להחזיר להם את החיוך והכבוד". וואליד באדיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 11:50 
יובל כתב:

אני דווקא חושב שיגיע רכז, שחקן שיכול לשחק בעמדות 2ו3 ועוד שני גבוהים כ4 או 5. או לחילופין שני רכזים ופוורוד שיכול לשחק גם כ4 וגם כ3 יחד עם סנטר. אני מקווה גם שאני צודק, כי לא רביב ולא בנקס יכולים לתת תרומה משמעותית מהעמדה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 15:36 
בקיצור צריך להביא את קרלון בתור הזר שיסגור לנו את עמדות 1-2-3. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 15:52 
הוקיץ' כתב:
ככל הנראה נקבל החזר פלוס ריבית על הביי אאוט?
מאיפה הגיעה ההנחה הזאת?
יפה שכתבת הנחה ולא קביעה.
אני... מניח... ש... אם שילמנו ביי אאוט של 30, הגיוני שאופציית היציאה תהיה קצת יותר גבוהה (לזה התכוונתי כשכתבתי ביי אאוט+ריבית). אי אפשר להיות גרידי ולהפציץ סעיף יציאה אסטרונומי כמו שחלק מהאנשים דורשים כאן. תהיו ריאליים - אופציית יציאה היא דבר הדדי לרוב, לא מנקו ולא הפועל מעוניינים בקנס גדול מדי.

אגב, אני לא בטוח שהוא ירוץ לירושלים. יהיו כאן כמה פקטורים: עונה טובה - אז למה להזיז את הגבינה ולברוח מקבוצה שנותנת לו יותר במה מהליגיון הירושלמי. בנוסף, ירושלים יצטרכו להציע לו חוזה של בכיר לכיוון ה 200 שיפצה אותו על קנס היציאה+השדרוג של העונה השניה בהפועל. זאת ההנחה שלי.

אני מאוד מבסוט על הסגל הישראלי, רק שיהיה בריא!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 16:47 
אני לא מעורה הרבה בעסקי הכדורסל אבל בעיקרון אופציית יציאה זה ממש לא דבר הדדי. ברוב המוחלט של המקרים מדברים על אופציה להארכת חוזה מהצד של הקבוצה- שזה שקול לאופציית יציאה בחינם. מהצד שלנו בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 17:59 
אני חושב שזה הרבה יותר פשוט ממה שמנסים לעשות פה.
כמונו גם שחקני כדורסל הם בני אדם. אם רפי יהיה מרוצה ממקום העבודה שלו, מהדקות שהוא מקבל, מההנהלה, מהקבוצה, מהאווירה, מהעיר וכ"ו אז הוא כנראה יבחר להשאר (במיוחד כשיש לו חוזה ל130 אלף דולר לשנה הבאה).
אם הוא ירצה לעזוב הוא יעזוב וכמו שלמדנו ממקרה לאומי והאוול הוא יעזוב גם אם לא תהייה לו אופציית יציאה.
ההנהלה מקווה שעונה טובה ואווירה טובה ישכנעו אותו להשאר, בערך מה שאוקלהומה סיטי עשו עם פול ג'ורג' שבכלל רוצה לעזוב לליקרס שנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 18:15 
מדהים שזה הלקח שלמדנו מפרשת לאומי. זיינו אותנו פעם אחת, אז צריכים לזיין אותנו תמיד.
סמיילי ראש קיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 18:24 
סמל אישי של המשתמש
Noam כתב:
מדהים שזה הלקח שלמדנו מפרשת לאומי. זיינו אותנו פעם אחת, אז צריכים לזיין אותנו תמיד.
סמיילי ראש קיר

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 18:29 
חשוב לי לציין שהתנסחתי מאוד בעדינות.
מאוד מאוד בעדינות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 18:42 
Noam כתב:
מאוד מאוד בעדינות.

למדת שאין לאף קבוצה כוח להשאיר אף שחקן שלא רוצה לשחק אצלה.
אתה יכול לבחור להיות נאיבי אתה יכול לבחור לכעוס ואתה יכול לבחור לקלל.
אבל המסקנה מפרשת לאומי והאוול היא בדיוק זאת, יש מעט מאוד משמעות לחוזים ארוכי טווח בליגה שלנו.
בסופו של דבר יקבע פיצוי, והוא לא יהיה גבוה במיוחד.
לכן חוזה עם אופציה כשהפיצוי מוגדר בה היא הרע במיעוטו.
ולכן אתה צריך ששחקנים ירצו להשאר.

זה אולי לא נעים לשמוע, זה אולי מרגיז, אבל אם ירושליים או מ@בי ירצו שחקן שלך והוא ירצה לעבור אליהם, הוא יעבור גם אם החתמת אותו על חוזה לכל החיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Re:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 18:45 
ארדיטי כתב:
Noam כתב:
מאוד מאוד בעדינות.

אבל המסקנה מפרשת לאומי והאוול היא בדיוק זאת, יש מעט מאוד משמעות לחוזים ארוכי טווח בליגה שלנו.

זה אולי לא נעים לשמוע, זה אולי מרגיז, אבל אם ירושליים או מ@בי ירצו שחקן שלך והוא ירצה לעבור אליהם, הוא יעבור גם אם החתמת אותו על חוזה לכל החיים.
זאת התגובה ההזויה ביותר שקראתי כאן כבר תקופה ארוכה, ואנחנו קוראים במועצה כמעט כל יום על זה שאף קבוצה לא רוצה לעלות מהליגה הלאומית.
אשכרה מנטליות של אישה מוכה.
סמיילי ראש קיר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 18:47 
סמל אישי של המשתמש
אתה יחסית חדש פה,
אתה מוזמן להסתכל בהיסטוריית הודעות של ארדיטי,
אתה תמצא המון, המון מתחרות ראויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 19:02 
Noam כתב:
ארדיטי כתב:
Noam כתב:
מאוד מאוד בעדינות.

זאת התגובה ההזויה ביותר שקראתי כאן כבר תקופה ארוכה, ואנחנו קוראים במועצה כמעט כל יום על זה שאף קבוצה לא רוצה לעלות מהליגה הלאומית.
אשכרה מנטליות של אישה מוכה.
סמיילי ראש קיר

אתה יחסית חדש פה.
ברגע שאלפקה בצד שלך, תדע שהפסדת בויכוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 19:55 
סמל אישי של המשתמש
שחקנים הם לא עבדים !!!
ברוך הבא מנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 19:56 
ארדיטי צודק 100% - :HEART2: הסתיימה תקופת העבדות - צריך לגרום לשחקן לרצות להישאר מבחינה מקצועית , כלכלית, חברתית...
ולאורך החוזה אין חשיבות בימינו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 20:01 
דובראש כתב:
שחקנים הם לא עבדים !!!
ברוך הבא מנקו

אי אפשר להשאיר שחקנים בכוח.
תלמדו.
לא רוצים? לכו, תשלמו מה שמגיע ולכו קיבינימט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 26 יולי 2017, 20:05 
אתם פשוט מביכים.
הייתי אומר שאני מקווה שההנהלה לא מתיישרת עם הסמרטוטיות הזאת, אבל אנחנו רואים מה קורה עם לאומי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 85 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: