תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 23 מאי 2024, 11:35

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כל אלה שלחצו לפטר את אברהמי
הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 09:21 
סמל אישי של המשתמש
איתי, הדברים שאתה כותב הם נסיבתיים ובדיעבדים. אני מסכים שבהסתכלות על הדברים האלה עולה תחושה שתזמון הפיטורים לא היו בתזמון מוצלח מאוד (מהסיבות שכתבת), אבל בנקודת הזמן ההיא, שביעות הרצון מתפקוד המאמן והערכת יכולות האימון שלו היתה ברצפה. הוא קיבל קרדיט על בניית סגל טוב אבל הוא נתן תצוגות אימון גרועות על הקווים שוב ושוב. לרגע חששתי שהזכרון שלי נדפק לחלוטין אבל אני חוזר לאשכולות משחק, רואה כמה מתוסכלים היינו. אברהמי פשוט לא אימן טוב, הוא לא מאמן טוב ולא היה לו את היכולת לתת שום אקסטרה. כמו שחלקכם בעצמכם כתבתם, הוא בעיקר יכול היה לא להפריע (ולתת לשחקנים כמו טרה סימונס לחרבן לנו משחקים בלי אף תגובה). שוב, זה שעכשיו המצב רע בהרבה לא צריך לשנות את המציאות שבה אברהמי הוחלף כי הקבוצה שיחקה לא טוב. מס' אסיסטים וכו' זה מפלט לעכברי סטטיסטיקה.
אני מרגיש שבגדול אני די חוזר על הטיעונים שלי כך שעמדתי די מיצהת את עצמה. בגדול, יש כאן בעיני הרבה ראייה סלקטיבית והצמדות סלקטיבית לעובדות יבשות, שלא משקפות את מצב הקבוצה בעת ההיא. זה כמו שנדבר על התקופה הנוכחית (שכולנו מסכימים שהיא רעה) בעוד כמה חודשים, ואגיד שרמי הדר עשה עבודה טובה, כי ניצחנו את חולון, הקבוצה הכי טובה בליגה כרגע, בחוץ, באולם שלא ניצחנו בו, ושפרקנו להפועל ירושלים את הצורה. אסכם זאת באמירה הבנאלית שכשרע לך עכשיו העבר נראה מיופה מכפי שהיה, זה בדיוק המקרה עם אברהמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: כל אלה שלחצו לפטר את אברהמי
הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 10:37 
סמל אישי של המשתמש
פרימו אבל אתה מפספס דבר אחד חשוב, שחבל שלא הפנמנו אותו מהכדורגל, אתה לא מחליף דבר סביר אם אין לך דבר טוב יותר ביד..
הטענה היתה ועודנה שיחסית למה שהיה אבקהמי היה סביר. כן הוא לא נותן את האקסטרה ועדין בשורה בתחתונה הוא היה סביר ולכן ההחלפה שלו בנקודת הזמן ההיא לא היתה נכונה.

בכלל אני רוצה לחדד משהו בנוגע לסגל הטוב שנבנה אצלינו. כן הסגל הוא טוב ביחס לעונות הקודמות והוא כסה שיכול לקרוא תיגר על התואר במשחק 1. אבל הוא כזה עם גל השחקנים בריאים במציאות שלהו הוא בכלל לא היה כזה.

סגל שמתן, גינת ובלאט הם הישראלים הבכירים בו הוא סגל רע (עם רביב והאוול הוא טוב)
לחולון היו את גוני, הרוש צורצוביץ יאנגר ועוד.
לאילת את קולמן, רוטבארט ואפיק ניסים.
להרציה את משעור, רובין וזליקוביץ.
לחיפה את דיברתולומיאו, שמחון, בלייזר וורקמן.
לנהריה את שולדי, סטו, אסנטי וניב ברקוביץ.
לראשון את בן שימול, חנוכי כדיר ודאוסון.
אפילו לאשדוד עם גיק כהן, יפתח זיו, בן אלטיט ואדם אריאל היה סגל ישראלי טוב יותר משלך מרבית העונה.

זאת המציאות ולבל ליפה אותה.

לגבי הזרים.
האוול, ווליאמס, טאקר ובנקס הם באמת אחלה
אבל
האם הם באמת יותר טובים מ:
קאליף , בל, הולוואי ואטקינס?
ומ באקנר, מילבורן והנרי?
או מ דניס, אדריאן אנגאי וקנאסביק?

בקיצור אני מבין שהבנת.
כן יש לנו סגל טוב ביחס לעונות הקרובות אבל הוא ממש לא סגל שאמור לדרוס את הליגה כי ללא מעט קבוצות יש סגל איכותי כמעט כמו שלך וזה מבלי לדבר על הפציעות ואי קבלת האזרחות המיוחלת בתחילת השנה.

ככה שעם כל הכבוד, ואין לי הרבה לקהל שלנו מבחינת הבעת דעה, כדי שניכנס לפרופורציות הנכונות. היחידי שהיה בהם מתחילת השנה זה דווקא פרוויס שטען לא פעם שמקום 6 זה מיקום שהפועל צריכה לחיות איתו בשלום. אז אנחנו עכשיו 7 עם מספר נקודות זהה למקום 6 ו 8 נקודה פחות ממקום 5. אם למרות כל הבלאגן נצליח להגיע עם סגל מלא בריא ומפוקס (ולא נתנודד נגד מכבי בסדרה) עדין אפשר לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 11:01 
שרון אברהמי לא היה צריך להתחיל את העונה כמאמן הפועל תל אביב. כל מה שקרה לאחר מכן זה בגלל
ההחלטה לתת לו את המושכות. הכישלון, הנסיון לתקן, הכישלון לתקן.
הכל כי יש אנשים שחצנים שחושבים שהם מבינים יותר מכולם. וגנבי דעת שאומרים שהוא עשה בית ספר לפרנקו.
בסוף מי היה בגמר? פרנקו או שרון? אז מי עשה בית ספר למי? הפסיד את הסדרה ולא הובס בצורה חד משמעית- כשיש לו
ביד סגל יותר טוב משל ירושלים. אז הוא קיבל עוד חוזה כי אנשים חולי נפש חשבו שיום אחד פשוט נראה ממנו כדורסל
של קבוצה מאומנת.
זה לא קרה והכדורסל לא הגיע והיתה הרגשה שיש המון יכולת וזה לא מחובר כמו שצריך ולא
היתה ברירה אלא להעיף את שרון אברהמי סופסוף. אם יש פה מישהו אחד שחושב שהקבוצה הזאת
נראתה טוב תחת שרון אברהמי הוא משקר לעצמו. היא נראתה רע ולא היה לשרון יכולת או סיכוי לייצב את זה ולכן
היה צריך להיות מפוטר (ושוב, לא למנות מלכתחילה).
ואברהמי לא היה סביר. אברהמי היה אוויר. לעמוד בצד להגיד להם "בהתקפה שחקו את הכדורסל שלכם ותעשו חילופים בהגנה" זה חתיכת בדיחה. זה גם אני יכול לעשות. אנחנו נראים יותר טוב מבחינה מקצועית עם רמי הדר.
וכמו שאתם אוהבים להגיד שלשרון אברהמי לא היה את ליונס, אז לרמי אין את טאקר שהוא המנהיג שלנו
ושאין לנו אף זר נוסף על העמדה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 11:28 
סמל אישי של המשתמש
hapoel15 כתב:
5- כשיש לו
ביד סגל יותר טוב משל ירושלים

בשום שלב ובשום עולם קיים אין ולא היה להפועל לא היום ולא שנה שעברה אפילו לא לחצי שניה סגל עדיף מזה של ירושלים.

אני חא מאמין שצריך להגיד את זה אבל השטות הזאת בערך פוסלת את הודעתך כאחת שראוי להתיחסות.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 11:31 
סמל אישי של המשתמש
כרגע יש לך סגל עדיף מירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 11:42 
el dudernio כתב:
hapoel15 כתב:
5- כשיש לו

בשום שלב ובשום עולם קיים אין ולא היה להפועל לא היום ולא שנה שעברה אפילו לא לחצי שניה סגל עדיף מזה של ירושלים.

אני חא מאמין שצריך להגיד את זה אבל השטות הזאת בערך פוסלת את הודעתך כאחת שראוי להתיחסות.

אתה כולך יוזר לא ראוי להתייחסות. אתה לא מאמין שצריך להגיד? מי אתה שאתה מרגיש צורך להגיד מה שטות ומה לא?
יצור של שנים אתה, באמת. מאז שאני זוכר את עצמי אני חושב שאתה יצור.
היום יש להפועל סגל שירושלים היו יכולים לחלום, ושנה שעברה היה לנו את נייט שזה הופך את העסק ל"לא כוחות".
ועדיין הפסדנו להם את הסדרה בזכות אדון מאמן שרון אבהרמי מיסטר קואוץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 12:08 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
hapoel15 כתב:
5- כשיש לו

תמשיך לחלק ציונים ולקבוע עובדות על משתמשים אחרים, זה רק מכניס אותך למקום מצחיק יותר.
אני לא יודע אם הסגל עם מאמן אחר היה מצליח יותר, בניגוד אליך שאתה קבוע עובדות בוודאות שאם היו מתממשות אז אברהמי היה בהכרח מצליח, מה אפשר להגיד בכלל על דבר כזה? איך אפשר לבדוק את זה? למה זה רלוונטי? אבל,
לגבי עונה שעברה, לשרון אברהמי היה את הקו האחורי אולי הכי טוב של הפועל תל אביב בכל הזמנים.
אם לא הכי, אז בטופ של הטופ של הטופ. שגם ששחקן קולע 46 נקודות זה לא עזר.
תתנצל שטעית!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האוול
הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 12:22 
סמל אישי של המשתמש
אלפקה בשום מצב אין לך כרגע סגל עדיף על ירושלים.
מבחינת גבוהים (סטודומיאר, אליהו, רוזפלט, פיטרסון, גונס והיירסטון) יותר טובים משמעותית מהגבוהים שלנו, בטח אם מתייחסים לעומק שם לנו יש את מתן ואליאספור
מבחינת גארדים (קינסי וגנטילה וזליקוביץ לא נופלים בשום דבר מטאקר וצוף) אולי בעמדות 1-2 יש לנו עליהם ייתרון עם רביב, בנקס, ליונס ובלאט על פני גרלס (אין לנו אף שחקן שמסוגל לעצור אותו), דייסון, ברטי והלפרין. אבל זה אולי גדול.

ובכל מקרה הסגל שלנו ממש לא טוב משלהם מאוד רחוק מזה.

הפועל, זה שלך היה את נייט זה נחמד להם היה דונטה. בנוסף הם היו הרבה יותר טובים ממך בצבע עם דנקן, אליהו, גפני והולמן וגם בחוץ היה להם מה למכור עם ברטי יותם ורולנד. אז שוב כמו שהיום אתה אולי עדיף עליהם בעמדות 1-2 (וזה אולי גדול) בשאר העמדות אין מה להשוות. אתה פשוט פחות טוב ופחות מוכשר. אין כאן מה לדון על זה כי זה בכלל לא בר השוואה. אם אתה חושב שהיה לך מישהו שיכול לעצור את דונטה או את הולמן בסדרה מולם שלה שעברה אתה פשוט מנותק מהמציאות.

בכל מקרה מה אתה חושב או מה אני חושב לא רלוונטי לנושא. ומאוד מחמיא לי שאתה חושב שאני יצור, זה באמת מעיד על טיב הודעותי הרבה יותר ממה שנדמה לך. הרעיון הוא שמסחבה לא ברורה אנחנו נוטים להאדיר את עצמינו ולהנמיך את היריב. זאת נטיה שאני לא מצליח להבין מאיפה היא באה אלינו והחשש שלי היא שמקורה בכמיהה לצלחת שנופלת כל הזמן על הרצפה בגלל שיטת המשחקים והרצון למצוא אשמים למה אנחנו לו. להגיד שאנחנו לא מספיק טובים זה לא "מתאים" אז אנחנו מספרים לעצמנו שאנחנו כן בשביל שאחרי זה נוכל לקלל את מי שלא הצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 15:52 
סמל אישי של המשתמש
פרימו לוי כתב:
איתי, הדברים שאתה כותב הם נסיבתיים ובדיעבדים. אני מסכים שבהסתכלות על הדברים האלה עולה תחושה שתזמון הפיטורים לא היו בתזמון מוצלח מאוד (מהסיבות שכתבת), אבל בנקודת הזמן ההיא, שביעות הרצון מתפקוד המאמן והערכת יכולות האימון שלו היתה ברצפה. הוא קיבל קרדיט על בניית סגל טוב אבל הוא נתן תצוגות אימון גרועות על הקווים שוב ושוב. לרגע חששתי שהזכרון שלי נדפק לחלוטין אבל אני חוזר לאשכולות משחק, רואה כמה מתוסכלים היינו. אברהמי פשוט לא אימן טוב, הוא לא מאמן טוב ולא היה לו את היכולת לתת שום אקסטרה. כמו שחלקכם בעצמכם כתבתם, הוא בעיקר יכול היה לא להפריע (ולתת לשחקנים כמו טרה סימונס לחרבן לנו משחקים בלי אף תגובה). שוב, זה שעכשיו המצב רע בהרבה לא צריך לשנות את המציאות שבה אברהמי הוחלף כי הקבוצה שיחקה לא טוב. מס' אסיסטים וכו' זה מפלט לעכברי סטטיסטיקה.
אני מרגיש שבגדול אני די חוזר על הטיעונים שלי כך שעמדתי די מיצהת את עצמה. בגדול, יש כאן בעיני הרבה ראייה סלקטיבית והצמדות סלקטיבית לעובדות יבשות, שלא משקפות את מצב הקבוצה בעת ההיא. זה כמו שנדבר על התקופה הנוכחית (שכולנו מסכימים שהיא רעה) בעוד כמה חודשים, ואגיד שרמי הדר עשה עבודה טובה, כי ניצחנו את חולון, הקבוצה הכי טובה בליגה כרגע, בחוץ, באולם שלא ניצחנו בו, ושפרקנו להפועל ירושלים את הצורה. אסכם זאת באמירה הבנאלית שכשרע לך עכשיו העבר נראה מיופה מכפי שהיה, זה בדיוק המקרה עם אברהמי.

בכל מה שכתבתי היה רק דבר אחד שהיה בדיעבדי, כל שאר הדברים הם עובדות שאותן כתבנו יובל, הוקיץ' אם אני זוכר נכון, גולפיטק ואני גם מייד אחרי הפיטורין.
בנוסף גם ההגנה הגרועה שבאו עליה בטענות צריך להוסיף שמהרגע שבנקס החליט שהוא חלק מהקבוצה (המשחק שאחרי הדרבי) ועד הרגע שאברהמי פוטר היה רק משחק אחד (בנהריה) שחטפנו בו יותר מ78 נקודות ב40 דקות וגם אותו ניצחנו.

אי אפשר להתווכח עם תחושה סובייקטיבית, בשביל זה יש עובדות אובייקטיביות ולפי כל אחת ואחת מהן הפיטורים האלה היו מביכים, מבישים ושערורייתיים.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)
ימין קיצוני בשני הצדדים מסוכן באותה מידה.
רוצו לעשות חברות בעמותת הכדורסל: http://www.hapoeluta.com/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אפריל 2017, 17:03 
סמל אישי של המשתמש
el dudernio כתב:
פרימו אבל אתה מפספס דבר אחד חשוב, שחבל שלא הפנמנו אותו מהכדורגל, אתה לא מחליף דבר סביר אם אין לך דבר טוב יותר ביד..
הטענה היתה ועודנה שיחסית למה שהיה אבקהמי היה סביר. כן הוא לא נותן את האקסטרה ועדין בשורה בתחתונה הוא היה סביר ולכן ההחלפה שלו בנקודת הזמן ההיא לא היתה נכונה.

אבל החליפו במישהו שאמור להיות יותר מסביר וגם כאן הוא זכה לאהדה.
מבחינה הזו לפי התיאוריה שלך עשו מהלך נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 21:18 
סמל אישי של המשתמש
לא היו צריכים להחליף.

חטא היוהרה.

עכשיו אנחנו משלמים על זה בענק.

אפשר לדבר עד מחר על הקבוצה וההנהלה ואיך מקבלים שם החלטות. אבל השורה התחתונה היא אחת.
ההנהלה החליפה מאמן בלחץ הקהל וגמרה לנו את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 21:20 
סמל אישי של המשתמש
ועוד מאמן שעושה חיל מאז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 21:21 
סמל אישי של המשתמש
בואו נשאיר אותו עוד קצת נרשום עוד השפלות. עוד שיאים שליליים נאבד עוד שחקנים יעשו מאיתנו צחוק יחגגו עלינו. העיקר לא להחליף מאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 21:30 
סמל אישי של המשתמש
היו פה ציטוטים של יותר גרוע לא יכול להיות....ממש כמו אנשי הארון בסיפורי פוגי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 21:35 
דובראש כתב:
היו פה ציטוטים של יותר גרוע לא יכול להיות....ממש כמו אנשי הארון בסיפורי פוגי

אני כתבתי שלא יכול להיות יותר גרוע אם יחליפו אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 21:37 
אז הנה, יכול להיות יותר גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 22:14 
Noam כתב:
אז הנה, יכול להיות יותר גרוע.

כי לא החליפו אותו.אם יחליפו אותו,לא יהיה יותר גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 22:25 
אם אני מבין נכון, הוא דיבר על אברהמי.
חוץ מזה שזה לא נכון גם לגבי הדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אפריל 2017, 22:55 
סמל אישי של המשתמש
אם לא למדתם ממקרה טביב-->רמון-->עמותת האדומים-->כבירי-->פירוק אז כנראה שצריך להגיד את זה במפורש.
כשעושים פעולה רק מתוך מחשבה שלא יכול להיות יותר גרוע מהמצב הנוכחי תמיד יהיה יותר גרוע מהמצב הנוכחי.
לעומת זאת כשגם מתכננים קצת את העתיד ולא רק מנסים לשנות את ההווה לא משנה למה, אז המצב יכול להשתפר.

"וגם החובות, לא היה צריך לשלם אותם" (חיים רמון, כתבה על הירידה בערוץ מכבי, 1:47)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 מאי 2017, 23:57 
ידיעות ת"א מהסופ"ש.

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2017, 11:07 
סמל אישי של המשתמש
היום כתוב בתקשורת אגב שבירושלים כועסים על האוול כי הוא "נגע בחדר ההלבשה". אצל אברהמי הוא היה שחקן החודש בנובמבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2017, 15:55 
הפועל כתב:
היום כתוב בתקשורת אגב שבירושלים כועסים על האוול כי הוא "נגע בחדר ההלבשה". אצל אברהמי הוא היה שחקן החודש בנובמבר.

כן הבנו כבר. מאמן השנה והמאמן הטוב בארץ.
נראה אותו מבוקש ומצליח בעונה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 מאי 2017, 16:53 
סמל אישי של המשתמש
לא הבנתי, אברהמי אומר שקומץ אוהדים שהפעיל לחץ פיטר את אדלשטיין?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2017, 17:17 
סמל אישי של המשתמש
לא. הוא אומר שקומץ אוהדים היה מקלל את אדלשטיין כל משחק בלי קשר למה שקורה, והוא צודק בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 מאי 2017, 17:19 
סמל אישי של המשתמש
רדנקו כתב:
הפועל כתב:

כן הבנו כבר. מאמן השנה והמאמן הטוב בארץ.
נראה אותו מבוקש ומצליח בעונה הקרובה.

לא אמרתי לא את זה ולא את זה. ואפילו לא קרוב לזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יוני 2018, 22:41 
סמל אישי של המשתמש
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: