תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 05 יוני 2024, 10:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סיפור עצוב שנגע לליבי על ילד שבתי החולים לא שמים עליו
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2012, 22:12 
סמל אישי של המשתמש
אנא עיזרו לו אם תוכלו וגם שיתוף בפייסבוק יעזור

עשיתי כארוע כי ככה יותר אנשים ישתפו וינסו לעזור לכול מי שיש לב תקחו כמה דקות מהחיים שלכם ותקראו את זה בסופו של דבר אם לא תוכלו לעזור ותשתפו זה בסוף יגיע לידיים הנכונות ויעזור לבן אדם לחזור לחיות נורמאלי

אז ככה מדובר בבן אדם שסך הכול רוצה לעבור ניתוח מציל חיים ולחזור לחיות כמו בן אדם פעולות פשוטות כמו לגרוב גרביים הוא לא יכול הוא לא יכול לעבוד בגלל המצב וחיי מקצבה של ביטוח לאומי הבתי חולים רק מטרטרים אותו ולא עושים שום דבר יותר מי זה הוא לקח יוזמה וניסה לפנות לליבם במכתב אבל זה לא עזר
המכתב הראשון:
5.11.12

לידי פניות הציבור קופת חולים כללית הנהלה ראשית
הנדון: קביעת תור דחוף לניתוח מציל חיים בבית חולים כרמל

שמי קראוטהמר זאב מ"ז
הנני חבר בקופת החולים זה שנים ומוכר על ידי ביטוח לאומי החל משנת 2003 כנכה 100% כללי.
עקב מצבי הנפשי והרפואי הקשה שעברתי כתוצאה מטראומה בילדותי נאלצתי לעבור ניתוח טבעת בתאריך 5.5.09 בבית החולים בנצרת ע"י ד"ר דאוד ג'ורג' שהינו הרופא המנתח שלי דרך הקופה. ניתוח זה היה אמור להקל ולעזור לי להתמודד עם השמנה חולנית שהנני סובל ממנה מגיל 8 כתוצאה מהטראומה הקשה אשר עברתי בילדותי, בתחילה הטבעת הינה הצליחה בעבודתה אך בהמשך לאחר שנתיים החלו תופעות לוואי קשות של הקאות וחנק כתוצאה מהטבעת, היו לפחות 2 מקריי חנק בהם במשך דקות ארוכות הייתי במצב של דום נשימה כתוצאה מחנק בטבעת, על פי כן ביקשתי מהרופא שלי לפניי למעלה משנה לפתוח את הטבעת עד תומה וביקשתי ממנו ניתוח שכן יעזור לי להתמודד עם המצב של ההשמנה החולנית בה אני נמצא זה שנים, למעלה משנה חיכיתי לניתוח ובמשך השנה הזאת העליתי בחזרה את משקלי ואף יותר ועם זאת התגברו ושבו להן הפסקות הנשימה מהן אני סובל במהלך השינה כתוצאה מההשמנה החולנית שלי, בנוסף לכך החלו להופיע פצעיי לחץ אשר סובלים לי לכאביי תופת קשים עם כיבים אשר פולטים מוגלה ונוזלים בקפל של בין הבטן למפשעה, בנוסף אני סובל כתוצאה מההשמנה החולנית גם מתופעות של שפשפות חוזרות ונשנות, כבד שומני, קושי רב בנשימה, וכן גם מלחץ דם שמסכן את חיי ויכול לגרום לי בכל יום להתקף לב קשה בגיל 27.

בתאריך 29.10.12 סוף-סוף הגיע האישור המיוחל לכך שאני יכול לבצע את הניתוח דרך הקופה במסגרת סל השירותים שניתן לי דרככם, מרגע זה החל מסע טירטורים....
בנוסף לכך ברצוני לציין שעל פי בקשתו של הרופא המנתח הוא ביקש לנתח אותי בבית החולים בנצרת שם נותחתי בפעם הקודמת ושם אני אישית גם מעדיף לעבור את הניתוח וכן גם מדובר בבית-חולים אשר שייך לקופת החולים אך משום מה קבעו לי את האישור לבית החולים כרמל.

בכל מקרה אני פניתי למוקד המושלם על מנת לברר אפשרות לשנות את מיקום הבית חולים אם לא בבית החולים בנצרת לפחות בבית חולים אסותא על מנת שאוכל לזרז את התור לניתוח, שהבנתי שמדובר בניסיון מיותר מצידי שכן גם אם כן יעבירו את הניתוח שלי לבית החולים שם אני בכל זאת אצטרך לממן בכסף שאיני ידי משגת בסכום של קרוב ל-20,000 ₪ את הניתוח שם.

אף על פי כן החלטתי לעשות ככל יכולתי על מנת לקבוע תור בדחיפות לניתוח בבית חולים כרמל ופניתי למוקד המושלם פעם נוספת והם הפנו אותי למרפאת האם שלי בשבוע שעבר והפקיד שם נתן לי את מספר הטלפון של בית חולים כרמל אליו התקשרתי השבוע על מנת לקבוע תור בידיעה שיש לי אישור לניתוח שם, הם טירטרו אותי מפקיד לפקיד, ממחלקה למחלקה עד שנואשתי ופניתי פעם נוספת למוקד המושלם שם טירטרו אותי פעם נוספת ולא פעם העבירו אותי למוקד ניתוחים פרטיים למרות העובדה שציינתי שמדובר בניתוח שמבוצע במסגרת הקופה, לאחר דקות ארוכות שכבר עצביי לא ידעו כל מנוח הצלחתי להגיע סוף-סוף לנציג שנאמר לי על ידיו לפנות פעם נוספת למרפאת האם שלי שם אני אמור לקבוע את התור לניתוח, אתמול 4.11.12 פניתי למרפאת האם שלי וכן גם לרופאת המשפחה שלי שמודעת לדחיפות המקרה ומוכנה בעצמה לכתוב מכתב המלצה לזרז את התור לניתוח על מנת שתוכל לעזור, היא בעצמה ניסתה לפנות לבית החולים כרמל ולאחר דקות ארוכות שגם אותה טירטרו מאחד לשני אף אחד לא ידע לתת לה את התשובה הראויה למי לפנות על מנת לזרז את התור לניתוח, פעם נוספת ניסיתי לפנות למוקד המושלם וגם שם לאחר דקות ארוכות ארוכות של בירורים עם האנשים במחוז חיפה והצפון נאמר לי בפעם השלישית לפנות למרפאה, אני הנני נכה של ביטוח לאומי ולמרות שאני לא נכה פיזית כל ההליכות הללו למרפאה עדיין מקשות עליי בגלל ההשמנה החולנית שלי וכן גם בגלל שאני מקבל קצבת נכות ואני אינני עובד כתוצאה מהמצב בו אני שרוי שאינו מאפשר לי לעבוד בשום עבודה פיזית או משרדית בגלל המצב הקשה בו אני נמצא...

אני מעוניין לסיים את המצב האבסורדי הזה שאני בחור שסובל ממצב קשה צריך להגיע למצב של כמעט התקפת לב על מנת לנסות לזרז את התור לניתוח שאמור להיות מציל ומשנה חיים בצורה שתאפשר לי לחזור לחיות בצורה נורמלית כלשהי...

אני מבקש מכם בכל לשון של בקשה לנסות לפתור את כל המצב הזה על הצד הטוב ביותר לפניי שהמצב ידרדר למצב שלא יאפשר לאף אחד מהצדדים לצאת מזה במצב טוב..

בתודה,
קראוטהמר זאב

אחרי שזה לא עזר הוא שלח עוד מכתב
המכתב השני:
16.12.12

לידיי: פניות הציבור קופת חולים מחוז חיפה וגליל מערבי
מאת: קראוטהמר זאב ת.ז

בהמשך להתכתבות הארוכה ביננו בקשר לביצוע ניתוח קיבלתי אישור לאשפוז בביה"ח כרמל.
בתאריך 11/12/12 לאחר המתנה ארוכה נפגשתי בביה"ח כרמל עם דר' דביר פרוליך בתקווה שיקבע לי תור לניתוח בזמן הקרוב.

בדיעבד במהלך הפגישה הבינותי שישנה מדיניות של בית החולים לא לקבל מנותחים שעברו ניתוחים בבתי חולים אחרים, והיות ואני מנותח טבעת בבית החולים האיטלקי בנצרת החל משנת 2009 אני לא יכול להיכנס לניתוח בכלל בבית חולים כרמל, וגם אם כן ישנו סיכוי שהוועדה תחליט באופן חריג לאשר את הניתוח שלי ההמתנה לתור לניתוח לא יהיה "קצר" היות וביה"ח נותן עדיפות למנותחים של ביה"ח עצמו, הרופא נתן הערכה שישנו סיכוי שתאריך הניתוח שלי יקבע לעוד כחצי שנה עד שנה .

את הבקשה לניתוח הגשתי בידיעה שהרופא המנתח שלי יהיה ד"ר ג'ורג' דאוד, אך הקופה אישרה לי את הבקשה לביה"ח כרמל עם רופא מנתח אחר שאני כלל וכלל לא מכיר באופן אישי ואין לי כל אמון בו.

נכון להיום מצבי הולך ומתדרדר גובהי 159 ס"מ ועם השמנה קיצונית של מעל ל-155 ק"ג עם BMI 61.
אני סובל מקושי בנשימה במהלך היום בהתנהלות רגילה שלכל אדם אמורה להיות קלה אך כתוצאה מהקושי בנשימה דברים פשוטים כמו גריבת גרביים גורמת לי לתעוקת נשימה. ובשינה אני סובל מהפסקות נשימה שמסכנות את חיי באופן מיידי אשר רק מתגברות מיום ליום, מעבר לכך אני נוטל תרופה להורדת לחץ דם שככל הנראה זו התרופה שנכון לרגע זה היא המחסום היחיד ביני לבין התקף לב שאני מסוגל לחטוף בכל יום או שעה ללא כל אזהרה.

מעבר לכך כתוצאה מההשמנה אני ממשיך לסבול מפצעי לחץ אשר גורמים לי לכאביי תופת מיוסרים ומונעים ממני להתנהל ביום-יום בצורה נורמלית, ובנוסף אני סובל מכאבי פרקים חוזרים ונשנים שמקשים עליי בתנועה ובעצם מונעים ממני להתנהל בחיי היום-יום.

על פי כן אבקש לשנות את האישור לאשפוז מביה"ח כרמל אל ביה"ח בנצרת וכאשר הרופא המנתח יהיה ד"ר דאוד ג'ורג' ולא שום רופא אחר שאינני מכיר באופן אישי ואשר אני לא מוכן לתת בו אמון.

הנני מקווה להתערבותכם המהירה ועל הצד הטוב לשביעות רצון כל המעורבים בעניין בטרם אפגע בצורה חמורה יותר, שכן לפי הנתונים של מצבי כיום עם לחץ הדם הגבוה, הפסקות הנשימה שמתגברות מיום ליום, והקושי בנשימה בהתנהלות במשך היום ישנו סיכוי שעד שאכנס לניתוח זה יהיה מעט מאוחר מידי עבורי.

זה כמובן לא עזר עדיין ממשיכים למרוח אותו וזה לא מתקדם לשום מקום כול מה שיכול שישתף כי בסופו של דבר אם זה באמת יגיע לידיים הנכונות אולי משהו פה יתקדם.

וזה הפייסבוק שלו https://www.facebook.com/zeev0071

עשו את זה כאירוע שאפשר לשתף(לינק לשיתוף)

https://www.facebook.com/events/388204997934081/?ref=22

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סיפור עצוב שנגע לליבי על ילד שבתי החולים לא שמים עליו
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2012, 22:51 
בבקשה להגיד תהילים לרפואת סנטה בן קלאוס, חולה במחלה הארורה. הרופאים אומרים שרק תפילות יעזרו לבנאדם לחיות ..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: סיפור עצוב שנגע לליבי על ילד שבתי החולים לא שמים עליו
הודעהפורסם: 30 דצמבר 2012, 23:02 
סמל אישי של המשתמש
זה לא מצחיק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: