תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 14 מאי 2024, 23:49

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בערוץ 2 עכשיו עשו סקר
הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 19:55 
סמל אישי של המשתמש
פאביו כתב:
אדום טורקי כתב:
סתם כי בא לי אדום אתה יכול לנשום לרווחה
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4026867,00.html
אתה רואה?יש מישהו שדואג לך שתשלם פחות על תחבורה ציבורית,על מים,על דלק וכו'

זו גם יכולה להיות תשובה ל"מה טובה הממשלה הזאת?"

יפה,העלה את הדלק פי 2ועכשיו יוריד 20 אגורות.
באמת ממשלה לתפארת.
גם אל תשכח שהיא דואגת לחרדים יותר מכולם,בנוסף זו הממשלה כמדומני, הכי גדולה מבחינת שרין וסגני שרים שהייתה.
בוא נוסיף לקלחת את השר חוץ שלך הפשיסט ובכלל אין ספק שעם ביבי אפשר להיות רגוע.
יש איזה פעולה חיובית שהממשלה עשתה ?
חוץ מעניין שר התקשורת,משה כחלון,שמתפקד יוצא מהכלל הממשלה הזו הכי זבל שהייתה אי פעם,פשוט כלום,נאדה.
מעמדנו בעולם נשחק,מעמד הביניים נגמר והמעמד הנמוך בכלל מסכן.
אבל לעם כזה זבל מגיע ראש ממשלה זבל.

אבל זו לא אשמתו של ביבי שהוא העלה את מחירי הדלק :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 20:21 
סו אלן כתב:
ביבי הזה ענק
קצת לחץ ציבורי, קצת איומי הסתדרות וירידה בסקרים והוא מפליץ שורה של צעדים מופרכים שבטלים בששים לעומת המצב האמיתי ועוד באים על חשבון הרפורמות הגדולות שהתחייב עליהם
בכל מקרה, כרגיל, אם הסקרים ימשיכו לרדת על רקע כלכלי חברתי, ידאגו כבר לאיזה מבצע צבאי כדי להוריד את הנושא מסדר היום

עדיין לא שמעתי פה מאף אחד מי מהווה אלטרנטיבה יותר טובה ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 20:37 
סמל אישי של המשתמש
הכי קל להתפס על משהו אחד ולהקצין אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:04 
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
סו אלן כתב:
ביבי הזה ענק
קצת לחץ ציבורי, קצת איומי הסתדרות וירידה בסקרים והוא מפליץ שורה של צעדים מופרכים שבטלים בששים לעומת המצב האמיתי ועוד באים על חשבון הרפורמות הגדולות שהתחייב עליהם
בכל מקרה, כרגיל, אם הסקרים ימשיכו לרדת על רקע כלכלי חברתי, ידאגו כבר לאיזה מבצע צבאי כדי להוריד את הנושא מסדר היום

יש אלטרנטיבה בתאוריה, השאלה אם עם ישראל יהיה מוכן לשינוי מספיק גדול בבחירות הבאות, ויזוז קצת שמאלה מאבודה.
התשובה היא אגב, לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 פברואר 2011, 21:52 
סמל אישי של המשתמש
יש גם אלטרנטיבה שעם ישראל יזוז קצת ימינה מליכוד. אבל, גוועלד, פאשיסטים, לרדת מהארץ כל עוד אפשר.
אגב, מה ההבדל בין לזוז קצת שמאלה מאבודה ללזוז הרבה שמאלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:44 
סמל אישי של המשתמש
האלטרנטיבה היחידה היא ציפי לבני,לעת עתה. הנה הסקר :
ציטוט:
בחלוקת המנדטים, אילו נערכו הבחירות היום, קדימה משיגה שיא חדש, ואילו מפלגתו החדשה של אהוד ברק מתרסקת לחלוטין ואינה עוברת את אחוז החסימה. ברק והפיונים גמרו את הסוס. ירידה גדולה נרשמת גם לעבודה ולש''ס. אין ספק שהקרקע בשלה למפלגת שמאל חדשה שתלקט את נושאי העבודה ולמפלגה מזרחית של דרעי שתצמק עת אלי ישי והרב הפטפטן שלו.
על פי הסקר, אילו נערכו הבחירות היום הכנסת היו המפלגות העיקריות בכנסת הנוכחית ניראות כך:
קדימה - 33 מנדטים
הליכוד - 29 מנדטים
ליברמן - 15 מנדטים
ש''ס - 8 מנדטים
העבודה - 8 מנדטים

עדיין לא מבין מיליון איש ששמים פתק ליכוד בקלפי,פשוט לא מבין אותם.
אבל כנראה זה מה שמגיע לעם היושב בציון,מפלגה עם ראש ממשלה אפס.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:49 
קדימה לא היתה ולא תהיה אלטרנטיבה.
מפלגת הכלום ושום דבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 00:53 
ציפי ליבני היא אלטרנטיבה בערך כמו מגדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 01:12 
סמל אישי של המשתמש
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
סו אלן כתב:
ביבי הזה ענק

מספיק כבר עם הקלישה החבוטה הזו. יש המון אנשים ראוים בארץ, ולכן לא צריך לקבל את המצב שבו יושב אדם כמו ביבי על כסא ראש הממשלה בכזאת נינוחות. אני מוטרד באופן יום-יומי שהאנשים שחורצים את גורלי הם אנשים מסוגם של ביבי, ליברמן וישי,ומשום כך אני לא מוכן להגיד " בסדר, הם הרע במיעוטו, אז בואו נסתום את הפה ונמחא כפיים לביבי וישי ביום העצמאות". לדאבוני הרב, כפי שקרה פעמים רבות בעבר, השינוי האמיתי יתרחש פה רק אחרי שישפכו גלונים של דם, מפני שמרבית האנשים חושבים כמוך ורק התרחשויות קיצוניות באמת יאירו בפניהם את המציאות כפי שהיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 02:26 
קורמאק מקארתי כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
סו אלן כתב:
ביבי הזה ענק

מספיק כבר עם הקלישה החבוטה הזו. יש המון אנשים ראוים בארץ , ולכן לא צריך לקבל את המצב שבו יושב אדם כמו ביבי על כסא ראש הממשלה בכזאת נינוחות. אני מוטרד באופן יום-יומי שהאנשים שחורצים את גורלי הם אנשים מסוגם של ביבי, ליברמן וישי,ומשום כך אני לא מוכן להגיד " בסדר, הם הרע במיעוטו, אז בואו נסתום את הפה ונמחא כפיים לביבי וישי ביום העצמאות". לדאבוני הרב, כפי שקרה פעמים רבות בעבר, השינוי האמיתי יתרחש פה רק אחרי שישפכו גלונים של דם, מפני שמרבית האנשים חושבים כמוך ורק התרחשויות קיצוניות באמת יאירו בפניהם את המציאות כפי שהיא.

סבבה, אני הולך איתך.
תן לי שם אחד, זה כל מה שביקשתי. לא כל כך מסובך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 08:42 
סמל אישי של המשתמש
סו אלן כתב:
ציפי ליבני היא אלטרנטיבה בערך כמו מגדל.

אני אישית מעדיף ביטוח על מזגן אלקטרה :D

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 12:42 
סמל אישי של המשתמש
לכולם מגיע ביבי.
מגיע למי שחושב שהשיקוץ הזה ראוי לנהל משהו ולא פחות מזה למי שלא עושה מספיק (ואני בתוכם) בשביל שהשיקוץ הזה יעבור לאיפה שהוא מתאים (מרצה בקולג' אוונגליסטי).

בשביל השעשוע נתיחס לכמה מהשטויות שהוא אמר אתמול -
מחירי הדלק בעולם עלו - זו לא אשמתי.
כשמחיר הדלק בעולם עמד על 140 דולר לחבית שילמו כאן 4 שקלים לליטר.
היום מחיר הדלק בשיא של ...87 דולר והמחיר לליטר דלק ? 7 שקלים.
אגב,במסגרת ביבי לנד לא רק לוקחים מס בלו שהוא כמעט 40 % מהמחיר, לוקחים גם מע"מ על המחיר כולל מס הבלו או במילים אחרות - תשלמו מס על הזכות לשלם מס.

סבסדנו...נוריד..נעזור...
מחירי המים - עלו פי 3 לאנשים שנמצאים בתוך התקן.
מירב ההתיקרות מממנת תאגידי מים מיותרים שכל אחד מהם מעסיק מנכ"ל, לשכה, עובדים....מה שהיה מוחזק ע"י פקיד וחצי בעיריה מוחזק היום , בממוצע , על ידי 20 אנשים בעלות של פי 100 ויותר (הפקיד מקבל אתם יודעים משכורת של פקיד, אין לו לשכה משלו, מכונית, מזכירה, עובדים...).
לא רק שמחירי המים כבסיס עלו, בגלל שזה עבר לתאגידים במקום לעיריות משלמים עליהם מע"מ... עוד פרה חולבת לביבי לנד.
הוא פלט שמסבסדים מעונות - המחיר עלה לפני חודשים בשושו...בלי לאמר לאנשים שמורידים להם יותר בהוראות קבע...
הורד מחיר תחבורה ציבורית...וואלללה, בכמה הוא עלה בשנתיים האחרונות לפני ש"הורד" ?

אבל זה לא נגמר רק במיסוי שעלה באופן פראי בכל פינה ממוצרי יסוד כמו מים ועד מוצרי תרבות פנאי כמו אלכוהול.
זה גם איכות השירותים שהמדינה נותנת בשביל המיסים .
מערכת בריאות - תנסו להבריא בלי לשלם באופן פרטי.
מערכת חינוך, משטרה, כיבוי...

בשבדיה המיסים נחשבים מהגבוהים בעולם, אבל האזרח מקבל תמורה. בישראל נטל מיסים אדיר, ישיר ועקיף, אבל רמת שירותים של מדינת עולם שלישי.

ביבי לנד - שיאים.
מספר שיא של שרים
מספר שיא של מיסים
מספר שיא של כשלונות
מספר שיא של תירוצים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 13:08 
סמל אישי של המשתמש
קורמאק מקארתי כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
סו אלן כתב:
ביבי הזה ענק

מספיק כבר עם הקלישה החבוטה הזו. יש המון אנשים ראוים בארץ, ולכן לא צריך לקבל את המצב שבו יושב אדם כמו ביבי על כסא ראש הממשלה בכזאת נינוחות. אני מוטרד באופן יום-יומי שהאנשים שחורצים את גורלי הם אנשים מסוגם של ביבי, ליברמן וישי,ומשום כך אני לא מוכן להגיד " בסדר, הם הרע במיעוטו, אז בואו נסתום את הפה ונמחא כפיים לביבי וישי ביום העצמאות". לדאבוני הרב, כפי שקרה פעמים רבות בעבר, השינוי האמיתי יתרחש פה רק אחרי שישפכו גלונים של דם, מפני שמרבית האנשים חושבים כמוך ורק התרחשויות קיצוניות באמת יאירו בפניהם את המציאות כפי שהיא.

כן,אה,הימנים אוהבי המלחמות האלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 15:03 
סמל אישי של המשתמש
אדום טורקי כתב:
אחד אדום כתב:
אדום טורקי כתב:

כאילו איזה נפלא היה פה עם רבין ממש תענוג
יאללה יאללה

אתה מדבר מזיכרון?

כן...
זכור לי טוב מאוד הפיגוע בקו 18 בת"א בזמן שרבין מתנשק עם עראפת ומדבר איתם על החזרת שטחים

אתה בטוח? כי אני די סגור על זה שמעולם לא היה פיגוע בקו 18 בתל אביב.
אולי אתה גם זוכר איך הבריטים היו מתהלכים ברחובות בילדותך?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 17:20 
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
שם אחד, זה כל מה שביקשתי. לא כל כך מסובך.

הדיון הזה התחיל לפני יומיים, ועדיין לא ראיתי אף אחד שמציע מישהו יותר טוב מביבי לתפקיד ראש הממשלה.
אני עדיין מחכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 17:26 
סמל אישי של המשתמש
קלדרון כתב:
לכולם מגיע ביבי.
מגיע למי שחושב שהשיקוץ הזה ראוי לנהל משהו ולא פחות מזה למי שלא עושה מספיק (ואני בתוכם) בשביל שהשיקוץ הזה יעבור לאיפה שהוא מתאים (מרצה בקולג' אוונגליסטי).

אגב,במסגרת ביבי לנד לא רק לוקחים מס בלו שהוא כמעט 40 % מהמחיר, לוקחים גם מע"מ על המחיר כולל מס הבלו או במילים אחרות - תשלמו מס על הזכות לשלם מס.

סבסדנו...נוריד..נעזור...
מירב ההתיקרות מממנת תאגידי מים מיותרים שכל אחד מהם מעסיק מנכ"ל, לשכה, עובדים....מה שהיה מוחזק ע"י פקיד וחצי בעיריה מוחזק היום , בממוצע , על ידי 20 אנשים בעלות של פי 100 ויותר (הפקיד מקבל אתם יודעים משכורת של פקיד, אין לו לשכה משלו, מכונית, מזכירה, עובדים...).
לא רק שמחירי המים כבסיס עלו, בגלל שזה עבר לתאגידים במקום לעיריות משלמים עליהם מע"מ... עוד פרה חולבת לביבי לנד.
הוא פלט שמסבסדים מעונות - המחיר עלה לפני חודשים בשושו...בלי לאמר לאנשים שמורידים להם יותר בהוראות קבע...
הורד מחיר תחבורה ציבורית...וואלללה, בכמה הוא עלה בשנתיים האחרונות לפני ש"הורד" ?

אבל זה לא נגמר רק במיסוי שעלה באופן פראי בכל פינה ממוצרי יסוד כמו מים ועד מוצרי תרבות פנאי כמו אלכוהול.

בשבדיה המיסים נחשבים מהגבוהים בעולם, אבל האזרח מקבל תמורה. בישראל נטל מיסים אדיר, ישיר ועקיף, אבל רמת שירותים של מדינת עולם שלישי.

ביבי לנד - שיאים.
מספר שיא של שרים
מספר שיא של מיסים
מספר שיא של כשלונות
מספר שיא של תירוצים

זה באמת משהו שאני לא מבין.
איך יכול להיות שהמסים עולים כולל על מוצרים שמחירם לא עלה כמו מים, והשירות שאנחנו מקבלים מהמדינה רק מידרדר או לא משתפר (גם בתחושה הכללית, וגם בדברים מדידים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 17:57 
סמל אישי של המשתמש
קלדרון כתב:

סבסדנו...נוריד..נעזור...

בערים כושלות היו מנתקים לתושבים מים לכמה ימים בגלל שהעיריה לא העבירה את הכסף למקורות. כך שמהבחינה הזאת התאגידים הם ברכה.
גם העלאת התעריפים על צריכת מים מוגזמת יש בה רק טוב. אשמח אם תראה לי את התפלגות הצריכה והמחירים לפני ואחרי עידן תאגידי המים.

קלדרון כתב:

זה לא בגלל ביבי, אלא בגלל שהשירות הציבורי בנוי ברובו על קומבינות, על חוסר יעילות, על מקורבים, על מכרזים תפורים, על מינויים פוליטיים ומה לא. איך האזרח יקבל משהו כשכל מה שמעניין את נותן השירות זה לשמור על עכוזו במקום החמים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:05 
קלדרון כתב:
לכולם מגיע ביבי.

סבסדנו...נוריד..נעזור...

ביבי לנד - שיאים.
מספר שיא של שרים
מספר שיא של מיסים
מספר שיא של כשלונות
מספר שיא של תירוצים

לגבי הדלק עשיתי בדיקה.
ביוני 2008 מחיר הדלק הגיע ל 140$. מחיר הדלק ביוני (חודש עוקב) היה 7 ש"ח. פחות מהמחיר היום.
רכיבים נוספים שמשפיעים על המחיר:
הדולר היה נמוך ב- 10%
מע"מ היה נמוך בחצי אחוז

וכמובן הכלב קבור בבלו- אז 2:3 ש"ח לליטר, היום 3.1 ש"ח לליטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:07 
סמל אישי של המשתמש
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:

הדיון הזה התחיל לפני יומיים, ועדיין לא ראיתי אף אחד שמציע מישהו יותר טוב מביבי לתפקיד ראש הממשלה.
אני עדיין מחכה.

ציפי לבני
תמונה

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:24 
פאביו כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:

אני עדיין מחכה.

ציפי לבני
תמונה[/
quote]
הרשה לי לגחך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:29 
סמל אישי של המשתמש
לגחך זה אפשרי:
סו אלן באמת נתן דוגמא יפה,מגדל (לבני) מול אלקטרה (שימון),שנאי מוכן לקבלה.
שכל אחד ישאל עצמו,שיש כזה משחק בעד מיהו.
זו האלטרנטיבה,זו המציאות, ועדיף ראש ממשלה פחות גרועה מראש ממשלה הכי אפס שהיה פה שלא עושה כלום עבור המדינה אלא רק עבור הישרדות הקואליציה העלובה שלו,נקודה.
אוסיף ואומר, שכל שר חוץ אלטרנטיבי עדיף על הפשיסט עם התעודות.
וכל ממשלה ללא שס וסחיטה חרדית עדיפה על הממשלה הגדולה ביותר והבזבזנית ביותר שקמה אי פעם במדינה הזו.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:37 
פאביו כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:

אני עדיין מחכה.

ציפי לבני
תמונה

הדבר היחיד שהיא עשתה בקריירה שלה, זה לעבור מהליכוד למפלגה שהקים אריק שרון כי שם היא קיבלה כיסא יותר טוב.
כנ"ל לגבי רוב חברי המפלגה שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:39 
סמל אישי של המשתמש
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
פאביו כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
אדום-עולה בבלומפילד כתב:

אני עדיין מחכה.

ציפי לבני
תמונה

הדבר היחיד שהיא עשתה בקריירה שלה, זה לעבור מהליכוד למפלגה שהקים אריק שרון כי שם היא קיבלה כיסא יותר טוב.
כנ"ל לגבי רוב חברי המפלגה שלה.

שכנעת אותי,אני אצביע ביבי.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 18:52 
פאביו כתב:
לגחך זה אפשרי:
זו האלטרנטיבה,זו המציאות, ועדיף ראש ממשלה פחות גרועה מראש ממשלה הכי אפס שהיה פה שלא עושה כלום עבור המדינה אלא רק עבור הישרדות הקואליציה העלובה שלו,נקודה.
וכל ממשלה ללא שס וסחיטה חרדית עדיפה על הממשלה הגדולה ביותר והבזבזנית ביותר שקמה אי פעם במדינה הזו.

א. אני לא יודע על סמך מה את מבסס אתההערכה שהיא תהיה יותר טובה. אני חושש שהיא תגיע לתוצאות דומות, אבל תזיק יותר כי היא תגרום להרבה אנשים לחשוב שאין דרך אחרת (בדומה לאהוד ברק).
ב. כמו שאע"ב מנסה להגיד (נדמה לי) זה לא רק עניין של אידאולוגיה זה עניין של יכולת מנהיגות ושל השראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 19:19 
סמל אישי של המשתמש
אוגוסטוס היל כתב:
פאביו כתב:
לגחך זה אפשרי:

א. אני לא יודע על סמך מה את מבסס אתההערכה שהיא תהיה יותר טובה. אני חושש שהיא תגיע לתוצאות דומות, אבל תזיק יותר כי היא תגרום להרבה אנשים לחשוב שאין דרך אחרת (בדומה לאהוד ברק).
ב. כמו שאע"ב מנסה להגיד (נדמה לי) זה לא רק עניין של אידאולוגיה זה עניין של יכולת מנהיגות ושל השראה.

א. יותר גרועה היא לא,זו דעתי.אני יותר מזדהה עם דרכה,ודעותיה הפוליטיות.
ב. היא מילאה תפקידים רבים (שרת חוץ למשל),ולא שאני אישית, באמת הולך להצביע למפלגתה (כרגע) אבל זה מזכיר לי כמה חברים טובים שלי שמעדיפים לא להצביע בבחירות כי "אין למי" ועכשיו הם מנגנים לי שיש לנו ראש ממשלה גרוע.
לא להצביע ולהגיד שאין למי,זה פופוליזם כי אם אתה חושב שביבי כל כך גרוע,עדיף פחות גרוע מגרוע.
ג. הרמיזות על אהבתה לתיקים כל כך לא מדוייקות שכן היא יכלה להיות בתפקיד בכיר מאוד בממשלה הזו והעדיפה את המדבר האופוזיציוני.
בנוסף שאולמרט פרש היא סירבה לשחד (כמו ביבי או רבין למשל ) את הדוסים המחליאים ליצור קואליציה והמדינה הלכה לבחירות.
ד. אוגוסטוס/אע"ב אם אתה חושב שלבני תזיק יותר,בבחירות הבאות ככל הנראה יהיו 2 מועמדים להיות בתפקיד ראש הממשלה,ביבי או לבני,ואני מעדיף את לבני.ואתה ?

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 19:28 
פאביו כתב:
אם אתה חושב שלבני תזיק יותר,בבחירות הבאות ככל הנראה יהיו 2 מועמדים להיות בתפקיד ראש הממשלה,ביבי או לבני,ואני מעדיף את לבני.ואתה ?

אני מעדיף את ביבי, כי:

1. אני מסכים עם עמדתו הכלכלית-חברתית (פחות או יותר).
2. בפן המדיני אני שמאלני קיצוני ואני תומך בהחזרת כל השטחים והקמת מדינה פלסטינית שבירתה מזרח ירושלים.
לדעתי, רק הימין יכול להביא דבר כזה. השמאל (וקדימה זה שמאל, לצורך העניין) בחיים לא יצליח להעביר החלטה כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 21:09 
פאביו כתב:
אוגוסטוס היל כתב:
פאביו כתב:
לגחך זה אפשרי:

א. יותר גרועה היא לא,זו דעתי.אני יותר מזדהה עם דרכה,ודעותיה הפוליטיות.
ב. היא מילאה תפקידים רבים (שרת חוץ למשל),ולא שאני אישית, באמת הולך להצביע למפלגתה (כרגע) אבל זה מזכיר לי כמה חברים טובים שלי שמעדיפים לא להצביע בבחירות כי "אין למי" ועכשיו הם מנגנים לי שיש לנו ראש ממשלה גרוע.
לא להצביע ולהגיד שאין למי,זה פופוליזם כי אם אתה חושב שביבי כל כך גרוע,עדיף פחות גרוע מגרוע.
ג. הרמיזות על אהבתה לתיקים כל כך לא מדוייקות שכן היא יכלה להיות בתפקיד בכיר מאוד בממשלה הזו והעדיפה את המדבר האופוזיציוני.
בנוסף שאולמרט פרש היא סירבה לשחד (כמו ביבי או רבין למשל ) את הדוסים המחליאים ליצור קואליציה והמדינה הלכה לבחירות.
ד. אוגוסטוס/אע"ב אם אתה חושב שלבני תזיק יותר,בבחירות הבאות ככל הנראה יהיו 2 מועמדים להיות בתפקיד ראש הממשלה,ביבי או לבני,ואני מעדיף את לבני.ואתה ?

מבחינתי הם אותו דבר. אין לי שום העדפה לצד זה או אחר. אני באמת מאמין שיש אפשרות שליבני תזיק למדינה אפילו יותר מאולמרט ומביבי.
מה שאני לא מבין זה מאיפה אתה יודע מה העמדות שלה ושל המפלגה שלה?
זו מפלגה שכל מהותה היא אופורטוניזם פוליטי ותו לא. הם מפריכים סיסמאות עם כיוון הרוח ויושבים שם אנשים שכל מה שמקשר ביניהם זה הזיקה לפופליזם מיינסטרימי והאהבה לכיסאות.
אז נכון שלפעמים הם עושים את זה בצורה מתחוכמת. נו, מי אמר ראובן אדלר?
ואגב, בוא נהיה אופטימיים, אולי תבוא אלטרנטיבה קצת יותר מוצלחת (יש דיבור על עמרם מצנע)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 23:20 
סמל אישי של המשתמש
אדום-עולה בבלומפילד כתב:
פאביו כתב:
אם אתה חושב שלבני תזיק יותר,בבחירות הבאות ככל הנראה יהיו 2 מועמדים להיות בתפקיד ראש הממשלה,ביבי או לבני,ואני מעדיף את לבני.ואתה ?

אני מעדיף את ביבי, כי:

1. אני מסכים עם עמדתו הכלכלית-חברתית (פחות או יותר).
2. בפן המדיני אני שמאלני קיצוני ואני תומך בהחזרת כל השטחים והקמת מדינה פלסטינית שבירתה מזרח ירושלים.
לדעתי, רק הימין יכול להביא דבר כזה. השמאל (וקדימה זה שמאל, לצורך העניין) בחיים לא יצליח להעביר החלטה כזאת.

אחלה,אז אתה שמח מהמצב בו ישראל מצויה מדינית כלכלית חברתית וכו', ומשר החוץ המצויין שלנו.
אני רק יכול לקנא בך.

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 23:25 
סמל אישי של המשתמש
בחירות הבאות אם לא יהיה משהו מיוחד אני בוחר בלבני בכל הכוח, אני רוצה לתת לה צ'אנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 פברואר 2011, 02:22 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
אדום טורקי כתב:
אחד אדום כתב:
אדום טורקי כתב:

כאילו איזה נפלא היה פה עם רבין ממש תענוג
יאללה יאללה

אתה מדבר מזיכרון?

כן...
זכור לי טוב מאוד הפיגוע בקו 18 בת"א בזמן שרבין מתנשק עם עראפת ומדבר איתם על החזרת שטחים

אתה בטוח? כי אני די סגור על זה שמעולם לא היה פיגוע בקו 18 בתל אביב.
אולי אתה גם זוכר איך הבריטים היו מתהלכים ברחובות בילדותך?

אז טעיתי במיקום
אז הוא היה בירושלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 43 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: