תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 16 מאי 2024, 10:51

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שאלה על סמכות צבאית רפואית
הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 12:17 
סמל אישי של המשתמש
ככל הנראה שאני סובל משברי מאמץ. ניגשתי לביקורופא במוצ"ש שעבר, הפנו אותי לאורטופד. האורטופד הפנה אותי לצילום, עשיתי צילום לשוק ימין כי שם היו רוב הכאבים שלי. (לאחרונה הכאבים ב-2 הרגליים)
לפי הצילום, יש חשש גדול שאני באמת סובל משברי מאמץ.(למי שמבין - הסיבה היא מסרגל מאמצים לא מותאים אחרי החזרה לפלוגה מקורס חובשים קרביים)
האוטופד קבע לי מנוחה טוטאלית מפעילות גופנית במשך שבועיים וחצי והמליץ על מיפוי עצמות. ניגשתי עם אותה הפנייה לחופ"ל ולרופא היחידה.
מהחופ"ל נאמר לי שהרופא מסרב לשלוח אותי לבדיקה של מיפוי עצמות. הסיבה לא ברורה לי. עוד אמרו לי ש"יש גורמים שרוצים שתחזור לפעילות כמה שיותר מהר"

נכון לעכשיו אותו רופא לא שולח אותי לאותה הבדיקה. מובן לי שהבדיקה הזאת לא הכי בריאה (בכל זאת חומר רדיואקטיבי שנכנס לגוף) אבל השאלה שלי - האם זה חוקי הדבר הזה? זה בכלל בסמכותו? הרי רופא יותר מומחה ממנו (אורטופד) המליץ על מיפוי עצמות.

מישהו מכאן יכול לעזור לי בעיניין הזה? כי נכון לעכשיו אני סובל מכאבים אדירים ובצבא ובמיוחד בפלוגה שלי לא מתייחסים לזה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שאלה על סמכות צבאית רפואית
הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 12:39 
סמל אישי של המשתמש
בגדול, אין לו שום סמכות לקבוע אם תופנה למיפוי עצמות מאחר ורופא מומחה המליץ.
מה שכן, יש פה 2 דברים קטנים שיכולים להיות הסיבה לכך שהוא מרשה לעצמו לא לשלוח אותך לבדיקה.
הראשון, מה שנראה לי פחות סביר הוא מכיוון שאת ההפניה לרופא מומחה קיבלת מביקורופא ולא מהיחידה עצמה (תקן אותי אם אני טועה)
דבר שני - יכול להיות שהצילום הראשוני נתן תוצאות כאלה ואחרות ואין צורך במיפוי עצמות, ושהאורטופד אכן רק "המליץ" לשלוח אותך למיפוי עצמות ולא דרש זאת.
בכל אופן, אם קיבלת הקלות מרופא מומחה, רופא היחידה חייב להקשיב להן.
בהצלחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 15:39 
סמל אישי של המשתמש
פחות מבין בפרוצדורה, אבל יכול לעזור בשני דברים:
לגבי מה שכתבת- "יש גורמים שרוצים שתחזור לפעילות כמה שיותר מהר"- נראה שמדובר במקרה שלא רוצים לוותר עלייך כי אתה חובש קרבי והקורס עלה הרבה כסף לצבא ובעיקר מאבד הקצאה ליחידה שלך.

לגבי בדיקת מיפוי עצמות, אל חשש. זוהי בדיקה בכלל לא מסוכנת, נחשבת לפחות מזיקה אפילו מצילום רנטגן. אני עשיתי אותה 3 פעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 18:16 
אורתופד צבאי או אזרחי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 22:38 
סמל אישי של המשתמש
אבטיח כתב:
אורתופד צבאי או אזרחי?

אזרחי. שייך לביקורופא.

אגב ביקרתי היום שוב בביקורופא (לצערי עם כל הבדיקות זה נעשה סוג של שיגרה בשבילי) ומהרופא שטיפל בי נאמר לי שאין דבר כזה שהרופא הצבאי לא מקבל את ההמלצות של האורטופד, בין אם הוא צבאי או אזרחי.

אותו רופא רשם לי במכתב ההמלצה היום כי אני זקוק לבדיקת מיפוי עצמות בדחיפות וזקוק לעשות צילום של כל רגל שמאל עקב הכאבים.
התקשרתי למפקד, אמרתי לו את כל הסיפור. הוא אמר לי שבשום פנים ואופן כל הסיפור הזה לא יקרה ושזה לא מעניין אותם, אני מחר חוזר לפלוגה. (כל ההפניות והצילומים וכל הדברים האלה הם נקבעו למחר בצהריים)

כבר לא מבין כלום. לא מבין אם הצבא הזה מנצל את התמימות שלי או שעוד לא הבנתי באיזו מערכת אטומה וחסרת היגיון אני נמצא.

חייב עזרה. כבר השתגעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 23:09 
Amit כתב:

בהצלחה

אני לא חושב שהוא חייב
כי בפועל זה לא קורה

אני קיבלתי שורה של הקלות מרופא ממומחה (ד"ר בתל השומר, בערך עם 40 שנות ניסיון) לתקופה הקרובה, ורופאת היחידה ("ילדה" בת 25) פשוט ביטלה לי את הכל. עכשיו זה בלאגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 01:07 
http://www.aka.idf.il/Main/Kapatz/default.aspx

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 01:19 
סמל אישי של המשתמש
NARKOTIKA כתב:
Amit כתב:

בהצלחה

אני לא חושב שהוא חייב
כי בפועל זה לא קורה

אני קיבלתי שורה של הקלות מרופא ממומחה (ד"ר בתל השומר, בערך עם 40 שנות ניסיון) לתקופה הקרובה, ורופאת היחידה ("ילדה" בת 25) פשוט ביטלה לי את הכל. עכשיו זה בלאגן.

אז בשביל מה שלחו אותך לרופא מומחה אם לא כדי להתייעץ עם מומחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 01:24 
בוא נגיד שהם מתחילים להבין ברגע שמגיעה הקבילה

לא רוצים טביב בהפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 08:29 
סמל אישי של המשתמש
לפי מה שאני יודע הרופא הצבאי לא חייב לקבל את ההמלצה של הרופא האזרחי.

זה כמובן הזוי ולא קורה הרבה, אבל זה אפשרי. שורה תחתונה הוא זה שמחליט לגבייך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 08:44 
מה שלא יהיה, בכל מקרה אתה חייב לדרוש תיעוד של הדברים. אם הרופא ביחידה אומר שאתה לא צריך, אז שזה ייכתב בתיק הרפואי שלך.

בהמשך, כשתקבול או תתבע את הצבא על טיפול כושל, יהיה לך על מה להסתמך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2011, 09:49 
נשמע לי תמוה.

מהסניון שלי, רופאי יחידה בד"כ לא מתעסקים בדברים כאלו ואם יש המלצה מרופא מומחה הם לא יעמדו בדרך שלך, אלא אם הם חושבים שמישהו מורח אותם או מנסה לעבוד עליהם.

בכל מקרה, מה שלא יהיה, ואני אומר לך את זה כמי ששירת כמ"פ בקרבי - אל תוותר על חשבון הפגיעה בבריאות שלך. אם התלונה שלך אמיתית (ואני מניח שזה המצב), תתעקש.

יכול להיות שמישהו חושב שאתה מנסה להשתמט, ובגלל זה עושים לך בעיות, אבל אתה חייב לעמוד על שלך בענין הזה כדי לא לגרום לנזק נוסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 16:39 
סמל אישי של המשתמש
תודה לעוזרים.
בהמשך לאשכול - קיבלתי 7 ימי מנוחה בבית.

איך זה קרה? הייתי אצל הרופאה, אמרתי לי שה"נוהל" של שברי מאמץ לא מתקיים (כלומר - מכריחים אותי לעשות דברים שאיני מסוגל לעשות בגלל הפציעה ברגליים) ונעשה לי נזק.

היא שלחה אותי הביתה ל-7 ימים למנוחה מלאה בטענה שבפלוגה הספציפית שלי כנראה לא שומרים על החיילים שלהם כמו שצריך.

נראה מה יהיה אחרי המנוחה הזאת בבית. בנתיים אני גמור פיזית. הלכו לי הרגליים.
:ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 פברואר 2011, 16:45 
Amit כתב:
NARKOTIKA כתב:
Amit כתב:

בהצלחה

אני לא חושב שהוא חייב
כי בפועל זה לא קורה

אז בשביל מה שלחו אותך לרופא מומחה אם לא כדי להתייעץ עם מומחה?

זה בדיוק מה שכתבתי בתלונה שלי לקצין רפואה ראשי.
נראה. אם זה לא ילך, קבילה. שיזדיינו. רופא אזרחי כותב משהו, אבל הצבא חושב שאתה משקר. אני מזמין פוליגרף אם הם רוצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 פברואר 2011, 12:18 
בתור חוב"ש בתאג"ד לוחם, אני יכול להגיד לך שעיקר הצרות שהרופאה עושה לך זה עקב בזבוז הקצאה.
לא רוצים שתעשה בדיקות, כי חס וחלילה יירד לך הפרופיל והגדוד יאבד לוחם/חובש. משהו מאוד שכיח שקורה בהרבה גדודים לוחמים.
תפקידך לנדנד ולהציק לרופאת היחידה שלך, כי היא סה"כ או רופאה כללית צעירה, או קרפ"גית פראמדיקית שמתעסקת יותר בחשיבות הגדוד מאשר בחשיבות הבריאות שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 15 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 45 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: