תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 19:02

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 51 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אישור משתמשים בפורום החדש
הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 08:59 
קל מדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 09:01 
סמל אישי של המשתמש
כל היופי של הפורום זה ריבוי משתתפים.
בעייני צריך להסתכל על הבעיות בצורה יותר מפוקחת:

1. טרולים שמגיעים לזמן קצר לרוב ינסו בכל כוחם להטריל ויפרשו.
2. טרולים שמגיעים לטווח הארוך יצטרכו לעבור חינוך על ידי הנהלת הפורום.
3. אוהדי קבוצות אחרות שיגיעו על מנת לקלל, לגדף, לחמם וכו׳ - יורחקו.
4. אוהדי קבוצות אחרות שיגיעו כמרגלים - יתגלו מהר מאוד (לא צריך יותר מהגיון בריא לראות דעה מנוגדת לחלוטין, שנועדה להתריס על מנת לפגוע במועדון), וידרשו לזיהוי נרחב יותר - למשל שליחת חשבון פייסבוק לאישור (שם יחשפו או לא).
5. אוהדי קבוצות אחרות שיגיעו עם פרצופם האמיתי - יתרמו לדיון, עד אשר יהפכו להיו מספר 3 ויורחקו (זה תהליך טבעי)
6. בעלי עניין, אינטרסנטים, לוביסטים וכו - יש פה גם היום והיה גם בעבר. אין דרך להתמודד עם זה חוץ מלחשוף אותם. מניסיון זה עובד וגורם להם מהר מאוד להוריד פרופיל.

המסקנה - אין צורך בהגבלת רישום - יש צורך בניהול קפדני, מודע וערני, זאת לצד משתמשים רבים שיודעים להתריע בפני ההנהלה על בעיות.
אני מניח שאם תהיה דואליות בין השניים, הפורום יצליח לחזור למקום טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 15:02 
בקצרה, אנסה בימים הקרובים להרחיב בנושא
מהנסיון שלנו, אין ממש פיתרון קסמים, איך לשמור על הפורום פתוח לאוהדי הפועל וכאלו שמכבדים את האכסניה בלבד.
בהרשמה פתוחה, ההסתננות רחבת היקף, וממש לא נעימה במשחקים גדולים
בהרשמה הקיימת כיום של חבר מביא חבר, הבעיה כמעט לא קיימת, אבל צריך לדעת לסנן משתמשים כפולים, ולאשר משתמשים חדשים על בסיס יומי.

בסופו של תהליך, הכל קשור לכמה ידיים יישמרו על הפורום ויתפעלו אותו
יהיו מספיק כאלו, אפשר גם לחשוב על הרשמה פחות סלקטיבית

בהרחבה בימים הקרובים, אני בדרך לגן לאסוף את הילדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 16:47 
סמל אישי של המשתמש
כל הדיון מרגיש לי קצת לא רלוונטי. או שאולי אני זה שלא רלוונטי?

כשהצטרפתי אי שם לפני שני עשורים כמעט הייתי נער מתבגר שעוד התרגש ממציאת מסתננים ומציטוטים שמגיעים מהפורום של השחקן.
היום אני כבר כל כך לא שם ואני מניח שכך גם שאר האנשים שבאזור גילאי 30-120. אך השאלה האם שדים 2.0 פונה לשכבת המתבגרים + ? האם החבר'ה הצעירים האלה עוד גולשים בפורום מן הסוג הזה ? (בחיי שאין לי מושג)
עבורי הפורום הזה זו הפלטפורמה היחידה מסוג זה שאני עוד שותף לה בחיי. אבל אולי זה רק אני.
והרי שאם הפורום מכוון לאנשים בגילאים מבוגרים יותר (שכן אלה הם גם האנשים שיתחילו אותו, אתם ואנכי) האם בכלל יש צורך בסינון מיוחד? ילדים צהובים תמיד אפשר להעיף בקלות. אפשר אפילו לתת הרשאה קצת יותר רחבה למשתמשים ותיקים (יש כאן בקלות 15 כאלה בשליפה) למחוק מזיקים במהלך הגלישה היומיומית שלהם בפורום.

אוסף של תהיות בבלאגן אני משער,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 17:03 
משתמשים חדשים יכולים להיות מסומנים בשנה הראשונה ו/או x הודעות ראשונות (שקט עם הרפרנסים, לא מכובד). יעזור לפיקוח הקהילתי.
בכלל נראה לי שלפני שטרולים, מסתננים וסתם מציקים יהוו מטרד, הפורום צריך לחזור להיות מקום מעניין ועמוס. ככה שלפחות בהתחלה הייתי פותח את השערים ונותן לכל מי שיכול לשלם את ה-11 ש״ח להצטרף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 17:11 
סמל אישי של המשתמש
בר קולמוסא כתב:
משתמשים חדשים יכולים להיות מסומנים בשנה הראשונה ו/או x הודעות ראשונות (שקט עם הרפרנסים, לא מכובד). יעזור לפיקוח הקהילתי.
בכלל נראה לי שלפני שטרולים, מסתננים וסתם מציקים יהוו מטרד, הפורום צריך לחזור להיות מקום מעניין ועמוס. ככה שלפחות בהתחלה הייתי פותח את השערים ונותן לכל מי שיכול לשלם את ה-11 ש״ח להצטרף.

ה-11 שקל הללו זה חסם יותר גדול מצורך באישור משתמשים.
לא רק שזה לא אוטומטי, אתה מניח שלאנשים יהיה מספיק אכפת ממה שיש כאן כדי לשלם כדי להרשם (להזכירך, ישראלים לא מוכנים אפילו לשלם על אפליקציות), עוד לפני שהם יודעים בכלל מה הם ירוויחו מלהרשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2020, 21:10 
red in blood כתב:
בר קולמוסא כתב:

ה-11 שקל הללו זה חסם יותר גדול מצורך באישור משתמשים.
לא רק שזה לא אוטומטי, אתה מניח שלאנשים יהיה מספיק אכפת ממה שיש כאן כדי לשלם כדי להרשם (להזכירך, ישראלים לא מוכנים אפילו לשלם על אפליקציות), עוד לפני שהם יודעים בכלל מה הם ירוויחו מלהרשם.

הוא סרקסטי למרבה השמחה.

If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same
Yours is the Earth and everything that's in it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2020, 19:01 
סמל אישי של המשתמש
אגב, עוד נושא שצריך להחליט עליו זה האדמינים.
1) כמה יש?
2) האם יהיה חשוף למשתמשים מי האדמינים (מתחת לשם של משתמש ספציפי יהיה רשום שהוא אדמין) או שאלו יהיו משתמשים נפרדים?
3) האם יש אדמין ראשי וכמה מודים? או רק אדמין וזהו? או שכולם שווים?
4) איך מוודאים תחלופה כדי למנוע את מה שקרה כאן, שאם לאדמין אין יותר זמן פנוי הפורום למעשה ימות?

יש מצב שזה צריך להיות החלטה של האדמין לבד ולא משהו להעלות לדיון, אבל זה החלטות שצריך להחליט במודע ועדיף לא פשוט לזרום עם מה שיש עד שנוצרת בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 נובמבר 2020, 19:13 
red in blood כתב:
אגב, עוד נושא שצריך להחליט עליו זה האדמינים.
1) כמה יש?
2) האם יהיה חשוף למשתמשים מי האדמינים (מתחת לשם של משתמש ספציפי יהיה רשום שהוא אדמין) או שאלו יהיו משתמשים נפרדים?
3) האם יש אדמין ראשי וכמה מודים? או רק אדמין וזהו? או שכולם שווים?
4) איך מוודאים תחלופה כדי למנוע את מה שקרה כאן, שאם לאדמין אין יותר זמן פנוי הפורום למעשה ימות?

יש מצב שזה צריך להיות החלטה של האדמין לבד ולא משהו להעלות לדיון, אבל זה החלטות שצריך להחליט במודע ועדיף לא פשוט לזרום עם מה שיש עד שנוצרת בעיה.

בהחלט, ולפחות חלק מהסוגיות האלה ראויות לטעמי לדיון בקהילה ולא רק בין המנהלים.
נקיים דיון כזה אחרי שנבין קצת יותר טוב את הצרכים, בין השאר כשהדיון בעניין האישורים יתכנס סופית לסוג של החלטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 נובמבר 2020, 19:12 
סמל אישי של המשתמש
שלחתם לי קישור לנסות
ואני פשוט לא מצליח להירשם
מאוד מסורבל
האם הפרטים של הפורום הקיים יעברו לחדש?
או שנצטרך להירשם מחדש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 נובמבר 2020, 12:42 
אז בשאלה העקרונית של אישור משתמשים חדשים אנחנו מגיעים פה לסוג של הסכמה שההרשמה צריכה להיות פתוחה לכל דיכפין, והנהלת הפורום (בקרוב נדון במי אלה יהיו) תהיה שוטרת קשוחה ותעשה סדר כדי שלא יהיו יותר מדי טרולים, חברי מפלגה וכו'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 10:40 
סמל אישי של המשתמש
בגלל שלקחתם את המנדט לנהל את הפורום, אני מציע שתמנו מנהלים ראשיים, מנהלים משנים ותקבלו יחד את ההחלטות הקריטיות.
לא צריך כל דבר לעלות פה לדיון ולקבל אישור מכל המשתמשים.
זו דעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: אישור משתמשים בפורום החדש
הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 12:25 
סמל אישי של המשתמש
לא חושב שמבקשים אישור מכל המשתמשים, רוצים לשמוע מגוון דיעות לפני שלוקחים החלטה. לא רואה בזה דבר רע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 12:55 
מנהל הפורום החדש כתב:
אז בשאלה העקרונית של אישור משתמשים חדשים אנחנו מגיעים פה לסוג של הסכמה שההרשמה צריכה להיות פתוחה לכל דיכפין, והנהלת הפורום (בקרוב נדון במי אלה יהיו) תהיה שוטרת קשוחה ותעשה סדר כדי שלא יהיו יותר מדי טרולים, חברי מפלגה וכו'?
לדעתי כן.
לאשר לכולם (למעט יוזרים פוגעים לדוגמה), חוקי קהילה קשוחים.
לעשות אולי רשימה של משתמשים ותיקים כך שאם משתמש ותיק מתלונן על יוזר אז יש לשקול את התלונה ביותר רצינות מיוזר חדש שמתלונן על יוזר חדש.

הלוואי והפורום יחזור כמו שהיה פעם.
אבל מצד שני שלא יהפוך להיות "עמוד פייסבוק"

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 22:54 
האדס כתב:
בגלל שלקחתם את המנדט לנהל את הפורום, אני מציע שתמנו מנהלים ראשיים, מנהלים משנים ותקבלו יחד את ההחלטות הקריטיות.
לא צריך כל דבר לעלות פה לדיון ולקבל אישור מכל המשתמשים.
זו דעתי.

לא מבקשים אישור, רוצים לשמוע דעות.
אם דעתך היא שדעתך לא חשובה, זה בסדר. :SMOKE:

עכשיו ברצינות.
קודם כל, כאמור, חלק מהעניין זה לשמוע דעות שהן לא שלנו.
דבר שני, אנחנו אמנם יכולים לקבוע הכול לבד (יותר נכון, מבחינה טכנית, אני יכול) אבל לדעתי יותר נכון שהקהילה שהולכת להשתמש בפורום תיקח חלק בהחלטות האלה (או לפחות תיחשף אליהן).
שקיפות עדיפה על שרירותיות, אם אתה שואל אותי.

בנוסף לזה, הכיוון הזה של רישום פתוח ומשטור של השיח מצריך עיבוי של סגל המנהלים, ועל כך באשכול נפרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2020, 23:58 
סמל אישי של המשתמש
מנהל הפורום החדש כתב:

בסופו של יום תמיד יהיו כאלה שלא מרוצים ממשהו או מישהו השאלה איך לשלב בין פורום פתוח יותר להרשמה שיביא תנועה מרובה לבין מניעת גורמים אינטרסנטים מבית ומחוץ.
אני לדוגמא לא מסכים עם הרבה מהדעות כאן בנושא הקבוצה או החיים בכלל(ביחוד מלירון האדום שהוא עו"ד מושחת) אבל באמת שהשיח נעים יותר כי יודע
כמעט בוודאות שמי שמולי באמת אוהד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 15:25 
סמל אישי של המשתמש
חושב שההרשמה צריכה להיות פתוחה לכולם. כמו שכבר נכתב פה אחת הבעיות בפורום לאורך השנים הייתה המחסור בדם חדש.
כן לקבוע כללי התנהלות, וכן לאפשר גם לאוהדים מקבוצות אחרות להיות חברים בפורום אם הם יכבדו את הכללים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 18:36 
r200 כתב:
מנהל הפורום החדש כתב:

בסופו של יום תמיד יהיו כאלה שלא מרוצים ממשהו או מישהו השאלה איך לשלב בין פורום פתוח יותר להרשמה שיביא תנועה מרובה לבין מניעת גורמים אינטרסנטים מבית ומחוץ.
אני לדוגמא לא מסכים עם הרבה מהדעות כאן בנושא הקבוצה או החיים בכלל(ביחוד מלירון האדום שהוא עו"ד מושחת) אבל באמת שהשיח נעים יותר כי יודע
תירגע, אני אשלם עלייך 11 שח לאדמין בפורום החדש

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 20:54 
סמל אישי של המשתמש
לא מצאתי ממש אשכול בקשות/הצעות, אז זורק את זה פה
כדאי להוסיף https לפורום החדש
זה עניין ממש פשוט, אם לא רוצים להתעסק עם התעודה אפשר פשוט לשנות את הdns ל cloudflare והם מציעים https אוטומטי משלהם בחינם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 נובמבר 2020, 21:53 
הדגל האדום כתב:
לא מצאתי ממש אשכול בקשות/הצעות, אז זורק את זה פה
כדאי להוסיף https לפורום החדש
זה עניין ממש פשוט, אם לא רוצים להתעסק עם התעודה אפשר פשוט לשנות את הdns ל cloudflare והם מציעים https אוטומטי משלהם בחינם

הסר דאגה מלבך, אפילו הכניסה הראשונה לפורום כבר הייתה ב-https.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 נובמבר 2020, 09:00 
r200 כתב:
מנהל הפורום החדש כתב:

תמיד יהיה קונצנזוס על משהו, למשל לא לתת לך גישה לחדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 51 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: