תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 27 אפריל 2024, 07:25

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חיסון נגד שפעת
הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 12:35 
סמל אישי של המשתמש
האם חיסנתם את עצמכם וילדיכם?
אם לא, מדוע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חיסון נגד שפעת
הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 15:46 
אני לא באמת מבין בזה
כן קראתי על זה קצת ולמיטב הבנתי כל הקונספירציות על תופעות לוואי חמורות הן שקר
אבל יצא לי לשמוע מכמה אנשים כבר שהם כן חוו תופעות לוואי של שפעת ברמה שזה השבית אותם לכמה ימים

כתוב היה שבעיקר מומלץ לאנשים בקבוצות הסיכון להתחסן

אם זה ממש מעניין אותך אז ״מדע גדול,בקטנה״ בפייסבוק העלו על זה פוסט מאוד מפורט, לא היה לי כוח להיכנס לזה באמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 15:53 
סמל אישי של המשתמש
אם החיסון עשה להם תופעות, המחלה היתה (כנראה) שולחת אותם לאשפוז, ככה שיש להם מזל שהם התחסנו.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 15:56 
teknoboy כתב:
אם החיסון עשה להם תופעות, המחלה היתה (כנראה) שולחת אותם לאשפוז, ככה שיש להם מזל שהם התחסנו.

זה גם נכון, אחת הטעויות המרכזיות של אנשים היא ששפעת זה בקטנה, זה סוג של צינון
אנשים לא באמת מבינים כמה זה מסוכן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 16:10 
סמל אישי של המשתמש
ברור ש כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 16:21 
סמל אישי של המשתמש
חיסנתי את עצמי כל שנה בעשר שנים האחרונות. למזלי זה היה קל ופשוט, מהקופ"ח היו באים למרפאה בקיבוץ ותוך רבע שעה גמרת עם זה בלי לקבוע תור ובלי נעליים.

דינו
אלא אם זה מאמץ עילאי או הוצאה כספית כבירה (זה חינם, לא?)
ברור שכן.
אגב ישנם מקומות עבודה שייתנו לך את יום החיסון כיום מנוחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 דצמבר 2019, 16:29 
כמו בכל שנה, כן. חוסנתי. סוף אוקטובר זה הזמן האידיאלי אבל לעולם לא מאוחר מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2019, 15:15 
סמל אישי של המשתמש
רק לא מובן מה הטעם כעת ליצור בתקשורת פאניקה על השפעת ועד כמה היא קטלנית ועד כמה החיסון יעיל(אם כי להבנתי הוא יעיל נגד 4 זנים, שנחשבים אולי כנפוצים השנה), כשמצד שני מספרים שכבר אזלו רוב החיסונים במרפאות ולא ידוע מתי יגיע עוד מלאי. טקטיקת ״אני הולך״ מקסטה 2 ב5?
מה הטעם להבהיל אנשים(בניהם אותי כהיפוכונדר) אם אין כבר חיסון?
אגב, מענה בדמות מכת ויטמין c עוזר?(בתצורת תוסף)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2019, 15:24 
סמל אישי של המשתמש
למה אתה חושב שמישהו בתקשורת לוקח אחריות על הבריאות שלך?
אתה חושב שעורך בynet מתעניין במספר החיסונים שנשארו או בהיסטריה של מישהו?
הוא רוצה שתיכנס לכתבה ושתשתף אותה באיזה רשת חברתית. מה אכפת לו כל השאר?

לגבי הוויטמין סי, הוא יעזור מאוד לחשבון בנק של מי שימכור לך אותו, זה בטוח.
אם אתה אוכל פירות וירקות טריים, לא נראה לי שיש לך צורך דחוף להוציא כסף על משהו שאתה אוכל גם ככה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 דצמבר 2019, 15:29 
dino כתב:
רק לא מובן מה הטעם כעת ליצור בתקשורת פאניקה על השפעת ועד כמה היא קטלנית ועד כמה החיסון יעיל(אם כי להבנתי הוא יעיל נגד 4 זנים, שנחשבים אולי כנפוצים השנה), כשמצד שני מספרים שכבר אזלו רוב החיסונים במרפאות ולא ידוע מתי יגיע עוד מלאי. טקטיקת ״אני הולך״ מקסטה 2 ב5?

מה בדיוק לא מובן פה ? אנשים מגיעים לטיפול נמרץ בגלל שהתעצלו ללכת לקופת לחולים ולקבל זריקה כמעט בלי תופעות לוואי, או בגלל שהקשיבו לאיזה גורו מהתחת שסיפר להם על קונספירציות של חברות הפארמה ואסמול מהאקדמיה.
ויטמין c זה ויטמין חיוני למערכת החיסון ועדיף למנוע מחסור בו, אבל זה לא תרופה ולא חיסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 ינואר 2020, 03:51 
סמל אישי של המשתמש
dino כתב:

א- נגמרו זמנית החיסונים. אמצע ינואר אמור להגיע עוד הרבה.
ב- זו לא השנה האחרונה שיהיה צריך להתחסן. אם להבהיל את הציבור עכשיו יגרום לאנשים ללכת להתחסן מוקדם ובזמן בשנה הבאה, מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2020, 08:08 
סמל אישי של המשתמש
red in blood כתב:
dino כתב:

א- נגמרו זמנית החיסונים. אמצע ינואר אמור להגיע עוד הרבה.
ב- זו לא השנה האחרונה שיהיה צריך להתחסן. אם להבהיל את הציבור עכשיו יגרום לאנשים ללכת להתחסן מוקדם ובזמן בשנה הבאה, מעולה.

מה גם שכמות החיסונים שמביאיםמהיא ביחס ישירמלכמה התחסנו שנה לפני זה.
אם השנה יתחסנו יותר תהיה פחות מצוקה של חיסונים בשניה הבאה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2020, 11:47 
סמל אישי של המשתמש
מישהו מוכן להסביר ל-הדיוט כמוני מדוע כל שנה מתחסנים את אותו חיסון (מישהו בדק פעם את ההשפעה על אשם שעבר 30-40 חיסונים?) בזמן שחיסונים נגד אדמת / פוליו מחסנים פעם אחת/פעמיים?

ולחשוב שהייתי יכול
לחזור על הכל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ינואר 2020, 12:26 
סמל אישי של המשתמש
הסיבה שבגללה מומלץ להתחסן לשפעת כל שנה מחדש היא שזה לא בדיוק אותו נגיך, ולכן לא בדיוק אותו חיסון.
אחת מהתכונות של נגיף השפעת היא שהוא עובר המון מוטציות, שמשנות את המעטפת החלבונית שלו (מה שמערכת החיסון שלנו מזהה), ולכן צריך ללמד אותה מחדש בכל שנה את הגרסאות הידועות והמסוכנות של אותה שנה (יודעים\משערים מה הן, לפי מה שקרה בחצי הכדור הדרומי בעונת השפעת שבדיוק מסתיימת שם). נגיפים (וחיידקים) אחרים, בין השאר אלה שמנית, לא יודעים לעשות את זה ואין איתם את הבעיה הזאת (למשל, לנגיף החצבת גם יש הרבה גרסאות, אבל יש בכולן איזה מאפיין משותף למעטפת החלבונית של הנגיף, ולכן החיסון מלמד את הגוף להתגונן בפני כל הזנים במכה אחת). יש עוד פתוגנים שמתחסנים נגדם יותר מפעם אחת, מסיבות שונות ומשונות (חצבת צריך להיחשף כמה פעמים כדי לשפר את התגובה החיסונית, נמצא ששתי מנות מביאות לכיסוי של 97% ומסתפקים בזה. טטנוס צריך לתת דחף כל חמש\עשר שנים כדי לשמר את התגובה החיסונית. וכו' וכו')

לגבי "האם מישהו בדק פעם": ודאי שבדקו, ואם מישהו אמר לך אחרת אני מציע קודם כל שתחשוד בכל מה שאותו אדם אמר לך, ושנית שתבדוק טוב טוב אם הוא לא מנסה למכור לך כובעי אלומיניום\חיסונים הומאופתיים\שקרכלשהו אחר. לא רק שבדקו והתברר שהחיסון עצמו לא רק שהוא הרבה יותר בטיחותי ממחלת השפעת, הוא גם בטיחותי בפני עצמו.
דרך אגב, יש הרבה מאוד דברים שאנחנו יודעים שמזיקים לגוף שלנו, ואנחנו עושים הרבה יותר מאשר פעם בשנה. דווקא על זריקה אחת קטנה שבדקו מכל הכיוונים ניכנס ללחץ? אם כואב לילד שלך הראש אתה לא נותן לו אדוויל או אקמול או משהו? כי זה אולי אפילו "יותר מסוכן" מלקבל חיסון.
אם משהו ספציפי בחיסון מפחיד אותך, אתה מוזמן להעלות את הנושא וננסה לרדת לשורש העניין, אבל אם עצם החיסון מפחיד אותך - תזכור שאתה מופצץ בתעמולה נגד הדברים האלה (גם מטעם המאמינים התמימים ובעיקר מצד המנהיגים שלהם, שרובם המוחלט הם רוכלי שיקויים ומרקחות "אלטרנטיביות" שמפיצים שקרים מסוכנים כדי לנסות ולתפוס עוד כמה לקוחות לשירותים\מוצרים המאוד יקרים שלהם) ויכול להיות שהיא משפיעה עליך קצת.

דיסקליימר: אני לא רופא ולא אימונולוג ולא כלום. אשמח מאוד אם מישהו יתקן את הטעויות שלי, באם ישנן.
מי שרוצה מידע מלא ואמין ממקורות מהימנים - קבוצת הפייסבוק "מדברים על חיסונים"

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2020, 07:41 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:

אני אוהב אותך

:ROSE: :ROSE: :ROSE:

אני כן רופא ולא היה לי כוח לכתוב תשובה כזאת יפה ומנומקת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 ינואר 2020, 10:39 
סמל אישי של המשתמש
טכנו :HEART2:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ינואר 2020, 18:06 
סמל אישי של המשתמש
וואלה תתחסנו. אני עכשיו חולה כמה ימים, לא יודע אם זה שפעת או לא אבל ממש לא כיף לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ינואר 2020, 18:12 
דל פיירו כתב:
וואלה תתחסנו. אני עכשיו חולה כמה ימים, לא יודע אם זה שפעת או לא אבל ממש לא כיף לי

אם אתה עדיין מסוגל לכתוב אז זה כנראה לא רציני.
אם תמות, תודיע לנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 ינואר 2020, 18:57 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
דל פיירו כתב:

אם אתה עדיין מסוגל לכתוב אז זה כנראה לא רציני.
אם תמות, תודיע לנו

אני כבר בסוף, אבל היו כמה לילות של הזעות וקור נוראי מתחת לפוך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 ינואר 2020, 18:53 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
הסיבה שבגללה מומלץ להתחסן לשפעת כל שנה מחדש היא שזה לא בדיוק אותו נגיך, ולכן לא בדיוק אותו חיסון.
אחת מהתכונות של נגיף השפעת היא שהוא עובר המון מוטציות, שמשנות את המעטפת החלבונית שלו (מה שמערכת החיסון שלנו מזהה), ולכן צריך ללמד אותה מחדש בכל שנה את הגרסאות הידועות והמסוכנות של אותה שנה (יודעים\משערים מה הן, לפי מה שקרה בחצי הכדור הדרומי בעונת השפעת שבדיוק מסתיימת שם). נגיפים (וחיידקים) אחרים, בין השאר אלה שמנית, לא יודעים לעשות את זה ואין איתם את הבעיה הזאת (למשל, לנגיף החצבת גם יש הרבה גרסאות, אבל יש בכולן איזה מאפיין משותף למעטפת החלבונית של הנגיף, ולכן החיסון מלמד את הגוף להתגונן בפני כל הזנים במכה אחת). יש עוד פתוגנים שמתחסנים נגדם יותר מפעם אחת, מסיבות שונות ומשונות (חצבת צריך להיחשף כמה פעמים כדי לשפר את התגובה החיסונית, נמצא ששתי מנות מביאות לכיסוי של 97% ומסתפקים בזה. טטנוס צריך לתת דחף כל חמש\עשר שנים כדי לשמר את התגובה החיסונית. וכו' וכו')

לגבי "האם מישהו בדק פעם": ודאי שבדקו, ואם מישהו אמר לך אחרת אני מציע קודם כל שתחשוד בכל מה שאותו אדם אמר לך, ושנית שתבדוק טוב טוב אם הוא לא מנסה למכור לך כובעי אלומיניום\חיסונים הומאופתיים\שקרכלשהו אחר. לא רק שבדקו והתברר שהחיסון עצמו לא רק שהוא הרבה יותר בטיחותי ממחלת השפעת, הוא גם בטיחותי בפני עצמו.
דרך אגב, יש הרבה מאוד דברים שאנחנו יודעים שמזיקים לגוף שלנו, ואנחנו עושים הרבה יותר מאשר פעם בשנה. דווקא על זריקה אחת קטנה שבדקו מכל הכיוונים ניכנס ללחץ? אם כואב לילד שלך הראש אתה לא נותן לו אדוויל או אקמול או משהו? כי זה אולי אפילו "יותר מסוכן" מלקבל חיסון.
אם משהו ספציפי בחיסון מפחיד אותך, אתה מוזמן להעלות את הנושא וננסה לרדת לשורש העניין, אבל אם עצם החיסון מפחיד אותך - תזכור שאתה מופצץ בתעמולה נגד הדברים האלה (גם מטעם המאמינים התמימים ובעיקר מצד המנהיגים שלהם, שרובם המוחלט הם רוכלי שיקויים ומרקחות "אלטרנטיביות" שמפיצים שקרים מסוכנים כדי לנסות ולתפוס עוד כמה לקוחות לשירותים\מוצרים המאוד יקרים שלהם) ויכול להיות שהיא משפיעה עליך קצת.

דיסקליימר: אני לא רופא ולא אימונולוג ולא כלום. אשמח מאוד אם מישהו יתקן את הטעויות שלי, באם ישנן.
מי שרוצה מידע מלא ואמין ממקורות מהימנים - קבוצת הפייסבוק "מדברים על חיסונים"

:BOW: :ROSE:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 ינואר 2020, 06:24 
סמל אישי של המשתמש
עבודה יפה, טקנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 ינואר 2020, 16:53 
צחוקים שאחרי כל החיסונים האלה נכחד מהוירוס הסיני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 15:38 
NARKOTIKA כתב:

בתכלס החיסונים הם אלו שמובילים לכל המוטציות האלו
חיסונים ותרופות
וכמובן כל תעשיית הבשר העולמית שמביאה עלינו מחלות הזויות
מעניין מתי האנושות תתעורר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 15:40 
סמל אישי של המשתמש
zapta כתב:
NARKOTIKA כתב:

חיסונים ותרופות

אם אתה צריך כובע מנייר אלומיניום, אני מוכר באתר שלי תוכניות לכובע ממש מצוין שחוסם את כל התדרים המסוכנים, במחיר ממש טוב (יש הנחה על ביטקוין).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 15:47 
zapta כתב:
NARKOTIKA כתב:

חיסונים ותרופות

הנה האימונולוג של הפורום, בוא תסביר לכולנו איך חיסונים ותעשיית הבשר גורמים למוטציות ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 17:41 
Karl Weierstrass כתב:
zapta כתב:
NARKOTIKA כתב:

חיסונים ותרופות

הנה האימונולוג של הפורום, בוא תסביר לכולנו איך חיסונים ותעשיית הבשר גורמים למוטציות ?

שימוש יתר באנטיביוטיקה,תורם להתפתחות והתפשטות של זני חיידקים עמידים שהכלים שלנו כבר מוגבלים אם קיימים להתמודד נגדם, בפרט בתנאי אשפוז או סיעוד לדוגמא קלוסטרידיום ודיפיצילה, שמדביקים אנשים שאוכלוסיית החיידקים הטבעית שלהם הוחלשה בעקבות הטיפול.
בתעשיית הבשר, עצם הצפיפות ותנאי ההגיינה הלקויים עשויה ליצור תנאים המתאימים להתפשטות מחוללי מחלה אלימים. שימוש יתר באנטיביוטיקה בחקלאות עלול לגרום להופעת חיידקים עמידים, שמסכנים גם את האדם
לגבי חיסונים אני מסכים, אין קשר או לפחות אין הוכחה לקשר כזה אבל כן הצליחו להראות שהתפרצויות של וירוסים קטלניים קורות ע״י אינטרקציה עם חיות, תנאי היגנייה ירודים וצפיפות אוכלוסיה
אז אומנם אין לנו שליטה על התפתחות המוטציות בנגיפים אבל יש לנו המון מה לעשות בכדי למנוע התפשטות והדבקה ואת זה אנחנו לא עושים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: חיסון נגד שפעת
הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 18:24 
שימוש יתר באנטיביוטיקה גורם לריבוי של חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה, בזה איןספק. יתכן מאוד שנעשה כזה שימוש בתעשיית הבשר וזה אכן תורם לכך. אתה טענת משהו אחר לגמרי, אתה טענת שחיסונים גורמים למוטציות בוירוסים ושתעשיית הבשר מביאה מחלות הזויות, לגבי הטענה על חיסונים, אני שמח שאתה מסכים איתי שזה חסר כל הגיון, לגבי תעשיית הבשר, יהיה נכון לתקן ששימוש יתר באנטיביוטיקה גורם להתפשטות חיידקים עמידים ולא להתפתחות מחלות חדשות. גם השפעת וגם הוירוס הסיני הם וירוסים ולא חיידקים, ולכן אין שום קשר בין זה לבין נושא הדיון.

Gesendet von meinem Mi A2 mit Tapatalk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2020, 20:09 
תעשיית הבשר אכן מביאה מחלות הזויות כי היא יוצרת סביבה כמעט אידיאלית להתפרצות מגפות
אני חושב שזה בטוח להגיד שאם היקף התעשיה היה מצטמצם זה יכל למנוע התפרצות כזאת או אחרת, כאלו שככל הנראה לו היו מגיעות אלינו לולא התעשיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 01:11 
סמל אישי של המשתמש
לא בטוח שהבנתי. יש דוגמה למחלה זיהומית שלא היתה מתפרצת\מגיעה אלמלא תעשיית הבשר?

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 ינואר 2020, 02:11 
teknoboy כתב:
לא בטוח שהבנתי. יש דוגמה למחלה זיהומית שלא היתה מתפרצת\מגיעה אלמלא תעשיית הבשר?

ויקיפדיה:
ישנם שלושה סוגים של נגיף השפעת: A,‏ B ו-C. נגיף שפעת מסוג A הוא הסביר ביותר לפגוע באופן חמור בבני אדם בשל יכולתו לעשות שימוש של נשאים בעופות, בציפורי מים ובחזירים. בשל תכונתו לעבור מוטציה הוא מתעתע במערכת החיסון האנושית וחודר לתוך התאים האנושיים. בני אדם יכולים לפתח עמידות רבה יותר כנגד נגיפי שפעת מסוג B ו-C משום שהמוטציה שנגיפים אלה עוברים היא קלה. נכון לתחילת המאה ה-21 ידועים למעלה מ-200 סוגים של נגיפי שפעת. המקור למרבית נגיפי השפעת במזרח הרחוק, שם סמוכים בני האדם לחיות המשק שלהם, אווזים, ברווזים וחזירים. משום כך מכונות התפרצויות שפעת שנתיות בשמות "שפעת הונג קונג", "שפעת בייג'ינג" וכו'.

ולשאלתך, אי למנוע באופן מוחלט את ההתפרצויות אך ללא ספק מצאו קשר ישיר בין מגע עם חיות לבין הדבקות במחלות אז כן, אפשר ליחס לתעשיות הבקר למינהן חלק מהתפרצויות של מחלות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: