תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 17:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: גזיבו על הגג
הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 09:20 
סמל אישי של המשתמש
אולי מישהו פה במקרה יוכל לעזור. מישהו ניסה פעם להתקין גזיבו על גג בנין (קומה 4 במקרה שלנו)? אי אפשר להבריג לגג כי זה פוגע בבידוד.
ראיתי שיש אפשרות לייצוב עם שקי חול נצמדים של 10 קילו, אבל אני קצת מפחד שעם רוחות חזקות זה לא יספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גזיבו על הגג
הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 11:13 
סמל אישי של המשתמש
תלוי מאוד מאיזה חומר הגזיבו
לא הייתי לוקח סיכון עם שקי חול סופה אחת וזה יכול לגרום נזק לרכוש בתעופתו או חלילה לחיי אדם
אופציה אחת היא אכן להבריג לריצפה ואז לעלות עם יריעת איטום על החיבור ועמוד הגזיבו.
או לחילופין למרוח טופגג או חומר איטום זהה עד החיבור והעמוד זה חומר איטום שהופך לאחר המריחה למעין יריעת איטום.
אם לא אז אולי להביא קוביות בטון ולחבר אליהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 12:38 
לא הייתי ממליץ להשאיר על הגג באופן קבוע גזיבו, אם הוא איכשהו ישרוד את הקיץ הוא בטוח לא ישרוד את החורף
הפיתרון הכי טוב לצל שאני מצאתי זה בד לייקרה, יש סוגים מאוד אמינים שלא נקרעים, אפשר לקנות לפי מטר וללכת לתופר
אתה יכול לחבר 2 קצוות בקשירה קבוע לאנשהו על הגג, ואת ה2 הנותרים לחבר לשקי חול וכל פעם לפתוח את זה ולסגור לפי הצורך
בנוסף אתה תצטרך לפחות 2 עמודים שיתמכו בבד, ההמלצה הכי טובה שלי היא לקחת גלגל, להכניס אליו את העמוד וליצוק פנימה בטון או משהו בסגנון, זה לא יזוז לשום מקום וממש קל להזיז את זה ברגע שרוצים לקפל את הציליה
ממליץ גם לעטוף את הקצה של העמוד באיזה ספוג או כדור טניס שלא יקרע את הלייקרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 14:45 
סמל אישי של המשתמש
הכוונה היא באמת שזה יהיה רק לקיץ ולפרק בספטמבר-אוקטובר לפני שמתחילים גשמים.
דגם כזה
https://www.ginaplus.co.il/product/%D7% ... deko-cezar

לצערי אי אפשר להשתמש באיטומים וכו', זה גג ישן בלי ביטומן, להתחיל קידוחים שם יביא לרטיבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 14:54 
סמל אישי של המשתמש
בגג ייתכן ויש בצידיו נקודות גבוהות (חדר מעלית? עמוד קיים?) שאפשר לחבר אליהן וו ופשוט לתלות ציליה על ווים.
בצד שאין בו, אתה צריך לשתול עמוד בצד הבנין, שזה לרוב על מעקה ואין בעיה לגבי הבידוד. אני אופתע אם צריך יותר משני עמודים,אבל גם אם כן זה לא יקר ולא מתכלה.
את העמודים אתה מחבר בבסיסם על המעקה עם ארבעה דיבלים. גם אם המעקה נמוך זה לא משנה רק צריך עמוד יותר גבוה.
את הציליה אתה קונה לפי מטר רץ (יש כאלה מאד רחבות) ואתה תופר מתלים לווים בנקודות המתאימות. תוריד אותה בתקופות שאין צורך ויש רוחות חזקות.

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 יולי 2020, 15:39 
סמל אישי של המשתמש
צילייה כזאת ששני חיבורים מחוברים לקיר על הגג ושנים אחרים למעקה מתכת קיים היה התכנון המקורי שלנו.
למרבה הצער אין דרך לעשות את זה בלי שהציליה תעלה לחלוטין על דוד קיים שהוא בדיוק של דייר זקן ומניאק שאין סיכוי שיסכים להזיז.
בגלל זה הגענו לפתרון הזה של הגזיבו עם קיבועי שקי חול (שזה בגדול תכלס 4 עמודים עם קיבוע כמו שהציע פה זאפטה, רק קצת יותר מסוגנן).

זה יהיה על פינה בגג, ואז חשבתי שאפשר גם להצמיד שלושה מהעמודים של הגזיבו למעקה מתכת (אזיקונים, או אולי עדיף חבל משהו בסגנון). ואת כל העסק (או לפחות רובו) פשוט לפרק לפני שמתחילה עונת הגשמים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: