תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 מרץ 2024, 10:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: קורונה
הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 14:20 
סמל אישי של המשתמש
הטרול המעאפן הוא בסך הכל הדהוד עלוב של סמוטריץ׳ ו״למה לא התלוננתם כשהמשטרה עשתה את זה לאתיופים???!!!111״ שזו כמובן היתה יכולה להיות ביקורת לגיטימית אם היא לא היתה מגיעה מפאקינג סמוטריץ׳. אני חושב שאתה צריך לבלות קצת יותר זמן בבית המדרש מאשר בפורומים אינטרנטיים מר טרול, אולי יצא לך להתקל בביטויים כמו ״קשוט עצמך ואחר כך קשוט אחרים״, ״טול קורה מבין עיניך״ או ״כל הפוסל במומו פוסל״.
אם תעמיק מספיק בלימוד ותכבה קצת את האינטרנט אולי גם תגלה דברים על היחס לגרים או מה עושים כששולט על העם שלטון מושחת, ומה דעתו של אלוהים על כל זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 14:22 
סמל אישי של המשתמש
טריק גאוני של ליברמן.
מעלה את אחוז החסימה >>> דה פקטו מכריח את כל המפלגות הערביות לרוץ ביחד(כשמבחינת אידיאולוגיה של כל מפלגה זה מקביל לכך שש"ס, הבית היהודי, העבודה ומרצ ירוצו ביחד) >>> אפשר לעשות דה לגיטמציה למשותפת על כל דבר בעולם כי יש שם נציגות כמעט לכל דעה בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:03 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
Officer Barbrady כתב:
ח"כ ברשימת השמאל האמיתית היחידה בישראל: "אסור להפוך את ההומואים לתופעה לגיטימית. נטיה חד מינית זה לא נורמלי".

זאת לאחר ש-4 ח"כים מרשימת השמאל האמיתי הצביעו נגד החוק שאוסר טיפולי המרה.

כ"כ שמח שאחרי 72 שנים, סוף סוף יש מפלגת שמאל אמיתית בישראל שלא מיישרת קו עם הימין המתקרנף והמרכז המתנצל. ובטח שלא עם "השמאל הציוני" הצבוע. רק רשימה לא ציונית, איסלמיסטית, הומופובית ומיזוגנית יכולה באמת להביא ריבוי דעות ואהבת הא
דם באשר הוא לישראל.

המשותפת היא לא מפלגת שמאל.
חד"ש היא מפלגת שמאל.
למה מפלגת שמאל כמו חד"ש חברה למקבילה של עוצמה יהודית בחברה הערבית?
והאם מצביעיה היהודים של המשותפת חיים עם עצמם בשלווה בידיעה שהקול שלהם עזר להכניס 4 חברי כנסת שחושבים שהומואים הם לא נורמלים?

ולמגיבים האחרים, לשים לכם את האמת בפרצוף זאת לא הטרלה. אני מבין שכואב לכם, אבל זאת אשמתכם שנתתם את חותמת הכשרות שלכם למפלגה שחלקים נרחבים ממנה הם פאשיסטים ו\או פונדמליסטים ו\או ימנים קיצוניים.

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:05 
סמל אישי של המשתמש
Officer Barbrady כתב:
בני12 כתב:
Officer Barbrady כתב:
ח"כ ברשימת השמאל האמיתית היחידה בישראל: "אסור להפוך את ההומואים לתופעה לגיטימית. נטיה חד מינית זה לא נורמלי".

כ"כ שמח שאחרי 72 שנים, סוף סוף יש מפלגת שמאל אמיתית בישראל שלא מיישרת קו עם הימין המתקרנף והמרכז המתנצל. ובטח שלא עם "השמאל הציוני" הצבוע. רק רשימה לא ציונית, איסלמיסטית, הומופובית ומיזוגנית יכולה באמת להביא ריבוי דעות ואהבת הא
דם באשר הוא לישראל.

חד"ש היא מפלגת שמאל.
והאם מצביעיה היהודים של המשותפת חיים עם עצמם בשלווה בידיעה שהקול שלהם עזר להכניס 4 חברי כנסת שחושבים שהומואים הם לא נורמלים?

ולמגיבים האחרים, לשים לכם את האמת בפרצוף זאת לא הטרלה. אני מבין שכואב לכם, אבל זאת אשמתכם שנתתם את חותמת הכשרות שלכם למפלגה שחלקים נרחבים ממנה הם פאשיסטים ו\או פונדמליסטים ו\או ימנים קיצוניים.
ממצב טרול?
תראה תמונה יפה חבל שהלב שלך יהיה מלא רק במרירות ומוגלה
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:08 
סמל אישי של המשתמש
אני חושש שבניגוד למה שנדמה לך, אופיסר, המצביעים היהודים של המשותפת לא קיבלו את הבחירה שלהם על יסודות כל כך רעועים כמו שנדמה לך, והקמפיין שלך לטיהור הקול היהודי לא הולך להצליח כמשוער.
תתפלא, אבל אתה לא מחדש לאף אחד עם הידיעה המרעישה שבמשותפת יש גורמים שמרניים שאם הם היו בציבור היהודי היינו בורחים מהם כמו מאש.
מה לעשות, המצביעים האלה (לפחות חלקם הגדול, יש באמת טרמפיסטים שנמאס להם מתמר זנדברג והצביעו למשותפת ועכשיו הם נשמעים בדיוק כמוך, אבל המוארים בשקל האלה הם אחוז קטן מהציבור הזעיר שהצביע למשותפת בלי להיות ערבי) סבורים שזאת סוגייה משנית ביחס לסוגיית האתנוקרטיה וכל המשתמע ממנה.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:12 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
אני חושש שבניגוד למה שנדמה לך, אופיסר, המצביעים היהודים של המשותפת לא קיבלו את הבחירה שלהם על יסודות כל כך רעועים כמו שנדמה לך, והקמפיין שלך לטיהור הקול היהודי לא הולך להצליח כמשוער.
תתפלא, אבל אתה לא מחדש לאף אחד עם הידיעה המרעישה שבמשותפת יש גורמים שמרניים שאם הם היו בציבור היהודי היינו בורחים מהם כמו מאש.
מה לעשות, המצביעים האלה (לפחות חלקם הגדול, יש באמת טרמפיסטים שנמאס להם מתמר זנדברג והצביעו למשותפת ועכשיו הם נשמעים בדיוק כמוך, אבל המוארים בשקל האלה הם אחוז קטן מהציבור הזעיר שהצביע למשותפת בלי להיות ערבי) סבורים שזאת סוגייה משנית ביחס לסוגיית האתנוקרטיה וכל המשתמע ממנה.

זאת אומרת שמבחינת אותם מצביעים, התמיכה (הרעועה, יש לציין) של מרצ בהגדרה של ישראל כמדינה יהודית היא יהרג ובל יעבור אבל הומופוביה ומיזוגניה הם דברים שאפשר לחיות איתם למען המטרה המשותפת?

"לא יעלה בדעתך לומר כי יראת ה' היא מעלה באדם ומי שאין בו יראת ה' הוא גם כן אדם, אלא שחסר לו מעלה... על זה בא הכתוב להשמיענו שאינו כן, כי מי שאין בו יראת שמים אינו אדם כלל, רק בעל חיים." הגאון ר׳ אלחנן וסרמן הי"ד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:14 
Officer Barbrady כתב:
בני12 כתב:
Officer Barbrady כתב:

דם באשר הוא לישראל.

חד"ש היא מפלגת שמאל.

אני לא תומך נלהב של חד"ש בכלל, או של איזשהי מפלגה, אבל נראה לי שאתה יודע טוב מאוד למה הם חברו ביחד ואתה סתם מיתמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:14 
סמל אישי של המשתמש
teknoboy כתב:
אני לא הצבעתי למשותפת, למרות שבדיעבד זאת המפלגה היחידה שלא הייתה גונבת לי את הקול.
אבל למה אתה מתייחס לטרול כמו לבר שיח?
הטרול העלוב לא מחפש דיאלוג, הוא מחפש לבלבל את המוח ולהסיט את השיח למקומות שנוחים לו. (עיין ערך הטענות העלובות שלו פה באשכול *קורונה*)
הדבר היחיד שראוי לעשות עם טרולים עלובים הוא התעלמות או, למצער, תגובות לא ענייניות בחזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:23 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
Officer Barbrady כתב:
בני12 כתב:
Officer Barbrady כתב:

דם באשר הוא לישראל.

חד"ש היא מפלגת שמאל.

אני לא תומך נלהב של חד"ש בכלל, או של איזשהי מפלגה, אבל נראה לי שאתה יודע טוב מאוד למה הם חברו ביחד ואתה סתם מיתמם.

ברור שאני יודע למה הן חברו יחד. זה עדיין לא אומר שאני מבין את זה. ואני עוד יותר לא מבין את היהודים שהצביעו למפלגה הזאת ולא למפלגות השמאל הציוני. כפי שטכנו הסביר, אם היה מדובר בח"כים במפלגות יהודיות- המצביעים היו בורחים מהם כמו מאש. וכאן נשאלת שאלת סדרי העדיפויות של המצביעים היהודים של המשותפות (ובפורום הזה אני מניח שיש כמה שיוכלו לתת לי תשובה)- האם ההתנגדות ללאום היהודי של המדינה מכשירה הומופוביה וערכים אנטי ליברלים אחרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:29 
קודם כל, אפשר להצביע לרשימה ולבקר אותה בו זמנית. כמו שקרה בסערת הטחינה דרך אגב. הצבעה זה לא חתונה קתולית ולא אומר שאתה חותם על כל מה שהמפלגה עושה. יש בעייתיות אדירה בהתנהלות של חלקים במשותפת, כולל תמיכה מפורשת באסד וכולל להטבופוביה. זה פוליטיקה, מלאה רפש וחרא. אני לא בטוח שהדעה של מי שהוא גם לא פלסטיני וגם לא להטב מאוד רלוונטית או מעניינת לנושא (וזה כולל אותי).
חוץ מזה, מה זה שמאל ציוני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:37 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
זה שם שנתנו לכל היהודים שמתנגדים לביב.
שמאל=רק לא ביבי. ציוני=הגזע השליט (זה כולל מתנגדים לגזענות, לא שואלים אותם).

נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.

נערך לאחרונה על ידי its-sick בתאריך 26 יולי 2020, 15:40, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: קורונה
הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:39 
סמל אישי של המשתמש
שמעתי שקורטני לאב נכנסה בלינדה סרסור.
הגיע הזמן!
https://forward.com/schmooze/374205/cou ... st-on-twi/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 15:42 
סמל אישי של המשתמש
חשוב להזכיר שקורטני לאב רצחה את קורט קוביין. לא נשכח ולא נסלח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 17:03 
סמל אישי של המשתמש
100%anti beitar כתב:
קודם כל, אפשר להצביע לרשימה ולבקר אותה בו זמנית. כמו שקרה בסערת הטחינה דרך אגב. הצבעה זה לא חתונה קתולית ולא אומר שאתה חותם על כל מה שהמפלגה עושה. יש בעייתיות אדירה בהתנהלות של חלקים במשותפת, כולל תמיכה מפורשת באסד וכולל להטבופוביה. זה פוליטיקה, מלאה רפש וחרא. אני לא בטוח שהדעה של מי שהוא גם לא פלסטיני וגם לא להטב מאוד רלוונטית או מעניינת לנושא (וזה כולל אותי).

מגיעה לך סטירה וירטואלית על זה שאתה עונה ברצינות לטרול מטופש, סליחה.
לשם הרלוונטיות לאשכול - האם היית מתחיל להתווכח ברחוב עם אדם נטול מסיכה שנוזף בך על זה שהמסכה שאתה חובש לא מכסה גם את האף?
אז למה אתה עונה ברצינות לאדם שבסיס האמונה שלו זה שדינם של הומואים ששוכבים הוא מוות סקילה ונבחרי הציבור שהוא מצביע להם רוצים לפרק את הממשלה על חוק אנטי הומופובי? ועוד כשאתה מבין שהוא סתם בא להטריל (״אתה יודע טוב מאוד למה הם חברו ואתה סתם מיתמם״)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 17:12 
בני12 כתב:
Officer Barbrady כתב:

concern trolling

חד"ש היא מפלגת שמאל.

אם לא תצטטו את מה שהלאומי-חברתי כתב, אז אנשים נורמליים יוכלו להשתתף בדיון בלי לקרוא את מה שהוא כתב. אולי זה גם יגרום לו לחזור עם הזנב בין הרגליים לביבי-יוגנד שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 17:58 
מתן כתב:
בני12 כתב:
Officer Barbrady כתב:

concern trolling

חד"ש היא מפלגת שמאל.

אם לא תצטטו את מה שהלאומי-חברתי כתב, אז אנשים נורמליים יוכלו להשתתף בדיון בלי לקרוא את מה שהוא כתב. אולי זה גם יגרום לו לחזור עם הזנב בין הרגליים לביבי-יוגנד שלו.

תתמודדו.
אף פעם לא הבנתי את הקטע של לפלטר אנשים.
אתם אשכרה לא מסוגלים לגלול למטה את התגובה שלו (אם אתם לא מצליחים להתמודד עם לקרוא אותה) ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 22:18 
פרימו לוי כתב:
100%anti beitar כתב:

מגיעה לך סטירה וירטואלית על זה שאתה עונה ברצינות לטרול מטופש, סליחה.
לשם הרלוונטיות לאשכול - האם היית מתחיל להתווכח ברחוב עם אדם נטול מסיכה שנוזף בך על זה שהמסכה שאתה חובש לא מכסה גם את האף?
אז למה אתה עונה ברצינות לאדם שבסיס האמונה שלו זה שדינם של הומואים ששוכבים הוא מוות סקילה ונבחרי הציבור ש הוא מצביע להם רוצים לפרק את הממשלה על חוק אנטי הומופובי? ועוד כשאתה מבין שהוא סתם בא להטריל (״אתה יודע טוב מאוד למה הם חברו ואתה סתם מיתמם״)

קיבלתי סטירה באהבה:SMOKE:
אבל אני לא חושב שלענות לעניין זה רע בשום מצב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 יולי 2020, 23:58 
סמל אישי של המשתמש
בני12 כתב:
תתמודדו.
אף פעם לא הבנתי את הקטע של לפלטר אנשים.
אתם אשכרה לא מסוגלים לגלול למטה את התגובה שלו (אם אתם לא מצליחים להתמודד עם לקרוא אותה) ?
לא. המוח שלי קורא הכל כשאני גולל, אני לא מסוגל לדלג. הפילטור עוזר לי להימנע מחשיפה לטמטום קיצוני שאין בו תועלת ולעיתים גורם נזק. (מאותה סיבה אני גם לא רואה תכניות ריאליטי ואירוח ישראליות. כמות מטומטמים בלתי נדלית).
כשאני חושב שיש צורך אני פותח וקורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2020, 11:34 
סמל אישי של המשתמש
https://www.israelhayom.co.il/article/785663

מתוך מחקר(די קטן) שנעשה בגרמניה
ל78 אחוז מחולי הקורונה, ישנה מעורבות לבבית של המחלה.

אולי הבשורה הכי מדאיגה עד כה בהקשר של הנגיף, מכיוון שבאשר ללב, זה עלול להפוך לתהליך מתמשך ומתפתח, הרבה אחרי שנגמרה הקורונה(לעניות דעתי כחובב רפואה, אבל אם יש כאן קרדיולוג, הוא מוזמן להגיב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2020, 12:21 
סמל אישי של המשתמש
נכון, התפרסמו לאחרונה דברים כאלה גם באתרים אחרים, וגם הזכרנו כאן לפני כמה הודעות שיש עדויות על נזק נוירולוגי ונזק ריאתי.
החשש הגדול (או, עוד חשש גדול) הוא מהנזק לטווח הארוך שהמחלימים סובלים ממנו. תהליכי שיקום ריאתיים ולבביים לאנשים שלפי הסטטיסטיקה החלימו מהקורונה די בקלות.

מצד שני, זה גם אומר שמכחישים כבוריס ג'ונסון ובולז'נרו עוד צפויים לסבל הרבה אחרי שהחלימו אז...

*לא רופא ולא אופה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2020, 15:39 
תתאבד כבר כתב:
נכון, התפרסמו לאחרונה דברים כאלה גם באתרים אחרים, וגם הזכרנו כאן לפני כמה הודעות שיש עדויות על נזק נוירולוגי ונזק ריאתי.
החשש הגדול (או, עוד חשש גדול) הוא מהנזק לטווח הארוך שהמחלימים סובלים ממנו. תהליכי שיקום ריאתיים ולבביים לאנשים שלפי הסטטיסטיקה החלימו מהקורונה די בקלות.

מצד שני, זה גם אומר שמכחישים כבוריס ג'ונסון ובולז'נרו עוד צפויים לסבל הרבה אחרי שהחלימו אז...

*לא רופא ולא אופה

בוריס ג׳ונסון לא מכחיש, איפה בדיוק הוא התבטא ככה?
פישל שם בתחילת הקרורונה עם התגובה היחסית רפה אבל מאז התיישר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 31 יולי 2020, 20:11 
סמל אישי של המשתמש
dino כתב:
https://www.israelhayom.co.il/article/785663

מתוך מחקר(די קטן) שנעשה בגרמניה
ל78 אחוז מחולי הקורונה, ישנה מעורבות לבבית של המחלה.

אולי הבשורה הכי מדאיגה עד כה בהקשר של הנגיף, מכיוון שבאשר ללב, זה עלול להפוך לתהליך מתמשך ומתפתח, הרבה אחרי שנגמרה הקורונה(לעניות דעתי כחובב רפואה, אבל אם יש כאן קרדיולוג, הוא מוזמן להגיב)

הנה משהו שקרדיולוג כתב על המחקר הזה: https://twitter.com/Booms_Hakofets/stat ... 4497944576

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: קורונה
הודעהפורסם: 31 יולי 2020, 21:15 
קרדיולוג וגם הבן של נועה סקלי.
עוד משהו - זה היה מחקר רק על חולים סימפטומטיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 01:37 
רגע יש אנשים שחיים בסרט שהמשותפת היא מפלגת שמאל? מבחינת דעות חברתיות רוב האנשים שם שמרנים בטירוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 09:13 
סמל אישי של המשתמש
הגלמוד מלוד כתב:
רגע יש אנשים שחיים בסרט שהמשותפת היא מפלגת שמאל? מבחינת דעות חברתיות רוב האנשים שם שמרנים בטירוף.

באמת לא לעניין כל הקורקינטים האלה על המדרכות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 12:03 
הגלמוד מלוד כתב:

מי זה רוב? 4 מתוך 15 הם דתיים מוסלמים, כל השאר מחזיקים בדעות חברתיות די דומות למרצ, אבל מפחדים לאבד בוחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 13:10 
הגלמוד מלוד כתב:

חד"ש ובל"ד זה מפלגות השמאל היחידות שיש פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 15:03 
Karl Weierstrass כתב:
הגלמוד מלוד כתב:

מי זה רוב? 4 מתוך 15 הם דתיים מוסלמים, כל השאר מחזיקים בדעות חברתיות די דומות למרצ, אבל מפחדים לאבד בוחרים.

אני זוכר שקראתי כתבה לא מזמן ורוב המשותפת לא תומכים בהפלות, בנישואים חד מיניים ובלגיליזציה. יכול להיות שאני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 17:16 
סמל אישי של המשתמש
אני לא מאמין שבפורום של אוהדי הפועל אשכרה צריך לכתוב את זה:
קו פרשת המים של הפוליטיקה בישראל זה המאבק בין התנועה הציונית לציבור הפלסטיני. חד וחלק. מסיבות כאלה ואחרות (*שיעול* ליברמן ואחוז החסימה שלו *שיעול*) הפלסטינים בישראל סוף סוף התאחדו לקבוצה פרלמנטרית אחידה, והציתו מחדש את העניין בפוליטיקה בקרב הציבור הפלסטיני בישראל. הם ביחד פאקינג הגוש הפוליטי השלישי בגודלו בכנסת, ויש להם עוד פוטנציאל לגדול (אם כל בעלי זכות הבחירה הפלסטינים יצביעו למשותפת היא יכולה לקבל 20-25 מנדטים). בריצה משותפת הם גם מקבלים פריוולגיות שלא היו להם קודם (ועדות וכו'), וקשה יותר להתעלם מהם. תוסיפו לזה שמי שמוביל את כל העסק הוא אחד הפוליטיקאים הפלסטינים הכי מתקדמים ומוצלחים שנראו פה בדור וחצי האחרון - והוא מגיע מתוך תנועת שמאל מובהקת ומקדם סדר יום שמאלי מובהק - ודי ברור למה חשוב לתמוך במשותפת, למרות כל הבעיות שבה.

כל מי שאומר שבגלל ההומופובים של התנועה האיסלמית צריך להצביע למרצ, מפספס בגדול את מה שנבנה פה. הרי אם כל היהודים השמאליים יצביעו למרצ, ההפרדה הפוליטית בין יהודים לפלסטינים רק תגדל. וככל שההפרדה הזו קיימת כך יש פחות סיכוי לשינוי פוליטי אמיתי במדינה (ראו הערת קו פרשת המים לעיל). מבחינת רוב הציבור הפלסטיני זה שוב יהיה שהיהודים מתעסקים בשלהם ושמים את הפלסטינים בצד. בייחוד עבור השמרנים שם זה יהיה מאד קל למסגר את זה כ-"הומואים וזכויות נשים זה משהו של היהודים ולא בשבילנו". יעני עוד הפרדה. לעומת זאת, עבודה בתוך התנועה הזו רק מחזקת את התפישה בקרב האוכלוסיה הפלסטינית שיש פרטנר יהודי ויש על מה לעבוד - ובנוסף, היהודים שרוצים לעבוד יחד הם גם אלו שתומכים בכל הדברים האחרים (להט"ב, נשים, סביבה וכו'). זה רק יעזור לפמיניסטיות והלהט"בים בחברה הפלסטינית בישראל לקבל יותר לגיטימיות פנימית.

עכשיו שלא אובן לא נכון: מי שמצביע למרצ (או אפילו לעבודה) כי זה מה שהוא מאמין, אחלה בחלה. מרצ היא בסה"כ מפלגה די סבירה, ומפלגת העבודה... אוקי, לא ממש, אבל היא יכולה להיות בית פוליטי התחלתי משהו לשינוי מתקדם (אם כי הנטייה שלהם לזחול לממשלות ימין די עומדת בפני עצמה כסיבה לא להצביע למפלגה הזו). השאלה כאן היא מה קורה אם חד"שניקים מתחילים להצביע למרצ כי במשותפת יש איסלמיסטים.

בלי קשר, בגלל שאנחנו בפורום שדים ואנאליות זה משהו שזורם פה חופשי: הרשימה המשותפת היא לא מפלגה, היא רשימה פרלמנטרית. חד"ש היא גם כן רשימה פרלמנטרית ולא מפלגה. מק"י (המפלגה הקומוניסטית) ובל"ד הן מפלגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אוגוסט 2020, 18:40 
סמל אישי של המשתמש
פלגס, לא באמת צריך לכתוב את זה כי זה כבר נכתב עשרות פעמים (בפעם האחרונה לפני שבוע, לדעתי, בתגובה להטרלה ילדותית של אופיסר).
פשוט אין טעם לפתוח את הדיון מחדש בכל פעם שמישהו נזכר שמשהו בעולם המציאות לא מסתדר במאה אחוז עם הדיכוטומיות שהוא למד בגיל עשר (אם כי אפשר, ועובדה שבכל פעם נמצא מי שיסביר מההתחלה את אותם דברים למשתמש התורן שאתמול נפקחו עיניו).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: