תמונות אדום עולה חדשות הפועל ת"א-כדורסל האתר הרשמי אולטראס הפועל שירים      עמותת האוהדים   פורומים משנים קודמות: 2003 2004 2005 2006 2007/8 2009/10 2011/12

פורום השדים האדומים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
עכשיו 28 אפריל 2024, 22:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תוכנת ניהול דואר אלקטרוני - עזרה
הודעהפורסם: 19 פברואר 2020, 00:11 
לאחרונה החלפתי מחשב, והשלב האחרון בהכנה שלו לעבודה, נשאר לי לסדר תוכנת ניהול דואר אלקטרוני נורמלית עליו.

במחשב האחרון שלי ששרד כמעט עשור, עבדתי בתחילה עם ווינדוס לייב מייל, ובשנים האחרונות עם מוזילה ת'נדרבירד. משתיהן הייתי די מרוצה. בעיקר מכך שהכל היה מול העיניים ברור, ובלי בעיות בחיפוש.

מספר שאלות:

1. האם מישהו ממליץ על תוכנות אחרות ולמה ?
2. האם יש המלצות חיוביות על התוכנת ניהול של ווינדוס 10 ?

לאחר שאבחר את התוכנה הרצויה, ואתקין אותה, נשאר לי להעביר את כל היסטוריית האימיילים שלי, מהמחשב הישן לחדש.
כתובת האימייל שלי קשורה לספק האינטרנט המקומי, ואצלם קיימת שמירה של כל האימיילים שלי, במקביל למה ששמרתי על המחשב שלי.

שאלתי:

1. איך מעבירים את כל היסטוריית האימיילים מהמחשב הישן לחדש ?

תודה מראש לעוזרים (מקווה שיהיו כאלו)!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תוכנת ניהול דואר אלקטרוני - עזרה
הודעהפורסם: 19 פברואר 2020, 01:54 
סמל אישי של המשתמש
לגבי השאלה האחרונה: עד כמה שזכור לי מעידן ה-pop3 (שנגמר אצלי לפני יותר מעשור אז לא בטוח שאני זוכר מאה אחוז נכון), אם ההודעות שמורות על השרת (כלומר התוכנה הקודמת שפעלה מולו השאירה אותן שם ולא מחקה אותן כדי לפנות מקום או משהו דומה), ובהנחה שבחרת בתוכנה החדשה לייבא גם הודעות עבר ולא רק את החדשות שמתקבלות, זה קורה מעצמו.

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 פברואר 2020, 15:10 
הייתי ממליץ לך לשנות את כתובת האימייל שלך ולהשתמש במפעילים אמינים יותר כמו גוגל
יש אפשרות בה כל אימייל שישלח לכתובת הישנה יועבר אל הכתובת החדשה

אצל גוגל אתה יכול להיות בטוח שאימיילים לא ימחקו לך וישמרו בדרייב שלהם שבתכלס עבור רוב האנשים ההקצאה היא הרבה מעבר למה שצריך
בכללי הגישה אליו יותר נוחה, הוא עובד עם מרבית האפליקציות ועל כל מערכות ההפעלה השונות
יש לך אפשרויות לאימות ושחזור ע״י מספר טלפון אישי וכו׳

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 19 פברואר 2020, 15:16 
סמל אישי של המשתמש
בנוסף, ג'ימייל גם יודע לשמש בתפקיד של הת'נדרבירד ולמשוך הודעות מחשבונות pop3 (אני מאמין שהוא יודע גם לשלוח מיילים מחשבונות כאלה אבל לא בדקתי).

* המציג אינו רופא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 פברואר 2020, 10:50 
בוקר טוב למי שעזר.
מעדכן שבסוף נשארתי עם הגרסה של מוזילה ת'נדרבירד, שהורדתי למחשב החדש והתמודדה יפה עם משיכת הסטוריית האימיילים.

לגבי גוגל ושאר המפעילים:

אני לא יודע מה המצב בשאר המדינות, איפה שאני מתגורר, ולפחות לצורכי עבודה זה לא מתקבל בעין יפה.

בבעלותי 3 כתובות אימייל פעילות, ראשונה של הספק אינטרנט/טלוויזיה שלנו, השנייה GMAIL והשלישית שהעבודה סיפקה לי.
הראשונה שמישה לצרכים פרטיים ועבודה, השנייה נפתחה עקב הטלפון הנייד והשלישית הגיע בילד-אין עם העבודה.

לכל כתובת יש את השימוש שלה, וכולן זמינות בכל סיטואציה, וברגע שיש לי גישה למכשיר נייד או מחשב.

הבעיה שלי הייתה בעיקר לגבי הפשטות של הפעלת תוכנת אימיילים, ומאחר ואני שונא יותר מידי שינויים, החלטתי להישאר עם המוזילה ת'נדרבירד, ואני מאוד מרוצה מההחלטה.

תודה לעוזרים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 40 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: